EKSTRA
MENÜ

Suç Duyurusu

Suç Duyurusu haberleri sayfasında güncel ve son dakika Suç Duyurusu hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 7.783 Suç Duyurusu haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Suç Duyurusu Haberleri

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan 10 büyükelçi mesajı: Bunları ülkemizde ağırlamak gibi bir lüksümüz olamaz

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 10 büyükelçi mesajı: Bunları ülkemizde ağırlamak gibi bir lüksümüz olamaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Angola, Togo ve Nijerya ziyareti dönüşü uçakta gazetecilerle sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 büyükelçinin Osman Kavala çağrısına ilişkin "Söyledim Dışişleri Bakanımıza, bizim bunları ülkemizde ağırlamak gibi bir lüksümüz olamaz. Türkiye’ye böyle bir ders vermek haddinize mi sizin? Kimsiniz siz?" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD ile yaşanan F-35 krizi, Kılıçdaroğlu'nun 'siyasi cinayetler işlenebilir' sözleri ve erken seçim tartışmalarına ilişkin de soruları yanıtladı. Hayatını kaybeden SİHA'ların öncü ismi Özdemir Bayraktar'ın uzun süredir rahatsızlığı olduğunu hatırlatan Erdoğan "Afrika’ya hareket etmemden bir gün önce hastaneye varıp kendisiyle helalleştim. Helalleştikten sonra da yola çıktık. Mekanı cennet olsun" dedi.

21.10.2021Gündem
Erdoğan ve Oktay’dan Kılıçdaroğlu’na suç duyurusu

Erdoğan ve Oktay’dan Kılıçdaroğlu’na suç duyurusu

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kamu görevlilerine yönelik açıklamalarına ilişkin suç duyurusunda bulundu.

19.10.2021Gündem
Fenerbahçeli hukukçulardan Trabzonspor maçı hakemi Ali Şansalana suç duyurusu

Fenerbahçeli hukukçulardan Trabzonspor maçı hakemi Ali Şansalan'a suç duyurusu

Ankara'da Hukukçu Fenerbahçeliler Derneği (HUFEDER) üyeleri, Trabzonspor-Fenerbahçe futbol müsabakasını yöneten hakem Ali Şansalan hakkında suç duyurusunda bulundu.

18.10.2021Futbol
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kılıçdaroğluna suç duyurusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na suç duyurusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatları, Kılıçdaroğlu'nun bürokratlarla ilgili açıklamasında Erdoğan'a hakaret içeren ifadelerin de yer aldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

18.10.2021Haber
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kılıçdaroğluna suç duyurusu

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na suç duyurusu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bürokratlarla ilgili açıklamasında, Erdoğan'a yönelik hakaret içeren ifadelerin de yer aldığı gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

18.10.2021Gündem
Ankara Barosundan arzuhalciler hakkında suç duyurusu

Ankara Barosu'ndan arzuhalciler hakkında suç duyurusu

Ankara Barosu, Ankara Adliyesi ve ek hizmet binalarının çevresindeki arzuhalciler hakkında suç duyurusunda bulundu.

14.10.2021Gündem
Demirören Şirketler Grubundan mesnetsiz iddialar hakkında suç duyurusu

Demirören Şirketler Grubu'ndan mesnetsiz iddialar hakkında suç duyurusu

Demirören Şirketler Grubu'nun ticari faaliyetleri ile ilgili algı çalışması yapan Reuters Haber Ajansı basın meslek ilkelerine uymaya davet edildi ve iftiralarla ilgili suç duyurusunda bulunuldu.

8.10.2021Gündem
İki kardeş traktör ile ablalarını ezmeye çalıştı; o anlar kamerada

İki kardeş traktör ile ablalarını ezmeye çalıştı; o anlar kamerada

Antalya'nın Manavgat ilçesinde iki kardeş, babadan miras kalan tarlada çalışma yapmalarına engel olmak isteyen ablaları Emine Çetin'i (60) traktörle ezmeye çalıştı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı. Ölümden dönen Çetin "Beni öldürmeye çalıştılar. Küçük kardeşim, diğerinin yapamadığını görünce traktörü üzerime sürdü. Beni ezmeye çalıştı" dedi.

