GeriAstro Gündem 2024 ŞUBAT BURÇ YORUMLARI: Aygül Aydın yazdı... Bu Ay Hangi Burcu Neler Bekliyor? İşte Şubat ayı Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2024 ŞUBAT BURÇ YORUMLARI: Aygül Aydın yazdı... Bu Ay Hangi Burcu Neler Bekliyor? İşte Şubat ayı Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları...

2024 ŞUBAT BURÇ YORUMLARI: Aygül Aydın yazdı... Bu Ay Hangi Burcu Neler Bekliyor? İşte Şubat ayı Terazi, Akrep, Yay ve Diğer Burç Yorumları...

"Uzman Astrolog Aygül Aydın, Şubat ayı aylık burç yorumlarını açıkladı! Şubat ayı hangi burcu neler bekliyor astroloji tutkunları tarafından merak ediliyor. Aygül Aydın, Şubat ayında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki 2024 Şubat ayında aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte, 2024 Şubat burç yorumları..."

Senin bana yaptıkların korkunçtu ama benim kendime yaptıklarım daha da korkunçtu.”

AYIN GÜNDEMİ

5 Şubat saat 08:10’da Merkür, Kova burcuna geçiyor. Bu dönemde, daha geniş perspektiflere odaklanmak, toplumsal konuları düşünmek ve yaratıcı fikirler geliştirmek için bir fırsatın olabilir. Aynı zamanda, farklı insanlarla iletişim kurmak ve farklı bakış açılarına değer vermek önem kazanabilir.

10 Şubat saat 01:58’de Kova burcunda 20 derecede bir Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni Ay, yeni başlangıçların, tazelenmenin ve niyetlerin sembolüdür. Kova burcu ise toplumsal bağlar, yenilikçilik ve özgünlük ile ilişkilidir. Bu Yeni Ay, bu temaları vurgulayarak, kişisel ve toplumsal düzeyde yeni hedeflere odaklanma fırsatı sunabilir.

13 Şubat saat 09:05’de Mars, Kova burcuna geçiyor. Bu dönemde, bireysel enerji ve eylemler toplumsal hedeflere odaklanabilir. Mars'ın bu burçta ilerlemesi, sosyal değişimlerin, grup çalışmalarının ve insana dair konuların öne çıkacağını gösterir. Aynı zamanda, bireysel özgürlüğe olan arzunun artabileceği bir süreç olabilir. Kolektif amaçlar için harekete geçme ve toplumsal konularda aktif olma zamanı.

16 Şubat saat 19:05’de Venüs, Kova burcuna geçiyor. İlişkilerde ve değerlerde bir değişim ve özgünlük arayışını temsil edebilir. Bu dönemde insanlar, bağımsızlıklarını ve farklılıklarını vurgulayabilirler. Aynı zamanda, sosyal ilişkilerde daha özgür ve arkadaşça bir yaklaşım benimsenebilir. Venüs'ün Kova burcundaki geçişi, özgür ruhlu ve ileri görüşlü insanlarla etkileşime girme isteğini artırabilir. Ayrıca, gelenekleri sorgulama ve alternatif ilişki dinamiklerini keşfetme eğilimi de olabilir. Bu dönemde, arkadaşlıklar ve grup etkinlikleri de öne çıkabilir.

19 Şubat saat 07:13’de Güneş, Balık burcuna geçiyor. Duygusal ve yaratıcı bir dönemin başlangıcını işaret eder. Bu dönemde insanlar genellikle daha duygusal, empatik ve hayalperest bir yaklaşım sergileyebilirler. İçsel dünyalarına daha fazla odaklanabilirler ve başkalarının duygusal ihtiyaçlarına daha hassas bir şekilde yanıt verebilirler. Sanatsal ve yaratıcı faaliyetler böyle zamanlarda öne çıkabilir.

23 Şubat saat 10:29’da Merkür, Balık burcuna geçiyor. Merkür'ün Balık burcuna geçişi bazen somut ve detaylı düşünceyi zorlaştırabilir. Dikkat dağılabilir veya gerçek dünyayla bağlantı kopabilir. Önemli bilgileri not almak ve planlarını net tutmak için ekstra dikkat gerekebilir. Aynı zamanda, başkalarının duygusal ihtiyaçlarına daha duyarlı olmak ve iletişimde daha empatik bir tutum sergilemek önemlidir.

