MENÜ

Yeni Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yeni Bölüm Fragmanı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8.051 Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Kuruluş Osman son bölümde Şeyh Edebali’den beklenmedik karar – İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman son bölümde Şeyh Edebali’den beklenmedik karar – İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı

Kuruluş Osman dizisinin yeni fragmanı son bölümün hemen ardından yayınlandı. Kısa bir aradan sonra yeniden ekranlara dönen Kuruluş Osman’ın son bölümüne Osman Gazi’ye yapılan işkence ve Şeyh Edebali’nin kararı damga vurdu. Şeyh Edebali, Bala Hatun ve Osman Gazi evliliğine onay vermedi. Peki, şimdi ne olacak, Osman Gazi nasıl bir yol izleyecek? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti.

23.01.2020Televizyon
Afili Aşkın son bölümü sonrası 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ayşeye görücü geliyor

Afili Aşk'ın son bölümü sonrası 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ayşe'ye görücü geliyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk çarşamba akşamı ekranlara gelen son bölümüyle izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Afili Aşk'ın yayınlanan son bölümünün hemen ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Kerem'den boşanan Ayşe'ye görücü gelmesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Afili Aşk'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Afili Aşk'ın 31. bölüm fragmanı ve yeni bölümünde yaşanacaklar.

22.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Adnan yangında ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova'nın 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Adnan yangında ölecek mi?

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Adnan'ın yangında kalması ve Müjgan'ın telefonu ile Yılmaz'ın hastaneye gelmesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer aldı. Müjgan'ın oğlu yaşam savaşı verirken, diğer yanda Yılmaz ve Demir savaşı yeniden alevlenecek. İşte, Bir Zamanlar Çukurova'nın 52. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

22.01.2020Televizyon
Hekimoğlu 4. son bölüm tek parça full izle

Hekimoğlu 4. son bölüm tek parça full izle!

Hekimoğlu 4. son bölümü ile izleyicilerin karşısına çıktı. Son bölümde şizofreni vakası ile doğrdudan ilgilenen Ateş Hekimoğlu, sıradışı yaklaşımı ile soruna çözüm üretmeyi başardı. Hekimoğlu dizisinin 4. son bölümü içerisinde hasta olan Gülay'da vitamin eksikliği teşhisi koyan ve bunda yanılmayan Ateş Hekimoğlu, hastane içerisinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İşte, Hekimoğlu dizisinin son bölümü için tek parça izleme seçeneği ve tüm detaylar

22.01.2020Televizyon
Kadın 80. yeni bölüm fragmanı evlilik teklifi ile duygulandırdı

Kadın 80. yeni bölüm fragmanı evlilik teklifi ile duygulandırdı!

Kadın dizisi son bölümün ardından 80. yeni bölüm fragmanı ile izleyicisinin karşısına çıktı. Son bölümde yaşananların ardından 80. yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntüler dikkatleri üzerine çekti. Kadın dizisinin 80. yeni bölüm fragmanında Raif'in yaptığı evlilik teklifi ise dikkatleri üzerine çekti. İşte, Kadın dizisinin 80. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

22.01.2020Televizyon
Hekimoğlu 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Hekimoğlu son bölümde neler oldu

Hekimoğlu 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hekimoğlu son bölümde neler oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu salı akşamı nefes kesen bir bölümle izleyenlerin karşısına çıktı. Hekimoğlu'nun bu haftaki yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin önümüzdeki haftaki bölümünde, Mehmet Ali ile Hekimoğlu arasında soğuk savaş başlayacak. Peki, Hekimoğlu son bölümde neler oldu? Hekimoğlu'nun yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, Hekimoğlu 5. bölüm fragmanı.

21.01.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ertuğrul Beyin haberi obaya geliyor

Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ertuğrul Bey'in haberi obaya geliyor

Kısa aranın ardından Kuruluş Osman yeni bölümü ile macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Çarşamba akşamı izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kuruluş Osman'ın bu haftaki bölümünde Ertuğrul Bey'in haberi Kayı Obası'nda bomba etkisi yaratacak. Peki, Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte, Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölüm fragmanı.

21.01.2020Televizyon
Oktay Kaynarcadan yeni bölüm açıklaması: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta neden yok

Oktay Kaynarca'dan yeni bölüm açıklaması: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta neden yok?

