MENÜ

Tatlı

Tatlı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tatlı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 41.217 Tatlı haberi bulunmuştur.

Tatlı, şekerle veya şekerli şeylerle yapılan yiyecek.

Tatlı Haberleri

TARSİM 2019’da 1,3 milyar TL hasar ödemesi yaptı

TARSİM 2019’da 1,3 milyar TL hasar ödemesi yaptı

Tarım Sigortaları Havuzu’nca (TARSİM) geçen yıl Türkiye genelinde, 26 milyon dekarın üzerinde alanın, 5,1 milyon büyükbaş ve küçükbaş hayvanın sigortalandığı, sigortalı üreticilerden ve yetiştiricilerden tüm tarım sigortası branşlarında 371 binin üzerinde hasar ihbarı alındığı ve 1,3 milyar TL hasar ödemesi yapıldığı bildirildi.

6.04.2020Ekonomi
Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümleri neden yok Müge Anlı yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümleri neden yok? Müge Anlı yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yeni bölümlerine ara verildi. 6 Nisan itibariyle Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayını yerine tekrar bölümleri ekrana geliyor. Program takipçileri yeni bölüm tarihini merak ediyor. Peki, Müge Anlı yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

6.04.2020Televizyon
Hayatımızın yeni yıldızları

Hayatımızın yeni yıldızları

Son dönemde televizyonlarda ve sosyal medyada gündemi değerlendiren bazı isimler ön plana çıkmaya başladı. Kimi virüse karşı alınması gereken önlemleri anlatıp bilgilendiriyor, kimi işini yaparken takındığı tatlı-sert üslubuyla gülümsetiyor.

Sylvia Plath kimdir Sylvia Plath: Dram ve acı dolu bir hayat

Sylvia Plath kimdir? Sylvia Plath: Dram ve acı dolu bir hayat

Trajik yaşamı ve intiharıyla tanınan Sylvia Plath, aynı zamanda yarı otobiyografik bir roman olan ve depresyonu üzerine ayrıntılı bilgiler veren Sırça Fanus kitabının yazarı olarak bilinir. Anne Sexton ile birlikte, Sylvia Plath gizdökümcü şiirin önemli isimlerinden biridir. Sylvia Plath'in buhranlı yaşamı, intihar girişimleri ve trajik hayatını anlatan şiirleri ile geçmiştir. İşte, Sylvia Plath'in hayatına dair kısa bir özet...

3.04.2020Gündem
Müge Anlı’ya konu olan Hatice Özkoçak kimdir Hatice Özkoçak cinayetinin katili bulundu mu Şüpheli Kenan Özkaçak kim

Müge Anlı’ya konu olan Hatice Özkoçak kimdir? Hatice Özkoçak cinayetinin katili bulundu mu? Şüpheli Kenan Özkaçak kim?

10 yıl önce işlenen Hatice Özkoçak cinayeti Müge Anlı programıyla gündeme geldi. Başını vurarak öldüğünü zannettiği annesinin cinayete kurban gittiğini öğrenen Ayşegül Özkaçak’ın Müge Anlı ve ekibine başvurmasıyla ortaya çıkan cinayetle ilgili her gün yeni bir detay öğreniliyor. Peki, Müge Anlı’ya konu olan Hatice Özkoçak kimdir? Hatice Özkoçak cinayetinin katili bulundu mu? Şüpheli Kenan Özkaçak kim?

3.04.2020Televizyon
En ala midye dolmacılara taş çıkartacaksınız

En ala midye dolmacılara taş çıkartacaksınız!

Birçok kişi için sokak lezzeti demek midye dolma demek. Belli başlı midyecilerin ürünlerinin tadına gerçekten doyum olmuyor ama diğer yandan hijyen ve sağlık kaygıları nedeniyle her yerde midye yenmiyor. Peki size desek ki midye dolmanızı evde yapıp gönül rahatlığıyla yiyebileceksiniz? İştahınız şimdiden açıldıysa sizi aşağı alalım. İşte malzemeler ve tarifimiz…

3.04.2020Evdehayat
Dudullu Postası 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çarşı karışıyor

Dudullu Postası 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çarşı karışıyor

İlk bölümü ile Kanal D yayınlanan Dudullu Postası'nın 2. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Onur Ünlü'nün yönetmen koltuğunda oturduğu ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Dudullu Postası'nın 1. bölümünün ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Tayfur'un Melis'e babasına yapmak istediği sürprizi gösterdiği anlar komik olayları ekranlara getirdi. İşte, Dudullu Potası yeni bölüm fragmanı...

