GeriAkrep Akrep Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Akrep Burcu - Aylık

Akrep Burcu - Aylık

"Beklentilerinizin gerçekleşeceği bir Temmuz ayına giriyorsunuz. Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte, olaylara daha geniş bir açıdan bakmayı öğreniyorsunuz. Kendinize yeni bir hayat kurmaya dair fikirleriniz oluşabilir. Güneş yöneticisi olduğu Aslan burcuna geçtiğinde, kariyer hedeflerinizle ilgili güzel haberleri beraberinde getiriyor olacaktır. Önünüzün açıldığı ve çevrenize de bu noktada ilham olabileceğiniz bir dönemdesiniz. "

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, beklentilerinizin gerçekleşeceği bir Temmuz ayına giriyorsunuz. Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte, olaylara daha geniş bir açıdan bakmayı öğreniyorsunuz. Kendinize yeni bir hayat kurmaya dair fikirleriniz oluşabilir. Merkür’ün de Yengeç burcuna geçecek olması, tanışacağınız yeni kültürler ve insanlar aracılığıyla öğretilerinizi güçlendirebilir. 

Chiron’un Koç burcunda geri hareketine başlaması, çalışma ortamınızdaki sorunları ve sağlığınızla ilgili hususları gündeme getirebilir. Artık kararınızı sorunları kalıcı olarak çözmek yönünde veriyorsunuz. Kontrollerinizi yaptırabilir, sorun yaşadığınız kişilerle görüşebilirsiniz. Yaraya sebep olanın ne olduğunu bulduğunuzda onun üzerinden hareket etmeye çalışın. 

Güneş yöneticisi olduğu Aslan burcuna geçtiğinde, kariyer hedeflerinizle ilgili güzel haberleri beraberinde getiriyor olacaktır. Önünüzün açıldığı ve çevrenize de bu noktada ilham olabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle birlikte, sosyal çevrenizdeki sorunları en aza indiriyorsunuz. Bütünü oluşturan detayları görmek ve daha titiz davranmak sizi koruyacaktır. Bu alanda yaptığınız işleriniz veya kurguladığınız projelerinizin üstünde daha fazla eğilebilir, konuyu daha etkili bir şekilde işlemek için çevrenizden destek alabilirsiniz.

Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay, size ailenizle ilgili meşguliyetler verebilir. Aile bireyleriniz alacağınız kararlarınız varsa netleştirebilir, evinizle ilgili değişikliklerinize son şeklini verebilirsiniz. Alım satım konularındaki işlemleriniz beklemediğiniz şekilde sonuçlanabilir. 

Merkür Aslan burcuna geçiş yapıyor. Çalışma ortamınızda iletişiminiz güçlenerek birlikte çalıştığınız kişilerle ve hedef kitleniz daha iyi bağlantılar oluşturabilirsiniz. Kontrol ve yönetim mekanizmanız daha güçlü bir şekilde çalışıyor. Jüpiter’in gerileyerek Kova burcunda geçmesi, iş ve aile arasındaki sorunlara dikkat çekebilir. Bir dönem yaşadığınız sorunların telafisini tek başınıza yapıyormuş gibi görünseniz de aslında sadece kendinize değil ailenize de bir şans tanıdığınızı görebilirsiniz. 

Yönetici gezegeniniz Mars’ın Başak burcuna geçmesi, sizi çevreniz ve yatırımlarınız konusunda daha hızlı bir sürece taşıyor. Küçük parçaları birleştirip kendinize yeni bir bütün oluşturuyorsunuz. Yanlış anlaşılma ve eleştirel yaklaşımlar sözkonusu olabileceği için sizi öfkelendiren konunun asıl muhatabını bulmanızda, bu öfkeyi bir çalışma güdüsüne çevirmenizde fayda var.

Motivasyon Sözü: "Ağaçta duran kuş dalın kırılmasından hiç korkmaz. Onun güveni ağaca değil kendi kanatlarınadır." 

False