EKSTRA
MENÜ

Egm

Egm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Egm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 585 Egm haberi bulunmuştur.

Emniyet Genel Müdürlüğü, rütbeleri polis memurluğundan başlayıp emniyet genel müdürlüğüne kadar uzanan, tüm il ve ilçelerde örgütlenmiş, sahil ve denizlerde görevini askeri polis olan Sahil Güvenlik, kırsalda ise görevini askeri polis olan jandarmaya bırakmış, kentte ise görevi kendisi yöneten iç güvenlikten sorumlu devlet teşkilatıdır. 10 Nisan 1845 tarihinde temeli atılmıştır.

Devamı..

Egm Haberleri

Özel güvenlik görevlisi sınav soruları yayımlandı ÖGG sınav sonuçları için gözler Emniyet Genel Müdürlüğünde

Özel güvenlik görevlisi sınav soruları yayımlandı! ÖGG sınav sonuçları için gözler Emniyet Genel Müdürlüğü'nde!

Özel güvenlik görevlisi sınav soruları için beklenen açıklama geldi. 20 Şubat 2021 Cumartesi günü gerçekleşen söz konusu sınavın soru ve cevap anahtarı Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklama ile erişime açıldı. ÖGG sınavında netleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen adayları, soru ve cevaplara EGM'nin internet sitesi üzerinden erişim sağlayacaklar. Sınav sorularına yapılan itirazların 26 Şubat'a kadar tamamlanmasının ardından ise Özel Güvelik 90. Temel Eğitim ve 66. Yenileme Eğitimi sınavı sonuçları yayımlanacak. İşte, ÖGG sınav soruları ve sınav sonuç tarihi ile ilgili bilgiler.

23.02.2021Gündem
Kış lastiği takmak zorunlu mu

Kış lastiği takmak zorunlu mu?

Kış lastiği uygulaması 1 Aralık tarihinde resmen başladı. Uygulamanın başlamasının ardından akıllardaki en önemli soru, kış lastiği hangi araçlara zorunlu olacak konusu oldu. Peki, kış lastiği uygulaması binek araçları kapsıyor mu? İşte, kış lastiğinin zorunlu olduğu araçlarla ilgili merak edilen detaylar

17.02.2021Gündem
EGM: Şehit polisin ihraç edildiği haberleri gerçeği yansıtmıyor

EGM: Şehit polisin ihraç edildiği haberleri gerçeği yansıtmıyor

Emniyet Genel Müdürlüğü'nce (EGM), Kuzey Irak'ta şehit edilen polis memuru Vedat Kaya'nın, PKK tarafından kaçırıldıktan sonra Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile ihraç edildiği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı açıklandı.

15.02.2021Gündem
Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak 2020/1. Dönem Bekçilik yazılı sınavı sonuçları e Devlette yayımlanacak

Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? 2020/1. Dönem Bekçilik yazılı sınavı sonuçları e Devlet'te yayımlanacak!

Bekçilik sınav sonuçları için gözler artık Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılacak açıklamaya çevrildi. Ön başvuruları kabul edilen ve 20 Ocak tarihinde 2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavına katılım sağlayan adaylar, söz konusu sınavın sonuçlarını EGM'nin yaptığı duyuru sonrası öğrenecekler. Bekçilik sınav sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı'nın internet sitesi üzerinden e devlet şifresi ile sorgulanacak. İşte, bekçilik sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihle ilgili bilgiler.

2.02.2021Gündem
EGM’den ’Halil Akkaya’ açıklaması

EGM’den ’Halil Akkaya’ açıklaması

Emniyet Genel Müdürlüğü, polis memuru Halil Akkaya’nın mobbing nedeniyle intihar ettiği iddiasının gerçeği yansıtmadığını, geride bıraktığı bir notun da söz konusu olmadığını açıkladı.

31.01.2021Gündem
Ertelenen ÖGG sınavı ne zaman yapılacak

Ertelenen ÖGG sınavı ne zaman yapılacak?

Aralık ayında gerçekleştirmesi beklenirken ertelenen 90.Temel Eğitim ve 66.Yenileme Eğitimi Sınavı (ÖGG) için yeni tarih açıklaması geldi. Yeni takvime göre, 90.Temel Eğitim ve 66.Yenileme Eğitimi Sınavı, yapılan açıklamaya göre şubat ayında organize edilecek. Peki, ertelenen ÖGG sınavı ne zaman yapılacak?

