GeriAstro Gündem Haftalık Burç Yorumları 26 Şubat - 3 Mart 2024 || Yeni Haftada Burcunuzu Neler Bekliyor? Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haftalık Burç Yorumları 26 Şubat - 3 Mart 2024 || Yeni Haftada Burcunuzu Neler Bekliyor? Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları 26 Şubat - 3 Mart 2024 || Yeni Haftada Burcunuzu Neler Bekliyor? Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

"Haftalık burç yorumları 26 Şubat - 3 Mart 2024 açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 26 Şubat - 3 Mart haftalık burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! Peki, hangi burcu neler bekliyor? 26 Şubat - 3 Mart haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte, 26 Şubat - 3 Mart 2024 haftalık burç yorumları..."

Haftanın Gündemi

29 Şubat'ta Güneş ve Satürn Balık burcunda kavuşuyor.

Koç

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, Güneş ve Satürn'ün 29 Şubat'ta Balık burcundaki kavuşumu kenara çektiğiniz, beklemeye aldığınız alanlarla ilgili konuları açığa çıkarabilir. Yalnız hissedebilir, bu duruma sebep olan durumları sorgulayabilirsiniz.

Boğa

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, 29 Şubat’ta Güneş ve Satürn'ün Balık burcundaki kavuşumuyla arkadaşlarınızla ilgili bazı sorumluluklarınız gündeminize gelebilir. Bu sorumluluklar, birbirinize destek olmak şeklinde olacağı gibi kendinizi yanlış ilişkilerden kurtarmak şeklinde de doğabilir.

İkizler

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, 29 Şubat'taki Güneş Satürn kavuşumu iş hayatınızla ilgili bazı revizeleri beraberinde getirebilir. Aldığınız sorumlulukların sonuçlarını görmek, bunlara ne kadar zaman ayıracağınızı belirlemek gerekebilir.

Yengeç

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 29 Şubat'ta Güneş ve Satürn kavuşumu gerçekleşerek size yeni bir bakış açısı kazandırabilir. Kendinizi karşınıza alıp konuşmanız, olaylara daha yapıcı ve gerçekçi bir gözle bakmanız gerekebilir.

Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 29 Şubat'ta Güneş ve Satürn'ün Balık burcundaki kavuşumuyla sorun olarak görmediğiniz, her zaman dikkatinizi çekmeyen konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 29 Şubat'ta Güneş ve Satürn'ün Balık burcunda bir araya gelişi evlilik ve/veya ortaklıklarla ilgili konularda bazı gelişmeleri beraberinde getirebilir. Fikir ayrılıkları, ortak paydada buluşma çabasıyla sonlanabilir.

Terazi

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, Güneş ve Satürn'ün 29 Şubat'ta Balık burcunda kavuşumuyla beraber sağlık sorunları ya da psikolojik bazı durumlar günlük akışınızı değiştirebilir. Kendinizce önlem almak yerine uzmanlarla veya muhataplarınızla görüşmeniz daha akıllıca olacaktır.

Akrep

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 29 Şubat'taki Güneş Satürn kavuşumu bir hobiyi mesleğe dönüştürmek, bir alanda profesyonelleşmekle ilgili kapılar açabilir. Kendinizi zorlamanız ve bir kalıbın, sorumluluğun içine dahil olmanız gerekebilir.

Yay

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 29 Şubat'taki Güneş Satürn kavuşumuyla beraber ailenizin problemleri ya da istekleriyle ilgilenebilirsiniz. Bir değişikliğe gitmek, bir sorunu çözmek, bir konuyu netleştirmek gibi gündemleriniz olabilir. Soruna sorunla karşılık vermek kadar tepkisiz kalmak da size bir fayda sağlamayacaktır.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 29 Şubat'ta Balık burcundaki Güneş Satürn kavuşumuyla ne konuştuğunuz, nasıl konuştuğunuz ve bunun etkileri üzerine düşünebilirsiniz. Bu anlamda kendinizi geliştirmeniz gereken ya da bu yetilerinizi kullanarak yapmanız gereken işleri araştırabilirsiniz.

Kova

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 29 Şubat'ta Güneş ve Satürn'ün Balık burcundaki kavuşumuyla ekonomik koşullarınızda bazı düzenlemelere gidebilirsiniz. Beklentilerinize göre olsa da olmasa da, yaptığınız işlerden elde ettiğiniz sonuçları iyi değerlendirmelisiniz. Bu aşama size hatanızı ve iyi olduğunuz alanları gösterecek ve daha iyi yol alma şansı sunacaktır.

Balık

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 29 Şubat'ta Güneş ve Satürn'ün burcunuzdaki kavuşumuyla kendinize ayırdığınız zaman ve bu zamanı nasıl geçirdiğinizi düşünebilirsiniz. Bazı eksiklik ve yoksunlukların sebebinin buradan başladığını fark edebilirsiniz.

False