MENÜ

Doğu Karadeniz

Doğu Karadeniz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Doğu Karadeniz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12.961 Doğu Karadeniz haberi bulunmuştur.

Doğu Karadeniz Haberleri

DOKAdan 6 milyon lira destek

DOKA'dan 6 milyon lira destek

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA), tarafından "Kovid-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı" başlatıldı.

1.04.2020Ekonomi
Çarşamba günü hava nasıl olacak Yağmur yağacak mı 1 Nisan il il hava durumu tahminleri

Çarşamba günü hava nasıl olacak? Yağmur yağacak mı? 1 Nisan il il hava durumu tahminleri

Nisan ayının gelmesiyle beraber, sıcak havaların ne zaman başlayacağını merak edenler, çarşamba gününe yönelik hava durumu tahminlerini araştırıyor. Türkiye geneli son hava durumu raporu sorgulanırken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü yarın için Marmara Bölgesi ve bazı bölgelere sağanak yağış uyarısında bulundu. Peki, çarşamba günü hava nasıl olacak? Nerelere yağmur yağacak? İşte, 1 Nisan il il hava durumu tahminleri ve son hava durumu raporu.

31.03.2020Gündem
Asrın projesinde sona yaklaşıldı

Asrın projesinde sona yaklaşıldı

Osmanlı padişahı Sultan Abdülaziz döneminde gündeme gelen ve II. Abdülhamid Han zamanında da projesi çizilen, direkt ve dolaylı olarak yaklaşık 50 ili ilgilendiren Karadeniz-Akdeniz yolunun yüzde 95’lik bölümünden fazlası tamamlandı.

30.03.2020Ekonomi
Yarın hava durumu nasıl olacak Havalar ne zaman ısınacak 30 Mart il il hava durumu tahminleri

Yarın hava durumu nasıl olacak? Havalar ne zaman ısınacak? 30 Mart il il hava durumu tahminleri

Mart ayının son günlerinde sağanak yağış devam ederken, vatandaşların en fazla araştırdığı konuların başında hava durumu tahminleri geldi. Baharın gelip sıcak havanın kendisini hissettireceği günleri bekleyenler, 'Havalar ne zaman ısınacak?' sorusunun yanıtını araştırırken son hava durumu değerlendirmelerini paylaşan Meteoroloji, 30 Mart Pazartesi günü birçok bölge için sağanak yağış uyarısında bulundu. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? İşte, 30 Mart il il hava durumu tahminleri ve son hava durumu raporu.

29.03.2020Gündem
Mahalle ve köylerde Corona Virüs karantinası haberleri art arda geliyor

Mahalle ve köylerde Corona Virüs karantinası haberleri art arda geliyor!

Van'ın Çaldıran ilçesine bağlı Hanköy Mahallesi'nin ardından Başkale ilçesine bağlı Esenyamaç Mahallesi ile Çatak ilçesine bağlı 2 mezra, dün akşam saatleri itibariyle Corona Virüs nedeniyle karantinaya alındı. Jandarma ekipleri karantinaya alınan mahalle ve mezralarda önlem alarak araçların giriş ve çıkışlarına izin vermiyor. Bu arada Doğu Karadeniz Bölgesi'nde Artvin'in Borçka ilçesindeki Camili köyü ile Gümüşhane'nin Şiran ilçesindeki Yukarı Kulaca köyü Corona Virüs tedbirleri kapsamında karantina altına alındı. Son gelen habere göre ise Kütahya'da ve Çankırı'da da birer köy koronavirüs nedeniyle karantinaya alındı.

29.03.2020Gündem
Sivasın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Sivasda Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Sivas'ın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Sivas'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Sivas; İpek ve Kral Yolu ile bir ticaret merkezi, Kurtuluş Savaşı için güvenilir bir kongre alanı ve doğal güzellikleri ile de coğrafi konuma sahip bir şehirdir. Hal böyle olunca da Sivas’ın ilçeleri, bölgesi, gezilecek ve tarihi yerleri de sık sık merak edilmektedir. İşte sizin için derlediğimiz şehir bilgileri.