26.01.2021Gündem
Kış lastiği takmak özel araçlarda zorunlu mu İşte detaylar

Kış lastiği takmak özel araçlarda zorunlu mu? İşte detaylar

Kış lastiği uygulaması 1 Aralık tarihinde resmen başladı. Uygulamanın başlamasının ardından akıllardaki en önemli soru, kış lastiği hangi araçlara zorunlu olacak konusu oldu. Peki, kış lastiği uygulaması binek araçları kapsıyor mu? İşte, kış lastiğinin zorunlu olduğu araçlarla ilgili merak edilen detaylar

26.01.2021Gündem
Emniyetten uyuşturucuya darbe Bilanço açıklandı

Emniyet'ten uyuşturucuya darbe! Bilanço açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) son bir haftada narkotik birimlerince gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonlarının bilançosunu açıkladı.

25.01.2021Gündem
Ertelenen ÖGG sınavı ne zaman yapılacak

Ertelenen ÖGG sınavı ne zaman yapılacak?

Aralık ayında gerçekleştirmesi beklenirken ertelenen 90.Temel Eğitim ve 66.Yenileme Eğitimi Sınavı (ÖGG) için yeni tarih açıklaması geldi. Yeni takvime göre, 90.Temel Eğitim ve 66.Yenileme Eğitimi Sınavı, yapılan açıklamaya göre şubat ayında organize edilecek. Peki, ertelenen ÖGG sınavı ne zaman yapılacak?

20.01.2021Gündem
Ne dolar ne faiz en yüksek getiri BES’te

Ne dolar ne faiz en yüksek getiri BES’te

2020’de emeklilik fonlarının ortalama getirisi yüzde 26.44 olurken, BES katılımcısının birikimleri enflasyonun 12 puan üzerinde arttı. Altın fonunu tercih edenler ise yüzde 54 getiri sağladı.

18.01.2021Ekonomi
Emniyetten merak uyandıran paylaşım... Artık sadece saatler kaldı

Emniyet'ten merak uyandıran paylaşım... 'Artık sadece saatler kaldı'

Emniyet Genel Müdürlüğü Twitter hesabından bir paylaşım yaptı ve 'Artık sadece saatler kaldı' ifadelerine yer verildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bir konuşmasının da yer aldığı paylaşımda, Soylu'nun "500 tane kadın özel harekatçıyı mezun edeceğiz. Türkiye'de ilk kez... Özel bir gösteri ortaya koyacaklar. Gölbaşı Özel Harekat'ta yapacaklar, biz de heyecanla bekliyoruz.' ifadelerine yer verildi.

14.01.2021Gündem
Çıplak arama iddiasına Emniyet’ten görüntülü yanıt

Çıplak arama iddiasına Emniyet’ten görüntülü yanıt

Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü’ne Prof. Dr. Melih Bulu’nun atanmasının ardından başlayan protesto eylemlerinde, ‘Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu’na muhalefet’ ve ‘polise mukavemet’ iddialarıyla gözaltına alınan 44 kişiden 5’i çıplak arama ve kötü muameleye maruz kaldıklarını ileri sürdü.

12.01.2021Gündem
Telegram WhatsAppın tabutunu kaldırdı

Telegram WhatsApp'ın 'tabutunu kaldırdı'

WhatsApp'ın gizlilik sözleşmesi nedeniyle kullanıcılardan tepki çekmesi, alternatif uygulamaların önemini artırdı. Bu uygulamalardan biri olan Telegram'a olan yoğun ilgi neticesinde Telegram, resmi Twitter hesabından sürpriz bir paylaşım yaptı.

11.01.2021Teknoloji
ÖGG sınavı ne zaman yapılacak EGM ertelenen Özel Güvenlik sınavının yeni tarihini açıkladı

ÖGG sınavı ne zaman yapılacak? EGM ertelenen Özel Güvenlik sınavının yeni tarihini açıkladı

ÖGG sınav tarihi adayların gündeminde yer alırken beklenen açıklama Emniyet Genel Müdürlüğü'nden geldi. 2020 Aralık ayında yapılması planlanan ancak koronavirüsü nedeniyle ertelenmesi kararlaştırılan söz konusu sınavın tarihi belli oldu. Ertelenen 90.Temel Eğitim ve 66.Yenileme Eğitimi Sınavı, yapılan açıklamaya göre şubat ayında organize edilecek. ÖGG sınavına başvuru yapan ve özel güvenlik temel ve yenileme eğitimini tamamlayan adaylar katılabilecek. İşte, 2021 ÖGG sınav tarihi.

