EKSTRA
MENÜ

Survivor

Survivor ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Survivor haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.178 Survivor haberi bulunmuştur.

Survivor, dünya üzerinde birçok ülkede yapılan televizyon yarışmasıdır. Survivor formatı 1992'de İngiliz televizyon yapımcısı Charlie Parsons tarafından oluşturulmuştur. Programda, yarışmacılar yerleşim yerinden uzak bir bölgede soyutlanarak; para ödülü ve diğer ödüller için çekişirler.

Yarışmada kademeli eleme sistemi kullanılır. Yarışmacılar, yalnızca bir yarışmacı kalana kadar diğer takım arkadaşlarını kapalı oylama ile elerler. Yarışmayı kazanan "Sole Survivor" (Hayatta kalan kişi) unvanını da alır. Türkiye'de Tv8'de yayınlanan Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma, Dominik Cumhuriyeti'nde düzenlenmektedir. Survivor yarışması bir dönem Star TV ve Kanal D'de de yayınlanmıştır.

Survivor Haberleri

Survivorda eleme adayı kim oldu İşte 11 Nisanda Survivorda dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte 11 Nisan'da Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor 2021’de dün akşam ikinci eleme adayı belirlendi. Haftanın belirli günlerinde ekrana gelen yarışmada Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasında kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. Bu hafta ilk eleme adayı Aleyna Çalışkan olmuştu. Dün gece oynanan dokunulmazlık oyunun ardından ise yeni bir aday seçildi. Peki, Survivor'da haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

12.04.2021Televizyon
Survivorda eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı İşte 10 Nisan Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? İşte 10 Nisan Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor'da dün akşam ilk eleme adayı belirlendi. Her hafta belirli günlerde ekrana gelen Survivor 2021'de dün market oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Survivor'ın son bölümünde kıyasıya mücadele sonunda dokunulmazlığın sahibi 10 Nisan akşamı açıklandı. Peki, Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte son bölümde yaşananlar

11.04.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte 8 Nisan Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte 8 Nisan Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kazanan takım perşembe gecesi kesinleşti. Ödül ve anlat bakalım heyecanı ile ekranlara gelen Survivor 2021'de, ünlüler ve gönüllüler takımı ödülü kazanmak için kıran kırana mücadele verdi. Zorlu parkurda ipi göğüsleyen takım Survivor ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuştururken, yapılan oylama ile bu haftanın takım kaptanları Batuhan ve Poyraz olarak seçildi. Nefes kesen karşılaşmanın yaşandığı Survivor 2021'in 8 Nisan tarihli 65. bölümünde gecenin sonunda galip gelen takım üç çeşit pizza yeme hakkı kazandı. İşte, Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

9.04.2021Televizyon
Survivordan elendi müjdeyi verdi Öykü Çelik ve İsmail Berhan evleniyor...

Survivor'dan elendi müjdeyi verdi! Öykü Çelik ve İsmail Berhan evleniyor...

Öykü Çelik ile İsmail Berhan evleniyor. Ünlü oyuncu Öykü Çelik, yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı sevgilisi İsmail Berhan'ın evlilik teklifine 'evet' yanıtını verdi.

7.04.2021Magazin
Survivor da adaya veda eden isim belli oldu

Survivor' da adaya veda eden isim belli oldu

Elemeye kalan Çağrı, Öykü, Aleyna, Aleyna Çalışkan ve Hanzade arasında adaya veda eden isim ünlüler takımından Öykü oldu.

