Haftalık Burç Yorumları 20-26 Mayıs 2024 || Aygül Aydın yazdı... Yeni Başlangıçlara Hazır Ol! Burcunuzu Neler Bekliyor? Terazi, Aslan, Yengeç, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları - Astroloji Mahmure
GeriAstro Gündem Haftalık Burç Yorumları 20-26 Mayıs 2024 || Aygül Aydın yazdı... Yeni Başlangıçlara Hazır Ol! Burcunuzu Neler Bekliyor? Terazi, Aslan, Yengeç, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haftalık Burç Yorumları 20-26 Mayıs 2024 || Aygül Aydın yazdı... Yeni Başlangıçlara Hazır Ol! Burcunuzu Neler Bekliyor? Terazi, Aslan, Yengeç, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları 20-26 Mayıs 2024 || Aygül Aydın yazdı... Yeni Başlangıçlara Hazır Ol! Burcunuzu Neler Bekliyor? Terazi, Aslan, Yengeç, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları

"Haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2024 Aygül Aydın yorumlarıyla paylaşıldı. 20 Mayıs saat 16:00’da Güneş, İkizler burcuna geçiyor. Sosyal etkileşimin daha fazla arttığı ve kendini daha fazla araştırmaya bıraktığın bir zaman dilimindesin. Dostlarına zaman ayır ve yeni bir eğitime başlamayı seç. Bu hafta aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2024 açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 20-26 Mayıs haftalık burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! Peki, hangi burcu neler bekliyor? 20-26 Mayıs haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte, haftalık burç yorumları 20-26 Mayıs 2024"

Haftanın Gündemi

20 Mayıs saat 16:00’da Güneş, İkizler burcuna geçiyor. Sosyal etkileşimin daha fazla arttığı ve kendini daha fazla araştırmaya bıraktığın bir zaman dilimindesin. Dostlarına zaman ayır ve yeni bir eğitime başlamayı seç.

23 Mayıs saat 16:52’de Yay burcunda 2 derecede bir Dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar, genellikle heyecan verici ve enerji dolu bir döneme işaret eder. Yay burcu da macera, özgürlük ve keşifle ilişkilendirilir, bu yüzden bu Dolunay sana yeni fırsatlar ve büyüme potansiyeli getirebilir. Kendine ve içgüdülerine güvenmeyi unutma!

23 Mayıs saat 23:31’de Venüs, İkizler burcuna geçiyor. İlişkilerde ve sosyal etkileşimlerde daha fazla çeşitlilik ve hareketlilik görebilirsin. İletişim becerilerin bu dönemde öne çıkabilir ve insanlarla daha fazla konuşup, sosyal olabilirsin. Tabi durum böyleyken özellikle yüzeysel ve gelip geçici zevkler içinde olmayı seçebilirsin.

26 Mayıs saat 02:15’de Jüpiter, İkizler burcuna geçiyor. Bu olay, hayatına yeni fırsatlar ve büyüme getirecek. Jüpiter'in güçlü enerjisiyle dolu olarak İkizler burcunda hareket edecek ve iletişim, öğrenme ve keşfetme alanlarında büyük bir etki yaratacak. Kendini geliştirmek, yeni şeyler denemek ve hayallerini gerçekleştirmek için bu müthiş enerjiyi kullan. Bu geçişi kaçırma ve geleceğini parlatabilecek bu astrolojik hediye ile yolculuğa çık!

Koç

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber hareketli ve şanslı bir sürece giriyorsunuz. 23 Mayıs'ta Venüs'ün, 26 Mayıs'ta Jüpiter'in İkizler burcuna geçişi buradan alacağınız etkileri katlayabilir. Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşınıza çıkacaktır.

Boğa

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in burcunuzdan ayrılıp İkizler burcuna geçmesiyle beraber zihniniz canlanıyor, hayatınıza katkı sağlayacak imkanlara erişiminiz kolaylaşıyor. Çalışma koşullarınız ve kazanç kaynaklarınızda değişime gidebilir ya da bunların değişiminin ortasında kendinizi bulabilirsiniz.

İkizler

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in burcunuza geçmesiyle enerjiniz yükseliyor ve kendinizi daha motive hissetmeye başlıyorsunuz. Canlılığınızı yitirmeseniz de eskisi gibi yansıtamadığınızda moraliniz bozulabiliyordu.

Yengeç

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber geri dönüşünüzün muhteşem olacağı bir haftaya giriyorsunuz. Sezgileriniz, düşünceleriniz ve bilinçaltınızı değerlendirme konusunda yeni gündemleriniz olabilir. Göremediklerinizi görebilir, anlamadıklarınızın farkındalığını yaşayabilirsiniz.

Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber daha sosyal ve keyifli konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklardan arta kalan zamanda kendinizi iyi hissetmenize, kafanızı dağıtmanıza yardımcı olarak etkinliklere ve ortamlara zaman ayırabilirsiniz.

Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber kariyerinizle ilgili konulara daha çok odaklanabilirsiniz. Daha çok çalışmak, daha çok görünmek, daha çok avantaj sağlamak adına önemli bir dönemece giriyorsunuz. İlerlemek, kazanmak ve bir duruş elde etmek adına gökyüzünün tam desteğini alabilirsiniz. 23 Mayıs'ta Venüs ve 26 Mayıs'ta Jüpiter İkizler burcuna geçerek bu desteği sağlayacaktır.

Terazi

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber anlamlı, hareketli ve keyifli bir sürece giriyorsunuz.
Kendinizi nasıl motive edeceğinizi yeniden öğrenebilirsiniz. Bilgi dolu, bu bilgilerin deneyime dönüşeceği ve bu sayede kendinizi ispat edeceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, Güneş'in 20 Mayıs'ta İkizler burcuna geçişi ile beraber dönüşüm ve yenilenme odaklı bir sürece giriyorsunuz. İçe dönük bir atmosferden çıkıp daha sosyal, dışarıya odaklanmış ve hayatı yakalamaya çalışan bir ruh haline bürünebilirsiniz. Bilgi güvenliği, ruhsal iyileşme, ek iş gibi konular gündeminizde yer bulabilir ve bunlarla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz.

Yay

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber aşk, ilişkiler, sosyalleşme ve kişisel gelişim alanlarında büyük bir etki altına giriyorsunuz. Bu süreçte kendinizi daha iyi ifade etme cesareti bulacak, yeni fikirlerinizi paylaşma konusunda daha özgüvenli hissedeceksiniz. Duygusal konularda tamamlayıcı ve sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışacağınız, işbirliğine açık olacağınız bir dönemdesiniz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber iş, sağlık ve günlük rutinlerinizde önemli değişimler ve yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Çalışma hayatınızda yeni bir bakış açısı kazanabilir, yeniden motive olabilirsiniz. İş yoğunluğu, paylaşım yapmanız ve planla ilerlemeniz konusunda sizi tetikleyebilir.

Kova

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile sizin için dinamik ve canlı bir dönem başlıyor. Duygusal konularda güçlenmek, kendinizi fark etmek, isteklerinize ve hobilerinize odaklanmak adına iyi etkiler altındasınız. Merak edebilir ve merak edilebilirsiniz.

Balık

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 20 Mayıs'ta Güneş'in İkizler burcuna geçişi ile beraber heyecanlı ve bol uğraşlı bir haftaya girebilirsiniz. Evinizle ilgilenmek, ailenizle zaman geçirmek, problemleri çözerek hafiflemek adın iyi bir zaman dilimindesiniz. Romantik duygular artabilir, yeni ilişkiler kurmak veya mevcut ilişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Kendi yaşam düzeniniz için bir adım atabilirsiniz.

False