8.01.2021Gündem
Emniyet uyardı Son tarih 30 Haziran 2021

Emniyet uyardı! Son tarih 30 Haziran 2021

Emniyet Genel Müdürlüğü, KKTC'ye gidecek Türk vatandaşlarına ilişkin bir uyarıda bulundu. Twitter'dan yapılan paylaşımda "30 Haziran 2021 tarihi itibariyle KKTC'ye gidecek Türk vatandaşlarının eski tip nüfus cüzdanları ile ülkemizden çıkış işlemleri sonlandırılacaktır." ifadelerine yer verildi.

6.01.2021Gündem
DHAnın görüntüleriyle mesaj: Düşsen de korkma, Türk polisinin eli uzanır sana

DHA'nın görüntüleriyle mesaj: "Düşsen de korkma, Türk polisinin eli uzanır sana"

Bağcılar'da suya kapılarak düşen motosikletlinin yardımına 2 polisin koştuğu görüntüler, Emniyet Genel Müdürlüğü ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından "Düşsen de korkma, Türk Polisinin eli uzanır sana..." notuyla paylaşıldı.

5.01.2021Gündem
EGM’den videolu yeni yıl mesajı

EGM’den videolu yeni yıl mesajı

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), 81 ilde görev yapan emniyet ekiplerinin mesajını paylaştı. EGM’den yapılan videolu paylaşımda "Vatanın her noktasında görev başında olan polislerimizin sizlere mesajı var" notu yer aldı.

1.01.2021Gündem
EGMnin özür dilediği kişi sokakta uyurken bulundu, evine yollandı

EGM'nin özür dilediği kişi sokakta uyurken bulundu, evine yollandı

Antalya'da, dün sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edip, 3 bin 150 lira ceza uygulanan daha sonra Emniyet Genel Müdürlüğü'nce para cezası iptal edilen Ali Çiftçi (32), aynı günün akşamında zabıta ekipleri tarafından sokak arasında yere serdiği kartonların üzerinde uyurken bulundu.

27.12.2020Haber
Son dakika haberler: Antalya’daki görüntüler tepki çekmişti Emniyetten flaş açıklama

Son dakika haberler: Antalya’daki görüntüler tepki çekmişti! Emniyet'ten flaş açıklama

Antalya'da koronavirüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasına uyuluyor. Denetimler sırasında kalacak yeri olmadığı için sokakta yaşadığını söyleyen Ali Çiçek'e kısıtlama kurallarına uymadığı için 3 bin 150 lira para cezası kesildi. Emniyet Genel  Müdürlüğü(EGM) Çiçek'e yazılan ceza hakkında, ''Polisimiz burada görevini yapıyor. Ancak bu olayın içeriğine göre davranmamız lazım geldiğini kabul ediyoruz. Ali Çiftçi’yi tekrar bulduk. Gerekli desteği ve barınmasını sağladık, helalleştik... Memleketine intikal ettireceğiz. Polis arkadaşımız da üzgün. Düzeltir, özür dileriz.'' açıklamasında bulundu.

27.12.2020Gündem
EGMden Hz. Muhammede yönelik hakaret içerikli videoyla ilgili açıklama

EGM'den Hz. Muhammed'e yönelik hakaret içerikli videoyla ilgili açıklama

EMNİYET Genel Müdürlüğü, Hz. Muhammed'e yönelik hakaret içerikli söylemlerin yer aldığı, sosyal medyada paylaşılan videonun 2017'de çekildiğini ve görüntüdeki F.K. hakkında adli işlem yapıldığını açıkladı.

