EKSTRA
MENÜ

Rahmi Özkan

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 442 haberi bulunmuştur.

Rahmi Özkan Haberleri

Müge Anlı sezon finali yapıyor… Müge Anlı programı ne zaman başlamıştı

Müge Anlı sezon finali yapıyor… Müge Anlı programı ne zaman başlamıştı?

Müge Anlı'nın kendi adını da içeren programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'in sezon finali tarihi belli oldu. Yıllardır gündüz kuşağında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı bugün sezon finali yapıyor. Senelerdir ekranlarda olan Müge Anlı ile Tatlı Sert'in başlangıç tarihi merak konusu oldu. Peki, Müge Anlı programı ne zaman başlamıştı?

2.07.2021Televizyon
Avukat Rahmi Özkan Müge Anlı programında neden yok, ayrıldı mı İşte yapılan açıklama

Avukat Rahmi Özkan Müge Anlı programında neden yok, ayrıldı mı? İşte yapılan açıklama

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının Avukatı Rahmi Özkan'ın bir süredir programda bulunmaması soru işaretlerine neden oldu. Özkan’ın programda yer almaması ardından farklı iddialar gündeme gelmişti. Rahmi Özkan'ın hayatını kaybettiği iddialarını Müge Anlı sert bir dille yalanlamıştı. Peki, Avukat Rahmi Özkan Müge Anlı programında neden yok, ayrıldı mı? İşte yapılan açıklama

5.05.2021Televizyon
Rahmi Özkan Müge Anlıdan ayrıldı mı, neden yok, hasta mı Rahmi Özkan Instagram hesabından açıkladı

Rahmi Özkan Müge Anlı'dan ayrıldı mı, neden yok, hasta mı? Rahmi Özkan Instagram hesabından açıkladı

Geçtiğimiz haftadan bu yana Rahmi Özkan'ın Müge Anlı Program'ında yer almaması soru işaretlerine neden oldu. Rahmi Özkan Rahmi Özkan Instagram hesabından sağlık durumu ve programa dönüşüyle ilgili açıklamada bulundu. Peki, Rahmi Özkan Müge Anlı'dan ayrıldı mı, neden yok, hasta mı?

29.04.2021Televizyon
Rahmi Özkan Müge Anlıda neden yok Müge Anlıdan Rahmi Özkan öldü haberlerine açıklama

Rahmi Özkan Müge Anlı'da neden yok? Müge Anlı'dan Rahmi Özkan öldü haberlerine açıklama

Müge Anlı'dan Rahmi Özkan öldü haberlerine açıklama geldi. Müge Anlı geçtiğimiz haftadan bu yana programda yer almayan Rahmi Özkan'ın durumuyla ilgili açıklamada bulundu. Peki, Rahmi Özkan neden yok? Rahmi Özkan Müge Anlı'dan rıldı mı?

26.04.2021Televizyon
Rahmi Özkan neden yok, Müge Anlıdan ayrıldı mı Müge Anlıdan Rahmi Özkan açıklaması

Rahmi Özkan neden yok, Müge Anlı'dan ayrıldı mı? Müge Anlı'dan Rahmi Özkan açıklaması

Rahmi Özkan'ın Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir süredir yer almaması soru işaretlerine neden oldu. Avukat Rahmi Özkan'ın programdan ayrılıp ayrılmadığı soruları gündeme geldi. Müge Anlı, Rahmi Özkan'ın programda yer almamasıyla ilgili olarak açıklamada bulundu. Peki, Rahmi Özkan neden yok, Müge Anlı'dan ayrıldı mı?

23.04.2021Televizyon
Arif Verimliden veda açıklaması... Arif Verimli Müge Anlı ile Tatlı Sert programından neden ayrıldı

Arif Verimli'den veda açıklaması... Arif Verimli Müge Anlı ile Tatlı Sert programından neden ayrıldı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının psikiyatristi olarak bilinen Prof. Dr. Arif Verimli veda açıklamasında bulundu. Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, 13 yıldır danışmanlığını yaptığı programdan ayrıldığını duyuran Psikiyatrist Verimli, sağlığını gerekçe göstererek, yüksek hassasiyet gösterme çabasının kendisini yorduğunu ifade etti. Peki, Arif Verimli Müge Anlı programından neden ayrıldı? İşte, Arif Verimli'nin yaptığı veda açıklaması.

