EKSTRA
MENÜ

Başbakanlık

Başbakanlık haberleri sayfasında güncel ve son dakika Başbakanlık hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 41.977 Başbakanlık haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

BAŞBAKANLIK

Türkiye başbakanı, Türkiye Cumhuriyeti'nde hükümetin başındaki kişinin makamıdır. Makamda oturan kişi ise Türkiye Cumhuriyeti Hükûmeti'nin başı ve Bakanlar Kurulu'nun başkanıdır. Şu anki başbakan Binali Yıldırım'dır. Kurduğu hükümet 63. Türkiye hükümetidir. Başbakan, görev süresi boyunca Çankaya Köşkü'nde ikâmet etmektedir.  

Cumhuriyet öncesi Türkiye'de "İcra Vekilleri Heyeti Reisi", Cumhuriyet sonrası "Başvekil" unvanları kullanılmıştır. 10 Ocak 1945'te anayasanın dili sadeleştirme kanunu uyarınca başvekil unvanı "başbakan"a çevrilmiştir.

Başbakanlık Haberleri

Merkel’in koltuğuna aday üç isim vaatlerini açıkladı

Merkel’in koltuğuna aday üç isim vaatlerini açıkladı

Almanya'da 26 Eylül’de yapılacak genel seçimlerde yeniden aday olmayan Başbakan Angela Merkel’in koltuğu için yarışacak 3 aday, vaatlerini kamuoyuyla paylaştı.

23.09.2021Dünya
Merkel’in partisi CDU çöküyor mu

Merkel’in partisi CDU çöküyor mu?

Almanya’da genel seçimler öncesinde siyaset bilimciler, Başbakan Merkel’in partisi CDU’yu bir çöküşün eşiğinde görüyor. Partinin başbakan adayı Laschet’in anketlerdeki oy oranı karamsar bir tablo ortaya koyuyor.

22.09.2021Avrupa
Seçim öncesi suçlu arayışı

Seçim öncesi suçlu arayışı

Almanya’da seçimlere kısa bir süre kala, ‘kardeş partiler’ olarak bilinen Hıristiyan Demokrat/Hristiyan Sosyal Birlik Partileri’nin (CDU/CSU) son dönemlerde neden bu kadar oy kaybettiğine dair kafa yorulurken, gözler birden Başbakan Angela Merkel’e çevrildi.

22.09.2021Avrupa
Türk Armin’den Türkiye’ye ılımlı mesaj

Türk Armin’den Türkiye’ye ılımlı mesaj

Almanya’da pazar günkü seçimlerde Hıristiyan Birlik (CDU/CSU) partilerinin başbakan adayı olan Laschet, seçilirse Türkiye-Almanya ilişkilerini iyileştireceklerini söyledi.

22.09.2021Dünya
‘Türkiye ile ilişkilerin iyileştirilmesi için çalışacağım’

‘Türkiye ile ilişkilerin iyileştirilmesi için çalışacağım’

Kreuzberg’de ‘2 Hearts’ adlı mentor programını ziyaret ederek gençlerle konuşan Birlik Partileri Başbakan adayı Armin Laschet, Türkiye ile ilişkilerin iyileştirilmesi için çalışacağını söyledi.

21.09.2021Avrupa
Irak bu seçimlerde bir ilki yaşayacak

Irak bu seçimlerde bir ilki yaşayacak

Irak'ta 2003 sonrası görev yapan eski başbakan ve cumhurbaşkanlarının 10 Ekim'de gerçekleştirilecek genel seçimlerde aday olmaması sebebiyle siyasette bir ilk yaşanıyor.

20.09.2021Dünya
Scholz: “Aşk, tüm makamlardan daha önemlidir”

Scholz: “Aşk, tüm makamlardan daha önemlidir”

Almanya’da genel seçimler gündeme gelmeye başladığında kimsenin seçilmesi için şans tanımadığı Sosyal Demokrat Parti (SPD) başbakan adayı Olaf Scholz, koalisyon şartlarını belirtirken, özel yaşamı ve aşkla ilgili açıklamalarda da bulundu.

