EKSTRA
MENÜ

Suç Duyurusu

Suç Duyurusu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Suç Duyurusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.541 Suç Duyurusu haberi bulunmuştur.

Suç Duyurusu Haberleri

Ahlaksız yayını kınıyoruz

Ahlaksız yayını kınıyoruz

Fransa’da daha önce Hz. Muhammed’e hakaret karikatürleri yayınlayan Charlie Hebdo dergisinin bu defa Cumhurbaşkanı Erdoğan ve peygamberi hedef alan çirkin kapağına Ankara’dan tepki yağdı. Erdoğan, görsele ilişkin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

29.10.2020Dünya
Son dakika gelişmesi: Cumhurbaşkanı Erdoğandan Charlie Hebdo dergisinin alçak karikatürüyle ilgili sert tepki

Son dakika gelişmesi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin alçak karikatürüyle ilgili sert tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransız Charlie Hebdo dergisinin ahlaksız karikatürüyle ilgili ilk kez konuştu. Erdoğan, "Benim Peygamberime hakaret eden bu namussuzlarla ilgili benim herhangi bir şey söylememe de gerek yok. Üzüntüm ve öfkem şahsıma yapılan iğrenç saldırıdan değil, aynı mecranın canımızdan aziz bildiğimiz Peygamber Efendimize yönelik terbiyesizliklerin kaynağı olmasıdır. Hedefin şahsım değil, savunduğumuz değerler olduğunu biliyoruz." diye konuştu. Öte yandan, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Charlie Hebdo dergisinin kapağındaki hakaret içerikli görsele ilişkin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

28.10.2020Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Wilders hakkında suç duyurusu

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Wilders hakkında suç duyurusu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hollanda'da aşırı sağcı Özgürlük Partisi lideri Wilders hakkında hakaret içerikli paylaşımları nedeniyle suç duyurusunda bulundu.

27.10.2020Haber
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Wilders hakkında suç duyurusu

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Wilders hakkında suç duyurusu

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, kendisine yönelik hakaret içerikli sözleri nedeniyle Hollanda aşırı sağcı Özgürlük Partisi lideri Geert Wilders hakkında suç duyurusunda bulundu.

27.10.2020Gündem
İngilizin yarımadadaki villası için karar belli oldu

İngiliz'in yarımadadaki villası için karar belli oldu!

Antalya'nın Demre ilçesine bağlı 'Kekova' olarak da adlandırılan bölgedeki Üçağız Yarımadası'nda, İngiliz Cloudya Jamey Hankes'in 10 yıl önce satın aldığı kaçak yapının yerine inşa ettiği denize sıfır villanın Yapı Kayıt Belgesi, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından iptal edildi. Villanın yıkımı, Demre Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek.

23.10.2020Gündem
Özdağın bomba iddiaları mahkemeye taşındı

Özdağ'ın bomba iddiaları mahkemeye taşındı

Kendisine ‘FETÖ’cü’ diyen İYİ Parti milletvekili Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunan İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Kavuncu, “Şüphelinin yoğun kast içerisinde işlediği bu suçun hesabını Türk yargısı önünde de vermesi gerekmektedir” dedi.

22.10.2020Gündem
Gençlik aşısı adı altında cildine işlem yapılan genç kadından suç duyurusu

'Gençlik aşısı' adı altında cildine işlem yapılan genç kadından suç duyurusu

İzmir'de yaşayan 24 yaşındaki kadın, "gençlik aşısı" adı altındaki işlem sonrası yüzünde ve boynunda yüzlerce nodül oluşunca uygulamayı yapan güzellik merkezinin sahibi hakkında suç duyurusunda bulundu.

21.10.2020Haber
Son dakika haberler: Buğra Kavuncudan Ümit Özdağ hakkında suç duyurusu

Son dakika haberler: Buğra Kavuncu'dan Ümit Özdağ hakkında suç duyurusu

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, kendisine yönelik İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın, "FETÖ'cü" iddiası hakkında suç duyurusunda bulundu.

