EKSTRA
MENÜ

Ortaklık

Ortaklık haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ortaklık hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 24.010 Ortaklık haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ortaklık Haberleri

Can Tursan kimdir

Can Tursan kimdir?

Can Tursan, özel hayatı ile gündemde yer almaya devam ediyor. Hande Subaşı ile bir dönem birliktelik yaşayan ve akabinde ayrılan Can Tursan, kariyeri ve hayatı ile araştırılıyor. Peki, Can Tursan kimdir, ne iş yapıyor? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

21.09.2021Hayat
Almanya’da partiler Türkiye’ye nasıl bakıyor

Almanya’da partiler Türkiye’ye nasıl bakıyor

Almanya’da 26 Eylül’de yapılacak genel seçimlere katılacak etkili partilerin programlarında Türkiye ile ilişkiler de yer alıyor. Favori SPD, ‘diyalog’ vurgusunu öne çıkarıyor. CDU/CSU ise ‘yakın ortaklık’ ifadesine yer veriyor.

21.09.2021Dünya
Baerbock: Yeni hükümet, ‘iklim hükümeti’ olsun

Baerbock: Yeni hükümet, ‘iklim hükümeti’ olsun

Almanya’da, 26 Eylül’de yapılacak genel seçimlerde yarışacak başbakan adayları canlı yayında son kez kozlarını paylaştı. Linda Zervakis ve Claudia von Brauchitsch’in sorularını cevaplayan adaylardan Annalena Baerbock, yeni kurulacak federal hükümetin ‘iklim hükümeti’ olmasını önerdi. Canlı yayına paralel yapılan kamuoyu yoklamalarına göre ‘en başarılı başbakan adayı’ oldu.

20.09.2021Avrupa
Honor ve Microsofttan stratejik ortaklık

Honor ve Microsoft'tan stratejik ortaklık

Honor, akıllı ve entegre teknoloji çözümleri sunmak için Microsoft ile stratejik iş ortaklığını genişleteceğini açıkladı.

20.09.2021Teknoloji
BES getiride faiz ve doları solladı

BES getiride faiz ve doları solladı

BES katılımcısının birikimleri son bir yılda yüzde 26.44 artarken, yatırım aracı olarak mevduat faizini tercih edenlerin getirisi yüzde 9.77, doları tercih edenlerin ise yüzde 24.90 oldu. Aynı dönemde faizsiz BES fonları yüzde 45.63 getiri sağladı.

20.09.2021Ekonomi
‘Huzur’dan eden karar

‘Huzur’dan eden karar

Bulgar enerji şirketi, 2000’li yıllarda Fenerbahçe’de yöneticilik yapan Erol User’e karşı açtığı alacak davasını kazandı. Mahkeme, Bulgar şirketine tazminat ödenmesine hükmetti; User’in aldığı aylık 5 bin Euro’luk huzur hakkının da iadesine karar verdi.

20.09.2021Ekonomi
32 ülkeye yerli kutu

32 ülkeye yerli kutu

Süt, peynir, yoğurt, meyve suyu kutularından, sanayi ürünleri ambalajlarına kadar üretim yapan Dizayn Pack, ürünlerini 3 kıtada 32 ülkeye ihraç ediyor. 15 yıl önce genç bir girişimcinin temelini attığı marka yılı yüzde 60 büyüme ve 40 milyon dolar ciro ile tamamlamayı planlıyor. 2022 yılı hedefi ise en az yüzde 60 daha büyümek.

20.09.2021Ekonomi
Girişim sihirbazıyla iş birliği

Girişim sihirbazıyla iş birliği

Logitech, Google, PayPal gibi dünya devlerine kuruluş aşamasında ev sahipliği yapan Plug and Play, Türk Telekom ile iş birliğine imza attı. İran Devrimi sırasında San Francisco’ya kaçan Plug and Play CEO’su Saeed Amidi halı işi ile adım attığı Silikon Vadisi’nde bugün, yarattığı binlerce şirketlik ağ ile adeta bir girişim sihirbazına dönüşmüş durumda.

20.09.2021Ekonomi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sivasta Gaziler Günü programında konuştu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sivas'ta Gaziler Günü programında konuştu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Biz aslında yarının kitaplarında yazacak destanları, bugünden şehitlerimizle, buradaki gazilerimizle birlikte yazıyoruz." dedi.

