EKSTRA
MENÜ

Şarkıcı

Şarkıcı haberleri sayfasında güncel ve son dakika Şarkıcı hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 37.017 Şarkıcı haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Şarkıcı Haberleri

Rihannaya milyarlarca dolar yetmedi

Rihanna'ya milyarlarca dolar yetmedi

Daha geçen ay 1.7 milyar dolarlık servetiyle Forbes dergisinin milyarderler listesine giren Rihanna, parasına para katmaya devam ediyor.

21.09.2021Magazin
Talibandan kaçan Afgan şarkıcı: Sanatın ve müziğin Afganistanda geleceği yok

Taliban'dan kaçan Afgan şarkıcı: Sanatın ve müziğin Afganistan'da geleceği yok

TALİBAN'ın Afganistan'da kontrolü ele geçirmesiyle ABD askeri uçağıyla ülkeden kaçarak önce Katar'ın başkenti Doha'ya ardından ABD'ye ve son olarak İstanbul'a gelen ünlü Afgan şarkıcı ve kadın hakları aktivisti Aryana Sayeed Demirören Haber Ajansı'na (DHA) açıklamalarda bulundu. Taliban'ın Kabil'i bu kadar hızlı ele geçirebileceğini düşünmediklerini belirten Sayeed, "Afganistan'dan kaçabildiğim ve şimdi Türkiye'de, İstanbul'da olduğum için gerçekten şanslıyım. Sahip olduğum bütün fırsat ve şansları, Afgan kadınları ve çocuklarıyla ilgili farkındalık yaratabilmek için kullanacağım" dedi.

21.09.2021Gündem
Hadisenin çocuk özlemi

Hadise'nin çocuk özlemi!

Hadise hafta sonu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde konser verdi. Bir süredir Mehmet Dinçerler ile aşk yaşayan ünlü şarkıcı, konserinde hayranlarına içini döktü. Çocuk istediğini ifade eden Hadise, "Dansçı arkadaşlarımın ikisi baba oldu. Ben daha evlenemedim. Allah izin verirse çok isteriz bir çocuk" dedi.

21.09.2021Magazin
3 gün üst üste konser verecek

3 gün üst üste konser verecek

Sinema ve sahne dünyasında neler oluyor? İşte öne çıkan haberler...

21.09.2021Keyif
Melis Güven ve eşi Gürkan Şerbetçi boşanıyor

Melis Güven ve eşi Gürkan Şerbetçi boşanıyor

Şarkıcı Melis Güven ile 6 yıllık eşi Gürkan Şerbetçi boşanıyor.

21.09.2021Magazin
Şarkıcı Burayın sahnede sazı çalındı

Şarkıcı Buray'ın sahnede sazı çalındı!

Buray, Kapadokya Ürgüp’teki “49’uncu Bağ Bozumu ve Balon Festivali”nde sahneye çıktı.

20.09.2021Magazin
30 Ekim hangi burç ve burcu ne 30 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

30 Ekim hangi burç ve burcu ne? 30 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçları takip etmek insanların büyük bir bölümünün hoşuna gitmektedir. Hatta yeni tanışan kişiler ilk önce birbirlerinin burcunu öğrenmeye çalışmaktadır. Aşk yaşamında da burç uyumuna dikkat edilmektedir. Yani burçlar hayatımızda büyük bir öneme sahiptir. 30 Ekim hangi burç ve burcu ne? 30 Ekim tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

20.09.2021Burçlar
30 Aralık hangi burç ve burcu ne 30 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

30 Aralık hangi burç ve burcu ne? 30 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlarla ilgilenen kişiler kendi burçlarının yükselenini ve 30 Aralık tarihinin hangi burca ait olduğunu sorgulamaktadırlar. İnternet üzerinden en çok araştırılan tarihlerden birisi de 30 Aralık burcudur. Son günlerde 30 Aralığın hangi burca ait olduğunun araştırması artmıştır. Peki, 30 Aralık hangi burç? 30 Aralık burcu nedir? 30 Aralık tarihte bugün ne yaşanmıştır? İşte 30 Aralık ile ilgili tüm bilinmeyen detaylar.