21.10.2020Gündem
Çocukların çekildiği sosyal deneyler hakkında suç duyurusu

Çocukların çekildiği sosyal deneyler hakkında suç duyurusu

Diyarbakır'da, çocuk işçilerin görüntülerinin çekilerek sosyal medyada paylaşıldığı sosyal deneyler için Diyarbakır Barosu Çocuk Hakları Merkezi tarafından suç duyurusunda bulunuldu. Bu deneylerde çocukların istismarının söz konusu olduğunu belirten Diyarbakır Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Av. Mehmet Emin Çoban, hem Birleşmiş Milletler Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin hem anayasanın hem de çocukları koruma kanununun ihlal edildiğini savunarak Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

18.10.2020Haber
Son dakika... Çocukların çekildiği sosyal deneyler hakkında suç duyurusu

Son dakika... Çocukların çekildiği sosyal deneyler hakkında suç duyurusu

Diyarbakır'da, çocuk işçilerin görüntülerinin çekilerek sosyal medyada paylaşıldığı sosyal deneyler için Diyarbakır Barosu Çocuk Hakları Merkezi tarafından suç duyurusunda bulunuldu. Bu deneylerde çocukların istismarının söz konusu olduğunu belirten Diyarbakır Barosu Çocuk Hakları Merkezi Başkanı Av. Mehmet Emin Çoban, hem Birleşmiş Milletler Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin hem anayasanın hem de çocukları koruma kanununun ihlal edildiğini savunarak Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

18.10.2020Gündem
Son dakika | Bursaspor eski başkanı Mesut Mestandan Özer Hurmacı hakkında suç duyurusu

Son dakika | Bursaspor eski başkanı Mesut Mestan'dan Özer Hurmacı hakkında suç duyurusu

Bursaspor'un eski kulüp başkanı Mesut Mestan'ın, sosyal medya hesabından kendisine yönelik paylaşımları nedeniyle Bursasporlu futbolcu Özer Hurmacı hakkında suç duyurusunda bulunduğu bildirildi.

13.10.2020Futbol
Sanayiciye ikiz çek şoku

Sanayiciye ikiz çek şoku

Çekte sahteciliğin önüne geçmek için uygulanan karekod sistemini dolandırıcıların aştığı iddia edildi. Firmalara ait çeklerin sahtesi ile mal alan dolandırıcılar hakkında savcılıklara da çok sayıda başvuru olduğu öğrenildi. Firmasına ait çeklerin ikizinin piyasaya sürüldüğünü ileri süren İkitelli OSB Yönetim Kurulu üyesi Şaban Gülbahar, “Çok sayıda sanayici arkadaşımız benzer durumu yaşıyor” dedi.

9.10.2020Ekonomi
Ali Edizer hakkında suç duyurusu

Ali Edizer hakkında suç duyurusu

ANAP Platformu üyesi bir grup, sosyal medyada erkeklere ikinci eş çağrısı yapması ardından görevden alınan GATA Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Edizer hakkında, Mesut Yılmaz hakkındaki paylaşımı nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

8.10.2020Gündem
5nci kattan düşen kediye yanlış tedavi iddiasına suç duyurusu

5nci kattan düşen kediye yanlış tedavi iddiasına suç duyurusu

ANKARA’da Sabri Akkerman’ın 2,5 yaşındaki siyam cinsi kedisi Alfa, 3 ay önce 5’inci kattan yere düşerek yaralandı. Akkerman, veteriner kliniğinde kedinin omuriliğindeki kırığın saptanamadığını, yanlış tedavi uygulanması sonucu Alfa’nın yürüyemez duruma geldiğini ileri sürerek, veteriner hekim hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

2.10.2020Gündem
Seren Serengile 4 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istemi

Seren Serengil'e 4 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istemi

Şarkıcı Seren Serengil hakkında, Özbekistan uyruklu yardımcısı Gulnoza Mamatova'yı darp ettiği iddiasıyla "basit yaralama" suçundan 4 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

1.10.2020Magazin
Öldüren botoks

Öldüren botoks

İstanbul’da botoks yapma izni olmayan güzellik merkezine giden Kübra Boyraz, botoks yaptırdıktan bir gün sonra hayatını kaybetti. Gözaltına alınan 5 kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Şüphelilerin daha önce İzmir’den İstanbul’a kaçtıkları iddia edildi.