8.10.2021Haber
Esra Ersoy’dan ’cinsel taciz’ soruşturmasına karşı ’iftira’dan suç duyurusu

Esra Ersoy’dan ’cinsel taciz’ soruşturmasına karşı ’iftira’dan suç duyurusu

Kamuoyunda ’cicişler’ olarak tanınan kız kardeşlerden Esra Ersoy, kendisi hakkında ’cinsel taciz’ iddiasıyla suç duyurusunda bulunan Ankaralı iş insanı M.Y. için ’iftira’dan suç duyurusunda bulundu. Ersoy, M.Y. ile 11 yıllık duygusal beraberlik yaşadıklarını ileri sürüp, birlikte fotoğrafları ile tatil yaptıkları otel kayıtlarını delil olarak sundu.

8.10.2021Keyif
Antalyada korkunç olay İki kardeş traktörle ablalarını ezmeye çalıştı

Antalya'da korkunç olay! İki kardeş traktörle ablalarını ezmeye çalıştı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde iki kardeş, babadan miras kalan tarlada çalışma yapmalarına engel olmak isteyen ablaları Emine Çetin'i (60) traktörle ezmeye çalıştı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı. Ölümden dönen Çetin "Beni öldürmeye çalıştılar. Küçük kardeşim, diğerinin yapamadığını görünce traktörü üzerime sürdü. Beni ezmeye çalıştı" dedi.

8.10.2021Gündem
Ece Ronaydan Mehmet Ali Erbile suç duyurusu

Ece Ronay'dan Mehmet Ali Erbil'e suç duyurusu

Klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiği iddiasında bulunan ve cep telefonundaki mesaj kayıtlarının görüntülerini yayınlayan Ece Ronay, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

6.10.2021Magazin
Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu

Ece Ronay’dan Mehmet Ali Erbil’e suç duyurusu

KLİBİNDE rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiği iddiasında bulunan ve cep telefonundaki mesaj kayıtlarının görüntülerini yayınlayan Ece Ronay, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

6.10.2021Magazin
Farah Zeynep Abdullahtan çok sert Musa Orhan tepkisi: Bunu da dosyaya ekle avukat

Farah Zeynep Abdullah'tan çok sert Musa Orhan tepkisi: Bunu da dosyaya ekle avukat

Batman’da intihar eden İpek Er’in bıraktığı mektupla kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan’a hakaret gerekçesiyle 65 günlük adli para cezasına çarptırılan oyuncu Ezgi Mola’ya destek veren meslektaşı Farah Zeynep Abdullah hakkında da suç duyurusunda bulunuldu. Bu gelişmenin ardından Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya hesabından, "Vicdanlar tazminatla temizleniyor mu, insanlar bir anda vay 5 bin 200 aldı çok temiz insanmış mı diyorlar. Bunu da dosyaya ekle" paylaşımı yaptı.

5.10.2021Gündem
Çavuşa hakaretten 5 bin TL ceza

Çavuşa hakaretten 5 bin TL ceza

Oyuncu Ezgi Mola hakkında, geçen yıl Batman'da intihar eden İpek Er'in, bıraktığı mektupta kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu yazdığı Musa Orhan'a sosyal medyadan hakaret ettiği gerekçesiyle açılan davada karar açıklandı. Mola, 5 bin 200 TL cezaya çarptırılırken, hükmün açıklanmasının geriye bırakılmasına karar verildi.

2.10.2021Gündem
İstanbul Filarmoni Derneği’ndeki taciz iddiası Dilacandan Atilla Tunanın açıklamasına yanıt

İstanbul Filarmoni Derneği’ndeki taciz iddiası! Dilacan'dan Atilla Tuna'nın açıklamasına yanıt

İstanbul Filarmoni Derneği’nin yeni çıkacak müzik dergisi için editör olarak işe başlayan Dilacan Ö., Dernek Başkanı Atilla Tuna tarafından taciz edildiğini iddia etmişti. Atilla Tuna, taciz iddialarının ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Taciz iddialarını yalanlayan Tuna, Dilacan Ö. hakkında suç duyurusunda bulunduğunu belirtti. Dilacan Ö., Tuna'nın açıklamasına sosyal medya hesabından yanıt verdi. Dilacan Ö. "Basit yalanlarla yaşadığım mağduriyet A.T. ve taraflarınca devam ettirilmektedir" dedi.

28.09.2021Gündem
Songül Karlı eski eşi Metin Yüncüden ağlayarak şikayetçi olmuştu... Detaylar ortaya çıktı

Songül Karlı eski eşi Metin Yüncü'den ağlayarak şikayetçi olmuştu... Detaylar ortaya çıktı!

