MENÜ

Halk

Halk ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Halk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 147.671 Halk haberi bulunmuştur.

Halk Haberleri

Kalkınma ajansları, Kovid-19 ile mücadeleye 3 koldan destek verecek

Kalkınma ajansları, Kovid-19 ile mücadeleye 3 koldan destek verecek

Kalkınma ajansları aracılığıyla toplam bütçesi yaklaşık 220 milyon lira olarak belirlenen "Kovid-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı" kapsamında, salgın riskinin yayılımını en aza indirmeye yönelik acil çözüm sunan projeler desteklenecek.

31.03.2020Ekonomi
İstanbulda şaşırtan olay: Erkekten hemşire mi olur diyerek otobüsten attı

İstanbul'da şaşırtan olay: 'Erkekten hemşire mi olur?' diyerek otobüsten attı

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hemşire olarak görev yapan Tolgahan Karadaş, mesai çıkışında evine gitmek için ücretsiz binmek istediği otobüs şoförü tarafından 'Erkekten hemşire mi olur?' denilerek otobüsten indirildiğini öne sürdü.

31.03.2020Gündem
Hırsızların hedefi tuvalet kâğıtları

Hırsızların hedefi tuvalet kâğıtları

Almanya’da Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamında halk evlerine çekilince konut hırsızlığı azaldı ancak bu kez de kömürlükler hırsızların hedefi oldu.

31.03.2020Avrupa
Erzincan’da koronavirüs fırsatçılarına operasyon

Erzincan’da koronavirüs fırsatçılarına operasyon

ERZİNCAN’da yasa dışı kolonya üretimi ve satışı yapan depo ve iş yerlerinde operasyon düzenlendi. Yapılan aramada binlerce litre alkol, esans ve kolonya imalatında kullanılan malzeme ele geçirildi. Operasyonda 1 kişi tutuklandı.

31.03.2020Gündem
Online mağazalara virüs arası

Online mağazalara virüs arası

Tüm dünyayı etkisi alan koronavirüs salgını sonrası alınan tedbirler kapsamında çok sayıda mağaza kepenk indirdi.

31.03.2020Ekonomi
65 yaş üstüne ücretsiz konuşma

65 yaş üstüne ücretsiz konuşma

Halk sağlığı için evde kalmanın kritik olduğu bu dönemde toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket eden Türk Telekom, müşterilerinin sevdikleriyle kesintisiz iletişim kurabilmesine destek olmak amacıyla 65 yaş üstü ev telefonu kullanıcılarına 1 ay boyunca her yöne 500 dakika hediye ediyor.

31.03.2020Ekonomi
Dünya bunu tartışıyor: Herkes maske takmalı mı

Dünya bunu tartışıyor: Herkes maske takmalı mı?

Avusturya hükümeti, marketlere maskesiz girmeyi yasaklayınca Alman bilim insanları, “Herkes takarsa sağlık çalışanları maske bulamayacak. Sadece hastalar maske takmalı” diye uyardı. Türk, İngiliz ve ABD’li uzmanlar da maske takmanın sağlıklı insanları koronavirüsten koruyucu özelliğinin olmadığında hemfikir.

31.03.2020Gündem
50 bin TL’ye kadar kredi kartıyla vergi ödenebilecek

50 bin TL’ye kadar kredi kartıyla vergi ödenebilecek

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB), yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında kredi kartıyla ödenebilen vergi türlerinin kapsamını genişletti.

31.03.2020Ekonomi
AVMler, iş yerleri, kuaöfler ve düğün salonları ne zaman açılacak

AVM'ler, iş yerleri, kuaöfler ve düğün salonları ne zaman açılacak?