16.02.2021Televizyon
Rahmi Özkan Müge Anlı’dan ayrıldı mı, neden yok

Rahmi Özkan Müge Anlı’dan ayrıldı mı, neden yok?

Rahmi Özkan’ın Müge Anlı ile Tatlı Sert’in 17 Eylül tarihli bölümde yer almaması soru işaretlerine neden oldu. Müge Anlı programının avukatı olarak tanınan Rahmi Özkan’ın akıbetini merak eden program takipçileri internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, Rahmi Özkan Müge Anlı’dan ayrıldı mı, neden yok?

17.09.2020Magazin
Müge Anlı avukatı Rahmi Özkan kimdir, kaç yaşında

Müge Anlı avukatı Rahmi Özkan kimdir, kaç yaşında?

Müge Anlı avukatı olarak tanınan Rahmi Özkan, programda babacan tavırları ve zaman zaman sert yorumlarıyla dikkat çekiyor. Corona virüsü nedeniyle alınan önlemler neticesinde ekranlara ara veren Rahmi Özkan'ın 1 Haziran tarihli bölümde yer alıp almayacağı merak ediliyor. Peki, Müge Anlı avukatı Rahmi Özkan kimdir, kaç yaşında?

1.06.2020Televizyon
Burhan Aykurt cinayetinde son durum, katili bulundu mu İtirafta bulunan Burhan Aykurtun abisi Mahmut Aykurta ne oldu

Burhan Aykurt cinayetinde son durum, katili bulundu mu? İtirafta bulunan Burhan Aykurt'un abisi Mahmut Aykurt'a ne oldu?

Burhan Aykurt cinayetinde son durum Müge Anlı tekrar bölümleriyle yeniden gündeme geldi. Kayıp olarak aranan Burhan Aykurt'un cesedi 15 ay sonra bir çoban tarafından bulunmuştu .Talihsiz adamın abisi Mahmut Aykurt'un ifadeleri Müge Anlı başta olmak üzere ekran karşındakiler tarafından da şüpheyle karşılanmıştı. Günlerce yalan söylediğini itiraf eden Burhan Aykurt, 'Kardeşimin kaybına dikkat çekmek için yalan söyledim.' sözleriyle hem Müge Anlı'nın hem de stüdyodaki diğer yorumların tepkisine neden olmuştu. Burhan Aykurt'un eğlence merkezi açmak için yüklü miktarda borç yaptığı iddia edilen Mahmut Akyurt'ın borçları yüzünden öldürülmüş olabileceği düşünülüyor. Burhan Aykurt cinayetinde son durum, katili bulundu mu? İtirafta bulunan Burhan Aykurt'un abisi Mahmut Aykurt'a ne oldu?

21.04.2020Televizyon
Arif Verimli ve Rahmi Özkan Müge Anlı programında neden yok, ayrıldılar mı  Arif Verimli ve Rahmi Özkan kaç yaşında

Arif Verimli ve Rahmi Özkan Müge Anlı programında neden yok, ayrıldılar mı? Arif Verimli ve Rahmi Özkan kaç yaşında?

Prof. Dr. Arif Verimli Arif Verimli ve Avukat Rahmi Özkan’ın ekranlarda olmaması soru işaretlerine neden oldu. ATV'de yayınlan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yorumcuları Avukat Rahmi Özkan ve Prof. Dr. Arif Verimli'nin bir süredir programda yer almadığı görüldü. Peki, Arif Verimli ve Rahmi Özkan Müge Anlı programında neden yok?

1.04.2020Televizyon
Sevgi izi nedir Müge Anlıda sık sık geçen sevgi izi nasıl yaptırılıyor

Sevgi izi nedir? Müge Anlı'da sık sık geçen sevgi izi nasıl yaptırılıyor?

Müge Anlı programında sık sık geçen sevgi izinin ne anlama geldiği vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Müge Anlı'dan sonra programın ünlü avukatı Rahmi Özkan da canlı yayında sevgi izi yaptırdı. Peki, sevgi izi nedir? Müge Anlı'da sık sık geçen sevgi izi nasıl yaptırılıyor?

31.12.2019Gündem
Torununu kaybeden Avukat Rahmi Özkan gözyaşlarına boğuldu

Torununu kaybeden Avukat Rahmi Özkan gözyaşlarına boğuldu

Torununu kaybeden Avukat Rahmi Özkan, Müge Anlı programına geri döndü. Rahmi Özkan, 'tüm bu süreçte yanımda olan bana destek veren herkese teşekkür ederim. İnşallah torunum da gittiği yerde huşu içindedir.'dedi. Konuşurken zorlanan Rahmi Özkan'a destek Müge Anlı'dan geldi.

