MENÜ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 876 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz haberi bulunmuştur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın üstlendiği, senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in yazdığı, başrollerinde Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Deniz Çakır, Ozan Akbaba, Yüksel Arıcı, Tarık Ünlüoğlu, Hakan Karsak, Tuna Orhan, Hakan Karahan, Müjde Uzman ve Yunus Emre Yıldırımer'in paylaştıkları aksiyon, devlet ve mafya dizisidir.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. bölüm tam ve kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 162. bölüm tam ve kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31 Mart Salı akşamı 162. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu haftaki bölümünde Tufan ile Hızır'ın işbirliği yapması ile Altan belasından kurtulmaları son bölümde heyecanlı anları ekranlara getirdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 162. bölümünü ekranları başında takip edemeyenler ise dizinin son bölümünü internetten izlemek için araştırmalarına hız verdi. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleme linki ve 162. bölümün özeti.

31.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz setinde corona virüs önlemi.. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

"Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" setinde corona virüs önlemi.. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi oyuncuların başrollerinde yer aldığı dizinin ekibi, çekim için kullanılan mekanları ve araçları dezenfekte ederek çalışmalara devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanacak yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi.

30.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm tam izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölüm kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm tam izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölüm kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Mart Salı akşamı 161. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde Hızır, Altan belası son bulana kadar etrafında ona ayak bağı olacak kim varsa uzlaşılmasını istedi. Heyecan dolu bölümü ekranları başında izleyemeyenler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 161. bölümle ilgili araştırma yapmaya başladı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleme linki ve 161. bölümle ilgili ipuçları.

24.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yayınlanacak İşte fragman..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm yayınlanacak? İşte fragman..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü yayınlanacak mı sorusu dizinin izleyenleri tarafından merakla bekleniyordu. Yayınlanan fragman ile yeni bölümün ekranlara geleceği netlik kazanmıştı oldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Diziye katılan sürpriz oyuncu kim? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm hakkında detaylar

23.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. bölüm tam ve kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. bölüm tam ve kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 17 Mart Salı akşamı 160. bölümü ile ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanan son bölümünde Boran'ın ölümü ve Hızır'ın son darbeden sonra daha da güçlenmesi damga vurdu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanan bölümü sonrası son bölümü kaçıranlar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. bölümle ilgili araştırma yapmaya başladı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleme linki ve bu hafta dizide yaşanan gelişmeler.

17.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. yeni bölüm fragmanı izle - Boran öldü mü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. yeni bölüm fragmanı izle - Boran öldü mü?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Dizinin 160. yeni bölüm fragmanına cenaze töreninin yansıması, Hızır'ın son bölümde ölüm emri verdiği Boran'ın ölüp ölmediğini akıllara getirdi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde başka neler olacak? Boran öldü mü? İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta dizide yaşanacaklara dair bazı bilgiler.

16.03.2020Televizyon
Gülenay Kalkan: Tarıkın yokluğuna alışamadım

Gülenay Kalkan: Tarık'ın yokluğuna alışamadım

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın oyuncularından Tarık Ünlüoğlu, geçtiğimiz Ekim ayında akciğer kanserine yenik düşmüştü.

14.03.2020Magazin
İstanbul Havalimanına buggyler geliyor

İstanbul Havalimanı'na buggy'ler geliyor

Posta Gazetesi Yazarı Şirin Sever, İstanbul Havalimanı'nda yapılacak olan yeniliği kaleme aldı. Bundan sonra İstanbul Havalimanı'nda yürüme mesafeleri araçlarla yapılacak.

12.03.2020Ekonomi
Mustafa Üstündağ EDHOdan ayrıldı mı

Mustafa Üstündağ EDHO'dan ayrıldı mı?

ATV ekranlarında yayın hayatına devam eden, Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Burak Sergen gibi isimlerin de rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Mustafa Üstündağ'ın, dizideki durumu merak konusu oldu. Peki, Mustafa Üstündağ EDHO'dan ayrıldı mı?

