GeriAslan Aslan Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aslan Burcu - Aylık

Aslan Burcu - Aylık

"Benim zamanım” diyeceğiniz bir Temmuz ayına başlıyorsunuz. Ayın ilk günlerindeki Yengeç yeniayı, içinizdeki tüm hesapları kapatıyor ve size sıkıntı veren ne varsa hepsinden sıyrılıp dışa dönük bir zamana adım atıyorsunuz. Merkür’ün de aynı zamanlarda buraya gelmesi, geçmişi ve hafızanızı yoklamanıza, içinizde biriktirdiklerinizi dile getirmenize ön ayak olabilir. Geleceğe dair bazı kaygılarınız olabilir. Bunlara sebep olan konuları bulduysanız süreci en sağlıklı şekilde atlatabilirsiniz."

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, “Benim zamanım” diyeceğiniz bir Temmuz ayına başlıyorsunuz. Ayın ilk günlerindeki Yengeç yeniayı, içinizdeki tüm hesapları kapatıyor  ve size sıkıntı veren ne varsa hepsinden sıyrılıp dışa dönük bir zamana adım atıyorsunuz. Merkür’ün de aynı zamanlarda buraya gelmesi, geçmişi ve hafızanızı yoklamanıza, içinizde biriktirdiklerinizi dile getirmenize ön ayak olabilir. Geleceğe dair bazı kaygılarınız olabilir. Bunlara sebep olan konuları bulduysanız süreci en sağlıklı şekilde atlatabilirsiniz.

Chiron Koç burcunda geri hareketine başlıyor. Yarım kalan eğitimleriniz, fikirleriniz ve çalışmalarınızdan kaynaklı hasarları onarmaya başlıyorsunuz. Cesaretle adım atmak ve atmamak arasındaki ikilemi yeniden düşünebilir. Kendinize bir kazanç-kayıp tablosu hazırlayarak bu durumdan nasıl çıkacağınızı daha net görebilirsiniz. 

Yönetici gezegeniniz Güneş burcunuza geliyor ve siz tüm ihtişamınızla kendinizi göstermeye başlıyorsunuz. İstediğiniz her şeye sahip olmak için yeterli donanımı elde ettiğinizde kendi döneminize en güzel şekilde iz bırakabilirsiniz. Dış görünüşüzden ilişkilerinize varana kadar sizi doğrudan ilgilendiren her konuyla daha fazla alakadar olabilirsiniz. Bu durum çevrenizin de dikkatinden kaçmayacaktır.

Burcunuzda ilerleyen Venüs, ayın ikinci yarısında Başak burcuna geçiş yapıyor. Finansal açıdan şanslı ve etkili günler yaşayabilirsiniz. Özen ve gayretlerinizin sonucu size daha fazla gelir olarak yansıyabilir. Değer duygunuz hayrınıza gelişeceğini düşündüğünüz konular üzerinde yoğunlaşabilir. 

Karşıt burcunuz Kova’daki dolunay ile ikili ilişkileriniz kesin yargılarla gündeminizi dolduruyor. Bir karar vermek, bu kararda her iki tarafın eşit şekilde yararlanması için çaba göstermek gerekebilir. Önünüzde bir set olduğunu düşündüğünüz sorunlar ya da adımların aslında neden kaynaklandığını öğrenebilirsiniz. 

Ayın sonlarına doğru Merkür Yengeç burcundan ayrılıp sizin burcunuza geliyor. Kendinizle ilgili konularda olduğu kadar ikili ilişkilerde de söz sahibi olabilirsiniz. Hayatınıza dair paylaşımlarda fazla cömert olabilirsiniz. Bunu iyi değerlendirirseniz çevrenize bir kontrolcü olarak değil bir idol olarak etki bırakmanız mümkün. Zira, Jüpiter’in gerileyerek karşıt burcunuz Kova’ya geçmesi, bu konularda yaşananları ölçüp biçmenizin önünü açabilir. Yara aldığınız ya da yaraladığınız meseleler varsa, durum değerlendirmesini kesin çözüm odaklı yapmanız gerekiyor.

Burcunuzda ilerleyen Mars, Başak burcuna geçiyor. Bu da size hem maddi hem manevi kazanımlarınız için yoğun bir çalışma takvimi çıkarıyor. Değer yargılarınız, hayatınızı kaliteli hale getiren detaylar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.

Motivasyon Sözü: "Önce kendi kendini inşa etmelisin. Her şey dik bir beden, dik bir ruhla başlıyor."

False