2.04.2020Televizyon
İnsan ruhunun atlası: ‘Middlemarch’

İnsan ruhunun atlası: ‘Middlemarch’

George Eliot’ın 1872’de yazdığı ‘Middlemarch’, kahramanı olmayan, gündelik hayatın sıradanlığı içinde akan ve kendinden önceki hiçbir romana benzemeyen, kendinden sonraki pek çok yazarı etkileyen bir klasik. Okurun okuduğu bir roman olduğu kadar okuru okuyan bir roman.

2.04.2020Kitap Sanat
Ispartanın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Ispartada Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Isparta'nın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Isparta'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Hem göller bölgesinde yer alası ile hem de güller diyarı olması nedeni ile ünlü olan Isparta ilinin ilçeleri hangileridir? Isparta ili Türkiye’nin hangi bölgesinde yer alır? Isparta gezilecek yerler, Isparta tarihi yerler nerelerdir? Isparta ili ile ilgili olan bilgiler yazının devamında bulunmaktadır.

2.04.2020Gündem
Bitlisin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Bitlisde Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Bitlis'in İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Bitlis'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Bitlis, tarihi binlerce yıl öncesine uzanan ve şehir tarihini kanıtlayan yapılarını korumaya başlamış bir şehirdir. Her yıl çok sayıda insan Bitlis sınırlarında bulunan kale ve diğer İslami eserleri görmek için bölgeye gitmektedir. Peki, Bitlis hangi bölgededir ve ilçeleri nelerdir? Şehirde gezilebilecek ve tarihi yerler nerelerdir? İşte Bitlis hakkında hazırladığımız gezi rehberi.

2.04.2020Gündem
Ardahanın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Ardahanda Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Ardahan'ın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Ardahan'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Ardahan, Türkiye'nin gerek tarihi yerleri gerekse doğal güzellikleriyle görülmeye değer illerinden biri olmaktadır. Ardahan ili, her biri birbirinden ilgi çekici atmosfere sahip tarihi kaleleri, keşfedilesi engebeli arazileri ve muhteşem güzellikteki gölleri topraklarında barındırmaktadır. Sizin için Ardahan'ın İlçeleri neler ve hangi bölgede? Ardahan'da gezilecek ve tarihi yerleri derledik.

2.04.2020Gündem
Rüyada Şeker Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Şeker Yemek Ve Almak Tabiri

Rüyada Şeker Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Şeker Yemek Ve Almak Tabiri

Şeker, insanların günlük yaşamlarında sevdikleri bir tattır. Rüyada şeker görmek de bu sebeple tatlı bir maddeye ilişkin olduğundan genellikle hayırlara yorulur. Bazı insanlar rüyalarında küp, kesme, bayram şekeri gibi şekerleri aldığını görürken bazıları ise çeşitli şeker türlerini yediklerini görürler. Görülen bu rüyaların farklılıkları anlamlara da yansır. İşte sizler için rüyada şeker görmek, yemek ve alma başta olmak üzere şekere dair anlamlar.

Rüyada Şeftali Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Şeftali Yemek Ve Toplamak Anlamı

Rüyada Şeftali Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Şeftali Yemek Ve Toplamak Anlamı

Rüyalar insanlık tarihinden beri hep merak edilen ve rüyalarda görülenlerin anlamsal olarak ne ifade ettiği her zaman araştırılan bir olgudur. Rüya görülen sembollerin ne anlama geldikleri internet üzerinden araştırılıyor. Rüyada şeftali görmek ne anlama gelir? Rüyada şeftali toplamak ne anlama gelir? Rüyada şeftali yemek ne anlama gelir gibi soruların yanıtını derledik.