20.09.2021Burçlar
29 Aralık hangi burç ve burcu ne 29 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

29 Aralık hangi burç ve burcu ne? 29 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji tıpkı asırlar öncesinde olduğu gibi bugün de insanları cezbetmektedir. Astroloji her devirde önemli olmuştur. Astrologlar, müneccim başları saraylarda önemli vazifeler üstlenmiştir. Bugün de gelişen teknolojik imkanlar astroloji alanında daha ayrıntılı gözlem, araştırma ve hesaplamalar yapma olanağını sunmaktadır. İşte, 29 Aralık hangi burçtur, 29 Aralık günü doğanların özellikleri, tarihte 29 Aralık günü olan olaylar, 29 Aralıkta doğan ünlü Türkler ve yabancılar, 29 Aralıkta doğan futbolcular ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

20.09.2021Burçlar
28 Aralık hangi burç ve burcu ne 28 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

28 Aralık hangi burç ve burcu ne? 28 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Günümüzde son derece popüler olan Astrolojinin çok eski bir tarihi vardır. Geçmişte olduğu gibi bugün de astroloji merak uyandırmaktadır. İşte, 28 Aralık hangi burç, özellikleri nedir, 28 Aralık tarihinde yaşananlar, 28 Aralıkta doğan yabancı ve Türk ünlüler, futbolcular ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

20.09.2021Burçlar

26 Kasım hangi burç ve burcu ne? 26 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Günümüzde olduğu gibi eski devirlerde de astroloji hep ilgi çekmiştir. Birçok eski medeniyetlerde astrolojinin çok gelişmiş olduğu yapılan arkeolojik kazılardan ve tarih çalışmalarından anlaşılmaktadır. Bugün de astrolojiye ilgi çok fazladır. Gelişen teknolojik olanaklar astroloji alanında daha ayrıntılı çalışmalar, gözlemler ve hesaplamalar yapılmasına olanak vermektedir. İşte, 26 Kasım hangi burç, burcu ne, tarihte 26 Kasım günü olayları nelerdir, 26 Kasımda doğan yabancı ve Türk ünlüler ve futbolcular ve çok daha fazlasını sizler için derledik.

20.09.2021Burçlar
25 Kasım hangi burç ve burcu ne 25 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

25 Kasım hangi burç ve burcu ne? 25 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Ülkemizde astroloji bilimi oldukça fazla kişi tarafından takip edilmektedir. Günlük burç yorumlarını merak edenler gündelik yaşantısında burç yorumu takibi yapanlar çeşitli platformlar üzerinden burç yorumlarını okumaktadırlar. 25 Kasım günü doğanlar da 25 Kasım tarihinin hangi burca tekabül ettiğini sorguluyorlar. Peki 25 Kasım hangi burçtur? 25 Kasım tarihinde kimler doğmuştur? 25 Kasım tarihinde tarihte neler olmuştur? İşte 25 Kasım tarihi hakkında tüm detaylar.

20.09.2021Burçlar
25 Aralık hangi burç ve burcu ne 25 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

25 Aralık hangi burç ve burcu ne? 25 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Merak edilen konuların başında Astroloji gelmektedir. İşte ilgiyle okuyacağınız 25 Aralık hangi burç, yükseleni nedir, 25 Aralık doğumlu Türk ve yabancı futbolcular ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

20.09.2021Burçlar
24 Aralık hangi burç ve burcu ne 24 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

24 Aralık hangi burç ve burcu ne? 24 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

22 Aralık - 20 Ocak tarihleri arasında doğanlar oğlak burcudur. Oğlak burcu başak ve boğa ile birlikte toprak grubunda yer alır. Bu burcun gezegeni disiplin ve otoritenin simgesi olan Satürn'dür. Akrep, balık ve ikizler, oğlak burcunun anlaşamadığı burçlar arasında yer alır. En iyi anlaştığı burçlar ise aslan ve kovadır. 24 Aralık hangi burç? Tarihte bugün doğan Türk ve yabancı ünlüler kim? İşte, merak edilen tüm detaylar.

