EKSTRA
MENÜ

Prenses Caroline

Prenses Caroline haberleri sayfasında güncel ve son dakika Prenses Caroline hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 215 Prenses Caroline haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Prenses Caroline Haberleri

O şimdi dört çocuk, dokuz torun sahibi bir büyükanne: Bir zamanların efsane güzeli Prenses Caroline kendini yıllara teslim etti

O şimdi dört çocuk, dokuz torun sahibi bir büyükanne: Bir zamanların efsane güzeli Prenses Caroline kendini yıllara teslim etti

Sadece gösteri dünyasının değil dünyanın, meraklı bakışları en çok üzerinde toplayan kraliyet ailesi üyelerinin de gündeminden hiç düşmüyor estetik müdahaleler. Daha yeni 40 yaşına girmiş olmasına rağmen İngiliz kraliyet ailesinin gelini Kate Middleton, diğer gelin Meghan Markle başta olmak üzere hepsi düzenli aralıklarla estetik kliniklerini ziyaret ediyor. Hatta bazen yapılan müdahaleler öylesine göze batıyor ki eleştiri konusu bile oluyorlar. Ama sık sık estetik kliniklerin kapısını çalıp yıllara direnmeye çalışan bu ünlüler arasında bazı istisnalar da var elbette. İşte o da bu istisnalardan biri.

25.09.2021Magazin
Prenses Charlene sonunda ailesiyle buluştu: Kızı da saçlarını kendisi kesti

Prenses Charlene sonunda ailesiyle buluştu: Kızı da saçlarını kendisi kesti

Bir süredir haklarında boşanacakları yolunda iddialar bulanan Monako Prensi Albert ile altı aydır Güney Afrika'da bulunan eşi Prenses Charlene tekrar buluştu. Son olarak Noel sırasında eşini ziyaret etmek için Güney Afrika'ya giden Albert, yine 6 yaşındaki ikizleri Jacques ve Gabriella'yı anneleriyle buluşturdu.

25.08.2021Magazin
Monaco Sarayının gelini Beatrice Borromeo, Kate Middleton, Meghan Markle ve Kraliçe Letiziayı listeden sildi: Unvanı bile yok ama hepsinden daha prenses

Monaco Sarayı'nın gelini Beatrice Borromeo, Kate Middleton, Meghan Markle ve Kraliçe Letizia'yı listeden sildi: Unvanı bile yok ama hepsinden "daha prenses"

Dünyanın en çok ilgi çeken insanları arasında yer alıyor kraliyet aileleri. Özellikle de bu ailelere sonradan katılan, yani aileye gelin giden üyeler. İşte bunlar arasında biri var ki her ne kadar evlilikten sonra bile "prenses" ya da başka bir unvan almamış olsa da büyük ilgi çekiyor. Hatta birçok kişi onu "tam da damadın anneannesine uygun bir gelin" diyerek nitelendiriyor.

23.08.2021Magazin
Monako Prensesi Charlene dört saat sürecek bir operasyon için bıçak altına yatıyor

Monako Prensesi Charlene dört saat sürecek bir operasyon için bıçak altına yatıyor

Bir süredir Monako Prensi Albert ile evliliklerinin sallantıda olduğu iddialarıyla gündemde olan Monako Prensesi Charlene'in, bugün dört saat sürecek bir operasyon geçireceği açıklandı.

14.08.2021Magazin
Kayınvalidesi ve üvey kızıyla yat gezisinde

Kayınvalidesi ve üvey kızıyla yat gezisinde

Avrupa'nın küçük ülkesi Monako Prensliği'nin en göz önünde simalarından biri olan Prenses Caroline'in kızı Charlotte Casiraghi ve kocası Dimitri Rassam, aile tatilinde.

13.08.2021Magazin
Altı aydır görmek istemediği kocasına düğün şarkısıyla mesaj gönderdi

Altı aydır görmek istemediği kocasına düğün şarkısıyla mesaj gönderdi

Bütün dünyanın "mutsuz prenses" olarak tanıdığı genç kadın, aylardır yan yana gelmediği, hatta birlikte bile yaşamadığı kocasına şarkılı bir "selam" gönderdi.

28.07.2021Magazin
Ülkesinin kaderi onun çocuk doğurmasına bağlıydı: Sonunda Altın kafesten kaçtı

Ülkesinin kaderi onun çocuk doğurmasına bağlıydı: Sonunda 'Altın kafes'ten kaçtı!