19.09.2021Avrupa
‘En az eskisi kadar huzurlu yaşayabilmek isteriz’

‘En az eskisi kadar huzurlu yaşayabilmek isteriz’

Almanya’daki federal seçimlerde yaklaşık 800 bin Türk oy kullanacak. Bu seçmenlere Merkel dönemini, yeni hükümetten beklentilerini ve Türk kökenli adayların kararlarını etkileyip etkilemediğini sorduk...

19.09.2021Hürriyet Pazar
Almanya’nın tek kadın başbakan adayı

Almanya’nın tek kadın başbakan adayı

Almanya’da Yeşiller Partisi’nin ilk ve başbakanlık seçiminin tek kadın adayı olan Annalena Baerbock, iddiasını sürdürüyor. Adaylığı açıklandığında anketlerde birinci gelen Baerbock, seçime günler kala SPD ve Birlik Partileri (CDU/CSU) adaylarına karşılık üçüncü sırada yer alıyor. Almanya’da hakkında en çok yalan haber yapılan başbakan adayı olan Baerbock’ı, intihal suçlamaları geri sıraya düşürdü.

17.09.2021Dünya
Açlık grevi 16’ncı gününde

Açlık grevi 16’ncı gününde

Almanya’da bir grup genç aktivistin iklim değişikliğine dikkati çekmek ve siyasi partilere mesaj vermek için başladıkları açlık grevi 16’ncı gününde.

14.09.2021Avrupa
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Salgın öncesi dönemin üzerine çıktık

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Salgın öncesi dönemin üzerine çıktık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde işçilerle buluşma gerçekleştirdi. Erdoğan "Sanayi üretimi, istihdam ve büyümede hızlı yükselişle salgın öncesi dönemin üzerine çıktık. Hizmetler sektöründe süratli toparlanma yaşanıyor. Makro ekonomide dengeler yerine oturmaya başladı" dedi.

14.09.2021Ekonomi
Fransada cumhurbaşkanı adayları artıyor

Fransa'da cumhurbaşkanı adayları artıyor

Fransa'da gelecek yıl düzenlenecek cumhurbaşkanı seçimi için adaylığını açıklayanların sayısı artıyor.

14.09.2021Dünya
Avrupalıların tercihi Macron değil Merkel

Avrupalıların tercihi Macron değil Merkel!

AB vatandaşlarının çoğunluğu, bir "Avrupa Başkanı seçimi" yapılsa tercihlerinin yakında görevi bırakacak Almanya Başbakanı Angela Merkel olacağını söyledi.

14.09.2021Dünya
Norveçte seçim sonuçlarında sol blok önde

Norveç'te seçim sonuçlarında sol blok önde

Norveç'te yapılan genel seçimlerde sandık başı anketlere göre, Başbakan Erna Solberg liderliğindeki Muhafazakar Sağ Parti (H), ikinci parti olurken, ana muhalefet İşçi Partisi (AP) birinci çıktı.

14.09.2021Dünya
Netanyahunun yargılandığı dava 3 ay aradan sonra yeniden başladı

Netanyahu'nun yargılandığı dava 3 ay aradan sonra yeniden başladı

Eski İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun yolsuzluk iddiaları nedeniyle yargılandığı davaya 3 aylık aranın ardından bugünkü duruşmayla devam edildi.

13.09.2021Dünya
Çalışma Bakanlığı’na 2 yeni bakan yardımcısı

Çalışma Bakanlığı’na 2 yeni bakan yardımcısı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na 2 yeni bakan yardımcısı atandı.

