EKSTRA
MENÜ

Survivor Ödül Oyunu

Survivor Ödül Oyunu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Survivor Ödül Oyunu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 521 Survivor Ödül Oyunu haberi bulunmuştur.

Survivor Ödül Oyunu Haberleri

Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte 15 Nisan Survivor anlat bakalım ve ödül oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 15 Nisan Survivor anlat bakalım ve ödül oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kazanan takım, perşembe gecesi belli oldu. Ödül mücadelesi ile ekranlara gelen Survivor 2021'de kaptanların belli olmasının ardından takım yarışmacıları parkura çıktı. Zorlu ödül oyununda en iyi performansı sergileyen ünlüler takımı piliç kızartma ödülünü alırken, anlat bakalım oyununun galibi de atıştırmalık kazandı. Survivor 2021'in 15 Nisan tarihli 70. bölümünde yemek temin ederken yakalanan Dora'ya verilen ceza ekranlara damga vurdu. İsmail ve Steven arasında yaşanan tartışma tansiyonu yükseltti. İşte, Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

15.04.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte 8 Nisan Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte 8 Nisan Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kazanan takım perşembe gecesi kesinleşti. Ödül ve anlat bakalım heyecanı ile ekranlara gelen Survivor 2021'de, ünlüler ve gönüllüler takımı ödülü kazanmak için kıran kırana mücadele verdi. Zorlu parkurda ipi göğüsleyen takım Survivor ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuştururken, yapılan oylama ile bu haftanın takım kaptanları Batuhan ve Poyraz olarak seçildi. Nefes kesen karşılaşmanın yaşandığı Survivor 2021'in 8 Nisan tarihli 65. bölümünde gecenin sonunda galip gelen takım üç çeşit pizza yeme hakkı kazandı. İşte, Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

9.04.2021Televizyon
Survivor’da dün kim kazandı İşte 25 Mart tarihli Survivor bölümünde yaşananlar...

Survivor’da dün kim kazandı? İşte 25 Mart tarihli Survivor bölümünde yaşananlar...

Survivor'ın son bölümünde kıran kırana bir ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Market ve yiyecek ödül oyunu ile ekranlara gelen Survivor 2021'de ünlüler ve gönüllüler takımı erzak kazanmak için varını yoğunu ortaya koydu. Survivor 2021'in 25 Mart tarihli 55. bölümünde bu hafta ünlülerin kaptanı Çağrı olurken, gönüllüler takımı tercihini Poyraz'dan yana kullandı. Peki, Survivor’da dün kim kazandı

26.03.2021Televizyon
Survivorda anlat bakalım ödülünü kim aldı Survivor kim kazandı İşte 25 Şubat Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor'da anlat bakalım ödülünü kim aldı? Survivor kim kazandı? İşte 25 Şubat Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor'da dün akşam hangi takımın kazandığı merak ediliyor. Haftanın belirli günleri ekrana gelen Survivor'da kıran kırana bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasındaki gerginliğin yükseldiği yarışmada ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu. Oyun sırasında çıkan tartışmada, Çağrı ve Dora arasında ipler iyice gerildi. İşte Survivor'da anlat bakalım ödülünü alan takım ve son bölümde yaşananlar

26.02.2021Televizyon
Survivorda dün kim kazandı İşte Survivor son bölümde kazanan takım ve yaşananlar

Survivor'da dün kim kazandı? İşte Survivor son bölümde kazanan takım ve yaşananlar

Survivor 'ın yayınlanan son bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. 4 Şubat Perşembe akşamı ekranlara gelen Survivor 2021'in 20. bölümünde ödül oyunu için bir araya gelen takım ödülü görünce büyük bir mutluluk yaşadı. Güç ve dengenin gerektiği oyunda, ünlülerden Çağrı, gönüllülerden Reşat sakatlıkları nedeniyle oyuna çıkamadı. Peki, Survivor'da dün ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor son bölümde kazanan takım ve yaşananlar

5.02.2021Televizyon
Survivorda kim kazandı 28 Ocak Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan yemeği aldı

Survivor'da kim kazandı? 28 Ocak Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan yemeği aldı!