25.09.2020Gündem
Fatih Portakal hakim karşısında

Fatih Portakal hakim karşısında

Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım nedeniyle hakkında "Bankacılık Kanunu'na muhalefet" suçundan hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan eski Fox TV Haber sunucusu Fatih Portakal hakim karşısına çıktı. Fatih Portakal hakkında "Cumhurbaşkanı'na hakaret" suçlamasıyla bir iddianame daha düzenlendiği ortaya çıktı.

24.09.2020Gündem
Uyuşturucudan suçlanırlarken başka suçları da çıktı

Uyuşturucudan suçlanırlarken başka suçları da çıktı

Münih Emniyeti’nde görevli 21 polise yönelik yapılan uyuşturucu baskınıyla ilgili açıklama yapan Polis Sendikası, polislere yönelik suçlamaların bilinenden daha fazla olma ihtimalinin olduğunu açıkladı.

24.09.2020Avrupa
Yunanistan’a sığınmacılar için  suç duyurusu

Yunanistan’a sığınmacılar için suç duyurusu

OXFAM ve WeMove Europe adlı iki uluslararası sivil toplum kuruluşu Yunanistan’ı mültecilere karşı AB hukukunu sistematik olarak ihlal ettiği gerekçesiyle Avrupa Birliği Komisyonu’na şikayet etti.

23.09.2020Dünya
Erdoğan’dan rezil manşete suç duyurusu

Erdoğan’dan rezil manşete suç duyurusu

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın avukatı Hüseyin Aydın, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na, Erdoğan’a yönelik hakaret içeren manşetiyle büyük tepki çeken Yunanistan’ın Dimokratia gazetesinin sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.

22.09.2020Dünya
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğanın avukatlarından Yunan gazetesine suç duyurusu

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatlarından Yunan gazetesine suç duyurusu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatları, Erdoğan'la ilgili hakaret içeren manşet atan Yunan gazetesinin sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu.

21.09.2020Haber
Son dakika: Yunan gazetesinden skandal manşet… Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti

Son dakika: Yunan gazetesinden skandal manşet… Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın avukatları, Erdoğan'la ilgili hakaret içeren manşet atan Yunan gazetesinin sorumluları hakkında suç duyurusunda bulundu. Ayrıca, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret içeren manşeti nedeniyle Yunan Dimokratia gazetesi hakkında soruşturma başlattı.

21.09.2020Gündem
Son dakika… RTÜK’ten o paylaşımlar nedeniyle suç duyurusu

Son dakika… RTÜK’ten o paylaşımlar nedeniyle suç duyurusu

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üst Kurul Başkanı ve Üst Kurul üyelerini hedef alan küfür ve hakaret içerikli mesajlar nedeniyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulduğunu açıkladı.

20.09.2020Gündem
Gazeteci Taha Akyolu dolandıranlar yakalandı

Gazeteci Taha Akyol'u dolandıranlar yakalandı

Gazeteci Taha Akyol'a kendilerini polis ve savcı olarak tanıtan ve "Terör örgütleri peşinizde" diyerek 320 bin TL dolandıran 3 şüpheli yakalandı.

17.09.2020Gündem
‘Karantina kaçakları’na yurt cezası

‘Karantina kaçakları’na yurt cezası

Karantinada olması gerekirken düğünden pikniğe gezip toplum sağlığını hiçe sayanlar, öğrenci yurtlarına alınmaya başlandı. Yurt masrafları da bu kişilerden tahsil edilirken haklarında savcılığa suç duyurusu da yapılacak.

