GeriBoğa Boğa Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Boğa Burcu - Aylık

Boğa Burcu - Aylık

"Özgürleştiğinizi hissettiğiniz bir aya giriyorsunuz. Yengeç burcundaki Yeniay, kardeşleriniz ve yakınlarınızla ilgili gelişmelere vesile olabilir. Birlikte alacağınız yeni bir karar varsa ya da bir fikir etrafında toplandıysa, bu konuda neler yapacağınızı kesinleştirerek ilk adımı atıyorsunuz. Merkür’ün de Yengeç burcuna gelmesi, adımlarınızı hızlandırabilir. Hassasiyetinizin ve sezgilerinizin farkında olmak sonucu her zaman lehinize çevirecektir. "

Sevgili Boğalar ve Yükselen burcu Boğa olanlar, özgürleştiğinizi hissettiğiniz bir aya giriyorsunuz. Yengeç burcundaki Yeniay, kardeşleriniz ve yakınlarınızla ilgili gelişmelere vesile olabilir. Birlikte alacağınız yeni bir karar varsa ya da bir fikir etrafında toplandıysa, bu konuda neler yapacağınızı kesinleştirerek ilk adımı atıyorsunuz. Merkür’ün de Yengeç burcuna gelmesi, adımlarınızı hızlandırabilir. Hassasiyetinizin ve sezgilerinizin farkında olmak sonucu her zaman lehinize çevirecektir.

Koç burcundaki Chiron geri hareketine başladığında, kendinizi ifade etmekte zorlandığınız ve içinizde sakladığınız konuları nasıl çözeceğinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Aynı hataya düşmemeye gayret gösterdiğinizde o hataların oluşturduğu içsel tahribatı da kendiliğinden onarmış olacaksınız. 

Güneş yöneticisi olduğu Aslan burcuna geçiş yapıyor. Aile hayatınız ve sizi derinden etkileyen konularında biraz daha rahatlayabileceksiniz. Motive olmanız ve hareketliliğiniz evle ilgili tüm gündemi değiştirebilir. 

Yönetici gezegeniniz Venüs, Başak burcuna geçtiğinde, duygusal konularda ve varsa çocuklarınızı ilgilendiren meselelerde tabiri caizse kılı kırk yarabilirsiniz. Değiştirip düzenlediğiniz konuların başında kendinize zaman ayırmak da gelmelidir. Yazlık kışlık yapar gibi sadeleşip toparlandığınız bir dönem sizi bekliyor. 

Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ile özellikle kariyer alanınızda yönünüzü belirleyecek bir karara varabilirsiniz. Bir iş teslimi, bir başvurunun sonuçlanması sözkonusu olabileceği kendinizi daha iyi hissedeceğiniz ve ifade edeceğiniz bir alan değişikliğine de gidebilirsiniz.

Ay sonuna doğru Merkür, Aslan burcuna geçerken tam karşısına da geri hareketteki Jüpiter geliyor. Samimi olduğunuz arkadaş çevrenizde kendinizden daha çok söz ettirebilirsiniz. Gösterişli fikirleriniz ve cömert yanınızın sizinle ilgili yanlış izlenim bırakmasına müsaade etmemelisiniz. Zira Jüpiter’in Kova burcunda yer alması, size burada daha önce yaptığınız hataları veya kaçırdığınız fırsatları getirebilir. Geri döneceğiniz ve ileri gideceğiniz noktayı iyi belirlemelisiniz. 

Mars, Başak burcuna geçtiğinde sizi keyif alacağınız yeni alanlara yönlendirebilir. Yoğun bir dinlenme programı yapabilirsiniz. Çocuk sahibi iseniz ya da bununla ilgili bir isteğiniz varsa, sizin açınızdan şanslı ve mutlu edici bir dönem olabilir. 

Motivasyon Sözü: "Gerçek bir lider yolu bilen, yol boyunca gidebilecek kadar kararlı olan ve yolu gösterendir."

False