Her hafta salı akşamı izleyici karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekran macerasına verdiği araya devam ediyor. Dizinin yayın saatinde ATV kanalını açan izleyenler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yerine başka bir programlar karşılaşınca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta neden yok? sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. İzleyenlerin merakı sürerken dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'dan açıklama geldi. İşte, Oktay Kaynarca'dan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm açıklaması.

21.01.2020Televizyon
Çukurun son bölümünde Vartolu gerçeği öğrendi Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümünde Vartolu gerçeği öğrendi! Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur, bu hafta yayınlanan son bölümüyle heyecanlı anları izleyici karşısına çıkardı. Çukur'un son bölümünde Vartolu Salih görüntüleri izlediğinde babasını Yamaç'ın öldürdüğü gördü ve büyük şok yaşadı. Merak uyandıran bölüm sonrası Çukur'un yeni bölüm fragmanı şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, yeni bölümle ilgili bilgiler.

20.01.2020Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Zalim İstanbul son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zalim İstanbul son bölümde neler oldu?

Ekranlarda fırtınalar estiren Zalim İstanbul pazartesi akşamı sevenleri ile buluştu. Zalim İstanbul'un bu haftaki bölümüne Agah'ın Şeniz Karaçay'ı köşkten kovması ve Şeniz'e hiç beklemediği birinden gelen yardım damga vurdu. Son bölüm sonrası izleyenler yeni bölümde neler olacağını şimdiden araştırmaya başladı. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zalim İstanbul son bölümde neler oldu? İşte, Zalim İstanbul'un 28. bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenler.

20.01.2020Televizyon
Çocuk 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Efe’nin velayeti kimde olacak

Çocuk 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Efe’nin velayeti kimde olacak?

Salı akşamları ekranlara gelen Çocuk'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuk'un bu haftaki bölümünde velayet duruşmasının yaşanacağı büyük gün heyecanlı anlara neden olacak. Herkes Akça’nın velayeti almasına neredeyse kesin gözüyle bakarken, Efe'nin velayetinin kimde olacağı ise şimdiden merak konusu. Peki, Çocuk'un yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte, Çocuk 17. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti.

20.01.2020Televizyon
Hekimoğlunun 4. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı Bu hafta Hekimoğlu büyük bir risk alıyor

Hekimoğlu'nun 4. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Bu hafta Hekimoğlu büyük bir risk alıyor

Kanal D'de salı akşamları yayınlanan Hekimoğlu'nun merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde şizofreni hastası olduğundan şüphelenilen bir hasta beyin tümörüyle ameliyata alınacak. Hekimoğlu sorumluluğu üstlenerek bu operasyona karar verecek. İşte, Hekimoğlu'nun 4. Bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklara dair bazı bilgiler.

20.01.2020Televizyon
Kadının 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bahar ve Arif arasında yakınlaşma

Kadın'ın 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bahar ve Arif arasında yakınlaşma!

Kadın'ın merakla beklenene yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Salı akşamları sevenleri ile buluşan Kadın'ın bu haftaki yayınlanan fragmanında Bahar'ın Arif'i öpmesi şaşırtıcı gelişmeler arasında yer alıyor. Sürpriz ipuçlarının yer aldığı Kadın 79. bölüm fragmanında bir diğer çarpıcı gelişme ise Şirin yaptığı kötülüklerin cezasını çekecek mi? sorusu oldu. Peki, Kadın yeni bölümde neler olacak? İşte, kadın 79. bölüm fragmanı ve özeti.

20.01.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta var mı

Eşkıya Dünyaya Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta var mı?

Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Son haftalarda yeni bölümü yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 154. bölümünü bekleyenler ATV yayın akışını araştırıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta var mı? İşte, o konuyla ilgili detaylar.

20.01.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak İşte EDHOnun yeni bölümü..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte EDHO'nun yeni bölümü..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizinin izleyicileri tarafından merak edilirken, Başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü için tarih açıklamasında bulundu. Peki EDHO yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar

20.01.2020Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç gerçeği ortaya çıkıyor mu

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç gerçeği ortaya çıkıyor mu?

