GeriYay Yay Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yay Burcu - Aylık

Yay Burcu - Aylık

"Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, telafiler ve ödüllerle geçireceğiniz bir Temmuz ayı sizi bekliyor. Yengeç burcundaki yeniay size, endişelerinizin sizde oluşturduğu duygusal tahribatı yok etmek için destek veriyor. Umudunuzu kıran konu ve kişilere karşı yeni bir yaklaşım geliştiriyorsunuz. Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle, kariyerinizle ilgili hem maddi açıdan hem de manen sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz."

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, telafiler ve ödüllerle geçireceğiniz bir Temmuz ayı sizi bekliyor. Yengeç burcundaki yeniay size, endişelerinizin sizde oluşturduğu duygusal tahribatı yok etmek için destek veriyor. Umudunuzu kıran konu ve kişilere karşı yeni bir yaklaşım geliştiriyorsunuz. Merkür de Yengeç burcuna geçerek girişimlerinize hız kazandırabilir. Alacak verecek ve mirasla ilgili konularınız varsa, bunlarla ilgili görüşmeler yapabilir ve anlaşmaya varabilirsiniz. Fikirleriniz sezgilerinizi, sezgileriniz de değişiminizi destekliyor.

Koç burcundaki Chiron’un geri hareketine başlamasıyla, maruz kaldığınız manipülasyonlar ve baskıların üstesinden nasıl geleceğinizi öğreniyorsunuz. Bir haksızlık sözkonusu ise bunun telafisiyle ödüllendirilebilirsiniz. Yaşadıklarınızda saklı olan hayrı yine kendi çabanızla ve iyi niyetinizle hayatınıza dahil edeceksiniz.

Güneş yöneticisi olduğu Aslan burcuna geçerek size de yeni ve aydınlık bir dönemin kapılarını aralıyor. Fikirlerinize ve hayata olan bakış açınıza yeni bir soluk getirebilir, topluma daha iyi etki bırakmak adına birtakım eğitimler için hazırlık yapabilirsiniz. Bu gibi çalışmalarının aranan ve görünen ismi olmak sizi hem bulunduğunuz yerde hem de sosyal mecralarda daha çok kişiye ulaştıracaktır. 

Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle, kariyerinizle ilgili hem maddi açıdan hem de manen sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Teklifleri daha titizlikle değerlendirirken çalışma arkadaşlarınız ve üstlerinizle olan ilişkileriniz önem kazanıyor. 

Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor ve yakın çevre kavramınızla ilgili bir karara varıyorsunuz. Size ve hedeflerinize hitap etmeyen, destek olmayan ya da sizi bir destek sağlayamadığınız yerlerde bulunmakla ilgili sorunları çözebilir, kendinize yeni insanlar ve alanlar için şans verebilirsiniz. 

Merkür’ün Aslan burcuna geçmesi, fikirlerinizi projelere dönüştürmek için sizi harekete geçiriyor. Sosyal mecralar konusunda ilham veren içerikler hazırlamak için ideal bir dönemdesiniz. Yanlış anlaşılmaları sonlandırıyorsunuz ama ekip çalışması ve görünür olduğunuz alanlarda bıraktığınız etkilere de dikkat etmeniz gerekiyor.

Mars’ın Başak burcuna geçmesi sizi oldukça yoğun bir döneme hazırlıyor. İş yükünüz artacağı için planlı olmak ve detaylarla mücadele etmek durumundasınız. Yorgunluğun verdiği ruh haliyle kırıcı ve eleştirel davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu yoğunluğun meyvelerini çürümeden toplamak için enerjinizi insanlara değil işlerinize aktarın.

Motivasyon Sözü: "Unutma: Her şampiyon bir zamanlar pes etmeyi reddeden bir yarışmacıydı."

False