Survivor'da ödülü kazanan takım, heyecan dolu mücadelelerin ardından belli oldu. Survivor 2021'in 28 Ocak Perşembe akşamı ekranlara gelen 15. bölümünde ünlüler ve gönüllüler arasında yaşanan kıyasıya rekabetin sonunda kazanan takım yiyecek ödülünün sahibi oldu. Anlat bakalım oyununun keyifli anları ekranlara getirdiği geceye, gönüllüler takımından Poyraz'ın performansı damga vurdu. Diğer yandan yapılan oylama ile Survivor'da bu hafta ünlüler takımında Barış, gönüllüler takımında ise Reşat yeni haftanın kaptanları oldu. Böylece kaptanlık el değiştirmedi. İşte, Survivor kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

28.01.2021Televizyon
Survivorda kim kazandı 21 Ocak Survivor ödül oyununu kazanan takım belli oldu İşte son bölümde yaşananlar

Survivor'da kim kazandı? 21 Ocak Survivor ödül oyununu kazanan takım belli oldu! İşte son bölümde yaşananlar

Survivor ödül oyununu kazanan takım belli oldu. 21 Ocak Perşembe akşamı ekranlara gelen Survivor 2021'in 10. bölümde ünlüler ile gönüllüler arasında yaşanan kıyasıya rekabetin sonunda kazanan takım yiyecek ödülünü aldı. Güç ve dikkat gerektiren zorlu parkurda nefes kesen anlar yaşanırken ünlüler takımında kaptan Barış, gönüllüler takımında ise Reşat oldu. Keyifli anların ekranlara yansıdığı anlat bakalım oyununu kazanan bu hafta gönüllüler oldu. Survivor'da toplanan acil durum konseyinde verilen karar ise son bölüme damga vurdu. İşte, son bölümde yaşananlar.

21.01.2021Televizyon
Survivor son bölümde kim kazandı 18 Ocak Survivorda ödülü kazanan takım ve yeni yarışmacı Sergen rüzgarı

Survivor son bölümde kim kazandı? 18 Ocak Survivor'da ödülü kazanan takım ve yeni yarışmacı Sergen rüzgarı

Survivor son bölümde ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Haftanın belirli günlerinde ekrana gelen yarışmada dün akşam Gönüllüler takımı ve Ünlüler takımı arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. İki takıma da yeni iki yarışmacı katıldı. Nefeslerin tutulduğu parkurda gerçekleşen yarışın ardından kazanan takım sigara böreğinin sahibi oldu. İşte 18 Ocak Survivor'da ödülü kazanan takım

19.01.2021Televizyon
Survivor ödül oyunu kim kazandı 14 Ocak Survivor ödül oyununu kazanan takım yemeği aldı İşte son bölüm özeti

Survivor ödül oyunu kim kazandı? 14 Ocak Survivor ödül oyununu kazanan takım yemeği aldı! İşte son bölüm özeti

Survivor ödül oyunu dün akşam heyecan dolu anlara tanık etti. Survivor 2021'in 14 Ocak Perşembe akşamı ekranlara gelen bölümünde ödül oyunu ve anlat bakalım mücadelesinin ardından kazanan takım yiyecek ödülünü aldı. Yarışmacıların zorlu parkurda karşı karşıya geldiği Survivor 5. bölümünde Ünlüler takımı kaptanı Barış olurken, Gönüllüler takımı kaptanı Reşat seçildi. Anlat bakalım oyununu kazanan gönüllüler takımı ise gecenin sonunda bisküvilerin sahibi olarak yarışmaya motive oldu. İşte, 14 Ocak Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

15.01.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2020'nin bu akşam ekranlara gelen 112. bölümünde oynanan ödül oyununda heyecanlı anlar yaşandı. büyük ödülü duyan Survivor 2020 Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları çok sevindi. Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları büyük ödül için kıyasıya mücadele etti. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

19.06.2020Televizyon
Survivor ünlülerle anlat bakalım oyununu kim kazandı Survivor 110. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı

Survivor ünlülerle anlat bakalım oyununu kim kazandı? Survivor 110. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı

Survivor'un 17 Haziran Çarşamba akşamı ekranlara gelen 110. bölümünde ünlülerle anlat bakalım oyunu oynandı. Keyifli anların yaşandığı gecede, Demet Özdemir, Furkan Korkmaz, Haluk Levent, Enis Arıkan, Mustafa Ceceli, Danilo Zanna, Bensu Soral ve Eser Yenenler, canlı yayınla Survivor anlat bakalım oyununa dahil oldu. Dominik Tatili ödülünün olduğu oyun sonunda Survivor SMS konseyi gerçekleşti. İşte, Survivor 110. bölümde anlat bakalımı kazanan takım ve yeni bölüm fragmanı.

18.06.2020Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı Survivor 108. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı (16 Haziran)

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Survivor 108. bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanı (16 Haziran)

Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor'un 15 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan 108. bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ödül oyununda mücadele veren kırmızı ve mavi takım parkurda zorlu anlarla karşılaştı. Kazanan takımın özel jet, şehir turu, şelale gezisi ve malikanede etkinlikler ve konaklama ödülü kazanacağı gecede, Barış'ın yere yığılarak fenalaşması ekranlara damga vurdu. Survivor yeni bölüm fragmanı, yarışmanın 108. bölümü sonrası ekranlara geldi. İşte, Survivor 108. bölüm özeti.

16.06.2020Televizyon
Survivor ödülü kim kazandı 8 Haziran Survivor 2020 ödül oyununda diskalifiye diyalogu

Survivor ödülü kim kazandı? 8 Haziran Survivor 2020 ödül oyununda 'diskalifiye' diyalogu

Survivor 2020, 8 Haziran akşamı ekrana gelen bölümde ödül oyunu heyecanını yaşattı. Ünlüler ve gönüllüler takımının kıyasıya mücadele ettiği yarışmada, hedefte alışveriş ödülü yer aldı. Kazanan takımın alışveriş yapmak üzere şehir merkezine gideceği Survivor ödül oyunu, aynı zamanda 5 yıldızlı otelde konaklama şansı da tanıdı. Survivor ödül oyununda Yasin, Sercan'a sinirlenerek 'Diskalifiye olmama az kaldı' sözlerini sarf etti. İşte, gerilimin eksik olmadığı Survivor ödül oyunu ve yeni bölüm fragmanındaki gerilim dolu sahneler

9.06.2020Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı 15 Mayıs Survivor 2020 ödülü hangi takım aldı İki takım arasında kavga

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 15 Mayıs Survivor 2020 ödülü hangi takım aldı? İki takım arasında kavga

Survivor'un 15 Mayıs tarihinde ekranlara gelen 77. bölümünde ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında itiraz tartışmasının damga vurduğu gecede, Survivor ödül oyununu kazanan takım villada çikolata keyfi yaptı. Survivor ödül oyunu öncesinde parkurda avantaj yakalamak için yarışan yarışmacılar nefesleri kesti. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 15 Mayıs Survivor 2020 ödülü hangi takım aldı? İşte, Survivor 77. son bölüm özeti ve Survivor'da ödül oyununu kazanan takım.

15.05.2020Televizyon
Survivor 73. bölüm ödül oyununu kazanan takım hangisi Survivorda malikane ve 70ler partisi ödülünü kim kazandı

Survivor 73. bölüm ödül oyununu kazanan takım hangisi? Survivor'da malikane ve 70'ler partisi ödülünü kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 ödül oyunu ile sevenlerinin karşısına çıktı. Survivor'un seyirci karşısına çıkan son bölümünde, malikane, sirk ve 70'ler partisi ödülü için parkura çıkan Sercan ve Ardahan karşılaşması nefes kesen anlara neden oldu. Gecenin sonunda ise bir takım Survivor ödül oyununu kazanarak, Survivor 2020 malikane ödülünü aldı. İşte, Survivor ödül oyununu kazanan takım.