Çukur dizisinin son bölümünün yeni bölümden sahneler arka arkaya yayınlanmış dizinin yeni bölümünden neler yaşanacağı merak konusu olmuştu. Yamaç herkesten sakladığı sırrını tutmakta artık çok zorlanıyor. Vartolu'nun gerçeği öğrenmesinin ardından tepkisinin nasıl olacağı bilinmezken, fragmanda yayınlanan sahneler dikkat çekiyor. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte yeni bölümden detaylar

20.01.2020Televizyon
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 17.  bölümde Yıldız korkuttu – Yeni bölüm fragmanı yayınlandı (Yıldız Yaşayacak mı)

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 17. bölümde Yıldız korkuttu – Yeni bölüm fragmanı yayınlandı (Yıldız Yaşayacak mı?)

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 18 Ocak Cumartesi günü 17. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm finaline Yıldız’ın yaşadığı talihsizlik damga vurdu. Kuzey’in kendisine aldığı yüzüğü bulmaya çalışırken ciddi bir kaza geçiren Yıldız’ın akıbetine dair ilk ipucu Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanıyla geldi. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümde neler yaşanacak? Yıldız yaşayacak mı?

19.01.2020Televizyon
Zalim İstanbulun 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yeni bölümde Nedimden Cemreye zeytin dalı

Zalim İstanbul'un 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Nedim'den Cemre'ye zeytin dalı

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas ve Berker Güven gibi isimlerin yer aldığı Zalim İstanbul'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin bu haftaki bölüm fragmanında yer alan Şeniz'in köşkten kovulması heyecanlandıran gelişmeler arasında yer aldı. Sokakta kalan Şeniz'e hiç ummadığı biri tarafından yardım eli uzanması bu hafta ekran başındakileri şaşırtacak. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Zalim İstanbul 27. bölüm fragmanları.

18.01.2020Televizyon
Güvercin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte Güvercinin 7. bölümünde yaşanacaklar

Güvercin yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Güvercin'in 7. bölümünde yaşanacaklar

19 Ocak Pazar günü yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Güvercin'in 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Mehmet Ali Nuroğlu ve Almila Ada'nın başrollerini paylaştığı Güvercin'in 2. bölümünde Kenan, hayatıyla ilgili büyük bir gerçekle yüzleşecek. Celil ve Kevsa arasındaki ittifak ise ilginç bir gelişmeyle sarsılacak. Peki, Güvercin'in yeni bölümünde neler olacak? İşte, Güvercin 7. yeni bölüm fragmanı ve bazı ipuçları...

18.01.2020Televizyon
Arka Sokaklar 539. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Hüsnünün kararı ne olacak

Arka Sokaklar 539. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Hüsnü'nün kararı ne olacak?

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı cuma akşamı ekranlara gelen son bölümün ardından yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanına uzun süredir ekibin başına dert olan Kurye'nin Hüsnü'yü kaçırması damga vuracak. Ekip Hüsnü'yü kurtarmaya gelince, Hüsnü bir seçim yapmak zorunda kalacak. Peki, Arka Sokaklar'ın 539. yeni bölümünde neler olacak? İşte, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanına dair ipuçları.

17.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova perşembe akşamı sevenleriyle buluştu.Sevilen dizinin bu haftaki bölümüne Adnan'ın alevler içinde kalması ve hastanede yaşanan doğum anı izleyenleri heyecanlandırdı. Merak uyandıran bölüm sonrası Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin yeni bölümüne dair ayrıntılı bilgiler.

16.01.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte 104. bölümde yaşanacaklar

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte 104. bölümde yaşanacaklar

TRT1'de yayınlanan Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bülent İnal'ın başrolünde yer aldığı dizinin bu haftaki bölümünde Sabahattin ve Zülüflü, Zalman’ı kurtarmak için plan yapacak. Zalman’ın müptelalığından kurtulan Selim Paşa zihninin açılmasıyla kim olduğunu hatırlayacak. İşte Payitaht Abdülhamid'in 104. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

16.01.2020Televizyon
Arka Sokakların yeni bölümünde Hüsnü ölecek mi Arka Sokaklar 538. bölüm fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Hüsnü ölecek mi? Arka Sokaklar 538. bölüm fragmanı yayınlandı

Ekran macerasına kısa bir aranın ardından devam eden Arka Sokaklar'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta ilgiyle izlenen Arka Sokaklar'ın bu haftaki bölümünde Kurye'nin Hüsnü'yü vurması şaşırtan gelişmeler arasına yer alıyor. Peki, Hüsnü, Kurye'nin açtığı ateş sonrasında hayatta kalabilecek mi? Arka Sokaklar'da bu hafta başka neler olacak? İşte, Arka Sokaklar'ın 538. bölüm fragmanıyla ilgili detaylar..