20.12.2020Gündem
ÖGG sınavı ne zaman yapılacak ÖGG sınavı için erteleme açıklaması

ÖGG sınavı ne zaman yapılacak? ÖGG sınavı için erteleme açıklaması

Aralık ayında gerçekleşecek ÖGG sınavı ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Covid-19 tedbirleri kapsamında Özel Güvenlik 90. Temel Eğitim ve 66. Yenileme Eğitimi sınavı ertelendi. Erteleme kararı EGM’nin resmi sayfasından yapılan yazılı açıklamayla duyuruldu. Peki, ÖGG sınavı ne zaman yapılacak?

14.12.2020Gündem
Pasaport nasıl alınır 2021 yılı pasaport harcı ne kadar

Pasaport nasıl alınır? 2021 yılı pasaport harcı ne kadar?

Pasaport, başka bir ülkeye iş, turistik veya sağlık amaçlı gitmek isteyenlerin kimliklerini ibraz etmelerini imkânı sunan, İngilizce veya başka dilde derlenmiş durumda olan ve sahibinin kimlik bilgilerini barındıran kimlik belgesi. Peki pasaport nasıl alınır, pasaport alırken hangi belgeler istenir ve 2021 yılı için pasaport harç ücreti ne kadar? Detaylar haberimizde...

11.12.2020Seyahat
ÖGG sınavı ertelendi mi EGMden açıklama..

ÖGG sınavı ertelendi mi? EGM'den açıklama..

MEB ve ÖSYM tarafından aralık ayında yapılması planlanan bazı sınavların ertelenmesi ardından ÖGG sınavının tarihi merak konusu olmuştu. Takvime göre, yılın son ÖGG sınavı 13 Aralık’ta yapılacaktı. ÖGG sınav tarihine kısa bir süre kala Emniyet Genel Müdürlüğünden yazılı açıklama geldi. Peki, ÖGG sınavı ertelendi mi? İşte ÖGG sınavı için yapılan açıklama…

10.12.2020Gündem
Son Dakika Haberi... Ekrem İmamoğluna suikast iddialarına EGMden açıklama

Son Dakika Haberi... Ekrem İmamoğlu'na suikast iddialarına EGM'den açıklama

Son dakika haberi... Terör örgütü DEAŞ'ın İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik suikast düzenleyeceği yolundaki iddialara ilişkin Emniyet Genel Müdürlüğü'nden (EGM) açıklama geldi. EGM, "Haberde yer aldığı şekilde bir suikast girişimi veya bir suikastçının yakalanması söz konusu değildi" ifadesini kullandı.

1.12.2020Gündem
27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Duyurusu yapıldı İşte POMEM polis alımının ayrıntıları

27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Duyurusu yapıldı! İşte POMEM polis alımının ayrıntıları

Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi internet sitesindeki açıklamaya göre, 6.400 lisans, 1.600 ön lisans olmak üzere toplam 8.000 öğrenci alımı yapılacak. 6.400 lisans (5.440 erkek ve 960 kadın), 1.600 ön lisans (1.360 erkek ve 240 kadın) polis alımı için başvuru şartları ve diğer esaslar ise önümüzdeki günlerde belli olacak. İşte, 27. Dönem POMEM Giriş Sınavı Duyurusu...

28.11.2020Gündem
POMEM başvuruları ne zaman 27. Dönem 2020 POMEM başvuruları için gözler EGMde

POMEM başvuruları ne zaman? 27. Dönem 2020 POMEM başvuruları için gözler EGM'de

27. Dönem POMEM başvuruları adayların gündeminde yer almaya devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yapılacak açıklamayı bekleyen adaylar POMEM başvuru şartları ve başvuru tarihlerine göre müracaatlarını tamamlayacaklar. Adaylar POMEM sınavlarına girmeden önce ön sağlık komisyonu tarafından ön sağlık kontrolünden geçirilecek. Peki, 2020 POMEM başvuruları ne zaman? İşte, 27. Dönem POMEM başvurularıyla ilgili ayrıntılı bilgiler.

25.11.2020Gündem
Cezayirde yakalanan firari FETÖcü Ankaraya getirildi

Cezayir'de yakalanan firari FETÖ'cü Ankara'ya getirildi

Dışişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) ortak girişimiyle Cezayir'de yakalanan firari FETÖ'cü N.N.K, özel uçakla Ankara'ya getirildi.