12.05.2020Televizyon
Survivorda voleybol oyununu dün kim kazandı Survivor anlat bakalım ödülünü kim aldı

Survivor'da voleybol oyununu dün kim kazandı? Survivor anlat bakalım ödülünü kim aldı?

Survivor'da şampiyonluk için geri sayım devam ederken, yarışmanın ekranlara gelen 62. bölümünde anlat bakalım ve voleybol maçı oynandı. Eğlenceli anların yaşandığı Survivor son bölümünde yaşanan Anlat Bakalım oyunu ardından Evrim ve Nisa Acun Medya ile voleybol oyunu oynadı. Peki, Survivor'da voleybol oyununu kim kazandı? Anlat Bakalım oyununda neler yaşandı? İşte Survivor son bölümde yaşananların kısa bir özeti...

1.05.2020Televizyon
Survivor kim kazandı Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı 8 Nisan 2020

Survivor kim kazandı? Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı 8 Nisan 2020?

Eleme sonrası Survivor'un ekranlara gelen 40. yeni bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'un 8 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde, ünlüler ve gönüllüler takımı yiyecek ödül oyununu kazanmak için karşı karşıya geldi. Kritik oyun öncesinde Ünlüler Takımı'nda sakatlık şoku yaşandı. Ezgi yaşadığı sakatlık nedeniyle oyunda yer alamadı. Rekabet dolu dakikalar sonunda ise bir takım ödül oyununun kazananı oldu. Peki, Survivor kim kazandı? Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, Survivor son bölümde yaşananlar ve Survivor ödül oyununu kazanan takım.

8.04.2020Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı Birleşme partisi ne zaman yapılacak

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Birleşme partisi ne zaman yapılacak?

Survivor 2020'nin bu akşam ekranlara gelen 38. bölümünde oynanan ödül oyununda heyecanlı anlar yaşandı. Sercan Yıldırım futbolculuk günlerini hatırlatan muhteşem bir gole imza attı. Öte yandan Yasin şutuyla takım arkadaşı Barış'ı yere serdi. Öte yandan birleşme partisinin tarihi de merak ediliyor. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

6.04.2020Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte 1 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 1 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan takım

Survivor'un 1 Nisan akşamı ekranlara gelen 34. bölümünde ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Salı akşamı bir kişinin adadan veda etmesinin ardından Survivor'da oynanan ödül oyunu heyecanlı anları ekranlara getirdi. Acun Ilıcalı ve ekibine karşı oynanan ayak tenisi maçı sonrası kazanan takım Survivor'da ödüle kavuştu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 1 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

1.04.2020Televizyon
Survivor dünkü oyunu kim kazandı Survivor dokunulmazlık kim kazandı

Survivor dünkü oyunu kim kazandı? Survivor dokunulmazlık kim kazandı?

Survivor yatak oyunu için dün akşam heyecan dolu bir yarış vardı. Dokunulmazlık ve ödül oyunu için mücadele eden vatandaşlar, internet üzerinden dünkü oyunu kim kazandı sorusuna cevap aramaya başladı. Survivor ödül oyunu sadece yatak değil sahanda yumurta için de oynanmış oldu. Peki Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

15.03.2020Televizyon
Survivor 2020de ödülü kim kazandı Meryem ve Yunus Emre Survivora geri döndü

Survivor 2020'de ödülü kim kazandı? Meryem ve Yunus Emre Survivor'a geri döndü!

Survivor'un 13 Mart Cuma akşamı ekranlara gelen 18. bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Yarışmacıların adaya motive olması için önem taşıyan erzak ödülünde, yarışmacılar parkurda kıyasıya mücadele etti. Sakatlığı nedeniyle bir süredir adada olmayan Meryem ve Yunus Emre'nin Survivor'a geri dönmesi ise yarışmanın yeni bölümüne damga vurdu. Peki, Survivor'da kim kazandı? Survivor 2020'de ödülü kim aldı? İşte, Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

13.03.2020Televizyon
Survivor dün akşam kim kazandı Survivor 2020 ödül oyununu kim kazandı

Survivor dün akşam kim kazandı? Survivor 2020 ödül oyununu kim kazandı?

