EKSTRA
MENÜ

Model

Model haberleri sayfasında güncel ve son dakika Model hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 54.811 Model haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Model Haberleri

Ivanka Trumpın yeni hayatı: Kendilerini gölge başkan ve first ladysanıyorlardı

Ivanka Trump'ın yeni hayatı: Kendilerini 'gölge başkan ve first lady'sanıyorlardı

Donald Trump'ın ABD başkanlığı için adaylığını koyduğu dönemde de seçimden zaferle çıkmasından sonra da ondan daha çok ilgi çeken başka biri vardı yanındakiler arasında. Öyle ki bu kişi Trump'ın her anlamda gösterişli bir ışığı olan eşi Melania'yı bile zaman zaman gölgede bırakıyordu. Bu kişi, Donald Trump'ın eski eşi Ivana Trump ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Ivanka Trump'tı. Gençlik yıllarında bir süre modellik de yapan Ivana Trump, o dönemde de ondan sonraki dört yıl içinde de Beyaz Saray'ın "tanıtım yüzü" haline gelmişti deyim yerindeyse.

6.10.2021Magazin
Katı atıklar kaynağa dönüşüyor

Katı atıklar kaynağa dönüşüyor

Avrupa Birliği’nin (AB) finansal desteği ile Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından hayata geçirilen Mekanik Biyolojik Ayrıştırma tesisinde yılda 100 bin ton katı atık geri dönüştürülecek. Geri dönüştürülen kaynaklar Gaziantep Belediyesi’ne ek gelir oluşturacak.

6.10.2021Ekonomi
Pandora’nın sırları dünyayı karıştırdı

Pandora’nın sırları dünyayı karıştırdı

Uluslararası Araştırmacı Gazeteciler Konsorsiyumu bu kez ‘Pandora Belgeleri’ ile dünyayı karıştırdı. Belgelerin liderler, iş insanları ve ünlülerle dair mali sırları ifşa ettiği belirtiliyor.

5.10.2021Dünya
Göktaş: Hedefimiz 2025 sonunda KOBİ bankacılığı payını %35’e çıkarmak

Göktaş: Hedefimiz 2025 sonunda KOBİ bankacılığı payını %35’e çıkarmak

Türkiye ekonomisinde işletme sayısı açısından yüzde 99.8'ini oluşturan KOBİ'lere yönelik olarak bankalar ürünlerini artırıyor. Vakıf Katılım da KOBİ'lere olan eğilimin artması için çalışmalarına devam ediyor. Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş "KOBİ'lerimiz kurumumuzun tabana yaygın büyüme politikasının temelini oluşturuyor" dedi.

5.10.2021Ekonomi
İhracatçıya kefalet desteği geliyor

İhracatçıya kefalet desteği geliyor

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, kuruluş çalışmaları yapılan İhracatı Geliştirme Fonu (İGF) ile sadece ihracatçıya yönelik Kredi Garanti Fonuna benzer bir yapı oluşturacaklarını belirterek, bu fonun ihracatçıların kullanacağı kredilere kefil ve garanti olacağını bildirdi.

5.10.2021Ekonomi
Linda Evangelistanın estetik isyanı: Öz nefret içindeyim... Uzmanlar ne diyor

Linda Evangelista'nın estetik isyanı: 'Öz nefret içindeyim...' Uzmanlar ne diyor?

90'ların top modellerinden Linda Evangelista'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı bir sosyal medya paylaşımı, Türkiye'de de oldukça yaygın olan estetik bir müdahale yönetimini tüm dünyada gündeme taşıdı. Peki soğuk lipoliz hakkında uzmanlar ne diyor?

4.10.2021Dünya
İhracatçıya Kredi Garanti Fonu modeli kefalet desteği gelecek

İhracatçıya Kredi Garanti Fonu modeli kefalet desteği gelecek

TİM Başkanı Gülle, kuruluş çalışmaları yapılan İhracatı Geliştirme Fonu ile sadece ihracatçıya yönelik Kredi Garanti Fonuna benzer bir yapı oluşturacaklarını belirterek, fonun ihracatçıların kullanacağı kredilere kefil ve garanti olacağını bildirdi.

4.10.2021Ekonomi
Emily Ratajkowski kendisine ün kazandıran kliple ilgili ilk kez konuştu. Robin Thicke göğüslerime dokundu

Emily Ratajkowski kendisine ün kazandıran kliple ilgili ilk kez konuştu. Robin Thicke göğüslerime dokundu

Ünlü model, kendisine şöhretin kapılarını açan video klibin kamera arkasında yaşananlar hakkında ilk kez konuştu. Çekimler sırasında klibinde oynadığı ünlü şarkıcının kendisini taciz ettiğini ileri sürdü.

