GeriAstro Gündem Haftalık Burç Yorumları 1-7 Ocak 2024 || Yılın İlk Haftası Hangi Burcu Neler Bekliyor? Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Haftalık Burç Yorumları 1-7 Ocak 2024 || Yılın İlk Haftası Hangi Burcu Neler Bekliyor? Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları 1-7 Ocak 2024 || Yılın İlk Haftası Hangi Burcu Neler Bekliyor? Yengeç, Aslan, Başak ve Diğer Burç Yorumları

"1-7 Ocak 2024 haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 1-7 Ocak haftalık burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! Peki, hangi burcu neler bekliyor? 1-7 Ocak haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte, 1-7 Ocak 2024 haftalık burç yorumları..."

Haftanın Gündemi

2 Ocak saat 06:07’de Merkür, Yay burcunda ileri hareketine geçiyor. İletişimde aksaklıklar, teknolojik sorunlar ve yanlış anlamaların son bulduğu süreç başlıyor. Yeniden gözden geçirdiğin şeyleri artık harekete geçerek ortaya sunabilirsin.

4 Ocak saat 17:58’de Mars, Oğlak burcuna geçiyor. Disiplinli ve odaklı bir şekilde çalışma eğiliminin arttığı görülebilir. Ancak aynı zamanda aşırıya kaçmadan dengeyi sağlamak da önemlidir, çünkü Mars'ın etkisiyle üzerinde aşırı baskı ve stres oluşabilir.

Koç

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 2023 yılını gerileyerek kapatan Merkür'ün yeni yılın ilk haftasında Yay burcuna ileri hareketine başlaması, size de iyi bir başlangıç yapmak için fırsat tanıyabilir. Kaldığınız yerden devam ederken nerede kaldığınız önemlidir. Sizi bir adım sonrasına götürmeyecek herkesten ve her şeyden uzaklaşmanız için bu süreci iyi değerlendirmelisiniz. Resmi işlerinizi, eğitim ve iş alanındaki süreçlerinizi, seyahat ya da taşınmayla ilgili planlarınızı gündeme getirebilirsiniz.

Boğa

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Merkür'ün 2 Ocak itibariyle Yay burcunda ileri hareketine başlamasıyla yeni yılı yeni konularla açabilirsiniz. Kendinize, hayatınıza, sağlığınıza, ekonomik koşullarınıza çeki düzen vermek adına iyi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hangi alanda geliştirmeniz gereken konular olduğunu gördünüz. Bu süreçte, bu konulara ağırlık vermeye ve kalıcı çözümler üretmeye çalışmalısınız.

İkizler

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, Yönetici gezegeniniz Merkür'ün yeni yılın ilk haftasında Yay burcunda ileri harekete geçmesi üzerinizdeki yükü ve stresi atıyor. Korktuğunuz zamanları ve bu yüzden kaçırdığınız fırsatları düşünün. Şimdi hepsinin geride kaldığı, takvimle beraber sizin de değişebileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle ikili ilişkilerden, ortaklı konulardan doğan sorunları çözüme kavuşturmak sizi oldukça rahatlatacaktır.

Yengeç

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, Merkür'ün 2 Ocak itibariyle Yay burcunda ileri hareket edecek olmasıyla omuzlarınızdaki yükü hafifletiyorsunuz. Çeşitli deneyimler elde ettiğiniz bir yılı, retro ile kapatmanın zorluğunu şimdi bunları geride bırakarak aşıyorsunuz. Artık yeni şeyler konuşmalısınız. Sağlığınız, günlük düzeniniz, çalışma ve ev hayatınız gibi konularda yeni kararlar alabilir; var olan kararlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz.

Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Merkür'ün 2 Ocak'ta Yay burcunda ileri hareketine başlamasıyla siz de bir yılı düşünceli ve durağan kapatmanın acısını çıkarmaya başlayacaksınız. Buna o zaman üzüldünüz ama şimdi neden üzüldüğünüzü daha iyi anlayabilir, duygularınızı ve hayatınızı buna göre şekillendirebilirsiniz. Küçük ya da büyük olarak hayatınızı, hayallerinizi sınırlandırmamalısınız.

Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, Yönetici gezegeniniz Merkür'ün 2 Ocak'ta Yay burcunda ileri hareketine başlamasıyla evinizde ve hayatınızda her şey düzene girmeye başlıyor. Bu hızlı bir şekilde gerçekleşebilir ya da siz her şeyi hızlıca toparlayacak motivasyonu bulabilirsiniz. Hayatınıza, düzeninize, hareketlerinize bir motivasyon, bir sebep katabilirsiniz.

Terazi

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, Merkür'ün 2 Ocak'ta Yay burcunda ileri hareketine başlamasıyla beraber düşüncelerinizin hayatınıza hızla etki etmeye başladığını görebilirsiniz. Yoğun bir trafiğe hazırlıklı olun. Karşılaştığınız durumlar karşısında haklı olsanız bile abartılı tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Bunun ne kadar önemli olduğunu geride kalan 2 ay içerisinde farklı gelişmelerle öğrendiniz.

Akrep

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 2 Ocak'ta Merkür'ün Yay burcundaki ileri hareketinin başlamasıyla ekonomik konulardaki durağanlığınız son buluyor. Para akışınızı hızlandıracak, ödemelerinizi tamamlayabileceğiniz ve daha motive bir şekilde çalışabileceğiniz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Borçlanma, iş bitiminde ödeme gibi konularda yaşadığınız sıkıntılardan sonra bu konuda daha dikkatli olmalısınız.

Yay

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 2 Ocak'ta Merkür'ün burcunuzda ileri hareketine geçmesiyle yeni yılın heyecanını daha net hissedebilirsiniz. İfadeleriniz, yaptıklarınız, amaçlarınız, hayatınıza dahil ettiklerinizle bir bütün olduğunuzu ve bunu zaman içerisinde güncelleyebileceğinizi gördünüz.

Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Merkür'ün Yay burcunda ileri hareketine geçmesiyle yeni yılı 2 Ocak'ta başlattığınızı düşünebilirsiniz. Retronun burcunuzda olduğu süreçlerde psikolojik ve sosyal açıdan olumsuz etkilendiğiniz konuların dönüştüğüne şahitlik edebilirsiniz. Bu dönüşüme sizin tutumlarınız yön verecektir.

Kova

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 2 Ocak'ta Merkür'ün Yay burcunda ileri hareketine başlamasıyla beraber sosyal hayatınızla ilgili pürüzleri düzeltiyor, durağanlığı ortadan kaldırıyorsunuz. Retro dönemi size yanlış arkadaşlıkları, işbirliklerini gösterdi. Artık gördüklerinize sırt çevirmeden ilerlemelisiniz. Doğru bir üslup ve kelime seçimiyle ilerleyeceğiniz, kendinizi geliştirip başkalarına da katkı sağlayabileceğiniz ortamlarda bulunmalısınız.

Balık

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 2 Ocak'ta Merkür'ün Yay burcunda ileri hareket edecek olmasıyla yılı retro ile kapatmanın üzüntüsünü geride bırakıyorsunuz. Sorumluluklarınıza daha sıkı sarılacağınız, ne yaptığınızın daha çok farkında olacağınız bir dönem olabilir. Beklentilerinizin gerçekleşmemesi konusunda kendinizi yıpratmayın.

False