EKSTRA
MENÜ

Zemin

Zemin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Zemin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 29.381 Zemin haberi bulunmuştur.

Zemin Haberleri

Türk Telekom, yüzde 20.4 büyüme ile 7,6 milyar TL gelir elde etti

Türk Telekom, yüzde 20.4 büyüme ile 7,6 milyar TL gelir elde etti

Türk Telekom, 2021’in ilk üç ayında yüzde 20,4 büyüme ile 7,6 milyar TL gelir elde etti. Şirket, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 105 artarak 1,36 milyar TL seviyesine ulaşan net kârıyla dikkat çekerken, son on iki ayda net 2,2 milyon abone kazandı ve toplam abone sayısı da 50,6 milyona ulaştı.

6.05.2021Teknoloji
Mısır ile 8 yıl sonra kritik görüşme

Mısır ile 8 yıl sonra kritik görüşme

Ankara ve Kahire’den son dönemde birbiri ardına gelen olumlu mesajlar sonrası, Türkiye ile Mısır arasında karşılıklı ve eşzamanlı resmi açıklamalarla duyurulan görüşme dün başladı. İki ülke temsilcileri 8 yıl sonra yüz yüze ilk yüksek düzeyli teması gerçekleştirdi.

6.05.2021Dünya
AK Partili Turandan, İmamoğluna ön soruşturma açıklaması

AK Partili Turan'dan, İmamoğlu'na ön soruşturma açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında başlatılan ön soruşturmaya ilişkin, "Bir tek hizmeti olmayan kişilerin uyduruk konularla gündem olmasını ibretle izliyoruz. İmamoğlu’nun kimliğini kişiliğini herkes biliyor. Hizmet yapmaktan öte ileriki yıllar için psikolojik manevralar yaptığını görüyoruz. Bu tarz niyeti olan bir insana imkan verecek adımlar atılmaması lazım. Gereksiz bir konu diye düşünüyorum" dedi.

5.05.2021Gündem
Hayvansever lise öğrencisi harçlıklarıyla sokaklardaki can dostlarını besliyor

Hayvansever lise öğrencisi harçlıklarıyla sokaklardaki "can dostları"nı besliyor

Konya'da sokak hayvanlarını besleyen ve yaralı olanlara yardım eden 17 yaşındaki Mehmet Duman, duyarlılığıyla örnek oluyor.İçişleri Bakanlığının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamındaki tam kapanma tedbirleri genelgesiyle şimdilik sadece bahçesine gelen kedileri besleyebilen Duman, diğer can dostlarına kavuşacağı günü iple çekiyor.

5.05.2021Haber
Yeşil değil beton park

Yeşil değil beton park

Atatürk Parkı’nın yenileme çalışmaları kapsamında betonla kaplanması, mahallelilerin ve çevrecilerin tepkisini çekti.

4.05.2021Gündem
Kolezyum’a ahşap zemin

Kolezyum’a ahşap zemin

İtalya hükümeti başkent Roma’nın en ünlü yapılarından Kolezyum’a ahşap bir zemin yapma planını onayladı. 2023’te tamamlanması planlanan proje, ziyaretçilere bu tarihi yapıyı gladyatörlerle aynı perspektiften görme imkânı sağlayacak.

4.05.2021Dünya
Heyelan Nedir, Nerede Ve Hangi Bölgelerde Oluşur Heyelan Nedenleri Hakkında Bilgi

Heyelan Nedir, Nerede Ve Hangi Bölgelerde Oluşur? Heyelan Nedenleri Hakkında Bilgi

Dünyada oluşabilecek çok fazla sayıda doğal afet bulunur. Bu doğal afetler arasında heyelan da yer alıyor. Heyelanın ne olduğu ve ne şekilde oluştuğu insanlar tarafından merak edilerek araştırılan konular arasındadır. Heyelan nedir, nerede ve hangi bölgelerde oluşur? Heyelan nedenleri hakkında bilgileri sizler için derledik.