4.10.2021Magazin
Kahraman bakkalın hesabı bitmiyor

'Kahraman bakkal'ın hesabı bitmiyor

Bu hafta İşin Peşinde köşesi için Maltepe’de bir bakkal dükkânında mesai yaptık. Müşterinin istediği ürünü hemen bulup vermek ve fiyatını söylemek biraz tecrübe istiyor. Bakkalda en zor iş ise ürünlerin fiyatlarını hesaplamak. Zira her ürünün kâr marjı farklı. Toptancıdan alınan ürünü, tüm market ve online platformlara bakarak fiyatlandırdım. Bunun için ciddi bir matematik gerekiyor. Fiyatlandırma sırasında marketler arasında dağlar kadar fiyat farkı olduğunu gördüm. Bu makas bazen yüzde 25, bazen yüzde 50’yi aşıyor. Ama mahalle bakkalı bu marketlerden daha ucuza satmak zorunda. Mahalle bakkalları ‘marketler daha ucuz’ algısının yanlış olduğunu bu durumun eskide kaldığını söylüyor. Bakkallar artık e-ticarete de iş yapıyor.

4.10.2021Ekonomi
ABD Milli Takımının takip ettiği genç Türk futbolcu: Enbiya Bolur

ABD Milli Takımı'nın takip ettiği genç Türk futbolcu: Enbiya Bolur

ABD'nin New Jersey eyaletinde doğan Türk öğrenci Enbiya Bolur, okuldaki başarısının yanı sıra futbol kariyeri ve kültürel faaliyetlerdeki çalışkanlığıyla yurt dışında yetişen Türk çocuklarına örnek oluyor.

3.10.2021Futbol
En İyi Ulusal Buluş Madalyası İzmir’e

En İyi Ulusal Buluş Madalyası İzmir’e

Buca Necla Tevfik Karadavut Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, ‘Ata Hava Kalitesi İzleme ve Örnekleme Cihazı’ ile Uluslararası Buluşçular Birliği Federasyonu (IFIA), ‘Best National Invention Medal En İyi Ulusal Buluş Madalyası’ ödülünü kazandı. Türkiye’de bu ödülü alan ilk kamu kurumu ve ilk okul oldu.

3.10.2021Eğitim
Rumlar İsrail’den  Demir Kubbe istedi

Rumlar İsrail’den Demir Kubbe istedi

Yunanistan’ın Fransa’ya yeni savaş uçakları ve fırkateyn alımı için sipariş vermesinin ardından Kıbrıs Rum Kesimi’nin de İsrail’den füze saldırılarına karşı Demir Kubbe savunma sistemi almak için harekete geçtiği iddia ediliyor.

3.10.2021Dünya
Milano podyumlarında bir Türk kızı

Milano podyumlarında bir Türk kızı

Milano Moda Haftası’ndaki Dolce&Gabbana defilesinde, 24 yaşındaki Türk model Betül Ekşi de yürüdü. Başarısının yanı sıra dingin güzelliğiyle dikkat çeken Ekşi ile modellik kariyerini konuştuk.

Halseyin nazar boncuğuna yorum yağdı: Şaka mısın sen

Halsey'in nazar boncuğuna yorum yağdı: Şaka mısın sen!

Kısa bir süre önce Türk sevgilisi Alev Aydın'dan bir bebek sahibi olan Halsey'in Instagram'a yazdığı yorum olay oldu.

2.10.2021Magazin
Uzmanlar tek tek açıkladı Altın fiyatları için kritik tarih

Uzmanlar tek tek açıkladı! Altın fiyatları için kritik tarih

Altın fiyatlarında dalgalı seyir sürerken, uzmanlar önümüzdeki hafta cuma günü ABD’de açıklanacak olan işsizlik ve tarım dışı istihdam verilerinin altın fiyatları açısından oldukça önemli olacağını belirtti. ALB Forex Araştırma Müdürü Emre Çayırlı ve Tera Yatırım Başekonomisti Enver Erkan altın fiyatlarında yaşanan son gelişmeleri ve beklentilerini hurriyet.com.tr'ye değerlendirdi.

1.10.2021Ekonomi
Redroad V17: Bir renk paleti ile temizlik ortağınızı kişiye özel seçin

Redroad V17: Bir renk paleti ile 'temizlik ortağınızı' kişiye özel seçin

Bir ortak seçmek gibi elektrikli süpürgenizi seçin.

