EKSTRA
MENÜ
Arşiv

Hande Yener

Hande Yener ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hande Yener haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.859 Hande Yener haberi bulunmuştur.

Hande Yener Haberleri

Nice senelere

Nice senelere

Kayahan, doğum gününü önceki akşam Gömeç’teki evinde yakın dostlarının katıldığı bir partiyle kutladı. DMC de bir sürpriz yapıp, sanatçının evine piyano gönderdi.

31.03.2004Kelebek
MEDYADAN : Magazinselimtrak

MEDYADAN : Magazinselimtrak

Tuğba Özay’ın bereketli kitabı - Hepimizin hayatında bir tek vardırmış - Hürriyet sizi gözetliyor - Makosen ha - İçgüdüsel aşk ve softveyir - Türkçe’yi argosu kadar bilince - ...’nin en güzel kadını Deniz Akkaya - Red Kit değil Fatih Altaylı - Dilinizi bir kere daha eşek arısı soksun - Serdar Bilgili’nin kalbinin menteşesinde bir sorun var - Biriniz sütçüden ama, hanginiz - What can Hülya Avşar do! vs...

4.04.2004Kelebek
Gizli içiyor

Gizli içiyor

Lara Kamhi çocukluk arkadaşı Ceylan Çapa ile Bodrum Tampa Beach’de tatilde...

5.07.2004Kelebek
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Gazeteci mankene fena kesilmiş - Tesadüf bu ya, hep de tek taş pırlantaları kayboluyor - Geleceğin en zengin sporcuları arasında yer almak nasıl bir şey - Bize bunları nasıl da yutturuyorlar - Çağla Şıkel’in düzeyli eğlencesi - Demet Şener’in en büyük hobisi neymiş - Oya Aydoğan’ın ayağı 38’den 39’a çıkıyormuş - Gizem’i görünce ‘Hökümat gibi kadın’ demişlermiş ve diğerleri...

11.07.2004Kelebek
O artık prodüktör

O artık prodüktör

Türk pop müziğinin güçlü sesi Emel Müftüoğlu, sonunda prodüktörlüğe de el attı. Seda Sayan’ın yeni albümünün prodüktörlüğünü üstlenen Müftüoğlu, şu sıralar Sayan’ın menajeri Stelyo Pipis ile Bodrum Divan Palmira’da tatil yapıyor.

14.07.2004Kelebek
Aşkın acı yüzü

Aşkın acı yüzü

Hande Yener, ‘Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor’ adını taşıyan üçüncü albümüyle, birbuçuk yıllık aradan sonra müzikseverlerin karşısına çıktı. Yener, albümle aynı adı taşıyan şarkısında, aşkın acı veren yüzünden bahsediyor.

19.07.2004Kelebek
Gergin insan kilo veremez

Gergin insan kilo veremez

‘Emel Sayın’ı zayıflatan diyetisyen’ olarak ünlenen Banu Kazanç, ‘Önemli olan zayıflamak değil, sağlıklı ve metabolizmayı hızlandıracak rejimler yapmak’ diyor.

20.07.2004Kelebek
Gergin insan kilo veremez

Gergin insan kilo veremez

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Banu Kazanç sürekli bozulup yeniden başlanan diyetlerin vücuda zarar verdiğini söylüyor.

Dobrayım kıvırmam

Dobrayım kıvırmam

Yeni albümüne hazırlanan Nez, hakkında çıkan aşk haberlerinin asılsız olduğunu belirterek ‘İki aydır nişanlıyım, şimdi askerde olan çocukluk aşkımla evliliğe hazırlanıyoruz’ diye konuştu.

25.07.2004Kelebek
Dobrayım kıvırmam

Dobrayım kıvırmam

Yeni albümüne hazırlanan Nez, hakkında çıkan aşk haberlerinin asılsız olduğunu belirterek ‘İki aydır nişanlıyım, şimdi askerde olan çocukluk aşkımla evliliğe hazırlanıyoruz’ diye konuştu.

25.07.2004Kelebek
RTÜKe reklam şikayeti

RTÜK'e reklam şikayeti

İzleyici ve dinleyicilerin en çok reklamlardan şikayetçi olduğu ortaya çıktı. RTÜK'e 2003 yılında yapılan 72 bin 471 şikayet arasında reklamlar 15 bin 105 başvuru ile birinci sırada yer alırken, “Caldion” reklamı 2 bin 282 başvuru ile en çok şikayet edilen reklam oldu.