Survivor'da dün akşam performans oyunu heyecanı yaşandı. Son bölümde ödül oyununda mücadele eden ünlüler ve gönüllüler takımı performans tablosu için ise ciddi bir efor sarf etti. Performans sıralaması içerisinde en iyi ve en düşük performansı gösteren isimler, Survivor ekibi tarafından açıklandı. İşte, Survivor ödül oyununda kazanan takım ve performans sıralaması

25.02.2020Televizyon
Survivorda Ünlüler takımında kavga: Survivorun son bölümünde (21 Şubat) ödül oyununu kim kazandı

Survivor'da Ünlüler takımında kavga: Survivor'un son bölümünde (21 Şubat) ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2020'nin ekranlara gelen son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı ödül oyunu için karşı karşıya geldi. İlgiyle izlenen yarışmanın 4. bölümünde erzak ödülünü almak için parkurda ter döken yarışmacılar zorlu anlar yaşadı. Ödül oyunu sırasında Barış ve Cemal Can arasında yaşanan kavga ise gergin anlara neden oldu. Peki, Survivor'un son bölümünde ödül oyununu kim kazandı? İşte, 21 Şubat Survivor ödül oyununu kazanan takım.

21.02.2020Televizyon
Survivor 2020de dün kim kazandı Survivor eleme adayı kim oldu

Survivor 2020'de dün kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor 2020 sezonu 16 Şubat Pazar günü başladı. 22 yarışmacıdan oluşan Survivor 2020'nin 1. bölümünde yarışmacılar önce ödül ardında dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kaybeden takımdan bir isim Survivor'un ilk eleme adayı olarak belirlendi. Üç eleme adayından biri salı günü Survivor 2020'ye veda edecek. Peki, Survivor 2020'de dün kim kazandı? Survivor eleme adayı kim oldu?

17.02.2020Televizyon
Survivorda sembol oyununu kim kazandı Ödül oyununda büyük mücadele

Survivor'da sembol oyununu kim kazandı? Ödül oyununda büyük mücadele

Survivor 2019'da finale doğru yaklaşılırken, eski Survivor yıldızlarının yarışmaya katılması ile nefes kesen mücadeleler ekranlara yansıyor. Survivor'un 81. bölümünde sembol oyunu ardından da Mykonos tatili ödül oyunu oynandı. Tatil ödülü için Survivor yıldızları ve 2019 Survivor yarışmacıları karşı karşıya geldi. Peki, sembol ve ödül oyununu kimler kazandı?

28.05.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu kimler kazandı

Survivor'da ödül oyununu kimler kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor Türkiye-Yunanistan'ın 26 Mayıs tarihli bölümünde iletişim oyunu oynandı. İletişim oyununun arından, ada halkı çeşme tatil ödülü için eski ve yeni yarışmacılar olarak karşı karşıya geldi. İşte, Survivor'un heyecan dolu 79. bölümünde yaşananlarla ilgili bazı bilgiler...

26.05.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

Türkiye-Yunanistan konsepti ile yayınlanan Survivor 2019'da büyük finale doğru geri sayım heyecanı devam ederken yarışmacılar arasındaki rekabette arttı. Survivor'un 63. bölümünde yarışmacılar ödül oyunu için parkurda ter döktü. İşte, Survivor'un 63. bölümünde yaşananlara dair bazı bilgiler...

6.05.2019Televizyon
Survivorda dün neler yaşandı, ödül oyununu hangi takım kazandı

Survivor'da dün neler yaşandı, ödül oyununu hangi takım kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Survivor 2019'un yayınlanan son bölümünde önce bil bakalım ardından yiyecek ödül oyunu oynandı. Survivor'da büyük finale doğru gerilim ve rekabet artarken yarışmacılar yaşam evi-kıymalı börek ödül oyunu ve bil bakalım oyununda rakiplerine karşı mücadele verdi. Peki, Survivor'da yiyecek ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, Survivor son bölümde yaşananların kısa bir özeti

24.04.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı Hikmet ve Yusuf diskalifiye edildi mi

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Hikmet ve Yusuf diskalifiye edildi mi?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Survivor 2019'un 23 Nisan tarihinde yayınlanan 54. bölümünde yiyecek ödülü heyecanı yaşandı. rakiplerine karşı parkurda mücadele veren yarışmacılardan bazıları iki ayrı oyun sonunda döner-kola, pizza-kola ödülünün sahibi oldu. Peki, Survivor'un 54. bölümünde yiyecek ödülünü kimler kazandı?  İşte Survivor'un son bölümü ile ilgili bazı bilgiler...