16.01.2020Televizyon
Afili Aşkın yeni bölümünde Ayşe ve Kerem ayrılıyor mu Afili Aşk 30. bölüm fragmanı izle

Afili Aşk'ın yeni bölümünde Ayşe ve Kerem ayrılıyor mu? Afili Aşk 30. bölüm fragmanı izle

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Afili Aşk çarşamba akşamı izleyici karşısına çıktı. Afili Aşk'ın yayınlanan son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Evlilik oyunu gerçeğinin ortaya çıktığı dizinin son bölümünde Ayşe baba evine geri dönmüştü. Yayınlanan yeni bölüm fragmanına ise Ayşe ve Kerem'in boşanma kararı damga vurdu. İşte, Afili Aşk, 30. bölüm fragmanı ve yeni bölümün detayları.

15.01.2020Televizyon
Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüme evlilik damga vurdu Doğduğun Ev Kaderindir 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüme evlilik damga vurdu! Doğduğun Ev Kaderindir 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölümü ile çarşamba akşamı sevenlerinin karşısına çıktı. Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'un başrollerini paylaştığı dizinin yayınlanan son bölümünde Zeynep ve Mehdi'nin evlenmeye karar vermesi damga vurdu. Heyecanlı bölümün ardından Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanına dair bilgiler.

15.01.2020Televizyon
Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi belli oldu

Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor? Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi belli oldu!

Kuruluş Osman yeni bölümü neden yok sorusu dizinin günü olan çarşamba akşamı ekranlarını açan pek çok kişinin araştırdığı konu oldu. ATV yayın akışında Kuruluş Osman'ın yer almaması nedeniyle izleyenler Kuruluş Osman yeni bölüm tarihini sorgulamaya başladı. Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman ve neden yok sorusuna yanıt arayan izleyiciler, detayları araştırıyor. Peki, Kuruluş Osman neden yayınlanmıyor? Kuruluş Osman yeni bölüm ne zaman? İşte, Kuruluş Osman yeni bölüm yayın tarihi ve detaylar.

15.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölümünde Adnan yangında kalıyor Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde Adnan yangında kalıyor! Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Diziseverlerin sabırsızlıkla beklediği Bir Zamanlar Çukurova'nın bu haftaki bölümünde Adnan'ın alevler içinde kalması ekran başındakileri heyecanlandıracak. Müjgan ve Züleyha ise yan yana doğuma alınacak. Doğumhanenin kapısında Yılmaz ve Demir ise yeni bir kavganın fitilini ateşleyecek. İşte, Bir Zamanlar Çukurova'nın 51. bölüm fragmanı ve özeti.

15.01.2020Televizyon
Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanı ekranlara geldi.. İşte yeni bölümde yaşanacaklar

Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanı ekranlara geldi.. İşte yeni bölümde yaşanacaklar

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yayınlanan ilk bölümünün ardından bu akşam yayınlanacak ikinci bölümü öncesinde yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde Zeynep ve Mehdi'nin evlenmeye karar vermesi şaşırtan gelişmeler arasında yer alıyor. Peki Doğduğun Ev Kaderindir'de bu hafta neler yaşanacak? İşte detaylar

15.01.2020Televizyon
Bu akşam Kuruluş Osman var mı Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman yayınlanacak

Bu akşam Kuruluş Osman var mı? Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Osmanlı Devleti'nin kuruluş sürecinin ele alındığı Kuruluş Osman bu hafta da ekranlara gelmeyecek. 15 Ocak çarşamba akşamı ATV ekranlarını açan izleyenler Kuruluş Osman'ın yayın saatinde başka bir programla karşılaşınca Kuruluş Osman'ın yeni bölüm tarihini araştırmaya başladı. Peki, Bu akşam Kuruluş Osman var mı? Kuruluş Osman yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılar.