19.09.2021Gündem
New York’ta BM açılışında Kıbrıs zirvesi

New York’ta BM açılışında Kıbrıs zirvesi

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ile Rum lider Nikos Anastasiadis New York’ta BM Genel Kurulu’nun açılışında Genel Sekreter Antonio Guterres’le 3’lü zirve gerçekleştirecek. Görüşme, nisanda İsviçre’de düzenlenen garantör ülkelerin de katıldığı Kıbrıs konferansından sonra yapılan ilk görüşme olacak.

18.09.2021Dünya
Son dakika haberi: Denizaltı krizi büyüyor Fransadan flaş adım

Son dakika haberi: Denizaltı krizi büyüyor! Fransa'dan flaş adım

Fransa, Avustralya'nın kendisiyle denizaltı projesini iptal ederek ABD ile anlaşmasının ardından Washington ve Canberra Büyükelçilerini geri çağırdı.

17.09.2021Dünya
AUKUS depremi

AUKUS depremi

ABD, İngiltere ve Avustralya üçlü güvenlik anlaşması (AUKUS) yaptı, ortalık karıştı. Hedef gösterilmese de odakta olan Çin, oluşumu ‘sorumsuz’ olarak niteledi. AUKUS’la ekarte edilen ve on milyarlarca Euro’luk sözleşmeden olan Fransa küplere bindi.

17.09.2021 Dünya
Vodafone Freezone ödüllü turnuva sistemi başladı

Vodafone Freezone ödüllü turnuva sistemi başladı

Vodafone FreeZone ve InGame Group yeni bir işbirliğine imza attı. Tüm Zula oyuncuları Eylül başında start alan ve Ekim ortasına kadar devam edecek olan Vodafone FreeZone Ödüllü Turnuva Sistemi (ÖTS) Serisi’ne ücretsiz katılabiliyor. Toplam 8 turnuvanın düzenleneceği seride, maçlar 5’er kişilik takımların karşılaşmasıyla gerçekleşiyor. Vodafone FreeZone ÖTS Serisi’nde toplam 80 bin TL değerinde ödül dağıtılacak.

16.09.2021eSpor
Avustralyadan nükleer silah açıklaması

Avustralya'dan 'nükleer silah' açıklaması

Avustralya Başbakanı Scott Morrison, nükleer enerjili denizaltı inşa etmelerinin, nükleer silah peşinde oldukları anlamına gelmeyeceğini belirterek, "Nükleer silahların yayılmasını önleme yükümlülüklerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz" dedi.

16.09.2021Dünya
ABD, İngiltere ve Avustralya, Çine karşı, nükleer denizaltı yapımı da içeren bir savunma anlaşması yaptı

ABD, İngiltere ve Avustralya, Çin'e karşı, nükleer denizaltı yapımı da içeren bir savunma anlaşması yaptı

İngiltere, ABD ve Avustralya, nükleer denizaltılarda kullanılan teknolojinin paylaşılmasını da içeren savunma anlaşması yaptıklarını açıkladı. Anlaşma ile mümkün olan en hızlı sürede, Avustralya'nın nükleer denizaltı kapasitesi elde etmesi amaçlanıyor. Avustralya toplamda 8 nükleer denizaltı hedefinde olduklarını açıkladı.

16.09.2021Dünya
AB: Türkiye ile çalışmayı sürdüreceğiz

AB: Türkiye ile çalışmayı sürdüreceğiz

Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, bir yıllık icraatlarını ve gelecek vizyonunu anlattığı “AB’nin Durumu” konuşmasında Türkiye konusunda son dönemde iyice yerleşen ‘önemli ortak ve komşu’ anlayışını pekiştiren bir vurguyu tercih etti.

16.09.2021Dünya
Günümüzün Pablo Escobarı... FBI ajanı onunla tanışınca şoke oldu

Günümüzün Pablo Escobar'ı... FBI ajanı onunla tanışınca şoke oldu!