7.04.2021Magazin
Survivorda kim elendi 6 Nisan Konseyde ceza yağdı... İşte Survivor 2021 SMS sıralaması ve iletişim ödülünün sahibi

Survivor'da kim elendi 6 Nisan? Konseyde ceza yağdı... İşte Survivor 2021 SMS sıralaması ve iletişim ödülünün sahibi

Survivor elenen isim SMS sıralamasının açıklanmasının ardından belli oldu. Eleme konseyi ve iletişim oyunu heyecanı ile salı akşamı ekranlara gelen Survivor 2021'de ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları ilk etapta iletişim oyunu için mücadele verdi. Zorlu parkurda ipi göğüsleyen gönüllüler, iletişim oyununun sahibi olarak ailelerinden gelen elektronik postaları okuma şansını elde etti. Ada konseyinde en az SMS oyunu alan isim ise gecenin sonunda Survivor'dan kim elendi? sorusunu yanıta kavuşturdu. İsmail, Doğan, Sergen ve Batuhan'ın potada olduğu Survivor 2021'in 6 Nisan tarihli 64. bölümüne ise 4 yarışmacıya verilen ceza damga vurdu. İşte, Survivor son bölümde yaşananlar.

7.04.2021Televizyon
Survivorda geceye damga vuran maç Marko Jaric ve Çağrı...

Survivor'da geceye damga vuran maç! Marko Jaric ve Çağrı...

Survivor 2021 yarışmacıları ve Acun Medya ekibi arasında basketbol müsabakası oynanan gecede ortaya koyulan mücadele nefesleri kesti. Özellikle Marko Jaric ile Çağrı'nın ikili mücadelesinde ortaya renkli görüntüler çıktı...

6.04.2021Futbol
Acun Ilıcalının açıklamaları merak uyandırdı: Survivorda üzücü bir gelişme yaşandı

Acun Ilıcalı'nın açıklamaları merak uyandırdı: Survivor'da üzücü bir gelişme yaşandı

Survivor’da dün akşam ödül oyunu ve basketbol derbisi için kıran kırana mücadeleler gerçekleşti. 5 Nisan’da yayınlanan bölümde Ünlüler ve Gönüllüler önce ödül oyunu için parkurda yarıştılar. Bu yarışın ardından ise Acun Medya ve Survivor 2021 arasında basketbol maçı gerçekleşti. NBA eski oyuncusu olan Marko Jaric'in Acun Medya takımında yer aldı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

6.04.2021Magazin
Survivorda dün akşam ödül oyununu kim kazandı Survivor basketbol derbisi sonucu ve son bölümde yaşananlar

Survivor'da dün akşam ödül oyununu kim kazandı? Survivor basketbol derbisi sonucu ve son bölümde yaşananlar

Survivor’da dün akşam ödül oyunu ve basketbol derbisi için kıran kırana mücadeleler gerçekleşti. 5 Nisan’da yayınlanan bölümde Ünlüler ve Gönüllüler önce ödül oyunu için parkurda yarıştılar. Bu yarışın ardından ise Acun Medya ve Survivor 2021 arasında basketbol maçı gerçekleşti. NBA eski oyuncusu olan Marko Jaric'in Acun Medya takımında yer aldı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

6.04.2021Televizyon
Merve Aydın kimdir, kaç yaşında Survivor Merve Aydın ile ilgili bilgiler

Merve Aydın kimdir, kaç yaşında? Survivor Merve Aydın ile ilgili bilgiler

Survivor yarışmacılarından olan Merve Aydın merak edilen isimlerden biri. Ünlüler takımı kadrosunda yer alan yarışmacı milli basketbolcu. Peki Survivor Merve kimdir, kaç yaşında? İşte Mersin doğumlu olan Merve Aydın hakkında bilgiler

5.04.2021Televizyon
Esenyurtta üst geçitte su birikintisi ve çamur çilesi; Surviyor gibi...

Esenyurt'ta üst geçitte su birikintisi ve çamur çilesi; "Surviyor gibi... "

İstanbul Esenyurt'ta bulunan Saadetdere metrobüs durağı üst geçidinde vatandaşlar yağmur suyu birikintileri yüzünden zor anlar yaşıyor. Metrobüse binmek için korkuluklara tutunarak gitmeye çalışanlardan biri, "Şu anda vatandaşların hali ortada. Survivor yani gördüğün gibi. Maymun gibi tutunarak gidiyoruz" dedi.

5.04.2021Haber
İstanbulda vatandaşların üst geçit çilesi: Survivor gibi...