Tüm dünyanın hafızasına 2011 yılındaki dillere destan düğünüyle kazınmıştı. Ama bunun tek nedeni "modern çağların külkedilerinden biri" olması yani küçücük bir ülkenin prensinin kalbini fethetmesi değildi. Düğünden önce çıkan "saraydan kaçmaya çalışıyor" söylentileri bir yana, prensle evlendiği törende sık sık gözyaşı dökmesiydi bunun bir nedeni de. Üstelik ileri sürülenlere göre bu gözyaşlarının nedeni, ilk anda akla geldiği gibi "mutluluk" da değildi. Aynı yıl evlenen Prens William ve Kate Middleton'ın düğününde "aşk" neredeyse elle tutulacak kadar yakınken onların düğününde sanki o en önemli ayrıntı eksik gibiydi yapılan yorumlara göre. O günden sonra da güzel gelin, hep "mutsuz prenses" olarak anıldı. Şimdi de dışarıdan bakıldığında 'peri masalı' gibi görünen o evliliğin artık bitme noktasına geldiği ileri sürülüyor. Elbette bu konuda resmi bir açıklama en azından şimdilik yok. 

20.07.2021Magazin
Mutsuz prenses gergedanların peşinde saraydan mı kaçtı

Mutsuz prenses gergedanların peşinde saraydan mı kaçtı?

Tüm dünyanın hafızasına 2011 yılındaki dillere destan düğünüyle kazınmıştı. Ama bunun tek nedeni "modern çağların külkedilerinden biri" olması yani küçücük bir ülkenin prensinin kalbini fethetmesi değildi. Düğünden önce çıkan "saraydan kaçmaya çalışıyor" söylentileri bir yana, prensle evlendiği törende sık sık gözyaşı dökmesiydi bunun bir nedeni de. Üstelik ileri sürülenlere göre bu gözyaşlarının nedeni, ilk anda akla geldiği gibi "mutluluk" da değildi. Aynı yıl evlenen Prens William ve Kate Middleton'ın düğününde "aşk" neredeyse elle tutulacak kadar yakınken onların düğününde sanki o en önemli ayrıntı eksik gibiydi yapılan yorumlara göre. O günden sonra da güzel gelin, hep "mutsuz prenses" olarak anıldı.

4.06.2021Magazin
Üvey babanın yatıyla tatilde

Üvey babanın yatıyla tatilde

Avrupa'nın en göz önünde kraliyet ailesi üyelerinden biri olan genç çift çocuklarını evde bırakıp tatile çıktı.

14.07.2020Magazin
Milyonlar bu yüze bakmaya doyamazdı: O siyah tül bile saklayamadı

Milyonlar bu yüze bakmaya doyamazdı: O siyah tül bile saklayamadı

Bir zamanlar dünyanın en güzel kadınlarından hatta masal prenseslerinden biriydi. Son görüntüsü ise herkesi şaşırttı.

DEPO PHOTOS, BACKGRID UK, BACKGRID USA

20.11.2019Magazin
Halikarnas Diskosu 35 milyon dolara satılıyor

Halikarnas Diskosu 35 milyon dolara satılıyor

2 yıl önce anlaşmazlık nedeniyle tahliye edilip yıkılan Halikarnas Diskosu'na yeni talipler çıktı.

11.10.2019Ekonomi
İkinci tören gelinin memleketinde

İkinci tören gelinin memleketinde

Geçen yıl Kasım ayında nikahlanan ünlü çift gelinin memleketinde bir kez daha tören yaptı.

17.03.2018Magazin
Beyaz atlı prens diye bir şey yok

Beyaz atlı prens diye bir şey yok

O rekortmen bir sporcu, dev kampanyaların yüzü başarılı bir model, örnek bir anne. Üstelik bir prenses! Monaco Prensesi Caroline’in kızı Charlotte Casiraghi, kartvizitine bir de ‘yazar’ı ekledi. Filozof Robert Maggiori ile birlikte yazdığı kitabı ‘Tutkuların Adası’nda, aşkın, kıskançlığın ve arzunun izlerini sürüyor. İşte kitaptan alıntılar...