Sıradan görünüşlü, sessiz, sakin tavırlı bir adam, nasıl dünyanın en büyük metamfetamin operasyonlarından birinin arkasındaki beyin haline geldi? İşte karşınızda günümüzün Pablo Escobar'ı diye nitelendirilen, El Chapo'yla karşılaştırılan Tse Chi Lop'un film gibi hikayesi…

15.09.2021Dünya
Huawei Gelecek İçin Tohumlar Programı başladı

Huawei Gelecek İçin Tohumlar Programı başladı

Huawei'in tüm dünyada yürüttüğü ana sosyal sorumluluk projesi ‘Gelecek için Tohumlar’ın Türkiye bölümü, 10 Eylül'de online açılış töreniyle birlikte başladı. Bir hafta sürecek program, canlı ve video bant yayınları üzerinden verilecek eğitimlerin yanı sıra, atölye çalışmaları ile bilgi ve iletişim teknolojileri alanında uzman gençlerin yeteneklerini geliştirmeyi amaçlıyor. Kursların konuları arasında 5G, yapay zekâ ve bulut teknolojilerinin yanı sıra; liderlik, kültür ve iletişim de yer alıyor. Bu yıl öğrenci kontenjanını 40'tan 50'ye çıkaran Huawei, programı başarıyla tamamlayan öğrencilere çeşitli ödüller ile birlikte dünya çapında geçerli Huawei sertifikası veriyor.

14.09.2021Teknoloji
İzleyici yine Scholz’u beğendi

İzleyici yine Scholz’u beğendi

Almanya’da 26 Eylül’deki genel seçimler öncesinde üç partinin başbakan adayı canlı yayında ikinci kez kozlarını paylaştı. İzleyici birinci turda olduğu gibi ikinci turda da SPD’li Olaf Scholz’u beğendi.

14.09.2021Dünya
Walmart gelişmesi kripto para piyasalarını hareketlendirdi

Walmart gelişmesi kripto para piyasalarını hareketlendirdi

Walmart'ın Litecoin ile ortaklık kurduğuna ilişkin sahte haber kripto para piyasalarını karıştırdı.

14.09.2021Ekonomi
ABDli dev şirketten flaş kripto para kararı Bir anda fırladı... Gerçek ortaya çıktı

ABD'li dev şirketten flaş kripto para kararı! Bir anda fırladı... Gerçek ortaya çıktı

ABD'li perakende şirketi Walmart, kripto para birimlerinden Litecoin ile ortaklığını yalanladı. Şirket ödemelerde Litecoin seçeneğini eklemeyecek.

13.09.2021Ekonomi
İkinci kez kozlarını paylaştılar... Scholz yine...

İkinci kez kozlarını paylaştılar... Scholz yine...

Almanya’da 26 Eylül’de yapılacak genel seçimlerde yarışacak başbakan adayları, canlı yayında ikinci kez kozlarını paylaştı. Yeşiller’in başbakan adayı Annalena Baerbock, CDU/CSU başbakan adayı Armin Laschet ve SPD’nin başbakan adayı Olaf Scholz, çıktıkları televizyon programında zorlu bir sınav verdi.

13.09.2021Avrupa
Aselsandan yeni iş ilişkisi

Aselsan'dan yeni iş ilişkisi

ASELSAN ile yurt içi bir müşterisi arasında Akıllı Şehir Projeleri kapsamında 379,1 milyon liralık sözleşme imzalandı.

13.09.2021Ekonomi
Donbasta Rusya yanlısı ayrılıkçılar saldırdı: 1 Ukrayna askeri öldü

Donbas'ta Rusya yanlısı ayrılıkçılar saldırdı: 1 Ukrayna askeri öldü

Ukrayna'nın doğusundaki Donbas bölgesinde, Rusya yanlısı ayrılıkçıların açtığı ateşte bir Ukrayna askeri yaşamını yitirdi, 3 asker yaralandı.

11.09.2021Dünya
‘Kırmızı Çoraplar’ yıllardır iktidarda

‘Kırmızı Çoraplar’ yıllardır iktidarda

Başbakan Angela Merkel, Federal Meclis’in hafta başında düzenlenen bu yasama dönemindeki son oturumunda bir konuşma yaptı.

11.09.2021Avrupa
Le Mans Virtual Series’e bir çok yeni takım katıldı

Le Mans Virtual Series’e bir çok yeni takım katıldı

Alpine, BMW, Ferrari ve Porsche takımları da artık Le Mans Virtual Series’e dahil.

10.09.2021eSpor
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar  ABDye gidecek

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar ABD'ye gidecek

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Ersin Tatar KKTC'nin tanınması için çalışmalara devam ettiklerini belirterek, "18 Eylül'de ekibimle New York şehrine gidiyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu da orada olacak." dedi.

