GeriAstro Gündem ARALIK AYI BURÇ YORUMLARI 2023: Aygül Aydın yazdı... Yılın Son Ayında Hangi Burcu Neler Bekliyor? İşte Aralık ayı Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

ARALIK AYI BURÇ YORUMLARI 2023: Aygül Aydın yazdı... Yılın Son Ayında Hangi Burcu Neler Bekliyor? İşte Aralık ayı Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları...

ARALIK AYI BURÇ YORUMLARI 2023: Aygül Aydın yazdı... Yılın Son Ayında Hangi Burcu Neler Bekliyor? İşte Aralık ayı Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları...

"Uzman Astrolog Aygül Aydın, Aralık ayı aylık burç yorumlarını açıkladı! Yılın son ayında hangi burcu neler bekliyor astroloji tutkunları tarafından merak ediliyor. 1 Aralık Cuma saat 17.32’de Merkür, Oğlak burcuna geçiyor. Bugün duygusal olarak kendini daha fazla güvende bulmak isteyebilirsiniz. Aygül Aydın, Aralık ayında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki 2023 Aralık ayında aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte, Aralık ayı burç yorumları 2023"

Gerçeği yansıtmak, ancak öze inmekle, yani insan tabiatında ortak temelleri ve ortak özellikleri yansıtmakla mümkündür.

ARALIK AYI GÜNDEM

Bu ay; hayatında yeniliklere yer açarak enerjini yeniden güçlendir. Aklındaki kişinin güvenini kazanmak için elinden gelen her şeyi yaptıysan daha fazlası için çaba harcamamalısın. Bazen içsel olarak daraldığını ve işin içinden çıkamadığını düşünebilirsin. Her zaman yeni yollar vardır. Endişe, olmasını istemediğin bir şeyi hayal etmektir. Sen endişe yerine olmasını istediğin şeyleri hayal ederek bunu ortadan kaldırabilirsin.

1 Aralık Cuma saat 17.32’de Merkür, Oğlak burcuna geçiyor. Bugün duygusal olarak kendini daha fazla güvende bulmak isteyebilirsin. Seni öfkeli biri haline sokan insanlardan uzak dur. Yeni bir iş modeli denemesi yapabilirsin. Kariyerin üzerinde yeni planlamalar yapmalısın.

4 Aralık Pazartesi saat 21.51’de Venüs, Akrep burcuna geçiyor. Finansal kazançlarını eskisinden daha fazla önemsediğin bir dönemdesin. Çünkü bunun sana bağımsızlık veya özgürlük getirdiği fikrine ikna olacaksın. Duyguların yoğun ve tutkulu olacak. Kıskançlıklara dikkat et.

6 Aralık Çarşamba saat 16.22’de Neptün, Balık burcunda ileri hareketine başlıyor. Zamanı geldiğinde her şey değişecek. Her şeyin bir yeri ve zamanı var. Buna inancını tazele.

13 Aralık Çarşamba saat 02.31’de Yay burcunda 20 derecede bir Yeni Ay gerçekleşiyor. İnsanlarla uğraşmanın bir sonu olmadığını sen de iyi biliyorsun. Kendine odaklan ve içindeki başarısızlık korkusunu bir kenara bırak.

13 Aralık Çarşamba saat 10.09’da Merkür, Oğlak burcunda geri hareketine başlıyor. Uzun zamandır üzerinde taşımış olduğun finansal ve hukuki problemlerini çözümlemek için bazı adımlar atıyor olacaksın. Bu soruna sosyal çevren de dâhil olabilir. Bugün amaçların için daha fazla çalışma isteği içinde olabilirsin.

22 Aralık Cuma saat 06.28’de Güneş, Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Çalışma ortamındaki bazı değişimler veya kariyerin ile ilgili senin için düşünülen teklifler düşündüğünün daha da iyisi olabilir. Şartlar bu kadar lehine işliyorken herhangi bir risk almaktan kaçınmamalı ve ayağına kadar gelen bu fırsatı değerlendirmekten korkmamalısın.

22 Aralık Cuma saat 21.53’te Merkür ve Güneş, Oğlak burcunda kavuşuyor. Özellikle ev, aile ve yuva yerleşimlerinde yeni kararlar alabilirsin. Bugün yapacağın girişimleri acele bir şekilde tamamlamak isterken bazı aksilikler söz konusu olabilir. Daha planlı ve sakin ilerlemeni tavsiye edebiliriz.