Rüyada Ördek Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Ördek Yavrusu Görmek Anlamımak Ne Anlama Gelir

Rüyada Ördek Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Ördek Yavrusu Görmek Anlamımak Ne Anlama Gelir?

Rüyada ördek gören kişiler ne anlama geldiğini merak etmektedir. Rüyanın ne şekilde ve nasıl yorumlanacağına dair internet üzerinden bilgi almaya çalışır. Rüyada ördeği farklı şekillerde ve amaçlarda görmek mümkündür. Buna bağlı olarak rüya tabircilerinin yorumları farklılık yaratmaktadır. Peki, rüyada ördek görmek ne anlama gelir? Rüyada ördek yavrusu görmek ne anlama gelir? İşte bu konu hakkında farklı yorumlar.

Korona Günlerinde Aşırı Yeme İsteği Nasıl Engellenir

Korona Günlerinde Aşırı Yeme İsteği Nasıl Engellenir?

Aşırı yeme isteği kişinin gün içinde sürekli bir şeyler yeme arzusudur. Aşırı yeme isteği genellikle ruhsal problemlerle ilgilidir. Uzman Klinik Psikolog Gülcem Yıldırım konu hakkında önemli bilgiler verdi.  

2.04.2020İyi Yaşam
Rüyada Kelebek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kelebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kelebek görmenin ne anlama geldiği pek çok kişi tarafından internet üzerinden araştırılmaktadır. Genelde rüya tabirlerine göre rüyada kelebek görüldüğü zaman olumlu sonuçlara yorulur. Peki, rüyada kelebek görmek ne anlama gelir? İşte bu konu hakkında detaylar.

Farah Zeynep Abdullah: Evde oda kokusu yapmaya çalışıyorum

Farah Zeynep Abdullah: Evde oda kokusu yapmaya çalışıyorum

Farah Zeynep Abdullah, “Loş Sohbet” isimli YouTube programına konuk oldu.

2.04.2020Magazin
Evde yumuşacık pastane açması yapmaya ne dersiniz

Evde yumuşacık pastane açması yapmaya ne dersiniz?

Fırından yeni çıkmış, pamuk gibi bir pastane açmasından daha güzel ne var? Tabii ki bu açmanın evde yapılmış versiyonu. Mayalı ve yağlı bir hamurla yapılan pastane açması o kadar güzel oluyor ki, bir oturuşta bütün tepsiyi yemek gibi bir tehlikeyi beraberinde getiriyor. Peki pamuk gibi pastane açması evde nasıl yapılır? İşte malzemeleri ve yapım aşamaları…

2.04.2020Evdehayat
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte 1 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 1 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan takım

Survivor'un 1 Nisan akşamı ekranlara gelen 34. bölümünde ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Salı akşamı bir kişinin adadan veda etmesinin ardından Survivor'da oynanan ödül oyunu heyecanlı anları ekranlara getirdi. Acun Ilıcalı ve ekibine karşı oynanan ayak tenisi maçı sonrası kazanan takım Survivor'da ödüle kavuştu. Peki, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 1 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

1.04.2020Televizyon
Çocuğunuz için keyifli bir aktivite: Pipetten ip geçirme

Çocuğunuz için keyifli bir aktivite: Pipetten ip geçirme

Nisan yağmurları başlamışken havalara uygun bir etkinlik yapmaya ne dersiniz? Belki dışarı çıkamıyoruz ama pencerenizin önünde yağmuru seyrederek çocuğunuzla birlikte hem bol kazanımlı hem de maliyeti düşük bir etkinlik yapabilirsiniz. Montessori Eğitmeni Canan Yelken, nasıl yapılacağını detaylarıyla anlatıyor.