İstanbul'da vatandaşların üst geçit çilesi: Survivor gibi...

İstanbul Esenyurt'ta bulunan Saadetdere metrobüs durağı üst geçidinde vatandaşlar yağmur suyu birikintileri yüzünden zor anlar yaşıyor. Metrobüse binmek için korkuluklara tutunarak gitmeye çalışanlardan biri, "Şu anda vatandaşların hali ortada. Survivor yani gördüğün gibi. Maymun gibi tutunarak gidiyoruz" dedi.

5.04.2021Gündem
Marco Jaric Survivor basketbol yarışmasında oynayacak: Marco Jaric kimdir Adriana Lima ile evliydi

Marco Jaric Survivor basketbol yarışmasında oynayacak: Marco Jaric kimdir? Adriana Lima ile evliydi

Acun Ilıcalı, Marco Jaric'in Survivor basketbol yarışmasında oynayacağını duyurdu.Acun Medya takımında oynayacak olan Marko Jaric, 5 Nisan tarihli bölümde görülecek. Marko Jaric basketbolculuğunun yanı sıra, ünlü model Adriana Lima ile yaşadığı evlilikle de gündemden düşmemişti. Peki, Marco Jaric kimdir?

5.04.2021Televizyon
Olay sözler: Aleyna, Batuhana aşık

Olay sözler: Aleyna, Batuhan'a aşık!

Survivor'da eleme adayı dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununun ardından belli oldu. Survivor'ın son bölümünde 13. haftanın 2. dokunulmazlık oyunu için kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. Kaybeden takım gecenin sonunda konseye gitti. Geçtiğimiz haftalarda Survivor’dan elenen Barış Özek’in aşk itirafı ise çok konuşuldu.

5.04.2021Televizyon
Survivorda bu akşam eleme adayı kim oldu İşte 4 Nisanda Survivorda yaşananlar

Survivor'da bu akşam eleme adayı kim oldu? İşte 4 Nisan'da Survivor'da yaşananlar

Survivor'da eleme adayı bu akşam oynanan dokunulmazlık oyunu ardından belli oldu. Survivor'ın son bölümünde 13. haftanın 2. dokunulmazlık oyunu için kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. Kaybeden takım gecenin sonunda konseye gitti ve ada konseyinde bir kişi eleme adaylarından 3. kişi olarak potaya çıktı. Peki, Survivor'da eleme adayı kim oldu?

4.04.2021Televizyon
Acun Ilıcalı efsane ismi Dominikte ağırladı Sosyal medyadan paylaştı

Acun Ilıcalı efsane ismi Dominik'te ağırladı! Sosyal medyadan paylaştı

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor'ı düzenlediği Dominik'te efsane bir ismi konuk etti. Ünlü model Adriana Lima'yla 5 yıl evli kalan eski basketbolcuyla bir araya gelen Ilıcalı, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

4.04.2021Futbol
Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında Survivor Aleyna hakkında bilgiler

Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna hakkında bilgiler

Aleyna Kalaycıoğlu merak edilen isimlerden biri. Survivor 2021 yarışmacısı olan Aleyna’nın açıklamaları dün akşam konseye damga vurdu. Peki, Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler

4.04.2021Televizyon
Survivor Sancakay kimdir, kaç yaşında Survivor 2021 Sancakay Ilım Morgül hakkında bilgiler

Survivor Sancakay kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Sancakay Ilım Morgül hakkında bilgiler

Survivor Sancakay merak edilen isimler arasında bulunuyor. Survivor eleme konseyine Aleyna Kalaycıoğlu'nun açıklamaları damga vurdu. Gönüllüler takımı yarışmacısı olan Aleyna Kalaycıoğlu, Sancakay ile ilgili açıklama yaptı. Peki, Peki, Survivor Sancakay kimdir, kaç yaşında? İşte uzun süredir İstanbul'da bir mekanda vokalist olarak sahne alan, spora ritmik jimnastik ile başlayan Sancakay Ilım Morgül hakkında bilgiler