15.01.2020Televizyon
Hekimoğlu 3. son bölüm izle Hekimoğlu son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu 3. son bölüm izle! Hekimoğlu son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu son bölüm ile dikkatleri üzerine çekti. Yine birbirinden önemli vakalarda ciddi kararlar alan Ateş Hekimoğlu, hayatları kurtardı. Hekimoğlu dizisinin son bölümünde hastanedeki salgın paniği, bütün doktorları teyakkuza geçirmiştir. Ateş Hekimoğlu ise sorunun kaynağını araştırmaktadır. Hekimoğlu dizisinin 3. son bölümü full ve tek parça olarak haberimizde

15.01.2020Televizyon
Hekimoğlunun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı Hekimoğlunun yeni bölümünde neler olacak

Hekimoğlu'nun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hekimoğlu'nun yeni bölümünde neler olacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu salı akşamı sevenleriyle buluştu. Kısa bir aranın ardından ekran macerasına devam eden Hekimoğlu'nun yayınlanan son bölümü sonrası 4. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Sevilen dizide önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümünde, hastaneye gelen bir hasta Hekimoğlu'nun Dr. Orhan'ın diline düşmesine sebep olacak. İşte, Hekimoğlu 4. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti.

14.01.2020Televizyon
Afili Aşk yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı Afili Aşkın yeni bölümünde neler olacak

Afili Aşk yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Afili Aşk'ın yeni bölümünde neler olacak?

Ekranların sevilen dizisi Afili Aşk'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kısa bir aranın ardından ekran macerasına devam eden Afili Aşk'ın bu haftaki bölümünde Rıza ve Kerem arasında ipler gerilecek. Sabri ise mahalleye geri dönerek Ayşe'ye evlenme teklifi edecek. Peki, Afili Aşk'ın bu haftaki yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Afili Aşk 29. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümün özeti.

14.01.2020Televizyon
Tutunamayanların son bölümünde İrem mahalleye geldi Tutunamayanlar 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Tutunamayanlar'ın son bölümünde İrem mahalleye geldi! Tutunamayanlar 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Tutunamayanlar dizisi bu hafta 2. bölümü ile diziseverlerle buluştu. Tutunamayanların yayınlanan son bölümünde İrem'in mahalleye gelmesiyle Tarık'ın kafasında soru işaretleri oluştu. Dizinin bu haftaki bölümünün ardından yeni bölümde yaşanacaklar şimdiden merak konusu oldu. Peki, Tutunamayanlar 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tutunamayanlar'ın yeni bölümünde neler olacak?

14.01.2020Televizyon
Kuruluş Osmanın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Obada dengeler değişiyor

Kuruluş Osman'ın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Obada dengeler değişiyor

Kısa bir aranın ardından Kuruluş Osman yeni bölümü ile çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Kuruluş Osman'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İlgi gören dizinin bu haftaki 7. bölümüne, Osman Bey'in esir alınması damga vuracak. Yeni bölüme dair bilgilerin yer aldığı fragmanda obada değişen dengeler, bu hafta Kuruluş Osman'ın merak dolu bir bölüme sahne olacağının ipuçlarını verdi. Peki, Osman Bey kurtulacak mı? Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak? İşte, yeni bölümle ilgili tüm detaylar.

14.01.2020Televizyon
Kadın 78.bölüm fragmanında Şirin Sarpı öldürdüğünü itiraf edecek mi

Kadın 78.bölüm fragmanında Şirin Sarp'ı öldürdüğünü itiraf edecek mi?

Kadın 78. bölüm fragmanında Şirin, evine giren hırsızı korkutmak için telkinlerde bulunmaktadır. Hırsızın korkmaması üzerine silah çeken Şirin, Kadın 78. bölüm fragmanında ablasının kocasını öldürdüğünü söylemiştir. Şirin'in kapısını açık gören Sarp ise evin içine girdiğinde bu sözleri işitmiştir. Peki, Kadın 78. bölüm fragmanında Şirin Sarp'ı öldürdüğünü itiraf edecek mi ya da Arif duyduklarını Bahar'a söyleyecek mi? İşte, Kadın 78. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