3.05.2021Araştırma
Penetrasyon Nedir Virüs Penetrasyon Adımları Hakkında Bilgi

Penetrasyon Nedir? Virüs Penetrasyon Adımları Hakkında Bilgi

Delip girme ya da içine girme anlamı ile kullanılan ve günümüzde birçok sektörde yaygın olarak kullanılan terimlerden biridir. Penetrasyon iyi ve kötü anlamlara sahip olduğu gibi virüs gibi istenmeyen alanlarda da oldukça göze çarpan ifadeler arasında bulunur. Kendisine yaşayabilecek bir organizma bulduktan sonra virüs penetrasyon aracılığı ile söz konusu organizma içerisinde çoğalmaya başlar. Penetrasyon nedir ve adımları nelerdir hepsini sizin için bir araya getirdik.

3.05.2021Sağlık
TikTok CEOsu değişti

TikTok CEO'su değişti

Tartışmalara konu olan popüler sosyal medya ağı TikTok'ta üst düzey koltuk değişimi yaşandı.

3.05.2021Ekonomi
Nihavend Savaşı Tarihi Ve Özeti - Nihavend Muharebesi Tarafları, Nedenleri Ve Sonuçları Kısaca Bilgi

Nihavend Savaşı Tarihi Ve Özeti - Nihavend Muharebesi Tarafları, Nedenleri Ve Sonuçları Kısaca Bilgi

Nihavend Savaşı, Sasani devletinin ordusu ile Müslüman Araplar arasında yapılmış muharebedir. Savaşta birçok insan hayatını kaybetmiştir. Nihavend Savaşı nedir, tarihi ne zamandır, kimler arasında ve nerede olmuştur, nedenleri ile sonuçları nelerdir gibi soruların yanıtlarını derledik.

3.05.2021Araştırma
Kadisiye Savaşı Tarihi Ve Özeti - Kadisiye Muharebesi Tarafları, Nedenleri Ve Sonuçları Kısaca Bilgi

Kadisiye Savaşı Tarihi Ve Özeti - Kadisiye Muharebesi Tarafları, Nedenleri Ve Sonuçları Kısaca Bilgi

İslam Tarihinin önemli savaşlarından birisi olan " Kadisiye Savaşı" nedir? Kadisiye Savaşının nedenleri nelerdir? Kadisiye Savaşı nerede yapılmıştır? Kadisiye Savaşının tarafları kimlerdir? Kadisiye Savaşının Sonuçları nelerdir? Kadisiye Savaşının önemi nedir? İşte bu ve benzer sorulara cevap olabilecek önemli bilgileri sizin için derledik.

3.05.2021Araştırma
Ecnadeyn Savaşı Tarihi Ve Özeti - Ecnadeyn Muharebesi Tarafları, Nedenleri Ve Sonuçları Kısaca Bilgi

Ecnadeyn Savaşı Tarihi Ve Özeti - Ecnadeyn Muharebesi Tarafları, Nedenleri Ve Sonuçları Kısaca Bilgi

Ecnadeyn Savaşı Müslümanlar ve Bizanslılar arasında gerçekleşen ilk muharebedir. 634 yılında gerçekleşen muharebenin kazananı Müslümanlar olmuştur. Ecnadeyn savaşı nedir, savaşın tarihi ne zamandır, kimler arasında gerçeklemiştir, nedenleri, sonuçları ve önemi nelerdir gibi sorulara yanıtları derledik.

3.05.2021Araştırma
Esenyurtta kanlı kavga

Esenyurt'ta kanlı kavga

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde çıkan silahlı kavgada 1 kişi yaralandı.

3.05.2021Gündem
Bacaklarınız Yaza Hazır mı

Bacaklarınız Yaza Hazır mı?

Görüntü açısından kişilere rahatsızlık veren sağlık sorunlarından biri de varislerdir. Varisler tedavi edilmediği zaman ciddi sağlık sorunlarına yol açabiliyor. Yaz mevsiminin yaklaşması ile merak edilen varis tedavi yöntemlerini Girişimsel Radyoloji Uzmanı Prof. Dr. Onur Sıldıroğlu sizler için anlattı.