26.12.2019Magazin
Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Avukat Rahmi Özkana Müge Anlıdan destek

Canlı yayında gözyaşlarına boğulan Avukat Rahmi Özkan'a Müge Anlı'dan destek

Torununu kaybeden Avukat Rahmi Özkan, Müge Anlı programına geri döndü. Acı kaybı ardından konuşan Rahmi Özkan, canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. Özkan, 'Tüm bu süreçte yanımda olan bana destek veren herkese teşekkür ederim. İnşallah torunum da gittiği yerde huşu içindedir. ' dedi. Konuşurken zorlanan Rahmi Özkan'a destek Müge Anlı'dan geldi.

26.12.2019Magazin
Torununu kaybeden Rahmi Özkan programdan ayrıldı mı Müge Anlı’dan Rahmi Özkan açıklaması

Torununu kaybeden Rahmi Özkan programdan ayrıldı mı? Müge Anlı’dan Rahmi Özkan açıklaması

Müge Anlı’nın son bölümünü kaçıran izleyiciler programın avukatı ve yorumcusu Rahmi Özkan’ın durumunu merak ediyor. Yıllardır Müge Anlı programıyla tanınan Rahmi Özkan’ın programda görülmemesi soru işaretlerine neden oldu. ‘Rahmi Özkan Müge Anlı’dan ayrıldı mı, neden yok?’ sorusuna yanıt veren Müge Anlı, acı haberi duyurdu.

24.12.2019Magazin
Rahmi Özkanın torunu neden vefat etti Rahmi Özkanın torununun hastalığı neydi

Rahmi Özkan'ın torunu neden vefat etti? Rahmi Özkan'ın torununun hastalığı neydi?

Başta Müge Anlı olmak üzere çeşitli programlarla tanınan Rahmi Özkan'ın torunu hayatını kaybetti. İlk olarak Onur Akay'ın verdiği vefat haberi ardından Müge Anlı da program açılışında Rahmi Özkan'ın torunuyla ilgili açıklamada bulundu. Başta Rahmi Özkan olmak üzere tüm Özkan Ailesi'ne bağ sağlığı dileğinde bulunan Müge Anlı, "Ailesi söylemiyordu bile durumunu, ama ne yazık ki dünyada çok ender rastlanan bir rahatsızlığa yakalandı. Nurlar içinde yatsın, başı sağ olsun ailenin.” Dedi

24.12.2019Magazin
Müge Anlıdan torununu kaybeden Rahmi Özkana baş sağlığı mesajı

Müge Anlı'dan torununu kaybeden Rahmi Özkan'a baş sağlığı mesajı

Müge Anlı programının ünlü avukatı Rahmi Özkan'ın torunu Deha Reha Uğur hayatını kaybetti. Deha Uğur Özkan geçtiğimiz hafta sonu defnedildi. Müge Anlı canlı yayında Rahmi Özkan'a bağ sağlığında bulundu.

23.12.2019Magazin
Rahmi Özkan kimdir İşte Rahmi Özkanın kızı ve torunu

Rahmi Özkan kimdir? İşte Rahmi Özkan'ın kızı ve torunu

Gündüz kuşağı programı Müge Anlı'nın ünlü avukatı Rahmi Özkan, yaptığı açıklamalar ve sorduğu sorularla dikkatleri üzerine çekiyor. Müge Anlı programıyla tanınan Rahmi Özkan'ın kızı programda babasına sürpriz yapmış, ünlü avukat duygusal anlar yaşamıştı. Peki, Rahmi Özkan kimdir? İşte Rahmi Özkan'ın kızı ve torunu

23.12.2019Televizyon
Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla tanınıyor: Rahmi Özkan kimdir

Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla tanınıyor: Rahmi Özkan kimdir?

Avukat Rahmi Özkan, Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki olayları bir avukat olarak değerlendiriyor. Rahmi Özkan, Haluk Bilginer ve Cem Kurtoğlu'nun sunduğu 'Sıcağı Sıcağı'na programına da konuk olarak katılmıştı. Peki, Rahmi Özkan kimdir?