24 Şubat saat 15:30’da Başak burcunda 5 derecede bir Dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar, Ay'ın Güneş'e tamamen zıt yönde olduğu ve gökyüzünün en parlak olduğu zamanlardır. Bu enerji, tamamlanma, sonuçlanma ve aydınlanma temalarını taşır. Başak burcundaki Dolunay, detaylara odaklanma, düzenleme ve iyileştirme arzusunu vurgular. Başak, analitik ve pratik bir burç olarak bilinir. Bu Dolunay döneminde, projeleri tamamlama, düzenlemeleri yapma ve günlük hayatını daha verimli hale getirme isteği ön plana çıkabilir.

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 5 Şubat'ta Merkür'ün Kova burcuna geçişi ile beraber hitap şekliniz, anlattıklarınız ve hedef kitleniz konusunda hızlı bir yenilik yapmanız gerekebilir. İlgilendiğiniz alanlar, işiniz, uğraşlarınız ve sorumluluklarınız noktasında bir şeylerin gelişime açık olduğunu, bunun gerekliliğini fark edebilirsiniz. Kendinize değer vermenin, özgürlüğün sadece serbest hareket edebilmekle değil istediklerinizi bilip bunlara uygun bir yaşam tarzıyla mümkün olduğunu görebilirsiniz. Sosyal medya ve internet kullanımınız artabilir, bu alandaki işlere dikkatinizi verebilirsiniz.


BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, 5 Şubat'ta Merkür'ün Kova burcuna geçişi ile beraber eski ve yeni arasındaki farkları düşünebilirsiniz. Uyum sağlamanız gereken değişikliklerin zeminini hazırlayabilir, bu yönde öneri ve danışmanlıklar alabilirsiniz. Bu önerilerle kendi sınırlarınızın dışına çıkmakla ilgili tereddütlerinizi de aşmanız mümkün olacaktır. Kariyer ve sosyal yaşam konusunda önemli kararlar almanız gerekebilir. Fikrine ihtiyaç duyulan, rol model seçilen, organizasyon kurması istenen biri olabilirsiniz.

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, 5 Şubat'ta yönetici gezegeniniz Merkür'ün Kova burcuna geçişi ile beraber trafiğiniz hızlanabilir. Gitmek istediğiniz yerler, yapmak istediğiniz işler, eğitim ve araç gereç alışverişleriyle ilgilenebilirsiniz. Bunlarla ilgili resmi işlemlerinizi tamamlarken, planlarınızı uygulamaya koyarken aklınıza farklı fikirler de gelebilir. Bunları not alın. Hiçbir şeyle boşu boşuna karşılaşmadığınız bir dönem olabilir. Ufkunuz genişliyor.

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 5 Şubat'ta Merkür'ün Kova burcuna geçişi ile hayatınızı ve zamanınızı nasıl bir düzene taşımanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Bir şeylerin aynı kalması, güvenli alan hissi uyandırsa da bundan artık memnuniyetsizlik duyduğunuzu kabul etmelisiniz. Alışılmışın dışına çıkmanın korkutucu olmadığını, cesaretinize ve fikirlerinize sarıldığınızda göreceksiniz. Hukuksal ya da ekonomik konularla ilgili yeni gündemleriniz olabilir.

 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, 5 Şubat'ta Merkür'ün Kova burcuna geçişi ile beraber ikili ilişkilerinizle ilgili konulara farklı bir açıdan bakmak isteyebilirsiniz. Artık bazı konuşmaların yapılması, bazı kararların alınması ya da sonlandırılması gündeme gelebilir. Bu an geldiğinde geri çekilmeyin, olacaklardan korkmayın. Ertelediğiniz hiçbir şey hayrını korumaz. Bu hayra ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Gelecek vaat etmeyen, sizi geliştirmeyen ya da sizin iyi etki bırakamadığınız durumlar gözünüze daha çok batabilir.


BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, 5 Şubat'ta yönetici gezegeniniz Merkür'ün Kova burcuna geçişi ile beraber gündelik hayatınız ve çalışma düzeninizi etkileyecek konulara hız ve yön kazandırabilirsiniz. Neye ihtiyacınız olduğunu kesinleştireceğiniz ve bunun için çalışacağınız bir dönemdesiniz. Uğraşlarınızın ve bu uğraşları gerçekleştirme yöntemlerinizin değişimi sizi bambaşka bir rutine götürebilir.


TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, 5 Şubat'ta Merkür'ün Kova burcuna geçişi duygularınızı fark etme ve ifade etme noktasında size yeni kapılar açabilir. Daha özgüvenli olmalısınız. İçinizde tuttuğunuz, dışarıya sunmadığınız ve bir amaca dönüştürmediğiniz hiçbir şeyin sizi memnun edeceğini düşünmemelisiniz. Nereye varmak istediğinizi, ne yaşamanız gerektiğini objektif bir şekilde değerlendirmeli ve buna uygun hareket etmelisiniz.


AKREP BURCU

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, 5 Şubat'ta Merkür Kova burcuna geçerek yönünüzü ailenize, ev hayatınıza çeviriyor. Rahat hissetirmeyen, ulaşımınızı ya da yapacağınız işleri zorlaştıran bir muhitte daha fazla kalmak istemeyebilirsiniz. Taşınma, ev sahibi olma gibi konularda araştırmalar yapabilir, daha önce bakmadığınız yerlere göz atabilir, ailenizle istişare ederek nasıl çözümler üretebileceğinizi konuşabilirsiniz.


YAY BURCU

Sevgili Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar, 5 Şubat'ta Merkür'ün Kova burcuna geçişi ile beraber bir şeyler yapabilme isteğinize yanıt bulacağınız bir sürece giriyorsunuz. Zamanı ve bunun getirilerini anlamak kolaylaşacaktır. Nitelikli işler yapmak, yeni insanlarla tanışmak için deneyimlemeniz ve öğrenmeniz gereken konular olabilir.

 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 5 Şubat'ta Merkür'ün burcunuzdan ayrılıp Kova burcuna geçişi ile ekonomik özgürlüğünüzü güçledireceğiniz bir döneme girebilirsiniz.  Para kazanmak, bunu yönetebilmek noktasında tecrübeniz ve doğal yetenekleriniz olsa da gelişime açık olmalısınız. İş değiştirme, çalışma düzeni ve ortamında yenilikler yapma, ağınızı büyütme, farklı mecralarda yer alma gibi konular gündeminize gelebilir. Geleneksel yöntemlerin, bugüne kadar sürdürdüğünüz düzenin dışına çıkmanız gerekecektir. Buna daha önce direnç göstermiş olabilirsiniz ancak bu sefer öyle olmamalıdır.

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, 5 Şubat'ta Merkür'ün burcunuza geçmesiyle yılın başından bu yana planladığınız, düşündüğünüz her şeyin uygulama alanına erişebilirsiniz. Her şeyin bir sonuca bağlanması, kendinizi daha iyi ifade etmeniz, gelişiminize ve ilişkilerinize katkı sağlamanız sizi cesaretlendirecektir. Durduğunuz yeri, anlattıklarınızı çevrenizin daha iyi takip edip anlaması ve buna karşılık vermesi size bir yol haritası çizebilir. Aklınızın daha çok pozitif ve yapıcı konulara çalışması, aşılmaz sanılan ya da zorlayan her şeyin bir kolay yolunu gösterecektir.

 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, 5 Şubat'ta Merkür'ün Kova burcuna geçişi ile beraber üzerinde çalıştığınız işleri, düşünceleri nasıl işleyeceğiniz konusuna eğilebilirsiniz. Bu durumu kendi çabanızla halletmek, belirli insanlarla paylaşarak ilerlemek, hemen duyurmadan geliştirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi herkesten soyutlamak değil, potansiyelini görmek ve çevrenizi gözlemlemek için bunu yapacaksınız. Arkanızdan konuşulan sözler, sizden gizlenen davranışlar ve fikirler karşısında yıkıcı ve yıpratıcı bir süreç yaşayabilirsiniz.

 

False