Corona virüsü önemleri kapsamında, İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye göre, birçok iş yeri ve halkın toplu alanda bulunmasını kolaylaştıran yerler kapatıldı. Sosyal mesafeyi göz önünde bulundurarak, düğün salonları, kuaförler ve AVM'ler başta olmak üzere faaliyeti durdurulan yerlerin ne zaman açılacağı vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, AVM'ler, iş yerleri, kuaförler ve düğün salonları ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında ayrıntılı bilgiler.

30.03.2020Gündem
Azerbaycanda sokağa çıkma yasağı ilan edildi

Azerbaycan'da sokağa çıkma yasağı ilan edildi

Azerbaycan'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

30.03.2020Dünya
İngilterede Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 1408e çıktı

İngiltere'de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı 1408'e çıktı

İngiltere'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle ölenlerin sayısı bir günde 180 artarak 1408'e ulaştı.

30.03.2020Dünya
Zındık Ne Demek Zındık Nedir Zındık Tdk Kelime Anlamı

Zındık Ne Demek? Zındık Nedir? Zındık Tdk Kelime Anlamı

Son dönemlerin en popüler kelimeleri arasında zındık sözcüğü geliyor. Özellikle pek çok kişi internette bu kelimenin anlamını aramakta ve öğrenmeye çalışmaktadır. Özellikle değişik anlamları olduğu için her birini öğrenmekte fayda var. Peki, zındık ne demek? Zındık nedir? Zındık TDK kelime hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Üryan Ne Demek Üryan Nedir Üryan Tdk Kelime Anlamı

Üryan Ne Demek? Üryan Nedir? Üryan Tdk Kelime Anlamı

Çok eski dönemlerden beri Türkiye'de yer alan üryan kelimesi yaygın olarak kullanılır. Ancak günümüzde pek çok kişi bu kelimenin gerçek anlamını bilmiyor. O yüzden en çok merak edilen sözcükler arasında bulunmaktadır. Peki, üryan ne demek? Üryan nedir? Üryan TDK anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Telkin Ne Demek Telkin Nedir Telkin Tdk Kelime Anlamı

Telkin Ne Demek? Telkin Nedir? Telkin Tdk Kelime Anlamı

Telkin hem yazılı olarak hem de gündelik yaşamda halk arasında kullanılan sözcüklerden biridir. Ancak bu sözcüğün tam olarak ne anlama geldiğini öğrenmek suretiyle, çok daha rahat kullanabilirsiniz. Peki, Telkin ne demek? Telkin nedir? Telkin TDK kelime anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Mustafa Cengizden yardım çağrısı Dekont paylaştı...

Mustafa Cengiz'den yardım çağrısı! Dekont paylaştı...

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, yeni tip Corona virüsü (Covid-19) salgını nedeniyle başlatılan yardım kampanyalarına destek çağrısı yaptı.

30.03.2020Futbol
Tasfiye Ne Demek Tasfiye Nedir Tasfiye Tdk Kelime Anlamı

Tasfiye Ne Demek? Tasfiye Nedir? Tasfiye Tdk Kelime Anlamı

Tasfiye gündelik yaşamda pek çok farklı anlama gelen ve kullanılan sözcüklerden biridir. Özellikle hem tasfiye olarak tek başına hem de tavsiye etmek gibi farklı kelimelerle birleştirilerek kullanılabilmektedir. Peki, tasfiye ne demek? Tasfiye nedir? Tasfiye TDK kelime anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
İlaç ve gıda takviyesi tedarikinde sıkıntı yok

İlaç ve gıda takviyesi tedarikinde sıkıntı yok

Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs salgını vakaları Türkiye'de de görülürken İstanbul Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı ve Neutec İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bilgiç, Türkiye genelinde sayıları 25 bini bulan eczanelerin aracılığı ile bağışık sistemini güçlendirecek ilaçlar ve gıda takviyelerinin halkın hizmetine sunulduğunu söyledi. Bilgiç, Bu ilaçların tedarikinde herhangi bir yokluk ve tedarik sıkıntısı şu ana kadar görülmedi dedi.