12.09.2021Ekonomi
Trabzonspor-Galatasaray maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda İşte müsabakadan son gelişmeler

Trabzonspor-Galatasaray maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte müsabakadan son gelişmeler

Trabzonspor-Galatasaray rekabetinde 132. randevu heyecanı için nefesler tutuldu. Trabzonspor ile Galatasaray, Süper Lig'de Trabzon'da yapacakları maçla 132. kez karşı karşıya gelecek. Maça kısa bir süre kala, müsabakaya dair ayrıntılar merak konusu oldu. Peki, Trabzonspor-Galatasaray maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

11.09.2021Spor Arena
‘En büyük eksik yerli ve milli muhalefet’

‘En büyük eksik yerli ve milli muhalefet’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, afetler karşısında muhalefetin duruşunu bu sözlerle eleştirdi. Ekrem İmamoğlu’nu ‘Fatih Sultan Mehmet’e benzeten İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’e de “Bunlar Fatih’in kim olduğunu bilmiyorlar. Meral Hanım sen kimi kime benzetiyorsun” diye seslendi.

11.09.2021Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Fatih tepkisi... Meral Hanım sen kimi kime benzetiyorsun, kimlerle yürüyorsun

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Fatih' tepkisi... 'Meral Hanım sen kimi kime benzetiyorsun, kimlerle yürüyorsun?'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'nda açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e tepki gösterirken "Bunlar Fatih'in kim olduğunu anlamamış, bilmiyorlar. Meral Hanım sen kimi kime benzetiyorsun. Duvarlarımıza bu yazıları yazanlarla aynı yolda yürüyorsun" dedi.

10.09.2021Gündem
‘Ben de bir feministim’

‘Ben de bir feministim’

Almanya Başbakanı Angela Merkel kişisel hayatına ilişkin kendisiyle yapılan bir söyleşide “Ben de bir feministim. Hepimiz feminist olmalıyız” dedi.

9.09.2021Avrupa
Neye uğradığını şaşırdı Başbakana taşlı saldırı

Neye uğradığını şaşırdı! Başbakana taşlı saldırı

Yaklaşan federal seçimler için tura çıkan Kanada Başbakanı Justin Trudeau'ya akılalmaz bir saldırı yapıldı. Seçim aracına yaklaştığı sırada alanda toplanan öfkeli vatandaşlar başbakana çakıl taşları fırlattı. Taşlar Trudeau'nun sırtına isabet ederken haber için alanda bulunan gazeteciler de olaydan nasiplerini aldı.

8.09.2021Dünya
Ginede darbe sonrası geçiş hükümeti çalışmaları

Gine'de darbe sonrası geçiş hükümeti çalışmaları

Gine'de 5 Eylül'de gerçekleştirilen darbenin ardından askeri cunta Ulusal Birlik ve Kalkınma Komitesi, geçiş hükümeti için isim belirlemeye çalışıyor.

7.09.2021Dünya
Almanya Başbakanı Merkel’den flaş aşı çağrısı

Almanya Başbakanı Merkel’den flaş aşı çağrısı

Almanya Başbakanı Angela Merkel, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının “güvenli” ve “işe yaradığını” belirterek, vatandaşlara aşı olma çağrısı yaptı.

7.09.2021Dünya
Almanya’da birlik partilerinin düşüşü sürüyor

Almanya’da birlik partilerinin düşüşü sürüyor

Almanya’da Başbakan Angela Merkel’in üyesi olduğu birlik partileri CDU/CSU’nun düşüşü sürerken, SPD’nin yükselişi devam ediyor.

6.09.2021Dünya
Suriye kaynaklı petrol sızıntısında son durum: KKTC rahat nefes aldı

Suriye kaynaklı petrol sızıntısında son durum: KKTC rahat nefes aldı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanlık Müsteşarı ve Kriz Komitesi Başkanı Amcaoğlu, Suriye kaynaklı olan ve KKTC'ye yönelen petrol sızıntısına ilişkin, yapılan incelemelerin tamamlandığını ve her iki bölgenin de temiz olduğunu söyledi.

