GeriOğlak Oğlak Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Oğlak Burcu - Aylık

Oğlak Burcu - Aylık
Abone Olgoogle-news

"Korkularınızın esiri olmamalısınız."

Bu sizin için çok güçlü ve başarılı bir ay olacak. Çünkü 5 Temmuz'daki Ay Tutulması yaşamınızda önemli bir dönüm noktasıdır. Bu, kimliğinize ve hedeflerinize bağlı kişisel bir geçişle ilgili her şeye sahip olabilir. Ancak bu durum aynı zamanda işinizle veya kişisel dünyanızla ilgili yakın bir ilişki içerebilir. Hayatımızda bazen sonlar korkutucu gibi görünür ama her zaman sonlar yeni başlangıçlar getirir bunu unutmayın.

İlişkiler söz konusu olduğunda, bu yeni başlangıçlara yol açan bir ay olacaktır. Merkür, 18 Haziran'dan beri ortaklık alanınız da geriledi. Merkür 12 Temmuz'da doğrusal hareketine dönecek ve ayrıca 20 Temmuz'da ilişkiler evinizde yani aynı alanda bir Yeni Ay'a sahip olacaksınız. Önemli biriyle önemli bir ilişki başlatabilirsiniz. Bu kişiyle yeni bir duygusal güvenlik seviyesi talep etmeye hazırsınız. Yeniden sevebilir ya da yeniden başlayabilirsiniz. Korkularınızın esiri olmamalısınız.

Finansal konularda oldukça iyi bir duruma sahip olmak için pes etmeden biraz daha ilerliyor olmalısınız. Maddi anlamda gelirinizi artırmak için mükemmel fırsatlara sahip olacaksınız ve bu süreçte gelirleriniz artabilir. Eğitimlerine devam eden Oğlaklar, bu ay biraz daha gayret içinde olmanız gerekiyor. Biraz daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Seyahatleriniz bu ay size güzel kazanımlar elde etmenize sebep olabilir. Bu ay, karakterinizin ustalaştığını hissedeceksiniz. Duyarlılığınız ve yaşamı daha kolay anlıyor oluşunuz size şaşırtıcı fırsatları beraberinde getiriyor olacak. Güdülerinizin peşinden sürüklenmemeyi ve aklınızın oynadığı tuzaklara düşmemeyi bu ay başaracaksınız.

 

 

 

Bu ay aydınlanmanız gereken konularınız: Eksiklerinizi tamamlamayı öğreneceksiniz.

False