11.08.2004Gündem
Çocuklar İbrahim Tatlıses’i mi yoksa bizi mi örnek almalı

Çocuklar İbrahim Tatlıses’i mi yoksa bizi mi örnek almalı

Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, genç kuşağı düşünerek müzik yaptıklarını söyledi. Güleryüz, ‘Çocuğunuz hayatında İbrahim Tatlıses’i mi örnek almalı, Erhan Güleryüz’ü mü? Ya da Kuşum Aydın’ı mı, yoksa Mazhar Alanson’u mu?’ diye sordu. Erhan Güleryüz, kendileri gibi davranmayan müzisyenleri de eleştirdi.

11.08.2004Kelebek
Park Orman’da Elvis gecesi

Park Orman’da Elvis gecesi

Ölümünün 27. yılında Elvis Presley, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de anılıyor.

19.08.2004Kelebek
Ünlülerin modacısı

Ünlülerin modacısı

Daha 23 yaşında olmasına rağmen moda dünyasında kendini kabullendirmeyi başaran, Sibel Can, Hande Yener, Nükhet Duru, Nazan Öncel gibi ünlülerle çalışan Gülşah Saraçoğlu, yükselişine devam ediyor. ‘Frapanlığa bayılırım’ diyen genç modacı, başarı öyküsünü Kelebek’e anlattı.

25.08.2004Kelebek
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Hande Yener niye huzursuzdu - İşadamını kapma yarışı - Lâl, Cem Yılmaz ‘türünden’ neden hoşlanıyormuş - Bodrum’un en seksileri bunlarsa, iyi ki gitmemişim - Güzin Abla’nın Erman Toroğlu’na hıncı geçmedi - Şok’un dediğini yap, yaptığını yapma - Armağan Çağlayan’ın ölmeden yapmak istediği 10 şey - Moustapha Airdogan’ın Davul’unu seyretmeye gitmeyeceğim - Galiba Hakkari’li sünnetçinin eli kaçmış... vesaire

5.09.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Hande’ye sıcak takip sürüyor

Moris Kohen, beş ay önce ayrıldığı sevgilisi Hande Yener’den bir türlü vazgeçemiyor.

10.05.2004

Kıvırcık Ali, neden Ahmet Kaya şarkısı okumadı?

Adını sansür koymasak da, TRT’nin bir Ahmet Kaya hassasiyeti olduğu artık çok açık. Niran Ünsal’ın Mersin’de canlı yayında Ahmet Kaya şarkısı okumasıyla başlayan krizi geçtiğimiz hafta yazınca, TRT konuyla ilgili soruşturma başlattı.

26.07.2004

Kohen, Yener’i çoktan unuttu

Moris Kohen’e rastladım geçtiğimiz gece Ortaköy’deki Mori-Red Room’da. Hande Yener’le yaşadığı aşkı geçtiğimiz aylarda bitiren Kohen, yeni sevgilisi Berrak Koyuncu ile gelmişti kulübe.

29.07.2004

İsyanım aşka

‘Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor’ adlı üçüncü albümünü çıkaran Hande Yener, ‘Benim isyanım erkeklere değil, aşka’ diyor. Genç şarkıcı, hayatına girecek erkeğin tarifini de şöyle yapıyor: ‘Biraz feleğin çemberinden geçmiş, hiçbir şeyde aklı kalmamış olmalı...’

5.08.2004

Gensoru yemedi Bensoru’yu deneyelim bari

Sizin öyle aranızdan birileriyle ilgili gensorulara, hatta gazetecilerden gelen basit ve temel sorulara pek tahammülünüz yok; biliriz...

7.08.2004

Enteller Hande Yener dinler mi?

Hande Yener dinleyince aklıma kimler geliyor biliyor musunuz? Hani o kapısından paparazzi eksik olmayan eller havaya mekanları var ya; işte oralara giden bir kadın tipi var.

13.08.2004

Apar topar askere aldılar

Pamir-Nermin Bezmen çiftinin üç yıldır manken Elif Kramer’le aşk yaşayan oğulları Cazım, 4 gün önce evinden alınarak askerlik şubesine götürülmüş, oradan da acemiliğini yapacağı Burdur’a gönderilmiş.

26.08.2004

Gezdim gördüm

Olimpiyat ikincisi boksörümüz Atagün Yalçınkaya’nın Fenerli olduğunu sıkça söyleyen Orhan Ayhan’a ‘Abi hangi takımı tutuyorsun’ diye sordum, ‘Vefalı’yım’ dedi.

5.09.2004