Zıt Anlamlı Kelimeler Nedir Zıt Anlamlı Kelimeler Konu Anlatımı Ve Örnek Listesi

Zıt Anlamlı Kelimeler Nedir? Zıt Anlamlı Kelimeler Konu Anlatımı Ve Örnek Listesi

Türkçe’ de birçok kelime bulunmaktadır. Her bir kelimenin anlamı bulunur. Sözcükte anlam konusunun temel olan anlatımlarından biri de zıt anlamlı kelimelerdir. Türkçe kelimelerde birçok zıt anlamlı kelime bulunmaktadır. Zıt anlamlı kelimeler nelerdir? İşte zıt anlamlı kelimelerin konu anlatımı ve zıt anlamlı kelimelerin detaylarını sizler için derledik.

1.04.2020Gündem
Ev temizliğinde beyaz sirke nasıl kullanılır

Ev temizliğinde beyaz sirke nasıl kullanılır?

Beyaz sirke sadece yemeklerde değil farklı alanlarda da işimizi gören bir malzeme. Doğal bir temizlik maddesi olarak da kullanılan beyaz sirke, son günlerde sıklıkla tercih ediliyor. Peki, ev temizliğinde beyaz sirke nasıl kullanılır? Hangi alanlarda tercih edilebilir?

1.04.2020Evdehayat
Milli Dayanışma Kampanyası’na YÖK, MEB’den yoğun katılım

Milli Dayanışma Kampanyası’na YÖK, MEB’den yoğun katılım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası eğitim dünyasında geniş yankı uyandırdı.

1.04.2020Eğitim
Arif Verimli ve Rahmi Özkan Müge Anlı programında neden yok, ayrıldılar mı  Arif Verimli ve Rahmi Özkan kaç yaşında

Arif Verimli ve Rahmi Özkan Müge Anlı programında neden yok, ayrıldılar mı? Arif Verimli ve Rahmi Özkan kaç yaşında?

Prof. Dr. Arif Verimli Arif Verimli ve Avukat Rahmi Özkan’ın ekranlarda olmaması soru işaretlerine neden oldu. ATV'de yayınlan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yorumcuları Avukat Rahmi Özkan ve Prof. Dr. Arif Verimli'nin bir süredir programda yer almadığı görüldü. Peki, Arif Verimli ve Rahmi Özkan Müge Anlı programında neden yok?

1.04.2020Televizyon
Turhan Kaya kimdir, kaç yaşındaydı Turhan Kaya hangi dizilerde oynamıştı

Turhan Kaya kimdir, kaç yaşındaydı? Turhan Kaya hangi dizilerde oynamıştı?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde canlandırdığı ‘Ordinaryüs’ karakteriyle tanınan usta oyuncu Turhan Kaya, corona virüsü nedeniyle hayatını yitirdi. Turhan Kaya, ‘Binbir Gece’,‘Çemberimde Gül Oya’ ve 'Halka' gibi dizilerle tanınıyordu Peki, Turhan Kaya kimdir, kaç yaşındaydı? Turhan Kaya hangi dizilerde oynamıştı?

1.04.2020Magazin
Evde bastıran açlık krizlerine karşı sağlıklı alternatifler hazırladık

Evde bastıran açlık krizlerine karşı sağlıklı alternatifler hazırladık

Evdeyken insanın karnı normalden daha fazla acıkıyor, canımız sürekli yiyecek bir şeyler istiyor. Bu ortamda kilo almamak için sağlıklı atıştırmalıklara ihtiyacımız var. Sizin için birkaç basit malzemeyle evde kolayca yapabileceğiniz, tatlı ihtiyacınızı şıp diye kesecek tarifler hazırladık. İşte pratik enerji topu tariflerimiz…

1.04.2020Evdehayat
Göz alıcı dudaklar için ev yapımı kolay dudak peelingi tarifleri

Göz alıcı dudaklar için ev yapımı kolay dudak peelingi tarifleri

Çatlamış bir dudağa hangi ruju sürersek sürelim güzel durmayacaktır. Yapılan en büyük hatalardan biri bakımsız dudağa ruj sürmektir. Bu durum makyajımızı da kötü gösterir. Öncelikle dudağımızın üzerindeki pütürleri götürmeli ve yeterince nemlendirerek çatlakları gidermeliyiz. Bunun için sizlere evdeki malzemelerle kolaylıkla yapabileceğiniz peeling tarifleri veriyoruz.