30.03.2020Ekonomi
Pasif Ne Demek Pasif Nedir Pasif Tdk Kelime Anlamı

Pasif Ne Demek? Pasif Nedir? Pasif Tdk Kelime Anlamı

Halk dilinde pasif kelimesi bilinen ve sık kullanılan kelimeler arasında yer almaktadır. Ancak yine de tam anlamını bilmeyen ve yanlış kullanım gösteren kişiler de yer alıyor. Bu konuda gerçek anlamını öğrenebilir ve doğru şekilde kullanabilirsiniz. Peki, pasif ne demek? Pasif nedir? Pasif TDK kelime anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Nadan Ne Demek Nadan Nedir Nadan Tdk Kelime Anlamı

Nadan Ne Demek? Nadan Nedir? Nadan Tdk Kelime Anlamı

Nadan kelimesi Türkçede yer alan fakat çok fazla değerlendirilmeyen sözcükler arasında bulunmaktadır. Pek çok kişi ise bu kelimenin anlamını merak etmekte ve internet üzerinde araştırma yapmaktadır. Peki, nadan ne demek? Nadan nedir? Nadan TDK kelime hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Muhtasar Ne Demek Muhtasar Nedir Muhtasar Tdk Kelime Anlamı

Muhtasar Ne Demek? Muhtasar Nedir? Muhtasar Tdk Kelime Anlamı

Halk arasında çok fazla kullanılmayan muhtasar kelimesi Türkiye'de yer alan sözcüklerden biridir. Pek çok kişi son dönemlerde muhtasar kelimesini merak etmekte ve araştırma yapmaktadır. Peki, muhtasar ne demek? Muhtasar nedir? Muhtasar TDK kelime anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Lal Ne Demek Lal Nedir Lal Tdk Kelime Anlamı

Lal Ne Demek? Lal Nedir? Lal Tdk Kelime Anlamı

Lal değişik kökenli diller üzerinden Türkçeye yerleşmiş ve farklı anlamları bulunan bir kelimedir. Gündelik yaşamda sıkça kullanılan bu kelimenin değişik anlamları pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, lal ne demek? Lal nedir? Lal TDK kelime anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Kolektif Ne Demek Kolektif Nedir Kolektif Tdk Kelime Anlamı

Kolektif Ne Demek? Kolektif Nedir? Kolektif Tdk Kelime Anlamı

Kolektif kelimesi özellikle yazılı kaynaklarda çok sık karşılaşılan sözcükler arasındadır. Her ne kadar halk dilinde yaygın olarak kullanılmasa bile, farklı yerlerde kişinin mutlaka karşısına çıkmaktadır. O yüzden merak edilen kelimelerden biri olarak öne çıkıyor. Peki, Kolektif ne demek? Kolektif nedir? Kolektif TDK kelime anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Kafir Ne Demek Kafir Nedir Kafir Tdk Kelime Anlamı

Kafir Ne Demek? Kafir Nedir? Kafir Tdk Kelime Anlamı

Kafir Türkçe kelimeler arasında en sık kullanılan sözcüklerden biridir. Aşağı yukarı pek çok kişi kafir kelimesini cümle içerisinde değerlendirir. Ancak tam olarak anlamının ne olduğuna dair bilgisi olmayan kişiler bulunmaktadır. Peki, kafir ne demek? Kafir nedir? Kafir TDK kelime anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
İnisiyatif Ne Demek İnisiyatif Nedir İnisiyatif Tdk Kelime Anlamı

İnisiyatif Ne Demek? İnisiyatif Nedir? İnisiyatif Tdk Kelime Anlamı

İnisiyatif Türkçeye yerleşmiş en yaygın kelimelerden biridir. Birçok kişi bu kelimenin anlamını bilirken bazı bireyler merak etmekte ve internette araştırma yapmaktadır. Siz de bu kelimenin anlamını tam olarak öğrenebilir ve değişik cümlelerde kullanabilirsiniz. Peki inisiyatif ne demek? İnisiyatif nedir? İnisiyatif TDK kelime hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Mersinde bir evden 15 ton çöp çıktı