11.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından 160. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından 160. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde yaşananlar ise dikkat çekti.. Boran'ın kendi başına aldığı kararlar ile Hızır'ı zor durumda bırakmasının ardından tüm planlar bozulur.. Peki son bölümün ardından yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 160. bölüm fragmanı

11.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar 159. bölüm tam ve kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar 159. bölüm tam ve kesintisiz izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz salı akşamı 159. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin yayınlanan son bölümünde Boran'ın, Hızır'ın tüm ikazlarına rağmen Bicolara saldırmaya devam etmesi ve Hızır'ın Boran için infaz emrini vermesi damga vurdu. Tufan'ın kızının öldüğünün görülmesi ise son bölümde yaşanan heyecanlı gelişmelerden oldu. İşte, izleyemeyenler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleme linki ve 159. bölümde yaşanan gelişmeler.

10.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı izle - Boran için infaz emri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı izle - Boran için infaz emri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. 10 Mart akşamı izleyici karşısına çıkacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanında Hızır'ın Boran için infaz emre verdiği anlar heyecanlı gelişmelerin sinyallerini verdi. Peki, Eşkıya Dünyaya Olmaz yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair bazı ipuçları...

9.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı.. Hızır kararını verdi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı.. Hızır kararını verdi!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından ekranlara yeni bölüm fragmanı geldi.. Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan 159. bölüm bu hafta ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölüm fragmanında Boran, Hızır'ın tüm ikazlarına rağmen Bicolara saldırmaya devam ediyor. Yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahne ise Tufan'ın kızının öldüğünün görülmesi. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı

7.03.2020Televizyon
Sepideh Su Baher kimdir, kaç yaşında, nereli Doya Doya Moda Su hangi dizilerde oynadı

Sepideh Su Baher kimdir, kaç yaşında, nereli? Doya Doya Moda Su hangi dizilerde oynadı?

Doya Doya Moda yarışmasında en dikkat çeken isimlerden biri haline gelen Sepideh Su Baher, gerek tarzı ve diğer isimlerle yaşadığı tartışmalarla gerekse ağlamalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Arkadaşlarının 'Ağlak Su' adını taktığı Sepideh Su Baher'in hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Doya Doya Moda yarışmacısı Sepideh Su Baher kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı?

5.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 159. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.. Boran durmuyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 159. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.. Boran durmuyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümü Trabzonspor Fenerbahçe maçı nedeniyle yayınlanmadı. Karşılaşmanın hemen ardından yayınlanan 159. yeni bölüm fragmanında ise meydana gelen gelişmeler şaşkınlık yarattı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte EDHO yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

4.03.2020Televizyon
Hakan Karahan kimdir ve kaç yaşında Hangi dizilerde oynadı

Hakan Karahan kimdir ve kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı?

Hakan Karahan, son günlerin araştırılan ismi olmaya başladı. Candan Erçetin ile bir süredir birliktelik yaşayan Hakan Karahan, son olarak Yasak Elma dizisinde boy göstermiştir. Peki, Hakan Karahan kimdir ve kaç yaşında? Peki, Hakan Karahan hangi dizilerde oynadı? İşte, o isimler hakkında merakla araştırılan bazı bilgiler

4.03.2020Hayat
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünü bekleyenler, dizinin bu hafta ekranlara gelmemesi nedeniyle araştırmalarına başladı. Dizinin hayranları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yaşanan gelişmelerin ardından yeni bölüm heyecanına ortak olmak adında, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bugün var mı? sorusunun yanıtını öğrenmek istiyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? İşte, merak edilenler.

3.03.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Salı akşamları izleyici karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu hafta yeni bölümü ile yayınlanmayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranları dizinin yayın akışında başka bir programlar karşı karşıya geldikleri için Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm tarihini ve bu hafta neden yayınlanmadığını araştırmaya başladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman? işte, detaylar.