11.09.2020Gündem
Bursa Valisi: Karantinayı ihlal eden 60 kişi hakkında suç duyurusunda bulunduk

Bursa Valisi: Karantinayı ihlal eden 60 kişi hakkında suç duyurusunda bulunduk

BURSA’da Vali Yakup Canbolat ve il protokolünün katılımıyla yapılan koronavirüs denetiminde vatandaşlar maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaları konusunda uyarıldı. Vali Canbolat yaptığı açıklamada, kentte son bir haftada karantina kuralını ihlal ettiği tespit edilen 60 kişi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunduklarını belirtti.

10.09.2020Gündem
Son dakika haberler... Diyanetten Erol Mütercimler hakkında suç duyurusu

Son dakika haberler... Diyanet'ten Erol Mütercimler hakkında suç duyurusu

Diyanet İşleri Başkanlığı, bir televizyon programında imam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunulduğunu bildirdi.

10.09.2020Gündem
‘Dayı’ son anda yine kaçtı Otelciye tehdit: Şikayetini geri çekmezse gay olduğunu yayarız

‘Dayı’ son anda yine kaçtı! Otelciye tehdit: Şikayetini geri çekmezse gay olduğunu yayarız!

Şarkıcı Demet Akalın’ın eski eşi Okan Kurt ve ailesini dolandırdığı gerekçesi ile 11 yıl hapis ceza alan Osman Görgülü yeni bir soruşturma ile gündemde. İstanbul polisi geçen ay 20 kişiye yönelik operasyon yaptı. ‘Dayı’ lakaplı Görgülü yakalanmazken 5 kişi tutuklandı. Şüpheliler bir dizi eylemle suçlanıyor. Şüphelilerin, Antalya’da sorun yaşadıkları bir otelin işletmecisini, kendilerine yönelik şikâyetini geri çekmemesi halinde, ‘gaylerle birlikte oluyor’ haberini yaymakla tehdit etti.

10.09.2020Gündem
Bakan Varank, Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulundu

Bakan Varank, Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulundu

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, bir televizyon programında imam hatiplilere yönelik hakaret içeren sözleri nedeniyle Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulundu.

9.09.2020Gündem
AK Partiden Erol Mütercimler hakkında suç duyurusu

AK Parti'den Erol Mütercimler hakkında suç duyurusu

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları, katıldığı bir televizyon programında imam hatip mezunları hakkında sözleri nedeniyle Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulundu.

9.09.2020Gündem
Erol Mütercimler hakkında 81 ilde suç duyurusunda bulunacaklar

Erol Mütercimler hakkında 81 ilde suç duyurusunda bulunacaklar

ÖNDER İmam Hatipliler Derneği, katıldığı bir televizyon programında imam hatiplilere yönelik sözleri nedeniyle yazar Erol Mütercimler hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. ÖNDER’den yapılan yazılı açıklamada, Mütercimler hakkında, Çağlayan'daki  İstanbul Adliyesi'nde il, ilçe dernekleri tarafından da 81 ilde eş zamanlı olarak suç duyurusunda bulunulacağı bildirildi.

9.09.2020Gündem
Fabrika sahibini şoke eden isim kafa karıştırdı 10 yıl sonra ortaya çıktı…

Fabrika sahibini şoke eden isim kafa karıştırdı! 10 yıl sonra ortaya çıktı…

İzmir’de yapılan bir ihale yolsuzluğu davasında tutuklanan Gürsel Nermanoğlu, 10 yıl sonra bu kez Erenköy’de ortaya çıktı. Erenköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü’nün yaptığı ve Nermanoğlu’nun kazandığı ihaleye, ‘fesat karıştırıldığı’ gerekçesi ile suç duyurusunda bulunuldu, tedbir talepli de dava açıldı. Makineler için 350 bin lira ödeyen Nermanoğlu, bir hafta sonra, makineleri 10 yıldır kullanan fabrika sahibine 700 bin liraya sattı. Telefonla ulaştığımız Nermanoğlu “İsteyen istediği yere şikâyet edebilir' demekle yetindi.

4.09.2020Gündem
Googledan arıyoruz yalanıyla işletmeleri dolandırıyorlar

"Google'dan arıyoruz" yalanıyla işletmeleri dolandırıyorlar

Google’ın ücretsiz verdiği, firma ve şirketleri haritalarda görünmesine yönelik hizmet için para talep eden dolandırıcılar, vatandaşları mağdur ediyor.

