GeriTerazi Terazi Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Terazi Burcu - Aylık

Terazi Burcu - Aylık

"Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, eğlenceden çalışma düzeninize kadar birçok konuda kırılmalar yaşayacağınız bir Temmuz ayı sizi bekliyor. Yengeç burcundaki gerçekleşecek yeniay ile, kariyer alanınızda bazı gelişmelere tanıklıklık edebilirsiniz. Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle birlikte, sosyal ortamlarda fikirleri konuşulan ya da fikirlerine danışılan biri olabilirsiniz. Daha duyarlı ve cömert bir çevre oluşması, toplum adına çalışmalar yapılması için fikir alışverişinde bulunabilir bu fikirler ışığında arkadaşlarınıza yönlendirmeler yapabilirsiniz. "

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, eğlenceden çalışma düzeninize kadar birçok konuda kırılmalar yaşayacağınız bir Temmuz ayı sizi bekliyor. Yengeç burcundaki gerçekleşecek yeniay ile, kariyer alanınızda bazı gelişmelere tanıklıklık edebilirsiniz. Önceden başlattığınız bir iş ya da yaptığınız bir görüşme lehinize sonuçlanabilir, siz bu konuyla ilgili bir adım daha atabilirsiniz. Merkür’ün de Yengeç burcuna geçmesi, geçmiş tecrübelerinizle bugünü nasıl daha iyi hale getireceğiniz konusunda sizi destekliyor.

Chiron’un karşıt burcunuz Koç’ta geri hareketine başlaması, özellikle ilişkiler konusunda yara aldığınız konuları size tekrar hatırlatıyor. Bu hatırlatmanın iyileşmek için bir adım atmakla ilgili olduğunu unutmamalısınız. Nerede yara aldığınızı bilmek hem sosyal hem de duygusal ilişkilerinize yeni bir soluk getirecektir.

Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle, sosyal çevrenizde kendinizden söz ettirir hale gelebilirsiniz. Ön planda olacağınız, hem arkadaşlarınız hem de hayata dair bazı idealleriniz konusunda oldukça şanslısınız. Çalışmalarınız ve fikirleriniz varsa yolunuza nereden devam etmeniz gerektiğiyle ilgili gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. 

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Başak burcuna geçmesi, ilişkilerinizi nitelik olarak değerlendirmenize ve bunların sizde bıraktığı etkiyi düşünmenize vesile olabilir. Gizli tuttuğunuz ya da sizden gizlenen detaylarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Kova burcundaki dolunay size, eğlence anlayışınızda bazı değişiklikler yapmanızı öneriyor. Çevrenize, varsa çocuklarınıza ve keyif aldığınız konulara karşı yeni yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Kalıpların dışına çıkmaya bir kez karar verdiğinizde hem hayatın hem de sevginin sizin için daha iyi bir yönü olduğunu görebilirsiniz. 

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle birlikte, sosyal ortamlarda fikirleri konuşulan ya da fikirlerine danışılan biri olabilirsiniz. Daha duyarlı ve cömert bir çevre oluşması, toplum adına çalışmalar yapılması için fikir alışverişinde bulunabilir bu fikirler ışığında arkadaşlarınıza yönlendirmeler yapabilirsiniz. Geri hareketteki Jüpiter’in Kova burcuna tekrar gelmesi, sizi manipüle eden bazı konuların ya da zarara uğradığınızı düşündüğünüz her türlü yatırımın geri dönüşünü sağlayacaktır. Bunun bir telafi süreci olduğunu unutmadığınız takdirde hakkınızı alabileceksiniz. 

Mars’ın Başak burcuna geçmesi, içinizdeki bazı döngüleri kırmak konusunda sizi cesaretlendiriyor. Kendi kendinize halletmeye çalıştığınız konuları dışa vurmak isteyebilirsiniz. Burada öfke kontrolünü iyi sağlamanız gerekiyor. Çevrenizden önce kendinize vereceğiniz zararı düşünmeli, istemediğiniz sonuçların doğması ihtimaline karşı konuşurken nerede durmanız gerektiğini iyi bilmelisiniz. 

Motivasyon Sözü: "Gerekli olanı yaparak başlayın, sonra mümkün olanı yapın ve birden göreceksiniz ki imkansızı yapıyorsunuz."

False