GeriBoğa Boğa Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Boğa Burcu - Aylık

Boğa Burcu - Aylık
Abone Olgoogle-news

"Bu ay önemli başarılara imza atıyor olacaksınız."

05 Temmuz'da Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması ile başlıyorsunuz. Bir yayıncılık, reklamcılık veya yurt dışı projesi gündeminizde varsa bunlardan herhangi biriyle güçlü bir ivme yakalayabilirsiniz. Ay Tutulması, sizin güneşinizle muhteşem bir bağlantı kurarak, gerçekten bildiğiniz bir alanda otorite statüsüne ulaşmanıza yardımcı oluyor. Bu ay önemli başarılara imza atıyor olacaksınız. Göz önünde olduğunuz ve üzerinizdeki isteksizliğin bittiği bir ay diyebiliriz.

Özellikle dikkat etmeniz gereken şey yazma veya konuşma noktasında daha fevri ve gerilimli olmamanızdır. 8 Temmuz- 27 Temmuz'a kadar, hayatınızda bazı köklü değişimler söz konusu olabilir. Kendinize bu kadar zor olmayın. 20 Temmuz’da ki Yeni Ay ise ilerlemenize yardımcı olacaktır. Mümkün oldukça 20 Temmuz’a kadar aklınızda kalan ve hayata geçiremediğiniz istekleriniz için mücadele vermeyi tercih edin.

Değer duygusu ya da gerçek bir sevginin parçası olma hissi 27 Temmuz civarında önünüze gelecek bir konu olabilir. Başkalarının fikirlerini önemseyerek hareket etmeyin. Geçmişte aşık olduğunuz veya reddettiğiniz kişi yine önünüze gelirse kendinizi bu noktada tekrar değerlendirin. Finansal fırsatlar, müzakereler ve yatırımlar bu ay sizler için çok uygun olacaktır. Güzel şeyler ve yerler sizi bekliyor.

Bu ay aydınlanmanız gereken konularınız: Kişisel ufkunuzu genişletme gereksinimleriniz ve kariyer hazırlıklarınız olabilir. Kendinize yeni bir imaj belirliyorsunuz.

False