4.04.2021Televizyon
Survivorda eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı Survivorda Aleynadan şok itiraf: Hoşlandığını söyledi

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor'da Aleyna'dan şok itiraf: Hoşlandığını söyledi

Survivor eleme adayı dün akşam yapılan konseyin ardından belli olacak. TV 8 ekranlarında yayınlanan programda dün haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyunu öncesi yapılan market yarışını Gönüllüler takımı kazandı. Haftanın ilk dokunulmazlığını kaybeden ünlüler takımında yapılan ada konseyinde 'Survivor'da eleme adayı kim oldu?' sorusu yanıta kavuştu İşte hareketli geçen konseyde yaşananlar ve eleme adayı olan isim

4.04.2021Televizyon
Survivorda dün kim elendi Adadan giden isim şoke etti. İşte 1 Nisan Survivor SMS sıralaması ve Survivorda elenen isim

Survivor'da dün kim elendi? Adadan giden isim şoke etti. İşte 1 Nisan Survivor SMS sıralaması ve Survivor'da elenen isim

Survivor'da elenen isim dün akşam belli oldu. Haftanın eleme adaylarından biri Survivor 12. hafta SMS sıralaması doğrultusunda adaya veda etti. Aleyna Çalışkan, Öykü, Hanzade, Aleyna Kalaycıoğlu ve Çağrı'nın potaya girdiği Survivor 2021'in 1 Nisan tarihli 60. bölümünde, SMS sonucunun açıklanmasının ardından Survivor'dan elenen isim belli oldu. Ünlüler takımından adaya veda eden yarışmacı Acun Ilıcalı dahil konseydekileri şoke etti. Diğer yandan bu hafta Survivor'da ödül oyununu kazanan gönüllüer takımı galibiyet serisini dörde çıkardı. Peki, Survivor'da dün kim elendi? İşte, 1 Nisan Survivor'da elenen isim ve son bölümde yaşananların özeti

2.04.2021Televizyon
Semih Öztürk kimdir Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur hakkında bilgiler

Semih Öztürk kimdir? Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur hakkında bilgiler

Semih Öztürk ve eşi Kurretülayn Matur katıldığı programlarla zaman zaman gündeme geliyor. Katıldığı programlar ardından ünlenen Semih Öztürk, 6 yıl birliktelik yaşadığı Kurretülayn Matur ile 2020 yılında nikah masasına oturmuştu. Peki, Semih Öztürk kimdir? Semih Öztürk’ün eşi Kurretülayn Matur hakkında bilgiler...

2.04.2021Televizyon
Öykü Çelik kimdir Survivor’dan elenen Öykü’nün babası futbol antrenörüymüş

Öykü Çelik kimdir? Survivor’dan elenen Öykü’nün babası futbol antrenörüymüş

Öykü Çelik gündemde yer alan isimler arasında bulunuyor. Survivor’da dün akşam elenen isim Öykü Çelik oldu. Ünlüler takımı yarışmacısının vedasının ardından izleyiciler hakkındaki bilgileri araştırmaya başladılar. Peki, Öykü Çelik kimdir, kaç yaşında? İşte Diriliş Ertuğrul, Yeşil Deniz gibi dizilerde rol alan ünlü isim hakkında bilgiler

2.04.2021Televizyon
Ogeday Girişkenden Survivor müjdesi ve Acun Ilıcalı kehaneti...

Ogeday Girişken'den Survivor müjdesi ve Acun Ilıcalı kehaneti...

Fenerbahçe Kürek Takımı’nda 10 yıl boyunca yer alarak birçok başarı kazanan ve Survivor şampiyonluğu yaşayan Ogeday Girişken, Spor Arena’da Uğur Yapıcı’nın konuğu oldu.