31.03.2020Evdehayat
Çocuğunuzla birlikte mutfağa girip pizza yapmaya ne dersiniz

Çocuğunuzla birlikte mutfağa girip pizza yapmaya ne dersiniz?

Koronavirüs nedeniyle evde olduğumuz şu günlerde çocuğunuzla birlikte mutfağa girip harika bir pizza yapmaya ne dersiniz? Çocuğunuzla mutfağa girmek, birlikte yemek yapmak ve sofra hazırlamak aranızdaki bağı daha da güçlendirecek.

31.03.2020Evdehayat
Evde Kolayca Yapabileceğiniz 3 Maske Tarifi

Evde Kolayca Yapabileceğiniz 3 Maske Tarifi

Yüzümüzdeki düzensiz lekeleri azaltmak, doğal cilt bakımı yapmak için bolca vaktimiz var. Evde birkaç malzemeyle cilt bakımı yapmak mümkün. İşte kolayca hazırlayıp uygulayabileceğiniz 3 maske tarifi...

31.03.2020Evdehayat
Müge Anlıda Şevki Hoca olarak bilinen Şevki Sözen kimdir

Müge Anlı'da Şevki Hoca olarak bilinen Şevki Sözen kimdir?

Müge Anlı ve Tatlı Sert programında Adli Tıp Uzmanı olarak katılımcı olan Şevki Sözen, biyografisi en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Afganistan'da dünyaya gelen ve ardından Türkiye'de eğitimine devam eden Şevki Sözen, aldığı tıp eğitiminin ardından adli tıp alanında uzmanlaşmıştır. İşte, Şevki Sözen hakkında bilinmesi gereken bazı detaylar

31.03.2020Televizyon
Yiyemiyorum diye üzülmeyin Ev yapımı kokoreç dışarıdakini aratmıyor

Yiyemiyorum diye üzülmeyin! Ev yapımı kokoreç dışarıdakini aratmıyor

Türkiye’de sokak lezzetlerinin en sevilenlerinden, evde nasıl yapıldığı en çok sorgulanan lezzetlerin başında geliyor. Özellikle temizlik kaygısı nedeniyle dışarıda kokoreç yemek istemeyen ama bu muhteşem lezzetten mahrum da kalmak istemeyenlerin favorisi ev yapımı kokoreç. Biz de evde kokoreç yapmak isteyenler için nefis iki tarif hazırladık. Biri bağırsakla diğeri ise bağırsak bulamayanlar için işkembeyle yapılıyor. Malzemeleri, yapılış adımları ve püf noktaları aşağıda. Afiyet olsun…

31.03.2020Evdehayat
Öğrencinin 1 günü

Öğrencinin 1 günü

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencileri için günlük program hazırladı. ‘Günaydın’la başlayıp tatlı rüyalar’la biten programda oyunlar da var, etkinlikler, deneyler de.

31.03.2020Eğitim
Yeşilcamın gülen yüzüydü: Halit Akçatepe anılıyor

Yeşilcam'ın gülen yüzüydü: Halit Akçatepe anılıyor

Yeşilçam'ın hem gülen hem de güldüren yüzü, "Hababam Sınıfı"nın Güdük Necmi'si, "Süt Kardeşler"in Ramazan'ı Halit Akçatepe, vefatının 3'üncü yılında anılıyor.

30.03.2020Keyif
Bebek alışverişi için en iyi 10 internet sitesi

Bebek alışverişi için en iyi 10 internet sitesi

Bebek alışverişi, en tatlı heyecanlardan biri. Her anne baba her şeyin en iyisini yapmak ister. Bu süreçte ihtiyaç duyduğunuz ürünleri bulabileceğiniz siteleri sizin için sıraladık. Sizin tercihiniz hangisi?

30.03.2020Yaşam
Uzaktan eğitimdeki çocuklar için “sağlık” uyarısı

Uzaktan eğitimdeki çocuklar için “sağlık” uyarısı

Milyonlarca öğrenci en az 1 ay daha evde, uzaktan eğitimde olacak. Dr. Buğra Buyrukçu, online eğitimin çocuklar üzerinde yaratacağı sağlık sorunlarına ilişkin uyarılarda bulundu, alınacak önlemlere dair tavsiyeler verdi.