Hafiyelik ve gazetecilik

Hafiyelik ve gazetecilik

ANAYASA Mahkemesi’nin, Berrak Tüzünataç’ın Şahan Gökbakar ile terastaki yakınlaşma görüntüleriyle ilgili davayı reddetmesi beklenen bir karardı. Magazin basınının kazanması hiç de şaşırtıcı olmadı bu davayı.

İkonik gece kulübü 38 yıl sonra kapandı: Halikarnasta geçen yazlar...

İkonik gece kulübü 38 yıl sonra kapandı: 'Halikarnas'ta geçen yaz'lar...

Tıpkı adına bestelenen o ünlü şarkıdaki gibi: Ne güzel bir geceydi o / Sanki bir rüya... Her rüya gibi sonu geldi; çılgın eğlencelere, büyük aşklara sahne olan o pist artık yok. Mekânın yaratıcısı Süleyman Demir’le, yıkılmakta olan meşhur sütunlarının dibinde buluştuk, 38 yılın hatırasını yâd edip muhasebesini yaptık.

20.05.2017Hayat
Ünlü eğlence mekanı kapanıyor

Ünlü eğlence mekanı kapanıyor

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Kumbahçe Mahallesi’nde 1979 yılından bu yana hizmet veren dünyaca ünlü Halikarnas Disko’nun sahibi Süleyman Demir bugün düzenlediği basın toplantısı ile diskoyu kapatma kararı aldığını açıkladı. Demir, "Halikarnas bugün bir dünya markasıdır. Bunu 38 yıldır ilk günkü heyecanla ve aşkla işimizi yapmamıza borçluyuz. Müzikle ve yarattıklarımızla insanlara hep mutluluk verdik, Halikarnas markasını Türkiye ve dünyada yaşatmaya devam edeceğim" dedi.

11.05.2017Ekonomi
Onun için hamile diyorlar

Onun için 'hamile' diyorlar

Monako kraliyet ailesi önceki günü yat gezisinde geçirdi. Prenses Caroline, çocukları, gelinleri ve torunlarıyla birlikte İtalya'nın Ponza adasından denize açıldı. Lüks yat gezintisinde aileyi paparazziler de uzaktan takip edip her anlarını görüntüledi. Peşlerine düştükleri kişi ise Prenses Caroline'in kızı Charlotte Casiraghi idi. Bir süredir 41 yaşındaki İtalyan yönetmen Fernando Sanfelice ile birlikte olan Casiraghi'nin hamile olduğu ileri sürülüyor. Yat gezisinde mayosuyla görüntülenen Casiraghi'nin karnının şişkinliği de bu iddiaları doğrular nitelikteydi.

11.08.2016 Magazin
Şölen’den kültürel mirasa destek

Şölen’den kültürel mirasa destek

Şölen’in ana sponsorluğunda Türkiye Ortak Nesiller Entegrasyonu (T-ONE) Derneği’nin yürüttüğü Mozaik Yolu Projes’nin yurtdışındaki tanıtımında yeni durak, İtalya’daki Peggy Guggenheim Collection Modern Sanat Müzesi oldu.

6.06.2016Ekonomi
Frikik gazeteciliği

Frikik gazeteciliği

KADIN oyuncu Hande Soral’ın sırttan çekilmiş fotoğrafı cuma günü Kelebek’in birinci sayfasının tam ortasında, en görünür yerinde yayınlanmıştı.

27.03.2016OkurTemsilcisi
Dünya jet sosyetesi Gül Balosu’nda bir araya geldi

Dünya jet sosyetesi Gül Balosu’nda bir araya geldi!

Monaco Prensi II. Albert ve Hannover Prensesi Caroline’in himayelerinde düzenlenen yardım etkinliğinin bu yılki teması gül oldu. O geceye ait detaylar haberimizde…

22.03.2016Hayat
Monako’nun  son prensesi Charlotte Casiraghi

Monako’nun son prensesi Charlotte Casiraghi

Bir zamanlar tüm davetlerde kameralar, annesi Caroline ile teyzesi Stephanie’ye dönerdi. Şimdi sırada o var. Monako tahtının 5. sıradaki varisi, Grace Kelly’nin torunu Charlotte Casiraghi, Los Angeles Eyalet Sanat Müzesi’ndeki galada görüntülendi.