1.04.2021Futbol
Survivorda eleme adayı kim oldu Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı İşte 30 Mart Survivor eleme adayı

Survivor'da eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte 30 Mart Survivor eleme adayı

Survivor'da eleme adayı salı gecesi belli oldu. Voleybol maçı ve dokunulmazlık oyunu heyecanının ekranlara geldiği Survivor 2021'de ünlüler ve gönüllüler aralarından birini eleme adayı göstermemek için kıyasıya mücadele etti. Ünlüler takımının dokunulmazlığı kaybettiği Survivor'ın 30 Mart tarihli 59. bölümünde eleme konseyi gerçekleşti. Konseyde, Öykü, İsmail, Sergen ve İlayda'nın ismi yazıldı. Gecenin sonunda en çok ismi yazılan Survivor 3. eleme adayı oldu. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu? İşte Survivor eleme adayı ve son bölümde yaşananların özeti.

31.03.2021Televizyon
Serkay Tütüncü kimdir, kaç yaşında Masumiyet dizisinin İlker’i…

Serkay Tütüncü kimdir, kaç yaşında? Masumiyet dizisinin İlker’i…

Masumiyet dizisi oyuncuları arasında yer alan Serkay Tütüncü, dizide İlker karakterine hayat veriyor. Daha önce Survivor’da yarışan ve daha sonra dizi oyunculuğuna başlayan Tütüncü merak edilen isimlerden biri. Peki, Serkay Tütüncü kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte hakkında bilgiler

31.03.2021Televizyon
Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında Yiğit Poyraz hakkında bilgiler

Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? Yiğit Poyraz hakkında bilgiler

Survivor yarışmacısı olan Poyraz ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Gönüllüler takımının iddialı yarışmacısı birleşme partisindeki performansı ile de dikkat çeken isimlerden biri. Peki Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında? İşte 1994 doğumlu yarışmacı hakkında bilgiler

30.03.2021Televizyon
Survivorda eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı hangi takım kazandı 29 Mart Survivor eleme potasına iki isim girdi

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 29 Mart Survivor eleme potasına iki isim girdi

Survivor'da eleme adayı, dokunulmazlık oyununu kaybeden takımda belli oldu. Birleşme partisi sonrası ödül ve dokunulmazlık heyecanı ile ekranlara gelen Survivor 2021'de yarışmacılar parkurda karşı karşıya geldi. Bir hafta daha adada kalmayı isteyen ünlüler ve gönüllüler takımının nefes kesen mücadelesi sonrası ada konseyi toplandı. En iyi performansı sergileyen takım kendisini bir gün daha garantilerken, kaybeden gönüllüler takımında Survivor'da eleme adayı kim oldu? sorusu yanıt buldu. Survivor 2021'in 29 Mart tarihli 58. bölümünde iki isim potaya girerek haftalardır süren geleneği bozmadı. İşte, Survivor'da eleme adayı ve son bölümde yaşananlar.

29.03.2021Televizyon
Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can hakkında bilgiler

Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında? Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can hakkında bilgiler

Cemal Can Canseven merak edilen isimler arasında yer alıyor. Survivor 2021 birleşme partisinde sahne alan Canseven, bu akşam da programa katılacak. Peki, Cemal Can Canseven kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında bilgiler

29.03.2021Televizyon
Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir, nereli

Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir, nereli?

Sadık Ardahan Uzkanbaş, Survivor 2020 sezonunun sevilen isimlerinden biri olarak hafızalara kazındı. Kendisine has konuşma tarzıyla dikkatleri üzerine çeken "Babuş" kelimesiyle özdeşleşmişti. Peki, Sadık Ardahan Uzkanbaş kimdir, nereli?

29.03.2021Televizyon
Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında İşte  Evrim Keklikin hayatıyla ilgili bilgiler...

Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında? İşte Evrim Keklik'in hayatıyla ilgili bilgiler...

Evrim Keklik'in Survivor 2021'e konuk olması ardından eski yarışmacının hayatıyla ilgili araştırmalar başladı. Survivor 2020 sezonunun öne çıkan isimlerinden biri olan Evrim Keklik, 29 Mart tarihli bölümde Oynat Bakalım oyununa dahil olacak. Peki, Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında? İşte Evrim Keklik'in hayatıyla ilgili bilgiler...