29.03.2020Gündem
Samsunun İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Samsunda Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Samsun'un İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Samsun'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Samsun, tarihi ve doğal güzellikleri ile Türkiye'nin en önemli şehirleri arasındadır. Karadeniz'in deniz kıyısında konumlanan Samsun, Dünya çapından da birçok turisti her yıl ağırlamaktadır. Samsun'u görmek isteyenler için Samsun hangi bölgededir ve ilçeleri nelerdir? Samsun'un gezilecek yerleri nerelerdir? Tüm merak ettiğiniz tarihi, coğrafi, turistik detayları sizler için hazırladık.

29.03.2020Gündem
Ordunun İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Orduda Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Ordu'nun İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Ordu'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Ordu, M.Ö. 7. yüzyıla uzanan ve birçok medeniyete sahiplik etmiş bir kenttir. Pers, Kimmer, Milet ve Makedon gibi mühim medeniyetlerin burada izleri bulunmaktadır. Bu medeniyetler, Ordu’da ki kültürel dokunun gelişimine de yardımcı olmuştur. Karadeniz kıyılarında bulunan, büyüleyici bir güzelliği sahip olan Ordu’nun ilçeleri ve hangi bölgede yer aldığını sizler için hazırladık.

29.03.2020Gündem
Rizede il dışından gelenlere 14 gün karantina zorunluluğu

Rize'de il dışından gelenlere 14 gün karantina zorunluluğu

RİZE'de koronavirüs önlemleri kapsamında başlatılan 'varış kontrol belgesi' uygulaması ile il dışından gelenler, oluşturulan arama noktalarında sağlık kontrolünden geçiriliyor. Ardından ise 14 gün evlerinde karantina altında tutuluyor. Ekipler, evleri dolaşarak karantinaya uyulup uyulmadığını da kontrol ediyor.

27.03.2020Haber
Rizeye gelenlere 14 gün karantina zorunluluğu

Rize'ye gelenlere 14 gün karantina zorunluluğu

RİZE'de koronavirüs önlemleri kapsamında başlatılan 'varış kontrol belgesi' uygulaması ile il dışından gelenler, oluşturulan arama noktalarında sağlık kontrolünden geçiriliyor. Ardından ise 14 gün evlerinde karantina altında tutuluyor. Ekipler, evleri dolaşarak karantinaya uyulup uyulmadığını da kontrol ediyor.

27.03.2020Gündem
Rusyaya 17 milyon dolarlık balık ihraç edildi

Rusya'ya 17 milyon dolarlık balık ihraç edildi

Türkiye'den Rusya Federasyonu'na 1 Ocak-25 Mart'ta 3 bin 701 ton balık satılarak 17 milyon 348 bin 160 dolar gelir sağlandı.

27.03.2020Ekonomi
Hava ne zaman ısınacak 25 Mart 2020 hava durumu tahminleri

Hava ne zaman ısınacak? 25 Mart 2020 hava durumu tahminleri

Mevsim normallerinin birkaç derece altında seyreden hava sıcaklıklarının ne zaman düzeleceği ve ilkbaharın etkisini hissettireceği vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Yurt genelinin parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Sivas çevreleri, sabah saatlerinde İstanbul, Kırklareli ve Kocaeli'nin kuzey kıyıları, Tekirdağ, Düzce, Zonguldak, Çankırı, Kırıkkale, Aksaray'ın yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Peki, havalar ne zaman ısınacak? İşte, 25 Mart 2020 hava durumu tahminleri...

