GeriAslan Aslan Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aslan Burcu - Aylık

Aslan Burcu - Aylık
Abone Olgoogle-news

"5 Temmuz'da Ay Tutulması ile bazı önemli işleri başlatarak ya da sonlandırarak bu temmuz ayına giriş yapıyor olabilirsiniz. "

Yakında bir iş sona erebilir. Bu gerçekleşirse, genel hedeflerinize daha uygun olan işi seçme konusunda artık ciddi olmanın zamanının geldiğini fark edeceksiniz. Bu zamana kadar mevcut ortamınızda yaşadığınız huzursuzlukları artık kaldırmak zor geliyor olabilir. Son iki yıldır iş ortamınızda yaşanılanlar veya kariyerde sağlamaya çalıştığınız istikrar sizleri çok yordu. Alternatif olarak, bir işletme sahibiyseniz, işçilerinizi azaltmak zorunda kalabilir ya da bir şubenizi kapatmanız gerekebilir. Belki de yeni bir işe başlayacaksınızdır, eski bir evrak ya da diplomanızı bulmanız için eğitim aldığınız yerlere gitmeniz gerekebilir. İşler istediğiniz gibi gitmediği için belki de okuduğunuz üniversiteyi ya da aldığınız eğitimleri sorguluyor olabilirsiniz. Bu konuda kendinize kızmaktan vazgeçin. Ya yeniden yapın ya da başka bir yol bulun. Yeni bir iş yeri açtıysanız bu alanla ilgili bazı sorumluluklar artıyor olabilir.

Merkür 12 Temmuz'da doğrudan hareketine dönecek ve ayın sonunda kararlı bir şekilde harekete geçebileceksiniz. Sosyal çevreniz finansal ilerlemeniz de önemli bir rol oynayacaktır ve bu durum sizin bilginiz haricinde gerçekleşebilir. Karlı yatırım yapmak için bu ayı iyi değerlendirebilirsiniz. Bu ay akademik kariyerle uğraşan Aslanlar için parlamak ve fark edilmek için oldukça güzel bir ay. Parlak bir kariyer için şans sizlerden yana olacaktır.

Romantizm bu ay zor olabilir. Çünkü samimiyeti sorgulayabilirsiniz. Bu durum da insanların sizin sevginize layık olmadığı düşüncesini verebilir. Bu düşünceden uzaklaşabilirseniz romantizm kolay olabilir. Mayıs ayında yarım kalan bir ilişki yeniden hayatınıza dahil olabilir. Venüs 27 Temmuz'da Neptün'ü karelerken, kalbinizi görmezden gelemeyeceğinizi fark edebilirsiniz. Herkes sevmeye ve sevilmeye layıktır. Hemde en çok sizin tarafınızdan… 

Güzel bir ay geçirmenizi dilerim.

Bu ay aydınlanmanız gereken konularınız: Sorumluluklarınızı en iyi şekilde ortaya koymak, sevginizi vermekten korkmamak, insanlara belirli sınırlar çizmek ve istikrarla çalışmak.

False