İnönü Savaşları Tarihi Ve Önemi - 1. Ve 2. İnönü Savaşı Tarafları, Nedenleri Ve Sonuçları Kısaca Bilgi

İnönü Savaşları Tarihi Ve Önemi - 1. Ve 2. İnönü Savaşı Tarafları, Nedenleri Ve Sonuçları Kısaca Bilgi

Tarihte yaşanmış olan çok sayıda savaş bulunmaktadır. Bazı savaşlar zaferle sonuçlanırken bazı savaşanlar ise yenilgi ile bitmiştir. Sizler için İnönü Savaşları tarihi ve önemi, 1. ve 2. İnönü Savaşı tarafları, nedenleri ve sonuçları hakkındaki bilgileri derledik.

3.05.2021Araştırma
Kolezyum: İtalya hükümeti yeni ahşap zemini onayladı

Kolezyum: İtalya hükümeti yeni ahşap zemini onayladı

İtalya hükümeti başkent Roma'nın en ünlü tarihi yapılarından Kolezyum'a ahşap bir zemin yapma planını onayladı.

3.05.2021Dünya
Bir tarafta konser diğer yanda oksijen kıtlığı

Bir tarafta konser diğer yanda oksijen kıtlığı

Koronavirüse karşı Batı’da kısıtlamaları kaldırma çabaları hız kazanırken, Hindistan gibi gelişmekte olan ülkeler pandeminin en kötü seyrettiği yerler haline geldi. İngiltere, geçen hafta sonu ‘deneme’ amaçlı maskesiz ve sosyal mesafesiz konser etkinlikleri düzenledi. Hindistan’da ise tıbbi oksijen kıtlığı yaşanıyor.

3.05.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: ABD ilişkilere ekstra bir karmaşıklık getirdi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: ABD ilişkilere ekstra bir karmaşıklık getirdi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesinin nedeninin "iç politika saikleri" ve "ABD'nin uluslararası dünya sahnesine geri döneceğini" ilan etmesi olduğunu belirterek, "Sanırım (Biden) dünyanın bir yerine geri dönmek için araçlardan biri olarak böyle bir fenomeni kullanmaya çalışıyor. Bu iki nedenin hem kendisi hem de ABD dış politikası için tamamen yanlış bir başlangıç olduğuna inanıyorum." dedi.

1.05.2021Gündem
Tarihi Esgher Sinagogu restore edilerek kütüphane oluyor

Tarihi Esgher Sinagogu restore edilerek kütüphane oluyor

Beyoğlu Belediyesi, Hasköy Sahili'nde uzun yıllardır kafe olarak kullanılan Esgher Sinagogu'nu restore edip kütüphane ve gençlik merkezi olarak hizmete sunacak.

1.05.2021Keyif
Hindistanda hastanede çıkan yangında 18 Kovid-19 hastası hayatını kaybetti

Hindistan'da hastanede çıkan yangında 18 Kovid-19 hastası hayatını kaybetti

Hindistan'ın batısındaki Gucarat eyaletinde hastanede çıkan yangında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi gören 18 kişi yaşamını yitirdi.

1.05.2021Dünya
Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Levent Akından AstraZeneca aşısı açıklaması

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Levent Akın'dan AstraZeneca aşısı açıklaması!

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Levent Akın, Türkiye'de AstraZeneca aşısının kullanılıp kullanılmayacağına ilişkin açıklamalarda bulundu. Prof. Dr. Akın, "AstraZeneca aşısı için 'alalım mı, almayalım mı', 'aşı uygulanır mı' şeklinde konuşmalar yer aldı. Şu anda Türkiye; Sağlık Bakanımızın açıklamalarına göre yakın bir zamanda AstraZeneca ile ilgili bir aşı uygulamasına girmeyi planlamıyor" dedi.