25.03.2020Gündem
Havalar ısınacak mı Yarın hava nasıl olacak MGM 25 Mart il il hava durumu tahminleri

Havalar ısınacak mı? Yarın hava nasıl olacak? MGM 25 Mart il il hava durumu tahminleri

Mart ayının son günlerine girilirken, hava durumunun ilerleyen günlerde nasıl olacağı İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Hava sıcaklığında yaşanan artışı öğrenmek isteyenler, 'Havalar ısınacak mı?' sorusunun yanıtını Meteroroloji'nin son değerlendirmeleri kapsamında araştırıyor. Peki, yarın hava nasıl olacak? İşte, MGM 25 Mart il il hava durumu tahminleri ve güncel hava durumu raporu.

24.03.2020Gündem
Havalar ne zaman ısınacak Meteoroloji 5 günlük hava durumu raporu

Havalar ne zaman ısınacak? Meteoroloji 5 günlük hava durumu raporu

Mart ayının son günlerine girilmesiyle, sıcak havaların ne zaman geleceğini bekleyenler hava durumu tahminlerini araştırıyor. Vatandaşlar, Meteoroloji'nin yaptığı güncel değerlendirmelere göre, termometrelerin hangi tarihte yükselmeye başlayacağını sorguluyor. MGM, Türkiye geneli hava durumu güncel tahminlerini internet sitesinden paylaştı. Peki, havalar ne zaman ısınacak? Yarın hava nasıl olacak? İşte, son bilgilere göre, Meteoroloji 5 günlük hava durumu raporu ve il il hava durumu tahminleri.

22.03.2020Gündem
Karadenizden 13 milyon dolarlık tabanca ve yedek parça ihraç edildi

Karadeniz'den 13 milyon dolarlık tabanca ve yedek parça ihraç edildi

Karadeniz Bölgesi'ndeki Trabzon, Artvin, Giresun, Gümüşhane, Ordu ve Rize'den 2019 yılında 35 ülkeye 13 milyon 4 bin 39 dolarlık tabanca, av silahı ve yedek parça ihracatı gerçekleştirildi.

18.03.2020Ekonomi
Hava yarın nasıl olacak İstanbula yağmur yağacak mı 18 Mart il il hava durumu

Hava yarın nasıl olacak? İstanbul'a yağmur yağacak mı? 18 Mart il il hava durumu

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre, çarşamba günü Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Sakarya ve Bilecik çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Soğuyan havalarla beraber yapılan tahminlere göre, yurt genelinde yarın havanın nasıl olacağı vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Peki, Hava yarın nasıl olacak? İstanbul'a yağmur yağacak mı? İşte, 18 Mart Türkiye geneli il il hava tahminleri.

17.03.2020Gündem
Kayadan oyma Çakırkaya Manastırı turizme kazandırılacak

Kayadan oyma Çakırkaya Manastırı turizme kazandırılacak

Gümüşhane'de, 13'üncü yüzyılda, 65 metre yüksekliğindeki bir kaya kütlesinin oyulmasıyla yapılan ve büyük bölümü definecilerce tahrip edilen Çakırkaya Manastırı, yaklaşık 1 milyon liralık restorasyon projesiyle turizme kazandırılacak.

17.03.2020Seyahat
Meteorolojiden kar uyarısı: Yarın hava durumu nasıl olacak 17 Mart il il hava durumu

Meteoroloji'den kar uyarısı: Yarın hava durumu nasıl olacak? 17 Mart il il hava durumu

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu değerlendirmeleri, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Özellikle hava sıcaklığında yaşanan düşüşle beraber, salı günü hangi illere yağmur yağacağı ve sıcaklık değerlendirmeleri araştırılmaya başlandı. Yapılan açıklamaya göre salı günü bazı illerde kar yağışı görülecek. Peki, yarın hava durumu nasıl olacak? Nerelere kar yağacak? İşte, MGM'nin son tahminlerine göre 17 Mart il il hava durumu raporu.

