GeriBalık Balık Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Balık Burcu - Aylık

Balık Burcu - Aylık

"Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, hareketli ve keyifli geçecek bir Temmuz ayı sizi bekliyor. Yengeç burcundaki yeniay ile birlikte, kendinizle aranızdaki mesafeleri aşıyorsunuz. Yetenekleriniz ortaya çıkıyor ve bunları yeni alanlara taşımak için çabalıyorsunuz. Merkür’ün de Yengeç burcuna geçecek olması, size bu konuda fazlasıyla fikir sunabilir. "

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, hareketli ve keyifli geçecek bir Temmuz ayı sizi bekliyor. Yengeç burcundaki yeniay ile birlikte, kendinizle aranızdaki mesafeleri aşıyorsunuz. Yetenekleriniz ortaya çıkıyor ve bunları yeni alanlara taşımak için çabalıyorsunuz.  Merkür’ün de Yengeç burcuna geçecek olması, size bu konuda fazlasıyla fikir sunabilir. Aynı zamanda sosyal çevrenizde ve çocuklarınıza karşı iletişim dilinizde samimi ve daha fazla sahiplenici bir dil kazanabilirsiniz.

Koç burcundaki Chiron geri hareketine başladığında, kazanç kaynaklarınızla ilgili aldığınız hasarları toparlamaya geliyor. Geçmişteki kayıplarınız, girişimlerinizle geri dönebilir. Kendinizden ve değerlerinizden ödün vermemenin ödülünü topluyorsunuz. 

Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle birlikte günlük hayatınızı hem daha verimli hem de parlak bir şekilde geçirebilirsiniz. Sorumluluklarınız ve yaratıcı fikirleriniz, sizi ileri taşıyor. Sağlığınızla ilgili bazı tedavi ve kontrolleriniz varsa, bunlarla ilgili iyi haberler alabilirsiniz. 

Venüs karşıt burcunuz Başak’a geçiyor ve ikili ilişkilerle ilgili sevindirici haberleri de beraberinde getiriyor. Fazla seçici ve mesafeli yaklaşımlar sergileyebilirsiniz ama bunu kimlere karşı ve ne ölçüde yapmanız gerektiğini iyi ayarladığınızda sürecin kazananı siz olabilirsiniz. 

Kova burcunda gerçekleşecek dolunay, içinizde sizi sıkıntı veren birçok meseleyi sonlandırıyor. Yeni bir dönem yaşamak istiyorsanız buradaki defterleri kapatmanın yollarını bulabilirsiniz. Size karşı iyi niyetli olmayan kişilerle yüz yüze gelebilirsiniz, tavrınızı koruyun ve sizi manipüle etmelerine müsaade etmeyin.

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi, günlük hayatta kendinizden ve fikirlerinizden çok fazla bahsetmenizin yolunu açabilir. Özellikle birlikte çalıştığınız insanlara karşı dikkat etmelisiniz. Bir şeyleri tam yoluna koyarken, kullanacağınız yanlış bir ifade işleri aleyhinize çevirebilir. Yaratıcılığınızı ve ihtişamınızı cömertçe ve iyi niyetle kullanın. Yönetici gezegeniniz Jüpiter’in geri hareket ederken Kova burcuna geçmesi, bu konudaki yanlışlarınızı size hatırlatabilir. İyileşme döneminizi bu yanlışların kaynağına inen bir muhasebe ile geçirebilirsiniz.

Ayın son günlerinde Mars karşıt burcuza geçiyor. Her türlü sosyal ve duygusal ilişki sizin için bir mücadele nedeni olabilir. İnce hesaplar yapabilirsiniz ama bunların bir iyi niyet göstergesi olmasına dikkat etmelisiniz. Yapıcı eleştiriler ve müdahaleler, buradaki çabanızı iyi sonuçlarla ödüllendirebilir. İlişkilerinizi ileriye taşımak için adım atabilirsiniz. 

Motivasyon Sözü: Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye, endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?”

False