3.03.2020Televizyon
Rock mekanında piyano konseri verdi

Rock mekanında piyano konseri verdi

23 yaşındaki piyanist Berk Can Arslan, genelde rap ve rock şarkıcılarının sahne aldığı Beşiktaş İF Performance Hall’da piyano resitali sundu.

27.02.2020Keyif
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle.. EDHO son bölümde Tekin ölüyor mu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle.. EDHO son bölümde Tekin ölüyor mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından izleyemeyenler EDHO son bölümde neler yaşandığını ve son bölümü nasıl izleyeceklerini merak ediyorlar. Dizinin final sahnesinde sevilen karakter ölüyor mu sorusu ise merak konusu oldu.. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde başka neler yaşandı? İşte detaylar

26.02.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. bölüm kesintisiz ve tek parça izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 25 Şubat Salı akşamı yayınlanan 158. bölümünde Hızır ve masa üyelerinin Tufan'ın evini basması ekranlara damga vurdu. Merak dolu bir bölümle seyirci karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu haftaki bölümünde Hızır'ın, Boran hakkında vereceği karar da ekran başındakileri heyecanlandırdı. Son bölümü kaçıranlar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 158. bölümle ilgili araştırmalarına başladı. İşte, Eşkıya Dünayay Hükümdar Olmaz 158. bölüm kesintisiz ve tek parça izleme linki.

25.02.2020Televizyon
Hızır, Tufan ve Bicoları öldürüyor mu İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı

Hızır, Tufan ve Bicoları öldürüyor mu? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde Hızır ve masa üyeleri Tufan'ın evini basıyor. Ayrıca Bicolarla da karşı karşıya gelen Hızır'ın, Boran hakkında vereceği karar da mera konusu.. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

24.02.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. son bölüm tek parça izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. son bölüm tek parça izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümü geçtiğimiz günlerde ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde Boran ve ona kurulan tuzak gündem olurken, dizinin son bölümünün final sahnesi ise dikkat çekti. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar

20.02.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi mi sorusu izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizinin son bölümünde meydana gelen olaylar ve yeni bölüm fragmanı hakkında detaylar

19.02.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın yeni bölüm fragmanı yayınlandı Boran ölecek mi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Boran ölecek mi?

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Burak Sergen gibi isimlerin rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın, yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bu hafta 157. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan dizinin yayınlanan fragmanında Boran'ın Bicoların silahından çıkan kurşunla vurulması bu hafta heyecanlandıran gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 157. yeni bölüm fragmanı.

17.02.2020Televizyon
40 senedir çocuklara sahip çıkıyorum

40 senedir çocuklara sahip çıkıyorum

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinde rol alan Turgay Tanülkü, önceki akşam bir açılışa katıldı. Bakımını üstlendiği 26 çocuk olduğu öğrenildikten sonra gündeme oturan Tanülkü, konuya açıklık getirdi.

13.02.2020Magazin
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın 156. bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 156. bölüm fragmanı yayınlandı

Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Burak Sergen gibi isimlerin rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın, bu hafta ekranlara gelecek 156. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Sevilen dizinin yeni bölümü öncesi, fragmanda yeni bölüme dair pek çok ipucu veriliyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 156. bölümünde neler olacak?

9.02.2020Televizyon
Sinemaseverler ocak ayında yerli filmlere ilgi gösterdi

Sinemaseverler ocak ayında yerli filmlere ilgi gösterdi

2020'nin ilk ayında sinemaseverlerin ilgi gösterdiği ilk 11 filmden 9'u yerli yapım oldu.

