EKSTRA
MENÜ

Sağlıklı Yiyecekler

Sağlıklı Yiyecekler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sağlıklı Yiyecekler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.255 Sağlıklı Yiyecekler haberi bulunmuştur.

Sağlıklı Yiyecekler Haberleri

Besin Takviyelerinin Koronavirüs Üzerindeki Etkileri

Besin Takviyelerinin Koronavirüs Üzerindeki Etkileri

Besin takviyelerinin Kovid-19 üzerindeki etkileri ve birçok takviyenin yüksek dozajda kullanımının potansiyel yan etkileri henüz tam olarak bilinmemektedir. Bu nedenle, gıda takviyelerinin, vitamin ve minerallerin, yüksek miktarda alımından kaçınmak gerekir. Gıda İşleme Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Ayla Ünver Alçay, takviyelerin besinlerden alınan vitaminlerin yerini tutmayacağını belirterek uyarılarda bulundu.

27.01.2021İyi Yaşam
Bu kafenin müşterileri köpekler Türkiyede ilk

Bu kafenin müşterileri köpekler! Türkiye'de ilk

Mersin'de köpek eğitim merkezi işleten Rasim Tekin, tesisinde köpeklere özel kafe açtı. Köpekleri ile normal kafelere gidemeyen vatandaşlar, 'köpek kafeye' gelerek can dostları ile zaman geçiriyor.

30.01.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Bodrum'da kış bir başka güzel

Yaz ruhunu hiç kaybetmeyen bir rota! Kış aylarında Bodrum ve detox macerası…

28.01.2021

Kırklareli’de keşfedilmeyi bekleyen cennet… Burada insanlar misafir, doğa hâlâ ev sahibi

Bugünlerde hepimizin aklı başka yerlerde. Çıkartıp eski seyahat fotoğraflarımıza bakıyoruz sık sık. Ortalık düzelince, kısıtlamalar kalkınca nerelere gideceğimizin hayalini kuruyoruz. Korona salgını nedeniyle evlere kapandığımız, dış dünya ile dijital bağlantının kişisel ve profesyonel yaşamımızı belirlediği bir dönemde doğanın içinde yer almak, insanlardan ve risklerden uzak kalmak en yaygın tutku. Ben de sık sık nefes almak, özlediğim seyahatlerimde bulduğum kendime yakınlaşmak için özel mekânlar arıyorum. Böyle bir arayış içindeyken yolum güvenli, sakin, doğa dostu harika bir yere düştü.

2.02.2021