Sanatçı Songül Karlı'nın kendisini milyonlarca lira dolandırdığı yönünde şikayet ettiği eski eşi Metin Yüncü'nün de aralarında bulunduğu 3 sanık hakkında 10'ar yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Metin Yüncü, eski eşi Songül Karlı'nın Sultanbeyli'deki 27 milyon lira değerindeki arsasını ve otomobillerini satmakla suçlanıyor.

25.09.2021Magazin
Son dakika... Mansimov’a kardeşinden nitelikli dolandırıcılık suçlaması

Son dakika... Mansimov’a kardeşinden nitelikli dolandırıcılık suçlaması

FETÖ’ye yardım suçlamasıyla 5 yıl hapis cezası alan Azerbaycan uyruklu iş insanı Mübariz Mansimov Gurbanoğlu ve şirket yöneticisi Nuray N.P. hakkında, kardeşi Marif Mansimov tarafından ‘Nitelikli dolandırıcılık’ ve ‘Güvenin kötüye kullanılması’ iddialarıyla suç duyurusunda bulunuldu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na verilen suç duyurusu dilekçesinde, Mübariz Mansimov Gurbanoğlu’nun “kamuoyuna da yansıyan kirli ilişkiler içine girdiği, gerçekte olmadığı halde devlet adamlarıyla yakın ilişkisi olduğunu söyleyerek iş dünyası ve bankacıları dolandırmaya çalıştığı” iddia edildi.

23.09.2021Gündem
Gül Sandıkçının ölümünde şoke eden iddia: Migren deyip gönderdiler, beyin kanaması geçirmiş

Gül Sandıkçı'nın ölümünde şoke eden iddia: Migren deyip gönderdiler, beyin kanaması geçirmiş

Trabzon'un Köprübaşı ilçesinde baş ağrısı şikayetiyle hastaneye giden Gül Sandıkçı'nın (41), acil serviste ‘migren’ teşhisi konularak ve tedavisinin ardından evine gönderildiği iddia edildi. Evine döndükten 2 saat sonra fenalaşan Sandıkçı'ya yeniden kaldırıldığı aynı hastanede beyin kanaması teşhisi kondu ancak Sandıkçı kurtarılamadı. Gül Sandıkçı'nın ailesi,  ilk muayenede yanlış teşhis koyulduğu iddiasıyla Vali Recep Yazıcıoğlu Devlet Hastanesi’nde görevli doktor Ö.Ç. hakkında suç duyurusunda bulundu. Savcılık, doktor hakkında soruşturma açtı, İl Sağlık Müdürlüğü de inceleme başlattı. Acılı eş Erkan Sandıkçı, “Doktor bey yerinden kalkıp hastaya hiçbir müdahalede bulunmadı, uzaktan ‘migren’ teşhisi koydu. Eşim de ‘Emin misiniz çünkü yaylaya çıkacağım’ deyince bu kez doktor ‘O zaman siz gelin, benim koltuğuma oturun’ dedi'' ifadelerini kullandı.

23.09.2021Gündem
‘Alo Gıda’ hattına 5 yılda 393 bin başvuru

‘Alo Gıda’ hattına 5 yılda 393 bin başvuru

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Alo Gıda Hattı olan 174’e son beş yılda toplam 393 bin 515 başvuru yapıldığını kaydederek, “15 bin 974 idari para cezası, 276 savcılığa suç duyurusu ve 387 faaliyetten men olmak üzere toplam 16 bin 637 başvuruya cezai işlem uygulanmıştır” dedi.

21.09.2021Ekonomi
Macron afişine 10 bin avro ceza

Macron afişine 10 bin avro ceza

Fransa'da, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un, Adolf Hitler'e benzetildiği afişleri asan Michel-Ange Flori'ye 10 bin avro para cezası verildi.

18.09.2021Dünya
Başbuğ’a 4 yıl hapis talebi

Başbuğ’a 4 yıl hapis talebi

‘FETÖ’nün siyasi ayağı’na ilişkin iddialarda bulunan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ ve eski CHP Milletvekili Dursun Çiçek hakkındaki soruşturmalar tamamlandı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Başbuğ’a 4 yıl, Çiçek’e 7 yıl hapis talebiyle ayrı ayrı dava açtı.