3.11.2014Hayat
Mahremiyete aleni saldırı

Mahremiyete aleni saldırı

“101 çıplak sızıntı” ve “Hollywood’da skandal” başlıklı haberleri, Kate Upton ve Jennifer Lawrence gibi ünlü yıldızların fotoğrafları süslüyordu.

Çocukluk hayalim gerçekleşti

Çocukluk hayalim gerçekleşti

Monaco’da düzenlenen geleneksel Gül Balosu’na katılan Sibel Can, “Sonunda çocukluk hayalim gerçekleşti. Ben kendimi bildim bileli Grace Kelly’ye hayranıyım” dedi.

1.04.2014Kelebek
Gezi kurbanlarını ağlayarak çizdim

Gezi kurbanlarını ağlayarak çizdim

Hepsini bir karede buluşturan illüstrasyonun çizeri Faruk Tarınç, ağlayarak yaptığı eseriyle ilgili “Bu çizimi herkes kendi cümleleriyle sahiplensin” diyor.

21.03.2014Gündem
‘Evet, Nilüfer Sultan Osmanlı Hanedanı’ndan’

‘Evet, Nilüfer Sultan Osmanlı Hanedanı’ndan’

İSLAM Konferansı Örgütü Genel Sekreteri Ekmeleddin İhsanoğlu, soyadının ‘Osmanoğlu’ olması için dava açan Nilüfer Sultan’ın tanığı olarak dinlendi.

21.03.2014Gündem
‘1401 kaçamağı’ ve mahremiyet

‘1401 kaçamağı’ ve mahremiyet

“1401 kaçamağı” haberine gelen eleştirileri geçen hafta değerlendirecektim.

14.04.2013OkurTemsilcisi
Gözde prenses babaanne oldu

Gözde prenses babaanne oldu

Bir zamanların en gözde kraliyet ailesi üyesi olan Prenses Caroline (56) babaanne oldu.

23.03.2013Kelebek
Prensesin çocuğu olmayınca Monakoda kriz çıktı

Prenses'in çocuğu olmayınca Monako'da kriz çıktı

Prens Albert’in eşi Charlene’in hâlâ hamile kalamamış olması, Albert'in anayasa değişikliğiyle gayrı meşru oğlu Alexandre’yi varisi yapması seçeneğini gündeme getirdi. Prenses Caroline ise oğlu Andrea’nın tahta oturmasında ısrarcı.

13.02.2013Gündem
Monaco Prensliği senaryoyu beğenmedi

Monaco Prensliği senaryoyu beğenmedi

Monaco Prensliği’ni yöneten ‘Grimaldi ailesi’, Avustralyalı oyuncu Nicole Kidman’ın Grace Kelly’yi canlandırdığı filme savaş açtı.

18.01.2013Gündem
Yeni Anayasada basın özgürlüğü

Yeni Anayasa'da basın özgürlüğü

TBMM Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nda çalışmalar sürüyor. Mevcut taslakta yer alan basın özgürlüğüyle ilgili maddeleri, İstanbul Üniversitesi’nin insan hakları uzmanı hukukçusu Doç. Dr. Burak Gemalmaz’a sordum. Kendisi detaylı bir yanıt yolladı.

4.01.2013Gündem
Genç prenses marka yüzü oldu

Genç prenses marka yüzü oldu

Hollywood’un efsanevi yıldızı Monaco Prensesi Grace Kelly’nin torunu, Prenses Caroline’nin kızı Charlotte Casiraghi dünyaca ünlü İtalyan moda devi Gucci’nin reklam yüzü oldu.

3.03.2012Gündem
Prens kavgada yaralandı

Prens kavgada yaralandı

Monako Prensi Pierre Casiraghi, ABD'nin New York kentindeki bir gece kulübünde çıkan kavgada yaralandı.

21.02.2012Gündem
Arda izin verirse aşklarını yazarım

Arda izin verirse aşklarını yazarım

Coşkulu maç sunumlarıyla bilinen Sabri Ugan, uzun zamandır ekranlardan uzak... Çünkü şu sıralar kendi tabiriyle “15 bin bakımında”... Bu inziva döneminde neler yaptığını merak ettik, kapısını çaldık. Meğer aklında ilginç bir proje varmış; Galatasaray’dan Atletico Madrid’e transfer olan Arda Turan’dan izin çıkarsa, onun aşklarını kaleme alacakmış!

