Geriİkizler İkizler Burcu - Haftalık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İkizler Burcu - Haftalık

İkizler Burcu - Haftalık

"Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki geri hareketi ile başlıyorsunuz. Kendinizi çevrenize doğru şekilde yansıtamadığınızı düşünebilir, bugüne kadar yaşadığınız yanlış anlaşılmaları gündeminize alabilirsiniz."

Haftaya Merkür’ün Terazi burcundaki geri hareketi ile başlıyorsunuz. Kendinizi çevrenize doğru şekilde yansıtamadığınızı düşünebilir, bugüne kadar yaşadığınız yanlış anlaşılmaları gündeminize alabilirsiniz. Doğru yaklaşım, doğru tercihler ve doğru iletişim için kişisel düzenleme yapmak isteyeceksiniz.

Venüs ve Jüpiter arasındaki açının kesinlik kazanmasıyla, hedeflerinize ulaşmanız konusunda önünüzün açıldığını hissedebilirsiniz. İş değişikliği ve şehir değişikliği konuları gündeme gelebilir, süreci isteklerinize uygun şekilde devam ettirebilirsiniz. Hayatınızı düzene koyacağınız insanlar ve çalışmalarla ilgili fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Mars ve Chiron’un karşı karşıya olması, bazı yatırımlarınız ya da fikirlerinizin sonuçlarıyla sizi yüzleştirebilir. Bu yüzleşme sosyal çevrenizin size olan bakışını ve tavrını düzenleyeceği gibi, sizin de uygulama noktasındaki eksikliklerinizi tamamlayabilir. 

Motivasyon Sözü: “Bir zahmetin sonunda ondan ne aldığına bakma, onunla senin ne hal aldığına bak.”

False