16.03.2020Gündem
İstanbulda yağmur devam edecek mi Hava yarın nasıl olacak 16 Mart il il hava durumu

İstanbul'da yağmur devam edecek mi? Hava yarın nasıl olacak? 16 Mart il il hava durumu

Pazar günü Marmara Bölgesi ve özellikle İstanbul'da etkili olan sağanak yağışla beraber, yeni haftada hava durumunun nasıl olacağı vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Pazartesi günü sıcaklık ve yağış olasılıkları hakkında bilgi edinmek isteyenler, Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmeler kapsamında İstanbul'da yağmur devam edecek mi? sorusunun yanıtını sorguluyor. Peki, hava yarın nasıl olacak? İşte, MGM 16 Mart 2020 il il hava durumu tahminleri.

15.03.2020Gündem
Giresunda karlar eridi; taşan ırmağın suyu yolu kapattı

Giresun'da karlar eridi; taşan ırmağın suyu yolu kapattı

GİRESUN'un Bulancak ilçesinde eriyen kar suları nedeniyle taşan Pazarsuyu Irmağı, Bulancak-Kovanlık karayolunu ulaşıma kapattı. Ekipler, yolun ulaşıma açılması için çalışma başlattı.

12.03.2020Gündem
Meteorolojiden bir uyarı daha:  Yağmur devam edecek mi 11 Mart Çarşamba günü hava nasıl olacak

Meteoroloji'den bir uyarı daha: Yağmur devam edecek mi? 11 Mart Çarşamba günü hava nasıl olacak?

Marmara Bölgesi'nde hava sıcaklığında yaşanan düşüşle beraber birçok ilde etkili olan sağanak yağış devam ediyor. Türkiye geneli hava durumu son tahminleri özellikle yağışın sürdüğü İstanbul, Kocaeli ve Bursa başta olmak üzere vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, yarın yağmur yağacak mı? Çarşamba günü hava nasıl olacak? İşte, Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, 11 Mart il il hava durumu tahminleri.

10.03.2020Gündem
Meteorolojiden o bölgelere yağış uyarısı: Hava yarın nasıl olacak 10 Mart il il hava durumu

Meteoroloji'den o bölgelere yağış uyarısı: Hava yarın nasıl olacak? 10 Mart il il hava durumu

Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere göre, il il hava durumu tahminleri İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Yapılan son hava durumu tahminlerine göre, İstanbul, Kocaeli Muğla ve Antalya çevrelerinde gece saatlerinden itibaren yağış bekleniyor. İşte, yarın hava nasıl olacak? sorusunun yanıtını sorgulayanlar için 10 Mart Salı il il hava durumu tahminleri.

9.03.2020Gündem
Yalı fiyatına arsa Bu ilçede arsa fiyatları İstanbul Boğazı ile yarışıyor

Yalı fiyatına arsa! Bu ilçede arsa fiyatları İstanbul Boğazı ile yarışıyor

RİZE’nin Çayeli ilçesinde, 300 metrekarelik arsa ve üzerindeki 2 katlı bina, belediye tarafından 5,5 milyon TL’ye liraya satışa çıkarıldı. Sosyal medyada arsa ve binaya biçilen değerin İstanbul Boğazı’ndaki yalı fiyatlarına eş değer olduğu eleştirileri yapıldı. Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, "İlçenin en değerli yerinde 300 metrekare arsamıza 5,5 milyon TL değer biçtik. Bu bir yalı fiyatı ise değerli ve güzel bir şey dedi.

9.03.2020Ekonomi
60 yıllık hayal gerçek oldu Merakla beklenen proje tamamlandı

60 yıllık hayal gerçek oldu! Merakla beklenen proje tamamlandı

KARADENİZ’i Bayburt üzerinden Doğu Anadolu Bölgesi’ne bağlayan Salmankaş Geçidi’ne yapılan 4 bin 30’ar metrelik çift tüp tünel ile viyadük ve bağlantı yolları projesi tamamlandı. Trabzon’un Araklı ilçesi ile Bayburt arasında yeni ve güvenli ulaşım koridoru oluşturan projenin tamamlanmasıyla 60 yıllık hayal gerçek oldu, 3 saatlik yol mesafesi de yarıya indi.