23.04.2019Televizyon
Survivorda yiyecek ödül oyununu kim kazandı

Survivor'da yiyecek ödül oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarında ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2019'da büyük final heyecanı devam ederken, yayınlanan 48. bölümde ödül oyunu oynandı. Programın 15 Nisan tarihinde ekranlara gelen bölümünde, yarışmacılar hamburger menü ödülü için rakiplerine karşı parkurda ter döktü. Peki, adaların birleşmesine kısa zaman kala, rekabetin arttığı Survivor'da yiyecek ödülünü kim kazandı? İşte, 15 Nisan tarihinde izleyici ile buluşan Survivor 2019'un 48. bölümünde ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar...

15.04.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu kimler kazandı

Survivor'da ödül oyununu kimler kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve severek takip edilen Survivor Türkiye-Yunanistan'ın bu hafta ekranlara gelen 43. bölümünde yiyecek ödül oyunu heyecanı yaşandı. Pizza-içecek ödülü için, yarışmacılar rakiplerine karşı mücadele ederek parkurda ter döktü. Pizza ödülü için yarışmacılar siyah ve beyaz takım olarak ayrı ayrı yarıştı. Gecenin sonunda bir takım yiyecek ödülünün sahibi oldu. İşte Survivor 2019'un 8 Nisan tarihinde yayınlanan 43. bölümünde ödül oyununu kazananlar ve son bölümde yaşananlar...

8.04.2019Televizyon
Survivorda dün kim kazandı Survivor 2019un bu haftaki eleme adayları kimler

Survivor'da dün kim kazandı? Survivor 2019'un bu haftaki eleme adayları kimler?

Survivor Türkiye Yunanistan macerası hız kesmeden devam ediyor. Gün geçtikte parkurların daha da zorlaştığı Survivor'ın 1 Nisan tarihli bölümünde önce ödül ardından eleme heyecanı yaşandı. Şiş kebap, bulgur pilavı ödülü için yarışmacılar parkurda ter döktü. Peki, Survivor'da dün kim kazandı? Survivor 2019'un bu haftaki eleme adayları kimler?

1.04.2019Televizyon
Survivorda dün kim kazandı İşte Survivorda ödül oyunu ve dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor'da dün kim kazandı? İşte Survivor'da ödül oyunu ve dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor'ın 16 Şubat tarihli bölümünde önce ödül ardından dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Survivor Türkiye-Yunanistan dokuzuncu bölümde sürpriz oyun heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı oyunun detaylarını anlattıkça heyecan arttı. Türk yarışmacılarla, Yunan yarışmacılar birbirleriyle eşleşti ve ödül için mücadele ettiler. Peki, Survivor'da dün kim kazandı? İşte Survivor'da ödül oyunu ve dokunulmazlığı kazanan takım

16.02.2019Televizyon

Survivor 4 Şubat ödül oyununu kim kazandı? İşte, eleme adayları ve yeni bölüm fragmanı

Survivor'ın 4 Şubat akşamı ekranlara gelen üçüncü bölümüne hırs ve gerilim hakim oldu. Açlığın iyiden iyiye hissedildiği adada, yarışmacıların gündemindeki konu ödül oyunu oldu. Ödül oyununu kazanarak olta takımını kazanmak isteyen yarışmacılar, dün varını yoğunu parkura yansıttı. Peki, Survivor'da dün akşam ödül oyununu ve sembolü kim kazandı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

4.02.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da ödül oyunlarının heyecanı ve kalitesi artmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam güzel bir yemek için karşı karşıya geldiler. Zorlu parkurda en önemlisi atışı becerebilmekti. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadelenin detayları.