Mersin'de bir evden 15 ton çöp çıktı

Mersin'in merkez Toroslar ilçesinde 75 yaşındaki bir kadının evinden 15 ton çöp çıkarıldı.Toroslar Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, halk sağlının daha iyi anlaşıldığı bugünlerde Demirtaş Mahallesi'nde müstakil bir evde çöp biriktirildiği ve çevreye kötü koku yayıldığı ihbarını alan zabıta ekipleri hemen hareket geçti. Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, 75 yaşında yalnız yaşayan bir kadının ikamet ettiği evi çöp eve dönüştürdüğünü ve evde çok sayıda biriktirilmiş kıyafet, yorgan, demir, plastik, kağıt ve teneke parçalarından oluşan atık malzemeler bulunduğunu tespit etti.

30.03.2020Haber
İhya Ne Demek İhya Nedir İhya Tdk Kelime Anlamı

İhya Ne Demek? İhya Nedir? İhya Tdk Kelime Anlamı

İhya kelimesi genelde ihya olmak ya da ihya etmek gibi alanlar üzerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Hem sözlü hem de yazılı kaynaklarda sıkça geçen bir kelimedir. Ancak pek çok kişi bu kelimenin tam olarak ne anlama geldiğini bilmiyor. Peki, ihya ne demek? İhya nedir? İhya TDK kelime anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Haset Ne Demek Haset Nedir Haset Tdk Kelime Anlamı

Haset Ne Demek? Haset Nedir? Haset Tdk Kelime Anlamı

Gündelik yaşam içerisinde en sık kullanılan kelimeler arasında haset gelir. Özellikle son dönemde popüler olması ile beraber yeni nesil internet üzerinden anlamını öğrenmeye çalışıyor. Peki, haset ne demek? Haset nedir? Haset TDK kelime anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Koronafobinin Vücudumuzda Yol Açtığı 7 Önemli Sorun

Koronafobinin Vücudumuzda Yol Açtığı 7 Önemli Sorun

Baş döndürücü bir hızla duygu ve düşünce dünyamızın tam ortasına çöreklenen koronavirüs korkusu, kendi kaosu ve bilinmezliği içerisinde kişide kontrol edilemez bir hale giderken, halk arasında ‘koranayak olduk’, ‘paranoyak olduk’ gibi söylemleri de beraberinde getirdi. Uzman Psikolog Sena Sivri, koronafobinin vücudumuzda yol açtığı 7 önemli sorunu anlatırken, koronafobi ile baş etmenin de püf noktalarını açıkladı.

30.03.2020İyi Yaşam
Drop Ne Demek Drop Nedir Drop Tdk Kelime Anlamı

Drop Ne Demek? Drop Nedir? Drop Tdk Kelime Anlamı

Gündelik yaşamda çok sık rastlanmayan drop kelimesi, taşıdığı anlam üzerinden Türkçede belli bir durum karşısında kullanılmaktadır. Pek çok kişi drop kelimesini duymasına rağmen anlamının ne olduğunu tam olarak bilmez. İşte drop kelimesine ait merak edilen tüm detaylar.

30.03.2020Gündem
Demagoji Ne Demek Demagoji Nedir Demagoji Tdk Kelime Anlamı

Demagoji Ne Demek? Demagoji Nedir? Demagoji Tdk Kelime Anlamı

Demagoji halk dilinde çok sık kullanılan ancak bazı durumlarda karıştırılan bir kelimedir. Özellikle hem anlam açısından hem de yazılış noktasında hatalar yapılabiliyor. Bu kelimenin yazılışı ve anlamını öğrenebilir; cümle içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Peki, demagoji ne demek? Demagoji nedir? Demagoji TDK kelime anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Mistik Ne Demek Mistik Nedir Mistik Tdk Kelime Anlamı

Mistik Ne Demek? Mistik Nedir? Mistik Tdk Kelime Anlamı

Mistik, mistisizmden türemiş ve Yunancadan dilimize geçmiş bir sözcüktür. Bu kelime halk arasında genellikle gizemli olayların tarif edilmesi için kullanılmaktadır. Peki, mistik nedir? Mistik TDK anlamı nedir? İşte mistikle ilgili merak edilen tüm bilgiler.