9.03.2020Ekonomi
Meteorolojiden sağanak uyarısı

Meteorolojiden sağanak uyarısı

Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun batısı ile Düzce ve Bolu çevrelerinde sağanak bekleniyor.

9.03.2020Gündem
Yeni haftada hava nasıl olacak Meteoroloji 9 Mart Pazartesi il il hava durumu tahminleri

Yeni haftada hava nasıl olacak? Meteoroloji 9 Mart Pazartesi il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yeni haftaya ait hava durumu tahminlerini paylaştı. Yapılan son değerlendirmelere göre, pazartesi günü havanın nasıl olacağını öğrenmek isteyen vatandaşlar, yağış olasılıkları ve sıcaklık değerlerleri hakkında bilgi edinmek istiyor. Peki, yeni haftada hava nasıl olacak? Pazartesi günü yağmur yağacak mı? İşte, 9 Mart Pazartesi İstanbul, Ankara ve İzmir dahil il il hava durumu tahminleri ve son hava durumu raporu.

8.03.2020Gündem
Dikkat Meteorolojiden sağanak yağış uyarısı geldi

Dikkat! Meteoroloji'den sağanak yağış uyarısı geldi

Kıyı Ege, Çanakkale, Denizli, Burdur, Antalya çevreleri ile Balıkesir'in batı kıyılarında yarın gök gürültülü sağanak bekleniyor.

8.03.2020Gündem
Meteoroloji uyardı: Yağışla sıcaklıklar düşecek

Meteoroloji uyardı: Yağışla sıcaklıklar düşecek

Türkiye genelinin bugün çok bulutlu olması ve yağış alan yerlerde hava sıcaklığının 2 ila 5 derece azalması bekleniyor.

6.03.2020Gündem
Perşembe günü için kritik uyarı Yarın hava nasıl olacak 5 Mart il il hava durumu

Perşembe günü için kritik uyarı! Yarın hava nasıl olacak? 5 Mart il il hava durumu

Yurt genelinde devam eden sıcak havaların ardından Meteoroloji Genel Müdürlüğü perşembe günü için sağanak yağış uyarısında bulundu. Yapılan son değerlendirmelere göre, batı kesimlerde hava sıcaklığının 2 ila 5 derece azalacağı tahmin ediliyor. Kıyı Ege, Batı ve Orta Akdeniz ile İç Anadolu’nun güney kesimlerinde ise kuvvetli rüzgar etkili olacak. Peki, yarın hava nasıl olacak? İşte, 5 Mart Perşembe il il hava durumu tahmini.

4.03.2020Gündem
Su ürünleri ihracatında artış bu yıl da sürüyor

Su ürünleri ihracatında artış bu yıl da sürüyor

Doğu Karadeniz Bölgesi'nde son yıllarda ivme kazanan su ürünleri ihracatındaki artış bu yıl da sürüyor. 2020 yılı Ocak-Şubat döneminde gerçekleşen su ürünleri ihracatı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 274 artışla 19 milyon 745 dolara yükseldi.

4.03.2020Ekonomi
Yarın (çarşamba günü) hava nasıl olacak 4 Mart yağmur yağacak mı İl il hava durumu raporu

Yarın (çarşamba günü) hava nasıl olacak? 4 Mart yağmur yağacak mı? İl il hava durumu raporu

Meteoroloji tarafından yapılan son hava durumu değerlendirmeleri yağışın devam ettiği bölgelerde ikamet eden vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Salı günü İstanbul'da hava sıcaklığında yaşanan artışla beraber ise, kent gelinde çarşamba günü yağmur yağıp yapmayacağı merak konusu oldu. Peki, yarın hava nasıl olacak? 4 Mart Çarşamba günü yağmur yağacak mı? İşte, Meteoroloji'den yapılan değerlendirmelere göre Türkiye geneli il il hava durumu raporu.