4.09.2021Dünya
İngiliz Kraliçesi öldüğünde neler olacak Londra Köprüsü Operasyonu basına sızdı

İngiliz Kraliçesi öldüğünde neler olacak? 'Londra Köprüsü Operasyonu' basına sızdı

İngiliz hükümetinin Kraliçe 2. Elizabeth'in ölümünün hemen ardından yapılacaklara ilişkin güvenlik önlemlerinin yanı sıra sosyal medya kısıtlamalarının da yer aldığı "Londra Köprüsü Operasyonu" kod adlı planının detayları basına sızdı

3.09.2021Dünya
KKTC açıklarında Suriye kaynaklı petrol sızıntısına ilişkin çalışmalar sürüyor

KKTC açıklarında Suriye kaynaklı petrol sızıntısına ilişkin çalışmalar sürüyor

KKTC Başbakanlık Müsteşarı ve Kriz Komitesi Başkanı Amcaoğlu, Suriye kaynaklı petrol sızıntısının bugünkü rüzgarın yönü nedeniyle KKTC kıyıları için tehlike oluşturabileceğini söyledi.

3.09.2021Haber
KKTC kıyıları için tehlike devam ediyor

KKTC kıyıları için tehlike devam ediyor

KKTC Başbakanlık Müsteşarı ve Kriz Komitesi Başkanı Amcaoğlu, Suriye kaynaklı petrol sızıntısının bugünkü rüzgarın yönü nedeniyle KKTC kıyıları için tehlike oluşturabileceğini söyledi.

3.09.2021Dünya
Hikmetyardan Afganistanda yeni yönetim açıklaması

Hikmetyar'dan Afganistan'da yeni yönetim açıklaması

Afganistan'ın en güçlü siyasi gruplarından Hizb-i İslami Partisi lideri Gülbettin Hikmetyar, Taliban tarafından kurulacak hükümette ortak olarak yer alma ısrarları olmadığını ancak hükümetin göreve başlamasına önkoşulsuz destek vereceklerini söyledi.

31.08.2021Dünya
KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu, petrol sızıntısının KKTCyi teğet geçebileceğini söyledi

KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu, petrol sızıntısının KKTC'yi teğet geçebileceğini söyledi

Suriye kaynaklı petrol sızıntısı Akdeniz'de paniğe neden oldu. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Ersan Saner, petrol sızıntısının Kıbrıs'a doğru ilerlemesine ilişkin açıklama yaptı. Saner, "Son bilgilere göre, petrol sızıntısının kirliliği Suriye'ye doğru yöneldi" dedi.

31.08.2021Haber
Merkel’den birinci nesil göçmenlere ödül

Merkel’den birinci nesil göçmenlere ödül

Başbakan Angela Merkel, İkinci Dünya Savaşı sonrasında Almanya’nın kalkınmasına katkı sağlayan birinci nesil göçmenleri unutmadı. Almanya Uyum Vakfı’nın inisiyatifiyle gerçekleşen törende birinci nesil temsilcilerine ödül verdi.

31.08.2021Avrupa
KKTCde alarm Suriye kaynaklı petrol sızıntısı korku yarattı

KKTC'de alarm! Suriye kaynaklı petrol sızıntısı korku yarattı

Suriye kaynaklı petrol sızıntısı Akdeniz'de paniğe neden oldu. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Ersan Saner, petrol sızıntısının Kıbrıs'a doğru ilerlemesine ilişkin açıklama yaptı. Saner, "Son bilgilere göre, petrol sızıntısının kirliliği Suriye'ye doğru yöneldi" dedi.

31.08.2021Dünya
Bellevue tadilata giriyor

Bellevue tadilata giriyor

Almanya Cumhurbaşkanlığı Sarayı Bellevue tadilata giriyor. Restorasyon döneminde cumhurbaşkanlığı makamı 5 yıllığına geçici bir binaya taşınacak. Geçici binanın kira giderleri ve cumhurbaşkanlığına uygun şekilde inşa edilmesi için 63 milyon euro harcanacak.

