GeriYengeç Yengeç Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yengeç Burcu - Aylık

Yengeç Burcu - Aylık

"Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, maddi ve manevi yönden parlayıp yenilendiğinizi hissedeceğiniz bir Temmuz ayı sizi bekliyor. Burcunuzda gerçekleşecek yeniay, hayatınızla ilgili önemli başlangıçları işaret ediyor. Dış görünüşle ilgilenebilir, dolabınızı yenilemek isteyebilirsiniz. Hayata karşı bakış açınızda eksiğinizi hatanızı bulup daha iyisiyle yola devam edebileceğinizi anlıyorsunuz."

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, maddi ve manevi yönden parlayıp yenilendiğinizi hissedeceğiniz bir Temmuz ayı sizi bekliyor. Burcunuzda gerçekleşecek yeniay, hayatınızla ilgili önemli başlangıçları işaret ediyor. Dış görünüşle ilgilenebilir, dolabınızı yenilemek isteyebilirsiniz. Hayata karşı bakış açınızda eksiğinizi hatanızı bulup daha iyisiyle yola devam edebileceğinizi anlıyorsunuz. Merkür’ün de burcunuza gelmesiyle, kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. İlişkilerinizdeki pürüzleri silmeye başlıyorsunuz ama fazla korumacı ve hassas olmamaya dikkat etmelisiniz. 

Chiron Koç burcunda geri hareketine başladığında, kariyerinizde yaşadığınız bazı haksızlıkları ve bunların telafilerini önünüze getirebilir. Vaktinde yaşadığınız bazı sorunların aslında sizi şu anki ileri konumunuza getirdiğini fark etmeniz, ödülün boyutunu da arttıracaktır. 

Güneş burcunuzdaki seyahatini bitirip Aslan burcuna geçiyor. Kendinizi daha değerli hissetmeye başlıyorsunuz. Finansal anlamda yeni girişimler yapabilir, mevcut çalışmalarınızla göz doldurarak kazançlarınızı katlayabilirsiniz. 

Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle, ilişkileriniz ve sözleşmeleriniz hem hız hem de verim kazanacak. Fikirler her zamankinden daha etkili ve detaylı olacağı için yapmak istedikleriniz konusunda daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Önemli anlaşmalarınız ya da imza atmanızı gerektiren konular için şanslı bir zaman dilimindesiniz. 

Kova burcundaki dolunay ile miras, vergi, alacak - verecek konularıyla ilgili işleriniz ve başvurularınız artık son haline geliyor. Kendi planlarınıza öncelik veriyorsunuz. Sizi endişelendiren konularda ne yapacağınızı daha iyi görüyor olmak işleri sizin adınıza kolaylaştıracaktır.

Merkür ay sonuna doğru burcunuzdan ayrılarak Aslan burcuna geçiyor. Jüpiter’in de gerileyerek Kova burcuna gelmesi, ticari anlaşmalarınız ve ek gelirleriniz konusunu önünüze getirebilir. İkisi arasındaki bağlantı ve farkları yeniden değerlendirmeniz gerekebilir.

Aslan burcundaki Mars’ın Başak geçişine başlaması, bu konudaki hareketliliği arttırabilir. Hem kişisel düzeyde hem de çevrenizde yoğun ve güzel gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. Fikirlerinizi işlemek konusunda şanslı zamanlardasınız.

Motivasyon Sözü: "Hayatı art arda gelen bir dizi dert ve sıkıntı olarak görebileceğiniz gibi, bir hazine birikimi olarak da görebilirsiniz."

False