15.06.2018Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı Kazanan takım Santo Domingoya uçtu

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Kazanan takım Santo Domingo'ya uçtu!

Survivor'da ödül oyunlarının heyecanı ve kalitesi her geçen gün artmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam güzel bir ödül oyunu için karşı karşıya geldiler. Uzun zamandır kazanamayan ünlüler takımı bu akşam bu şanssızlığı kırmanın peşindeydi. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

7.06.2018Gündem
Survivorda ödül oyununu kim kazandı Oyun alanında büyük tartışma

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Oyun alanında büyük tartışma

Survivor'da oynanan ödül oyunlarını heyecanı ve hırsı her geçen gün artmaya devam ediyor. Survivor'da bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı oldukça güzel bir ödül için bir araya geldiler. İki takım yarışmacıları da zorlu bir parkurda mücadele verdi. Nagihan ve Mustafa Kemal arasında tatsız anlar yaşandı. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

18.05.2018Televizyon
Survivor son bölümde Turabiden sert dönüş... Ödül oyununu kim kazandı

Survivor son bölümde Turabi'den sert dönüş... Ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2018 62. bölümünde çifte ödül heyecanı yaşandı. Ada ve ödül oyunu için karşı karşıya gelen takımlar, kıyasıya mücadele gösterdi. Survivor 4 Mayıs tarihli bölümün en çok konuşulan konusu ise Turabi ve Hakan restleşmesi oldu. Peki Survivor’da ada ve ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte karşılaşmada yaşananlar ve son gelişmelerin kısa bir özeti!

4.05.2018Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadeleden detaylar

Survivor'da ödül oyunlarının kalitesi ve heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ekranların herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor'da bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı karınlarını doyurmak adına mücadele ettiler. Ödülü gören yarışmacılar adeta çılgına döndü. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadeleden detaylar.

3.05.2018Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da ödül oyunlarının heyecanı ve kalitesi her geçen gün artmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı Survivor'da hem açlık hem de özlemle savaşırken, zorlu parkurlarda yarışmacılara ter döktürüyor. Peki, Survivor'da bu hafta ödül oyununu kim kazandı? İşte mücadeleden kesitler.

26.04.2018Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı 23 Nisan sürprizi

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? 23 Nisan sürprizi!

Survivor'da ödül oyunlarının heyecanı ve kalitesi her geçen gün artmaya devam ediyor. Ekranların soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor'da bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı aç karınlarını doyurmak için son ana kadar mücadelelerini verdi. Oldukça zorlu parkurda iki takım yarışmacıları da zor anlar yaşadı. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

20.04.2018Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da ödül oyunlarının kalitesi ve heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımı bu akşam oldukça lezzetli bir ödül için karşı karşıya geldiler. İki takım yarışmacıları da ödülü kazanıp karınlarını doyurmak istiyordu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadele.

19.04.2018Televizyon
Survivor son bölümünde ödül oyununu kim kazandı Yeni bölümde erzak kavgası

Survivor son bölümünde ödül oyununu kim kazandı? Yeni bölümde erzak kavgası!

Survivor son bölümde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Oyun kazanmaya hasret olan gönüllüler ile seriyi sürdürerek güç kaybını önlemek isteyen ünlüler arasında gerçekleşen Survivor ödül oyunu, taze fasulye ve pilav için oynandı. Kazanan takım, ödülü almaya hak kazanırken, mor odada eğlenceli dakikalar geçirme fırsatı yakaladı. Diğer taraftan Survivorın yeni bölüm fragmanında ise erzak krizi yaşandı. Erzakların çalındığını iddia eden gönüllüler takımı yarışmacıları, bu konuda Hakan'ı suçladı. İşte, Survivor son bölümü ve yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

13.04.2018Televizyon
Survivor 2018 son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı Cumali hangi takımda

Survivor 2018 son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Cumali hangi takımda?

