GeriKova Kova Burcu - Haftalık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kova Burcu - Haftalık

Kova Burcu - Haftalık

"Haftaya Başak burcunda hareket eden Güneş ile Balık burcunda hareket eden Neptün arasında kesinlik kazanan açının etkileri ile başlıyorsunuz. Sizi sıkıştırdığını düşündüğünüz meseleleri çözüme kavuşturabilirsiniz. "

Haftaya Başak burcunda hareket eden Güneş ile Balık burcunda hareket eden Neptün arasında kesinlik kazanan açının etkileri ile başlıyorsunuz. Sizi sıkıştırdığını düşündüğünüz meseleleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Daha önce izlediğiniz yolun size bir şey kazandırmadığını görebilirsiniz ama bu durum size bir engel değil. Şimdi daha iyisini yapabilmek için daha fazla deneyiminiz var. Bunları doğru ve etkin şekilde kullanmayı öğreniyorsunuz.

Salı günü Mars Terazi burcuna geçiş yapıyor. Taşınma, yeni yerler keşfetme isteği sizi bir arayışa sürükleyebilir. Hukuki konularda amacınıza odaklanarak hareket etmenizde fayda var.

Güneş ve Plüton arasında olumlu bir açı meydana geliyor. Süreç içinde canınızın sıkıldığı ve bazı gerçeklerle yüzleşmek durumunda kaldığınız meselelerden kurtuluyorsunuz. Bilinçaltı temizliğinizi dönüşüm ile yapıyorsunuz. Kendinize iyi davranmak ve enerjinizi doğru bir şekilde açığa çıkarmak için ideal bir zaman dilimindesiniz.

Motivasyon Sözü: “Unutma: Her şampiyon bir zamanlar pes etmeyi reddeden bir yarışmacıydı.”

 

False