31.08.2021Avrupa
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet M. Kasapoğlu kimdir Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlunun biyografisi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet M. Kasapoğlu kimdir? Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun biyografisi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun biyografisi gündemdeki haberler ardından merak konusu oldu. Dr. Mehmet Kasapoğlu, 2009 yılında Başbakanlık Müşavirliği’ne atanmasının ardından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Millî Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığında çeşitli görevler üstlendi. Peki, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet M. Kasapoğlu kimdir? İşte Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun biyografisi

27.08.2021Gündem
Lübnanda akaryakıt fiyatları yüzde 66 arttı

Lübnan'da akaryakıt fiyatları yüzde 66 arttı

Lübnan'da, Merkez Bankasının akaryakıta yönelik desteği kaldırma ve hükümetin akaryakıt sübvansiyonunu azaltma kararının ardından akaryakıt fiyatları arttı.

22.08.2021Ekonomi
İsveç Başbakanı Stefan Löfven başbakanlığı bırakıyor

İsveç Başbakanı Stefan Löfven başbakanlığı bırakıyor

İsveç Başbakanı Stefan Löfven, Kasım 2021'de Sosyal Demokrat Parti başkanlığını ve başbakanlığı bırakacağını açıkladı.

22.08.2021Dünya
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Yunanistan Başbakanı Miçotakis ile görüşecek

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan Yunanistan Başbakanı Miçotakis ile görüşecek!

Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis ile gerçekleştireceği telefon görüşmesinde Afganistan'daki son durumu ve göçmen sorununu ele alacak.

20.08.2021Dünya
İngiliz Bakandan infial yaratan hareket: Hepsini yüz üstü bıraktı, tatilde keyif çattı

İngiliz Bakan'dan infial yaratan hareket: Hepsini yüz üstü bıraktı, tatilde keyif çattı!

Taliban yönetiminin başladığı Afganistan'da yurt dışına kaçmak isteyen Afgan vatandaşlarının günlerdir çaresizce verdiği mücadele dünyanın kanını dondurmaya devam ediyor. Öte yandan batılı ülkelerin yıllarca kendilerine hizmet eden ve şu anda büyük tehlike altında olan Afganları yüz üstü bırakması büyük tepki topluyor. İngiltere Dışişleri Bakanı Raab, Afgan çevirmenler nedeniyle istifa baskısı altında.

19.08.2021Dünya
Merkel Biontech’i ziyaret etti: ‘Etkisi çok büyük muhteşem bir ürün’

Merkel Biontech’i ziyaret etti: ‘Etkisi çok büyük muhteşem bir ürün’

Başbakan Angela Merkel, Giessen ve Marburg’a yaptığı ziyaret kapmasında BioNTech üretim tesislerini gezdi. Biontech kurucuları Prof. Dr. Uğur Şahin ve Prof. Dr. Özlem Türeci ziyaret kapsamında korona aşısı üretimiyle ilgili bilgi verdi. Ziyarete Başbakanlık Müsteşarı Helge Braun da katıldı.

19.08.2021Avrupa
Kanser oldum, ama hiç sevinmesinler

'Kanser oldum, ama hiç sevinmesinler'

Almanya’da, terör örgütü PKK tarafından kaçırılan Nilüfer T.’nin annesi Maide T., başkent Berlin’de kızına kavuşmak için düzenlediği eylemine devam etti.

18.08.2021Avrupa
Merkel ne kadar emekli maaşı alacak

Merkel ne kadar emekli maaşı alacak?

Almanya siyasetinde son 16 yıla damga vuran Başbakan Angela Merkel 26 Eylül’de yapılacak seçimlerden sonra siyaseti bırakıyor. Time dergisi tarafından ‘2015 Yılının Kişisi’ olarak seçilen Merkel’in siyaseti bıraktıktan sonra ne yapacağı ve ne kadar emekli maaşı alacağı da merak ediliyor.