29.03.2021Televizyon
Tanem Sivar kimdir nereli kaç yaşında İkinci kez anne oldu

Tanem Sivar kimdir nereli kaç yaşında? İkinci kez anne oldu

Tanem Sivar, son günlerde magazin gündeminde yer alması dolayısıyla araştırılan isim olmaya devam ediyor. Sunduğu programlarla dikkatleri üzerine çeken Tanem Sivar, 2005 yılında Acun Ilıcalı'yla birlikte Acun Firarda programında çalışmıştı. Peki, Tanem Sivar kimdir nereli kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

29.03.2021Hayat
Survivorda büyük buluşma gerçekleşti Birleşme partisine damga vurdu

Survivor'da büyük buluşma gerçekleşti! Birleşme partisine damga vurdu

Merakla beklenen Survivor 2021 birleşme partisi dün akşam ekrana geldi. Dünyaca ünlü yıldız Jason Derulo'nun sahne aldığı gecede Ünlüler ve Gönüllüler şarkı yarışmasında performanslarını sergiledi. Birinci olanın seneye 3 yakınıyla Dominik'e geleceği yarışmada kazanan belli oldu. Öte yandan ünlü yıldız Jason Derulo'un sorusu güldürdü.

29.03.2021Magazin
Survivor Birleşme partisine Aleyna’nın performansı damga vurdu – Şarkı yarışmasının birincisi Aleyna Kalaycıoğlu kimdir

Survivor Birleşme partisine Aleyna’nın performansı damga vurdu – Şarkı yarışmasının birincisi Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

Survivor Birleşme partisine Gönüllüler takımında Aleyna Kalaycıoğlu'nun performansı damga vurdu. "Ander Sevdaluk" şarkısını seslendiren Aleyna Kalaycıoğlu, performansıyla yarışmacı arkadaşlarını ve ekran karşısındakileri de büyüledi. 90 puan olan Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor 2021 şarkı yarışmasının birincisi oldu. Peki, şarkı yarışmasının birincisi Aleyna Kalaycıoğlu kimdir?

29.03.2021Televizyon
Survivor birleşme partisinde müzik yarışmasını kim kazandı İşte Survivor birleşme partisinde yaşananlar

Survivor birleşme partisinde müzik yarışmasını kim kazandı? İşte Survivor birleşme partisinde yaşananlar

Survivor Türkiye 2021'de birleşme partisi tüm hızıyla devam ederken Survivor 2021 yarışmacıları şarkı performanslarını sergiledi. Birleşme partisine Aleyna Kalaycıoğlu'nun performansı damga vurdu. Gecenin sonunda müzik yarışmasının birincisi belli oldu. Peki, Survivor birleşme partisinde müzik yarışmasını kim kazandı? İşte Survivor birleşme partisinde yaşananlar

29.03.2021Televizyon
Survivor 2021 birleşme partisi ne zaman İşte en son gelişmeler

Survivor 2021 birleşme partisi ne zaman? İşte en son gelişmeler

Survivor 2021 tüm hızıyla devam ediyor. Finale adım adım yaklaşılan yarışmada artık birleşme partisine sayılı günler kaldı. Birleşme partisinin ne zaman yapılacağını merak eden vatandaşlar, Survivor birleşme partisi hakkında bilgi edinmek için araştırma yapıyor. Peki, Survivor birleşme partisi ne zaman yapılacak?