14.01.2020Televizyon
Sefirin Kızı 5. yeni bölüm fragmanına el sıkışma damga vurdu Nareden önemli bilgiler

Sefirin Kızı 5. yeni bölüm fragmanına el sıkışma damga vurdu! Nare'den önemli bilgiler

Sefirin Kızı 5. yeni bölüm fragmanında baskılara rağmen Nare ve Sancar bir anlaşma platformuna gitmiştir. Sefirin Kızı son bölümünde Sancar'a meydan okuyan Nare, Gediz'den de yardım almıştır. Peki, Sefirin Kızı 5. yeni bölüm fragmanında Nare ile Sancar nasıl bir orta yol bulmuştur? İşte, Sefirin Kızı 5. yeni bölüm fragmanında yaşanan olaylar hakkında detaylı bilgiler

14.01.2020Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölümünde Agah Şenizi kovuyor İşte Zalim İstanbul 27. bölüm fragmanı

Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Agah Şeniz'i kovuyor! İşte Zalim İstanbul 27. bölüm fragmanı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul bu hafta son bölümüyle fırtınalar estirdi. Zalim İstanbul'da yaşanan heyecanlı anların ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gerçekleri öğrenen Agah'ın Şeniz'i köşkten kovacağı yeni bölümde oldukça ilginç anlar yaşanacak. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Zalim İstanbul 27. yeni bölüm fragmanı ve detayları.

13.01.2020Televizyon
Çukurun son bölümünde Nejat İşler damga vurdu Çukurun 3. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümünde Nejat İşler damga vurdu! Çukur'un 3. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur, bu hafta 83. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Kısa bir aranın ardından heyecanına kaldığı yerden devam eden Çukur'un oyuncu kadrosuna geçtiğimiz haftalarda Nejat İşler dahil oldu. Başarılı oyuncunun performansının yanısıra Çukur'da bu hafta Vartolu'nun gerçekleri öğrenmesi son bölüme damga vurdu. Heyecanlı bölüm sonrası yeni bölümde yaşanacaklar merak konusu oldu. Peki, Çukur'un 3. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılı bilgiler.

13.01.2020Televizyon
Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanı yayınlandı Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman

Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman?

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrollerini paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayın hayatına geçtiğimiz haftalarda başlayan Doğduğun Ev Kaderindir bu hafta 2. bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümde neler yaşanacak? Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman? İşte, ayrıntılar...

13.01.2020Televizyon
Yemin dizisi 161. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Yemin dizisi 161. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel ve Munise Özlem gibi isimlerin rol aldığı günlük dizi Yemin, bu akşam 161. bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümüne kısa bir süre kala, ipuçları veren fragmanı izleyiciyle paylaşıldı. İşte, Yemin dizisi 161. bölüm fragmanı...

13.01.2020Televizyon
Zalim İstanbul 26. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde geçmişin sırrı açığa mı çıkıyor

Zalim İstanbul 26. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde geçmişin sırrı açığa mı çıkıyor?

Kısa bir aranın ardından Zalim İstanbul yeni bölümü ile heyecanına kaldığı yerden devam ediyor. Kanal D'nin ekranlarda fırtınalar estiren sevilen dizisi Zalim İstanbul'un merakla beklenen 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Cenk'in, Nedim ile ilgili anlattıkları Karaçay Ailesini derinden etkileyecek. Agah'ın vereceği tepki ise şimdiden merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul yeni bölümde neler yaşanacak? İşte, Zalim İstanbul 26. yeni bölüm fragmanı ve kısa özeti.

12.01.2020Televizyon
Şavaşçı neden yok Savaşçı yeni bölüm ne zaman

Şavaşçı neden yok? Savaşçı yeni bölüm ne zaman?

FOX TV ekranlarında pazar akşamları diziseverlerle buluşan Savaşçı dizinin bu hafta yeni bölümüyle yayınlanmayacak olması, seyircileri meraklandırdı. Dizinin bu akşam neden ekranlara gelmeyeceği kafalarda soru işareti oluştururken, Savaşçı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Şavaşçı neden yok? Savaşçı yeni bölüm ne zaman? İşte, merak edilenler.