1.10.2021Teknoloji
Özge Gürel, Serkan Çayoğlunun evlenme teklifine evet dedi

Özge Gürel, Serkan Çayoğlu'nun evlenme teklifine 'evet' dedi

6 yıldır birlikte olan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, evlilik yolunda ilk adımı attı. Yolları 2015 yılında “Kiraz Mevsimi” dizisinde kesişen çift, ilişkilerini resmiyete dökmeye hazırlanıyor.

1.10.2021Magazin
Bakan Yanık: Kadınların dahil olmadığı hiçbir projenin hayatiyetini sürdürme şansı yok

Bakan Yanık: Kadınların dahil olmadığı hiçbir projenin hayatiyetini sürdürme şansı yok

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, kadınlara yapılan sosyal yardımların bir üretime dönüşerek hayata aktarıldığını belirterek, "Sadece sosyal yardımı alıp, kullanıp sosyal yardımla hayatını idame ettirme yolunu kadınlar seçmiyorlar. Muhakkak o sosyal yardımın bir üretime dönüştüğünü ve hayata aktarıldığını görüyorsunuz. Kadınların dahil olmadığı hiçbir çalışmanın hiçbir projenin hayatiyetini sürdürme şansı yok" dedi.

30.09.2021Gündem
Alman devinde kapı kilitleme sorunu

Alman devinde kapı kilitleme sorunu

Almanya'da KBA, dünya genelinde 200 binden fazla Volkswagen T6 modelinin “kapı kilitleme sorunu” olduğunu bildirdi.

30.09.2021Ekonomi
Magnum Porsche çekilişi ne zaman Magnum çekilişi ne zaman yapılacak

Magnum Porsche çekilişi ne zaman? Magnum çekilişi ne zaman yapılacak?

Magnum çekiliş sonuçları, noter huzurunda gerçekleştirilecek olan çekilişin ardından tamamlanacak. Çubuklarda çıkan kodları Magnum.com.tr ya da SMS aracılığıyla gönderen müşteriler, Magnum çekiliş sonuçları için beklentilerine başladı. İşte, Magnum çekiliş sonuçları hakkında merakla araştırılan bazı bilgiler

30.09.2021Gündem
T6 modelinde, kapı kilitleme sorunu çıktı

T6 modelinde, kapı kilitleme sorunu çıktı

Almanya’da Federal Motorlu Ulaşım Dairesi (KBA), dünya genelinde 200 binden fazla Volkswagen T6 modelinin potansiyel olarak ‘tehlikeli bir kapı kilitleme mekanizmasına’ sahip olduğunu bildirdi.

30.09.2021Avrupa
Chrissy Teigen, kaybettiği oğlunu böyle andı: Sen gittikten sonra ben de yaşamak istemezdim

Chrissy Teigen, kaybettiği oğlunu böyle andı: Sen gittikten sonra ben de yaşamak istemezdim

Milyonlarca kişi onu genellikle ya kırmızı halıda en şık ve bakımlı haliyle gördü yıllarca ya da renkli hayatını yansıtan sosyal medya paylaşımlarıyla.

30.09.2021Magazin
İrem Dericinin Harbiye hayali gerçek oldu... Harcadığı para dudak uçuklattı

İrem Derici'nin Harbiye hayali gerçek oldu... Harcadığı para dudak uçuklattı!

Yıllar önce katıldığı Beyaz Show’da en büyük hayalinin Harbiye Açıkhava’da konser vermek olduğunu söyleyen İrem Derici, önceki gece bu hayalini gerçekleştirdi. Derici, konser sonunda gözyaşlarını tutamadı.

30.09.2021Magazin
Emine Erdoğan eğitimi yarım kalan kız çocukları ve kadınlara seslendi... Geç değil

Emine Erdoğan eğitimi yarım kalan kız çocukları ve kadınlara seslendi... 'Geç değil'

Emine Erdoğan, AK Parti Kadın Kolları tarafından başlatılan “Nerede kalmıştık” adlı eğitim seferberliğinin tanıtım toplantısında “Hayatta geç kalınmayan ender şeylerden biri, eğitimdir. İnsan her yaşta, yeniden başlayabilir. Sizden de bu cesareti göstermenizi istiyorum” dedi.

30.09.2021Gündem
67. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödülleri sahiplerini buldu

67. Gillette-Milliyet Yılın Sporcusu ödülleri sahiplerini buldu

67. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu ödül töreni gerçekleştirildi. Volkswagen Arena'da düzenlenen törende Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray, "Yılın Gillette Gibi Hareketi Özel Ödülü"ne layık görüldü.

29.09.2021Diğer
Boateng nişanlandı

Boateng nişanlandı

Eski kız arkadaşına şiddet uyguladığı için 1.8 milyon euroluk para cezası alan ünlü futbolcu Jerome Boateng, nişanlandı.