28.03.2021Televizyon
Survivor futbol maçını kim kazandı İşte 27 Mart Survivor birleşme partisinde ödülü kazanan takım

Survivor futbol maçını kim kazandı? İşte 27 Mart Survivor birleşme partisinde ödülü kazanan takım

Survivor'da futbol maçını kazanan takım belli oldu. Birleşme partisinde ilk gün heyecanının yaşandığı Survivor 2021'de, yarışmacılar 'annelerinize sorduk' oyunu ve futbol maçında karşı karşıya geldi. Haftalardır beklenen birleşme partisinde Survivor eski yarışmacılarından Sercan Yıldırım ve Ardahan Uzkanbaş da geceye konuk oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacılarının stres attığı Survivor 2021'in 27 Mart tarihli 56. bölümde oyunu 'annelerinize sorduk' oyununu kazanan akıllı telefon ve ailelerinden gelen videoyu izleme şansını elde etti. İşte, 27 Mart Survivor birleşme partisinde yaşananların özeti.

27.03.2021Televizyon
Survivor 2021 birleşme partisi ne zaman İşte Birleşme Partisine katılacak ünlüler

Survivor 2021 birleşme partisi ne zaman? İşte Birleşme Partisine katılacak ünlüler

Kıyasıya mücadelenin sürdüğü ve her bölümünün büyük bir merakla beklenildiği Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler'in 56. yeni bölümü tanıtımıyla birleşime partisi bir kez daha gündeme geldi. Nefes kesen mücadelenin devam ettiği Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler'de Birleşme Futbol Müsabakası heyecanı yaşanacak..

27.03.2021Televizyon
Survivor’da dün kim kazandı İşte 25 Mart tarihli Survivor bölümünde yaşananlar...

Survivor’da dün kim kazandı? İşte 25 Mart tarihli Survivor bölümünde yaşananlar...

Survivor'ın son bölümünde kıran kırana bir ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Market ve yiyecek ödül oyunu ile ekranlara gelen Survivor 2021'de ünlüler ve gönüllüler takımı erzak kazanmak için varını yoğunu ortaya koydu. Survivor 2021'in 25 Mart tarihli 55. bölümünde bu hafta ünlülerin kaptanı Çağrı olurken, gönüllüler takımı tercihini Poyraz'dan yana kullandı. Peki, Survivor’da dün kim kazandı

26.03.2021Televizyon
Survivor Çağrı kimdir Survivor Çağrı Atakan hakkında detaylı bilgiler

Survivor Çağrı kimdir? Survivor Çağrı Atakan hakkında detaylı bilgiler

Survivor Çağrı Atakan biyografisi ile yarışmanın en çok dikkat çeken isimleri arasında bulunuyor. Yaşadığı gerginliklerle gündeme gelen Çağrı, Ünlüler takımı kadrosunda. 1981 Ankara doğumlu olan yarışmacı, Bilkent Üniversitesi mezunudur. İşte, Survivor Çağrı Atakan kimdir sorusuna yönelik detaylı bilgiler

25.03.2021Hayat
Survivor Merve kimdir, kaç yaşında Merve Aydın hakkında merak edilenler

Survivor Merve kimdir, kaç yaşında? Merve Aydın hakkında merak edilenler

Merve Aydın, Survivor 2021’in merak edilen isimlerinden biri oldu. Merve Aydın’ın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor. İşte Mersin’de dünyaya gelen Survivor Merve hakkında bilgiler

25.03.2021Televizyon
Survivor Sergen kimdir Survivor Sergen Bayır hakkında detaylı bilgiler

Survivor Sergen kimdir? Survivor Sergen Bayır hakkında detaylı bilgiler

Survivor Sergen, yarışmayı yakından takip eden pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Ünlüler Takımı'nda mücadele eden Sergen Bayır, fitness antrenörlüğü yaparken aynı zamanda modellikle de ilgilenmiştir. Peki, Survivor Sergen kimdir nereli kaç yaşında? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

25.03.2021Hayat
Survivor Batuhan kimdir, kaç yaşında Aşkı Memnuda 11 yaşındaydı

Survivor Batuhan kimdir, kaç yaşında? Aşkı Memnu'da 11 yaşındaydı

Aşk-ı Memnu'daki Bülent karakteriyle adından söz ettiren Batuhan Karacakaya, Survivor sezonunun en dikkat çeken isimlerinden biri haline geldi. Aşkı Memnu'da 11 yaşında olan Batuhan Karacakaya'nın hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Survivor Batuhan kimdir, kaç yaşında?