3.03.2020Gündem
145 yıllık 50 ilin beklediği projeye gerçek oluyor O mesafe 6 saate inecek...

145 yıllık 50 ilin beklediği projeye gerçek oluyor! O mesafe 6 saate inecek...

OSMANLI Padişahı Sultan Abdülaziz döneminde ilk kez gündeme gelen, 2’nci Abdülhamid zamanında projesi çizilen, 145 yıllık Karadeniz- Akdeniz Otoyolu Projesi’nin yıl sonuna kadar tamamlanması hedefleniyor. 5 ili direkt, 50 ili dolaylı ilgilendiren 818 kilometrelik otoyol projesiyle Karadeniz ile Akdeniz karayolu bağlantısı, 6 saate inecek.

3.03.2020Ekonomi
Yarın hava nasıl olacak Meteoroloji 3 Mart 2020 il il hava durumu raporu

Yarın hava nasıl olacak? Meteoroloji 3 Mart 2020 il il hava durumu raporu

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminleri İstanbul, Ankara ve büyükşehirler başta olmak üzere araştırılıyor. Salı günü sıcaklık ve yağış olasılıkları hakkında bilgi edinmek isteyenler, yarın yağmur yağacak mı sorusunun yanıtını sorguluyor. Yapılan son değerlendirmelere göre gece ve sabah saatlerinde Marmara'nın güney ve batısı, İç Ege ve Eskişehir çevrelerinde pus hadisesi bekleniyor. Peki, yarın hava nasıl olacak? İşte, 3 Mart 2020 il il hava durumu raporu.

2.03.2020Gündem
Pazar günü hava nasıl olacak 1 Mart il il hava durumu tahminleri

Pazar günü hava nasıl olacak? 1 Mart il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminleri kapsamında pazar günü havanın nasıl olacağı vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Özellikle Marmara Bölgesi'nde hava sıcaklığında yaşanan düşüşün ardından, bölgelere göre sağanak yağış tahminleri merak konusu oldu. Yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre, Doğu Akdeniz, ile Gaziantep ve Kilis çevrelerinde kuvvetli yağış bekleniyor. Peki, pazar günü hava nasıl olacak? İşte, 1 Mart il il hava durumu tahminleri.

29.02.2020Gündem
Bodrumda göçmenlere fırtına engeli

Bodrum'da göçmenlere fırtına engeli

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, bu sabah başlayan fırtına ve kuvvetli rüzgarın etkisini artırmasıyla deniz üzerinden Avrupa'ya gitmek isteyen Suriye, Irak, Filistin, Afganistan, Somali ve Pakistan uyruklu göçmenlerin, deniz yolu yerine Edirne Kapıkule Sınır Kapısı'nı tercih ettikleri öğrenildi.

29.02.2020Gündem
Son dakika: Meteorolojiden kuvvetli yağış, fırtına ve çığ uyarısı

Son dakika: Meteoroloji'den kuvvetli yağış, fırtına ve çığ uyarısı

Yapılan son dakika değerlendirmelere göre, yurt genelinin çok bulutlu ve yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Göller Yöresi, Batı ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Uşak, Kütahya, Eskişehir, Yozgat, Kayseri, Niğde, Karaman ve Sivas çevrelerinde yarına kadar karla karışık yağmur ve yer yer kar bekleniyor. İstanbul'da ise havanın çok bulutlu, yağmurlu olması bekleniyor. Ayrıca Doğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinin dik yamaçları ile Doğu Anadolu'nun doğusunda çığ tehlikesi bulunduğu belirtildi.

