GeriAstro Gündem Haftalık Burç Yorumları 4-10 Aralık 2023! Aygül Aydın yazdı! Venüs, Akrep burcunda... Bu Hafta Burcunuzu Neler Bekliyor? Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haftalık Burç Yorumları 4-10 Aralık 2023! Aygül Aydın yazdı! Venüs, Akrep burcunda... Bu Hafta Burcunuzu Neler Bekliyor? Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları 4-10 Aralık 2023! Aygül Aydın yazdı! Venüs, Akrep burcunda... Bu Hafta Burcunuzu Neler Bekliyor? Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

"4-10 Aralık 2023 haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 4-10 Aralık haftalık burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! Peki, hangi burcu neler bekliyor? 4-10 Aralık haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte, 4-10 Aralık haftalık burç yorumları..."

Haftanın Gündemi

4 Aralık Pazartesi saat 21.51’de Venüs, Akrep burcuna geçiyor. Finansal kazançlarını eskisinden daha fazla önemsediğin bir dönemdesin. Çünkü bunun sana bağımsızlık veya özgürlük getirdiği fikrine ikna olacaksın. Duyguların yoğun ve tutkulu olacak. Kıskançlıklara dikkat et.

6 Aralık Çarşamba saat 16.22’de Neptün, Balık burcunda ileri hareketine başlıyor. Zamanı geldiğinde her şey değişecek. Her şeyin bir yeri ve zamanı var. Buna inancını tazele.

Koç

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Venüs'ün 4 Aralık'ta Akrep burcuna geçişi ile beraber içinizde taşıdığınız konuları ortaya çıkarmak isteyebilir, artık gizli saklı olan ya da tek yönlü kalan hiçbir şey istemediğinizi fark edebilirsiniz. Neptün'ün 6 Aralık'ta Balık burcundaki geri hareketini sonlandırmasıyla, yaz döneminden bu yana kendi içinizde savaşını verdiğiniz her şeyin bir geri dönüşünü alabilirsiniz. Yanılgıya uğradığınız, anlaşılamadığınız, maddi ve manevi kandırılmalarla karşılaştığınız konularda artık nasıl bir tutum sergilemeniz gerektiğini çok iyi biliyorsunuz.

Boğa

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, yönetici gezegeniniz Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ikili ilişkilerle ilgili gündemlerinizi mercek altına alabilir. İlişkilerin adını koymak, yaşadıklarınızı fark etmek adına iyi bir dönem olabilir. Neptün'ün Balık burcunda ileri hareketine geçmesiyle geleceğiniz ve bugünün arasında yaptığınız muhasebeyi kapatabilirsiniz. Yanlış arkadaşlıklar kurduğunuzu ya da yanlış bir arkadaş olduğunuzu gördüğünüzde buna kayıtsız kalmamakla alacağınız karşılığı güçlendirdiniz.

İkizler

Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ile hayatınızı tümüyle elden geçiriyor ve yeni bir düzen başlatıyorsunuz. Bu dönemde daha stratejik, düzenli, bakımlı olabilir ve bunun için hazırlık yapabilirsiniz. Özellikle sağlık durumunuz ve fiziksel görüntünüzle ilgili yeniliklere çok açıksınız. Neptün'ün 6 Aralık'ta Balık burcunda ileri hareketine başlamasıyla kariyerinizle ilgili beklenti ve hedeflerinizi değiştirebilirsiniz. Sizi yanılgıya ya da olmayacak hayallere sürükleyen durumlardan uzaklaşmalısınız.

Yengeç

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Venüs'ün 4 Aralık'ta Akrep burcuna geçişi ile duygusal konulardaki kararlarınızı ve tutumlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Duygularınızı dışa vurma konusunu düşünmeli, bazı hisleri ve düşünceleri kendinize saklamayı öğrenmelisiniz. amanınızı vereceğiniz yeni bir şeyler bulmak ve üretmek konusunda şanslısınız. Bu şansı iyi değerlendirdiğinizde, gidişatından memnun olmadığınız konuları değiştirebilirsiniz. Şikayet ya da beklemekle vakit kaybetmeyin.

Aslan

Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ile beraber evinizle ve ailenizle ilgileneceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Ertelenen işlerinizi yapmak, dinlenmek, evinizin eksiklerini gidermek, aile içindeki konulara odaklanmak için zaman bulamadığınızda kendinizi huzursuz hissettiniz. Şimdi bunu telafi edebilirsiniz. 6 Aralık'ta Neptün'ün Balık burcunda ileri hareketine başlaması, hayatınızda neye yer verdiğiniz konusunun üstünü çizebilir. Çünkü artık altını çizerek önemsediğiniz konuların size bir faydasının, getirisinin olmadığını görüyorsunuz.

Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ile beraber sıkıştığınızı düşünürken aslında nasıl rahatlayacağınızı da görebilirsiniz. Yorucu bir iş temposunun, sorumluluğun ardından kendinize iyi gelecek seçimler yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınıza yenilikler katmak, yeni eğitim ya da iş planlarıyla ilgilenmek, ortamlara dahil olmak gibi konular gündeminize gelebilir. 6 Aralık itibariyle Balık burcunda ileri hareketine başlayacak olan Neptün, ilişkilerdeki kriterlerinizi ve hatalarınızı ortaya çıkardıktan sonra size daha mutlu olacağınız yeni alanlar getirebilir.

Terazi

Yönetici gezegeniniz Venüs'ün burcunuzda ayrılıp Akrep burcuna geçmesiyle deneyimlerinizi kazanca ve hayat tarzına dönüştüreceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Sevdiğiniz insanları ve konuları fark edeceğiniz, onların da size ulaşmasını sağlayacağınız bir süreç olabilir. Güven veren her şeye, herkese çekilebilirsiniz. 6 Aralık'ta Neptün'ün Balık burcundaki geri hareketini sonlandırması, günlük akışınızı hızlandırabilir. Sorumluluk almaktan çekindiğiniz zamanların sonuna geldiniz. Çünkü artık kendinizi, çevrenizi ve yapmanız gerekenleri daha iyi biliyorsunuz.

Akrep

Venüs'ün 4 Aralık'ta burcunuza geçmesiyle beraber kendinize odaklanacağınız bir süreç başlıyor. İşe, kendi değerinizden şüphe etmemekle başladığınızda ve iyiyi geliştirmeye, kötüyü iyileştirmeye odaklandığınızda bunun çevrenize olan davranışlarınıza da yansıdığını görebilirsiniz. 6 Aralık'ta Neptün'ün Balık burcunda ileri hareketine başlamasıyla, yoğun hislerinizi ve sezgilerinizi nasıl kullanmanız gerektiğini daha iyi görebilirsiniz. Hayatınızı, sezgileri kural gibi değil öneri mahiyetinde kullanarak yaşamayı deneyimliyorsunuz.

Yay

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi sizi arınmanız gereken konularla yüzleştirebilir. Sosyal hayatın içinde yer almak size iyi hissettiriyor olsa da bu durumun olumsuz bir getirisi de kendinizi unutmanızdır. Bu süreç içerisinde unuttuklarınıza, ihmal ettiklerinize, görmezden geldiklerinize odaklanmalısınız. Neptün'ün Balık burcunda ileri hareketine başlamasıyla kendinizin ve tutumlarınızın farkında olduğunuz kadar kazanım elde edeceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Koşulsuz kabul ettiğiniz, sevdiğiniz saydığınız kişilerin size aynı şekilde yaklaşmadığını gördüğünüzde bunu halının altına atmamalısınız.

Oğlak

Venüs'ün Akrep burcuna geçiş yapmasıyla kendiniz için yeni planlar yapabilir, hayatı başka yönleriyle de ele alabilirsiniz. Para kazanmak kadar kendinizi de kazanmak isteyebilirsiniz. Bunun için hayatınıza alacağınız insanlar da önemli olacaktır. Yeni seçimler yapabilir, farklı ortamlara girebilir, güveneceğiniz yeni insanlar bulmak isteyebilirsiniz. 6 Aralık'ta Neptün'ün Balık burcunda ileri hareketine geçmesiyle beraber bazı kuralları ve görüşleri esnetmeyi öğrenebilir, öğrendiklerinizi uygulamaya başlayabilirsiniz. Kontrol etme ve bir hizada tutma isteğinizi sınırlandırmalı, farklı görüşlere ve deneyimlere fırsat tanımalısınız.

Kova

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi iş ve özel hayat konusunda yeni bir sayfa açmanıza yardımcı olabilir. Hislerinizin, becerilerinizin, sorumluluklarınızın ve ihtiyaçlarınızın farkına varıyorsunuz. Böylece izlemeniz gereken yol da ortaya çıkmış olacaktır. 6 Aralık'ta Neptün'ün Balık burcunda ileri hareketine başlaması parasal konularda yaşadığınız karışıklık, belirsizlik gibi konuları sonlandırabilir. Bu konuda hızlı bir akışa ihtiyaç duyuyorsanız önünüze set çeken durumlara daha fazla kayıtsız kalmamalısınız.

Balık

 4 Aralık'ta Venüs'ün Akrep burcuna geçişi ile beraber bir şeylerin gerçeğe dönüşmesi ihtimaline daha çok yaklaşabilirsiniz. Bir yere gitmek, bir iş başlatmak, kısa ya da uzun süreli yolculuklar planlamak, taşınma ya da iş değişikliği gibi konulara zemin hazırlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir süredir burcunuzda geri hareket eden Neptün, 6 Aralık itibariyle ileri hareketine geçerek taşları yerine oturtmanıza yardımcı olacaktır. Nelerle yüzleştiğinizi, nelerden kaçtığınızı, sınırlarınızın nereye vardığını yeterince gördüğünüz bir süreçten çıkıyorsunuz.

False