12.01.2020Televizyon
Kuzey Yıldızı İlk Aşkın yeni bölümü ne zaman Kuzey Yıldızı İlk Aşk 17. bölüm fragmanı yayınlandı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölümü ne zaman? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 17. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrolleri Aslıhan Güner ve İsmail Demirci'nin paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın bu hafta ekranlara gelmemesi dizinin sıkı takipçilerini yine meraklandırdı. Bilindiği gibi dizilere verilen yılbaşı arası nedeniyle Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölümü yayınlanmadı. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölümü ne zaman?

11.01.2020Televizyon
Arka Sokakların yeni bölümü ne zaman 538. bölüm fragmanı yayınlandı

Arka Sokaklar'ın yeni bölümü ne zaman? 538. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve Alp Korkmaz gibi başarılı isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar'ın yeni bölümü 17 Ocak cuma akşamı ekranlarda olacak. Fenomen dizi yılbaşı dolayısıyla verilen ara nedeniyle iki haftadır yeni bölümüyle ekran önüne çıkmıyor. Öte yandan gelecek haftaki bölümden ilk fragman da yayınlandı. İşte, Arka Sokaklar'ın yeni bölüm fragmanı...

10.01.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında Vartolu gerçeği öğreniyor

Çukur yeni bölüm fragmanında Vartolu gerçeği öğreniyor

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında Vartolu uzun süredir peşinde olduğu gerçeği öğreniyor ve büyük şok geçiriyor. Yamaç ise Vartolu'nun bildiği gerçek karşısında haberdar olup, olmadığı dizinin yeni bölümünde anlaşılacak? Peki Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

10.01.2020Televizyon
Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanı yayınlandı Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm özeti

Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanı yayınlandı! Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm özeti

Yayın hayatına başlayan TV 8 ekranlarında başlayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ilk bölümü ile geçtiğimiz haftalarda ekranlara geldi. Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un başrollerini paylaştığı dizinin ilk bölümünde yaşanan heyecanlı anların ardından, yeni bölümde neler yaşanacağı şimdiden merak konusu oldu. İşte, Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti.

8.01.2020Televizyon
Mucize Doktorun yeni bölüm fragmanı yayınlandı Ali ve Nazlı yakınlaşıyor

Mucize Doktor'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali ve Nazlı yakınlaşıyor

Perşembe akşamları ekranlara gelen Mucize Doktor'un merakla beklenen 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor'un bu haftaki bölümünde Nazlı Ali'ye karşı uzun süredir hissettiği duyguların farkına varacak. Kıvılcım ise en çılgın planını yürürlüğe sokacak. Peki, Mucize Doktor yeni bölümde neler olacak? İşte, Mucize Doktor 17. bölüm fragmanı ve yeni bölümün kısa özeti.

8.01.2020Televizyon
Benim Adım Melekin yeni bölümünde Funda planlarını devreye sokuyor Benim Adım Melek 15. bölüm fragmanları

Benim Adım Melek'in yeni bölümünde Funda planlarını devreye sokuyor! Benim Adım Melek 15. bölüm fragmanları

TRT1'de çarşamba akşamları yayınlanan Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Benim Adım Melek'in merakla beklenen yeni bölümünde çocuklarından ayrı kalan Melek’in izleyeceği yol merak konusu olacak. Ömer ve Defne aşkı engellere boyun eğmeden devam ederken, Funda yeni planlarını devreye sokacak. İşte, Benim Adım Melek 15. bölüm fragmanları ve kısa özeti.

7.01.2020Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı 51. bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 51. bölümde neler olacak?

Bir Zamanlar Çukurova'nın bu hafta ekranlara gelecek olan yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kısa bir aranın ardından heyecanının kaldığı yerden devam eden dizinin 51. bölümün fragmanına Müjgan ve Züleyha'nın yan yana doğum masasında yer alması damga vurdu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 51. yeni bölümde neler olacak? İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanıyla ilgili detaylı bilgiler.

7.01.2020Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölümü ne zaman Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Zalim İstanbul'un yeni bölümü ne zaman? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Simay Barlas ve Ozan Dolunay gibi isimlerin rol aldığı Zalim İstanbul'un yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Yılbaşı sonrası dizilere verilen ara nedeniyle Zalim İstanbul, dün akşam ekranlara gelmedi. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümü ne zaman? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.01.2020Televizyon