29.02.2020Gündem
Hafta sonu hava nasıl olacak Nerelere yağmur yağacak mı 29 Şubat 1 Mart il il hava durumu tahminleri

Hafta sonu hava nasıl olacak? Nerelere yağmur yağacak mı? 29 Şubat 1 Mart il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji'den yapılan son hava durumu değerlendirmelerine göre, hava sıcaklığının kuzey kesimlerde 3 ila 5 derece azalacağı tahmin ediliyor. Batı Akdeniz'in iç kesimleri ile Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde ise kuvvetli rüzgar bekleniyor. Marmara Bölgesi'nde ise cumartesi günü sağanak yağış etkili olacak. Peki, hafta sonu hava nasıl olacak? Nerelere yağmur yağacak? İşte, 29 Şubat 1 Mart il il son hava durumu tahminleri ve raporu.

28.02.2020Gündem
Yarın hava nasıl olacak 28 Şubat Cuma günü nerelere yağmur yağacak İl il hava durumu tahminleri

Yarın hava nasıl olacak? 28 Şubat Cuma günü nerelere yağmur yağacak? İl il hava durumu tahminleri

Yurt genelinde hava sıcaklığında yaşanan düşüşle beraber İstanbul başta olmak üzere tüm illerin cuma günü hava durumu raporu merak konusu oldu. Meteoroloji'den yapılan son hava durumu değerlendirmeleri kapsamında Marmara, Ege, Batı ve Orta Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzeyi, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyılarında sağanak yağış etkili olacak. Peki, yarın hava nasıl olacak? 28 Şubat Cuma günü nerelere yağmur yağacak? İşte, Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri.

27.02.2020Gündem
Doğu Karadeniz’de kuvvetli fırtına bekleniyor

Doğu Karadeniz’de kuvvetli fırtına bekleniyor!

Sıcaklıkların mevsim normalleri üzerinde seyredeceği Doğu Karadeniz Bölgesi'nde meteoroloji kuvvetli fırtına uyarısında bulundu.

27.02.2020Gündem
İstanbula yağış uyarısı: Hava yarın nasıl olacak 27 Şubat il il hava durumu raporu

İstanbul'a yağış uyarısı: Hava yarın nasıl olacak? 27 Şubat il il hava durumu raporu

Yurt geneli güncel hava durumu raporunu paylaşan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul için sağanak yağış uyarısında bulundu. Yapılan son tahminlere göre Balıkesir'in batı kıyıları ile perşembe günü Sakarya ile Bilecik hariç bölge genelinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İşte, 'yarın hava nasıl olacak?' sorusunun yanıtını öğrenmek isteyenler için 27 Şubat il il hava durumu raporu ve son hava durumu değerlendirmeleri.

26.02.2020Gündem
Meteoroloji duyurdu: Hava sıcaklıkları artacak

Meteoroloji duyurdu: Hava sıcaklıkları artacak

Yurt genelinde hava sıcaklıkları bugünden itibaren 3-5 derece artacak.

26.02.2020Gündem
Yarın hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı İşte 26 Şubat il il hava durumu raporu

Yarın hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? İşte 26 Şubat il il hava durumu raporu

Türkiye genelinde hava sıcaklığında yaşanan değişimlerin ardından İstanbul ve Ankara başta olmak üzere hava durumu değerlendirmeleri merak konusu oldu. Özellikle yarın yağmur yağıp yağmayacağını merak edenler, son hava durumu değerlendirmelerini öğrenmek istiyor. Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre, Rize ve Artvin çevrelerinin hafif yağmurlu, Ardahan ve Van çevrelerinin kar yağışlı olacağı tahmin ediliyor. Peki, yarın hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? İşte, 26 Şubat il il hava durumu raporu.

25.02.2020Gündem
Meteorolojiden çığ uyarısı

Meteorolojiden çığ uyarısı

Doğu Karadeniz'in yüksek kesimlerinin dik yamaçlarıyla Doğu Anadolu'nun doğusunda yüksek kar örtüsünün olduğu yerlerde çığ tehlikesi bulunuyor.