28.09.2021Avrupa
Son Dakika: Tuğba Şenoğlu ve Meryem Boz Spor Arenanın konuğu oldu Duygusal anlar... Futbol abartılıyor...

Son Dakika: Tuğba Şenoğlu ve Meryem Boz Spor Arena'nın konuğu oldu! Duygusal anlar... "Futbol abartılıyor..."

Türkiye Kadın Milli Voleybol Takımı ve Vakıfbank’ın başarılı sporcuları Tuğba Şenoğlu ve Meryem Boz, Spor Arena’nın konuğu oldu.

28.09.2021Voleybol
Kendall Jenner ve Devin Booker cephesinden haber var: Sevgilim Covid 19 oldu

Kendall Jenner ve Devin Booker cephesinden haber var: Sevgilim Covid 19 oldu

Bir süredir aşklarıyla gündemde olan Kendall Jenner ile Devin Booker cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Jenner ile birlikte çıktığı tatilden kısa bir süre önce dönen Booker, Covid 19'a yakalandığını açıkladı. Booker ile Jenner, son olarak Jamaika'daydı.

28.09.2021Magazin
Zehra Güneş: Türkiye’de gerçekten sultanlar gibiyiz

Zehra Güneş: "Türkiye’de gerçekten sultanlar gibiyiz"

‘Filenin Sultanları’ diye anılan A Milli Kadın Voleybol Takımı’nda sergilediği başarılı performansla geniş bir hayran kitlesi edinen Zehra Güneş, gittiği her yerde inanılmaz bir sevgi ve ilgi gördüğünü söyledi. A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın genç yıldızı Zehra Güneş, “İnanılmaz, tarif edilemez bir hayran kitlemiz oluştu. Trafikte, restoranda insanlar bize hep sevgiyle yaklaşıyor.” dedi.

28.09.2021Voleybol
Hedef yeşil enerji

Hedef yeşil enerji

Yeşil kimliğinden uzaklaşan Bursa’nın yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında adımlar attıklarını söyleyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Güneş enerjisi, hidroelektrik ve rüzgar santralleri gibi farklı alternatifleri şehrimize uygulayıp, yenilenebilir enerji noktasında projeler gerçekleştiriyoruz” diye konuştu.

28.09.2021Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yakında her ilde sulh komisyonlarını devreye alıyoruz

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yakında her ilde sulh komisyonlarını devreye alıyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde 24. Dönem Adli Yargı Hakim ve Cumhuriyet Savcıları Kura Töreni'nde yaptığı konuşmada ''Yakında her ilde sulh komisyonlarını devreye alıyoruz. Böylece yargının iş yükünü düşüren bir çözüm yolunu daha hukuk sistemimize kazandırmayı hedefliyoruz'' dedi.

27.09.2021Gündem
Ankarada AKM Millet Bahçesi, 28 Ekimde açılacak

Ankara'da AKM Millet Bahçesi, 28 Ekim'de açılacak

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'da 760 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan; Atatürk Kültür Merkezi (AKM), Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası binası, Gençlik Parkı ve 19 Mayıs Stadyumu'nu da içine alan AKM Millet Bahçesi'nin 28 Ekim'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı törenle açılacağını söyledi.

27.09.2021Gündem
Aile içi iletişimin çocuk gelişiminde önemi

Aile içi iletişimin çocuk gelişiminde önemi

İletişim, verilmek istenen mesajın karşı tarafa sözlü ya da sözsüz olarak iletilmesi olarak ifade edilebilir. İletişimin sözlü boyutunda, kullanılan kelimeler yer alırken, sözsüz boyutunda ise jestler, mimikler, beden dili etkili olur. İki insanın bir araya gelmesiyle başlayan iletişim de sadece ifade edilenler değil, ifade edilmeyenler de oldukça önemli rol oynar.

27.09.2021Eğitim
TEKNOFESTe harikulade kapanış Selçuk Bayraktar duyurdu: 2022de Samsunda

TEKNOFEST'e harikulade kapanış! Selçuk Bayraktar duyurdu: 2022'de Samsun'da

T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, TEKNOFEST 2022'yi Samsun'da düzenleyeceklerini belirterek, "TEKNOFEST Karadeniz 2022'de Samsun merkezli olarak Karadeniz'in yeşil ve mavinin her tonuna sahip muhteşem güzelliklere haiz şehirlerimizde gerçekleştirilecek." dedi.