30.03.2020Gündem
Merhaba Ne Demek Merhaba Nedir Merhaba Tdk Kelime Anlamı

Merhaba Ne Demek? Merhaba Nedir? Merhaba Tdk Kelime Anlamı

Halk arasında en sık kullanılan kelimelerden biri olarak merhaba sözlüğü öne çıkıyor. Her karşılaşma anında dile getirilen bu kelimenin anlamı ve kökeni merak edilmektedir. Peki, merhaba ne demek? Merhaba nedir? Merhaba TDK kelime anlamı hakkında bilinmesi gerekenler.

30.03.2020Gündem
Şişlide toplu taşımada sosyal mesafeyi koruma denetimi

Şişli'de toplu taşımada sosyal mesafeyi koruma denetimi

KORONAVİRÜS salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında toplu taşıma araçlarında sosyal mesafeyi koruma denetimleri sürüyor. Şişli’de trafik polisleri halk otobüslerini durdurarak yolculara uyarılarda bulundu.

30.03.2020Gündem
İstanbulda toplu taşıma araçlarına koronavirüs denetimi

İstanbul'da toplu taşıma araçlarına koronavirüs denetimi

İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, koronavirüse karşı alınan önlemler kapsamında toplu taşıma araçlarına yönelik denetim yaptı.

30.03.2020Gündem
Son dakika... Kredi kartıyla vergi ödeme türleri genişletildi

Son dakika... Kredi kartıyla vergi ödeme türleri genişletildi

Gelir İdaresi Başkanlığı, kredi kartlarıyla vergi ödemelerinin gerçekleştirilmesi için kapsamda genişlemeye gitti.

30.03.2020Ekonomi
Turizm merkezlerinde Evde kal çağrısına uyuldu

Turizm merkezlerinde 'Evde kal' çağrısına uyuldu

Antalya ile Muğla'nın ünlü sahil ve plajlarında, yeni tip corona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sessizlik hakim.

30.03.2020Seyahat
Trump duyurdu: 5 dakikada sonuç verecek... Haftaya kullanılmaya başlanacak

Trump duyurdu: 5 dakikada sonuç verecek... Haftaya kullanılmaya başlanacak

ABD Başkanı Donald Trump, 5 dakikada sonuç veren Corona Virüsü testinin ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylandığını açıklayarak, testin önümüzdeki hafta ülke genelinde kullanılacağını belirtti.

30.03.2020Dünya
Pandemi ne demek, pandemi kurulu nedir Pandemik hastanelerin özellikleri neler

Pandemi ne demek, pandemi kurulu nedir? Pandemik hastanelerin özellikleri neler?

Pandemi, pandemi hastaneler ve pandemi kurulu Corona virüsüyle birlikte hayatımıza giren kavramlar oldu. Çin'de ortaya çıkan ve pek çok ülkeye yayılan Corona virüsü, Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilmişti. Bir hastalığın pandemi ilan edilmesi istikrarlı bir şekilde devam etmesi ve dünyanın farklı noktalarında görülmeye başlaması gerekiyor. Peki, pandemi ne demek, pandemi kurulu nedir? Pandemik hastanelerin özellikleri neler?

30.03.2020Gündem
Rafting botları corona virüs nedeniyle depoda kaldı

Rafting botları corona virüs nedeniyle depoda kaldı

Her yıl mart ayında raftingcilerin botlarını suya indirdiği Antalya’nın Manavgat ilçesinde, koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl bu görüntüler oluşmadı.