4.09.2020Teknoloji
İstanbul Barosu’na suç duyurusu

İstanbul Barosu’na suç duyurusu

Yasadışı terör örgütü DHKP/C üyesi olduğu gerekçesiyle hapis cezasına çarptırılan ve ölüm orucunun 238’inci gününde hayatını kaybeden avukat Ebru Timtik’in posterinin İstanbul Barosu binasına asılmasının ardından konu yargıya taşındı.

1.09.2020Gündem
Polis içinde aşırı sağ korkusu

Polis içinde aşırı sağ korkusu

Almanya’da istihbarat birimi, eylül ayında polis teşkilatında aşırı sağ yapılanma üzerine bir rapor hazırladı. Alman haber ajansı dpa da bu rapor üzerine eyalet bakanlıkarına kaç polis memuru hakkında aşırı sağ şüphesiyle disiplin ve ceza soruşturması bulunduğunu sordu. En fazla soruşturma 17 polis memuruyla Hessen’de çıktı.

23.08.2020Avrupa
‘Huzur’da 29 yıllık kardeş kavgası

‘Huzur’da 29 yıllık kardeş kavgası

Türkiye’nin tanınmış giyim mağazalarından ‘Huzur Giyim’e bir türlü huzur gelmiyor. Üç kardeş arasında 1991’den bu yana süren kavga, yeni bir boyut daha kazandı. Aileden yıllar önce ‘Playboy’ hayatı nedeniyle dışlanan küçük kardeş Abdullah Gençal’ın, FETÖ’cülükle suçladığı ailesi savcılık soruşturmasının ardından aklandı. Ancak Abdullah Gençal bu kez de aynı şikâyeti CİMER’e yaptı.

23.08.2020Gündem
Dolandırıcının ajandası Ece Ajandası’nın vârisi İnci G. dolandırıldı

Dolandırıcının ajandası! Ece Ajandası’nın vârisi İnci G. dolandırıldı

Asırlık Ece Ajandası’nın vârisi İnci G., ticari alacakları olan 1 milyon TL’yi almak için uğraşırken dolandırıcıların kurbanı oldu. Kendisini Murat Saral olarak tanıtan Mahmut Çorlu tarafından 170 bin TL dolandırılan İnci G., savcılığa verdiği dilekçede şu ifadeleri kullandı: “Çorlu, borçlu tarafı tanıdığını söyledi. Borcun, Ataşehir’deki bir ev satılarak ödeneceğini ancak hacizli olduğunu söyledi. Haczin kalkması için 170 bin TL ödedik. Sonra da ortadan kayboldu.”

21.08.2020Ekonomi
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğandan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğluna tazminat davası

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na tazminat davası

Son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Ahmet Özel, bugün bir gazetede yer alan ifadelerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve aile bireylerine iftirada bulunduğu gerekçesiyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında 2 milyon liralık manevi tazminat davası açtıklarını bildirdi.

17.08.2020Gündem
79 yaşındaki kadına büyük şok Kiracısı kaçak elektrik ve su kullanınca...

79 yaşındaki kadına büyük şok! Kiracısı kaçak elektrik ve su kullanınca...

Adana'daki 2 katlı gecekondusunun birinci katında yaşayan kiracılarının kaçak elektrik ve su kullandığı ortaya çıkan Fikriye Tuna (79) kesilen 20 bin lira tutarındaki faturayı ödeyemeyince 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Koyulduğu cezaevinden Covid-19 izniyle çıkan Tuna, “Bu borcu ödeyecek gücüm yok. Kalp hastasıyım, ne yapacağımı bilmiyorum” dedi.

14.08.2020Gündem
AK Partili kadınlardan Dilipak’a 81 ilde suç duyurusu

AK Partili kadınlardan Dilipak’a 81 ilde suç duyurusu

AK Parti kadın örgütleri, İstanbul Sözleşmesi nedeniyle kendilerini hedef alan Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak hakkında dün yurt çapında suç duyurusunda bulundular. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, “Hiç kimse küfürle kadınlarımızın namusuna dil uzatamaz” dedi.