18.09.2021Gündem
Eski CHP milletvekili Dursun Çiçek hakkında iftira suçundan dava açıldı

Eski CHP milletvekili Dursun Çiçek hakkında iftira suçundan dava açıldı

AK Parti milletvekilleri Ahmet Aydın, Bekir Bozdağ, Mustafa Elitaş, Abdurrahman Müfit Yetkin, Mehmet Ceylan, Ahmet İyimaya, Sadullah Ergin ve Yahya Doğan'ın suç duyurusu üzerine, eski CHP milletvekili Dursun Çiçek hakkında açılan soruşturma tamamlandı. Çiçek'in 7 yıla kadar hapsi istendi

17.09.2021Gündem
Hemşireyi darp edip saçlarını yoldu

Hemşireyi darp edip saçlarını yoldu

Gaziantep'te Necla Y., kendisini el işareti ile yönlendirdiği iddia edilen hemşire Nurcan Kütük'e saldırdı. Necla Y.'nin hemşireyi darbedip, saçlarını yolduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

10.09.2021Haber
Sağlık çalışanına çirkin saldırı: Dövüp saçlarını yoldu

Sağlık çalışanına çirkin saldırı: Dövüp saçlarını yoldu

Gaziantep'te Necla Y., kendisini el işareti ile yönlendirdiği iddia edilen hemşire Nurcan Kütük'e saldırdı. Gözaltına alınan Necla Y., adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Necla Y.'nin hemşireyi darbedip, saçlarını yolduğu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

10.09.2021Gündem
Çöp tesisi atık sularının denize deşarjı iddiasına soruşturma

Çöp tesisi atık sularının denize deşarjı iddiasına soruşturma

Giresun'un Görele ilçesine bağlı Çavuşlu beldesinde katı atık bertaraf tesisinde depolanan çöplerin atık sularının Karadeniz'e deşarj edildiği iddia edildi. Denizde kirlilik oluşurken numuneler alındı. Görele Cumhuriyet Başsavcılığı da tesis yöneticileri hakkında 'çevrenin kasten kirletilmesi' suçundan soruşturma başlattı.

9.09.2021Haber
Son dakika... Giresunda çöp tesisinde skandal Denizde kirlilik oluştu, soruşturma başlatıldı

Son dakika... Giresun'da çöp tesisinde skandal! Denizde kirlilik oluştu, soruşturma başlatıldı

Giresun'un Görele ilçesine bağlı Çavuşlu beldesinde katı atık bertaraf tesisinde depolanan çöplerin atık sularının Karadeniz'e deşarj edildiği iddia edildi. Denizde kirlilik oluşurken numuneler alındı. Görele Cumhuriyet Başsavcılığı da tesis yöneticileri hakkında 'çevrenin kasten kirletilmesi' suçundan soruşturma başlattı.

9.09.2021Gündem
5 Alman şirkete suç duyurusu: ‘insanlık dışı köleliğe yardımcı oldular’

5 Alman şirkete suç duyurusu: ‘insanlık dışı köleliğe yardımcı oldular’

Almanya’da insan hakları dernekleri Uygurlara yönelik asimilasyon ve şiddet uygulayan Çin’in Xinjiang bölgesinde Uygurların zorla çalıştırıldığı iş yerlerinde üretilenlerle ticaret yaptıkları gerekçesiyle 5 Alman şirketi hakkında suç duyurusunda bulundu.

7.09.2021Avrupa
Bülent Eczacıbaşı hakkında, şantiye bastığı iddiasıyla suç duyurusu

Bülent Eczacıbaşı hakkında, şantiye bastığı iddiasıyla suç duyurusu

Muğla'nın Bodrum ilçesinde villasının yanındaki villa şantiyesini bastığı iddia edilen iş insanı Bülent Eczacıbaşı ve çalışanları hakkında şantiye yöneticileri, ‘Araziye izinsiz girmek’ten suç duyurusunda bulundu. Eczacıbaşı Holding’den yapılan açıklamada ise, ‘’Kamu mülkiyeti olan bir araziden Bülent Eczacıbaşı geçerken, ruhsatsız bir inşaatın görevlilerince kendisinin engellendiği’’ ileri sürüldü.

4.09.2021Gündem
Provokatör bu kez İsveç’te

Provokatör bu kez İsveç’te

Danimarkalı İslam karşıtı aşırı sağcı Sıkı Yön (Stram Kurs) lideri Rasmus Paludan, İsveç’in başkenti Stockholm’de Diyanet İşlerine bağlı Fittja Ulu Camisi önünde elinde Kur’an-ı Kerim ile provokasyon yaptı.

3.09.2021Avrupa
Thodexle ilgili flaş gelişme Reklamlarında oynayan ünlülere büyük şok

Thodex'le ilgili flaş gelişme! Reklamlarında oynayan ünlülere büyük şok

Thodex vurgununda yeni gelişme yaşandı. Reklamlarında oynayan ünlüler hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Reklamdan sonraki mal varlıklarının incelenmesi istendi.