30.03.2020Seyahat
Anadolunun sağlık kapısı: Urla Tahaffuzhanesi

Anadolu'nun sağlık kapısı: Urla Tahaffuzhanesi

Osmanlı topraklarını deniz yoluyla gelecek hastalıklardan korumak için İzmir'de Karantina Adası üzerine yapılan Urla Tahaffuzhanesi, misyonunu sağlık eğitimi verilen bir merkez olarak devam ettiriyor.

30.03.2020Seyahat
Evde kal ona yaradı... Yanlışlıkla gelen aşk

'Evde kal' ona yaradı... Yanlışlıkla gelen aşk

Aile Meclisi’nin bu haftaki konukları AK Parti Sakarya Milletvekili, milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu ve eşi Julia Looman Sofuoğlu. Aşkları Hollanda’daki bir yarıştan sonra Sofuoğlu’nun yanlışlıkla attığı bir mesajla başlamış.

30.03.2020Gündem
Gençler, salgınla mücadelede teknolojik fikir geliştirecek

Gençler, salgınla mücadelede teknolojik fikir geliştirecek

Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği, yeni tip koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında 14-17 yaş arası liseli gençlere yönelik bir online ideathon düzenleyecek. “Yarını Kodlayanlar Online Covideathon”unda, öğrencilerden virüs salgınının halk üzerinde yarattığı olumsuz etkileri minimuma indirecek bir teknolojik fikir geliştirmeleri istenecek. Online ideathon için son başvuru tarihi 3 Nisan.

30.03.2020Teknoloji
Son dakika haberi: Taksilerde yeni koronavirüs uygulaması 00.01de başladı Ve ilk ceza kesildi

Son dakika haberi: Taksilerde yeni koronavirüs uygulaması 00.01'de başladı! Ve ilk ceza kesildi

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle saat 00.01'den itibaren İstanbul, Ankara ve İzmir'de ticari taksilerin trafiğe çıkışlarıyla ilgili yeni düzenleme yapılmıştı. Başkentte, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ticari taksilerin trafiğe çıkışlarında plakanın son hanesine göre sınırlama uygulamasına başlandı. Uygulamayı ihlal eden ticari taksi şoförüne ceza kesildi.

30.03.2020Gündem
Sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı Bakan Soylu açıkladı

Sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? Bakan Soylu açıkladı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, corona virüsle ilgili Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı. Bakan Soylu, sokağa çıkma yasağı ile ilgili,"Bizim için 4 tane konuyu ayakta tutmamız önemli. Sağlık, gıda-hijyen, kamu düzeni ve sosyal izolasyonu sağlamaya çalışıyoruz. Bu 4 konu bizim için önemli. Eğer sağlayamazsak tüm tedbirleri alacağız." ifadelerini kullandı.

29.03.2020Gündem

Yazar Sonuçları

‘Bu belaya karşı elimden ne gelir?’ deme zamanı

KORONAVİRÜS belası zengin-yoksul, patron-çalışan, iktidar-muhalefet, şu partili-bu partili gibi ayrım tanımıyor.

31.03.2020

Koronavirüs ile mücadelede ilk üç haftanın dökümü

Türkiye, koronavirüs ile mücadelesinde kritik ilk üç haftayı geride bırakmış bulunuyor.

31.03.2020

Evde kalın, sahneden uzak kalmayın

DÜNYACA zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde Türkiye’den ve dünyadan birçok sanat kurumu, sanatçı, tiyatro ve dans topluluğu dijital platformlardan evlerimize konuk oluyor.

31.03.2020

7 adımda Karadeniz’in incisi

Karadeniz’in kalbinde yer alan Trabzon, tarihi eserleri, doğal güzellikleri ve haklı şöhrete sahip lezzetleriyle yaz ayları için de iyi bir seyahat alternatifi.

30.03.2020