20.09.2021Burçlar
22 Kasım hangi burç ve burcu ne 22 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

22 Kasım hangi burç ve burcu ne? 22 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar çok eski zamanlardan beri insanlar tarafından bilinmektedir. Tarih boyunca insanlar gezegenlerin hareketlerinden anlamlar çıkarmışlardır. Astroloji geniş ve ilginç bilgiler barındıran bir bilim dalıdır. 22 Kasım hangi burç ve burcu ne? 22 Kasım tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

20.09.2021Burçlar
19 Kasım hangi burç ve burcu ne 19 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

19 Kasım hangi burç ve burcu ne? 19 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar kendileri için özel günlerin dünya için önemini de merak ederler. 19 Kasım günü de bu günlerden biridir. 19 Kasım hangi burçtur? 19 Kasım yükseleni nedir? 19 Kasımda yaşanan tarihi olaylar nelerdir? 19 Kasımda doğan ünlüler kimlerdir? 19 Kasımda doğan anime karakterler kimlerdir? 19 Kasım ne günüdür? İşte, merak edilen tüm detaylar.

20.09.2021Burçlar
18 Aralık hangi burç ve burcu ne 18 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

18 Aralık hangi burç ve burcu ne? 18 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

18 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Zodyak sıralamasındaki dokuzuncu burç olan Yay, Koç ve Aslan ile birlikte ateş grubunda yer alıyor. Ateş burçları dışında Boğa ve Başak ile de çok iyi anlaşan Yay’ın anlaşamadığı burçlar ise İkizler ve Kova’dır. Yay burcunun uğurlu taşları topaz ve akik, uğurlu günü ise Salıdır. 18 Aralıkta doğan Türk ve yabancı ünlüler kimlerdir? 18 Aralıkta doğanların yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

20.09.2021Burçlar
15 Kasım hangi burç ve burcu ne 15 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

15 Kasım hangi burç ve burcu ne? 15 Kasım tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Çevrenize baktığınız zaman hemen hemen herkesin burçlarla ilgili bir bilgisi olduğunu görürsünüz. Tarih boyunca astroloji insanların ilgisini çekmiştir. Bu nedenle çoğunlukla konu ile ilgili çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. 15 Kasım hangi burç ve burcu ne? 15 Kasım tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

20.09.2021Burçlar
13 Aralık hangi burç ve burcu ne 13 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

13 Aralık hangi burç ve burcu ne? 13 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlara merakı olan milyonlarca kişi bulunmaktadır. Burçların sayısı ve bulundukları aylar herkesin ilgisini çekmektedir. Her burcun kendine has özellikleri olduğu bilinmektedir. Sizler için 13 Aralık hangi burç ve burcu ne? 13 Aralık tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

20.09.2021Burçlar
7 Aralık hangi burç ve burcu ne 7 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

7 Aralık hangi burç ve burcu ne? 7 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Yükselen burç, ay burcu, günlük burç ve yıllık burç yorumları çok sayıda insanın ilgisini çekmektedir. Burçlara göre temel karakter analizi yapılırken, günlük ve yıllık yorumlara göre de yaşamın gidişatı hakkında birtakım bilgiler elde edilmektedir. Peki, 7 Aralık hangi burç ve yükseleni hangi özellikleri taşır? 7 Aralık özel bir gün mü ve bu tarihte doğan Türk ünlüler kimlerdir? Sizler için 7 Aralık tarihine dahil olan burcun tüm detaylarını derledik.

19.09.2021Burçlar
4 Aralık hangi burç ve burcu ne 4 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

4 Aralık hangi burç ve burcu ne? 4 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçların herkes tarafından çok önemli olduğu bilinmektedir. Bunun birçok nedeni olabilmektedir. Bazı kişiler burç yorumlarını merak eder, bazı kişiler ise burçların özelliklerini araştırmayı sever. Sizler için 4 Aralık hangi burç ve burcu ne? 4 Aralık tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

19.09.2021Burçlar
3 Aralık hangi burç ve burcu ne 3 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

3 Aralık hangi burç ve burcu ne? 3 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji, MÖ. 2000'li yıllara kadar dayanan bir geçmişe sahiptir. Fakat aynı popülaritesini günümüzde de hala korumaktadır. İşte, 3 Aralık hangi burç, 3 Aralık tarihinde yaşanmış olaylar, 3 Aralıkta doğan ünlü futbolcular ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

19.09.2021Burçlar
1 Aralık hangi burç ve burcu ne 1 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

1 Aralık hangi burç ve burcu ne? 1 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Gökyüzü, ay, güneş yıldızlar ve tüm gökyüzü her zaman için insanların ilgisini çekmiştir. Bu gizemli alanın konusu Astrolojinin konusudur. Astroloji, gökyüzü olay ve durumları ile ilgili inceleme ve hesaplamalar yaparken insan mizaç ve davranışları üzerindeki etkilerini ele alır. İşte ilgiyle okuyacağınız 1 Aralık hangi burç, yükseleni nedir, 1 Aralık günü doğan yabancı futbolcular, 1 Aralıkta dünyada meydana gelmiş önemli tarihi olaylar ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

19.09.2021Burçlar
Mehmet Ali Erbilden Seda Sayana Kuruçeşme konserinde sürpriz

Mehmet Ali Erbil'den Seda Sayan'a Kuruçeşme konserinde sürpriz!