24.11.2020Gündem
Son dakika haberi: Dışişleri ve Emniyetten ortak operasyon Türkiyeye getirildi

Son dakika haberi: Dışişleri ve Emniyet'ten ortak operasyon! Türkiye'ye getirildi

Son dakika haberine göre; Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) Cezayir yapılanmasında yer alan ve Cezayir'de örgütle iltisaklı bir firmanın yöneticisi olduğu tespit edilen kişi, Dışişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) ortak girişimiyle Türkiye'ye getirildi.

23.11.2020Gündem
POMEM polis alımı başvuru şartları nedir

POMEM polis alımı başvuru şartları nedir?

2020 POMEM polis alımları hakkındaki beklentiler son günlerde yoğunlaştı. Son olarak Polis Akademisi'nden gelen '400 bekçi alınacak' açıklamasının ardından şimdi de POMEM kapsamındaki yapılacak alımlar gündeme geldi. Sene başından bu yana bu hususta beklenti içinde olan adaylar, POMEM ya da EGM'den gelecek açıklamalara odaklandı. Peki, POMEM polis alımı başvuru şartları nedir? İşte adaylarda aranan özellikler

17.11.2020Gündem
Son Dakika...  Kuran-ı Kerimi yırtan İbrahim Atabey hakkında soruşturma başlatıldı

Son Dakika... Kur'an-ı Kerim'i yırtan İbrahim Atabey hakkında soruşturma başlatıldı

Son dakika haberine göre; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, sosyal paylaşım sitesinde Kur'an-ı Kerim sayfalarını yırtan ve İslam'a hakaret eden İbrahim Atabey hakkında soruşturma başlatıldığını bildirdi. Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada ise Kur’an-ı Kerim’i yırtan İ.A.’nın, firari olarak bulunduğu Rusya’dan Türkiye’ye iadesi için işlem başlatıldığı belirtildi.

16.11.2020Gündem
27. dönem POMEM polis alımı başvuruları ne zaman 2020 başvuruları bekleniyor

27. dönem POMEM polis alımı başvuruları ne zaman? 2020 başvuruları bekleniyor!

2020 POMEM polis alımları hakkındaki beklentiler son günlerde yoğunlaştı. Son olarak Polis Akademisi'nden gelen '400 bekçi alınacak' açıklamasının ardından şimdi de POMEM kapsamındaki yapılacak alımlar gündeme geldi. Sene başından bu yana bu hususta beklenti içinde olan adaylar, POMEM ya da EGM'den gelecek açıklamalara odaklandı. Peki, POMEM polis alımı başvuruları ne zaman?

16.11.2020Gündem
ÖGG sınavı ne zaman İşte takvime göre 2020 ÖGG sınav tarihleri

ÖGG sınavı ne zaman? İşte takvime göre 2020 ÖGG sınav tarihleri

Yıl içerisinde farklı tarihlerde Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından ÖGG sınavı gerçekleştiriliyor. ÖGG sınav tarihleri Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığının ‘www.egm.gov.tr/ozelguvenlik’ web sitesinden ilan ediliyor. Peki, yılın son ÖGG sınavı ne zaman gerçekleştirilecek? İşte takvime göre 2020 ÖGG sınav tarihleri

12.11.2020Gündem
O teröristi Türkiye sınır dışı etmişti

O teröristi Türkiye sınır dışı etmişti

Emniyet Genel Müdürlüğü, Avusturya’nın başkenti Viyana’da 4 kişinin öldüğü, 15 kişinin de yaralandığı terör saldırısını gerçekleştiren DEAŞ’lı terörist Kujtim Fejzulai’nin, 18 Eylül 2018’de Hatay’da yakalanarak 10 Ocak 2019'da Avusturya'ya sınır dışı edildiğini açıkladı.

9.11.2020Gündem
Son dakika... EGMden Viyana saldırısı açıklaması

Son dakika... EGM'den Viyana saldırısı açıklaması

Emniyet Genel Müdürlüğü, Avusturya'nın başkenti Viyana'da 4 kişinin öldüğü, 15 kişinin de yaralandığı terör saldırısını gerçekleştiren DEAŞ'lı terörist Kujtim Fejzulaı'nın 18 Eylül 2018'de Hatay'da yakalanarak, 10 Ocak 2019'da Avusturya'ya sınır dışı edildiğini açıkladı.

