GeriAslan Aslan Burcu - Haftalık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aslan Burcu - Haftalık

Aslan Burcu - Haftalık

"Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki geri hareketi ile başlıyorsunuz. Zihinsel olarak yorulacağınız bir dönem olabilir. Bazı düşüncelerinizi değiştirmek, iletişim becerilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz"

Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki geri hareketi ile başlıyorsunuz. Zihinsel olarak yorulacağınız bir dönem olabilir. Bazı düşüncelerinizi değiştirmek, iletişim becerilerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi ve hislerinizi paylaşmak yerine, kendinize saklamak isteyebilirsiniz. Yarım kalan projeleriniz ve imzalı işleriniz konusunda daha hassas olmanız gerekebilir. Acele kararlar ve olası iletişim, trafik kazaları konusunda tedbirli olmanızda fayda var.

Jüpiter ile Venüs arasındaki açı, taşları yerinden oynatacak gibi görünse de aslında her şeyi yerli yerine koymanızı sağlayabilir. Aile hayatınız ve ilişkilerinizden alacağınız destek, sizdeki yalnızlık hissini sonlandırıyor. Hayatta önemli olanın insan kazanmak olduğunu anlayacağınız gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Mars ve Chiron’un karşıtlığı, hukuki konularda çözüme kavuşmanızın önünü açabilir ve haklarınızı almanız konusundaki girişimlerinizi destekleyebilir. Bazı konuşmaların ve kararların insan hayatı üzerindeki etkisini daha iyi hissedebilirsiniz. Bu da size, attığınız adımların sorumluluklarını hatırlatıyor. Artık daha özenli ve anlayışlı arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Motivasyon Sözü: “Ele diken batmadan gül toplanmaz.”

False