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam Türk müziğinin başarılı ismi Seda Sayan'ı ağırladı. Seda Sayan konser esnasında aniden bastıran yağmur eşliğinde sevilen şarkılarını seslendirdi. Konserin ilerleyen bölümlerinde ise Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'a sahnede sürpriz yaptı.

19.09.2021Magazin
Meme kanserine yakalanan şarkıcı Şimal: 43 kiloya kadar düştüm

Meme kanserine yakalanan şarkıcı Şimal: 43 kiloya kadar düştüm

Geçtiğimiz yıl yakalandığı meme kanserini atlatan Şimal, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Bir ameliyat daha geçireceğini ve bir göğsünün alınacağını söyleyen Şimal, "43 kiloya kadar düştüm" dedi.

19.09.2021Magazin
O dövmeyi asla görmeyeceksiniz demişti: Önce saç rengini sonra tarzını değiştirdi

'O dövmeyi asla görmeyeceksiniz' demişti: Önce saç rengini sonra tarzını değiştirdi

Kırmızı halıya da çıksa sahneye de onu milyonlarca hayranı hep üzerine birkaç beden bol gelen giysileri, genellikle gülmeyi unutmuşa benzeyen yüz ifadesi, rengini maviden mora bazen de siyaha değiştirdiği saçları ve kendine özgü makyajıyla tanırdı.

18.09.2021Magazin
Tarkan, kızı Liya ile fotoğrafını paylaştı:  Cool baba olmaya çalışırken tütüyü giydirdiler

Tarkan, kızı Liya ile fotoğrafını paylaştı: Cool baba olmaya çalışırken tütüyü giydirdiler!

Tarkan 2016 yılında Pınar Tevetoğlu ile nikah masasına oturmuş, 2018 yılında da çiftin kızları Liya dünyaya gelmişti. Pandemi süresince sahnelerden uzak olan ve vaktinin tamamını ailesiyle geçiren Tarkan, ev hallerini takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor.

18.09.2021Magazin
Şarkıcı Nicole Ronadan Banu Alkan’a 75 bin TL’lik tazminat davası

Şarkıcı Nicole Rona'dan Banu Alkan’a 75 bin TL’lik tazminat davası

Şarkıcı Nicole Rona, Banu Alkan’ın Beyaz Orkide şarkısının nakarat kısmındaki sesin kendisine ait olduğunu ileri sürdü. Şarkının nakarat kısmında Banu Alkan’ın playback yaptığını iddia eden Rona sesini izin almadan kullandığını öne sürdüğü Alkan’a 75 bin TL’lik tazminat davası açtı.

18.09.2021Magazin
Omuzlara özgürlük

Omuzlara özgürlük

Bu sezonun trendlerinden biri de omuzları açıkta bırakmak. Mini elbiselerden kazaklara, şık bluzlardan gömleklere kadar birçok kıyafette omuz dekoltesine rastlıyoruz. Hailey Bieber, Irina Shayk gibi dünyaca ünlü stil ikonları da bu trendi yakından takip ediyor.

Kuruçeşmede Zara rüzgarı esti

Kuruçeşme'de Zara rüzgarı esti

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, önceki akşam Evrensel müziğin güçlü sesi Zara’yı ağırladı.