28.08.2021Ekonomi
Thodex ünlülerine suç duyurusu

Thodex ünlülerine suç duyurusu

Thodex vurgununda yeni gelişme yaşandı. Reklamlarında oynayan ünlüler hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Reklamdan sonraki mal varlıklarının incelenmesi istendi. CNN TÜRK muhabiri Ceylan Sever'in özel haberi...

28.08.2021Haber
UBER soruşturmasında bilirkişi: Haksız rekabet oluştu

"UBER" soruşturmasında bilirkişi: Haksız rekabet oluştu

Yeni Nesil Taksiciler Taşıma ve İşletme Kooperatifi’nin haksız rekabet iddiasıyla UBER hakkında yaptığı suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturma dosyasına bilirkişi raporu ulaştı. Bilirkişi raporunda UBER’in haksız rekabet koşulları oluşturduğu yer aldı. Yeni Nesil Taksiciler Taşıma ve İşletme Kooperatifi Başkanı Kıyasettin Telli, "UBER kendi taksimetre tarifesini uyguluyor, kamu gücünü ve denetimini de pek kabul eden bir yaklaşım tarzı içerisinde değil" dedi.

26.08.2021Ekonomi
AYM’den eksik soruşturmaya 30 bin lira tazminat

AYM’den eksik soruşturmaya 30 bin lira tazminat

Anayasa Mahkemesi (AYM) Fethiye’de bir kadına cinsel saldırı soruşturmasındaki eksiklik ve gecikmelerin, ihlal olduğuna hükmetti. AYM, mağdur başvurucu B.A. adlı kadına 30 bin lira manevi tazminat ödenmesine de karar verdi.

26.08.2021Gündem
Sosyal medya fenomenine soruşturma

Sosyal medya fenomenine soruşturma

Sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur’un İslami değerlere hakaret ettiği ve ırkçılık yaptığını öne süren bir grup vatandaş, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

24.08.2021Gündem
Savcılıktan YouTuber Oğuzhan Uğura soruşturma

Savcılıktan YouTuber Oğuzhan Uğur'a soruşturma

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, YouTube kanalında yayınlanacak programın fragman içeriğinde İslami değerlere hakaret ettiği iddiasıyla hakkında suç duyurusunda bulunulan YouTuber Oğuzhan Uğur'la ilgili soruşturma başlatıldı.

23.08.2021Gündem
Son Dakika Haberi... Galatasarayda başkan Burak Elmastan TFF ve kurular hakkında şok iddialar Operasyon yapılıyor

Son Dakika Haberi... Galatasaray'da başkan Burak Elmas'tan TFF ve kurular hakkında şok iddialar! 'Operasyon yapılıyor'

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Türkiye Futbol Federasoyu ve kurulları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

21.08.2021Futbol
Burak Elmas: TFF içinde Galatasaraya karşı bir yapı var...

Burak Elmas: TFF içinde Galatasaray'a karşı bir yapı var...

Galatasaray Başkanı Burak Elmas ve Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, GS TV'de sarı kırmızılı kulübün gündemine ilişkin konuştu.

20.08.2021Süper Lig
Son Dakika: Galatasaray Başkanı Burak Elmastan çarpıcı Oğulcan Çağlayan ve Marcao açıklaması Anlaşma masadan kalktı

Son Dakika: Galatasaray Başkanı Burak Elmas'tan çarpıcı Oğulcan Çağlayan ve Marcao açıklaması! "Anlaşma masadan kalktı"

Galatasaray Başkanı Burak Elmas ve Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, GS TV'de sarı kırmızılı kulübün gündemine ilişkin konuştu. Başkan Burak Elmas, ""Sözleşmede Tahkim Kurulu aleyhine bulunduğumuz suç duyurularından feragat etmemiz istendi. Bu Rizespor'dan bize gelen protokol içeriğinde yer alıyor. Demek ki bu konu Rizespor ile bizim aramızda değil, TFF ve kurulları arasında. Biz de bunu asla kabul etmeyeceğimizi söyledik. Anlaşma masadan kalktı." diyerek Çaykur Rizespor ile sulh yoluyla anlaşma ihtimallerinin kalmadığını ifade etti. Başkan Elmas son olarak ise TFF ile ilişkilerini yazışma seviyesine indirdiklerini ve başkan veya yönetici nezdinde bir görüşme olmayacağını duyurdu.