1.05.2021Gündem
Ful Çiçeği Nedir Ve Bakımı Nasıldır Ful Çiçeği Anlamı, Özellikleri, Faydaları Ve Yetiştiriciliği

Ful Çiçeği Nedir Ve Bakımı Nasıldır? Ful Çiçeği Anlamı, Özellikleri, Faydaları Ve Yetiştiriciliği

Ful çiçeği nedir ve bakımı nasıldır? Ful çiçeği anlamı, özellikleri, faydaları ve yetiştiriciliği nasıldır? Ful çiçeği hakkında detaylı bir bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Ful çiçeğinin bakımı nedir ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

30.04.2021Bitki Bakımı
Anemon Çiçeği Nedir Ve Bakımı Nasıldır Anemon Çiçeği Anlamı, Özellikleri, Faydaları Ve Yetiştiriciliği

Anemon Çiçeği Nedir Ve Bakımı Nasıldır? Anemon Çiçeği Anlamı, Özellikleri, Faydaları Ve Yetiştiriciliği

Anemon çiçeği nedir ve bakımı nasıldır? Anemon çiçeği anlamı, özellikleri, faydaları ve yetiştiriciliği nasıl yapılır? Sizler için tüm bu soruları ve anemon çiçeğine dair detaylı bilgileri derledik.

30.04.2021Bitki Bakımı
Günlük Burç Yorumları: 30 Nisan Cuma Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 30 Nisan Cuma Koç, Boğa, İkizler ve Diğer Burç Yorumları

Günlük burç yorumlarınızı okudunuz mu? 30 Nisan'da aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Aygül Aydın, 30 Nisan günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 30 Nisan Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. 30 Nisan Cuma günü burç yorumlarınız...

30.04.2021Astro Gündem
Biden, Trump gibi konuştu

Biden, Trump gibi konuştu

ABD Başkanı Biden, Kongre’deki ilk konuşmasında istihdam yaratma, Çin ile rekabet ve savaşları sona erdirme gibi başlıklarda selefi Trump’ı andıran mesajlar verdi.

30.04.2021Dünya
Baskından kaçtı fosseptiğe düştü

Baskından kaçtı fosseptiğe düştü

Konya’nın merkez Selçuklu ilçesinde, önceki gece, salgın tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken kafenin açık olduğu ve içeride nargile içildiği bilgisine ulaşan Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti.

30.04.2021Gündem
Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu: Taviz vermeden sıkı duruşa devam

Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu: Taviz vermeden sıkı duruşa devam

Merkez Bankası, bu yıl sonu enflasyon tahminini yüzde 9.4’ten yüzde 12.2’ye yükseltti. Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, “Taviz vermeden sıkı duruşu sürdüreceğiz” mesajını verdi. Kavcıoğlu, para politikasını enflasyondaki düşüşün sürekliliğini temin edecek bir sıklık üzerinde belirlemeye devam edeceklerine dikkat çekti.

30.04.2021Ekonomi
Rum-Yunan ikilisi masayı yine devirdi

Rum-Yunan ikilisi masayı yine devirdi

İsviçre’de yapılan gayriresmi Kıbrıs zirvesinde KKTC’nin ‘iki devletli, iki egemenlikli’ çözüm önerisi, Rum-Yunan ikilisi tarafından reddedildi. Müzakere zemini bulunamadığını ilan eden BM Genel Sekreteri Guterres, BM Güvenlik Konseyi’ne rapor sunacak.

30.04.2021Dünya
Starbucks çalışma saatleri 2021 – Starbucks saat kaçta kapanıyor ve saat kaçta açılıyor

Starbucks çalışma saatleri 2021 – Starbucks saat kaçta kapanıyor ve saat kaçta açılıyor?

Stabucks çalışma saatleri, dünyaca ünlü kahve zincirini ziyaret etmek isteyen vatandaşların gündemini meşgul ediyor. Starbucks saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor sorusuna alacakları yanıta göre ünü kahve zincirini ziyaret edecek olan vatandaşlar, internet üzerinden detayları sorguluyor. Peki, Starbucks saat kaçta kapanıyor ve saat kaça kara açık? İşte, Starbucks çalışma saatleri bilgisi

29.04.2021Gündem
Yunanistan, Kıbrıs Toplantısında Türkiye ve KKTCnin tavrı nedeniyle ortak zemin bulunamadığını iddia etti

Yunanistan, "Kıbrıs Toplantısı"nda "Türkiye ve KKTC'nin tavrı nedeniyle" ortak zemin bulunamadığını iddia etti

Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias, 5+1 formatında düzenlenen gayriresmi Kıbrıs konulu konferansında, "Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) takındığı tavır" nedeniyle ortak zemin bulunamadığını öne sürdü.