17.09.2021Keyif
Bergen filmi ne zaman çıkacak Detaylar belli oldu

Bergen filmi ne zaman çıkacak? Detaylar belli oldu

Bergen filmi için çekimler sürüyor. Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay’ın, yaratıcı yapımcılığını ve yapımcılığını Mine Şengöz’ün yaptığı, senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’un yazdığı filmde Bergen’i Farah Zeynep Abdullah canlandıracak. Danışman kadrosu; sosyolog Meral Özbek, gazeteci Tuğrul Eryılmaz, psikiyatr Cemal Dindar, edebiyatçı Murat Özyaşar ve edebiyatçı Yavuz Ekinci’den oluşan filmde Bergen sadece kurban değil, müzisyen yönüyle öne çıkan bir kahraman olarak anlatılacak. Peki, Bergen filmi ne zaman çıkacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

17.09.2021Televizyon
Koray Avcı zor günleri atlatmaya çalışıyor: İyi olmak için çabalıyorum

Koray Avcı zor günleri atlatmaya çalışıyor: İyi olmak için çabalıyorum

Üç gün önce babası Veysel Medet Avcı'yı kaybeden Koray Avcı, zor günleri atlatmaya çalışıyor.

17.09.2021Magazin
Ece Seçkin ile Çağrı Terlemezin düğününde şıklık yarışı

Ece Seçkin ile Çağrı Terlemez'in düğününde şıklık yarışı

Ece Seçkin, 7 yıldır birlikte olduğu Çağrı Terlemez’le önceki akşam Beykoz Çubuklu 29 adlı mekanda evlendi. Düğüne sanat dünyasından çok sayıda ünlü isim katıldı.

17.09.2021Magazin
Ünlü şarkıcı ve oyuncu şoke etti: Harap olmuştum, hayatta olmam arkadaşlarımın ortak çabası

Ünlü şarkıcı ve oyuncu şoke etti: Harap olmuştum, hayatta olmam arkadaşlarımın ortak çabası!

Ünlü şarkıcı ve oyuncu, kötü alışkanlığının pençesinde geçirdiği zorlu dönemi ve yeniden hayata dönüşünü sosyal medya hesabından anlattı. 42 yaşındaki yıldız, 20 haftada geçirdiği değişimi de kaleme aldığı bir mesajla gözler önüne serdi.

16.09.2021Magazin
Haluk Leventten 22 yıl sonra gelen itiraf: Tecrübesizdik

Haluk Levent'ten 22 yıl sonra gelen itiraf: Tecrübesizdik

17 Ağustos 1999 depreminin ardından yardım etmek için bölgeye giden isimler arasında yerini alan Haluk Levent, o görüntülerinin sosyal medyada paylaşılması üzerine yaşadığı pişmanlığı dile getirdi. Levent, "Ağustos ayı olduğu için on binlerce büyük boy yazlık çadır yaptırmıştık. Kurduğumuz çadır kentler 20 gün sonra yağmurla soğukla tuz buz olmuştu" dedi.

16.09.2021Magazin
İrem Sak ile Furkan Korkmaz aşk mı yaşıyor Açıklama geldi

İrem Sak ile Furkan Korkmaz aşk mı yaşıyor? Açıklama geldi!

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler...

16.09.2021Magazin
Ece Seçkin ve Çağrı Terlemezin muhteşem düğününde yaşananlar...

Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez'in muhteşem düğününde yaşananlar...

Şarkıcı Ece Seçkin, uzun süredir birlikte olduğu nişanlısı Çağrı Terlemez ile Beykoz Çubuklu 29 adlı mekanda dünyaevine girdi. Ünlü çiftin nikahı sonrası ilk dansları ve mutlulukları kameralara yansıdı.

16.09.2021Magazin
Ece Seçkin dünyaevine girdi Ünlü şarkıcının gelinliğine beğeni yağdı

Ece Seçkin dünyaevine girdi! Ünlü şarkıcının gelinliğine beğeni yağdı!

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, pilot Çağrı Terlemez ile bu akşam dünyaevine girdi. Yaklaşık 4 yıllık birlikteliklerini sade bir düğünle taçlandıran çiftin "Evet" dediği anlar sosyal medyada ilgi gördü.

15.09.2021Magazin
Ece Seçkin dünyaevine girdi

Ece Seçkin dünyaevine girdi

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, pilot Çağrı Terlemez'le bu akşam dünyaevine girdi. Yaklaşık 4 yıldır birlikteliklerini sade bir düğünle taçlandıran çiftin "Evet" dediği anlar sosyal medyada ilgi gördü.

15.09.2021Magazin
Arda Turanın davası sürüyor

Arda Turan'ın davası sürüyor

Futbolcu Arda Turan'ın "cinsel taciz" suçundan yeniden yargılanmasına devam edildi. Mahkeme, tanık olarak dinlenilmesine karar verilen futbolcu Burak Yılmaz'ın celse arasında hazır edilmesine, aksi durumda yurt dışındaki adresinin bildirilmesine hükmetti.