3.02.2020Keyif
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155. bölüm fragmanı yayınlandı.. Hızırın yeni düşmanları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155. bölüm fragmanı yayınlandı.. Hızır'ın yeni düşmanları!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Hızır'ın, Tufan ile olan savaşı yeni bir boyut kazanıyor. Tufan'ın yurt dışından gelen akrabaları Hızır'a meydan okurken, Hızır her geçen gün daha çok düşman ile baş başa kalıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 155. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar

3.02.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı İşte 154. bölüm özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 154. bölüm özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi salı akşamı İşte 154. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin bu haftaki bölümünde büyük planların ortasında kalan Çakırbeyliler hem Tufan, hem de Altan'ın hamleleri ile karşı karşıya geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte 154. bölüm özeti.

28.01.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın yeni bölümünde yaşanacaklar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde yaşanacaklar

Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bir süredir yeni bölümü ile yayınlanmaması izleyenlerin merakına neden oldu. Bu hafta dizinin yeni bölümünü bekleyenler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı? sorusunun yanıtını araştırıyor. Yeni bölüm öncesi ekranlara gelen fragmana ilginç anlar damga vurdu. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde yaşanacaklar ve yeni bölümle ilgili detaylar.

28.01.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın 154. yeni bölüm fragmanında Hızırın zor kararı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 154. yeni bölüm fragmanında Hızır'ın zor kararı!

Kısa bir aranın ardından bu hafta ekranlara gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Meryem'in döneceği iddiası ile heyecanın arttığı dizide bu hafta İlyas ve Alparslan Hızır'a teklifle gelecek. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı ve bazı ipuçları.

27.01.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.. Ya sen, ya ben

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 154. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.. Ya sen, ya ben!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin izleyenler tarafından beklenen yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin sevilen oyuncularından olan Ceylan karakteri yeni bölüm fragmanında izleyenlerin karşısına çıktı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 154. bölümünde neler yaşanacak? İşte yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

24.01.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman Yeni bölümlerde sürpriz isim geri dönüyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? Yeni bölümlerde sürpriz isim geri dönüyor

Ekran macerasına kısa bir aradan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da sürpriz bir gelişme yaşandı. Ekip arasına sonradan dahil olan ancak kadrodan ayrılan Sanem Çelik, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümlerinde yeniden görülecek. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?

22.01.2020Televizyon
Oktay Kaynarcadan yeni bölüm açıklaması: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta neden yok

Oktay Kaynarca'dan yeni bölüm açıklaması: Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta neden yok?

Her hafta salı akşamı izleyici karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekran macerasına verdiği araya devam ediyor. Dizinin yayın saatinde ATV kanalını açan izleyenler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yerine başka bir programlar karşılaşınca Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta neden yok? sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. İzleyenlerin merakı sürerken dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'dan açıklama geldi. İşte, Oktay Kaynarca'dan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm açıklaması.

21.01.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta var mı

Eşkıya Dünyaya Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta var mı?

Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Son haftalarda yeni bölümü yayınlanmayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 154. bölümünü bekleyenler ATV yayın akışını araştırıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta var mı? İşte, o konuyla ilgili detaylar.

20.01.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak İşte EDHOnun yeni bölümü..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte EDHO'nun yeni bölümü..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizinin izleyicileri tarafından merak edilirken, Başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü için tarih açıklamasında bulundu. Peki EDHO yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar

20.01.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm tarihi açıklandı.. EDHO yeni bölüm ne zaman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm tarihi açıklandı.. EDHO yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sezon arasına girmesi ile birlikte dizinin izleyicileri yeni bölüm ne zaman başlayacak sorusunun cevabını merak ediyorlardı. Dizinin başrol oyuncularından Oktay Kaynarca yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını açıkladı. İşte EDHO'nun yeni sezona başlayacağı tarih

15.01.2020Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok EDHO yeni bölüm ne zaman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok? EDHO yeni bölüm ne zaman?

Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ATV yayın akışında yer almaması dizinin hayranlarını meraklandırdı. Bu hafta Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanmaması nedeniyle, dizinin gelecek bölümleriyle ilgili izleyenlerin kafalarında soru işaretleri oluştu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam neden yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? İşte, dizinin yeni bölümüyle ilgili merak edilen bilgiler.