29.04.2021Dünya
Son dakika: Kıbrıs görüşmelerinde tarihi sözler Gözünün içine baka baka söyledim

Son dakika: Kıbrıs görüşmelerinde tarihi sözler! 'Gözünün içine baka baka söyledim'

Kıbrıs Konusundaki Gayrıresmi 5+BM Toplantısı Sonrası Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ortak basın toplantısı düzenleyerek alınan kararları değerlendirdi.

29.04.2021Dünya
Son dakika haberi... Kritik Kıbrıs zirvesi sona erdi Guterres: Ortak zemin bulamadık, vazgeçmeyeceğiz

Son dakika haberi... Kritik Kıbrıs zirvesi sona erdi! Guterres: Ortak zemin bulamadık, vazgeçmeyeceğiz

BM Genel Sekreteri Antonio Guterres, Cenevre’deki 5+1 gayri resmi Kıbrıs konferansının ardından açıklamalarda bulundu. Guterres, 'Kıbrıs sorunun çözümü için resmi görüşmelerin başlaması için yeterli ortak zemin bulamadık' dedi.

29.04.2021Dünya
Son dakika... Merkez Bankası Başkanı açıkladı Enflasyon tahmini güncellendi...

Son dakika... Merkez Bankası Başkanı açıkladı! Enflasyon tahmini güncellendi...

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu, yılın ikinci enflasyon raporu sunumunu gerçekleştirdi. Merkez Bankası Başkanı Kavcıoğlu, yıl sonu enflasyonunu tahminini yüzde 12,2 olarak gerçekleşeceğini tahmin ettiklerini duyurdu.

29.04.2021Ekonomi
Bebeklerde diş çıkarma belirtileri nelerdir Diş çıkarma sürecinde dikkat edilmesi gerekenler

Bebeklerde diş çıkarma belirtileri nelerdir? Diş çıkarma sürecinde dikkat edilmesi gerekenler

Bebeklerde diş çıkarma süreci biraz sancılı geçebiliyor. Bu da zaman zaman ebeveynleri zorlayabiliyor. Sağlıkı bir bebekte diş çıkarma dönemi ortalama 6. veya 7. ayda başlıyor. Tabii bu süreç bebekten bebeğe değişebiliyor. Peki bebeklerde diş çıkarma belirtileri nelerdir? Diş çıkarma sürecinde dikkat edilmesi gerekenler...

‘İstanbul’da büyük dönüşüm’

‘İstanbul’da büyük dönüşüm’

İstanbul Üsküdar’da Kirazlıtepe’den sonra 3 mahallede daha kentsel dönüşüm projesi hayata geçireceklerini söyleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “İstanbul’un en büyük kentsel dönüşüm projelerinin biri olacak süreci başlatıyoruz” dedi. Yeni alanda 4 bin 500 konut ve işyeri dönüşürken bugüne kadar ilçede toplam 22 bin bağımsız birim yenilenmiş olacak. Bakan Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Çamlıca’da düzenlenen bayrak töreninde, Üsküdar’daki dönüşüm için talimat verdiğini ifade etti.

29.04.2021Ekonomi
Rum OHİ’si aynen devam

Rum OHİ’si aynen devam

Kıbrıs’ta garantör ülkeler, BM ve tarafları bir araya getiren 5+1 gayriresmi zirve dün Cenevre’de başladı. Türk tarafı iki devletli çözüm istediklerini anlatırken 6 maddelik plan sundu, Rum tarafı Türk askeri ve garantörlüğün olmayacağı federasyon modelinde ısrar etmeye devam etti.

29.04.2021Dünya
TOKİ Başkanı Bulut: İzmir Bayraklı bölgesi taşıma gücü açısından zayıf bir zemine sahip

TOKİ Başkanı Bulut: İzmir Bayraklı bölgesi taşıma gücü açısından zayıf bir zemine sahip

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, kurumun deprem bölgesi İzmir'de devam eden projeleriyle ilgili incelemelerde bulundu. Hem rezerv alanda örnek daireleri hemde yapımı devam eden inşaatları gezip bilgi alan Bulut, "Gerçekten Bayraklı'nın zemini taşıma gücü açısından çok zayıf bir zemin. Bu yüzden inşaatların yapımı için hem fore kazık kullandık hem de zemin emniyet gerilmesini güçlendirecek tedbirleri aldık" dedi.