10.09.2021Dünya
Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşandı

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşandı

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, iki yıllık evliliklerini bugün noktaladı. Beykoz Adliyesi’nde görülen davada çift anlaşmalı olarak boşandı. Çiftin, çeşitli konularda yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeniyle boşandığı öğrenildi.

10.09.2021Magazin
Son dakika... Çinli Xiaomi otomobil de üretecek

Son dakika... Çinli Xiaomi otomobil de üretecek

Cep telefonundan ev elektroniğine kadar birçok alanda cihaz üreten Xiaomi şimdi de otomobil üretip satmaya karar verdi.

10.09.2021Ekonomi
Rum Yönetiminden skandal direktif: İngilizce kitaplarından Atatürk sayfasını yırtın

Rum Yönetiminden skandal direktif: İngilizce kitaplarından Atatürk sayfasını yırtın

Öğretmenlere e-posta yollayan Kıbrıs Rum yönetimi, İngiltere’den gelen İngilizce kitaplarındaki Atatürk sayfasının öğrencilere verilmeden yırtılmasını istedi.

9.09.2021Dünya
Bakan Muş: İkili ticarete yeni engeller getirilmemeli

Bakan Muş: İkili ticarete yeni engeller getirilmemeli

Ticaret Bakanı Mehmet Muş "Yıl sonunda 170 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaşılarak, Türkiye ile AB'nin ikili ticaret tarihinde bir rekor kırılacak. Bu başarı hikayesine karşın ikili ticari ve ekonomik ilişkiler, ortaklık anlaşmasıyla ortaya konulan vizyonu ve gerçek potansiyeli yansıtmıyor" dedi.

8.09.2021Ekonomi
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğandan Talibanın yeni kabinesine ilk yorum

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Taliban'ın yeni kabinesine ilk yorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kongo Demokratik Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Tshisekedi ile ortak basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Taliban'ın geçici hükümeti ve Kabil Havalimanı'nın işletilmesi konularıyla ilgili olarak, "Katar havalimanın işletilmesiyle ilgili işin başından itibaren olumlu bir yaklaşım içerisinde olduk. Fakat geldiğimiz noktada o olumlu gelişmeler bizim açımızdan yok. geçici bir Kabine açıklandı. Bu Kabine nereye kadar devam eder bilemeyiz. Bize düşen bu süreci dikkatle takip etmektir" ifadelerini kullandı. Erdoğan ayrıca, Tshisekedi'ye FETÖ'yle mücadeledeki desteğine teşekkür ederek, "Güvenlik ve terörle mücadele konularında da işbirliğimizi ilerletmek istiyoruz. FETÖ ile mücadelemize verdikleri destek için ülkem ve milletim adına teşekkür ediyoruz. FETÖ'nün Kinşasa'daki okulu 2018 yılında Türkiye Maarif Vakfına devretmiştir" ifadelerini kullandı.

7.09.2021Gündem
Ersin Tatar: Kimsenin gücü Türkiye ile bağlarımızı kopartmaya yetmez

Ersin Tatar: Kimsenin gücü Türkiye ile bağlarımızı kopartmaya yetmez

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, “Oynanan oyun, Kıbrıs'ı tamamıyla Avrupa Birliği’ne almak. Kıbrıs Federal Cumhuriyeti bağlamında, kuzeyiyle, güneyiyle Avrupa Birliği'nde, bizleri de Türkiye'den kopartmak. Kimsenin gücü bizim Türkiye ile bağlarımızı kopartmaya yetmez'' dedi.

7.09.2021Dünya
İsmail Demir açıkladı 15 bin kişiye istihdam sağlanacak

İsmail Demir açıkladı! 15 bin kişiye istihdam sağlanacak

Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Ankara'nın Kahramankazan ilçesinde kurulan Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde (HAB OSB) 150'si sanayi kuruluşu 300 işletmenin yer almasının planlandığını, yaklaşık 15 bin kişiye istihdam sağlanacağını söyledi.