Müge Anlıda kan donduran cinayet itirafı Cesedi parçalamış…

Müge Anlı'da kan donduran cinayet itirafı! Cesedi parçalamış…

Atv'de kriminal olayları konu alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün Manisa'da öldürülen 22 yaşındaki Özcan Eren’in cinayetindeki ayrıntılar ortaya çıktı.

30.03.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Sağlıklı Maske Formülleri

Sağlıklı genç bir cilde ve güzel bir ten rengine sahip olmak isteyenlere güzellik maskelerinin düzenli aralıklarla yapılmasını öneririm. Cildimizi tazeleyebilmek adına haftada iki gün maske uygulamamız cildimizi nemlendirir yorgun görünümü azaltır.

6.04.2020

Ölen sağlık çalışanları ŞEHİT ilan edilmeli

Madem... Koronaya karşı yürütülen bu savaş, bizim en şanlı savaşımız olan Kurtuluş Savaşı’na denk bir savaştır.

6.04.2020

Can Bonomo... Her zaman kendi gibi

Can Bonomo, birden fazla sanat alanında tamamen kendi gibi kaldı, içinden geleni ifade etmekten çekinmedi. Albüm sonrası ilk teklisi ‘Sen Bunları Duyma’ melodik yanı güçlü ve dinleyeni hızlıca içine alan bir şarkı.

4.04.2020

Koronakaos’tan sonra yeni bir dünya olur mu?

“Koronadan önce, koronadan sonra” diye başlıyor herkes.

4.04.2020

Bu doktorlarımız bu sağlıkçılarımız Kurtuluş Savaşı’nın kahramanları gibidir

Hastanesinde kendisini koronayla mücadeleye adamış iç hastalıkları profesörü Cemil Taşcıoğlu hocamızı koronadan kaybettik.

3.04.2020

Entelektüel Destek Paketi

Sanat üretmek, sanatçının kendisi ve yaşadığımız dünya ile bağ kurmasının bir yolu. Banu Küçüksubaşı, yıllarca buna şahitlik ederek sanatçı ve sanatı arasındaki güçlü gözlemlerini topluluklara aktarıyor.

2.04.2020

Nisan 1

Nisan, en sevdiğim ay.

1.04.2020

Pratik ve ferahlatıcı bir seçenek: Çökelek salatası

Kahvaltıya misafiriniz varsa veya özel ve farklı bir kahvaltı sofrası için menü arıyorsanız çökelek salatası imdadınıza yetişiyor. Hem besleyici hem de ferahlatıcı bir menü olan çökelek salatasının hazırlanışı da oldukça kolay. İşte kahvaltı sofralarında değişik tatlar arayanlara Hatay kahvaltısının vazgeçilmez lezzeti, çökelek salatası…

1.04.2020

Anadolu waffle’a sizce kaç puan verir

PAZARTESİ akşamı bir televizyonda yemek programı izliyorum.

1.04.2020

Doğal seleksiyon, bu bir seçilim zamanı!

Ailenizin nasıl olup da yaşamınızın geri kalanında, her doğum gününde hediye alıp vermek zorunda olduğunuz bir ev dolusu yabancıya dönüştüğünü kavramak zordur.

1.04.2020

İade-i itibar tarifi: Supya yahnisi

Başlıktaki supyayı okuyunca o da ne dediğinizi duyar gibiyim. Eğer deniz ürünü meraklısıysanız zaten bildiniz bile.

31.03.2020

Işıl Reçber’in düştüğü tuzak

Hastalık bizden hızlı. Anlamakta ağır davranıyor, yavaş kalıyoruz. Şu anki aklı olsa öyle yapar, televizyona çıkıp bir de savunur muydu sanıyorsunuz?

31.03.2020

Tabanvay özlemi

Bu hafta evden, yarısı benim olan üçlü koltuktan sesleniyorum.

31.03.2020