28.04.2021Haber
TOKİ Başkanı Bulut: İzmir Bayraklı bölgesi zayıf bir zemine sahip

TOKİ Başkanı Bulut: İzmir Bayraklı bölgesi zayıf bir zemine sahip

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, kurumun deprem bölgesi İzmir'de devam eden projeleriyle ilgili incelemelerde bulundu. Hem rezerv alanda örnek daireleri hemde yapımı devam eden inşaatları gezip bilgi alan Bulut, "Gerçekten Bayraklı'nın zemini taşıma gücü açısından çok zayıf bir zemin. Bu yüzden inşaatların yapımı için hem fore kazık kullandık hem de zemin emniyet gerilmesini güçlendirecek tedbirleri aldık" dedi.

28.04.2021Ekonomi
Avukat Mertay Kugay: “Kapalı lig girişimleri hem yerel liglere, hem milli takımlara büyük zarar”

Avukat Mertay Kugay: “Kapalı lig girişimleri hem yerel liglere, hem milli takımlara büyük zarar”

Avukat Mertay Kugay, Avrupa Süper Ligi projesini hukuki açıdan değerlendirdi. Kugay, kapalı lig girişimlerinin hem yerel liglere, hem milli takımlara büyük zarar verdiğini ve vereceğini söyledi.

28.04.2021Futbol
Boğaziçi Üniversitesi’ne inşaat laboratuvarı

Boğaziçi Üniversitesi’ne inşaat laboratuvarı

Boğaziçi Üniversitesi (BOUN) Kandilli Kampüsü’nde inşa edilecek “İnşaat Laboratuvarı Binası”nın temeli atıldı. Toplamda 4 bin 700 metrekarelik alana yayılan ve 2 bloktan oluşan yapıda, İnşaat Mühendisliği Bölümü’nün Yapı, Zemin ve Malzeme laboratuvarlarıyla ofis ve depolar yer alacak. Yapının yıl sonunda tamamlanması planlanıyor.

28.04.2021Eğitim
Uzaklaştırma kararına rağmen dehşet saçtı Komşular ekiplere haber verdi

Uzaklaştırma kararına rağmen dehşet saçtı! Komşular ekiplere haber verdi

Antalya'nın Kepez ilçesinde hakkında uzaklaştırma kararı olan A.G. (18) eşinin oturduğu eve gitti. İddiaya göre eşiyle tartışan A.G. balkondan tüfekle havaya doğru ateş açtı. Komşuların ihbarıyla gelen polis ekipleri, A.G.'yi gözaltına alırken, koronavirüs tedbirlerini ihlal ettiği gerekçesiyle 4 bin 50 TL de ceza uyguladı.

28.04.2021Gündem
Türkiye’yi toplantıda Çavuşoğlu temsil edecek

Türkiye’yi toplantıda Çavuşoğlu temsil edecek

Kıbrıs sorununa çözüm bulmak amacıyla bugün İsviçre’nin Cenevre kentinde başlayacak gayriresmi toplantıda Türkiye’yi Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu başkanlığında bir heyet temsil edecek.

27.04.2021Dünya

Yazar Sonuçları

Eve kapalı dünyaya açık

Bilgi ve bilgelik, insanlığın değişmeyen arayışı. Evlerde kapalı olsak da zihnimizi yeni bilgilere kapatmayalım.

2.05.2021

Güneş-Uranüs kavuşumu: Yaşam mucizesindeki masumiyeti bulun

Günaydın Yıldız savaşçıları; bugün Ay, Yay burcunda ilerliyor ve saat 19.16’da Oğlak burcuna geçiyor. Duygu durumunuz açısından alınganlığa fazlasıyla müsaitsiniz.

30.04.2021

Yeni bir platform kuruldu

Müzik endüstrisi çalışanları için yeni bir platform kuruldu: Müzik Platformu.

29.04.2021