5.09.2019Televizyon
İstanbulun en ünlü kuyumcusu Sait Koç son yolculuğuna uğurlandı Metrelerce kuyruk oluştu

İstanbul'un en ünlü kuyumcusu Sait Koç son yolculuğuna uğurlandı! Metrelerce kuyruk oluştu

İstanbul'un en ünlü ve en köklü kuyumcusu Sait Koç kanser tedavisi gördüğü hastanede cumartesi günü hayatını kaybetmişti. Koç bugün son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze töreninde metrelerce kuyruk oluştu.

3.04.2018Ekonomi
Prime time dizilerine kafa tutan 5 program

Prime time dizilerine kafa tutan 5 program!

Gündüz kuşağı programları akşamın yüksek bütçeli dizilerine ve yarışmalarına yüksek reytingleri ile kafa tutuyor! Gelin gündüz kuşağını hareketlendiren, izleyiciyi kendine bağlayan beş programı inceleyelim!

5.06.2016Keyif
Müge Anlı kimdir Hayatı

Müge Anlı kimdir? Hayatı?

Ekranlarda kayıplarını arayanların yüzünü güldüren, cinayetleri çözen, kavgaları tatlıya bağlayan isim olarak bilinen Müge Anlı kimdir? Müge Anlı ne zaman ve nerede dünyaya geldi, kariyerine nasıl adım attı ve çalışmaları nelerdir? Detaylar haberimizde…

29.03.2016Hayat
Müge Anlı ‘Sevgi İzi’ projesini Azerbaycan’a taşıdı

Müge Anlı ‘Sevgi İzi’ projesini Azerbaycan’a taşıdı!

Televizyon ekranlarında büyük ilgiyle takip edilen “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programının sunucusu Müge Anlı, 3 ay önce başlattığı “Sevgi İzi” projesini Azerbaycan’a taşıdı. Detaylar haberimizde…

10.03.2016Kelebek
Ahu Tuğbanın kızı ifade verdi

Ahu Tuğba'nın kızı ifade verdi

Ünlü oyuncu Ahu Tuğba’nın kızı Ahu Anjelik Alojtonj, erkek arkadaşı ve onun ailesi tarafından dayak yediği yönündeki şikayet üzerine başlatılan soruşturma kapsamında savcılığa ifade verdi.

14.12.2011Kelebek
BEHİÇ KILIÇ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

BEHİÇ KILIÇ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesi gazeteci Behiç Kılıç için Ataköy 5'nci kısım Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Tören öncesi cami avlusunda Behiç Kılıç'ın eşi Peyman ile kızı Pınar Kılıç taziyeleri kabul etti. Törene, eski içişleri Bakanı Saadettin Tantan, MHP İstanbul Milletvekili Meral Akşener, Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, DSP eski Genel Başkanı Zeki Sezer, Türk Edebiyatı Vakfı Genel Başkanı Servet Kabaklı, Can Ataklı, Mehmet Sevigen, İlham Gencer, Rahmi Özkan, Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. Hilmi Bengi'nin yanı sıra yakınları ve meslektaşları katıldı.Felat BOZARSLAN - DHA

22.06.2011Haber
Öldükleriyle kaldılar

Öldükleriyle kaldılar

8 kadının öldüğü İstanbul'daki sel felakatinde bilirkişi, doğal afet "asli derecede kusurlu" fabrika sahibi ve yöneticisi "ikinci derecede kusurlu", minibüs sürücüsü ise "kusursuz" dedi.

17.03.2010Gündem
Polis kayıp Musanın şifresini kırdı

Polis kayıp Musa'nın şifresini kırdı

ERZURUM'da 3 Kasım sabahı okula gitmek için evden çıkan ve kamera kayıtlarına göre en son 17- 18 yaşlarındaki bir gençle görülen ilköğretim 7'nci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Musa Kang'ın bulunması için Emniyet Müdürlüğü özel bir ekip kurdu.

9.11.2009Gündem
Urfi Çetinkayaya 10 yıl hapis

Urfi Çetinkaya'ya 10 yıl hapis

Mersin'de 5 yıl önce ele geçirilen 22 ton esrar ve 599 kilo baz morfinin sahibi olduğu iddiasıyla yargılanan Urfi Çetinkaya 10 yıl hapis, 450 bin YTL para cezasına çarptırıldı.