25.03.2021Televizyon
Survivor birleşme partisi ne zaman Birleşme partisine gelecek isimleri Acun Ilıcalı açıkladı

Survivor birleşme partisi ne zaman? Birleşme partisine gelecek isimleri Acun Ilıcalı açıkladı

Survivor'da birleşme partisi için geri sayım devam ediyor. Her sezon belirlenen takvim doğrultusunda birleşme partisi yapılıyor ve Survivor'ın iki rakip takımı aynı adada yaşamaya başlıyor. Peki, Survivor birleşme partisi ne zaman? Birleşme partisine kimler gelecek? İşte Survivor birleşme partisiyle ilgili detaylar...

25.03.2021Televizyon
Cemal Can Canseven ile Nisa Bölükbaşı birbirini sildi

Cemal Can Canseven ile Nisa Bölükbaşı birbirini sildi

Survivor 2020’ye dostluklarıyla damga vuran Cemal Can Canseven ile Nisa Bölükbaşı cephesinde şoke eden bir gelişme yaşandı. İkilinin birbirini sosyal medyadan takip etmeyi bıraktığı ortaya çıktı.

24.03.2021Magazin
Elenen isim belli oldu Survivorda gergin gece kardeşim deme bana...

Elenen isim belli oldu! Survivor'da gergin gece 'kardeşim' deme bana...

Survivor'ın son bölümde takımlar iletişim ve sembol ödülü için karşı karşıya geldiler. Gecenin sonunda ise eleme potasındaki yarışmacılardan biri adaya veda etti.

24.03.2021Magazin
Survivorda kim elendi 23 Mart Survivor’da elenen isim ve son bölümde yaşananlar

Survivor'da kim elendi? 23 Mart Survivor’da elenen isim ve son bölümde yaşananlar

Survivor'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. 23 Mart tarihinde ekrana gelen yeni bölümde yarışmacılar önce iletişim oyunu ve sembol oyunu için kıran kırana bir mücadele gerçekleştirdiler. İletişim oyununu kazanan takım Ünlüler takımı olurken, bu hafta sembolün sahibi kadınlarda Aleyna Kalaycıoğlu, erkeklerde Sergen oldu. Peki Survivor'da kim elendi? İşte elenen isim ve son bölümde yaşananlar

24.03.2021Televizyon
Elenen isim belli oldu Survivorda gergin gece kardeşim deme bana...

Elenen isim belli oldu! Survivor'da gergin gece 'kardeşim' deme bana...

Survivor'ın son bölümde takımlar iletişim ve sembol ödülü için karşı karşıya geldiler. Gecenin sonunda ise eleme potasındaki yarışmacılardan biri adaya veda etti. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi?

24.03.2021Magazin
Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında Gonca Kakar eleme potasında

Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında? Gonca Kakar eleme potasında!

Survivor yarışmacılarından biri olan Gonca Kakar merak edilen isimlerden biri. Ünlüler takımı yarışmacısı bu hafta eleme potasında yer alıyor. Peki Survivor Gonca kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler

23.03.2021Televizyon
Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında Ayşe Yüksel hakkında bilgiler

Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Yüksel hakkında bilgiler

Survivor Ayşe merak edilen yarışmacılar arasında yer alıyor. Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Ayşe Yüksel yarışmaya Düzce’den katılıyor. Peki, Survivor Ayşe kimdir, kaç yaşında? İşte başarılı yarışmacı hakkında merak edilenler

23.03.2021Televizyon
Survivorda zenne tartışması… Zenne ne demek

Survivor'da zenne tartışması… Zenne ne demek?

Survivor'ın yayınlanan son bölümlerine zenne tartışması damga vurdu. İsmail Balaban ve Dora arasında geçen zenne diyalogu konseye de taşındı. Survivor takipçileri yaşanan diyaloglar ardından zenne ile ilgili araştırmalara başladı. Peki, zenne ne demek?

23.03.2021Televizyon