14.01.2020Televizyon
Üçü de birbirinden iddialı

Üçü de birbirinden iddialı!

Sezonun sona kalan ve hem yapımıyla hem de kadrosuyla merak ettiren yeni dizileri bu hafta itibariyle ekranda olacak. Bakalım dengeleri değiştirebilecekler mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman EDHO neden yok

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? EDHO neden yok?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde yaşanan olaylardan sonra yeni bölüm ne zaman sorusu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Dizinin son bölümünde Meryem'in ölmesi şaşırtan bir son olurken, yeni yılda tüm dizilerin araya girmesi ile birlikte EDHO yeni bölüm ne zaman sorusu internette cevap aranan konular arasında. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm ile ilgili bir detay paylaşıldı mı?

7.01.2020Televizyon
Mustafa Üstündağ kimdir kaç yaşında ve hangi dizilerde oynadı

Mustafa Üstündağ kimdir kaç yaşında ve hangi dizilerde oynadı?

Mustafa Üstündağ, son günlerin araştırılan isimleri arasında yer almaya başladı. Özel hayatı ve kariyeri ile merak edilen oyunculardan birisi olan Mustafa Üstündağ, Kurtlar Vadisi Pusu döneminde Muro karakteri ile dikkatleri üzerine çekmişti. Mustafa Üstündağ'ın bir diğer dikkat çeken performansı ise Abim filmi olmuştu. Peki, Mustafa Üstündağ kimdir, kaç yaşında ve hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? İşte, dikkat çeken oyuncu hakkında bazı bilgiler

7.01.2020Hayat
Selda Alkor: “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dan ayrılmayı düşünüyorum

Selda Alkor: “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dan ayrılmayı düşünüyorum

Selda Alkor önceki gün Zorlu AVM’de görüntülendi.

1.01.2020Televizyon
Atv yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok, yeni bölüm ne zaman

Atv yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok, yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin Atv yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Salı akşamları yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümüne Meryem'in dönüşü damga vurmuştu. Meryem'in tabutu ekran karşısındakileri şoke etmişti. Peki, Atv yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok, yeni bölüm ne zaman?

31.12.2019Televizyon
Bizim buralardan ekranı dolduranlar

Bizim buralardan ekranı dolduranlar

Geçen hafta, yıl boyu izlediğimiz Türkçe altyazılı veya dublajlı programlara bakmıştık. Bu hafta her bölümünü heyecanla beklediğimiz diziler ve oyunculuklarıyla fark yaratan isimlerle ‘yerli’ler arasındayız.

Oktay Kaynarca: Naz Elmasla küs değiliz

Oktay Kaynarca: Naz Elmas'la küs değiliz

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın başrol oyuncusu Oktay Kaynarca önceki akşam Kuruçeşme’deki Revma adlı mekanda objektife yansıdı.

26.12.2019Magazin
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, bu hafta 153. bölümü ile ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın salı akşamı yayınlanan bölümüne Meryem'in öldüğü haberinin geldiği sahne damga vurdu. İzleyicileri heyecanlandıran bölümün ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı şimdiden merak edilmeye başlandı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.12.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Karantina notları

Evde kalma süresi boyunca dizilerimizden pek yeni bölüm izleyemeyeceğiz gibi görünüyor. Takip ettiğimiz bir diziyle aynı gece yayına girdiği için izleyemediklerimize geri dönme seçeneğimiz var ama...

28.03.2020

Kaynarca zirveye çıktı

Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu’nun organize ettiği TÜGİK İş Zirvesi’nin 9’uncusu geçtiğimiz günlerde Antalya’da yapıldı. Ben de Genel Başkan Erkan Güral’ın davetlisi olarak zirveyi takip etme şansı bulanlardandım.

13.03.2020

Popu öldüren Spotify olmasın

Pop müzik öldü, rap müzik pop’u bitirdi tartışmalarına bir de başka bir açıdan bakmaya ne dersiniz...

26.12.2019