15.09.2021Futbol
Ünlü güzellerin en sevdiği eş adayları artık bu sektörden çıkıyor: Futbolcular gözden düştü

Ünlü güzellerin en sevdiği eş adayları artık bu sektörden çıkıyor: Futbolcular gözden düştü

Bir dönem, moda, sinema ve müzik dünyasının kadın ünlüleri eşlerini genel olarak yeşil sahaların yıldızları arasından seçerdi. Elbette bu gelenek tamamen ortadan kalkmadı ama artık kendi alanında liste başı olan ünlü kadınların eş seçimi başka bir sektöre kaydı.

15.09.2021Magazin
Ünlü şarkıcı Nicki Minajın aşı paylaşımı olay oldu

Ünlü şarkıcı Nicki Minaj'ın aşı paylaşımı olay oldu

 Ünlü rap'çi Nicki Minaj'ın Covid 19 aşısıyla ilgili paylaşımı gündemin ilk sıralarına oturdu... Minaj, kuzeninin Trinidad'daki arkadaşının Covid aşısı sonrası bazı cinsel fonskiyon bozukluklarıyla karşılaştığını ileri süren bir tweet atmıştı.

15.09.2021Magazin
‘Bergen’ filmi sete hazır

‘Bergen’ filmi sete hazır

“Bergen” filmi için gerekli hazırlıklar tamamlandı. “Acıların kadını” olarak anılan, önce yüzüne kezzap atılan ve sonrasında öldürülen Bergen’in gerçek hayatı beyazperdeye uyarlanıyor.

15.09.2021Keyif
29 Eylül hangi burç ve burcu ne 29 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

29 Eylül hangi burç ve burcu ne? 29 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Her dönemde Astroloji merak uyandırmıştır. Bu durum günümüzde de farklı değildir. İşte 29 Eylül hangi burç, 29 Eylül tarihte ne günüdür, 29 Eylül tarihinde doğan Türk ünlüler ve futbolcular ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

15.09.2021Burçlar
28 Eylül hangi burç ve burcu ne 28 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

28 Eylül hangi burç ve burcu ne? 28 Eylül tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Her bir tarih 12 burçtan birini kapsar. Çünkü 1 senede 12 ay vardır ve toplamda da 12 burç vardır. Burç dönemleri her ayın 22'sinde gerçekleşir. Kişilerin doğum tarihi hakkında merak ettiği birçok soru vardır. Bunlar 28 Eylül hangi burç olur? Yükseleni nedir? Bu tarihte hangi önemli olaylar gerçekleşmiştir? 28 Eylül tarihinde doğan ünlüler kimlerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

15.09.2021Burçlar
28 Ağustos hangi burç ve burcu ne 28 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

28 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 28 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Günümüzde Astrolojiye olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Kişiler burçlarını öğrenebilmeleri için doğum tarihlerini bilmeleri gerekir. Bu tarihlerden birisi de 28 Ağustos olmaktadır. Peki 28 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 28 Ağustos tarihinde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özelliklerini sizlere detaylıca derledik.

15.09.2021Burçlar

Yazar Sonuçları

İtalya gerçeği

İtalya’daki Türk oyuncu hayranlığını konuşup “nasıl oluyor” diye soruyoruz ya kendimize.

19.09.2021

Dansa yeni bir davet

İki yıldır müzikal yolculuğunu takip ettiğim bir isim Melis Yelman... Elektronik altyapılarla Türkçe şarkıları başarıyla buluşturuyor, üstüne şarkı yazarlığı yönünü de geliştiriyor. Söylemiş olayım; Melis Yelman hem sesi hem duruşuyla gümbür gümbür geliyor...

18.09.2021

Ünlüyle birlikte olan erkek

Bu bir ‘vaka’. Eğer bir erkek ünlü bir kadınla birlikteyse olmadığı bir misyon yükleniyor, bambaşka davranıyor, arkadaşları onu tanıyamıyor, ailesi “bu kim” falan diyor. O derece...

18.09.2021

'Punk Pamuk Prenses' bu elbiseyi ne karşılığında giydi

New York Metropolitan Müzesi’nin geçen yıl ertelenen MET Balosu bu yıl yapıldı...

16.09.2021