20.08.2021Futbol
Şarkıcı Güllü yaşanan kavga ile ilgili iddiaları yalanladı

Şarkıcı Güllü yaşanan kavga ile ilgili iddiaları yalanladı

MUĞLA, Fethiye'de işletmeciliğini yaptığı kamp alanında kira borcu nedeniyle mal sahibi ile kavga ettiği iddia edilen Güllü, olayın kira ve mal sahibi ile ilgisinin olmadığını belirtti. Güllü, "Olay sadece şahsıma ve kızıma yapılan bir hareket. Kısacası taciz diyeyim, sizler anlayın. Konu tamamıyla tacizle alakalıdır" diyerek suç duyurusunda bulundu.

16.08.2021Magazin
Şarkıcı Güllü Fethiye’de yaşanan kavga ile ilgili iddiaları yalanladı

Şarkıcı Güllü Fethiye’de yaşanan kavga ile ilgili iddiaları yalanladı

Fethiye’de işletmeciliğini yaptığı kamp alanında kira borcu nedeniyle mal sahibi ile kavga ettiği iddia edilen Güllü, olayın kira ve mal sahibi ile ilgisinin olmadığını belirtti. Güllü, "Olay sadece şahsıma ve kızıma yapılan bir hareket. Kısacası taciz diyeyim, sizler anlayın. Konu tamamıyla tacizle alakalıdır" diyerek suç duyurusunda bulundu.

16.08.2021Magazin
Zakkumcu Ziya hayatını kaybetti

Zakkumcu Ziya hayatını kaybetti

80’li ve 90’lı yıllarda zakkum çiçeğinden ürettiği ilacın kanser tedavisinde kullanılabileceğine ilişkin açıklamalarıyla gündeme gelen Op. Dr. Ziya Özel, haziran ayında ABD’deki evinde hayatını kaybetti. Araştırmaları ve açıklamalarıyla bazı kesimler tarafından sertçe eleştirilen ve adı ‘Zakkumcu Ziya’ya çıkan Dr. Özel, hayatının sonuna kadar kanser hastalarının tedavisi için bilimsel çalışmalar yapmaktan hiç vazgeçmedi.

14.08.2021Gündem
Kripto para borsasına 28 bin dolarlık dolandırıcılık iddiası

Kripto para borsasına 28 bin dolarlık dolandırıcılık iddiası

Esnaf Sarper Dağlı bir kripto para borsasına yatırdığı 28 bin dolarının buharlaştırıldığını öne sürerek suç duyurusunda bulundu. Soruşturma başlatan savcılık, paranın akıbetinin araştırılmasını istedi.

12.08.2021Ekonomi
Kayseride flaş havai fişek kararı Yasaklandı

Kayseri'de flaş havai fişek kararı! Yasaklandı

Kayseri Valiliğince kentte hava fişek kullanımının yasaklandığı bildirildi.

6.08.2021Gündem
‘Panik hesapları’na soruşturma açıldı

‘Panik hesapları’na soruşturma açıldı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, “Orman yangınlarıyla ilgili bazı kişi ve grupların gerçek veya bot hesaplar üzerinden organize bir şekilde halk arasında endişe, korku ve panik yaratmaya, Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile hükümetini aşağılamaya çalıştıkları saptanmıştır” açıklaması yapıp soruşturma başlattı.

6.08.2021Gündem
Yanıltıcı paylaşım yapan kişi hakkında suç duyurusu

Yanıltıcı paylaşım yapan kişi hakkında suç duyurusu

Tarım ve Orman Bakanlığı, sosyal medya hesabından orman yangınlarıyla ilgili kamuoyunu yanıltacak ve kamu kurumlarını zan altında bırakacak mahiyette paylaşım yapan Batuhan Onur Maz hakkında suç duyurusunda bulundu.

5.08.2021Gündem
Tuğba Özay’dan suç duyurusu

Tuğba Özay’dan suç duyurusu

MANAVGAT’taki çiftliğiyle ilgili video çekerek yardım çağrısında bulunan ve daha sonra fenalık geçirerek hastaneye kaldırılmasının ardından bir açılışa katılması gerekçesiyle sosyal medyada tepkilere neden olan Tuğba Özay, yardım çağrısı yaptığı yayın ile ilgili yazılan bir habere ilişkin bir gazete hakkında suç duyurusunda bulundu. Özay, "Geçmiş olsun denileceği yerde, daha empatiyle yaklaşılacağı yerde yine ben suçlanıyorum, yine bana vuruluyor. Herkesi Allah’a havale ediyorum" dedi.

3.08.2021Magazin