Survivor'ın 12 Nisan tarihli son bölümünde dokunulmazlık mücadelesi verildi. Takımlarla beraber dengelerin de değiştiği Survivor 2018'in 10. haftasında yemek ve iletişim ödülü arka arkaya geldi. Takımlardan biri yemek, diğeri ise iletişim oyununun galibi oldu. Son bölümde Ünlüler takımına geçmesi talep edilen Cumali'nin akıbeti de netlik kazandı. Peki Survivor 2018 son bölümde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Cumali hangi takımda?

12.04.2018Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadele

Survivor'da ödül oyunlarının heyecanı ve hırsı artmaya devam ediyor. Survivor'da takımların değişmesinin ardından ödül oyunlarında rekabet daha da artmış durumda. Karınları oldukça aç olan gönüllüler takımı önceki gün kaybettikleri ödülü bugünkü yarışmayı kazanarak telafi etmek istiyordu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte nefes kesen mücadele.

6.04.2018Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İletişim ödülünde duygusal anlar

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İletişim ödülünde duygusal anlar

Survivor'da ödül oyunlarının heyecanı artmaya devam ederken bir yandan da uzun süredir ailelerini göremeyen yarışmacılar, iletişim ödüllerinde duysusal anlar yaşıyorlar. Zorlu parkurlarda yarışan yarışmacılar hem açlıkla hem de özlemle savaş veriyorlar. Bu hafta oynanan ödül ve iletişim oyununda da nefes kesen anlar yer aldı. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

5.04.2018Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı Anlat Bakalım oyunu güldürdü

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Anlat Bakalım oyunu güldürdü

Survivor ödül oyunu, 30 Mart akşamı çekişmeli bir mücadelenin ardından bir takımı mutlu etti. Dün akşam yayınlanan yarışmanın bir kısmını izleyebilen seyirciler, Survivor ödül oyununu kim kazandı sorusuna cevap aradı. Ödül oyununun hemen ardından oynanan 'Anlat Bakalım' oyunu ise adada komik dakikalar yaşattı. Yasaklı kelimeleri kullanmadan bir konuyu anlatmaya çalışan yarışmacılar, hem kendi arkadaşlarını hem de izleyicileri güldürmeyi başardı. Peki, Survivor ödül oyununu kim kazandı? İşte, 30 Mart akşamının kazanan takımı

30.03.2018Televizyon
Survivor 24 Mart ödül oyunu kapsamında kim kazandı Turabiden önemli adım

Survivor 24 Mart ödül oyunu kapsamında kim kazandı? Turabi'den önemli adım

Survivor ödül oyunu, 24 Mart akşamı izleyemeyen vatandaşların araştırdığı konu oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımının kazanmak için her şeylerini ortaya koyduğu Survivor ödül oyunu, hem konforlu ada hem de mor oda için oynandı. Peki, Survivor'da dün akşam kim kazandı? İşte, yarışmanın son etabını izleyemeyen vatandaşlar için Survivor'un 24 Mart gecesinden bazı detaylar

24.03.2018Televizyon
Survivor 2018 yeni bölüm fragmanında iletişim oyunu heyecanı

Survivor 2018 yeni bölüm fragmanında iletişim oyunu heyecanı

Survivor 2018 yeni bölüm fragmanıyla birlikte bu akşamki ödül oyununa dair ipuçları geldi. Takımlar, 22 Mart tarihli bölümde iletişim oyunu için karşı karşıya gelecek. Aynı zamanda yarışma tarihinde bir ilk yaşanacak. Gönüllüler ve All Star takımı, 140 metrelik en uzun parkurda mücadele edecek. İşte Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananların kısa bir özeti!

22.03.2018Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı Yeni yarışmacıların performansı nefes kesti

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Yeni yarışmacıların performansı nefes kesti

Survivor'da ödül oyunu mücadelelerinin kalitesi artmaya devam ediyor. Ekranların soluksuz olarak takip edilen yarışması Survivor'da bu akşam kıyasıya mücadele yaşanan bir ödül oyunu gerçekleşti. Ödül oyunu öncesinde ünlüler takımına 2, gönüllüler takımına 2 yeni yarışmacı dahil oldu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı?

15.03.2018Televizyon