26.09.2021Gündem
Bir yıl boyunca adım adım takip 20 ilde düğmeye basıldı: 96 gözaltı

Bir yıl boyunca adım adım takip! 20 ilde düğmeye basıldı: 96 gözaltı

Ankara merkezli 20 ilde yüzlerce polisin katılımıyla düzenlenen 'Benjamin' isimli sahte para operasyonunda 'Azat' kod adlı örgüt lideri Ensari V.'nin de aralarında bulunduğu 96 şüpheli gözaltına alındı. Örgütün piyasaya yaklaşık 5 milyon lira sahte para sürdüğü tespit edildi. Polisin takibine takılmamak için şifreli dil kullanan örgüt üyelerinin dolara 'Benjamin' dediği, Türk Lirası için de 'halı', 'kumaş' ve 'çanta' gibi isimler kullandığı saptandı.

26.09.2021Gündem

Yazar Sonuçları

Belediyelerin tasarruf planı niye yoktur? Suyun şakası yok!

Bu çağrım aynı zamanda valilik, DSİ, sanayi ve çevre müdürlüklerine.

7.10.2021

90 model magazin polemiği

Bir “Medyum Memiş-Keto” vakası veya bir Hülya Avşar’ın Ricky Martin’in poposunu çimdiklemesi tadında, 1990’ların dev magazin haberleri, polemikleri tadında gelişiyor Bülent Ersoy-Mustafa Keser kavgası...

7.10.2021

'Oğlum çok küçük daha'

Bugün ve yarın köşeyi benimle aynı tanıyı alan ve benzer kemoterapi süreçlerinden geçen ünlü oyuncu Canan Ergüder’e bırakmak istiyorum. Daha çok iki meme kanserli kadının dertleşmesi ve uyarıları gibi okuyun lütfen bu röportajı...

7.10.2021

Koşun Beşiktaş’a sahaflara!

22 adet çeşitli tarz ve ebatta kitap/dergi ile döndüm eve. Tövbeli halim bu...

5.10.2021

Google, yapay zeka ile arama deneyimini geliştiriyor

Google CEO'su Sundar Pichai, geçtiğimiz yıllarda gerçekleştirdiği bir söyleşide, yapay zekanın insanlık üzerindeki etkisini, “ateş, elektrik hatta internet gibi buluşlardan bile daha fazla” olarak nitelendirmişti. Pichai, yapay zekanın, insanları, hayallerinin ötesinde bir seviyede üretken hale getirebileceğine değinirken; insan zekasını simüle edip sorunları bir insan gibi çözmeye başlaması ile çok büyük ilerlemelerin de olacağının altını çizmişti. Daha önceki yazılarımda da bahsettiğim üzere, yapay zeka-dan iklim değişikliğiyle mücadeleden, müzik yapmaya; kanser için tedavi ya da yeni aşı geliştirme süreçlerinden, uzayı keşfetme çabalarına kadar pek çok farklı alanda yararlanmaktayız.

3.10.2021

İnsan ve makine arasında tuhaf yakınlaşmalar

Sanal Yakınlık Sistemi, insan-makine ilişkisine yeni bir boyut katarken işin etik yönünü sorgulatıyor... Sanal influencer Rozy’ninse hem global müşterileri hem de takipçi sayısı her geçen gün artıyor...

3.10.2021

Evlenme teklifine “evet” dedi

6 yıldır birlikte olan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, evlilik yolunda ilk adımı attı. Yolları 2015 yılında “Kiraz Mevsimi” dizisinde kesişen çift, ilişkilerini resmiyete dökmeye hazırlanıyor.

1.10.2021

Cimbom umut tazeledi

Marsilya karşısındaki oyunuyla eleştiri bulutlarını araladı.

1.10.2021

Bir günde dokuz kadın hikayesi

Bu gördüğünüz fotoğraf önceki gün Kuzey Irak’ta, Erbil’de çekildi. Fotoğrafta gördüğünüz 5 kadından üçü Türk, ikisi Fransız vatandaşı.

1.10.2021

Milyon dolarlık otel kılıflı villalar

Bodrum’da zirveye ulaşan ‘otel kılıflı villa’ konusu yeniden gündemde. Cumhurbaşkanı talimatıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın müdahalesine neden olan konu, pandemi döneminde unutulmuştu ki geçen hafta konunun sembolü haline gelen Bodrum Gündoğan Çetibeli mevkisinde Besa Grup tarafından inşa edilen The BO Viera adlı lüks konut ve otel projesi ile yeniden gündeme geldi.

29.09.2021

Akşener’in başbakanlık hamlesinin altında ne yatıyor?

Meral Akşener, bir süredir ısrarla cumhurbaşkanı adaylığı konusunda zerre kadar şahsi bir hesabının olmadığı mesajını veriyor.

27.09.2021