7.09.2021Ekonomi
20 Mart hangi burç ve burcu ne 20 Mart tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

20 Mart hangi burç ve burcu ne? 20 Mart tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Yaşanan her günün aslında özel günleri oluşturmaktadır. Sizler için bir şey ifade etmese de geçmişe bakıldığında o günde bir olay yaşanmıştır. O günlerden bir tanesi de 20 Mart tarihidir.20 Mart hangi burçtur? 20 Mart yükseleni nedir? 20 Mart tarihindeki burcun özellikleri nelerdir? 20 Martta yaşanan olaylar nelerdir? 20 Martta dünyaya gelmiş ünlüler kimlerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

6.09.2021Burçlar
İhracatın menzili artırılacak

İhracatın menzili artırılacak

Mal ve hizmet ihracatının menzilini artırma, ülkeye coğrafi olarak uzak ihracat potansiyeli yüksek ülkelerle ticareti geliştirme hedefine yönelik "Uzak Ülkeler Stratejisi" hayata geçirilecek.

6.09.2021Ekonomi
Tata Hangi Ülkenin Markası Ve Nerede Üretiliyor Tata Ne Zaman Kuruldu, Sahibi Kim Ve Kısaca Tarihçesi

Tata Hangi Ülkenin Markası Ve Nerede Üretiliyor? Tata Ne Zaman Kuruldu, Sahibi Kim Ve Kısaca Tarihçesi

Otomobil endüstrisi her geçen gün hızla gelişmeye devam etmektedir. Günümüzde otomobil sahibi olmak isteyenlerin hem ucuzluğu hem de kaliteyi bir arada görmek istemeleri kaçınılmaz bir davranış olmaktadır. Araç üretimlerinin çeşitlilik kazanması ve birçok markanın ortaya çıkması tüketicilerin tercih yaparken kararsız kalmasına neden olmaktadır. Tüketicileri kararsız kalmaya iten nedenlerin başında birçok araç firmasının ürettiği ürünün birbirine benzer niteliklere sahip olması gelmektedir. Tata adı verilen marka da otomobil alacak kişilerin araştırdığı firmalardan biri olmaktadır. Peki, Tata hangi ülkenin markası ve nerede üretimi yapılmaktadır? Tata ne zaman kuruldu, sahibi kim ve kısaca tarihçesi nedir? İşte, Tata markası hakkında araştırma yapanların başvuracağı bilgiler.

31.08.2021Araştırma
Opet Hangi Ülkenin Markası Ve Nerede Üretiliyor Opet Ne Zaman Kuruldu, Sahibi Kim Ve Kısaca Tarihçesi

Opet Hangi Ülkenin Markası Ve Nerede Üretiliyor? Opet Ne Zaman Kuruldu, Sahibi Kim Ve Kısaca Tarihçesi  

Günümüzde çevreye duyarlı ürünler üreterek doğa ile dost olan birçok hizmet alanı bulunmaktadır. Çalışmalarını belirli bir prensibe dayandırıp her alanda kaliteyi arttırarak müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı amaçlayan çeşitli sektörler bulunmaktadır. Bu sektörlerden biride petrol istasyonları olmaktadır. Petrol istasyonları, insanlara çeşitli alanlarda hizmet sunan yerler olarak bilinir. Genellikle araçların ihtiyaçlarının karşılandığı bu yerlerde aynı zamanda insanlara da sunulan birçok hizmet bulunmaktadır. Peki, Opet hangi ülkenin markası ve nerede üretiliyor? Opet ne zaman kuruldu, sahibi kimdir ve kısaca tarihçesi nedir? İşte, Opet adı verilen petrol istasyonu hakkında merak edilen hususlar.

31.08.2021Araştırma
Getirden n11e stratejik yatırım

Getir'den n11'e stratejik yatırım

Getir, alışveriş platformlarından n11'e ortak olmak için ön görüşmeleri tamamladığını duyurdu. Yurt içinde ve yurt dışında büyümesini sürdüren Getir, n11 ile olası ortaklık ve iş birliği opsiyonları için kapsamlı incelemelerde bulunduğunu bildirdi.

31.08.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov ile telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov ile telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov ile telefonda görüştü.

30.08.2021Gündem
Bağdat’ta buzları eritme zirvesi

Bağdat’ta buzları eritme zirvesi

‘Bağdat Konferansı’, Katar, Mısır, BAE, Ürdün ve Fransa liderleriyle, Türkiye, Suudi ve İran dışişleri bakanlarını bir araya getirdi. Çavuşoğlu, aile fotoğrafında Sisi ile aynı karede yer aldı.