12.08.2020Gündem
AK Parti Kadın Kollarından Abdurrahman Dilipaka 81 ilde suç duyurusu

AK Parti Kadın Kolları'ndan Abdurrahman Dilipak'a 81 ilde suç duyurusu

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlıkları, Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak'ın kadınlara yönelik hakaret içeren köşe yazısı nedeniyle 81 ilde suç duyurusunda bulundu. AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Rabia İlhan, "19 yıldır liderimizin kadınlara yönelik duruşu, özel destekleri ve ayrımcılıkla mücadelesi samimi ve güçlü bir şekilde devam etmektedir. 'Kadınlara yönelik ayrımcılık ırkçılıktan beterdir' diyen AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu inanç ve gayretleri neticesinde dünyanın en büyük kadın örgütünü kurarak, yıldan yıla büyütmeyi başarabilen bir lider olmuştur" dedi.

11.08.2020Gündem
AK Parti Kadın Kollarından Abdurrahman Dilipaka 81 ilde suç duyurusu

AK Parti Kadın Kolları'ndan Abdurrahman Dilipak'a 81 ilde suç duyurusu

 Ak Parti Ankara Kadın Kolları Başkanı Mualla Varol, Ak Parti Ankara İl Başlanlığı’nda ilçe kadın kolları başkanlarının da katıldığı basın toplantısında Yeni Akit Gazetesi köşe yazarı, Abdurrahman Dilpak’a dava açtıklarını belirtti.

11.08.2020Haber
AK Partili kadınlardan Dilipak’a suç duyurusu

AK Partili kadınlardan Dilipak’a suç duyurusu

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, kadınlara yönelik tepki çeken sözleriyle gündeme gelen köşe yazarı Abdurrahman Dilipak hakkında, başta genel merkez olmak üzere 81 il kadın kolu başkanının suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

8.08.2020Gündem
ABDdeki Wayfair skandalıyla ilgili sosyal medya paylaşımlarına suç duyurusu

ABD'deki 'Wayfair' skandalıyla ilgili sosyal medya paylaşımlarına suç duyurusu

ANKARA Barosu Çocuk Hakları Merkezi, ABD'de e-Ticaret sitesi 'Wayfair'ın çocuk ticareti yaptığı iddiasıyla ortaya çıkan skandala ilişkin binlerce takipçisi olan bazı sosyal medya fenomenlerinin yaptığı paylaşımlara yönelik Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusunu yapan avukat Caner Gücüyener, "Son günlerce 'özgürlük' adı altında çocuklarla ilgili yapılan paylaşımlar, suç işleme boyutuna gelmiştir. Ceza davası dışında bu tür paylaşım yapan sosyal medya hesaplarının kapatılması ve ya askıya alınması talebinde de bulunduk" dedi.

7.08.2020Haber

Yazar Sonuçları

Muharrem İnce’nin 29 Ekim hazırlığı

Muharrem İnce, CHP’ye sert eleştiriler yönelttikten sonra ‘Memleket Hareketi’ni ilan ederek Türkiye’yi gezmeye başladı.

26.10.2020

Enver Altaylı’nın ‘Sokağa dökülün’ sözü neyin şifresi

Ümit Özdağ’ın CNN Türk’te Tarafsız Bölge programında Buğra Kavuncu hakkındaki FETÖ suçlaması gündem oluşturdu ama Enver Altaylı hakkında anlattıkları da çok önemliydi.

21.10.2020

İlaçta ve tıbbı cihazda pazarlık başladı

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, ABD’nin Ankara Büyükelçisi David Satterfield’in 2.3 milyar dolarlık ilaç borcu uyarısının ardından Ankara’da pazarlığa başlandığını duyurdu.

25.09.2020

Bir süre sonra müzik gürültü olabiliyor

YAZILARIMI yazarken, kitap okurken, iş yaparken fonda hep müzik vardır. Müziksiz yaşayamayanlardanım...

23.08.2020