27 Aralık Çarşamba saat 06.10’de Kiron, Koç burcunda ileri hareketine başlıyor. Geçmişteki bazı duygusal konular yine aklına geliyor olabilir. Eğer bunları telafi etme fırsatın varsa lütfen bir şeyler yapmayı tercih et. Eğer yoksa en azından bazı konulara yeniden başla.

27 Aralık Çarşamba saat 03.32’de Yengeç burcunda 4 derecede bir Dolunay gerçekleşiyor. Duygularının yoğun olduğu bir gün içerisindesin. Anlaşılmadığını düşünüyorsan kendini ifade etmenin yollarını aramalısın. Yeni bir başlangıç yapmak için güzel bir zaman. Yengeç ve Oğlaklar için önemli kararlar alacakları bir zaman dilimi.

29 Aralık Cuma saat 23.24’te Venüs, Yay burcuna geçiyor. Her şeyin bir yolu olduğunu düşünerek huzurunu artırmaya bak. Biraz duygusal yaklaşımlar içerisinde olabilirsin. İlişkilerde geçmişe özlem duyabilirsin. Bu dönem yeni tanışacağın insanlar kendini keşfetmene yardımcı olacak.

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Venüs'ün 4 Aralık'ta Akrep burcuna geçişi ile beraber içinizde taşıdığınız konuları ortaya çıkarmak isteyebilir, artık gizli saklı olan ya da tek yönlü kalan hiçbir şey istemediğinizi fark edebilirsiniz. Hayatınızdaki insanlar ve onlarla olan paylaşımlarınız konusunda yeni kriterler belirleyebilirsiniz. Haklı olduğunuzun, doğru söylediğinizin anlaşılması hem sosyal alanlarda hem de aile ortamında yaşadığınız baskıyı azaltacaktır.


BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, yönetici gezegeniniz Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ikili ilişkilerle ilgili gündemlerinizi mercek altına alabilir. İlişkilerin adını koymak, yaşadıklarınızı fark etmek adına iyi bir dönem olabilir. Bu, eski ilişkileri gündeme getirebilir. Dolayısıyla, bugün ne istediğinizi biliyor olmanız sizi benzer zorlukları yaşamaktan kurtaracaktır. Her şeyin önünü arkasını daha iyi biliyor olmayı, bir hırsla bütünleştirmek yerine avantaja dönüştürmelisiniz.

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ile hayatınızı tümüyle elden geçiriyor ve yeni bir düzen başlatıyorsunuz. Bu dönemde daha stratejik, düzenli, bakımlı olabilir ve bunun için hazırlık yapabilirsiniz. Özellikle sağlık durumunuz ve fiziksel görüntünüzle ilgili yeniliklere çok açıksınız. Zararlı alışkanlıkları, yeme bozuklukları, psikolojik tabanlı rahatsızlıkları çözüme kavuşturmak için gerekli kişilerle görüşebilirsiniz. Düzenlemeye kendinizden başlamak, daha iyi yol almanızı ve yaptığınız her şeyi derinleştirmenizi sağlayacaktır. Çalışma koşullarınızla ilgili rahatsızlıklarınızı dile getirebilir ve çözüm arayabilirsiniz.

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Venüs'ün 4 Aralık'ta Akrep burcuna geçişi ile duygusal konulardaki kararlarınızı ve tutumlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Duygularınızı dışa vurma konusunu düşünmeli, bazı hisleri ve düşünceleri kendinize saklamayı öğrenmelisiniz. Bu, birinden ya da bir şeyden gizlenmek ya da üzeri örtülü bir şeyler yapmak değildir. Kendinize ait bir alan kurduğunuzda dış faktörlerin değil, kendi kararlarınızın etkili olmasına alan hazırlamaktır. İlişki yaşamak, ilişkinizi ileriye taşımak, çocuk sahibi olmakla ilgili düşünceleriniz yoğunlaşabilir, adım atabilirsiniz.

 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ile beraber evinizle ve ailenizle ilgileneceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Ertelenen işlerinizi yapmak, dinlenmek, evinizin eksiklerini gidermek, aile içindeki konulara odaklanmak için zaman bulamadığınızda kendinizi huzursuz hissettiniz. Şimdi bunu telafi edebilirsiniz. Daha huzurlu olmak isterken bunu engelleyen alışkanlıklar, ilişkiler ve hatta eşyalar bile dikkatinizi çekebilir. Bu dikkatinizi görmezden gelmeyin ve yapmanız gereken değişikliklere, bırakmanız gerekenlere odaklanın. Kendinizi olumsuz, mutsuz ve devamlılığı olmayan her şeyden arındırmalısınız.


BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ile beraber sıkıştığınızı düşünürken aslında nasıl rahatlayacağınızı da görebilirsiniz. Yorucu bir iş temposunun, sorumluluğun ardından kendinize iyi gelecek seçimler yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınıza yenilikler katmak, yeni eğitim ya da iş planlarıyla ilgilenmek, ortamlara dahil olmak gibi konular gündeminize gelebilir. Kendinize has yöntemler geliştirebilirsiniz. Fikirlerinizin derin ve mantıkla işlenmiş olmasının avantajlarını kullanmalısınız. Bu sayede sizi yoran, mutsuz hissettiren, takıntı ya da kötü düşünce oluşturan konuları alt etmiş olacaksınız.


TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 4 Aralık'ta yönetici gezegeniniz Venüs'ün burcunuzda ayrılıp Akrep burcuna geçmesiyle deneyimlerinizi kazanca ve hayat tarzına dönüştüreceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanları ve konuları fark edeceğiniz, onların da size ulaşmasını sağlayacağınız bir süreç olabilir. Güven veren her şeye, herkese çekilebilirsiniz. Bu size kendinize has zevklerinizi belirleme ve bunları yaşayabileceğiniz alanlar oluşturma konusunda önemli fırsatlar getirebilir.


AKREP BURCU

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Venüs'ün 4 Aralık'ta burcunuza geçmesiyle beraber kendinize odaklanacağınız bir süreç başlıyor. İşe, kendi değerinizden şüphe etmemekle başladığınızda ve iyiyi geliştirmeye, kötüyü iyileştirmeye odaklandığınızda bunun çevrenize olan davranışlarınıza da yansıdığını görebilirsiniz. Bunu yapmalısınız çünkü popüler olacağınız, dikkatleri toplayacağınız gelişmeler söz konusu olabilir. Fazla eşya ve alışkanlıklardan kurtulmak, kendinize daha rahat hareket edeceğiniz alanlar oluşturmak noktasında şanslısınız. Size aksini düşündüren hiçbir şeyin üzerinde durmamalısınız.


YAY BURCU

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi sizi arınmanız gereken konularla yüzleştirebilir. Sosyal hayatın içinde yer almak size iyi hissettiriyor olsa da bu durumun olumsuz bir getirisi de kendinizi unutmanızdır. Bu süreç içerisinde unuttuklarınıza, ihmal ettiklerinize, görmezden geldiklerinize odaklanmalısınız. Yanlış ilişkiler, toksik alışkanlıklar, her şeyi kurma ve kendi içinizde çözme hissiyatı gibi durumlardan kurtulmak için şanslı bir dönemdesiniz. Ayak direttikçe gitmeniz gereken yollardan daha fazla uzaklaşacağınızı bilmelisiniz.

 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçiş yapmasıyla kendiniz için yeni planlar yapabilir, hayatı başka yönleriyle de ele alabilirsiniz. Para kazanmak kadar kendinizi de kazanmak isteyebilirsiniz. Bunun için hayatınıza alacağınız insanlar da önemli olacaktır. Yeni seçimler yapabilir, farklı ortamlara girebilir, güveneceğiniz yeni insanlar bulmak isteyebilirsiniz. Güvenmek ve bağ kurmak sizin için zor olsa da, bu zoru nasıl kolaylaştırabileceğinizi düşünebilir veya bu zorluğa değecek insanlarla olmayı hedefleyebilirsiniz.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi iş ve özel hayat konusunda yeni bir sayfa açmanıza yardımcı olabilir. Hislerinizin, becerilerinizin, sorumluluklarınızın ve ihtiyaçlarınızın farkına varıyorsunuz. Böylece izlemeniz gereken yol da ortaya çıkmış olacaktır. Bir şeylerin sizden gizlendiğini düşünebilir, gerçekten gizlenen konuların ortaya çıkmasına şahitlik edebilirsiniz.

 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ile beraber bir şeylerin gerçeğe dönüşmesi ihtimaline daha çok yaklaşabilirsiniz. Bir yere gitmek, bir iş başlatmak, kısa ya da uzun süreli yolculuklar planlamak, taşınma ya da iş değişikliği gibi konulara zemin hazırlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunları yapabilmeniz için maddi ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız geri dönüşler söz konusu olabilir, yeni kazanç kapıları açabilirsiniz. Yeni insanlarla görüşebilir, ortaklıklar kurabilir, bu kişilerin tecrübelerinden yararlanacağınız programlar oluşturabilirsiniz.

 

False