21.12.2011Kelebek

Yazar Sonuçları

Yıldızları Sahnelere Serptiler

Benimle beraber bale eserlerini izleyen dostlarımın bundan mutluluk duyduklarını bilirim. Bunun sebebi eserleri tanımamın dışında dansçıların hazırlık aşamasında ve performans sırasında neler hissettiklerini paylaşmam olabilir. Bu heyecanı onlarla birlikte içselleştirmem onların seyrettikleri eserin daha çok içinde olmalarını sağlıyor sanırım.

9.05.2017

Monaco’da Chanel turizmi

Prenses Grace Kelly Vakfı’nın yardıma muhtaç çocuklar için düzenlediği 63. Monte Carlo Gül Balosu, geçtiğimiz hafta sonu Monaco’da gerçekleşti. Tasarımlarına Karl Lagerfeld’in imza attığı dünyaca ünlü moda markası Chanel, aralarında Türklerin de olduğu en iyi müşterilerini baloda ağırladı. Marka, misafirlerine Cote d’Azur turu da yaptırdı.

20.03.2017

Patronlar Rolls-Royce’u test etti

İş dünyasının patronları Rolls-Royce’un Dawn adlı üstü açık modelini görmek için Esma Sultan Yalısı’ndaydı.

26.06.2016

Monaco’da Küba rüzgarı

Dünyadaki yardıma muhtaç çocuklar için düzenlenen Gül Balosu’nun 62’ncisi Monte Carlo’da yapıldı. Konseptini dünyaca ünlü modacı Karl Lagerfeld’in belirlediği etkinlik Monaco’da Küba rüzgarı estirdi.

22.03.2016

Prens Albert’in kulübü JIMMY'Z İstanbul’a geliyor

Monako Prensi Albert’in sahibi olduğu dünyaca ünlü gece kulübü Jimmy’z, İstanbul’da şube açıyor. Jimmy’z eğlencesi, ekim ayında 42 Maslak’ta başlayacak.

21.03.2016

Önce Hollywood sonra Monako prensesi

Monako prensesliği, Grace Kelly’nin belki de en önemli ve en uzun süren rolüydü. Oscarlı bir Hollywood yıldızıyken kraliyete gelin giden Grace Kelly’nin masalsı olması beklenirken engebeli çıkan bu yolda yaşadıkları, oyunculuğa vedası bu filmde. Grace Kelly rolünde Nicole Kidman’ı izliyoruz.

21.09.2014

ÖNCE KIZILHAÇ SONRA TARKAN

Avrupa’nın önemli yardım etkinliği Kızılhaç Balosu, 1 Ağustos’ta Prens II. Albert, Prenses Charlene ve Prenses Caroline’in ev sahipliğinde Monaco’da yapıldı.

5.08.2014

Bekle bizi Monaco

80’li yıllar ikonu, anarşist Monaco prensesi Stephanie’yi hatırlar mısınız?

1.04.2014

Boş vermediler oy verdiler

Türkiye, geçtiğimiz pazar günü yerel seçimler için sandığa gitti. İş dünyasının ünlü patronları da vatandaşlık görevlerini yerine getirip oy kullandı.

31.03.2014

Festival gibisin katılmak istiyorum

Geçtiğimiz hafta, Avrupa’nın en popüler tatil beldelerinden Fransa’nın Côte d’Azur sahillerindeydim.

14.03.2014

Çiçek etkisi

Amber, orkide, manolya, iris...

3.10.2013

Monaco’da ‘Kare’yi Türkler tamamladı

Avrupa’nın en önemli yardım etkinliği Kızılhaç Balosu, 2 Ağustos’ta Prens II. Albert, Prenses Charlene ve Prenses Caroline’in ev sahipliğinde Monaco’da gerçekleşti.

5.08.2013

Monako’nun cazibesine Türkler de kapılıyor

MONAKO’nun, Hollywood starı Grace Kelly’nin Prens Rainier ile evlenmeden çok önce başlayan efsanesi günümüze kadar devam ediyor.

1.04.2013

Türkler Gül Balosu’nda

Prenses Grace Kelly Vakfı’nın muhtaç çocuklar yararına 59 yıldır Monaco’da düzenlediği Gül Balo-su’na Türk misafirler de katıldı.

29.03.2012