27.12.2005Gündem
Urfi Çetinkayaya 10 yıl hapis

Urfi Çetinkaya'ya 10 yıl hapis

Mersin'de 5 yıl önce ele geçirilen 22 ton esrar ve 599 kilo baz morfinin sahibi olduğu iddiasıyla yargılanan Urfi Çetinkaya 10 yıl hapis, 450 bin YTL para cezasına çarptırıldı.

27.12.2005Gündem
İdris Özbir toprağa verildi

İdris Özbir toprağa verildi

Kamuoyunda "Kürt İdris" olarak tanınan İdris Özbir'in cenazesi, İstanbul'da toprağa verildi.

21.12.2002Gündem
Urfi Çetinkaya’ya 100 milyarlık tahliye

Urfi Çetinkaya’ya 100 milyarlık tahliye

Mersin’de ele geçirilen 21 ton esrar ve 600 kilo baz morfinle ilgili olarak tutuklanan Urfi Çetinkaya, 100 milyar kefalet ücreti karşılığında tahliye edildi.

15.02.2002Gündem
04.30da başladı, devam ediyor... 10 yıl sonra ikinci rahim nakli

04.30'da başladı, devam ediyor... 10 yıl sonra ikinci rahim nakli!

Türkiye'nin kadavradan ikinci rahim nakli Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde yapılıyor. Prof. Dr. Ömer Özkan ve Prof. Dr. Özlenen Özkan başkanlığındaki 40 kişilik ekip tarafından gerçekleştirilen ameliyat saat 04.30'da başladı.

27.07.2021Gündem
Tüm Türkiye’nin Elmalı davasına ortak isyanı: Nasıl serbest bırakırsınız

Tüm Türkiye’nin Elmalı davasına ortak isyanı: Nasıl serbest bırakırsınız!

Anne Merve A. ile üvey baba Rahmi A.’nın kız çocuğu G.E.G. (7) ile ağabeyi İ.E.G.’ye (10) cinsel istismarda bulunmasına ilişkin Elmalı Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açılmıştı. Tutuklu sanıklardan anne Merve A. ile üvey baba Rahmi A., çocuklar lehine verilen tüm raporlara rağmen yaklaşık 6 ay önce görülen duruşmada tahliye edilmişti. Skandal karar dün bir sosyal medya paylaşımıyla tüm Türkiye’nin gündemine oturdu.

30.06.2021Gündem
49. İstanbul Müzik Festivali, 18 Ağustosta başlıyor

49. İstanbul Müzik Festivali, 18 Ağustos'ta başlıyor

"49. İstanbul Müzik Festivali", 18 Ağustos'ta başlayacak - Kültür ve Turizm Bakanlığının destekleriyle, "Başka bir dünya mümkün mü?" temasıyla yola çıkan festival, bir ay boyunca 14 farklı mekanda Türkiye ve yurt dışından 30'un üzerinde solist, topluluk ve orkestrayı ağırlayacak.

15.06.2021Keyif
Müzik dünyasının efsane ismi Hasan Saltıka veda

Müzik dünyasının efsane ismi Hasan Saltık'a veda

MÜZİK camiasının efsane ismi Hasan Saltık, Kartal Cemevi'nde düzenlenen cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

4.06.2021Magazin
Anadolu Türküleri sahipsiz kaldı... Hasan Saltık bugün toprağa verilecek

Anadolu Türküleri sahipsiz kaldı... Hasan Saltık bugün toprağa verilecek

Bodrum’da önceki gün kalp krizi geçirerek hayata veda eden Hasan Saltık, Anadolu’nun kayıp seslerini kazıyıp ortaya çıkararak kayıt altına alan bir kültür arkeoloğuydu. Saltık, 30 yıl önce kurduğu Kalan Müzik ile bu toprakların çok dilli ses hazinesini derleyip bütün dünyaya ulaştıran bir elçi oldu.

4.06.2021Magazin

Yazar Sonuçları

İngiltere Prensi’ni ağırladılar

Dün İngiliz Kraliyet Sarayı için büyük gündü.

29.04.2011

Parti zamanı

‘Lucca Cocktail Studio with Absolut Flavors’ partisi önceki akşam Lucca’da yapıldı. Lucca, mutfağından tadımlık lezzetlerin de sunulduğu partiye ünlü isimler katıldı.

17.04.2011

Müzik Festivali’nin açık hava konserleri

Pazar günleri TRT’deki açık hava konserlerini dinlerken, İstanbul’daki açılışların özlemini çekiyorum.

15.06.2021