GeriBalık Balık Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Balık Burcu - Aylık

Balık Burcu - Aylık
Abone Olgoogle-news

"Balık Burcu - Aylık"

5 Temmuz'da Ay Tutulması ile bu aya hızlı bir giriş yapıyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla ilgili önemli bir proje ya da önemli bir iş birliği içinde olabilirsiniz. Belki de eskiden küs olduğunuz bir arkadaşınıza merhamet ederek hayatınıza yeniden onu almak isteyeceksiniz.

Aşk hayatınız 12 Temmuz'a kadar biraz karışık ve sorunlu hissi verebilir ama Merkür 12 temmuzdan sonra ileri hareketine geçecek ve birçok karışıklığı kafanızdan kaldıracaktır. Eğer bu süreçte eski sevgiliniz geri döndüyse bazı eski duyguları, düşünceleri veya kalıpları yeniden konuşmak durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi sağlıksız duygusal bağımlılıklardan kurtarmaya ve bunu devam ettirmeye hazır olacağınız harika bir ay içindesiniz. Temmuz ayının ortalarında artık yeni bir hayata geçiş yapıp sorumluluklarınızı arttırmış olabilirsiniz.

Belki evlat sahibi olacaksınız, belki yeni bir iş sahibi olacaksınız, belki de taşınacaksınız. Ama hayatınızda temiz bir başlangıç sizleri bekliyor diyebiliriz. Bu ay gündeminizde kariyeriniz çok önemli olabilir. Bunun için sizlerin de güçlü bir şekilde hayatınıza yön vermeyi seçmeniz gerekmektedir. İradeniz ve özgürlüğünüz hayatınızı yöneten en önemli iki kavram olacak. Özellikle arzu ettiğiniz şeyi yapma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Sağladığınız başarılar sizi daha fazla motive edecektir.

Finansal anlamda bu ay rahat bir akış içinde olabilirisiniz ama yine de gereksiz harcamalardan kaçınmaz önemli olacaktır. Biraz daha sabırlı ve gayretli olun, elbet şans sizin yararınıza dönecektir. Bu yeni ay da, kendi içinize çekilip, kendinizi dinleyin. Unutmayın bu süreçte yöneticiniz, aklınız. Onun, kendi kendine yetebilecek bir yaradılışa sahip olduğunu hatırlayın. Yeniay ile birlikte doğru olanı bulacaksınız. Akıllı insan başkalarının eylemleri ile ilgilenmez. Kendi eylemlerinin sorumluluğunu yaşar.

Bu ay aydınlanmanız gereken konularınız: Öfkenizi kontrol etmelisiniz. Çok hırçın ve agresif davranışlar sizlere asla sonuç vermeyecektir.

False