16.08.2021Avrupa
Merkel ne kadar emekli maaşı alacak

Merkel ne kadar emekli maaşı alacak?

Almanya siyasetinde son 16 yıla damga vuran Başbakan Angela Merkel 26 Eylül’de yapılacak seçimlerden sonra siyaseti bırakıyor. Time dergisi tarafından ‘2015 Yılının Kişisi’ olarak seçilen Merkel’in siyaseti bıraktıktan sonra ne yapacağı ve ne kadar emekli maaşı alacağı da merak ediliyor.

16.08.2021Avrupa
İngiltereden flaş Afganistan kararı

İngiltere'den flaş Afganistan kararı

İngiltere'de 22 Temmuz'da tatile giren ve 6 Eylül'de açılması planlanan Parlamentonun, Afganistan'daki durumu ele almak üzere gelecek hafta toplanacağı bildirildi.

15.08.2021Dünya
Lübnanda döviz bulunmaması sorun yaratıyor

Lübnan'da döviz bulunmaması sorun yaratıyor

Lübnan Merkez Bankası Başkanı Riyad Selame "820 milyon dolarla akaryakıt ithalatı yapmamıza rağmen mazot, benzin ve elektriğin olmaması kabul edilir bir şey değildir. Bizler, ürünleri piyasaya ulaştırmayan tüccarları finanse ediyoruz" dedi.

14.08.2021Ekonomi

Yazar Sonuçları

ABD ne yazık ki bize dürüst davranmıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la yaptığımız BM Genel Kurul ziyaretinin son günü, çok önemli bir basın toplantısıyla bitti. Toplantı 170 metre yüksekliğindeki Türkevi’nde yapıldı. Cumhurbaşkanı özellikle ABD ile ilişkiler açısından dönüm noktası diyebileceğim mesajlar verdi. Üstelik iyi niyetli, haklıdan, dostluktan ve hukuktan yana ama uyarı dolu mesajlar. Sanıyorum ABD yönetimine doğrudan giden bu mesajlar Washington’da çok ciddi yankı yaratacaktır. Başlıklar halinde gidersek...

24.09.2021

Almanya’da kim kazanacak

İşte haftanın 10 puanlık sorusu ‘Almanya’da kim kazanacak?’. Anketlere bakarsanız, Almanya Şansölyesi Angela Merkel’in aday olmadığı pazar günkü seçimlerde başbakanlığa en yakın isim rakip Sosyal Demokrat Parti’nin adayı Olaf Scholz (63). Ancak aradaki farklar yakın ve anketlerin yanılma payı da var.

24.09.2021

Kılıçdaroğlu, İmralı’ya da gidecek mi?

Kılıçdaroğlu’nun, ”Kürt sorununu HDP ile çözebiliriz” açıklamasının mürekkebi kurumadan HDP’nin eski Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, çözümün adresi olarak Öcalan’ı gösterdi.

20.09.2021

Seçimlere iki hafta kala kıran kırana

Bu pazar size Hürriyet Avrupa’nın 2013 yılının ocak ayında attığı bir manşeti hatırlatıyorum...

12.09.2021

Şansölye Merkel dönemi kapanırken

Almanya’da bu ayın sonuna doğru yapılacak seçimlerin muhtemel sonuçları uluslararası politikanın merceği altına girmeye başladı.

7.09.2021

Bergama'nın her köşesi bir sahne…

Kentin güçlü tarihi ve kültürel kodlarını, zanaatkârların elinden çıkan yerel üretimi ve bölgenin Berlin’le olan tarihsel bağını, odağına tiyatroyu alarak iç içe geçiren Bergama Tiyatro Festivali üç senelik zorunlu aradan sonra ‘yeniden’ başlıyor... Hem Bergama’dan, hem bölgeden hem de dünyadan birçok tiyatrocu 26-29 Ağustos arasında sahnede olacak.

21.08.2021