GeriOğlak Oğlak Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oğlak Burcu - Aylık

Oğlak Burcu - Aylık

"Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, kayıplarınızın geri döneceği bir Temmuz ayına başlıyorsunuz. Karşıt burcunuzdaki yeniay ile birlikte ikili ilişkilerinizde yeni bir dönemin kapılarını aralayabilir, ilişkilerinizi bir adım ileriye taşıyabilir veya yenileri için adım atabilirsiniz. Hem sevginin hem birlik olmanın önemini göreceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. "

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, kayıplarınızın geri döneceği bir Temmuz ayına başlıyorsunuz. Karşıt burcunuzdaki yeniay ile birlikte ikili ilişkilerinizde yeni bir dönemin kapılarını aralayabilir, ilişkilerinizi bir adım ileriye taşıyabilir veya yenileri için adım atabilirsiniz. Hem sevginin hem birlik olmanın önemini göreceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesi sizi anılara ve sessizliğe sürüklese bile bunları yeni ilişkileriniz için bir rehber olarak değerlendirmelisiniz.

Koç burcunda geri hareketine başlayacak olan Chiron ev ve aile kavramlarının sizdeki etkisini yeniden sorgulatıyor. Yaşanan sorunları nasıl aşacağınız konusuna eğilebilir, yaralarınızın yeniden kanadığını görebilirsiniz. Bunun son kanama olması, sizin o an yapacağınız sakin ve makul müdahaleyle mümkün olabilir.

Güneş karşıt burcunuz Yengeç’ten ayrılıp Aslan burcuna geçiyor. Korkularınızı nasıl aşacağınız konusunda tüm çözüm yollarına ulaşabilirsiniz. Kör noktaların aydınlığını görmek motivasyonunuzu arttıracaktır. Düzensiz gelirleriniz ya da mirasla ilgili gelişmeleriniz sözkonusu ise, yeni ve lehinize sonuçlanacak gelişmeler yaşanabilir, hakkınızı almanız mümkün olabilir. 

Venüs Başak burcuna geçiyor ve eğitim hayatınıza yeni bir düzen getirmeniz için sizi bir takvimin içine dahil ediyor. Daha sade, sabitlikten uzak fikirler üzerinde çalışabilirsiniz. Kamuya açık alanlarda ve sosyal mecralardaki paylaşımlarınızda biraz daha özenli olabilirsiniz. 

Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Yatırım kaynaklarınız konusundaki kararlarınızı sizin bile beklemediğiniz şekillerde alabilirsiniz. Bireysel gelir-gider dengenizi ön planda tutabilirsiniz. Sizin için önemli ve değerli olanın, hayatınıza olan katkılarını düşünmeyi ihmal etmeyin. 

Merkür karşıt burcunuzdan çıkıp Aslan burcuna geçtiğinde, kendi lehinize sonuçlandırmak istediğiniz konulara yoğunlaşabilir, endişe ve soru işareti yaratan sorunları çözmek aileniz ve çevrenizdekileri bir araya getirebilirsiniz. Anlaşma ve hukuksal konularda fikirleriniz önem arz edebilir.  Üst perdeden yaklaşan bir diyalog yerine güç ve çözüm veren bir yaklaşım sergilemek herkes için pozitif bir süreç oluşturacaktır. Jüpiter’in gerileyerek Kova burcuna gelmesi ve buraya bir karşıtlık oluşturması, kayıplarınızı telafi etmek konusunda sizi destekliyor. Artık umudu kestiğiniz bir ödemenizi geri alabilirsiniz.

Mars’ın Başak burcuna geçmesiyle, yeni tanıştığınız yabancı kişilerle ilgili harekete geçmeden önce hassas davranışlar sergilemeniz gerekebilir. Fikirlerinizi uygulamaya koyarken hırsla ve yoğun bir tempoyla hareket etmek, başlangıçta iyi hissettirebilir. Bunu bir plan dahilinde yapmak gereksiz müdahale ve yorgunlukların önüne geçecektir.

Motivasyon Sözü: "Dile getirilmemiş düşünce; gidilmemiş yoldur."

False