GeriYay Yay Burcu - Aylık
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Yay Burcu - Aylık

Yay Burcu - Aylık
Abone Olgoogle-news

"Hedeflerinizi gerçekleştirmek için bağımsızlığınızı kullanmayı öğreneceksiniz. "

Sizler de 05 Temmuz’da Oğlak burcunda olacak olan ay tutulması ile birlikte bu aya güçlü bir etki ile başlıyorsunuz. Satürn gezegenin oğlak burcuna geri dönmesi sizlerin finansal yönünüze başarı vermeye hazırlanıyor. Nereye gideceğinize ve ay sonuna kadar oraya nasıl gideceğinize iyi karar vermelisiniz. Her şey 5 Temmuz'dan sonra kazanılan işlerinizle belirginleşecek. Bir gelir kaynağı sona erebilir ya da başka bir açıdan bakarsak uzun yıllar boyunca güvendiğiniz bir gelir artık elinize gelmeyebilir. Bu konuda kendinizi güvensiz hissederseniz hemen bir korku haline girmeyin. Bir adım daha öne giderek nasıl yeni bir başarı elde edebilirsiniz buna odaklanın.

Sevgi açısından, kalbinizdeki kişi hakkında büyük bir duygusal farkındalığa varıyorsunuz. Birçok insanın gerçekte nasıl olduklarını göreceğiniz bir ay olduğunu da söyleyebiliriz.

Hedeflerinizi gerçekleştirmek için bağımsızlığınızı kullanmayı öğreneceksiniz. Bununla birlikte bazı önemli kararlar almak zorunda kalabilirsiniz. Bu tutulma sonucunda yeni ortaklıklar gelişebilir veya varolan ortaklıklarınızı sonlandırabilirsiniz. Bununla birlikte daha güçlü ilişkiler hayatta kalacakken, zayıf olanlar parçalanacak diyebiliriz. Bu ay aşk ilişkileri istikrarlı ve eğlenceli olacaktır ve bazı alanlarında değişiklik yapma fırsatı da bulabileceksiniz. Bekar olanlara yeni romantik ilişkiler kurma konusunda gökyüzünden destek gelecektir. Sosyal çevrenizde bu tür tanışmalar olabilir. Aile büyüklerinizin arasında bazı gerginlikler olabilir. Bu durum da aileye yansıyabilir. Burada arabuluculuk yapmak ve bir uyum duygusu getirmek size kalmıştır. Sağlınıza bu ay ekstra özen göstermelisiniz. Çalışma arkadaşlarınız ya da çalışanlarınız varsa bu bağlam da bazı aksamaları yönetmeniz gerekebilir. Sıkı çalışma, mesleki ilerleme ile sonuçlanmaz. Ancak değerlerinize bağlı kalıyorsanız ve iyi şeylerin olması için kurallara uygun bir şekilde bekliyorsanız sonuçlanacaktır.

Bu ay aydınlanmanız gereken konularınız: Çok sıkı çalışmak ve iyi şeylerin olması için kurallara uymanız gerektiğinin farkında olmak.

False