8.11.2020Gündem
27. Dönem POMEM başvuru şartları nedir

27. Dönem POMEM başvuru şartları nedir?

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) ihtiyacı olan erkek, kadın polis memuru adayı öğrenci alımı için Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan polis alımları hakkındaki araştırmalar devam ediyor. EGM bünyesinde görev almak isteyen gençler merakla '27. Dönem POMEM başvuru şartları nedir?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, polis alım başvuruları ne zaman?

5.11.2020Gündem
ASELSAN, EGMye 20 binin üzerinde el telsizi teslim etti

ASELSAN, EGM'ye 20 binin üzerinde el telsizi teslim etti

ASELSAN, Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) kullanımı için rekor sayıda el telsizi teslimatı gerçekleştirdi.

2.11.2020Teknoloji
Emniyetten İskenderun paylaşımı Mücadelemiz son terörist yok edilene kadar devam edecek

Emniyet'ten İskenderun paylaşımı! 'Mücadelemiz son terörist yok edilene kadar devam edecek'

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Hatay'ın İskenderun ilçesindeki terör eylemine ilişkin, vatanı parçalamak, milleti bölmek isteyen hainlere izin verilmediğini bildirdi.

26.10.2020Gündem
Polis Akademisi duyurdu:  26. Dönem POMEM  1. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklandı

Polis Akademisi duyurdu: 26. Dönem POMEM 1. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklandı!

26. Dönem POMEM duyurusu Polis Akademisi'nden geldi. Yapılan son dakika açıklamaya göre, POMEM 26. Dönem 1. yedek aday yerleştirme sonuçları açıklandı. Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar ile ilgili olarak adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacak. 26. Dönem POMEM yedek planlama sonuçları e devlet üzerinden şifre ve T.C kimlik numarası girilerek öğrenilecek. İşte, merakla beklenen 26. Dönem POMEM yedek aday yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı.

21.10.2020Gündem
EGM: 159 okul servis aracı, trafikten menedildi

EGM: 159 okul servis aracı, trafikten menedildi

Emniyet Genel Müdürlüğü, 12-16 Ekim'de okul servis araçları ve şoförlerine yönelik uygulamada, denetlenen 30 bin 260 okul servisinden 159'unun trafikten menedildiğini açıkladı.

19.10.2020Gündem
Son dakika haberler: Emniyet Genel Müdürlüğü’nden açıklama: “Bu, teşkilatımız açısından kabul edilemez bir iftiradır”

Son dakika haberler: Emniyet Genel Müdürlüğü’nden açıklama: “Bu, teşkilatımız açısından kabul edilemez bir iftiradır”

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), 28 Kasım'da yapılacak "Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı" sorularının Büro Memur-Sen tarafından hazırlandığı iddialarının kabul edilemez bir iftira olduğunu bildirdi.

16.10.2020Gündem
Bekçi alımı sonuçları açıklandı mı 2020 bekçi alımı için gözler EGMde

Bekçi alımı sonuçları açıklandı mı? 2020 bekçi alımı için gözler EGM'de

Bekçi alımlarında son durum binlerce aday tarafından merak ediliyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesinde istihdam etmesi üzerine 400 bekçi alımı yapılacağı duyurulmuştu. Başvuru işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra sınava tabi tutulan adaylar, sonuç duyurusunu bekliyor. Peki, bekçi alımı sonuçları açıklandı mı?

15.10.2020Gündem
Son dakika... EGM: 1552 şişe ve 3 bin 232 litre kaçak ve sahte alkollü içki ele geçirildi

Son dakika... EGM: 1552 şişe ve 3 bin 232 litre kaçak ve sahte alkollü içki ele geçirildi

Emniyet Genel Müdürlüğü'nce, dün ülke genelinde gerçekleştirilen operasyonda 1552 şişe ve 3 bin 232 litre kaçak/sahte alkollü içki ele geçirildiği açıklandı.

14.10.2020Gündem
27. dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak POMEM başvuru tarihleri için gözler EGMde

27. dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? POMEM başvuru tarihleri için gözler EGM'de!