25.02.2020Gündem
Orduda Muzadere Kilisesi restore edildi

Ordu'da Muzadere Kilisesi restore edildi

Ordu’nun Mesudiye ilçesinde 19'uncu yüzyılda inşa edilen Muzadere Kilisesi restore edildi. Karadeniz'de turistlerin doğa içerisinde ulaşım sağlaması hedeflenen Yeşil Yol Projesi’nin de güzergahında yer alan asırlık kilise, turizme kazandırıldı.

24.02.2020Seyahat
Pazar günü hava nasıl olacak Kar ve yağmur yağacak mı 23 Şubat il il hava durumu raporu

Pazar günü hava nasıl olacak? Kar ve yağmur yağacak mı? 23 Şubat il il hava durumu raporu

Pazar günü tatilini açık havada değerlendirmek isteyen vatandaşlar, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere hava durumu tahminlerini öğrenmek istiyor. Sıcaklık değerleri ve yağış olasılıklarına dair değerlendirmeleri paylaşan Meteoroloji Genel Müdürlüğü İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri için yağış uyarısında bulundu. Peki, yarın hava nasıl olacak? Kar ve yağmur yağacak mı? İşte, 23 Şubat il il hava durumu tahminleri.

22.02.2020Gündem
Meteorolojiden son dakika yağış uyarısı Yurdu etkisi altına alacak

Meteorolojiden son dakika yağış uyarısı! Yurdu etkisi altına alacak

İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile Çanakkale ve Sakarya çevrelerinde yağış bekleniyor.

22.02.2020Gündem
Trabzondan ABDye yapılan ihracat arttı

Trabzon'dan ABD'ye yapılan ihracat arttı

Trabzon'dan geçen yıl Amerika Birleşik Devletlerine (ABD) yapılan ihracat bir önceki yıla oranla yüzde 9 arttı.

21.02.2020Ekonomi
Son dakika haberler: Meteorolojiden uyarı geldi... Bu bölgelerde yaşayanlar dikkat

Son dakika haberler: Meteoroloji'den uyarı geldi... Bu bölgelerde yaşayanlar dikkat

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan son dakika bilgisine göre, Marmara, İç Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun batısı ile Bingöl, Muş ve Giresun çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. İstanbul'da ise akşam saatlerine kadar aralıklı olarak yağış bekleniyor.

21.02.2020Gündem
Yarın hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı 21 Şubat il il hava durumu tahminleri

Yarın hava nasıl olacak, yağmur yağacak mı? 21 Şubat il il hava durumu tahminleri

İstanbul'da perşembe günü başlayan sağanak yağışın ardından cuma gününe ait hava durumu tahminleri merak konusu oldu. Diğer illerde de kar, sağanak yağış ve soğuk hava etkisini gösterirken, 21 Şubat'ta sıcaklık ve yağış olasılıkları vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, yarın hava nasıl olacak, cuma günü yağmur yağacak mı? İşte, son değerlendirmelere göre, 21 Şubat Türkiye geneli il il hava durumu tahminleri...

20.02.2020Gündem
İstanbula yağış uyarısı: Yarın hava nasıl olacak 20 Şubat il il hava durumu tahminleri

İstanbul'a yağış uyarısı: Yarın hava nasıl olacak? 20 Şubat il il hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporuna göre, Marmara Bölgesi'nde yarın öğle saatlerinden sonra yağmur ve sağanak yağışlı bir hava hakim olacak. Hakkari il geneli ile Van'ın güney ilçelerinde ise yoğun kar yağışı bekleniyor. Doğu Anadolu’nun doğusunda yüksek kar örtüsünün bulunduğu yerlere ise çığ tehlikesi uyarısı yapıldı. İşte, 'yarın hava nasıl olacak? sorusunun yanıtını merak edenler için MGM'den alınan son bilgilere göre, 20 Şubat Perşembe il il hava durumu tahminleri.

19.02.2020Gündem