29.08.2021Dünya
Bakan Çavuşoğlu: Irak’ın imarı için stratejik altyapı projelerini gerçekleştirmeye hazırız

Bakan Çavuşoğlu: Irak’ın imarı için stratejik altyapı projelerini gerçekleştirmeye hazırız

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Bağdat İşbirliği ve Ortaklık Konferansı açılışında konuşma yaptı. Çavuşoğlu konuşmasında 2018 yılında Türkiye'nin taahhüt ettiği gibi, bölgeye ve Irak'a katkı sağlayacak imar projelerini belirterek Ovaköy-Fişhabur Sınır Kapısı açılmasının bu projeler arasında olduğunu ifade etti. Bakan Çavuşoğlu, konuşmasında ayrıca Türkiye'nin Irakta PKK'nın mevcudiyetini asla kabul etmeyeceğini vurguladı.

28.08.2021Dünya
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Bağdat İş Birliği ve Ortaklık Konferansına katılmak üzere Irakta

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Bağdat İş Birliği ve Ortaklık Konferansı'na katılmak üzere Irak'ta

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Bağdat İş Birliği ve Ortaklık Konferansı'na katılmak üzere Irak’ın başkenti Bağdat’a geldi.

28.08.2021Dünya
Bakan Çavuşoğlundan kritik ziyaret

Bakan Çavuşoğlu'ndan kritik ziyaret

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Bağdat İşbirliği ve Ortaklık Konferansı’na katılmak üzere yarın Irak’a gidiyor.

27.08.2021Gündem
İletişim Başkanı Altun: Balkanlarla gönül köprülerimizi güçlendirmemiz dünyaya örnek teşkil edecek

İletişim Başkanı Altun: 'Balkanlarla gönül köprülerimizi güçlendirmemiz dünyaya örnek teşkil edecek'

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bosna-Hersek ziyaretine ilişkin, "İstikrarsızlığın, şiddetin ve nefret suçlarının giderek yaygınlaştığı bu dönemde Balkanlarla gönül köprülerimizi güçlendirmemiz bütün dünyaya örnek teşkil edecektir" dedi.

27.08.2021Gündem
Birleşik Krallıktan flaş Türkiye açıklaması Tarih verdiler...

Birleşik Krallık'tan flaş Türkiye açıklaması! Tarih verdiler...

Birleşik Krallık İhracat Bakanı Stuart, "Türkiye ile 2022'de daha kapsamlı STA için müzakerelere başlayacağız. Türkiye çok cazip birpazar. İşte bu yüzden Türkiye'de yatırım yapan çok sayıda büyük İngiliz oyuncu görüyoruz. Gelecekte daha fazlasını yapmaları için onları teşvik edeceğim" açıklamasında bulundu.

26.08.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

Özel hayatta ayrılıklar, kavgalar, gözyaşları...

Bu hafta özellikle aldatılmalara, kandırılmalara karşı dikkatli olmamızda yarar var. Kendimizi gereksiz yere feda edebiliriz. Birilerinin bize kendimizi değersiz hissettirmesine izin vermemeliyiz.

12.09.2021

Genç girişimci için vergi ve prim teşvikleri

“Oğlum yurtdışına evden iş yapacak ama daha çok genç, üniversite öğrencisi. Yurtdışındaki iş yapacağı şirket oğlumdan kendi adına fatura kesmesini istiyor. İşyeri açmak da zorunda. Başına bir şey gelir diye korkuyorum. Hiç tecrübesi yok. ‘Daha erken kendi işini yapman için’ desem de ikna edemedim...Size bir danışayım istedim” diyerek telefonda anlattı Zehra Teyze.

7.09.2021

Şansölye Merkel dönemi kapanırken

Almanya’da bu ayın sonuna doğru yapılacak seçimlerin muhtemel sonuçları uluslararası politikanın merceği altına girmeye başladı.

7.09.2021

Güzel bir hafta bizi bekliyor

Bu hafta Başak burcunda yeniay meydana gelecek. Hayatımıza çekidüzen vermek için uygun bir dönem. Olumlu finansal gelişmeler söz konusu. İlişkiler açısından tutkulu bir süreçteyiz. Sosyalleşin, eğlenin...

5.09.2021