27. dönem POMEM başvuruları tarihleri binlerce kişinin gündeminde yer almaya devam ediyor. 2020 yılı içerisinde alınacak olan POMEM başvuruları için İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılacak açıklamaya odaklanan adaylar başvuru işlemlerine yön vermek istiyor. Polis Meslek Eğitim Merkezleri’nde yapılan POMEM sınavında başarı sağlayan ve diğer süreçleri de tamamlayan adaylar, polislik görevini icra etmeye başlıyor. Peki, 27. dönem POMEM başvuruları ne zaman başlayacak? İşte, POMEM başvurularında son durum.

14.10.2020Gündem
ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2020 Özel Güvenlik sınav soruları ve cevap anahtarı yayınlanma tarihi

ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2020 Özel Güvenlik sınav soruları ve cevap anahtarı yayınlanma tarihi

ÖGG sınav sonuç tarihi, söz konusu sınavın ardından gündeme geldi. 11 Ekim tarihinde gerçekleşen Özel Güvenlik 89. Temel Eğitim ve 65. Yenileme Eğitimi Sınavı (ÖGG) puanlarını hesaplamak isteyen adayların odaklandığı bir diğer konu ÖGG soru ve cevap anahtarı oldu. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan ÖGG sınav takvimine göre, Özel Güvenlik sınav soruları ve cevap anahtarı 13 Ekim Salı günü egm. gov. tr adresinden yayınlanacak. Peki, ÖGG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, sınav sonuç tarihiyle ilgili ayrıntılar.

11.10.2020Gündem
Son dakika haberler... 27 kentte dev operasyon Çok sayıda gözaltı var...

Son dakika haberler... 27 kentte dev operasyon! Çok sayıda gözaltı var...

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), internet üzerinden uyuşturucu kullanımını özendirdiği tespit edilen 83 şüpheliye yönelik 27 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Narkonet-6 Operasyonu'nda 59 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı.

8.10.2020Gündem
PMYO başvuruları ne zaman EGMden açıklama bekleniyor

PMYO başvuruları ne zaman? EGM'den açıklama bekleniyor

2020-2021 eğitim-öğretim dönemi için Polis Meslek Yüksekokullarına, (PMYO) ne zaman alım yapılacağı merak konusu oldu. Konuya ilişkin EGM'den yapılacak açıklamalara odaklanan gençler, 2020 polis alımı hakkında araştırmalarına hız verdi. Peki, PMYO polis alımı başvuruları ne zaman başlayacak?

23.09.2020Gündem
EGMden ‘uyuşturucuya başlama yaşı ve uyuşturucu ölüm yaşı’ iddialarına ilişkin açıklama

EGM'den ‘uyuşturucuya başlama yaşı ve uyuşturucu ölüm yaşı’ iddialarına ilişkin açıklama

Emniyet Genel Müdürlüğünce (EGM), son dönemde bir sivil toplum kuruluşu yöneticisinin uyuşturucuya başlama yaşı, uyuşturucu ölüm yaşı ve madde bağımlısı sayısına ilişkin ‘doğru ve bilimsel olmayan’ bazı rakamlar verdiği bildirildi.

14.09.2020Gündem
88. ÖGG sınav sonuçları açıklandı ÖGG sonuç sorgulama ekranı

88. ÖGG sınav sonuçları açıklandı! ÖGG sonuç sorgulama ekranı

88. Özel Güvenlik Görevlisi (ÖGG) sınavının sonuçları açıklandı. Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak isteyen adayların geçtiğimiz günlerde katılım sağladığı 88. ÖGG sınavının sonuçları, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından erişime açıldı. Peki, 88. ÖGG sınav sonucu nasıl sorgulanır?

4.09.2020Gündem
Sosyal medyada infial yaratmıştı Gözaltına alındı

Sosyal medyada infial yaratmıştı! Gözaltına alındı

Bursa'da sosyal medya platformları üzerinden dini değerleri aşağıladığı belirlenen şüpheli gözaltına alındı.

4.09.2020Gündem
88. ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı EGM ÖGG sınav sonuçları ekranı

88. ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı? EGM ÖGG sınav sonuçları ekranı

Özel Güvenlik 88. Temel Eğitim ve 64. Yenileme Eğitimi Sınavı 16 Ağustos’ta gerçekleşmişti. Sınavın üzerinden günler geçmesi nedeniyle adayların sonuç beklentisi artı. Peki, 88. ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı? İşte ÖGG sınav sonuçlarını takip edebileceğiniz EGM sonuç ekranı…

1.09.2020Gündem