EKSTRA
MENÜ

Haiti

Haiti ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Haiti haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.742 Haiti haberi bulunmuştur.

Haiti, asıl adıyla Haiti Cumhuriyeti, Amerika'da Karayip Denizi'nde bir ada ülkesidir. Küba'nın doğusunda yer alan Hispaniola adasını Dominik Cumhuriyeti ile paylaşır ve adanın batı kısımdadır. Yüzölçümü 27.750 km² olan ülkenin nüfusu 10 milyon, başkenti Port-au-Prince'tir.

Eski bir Fransız sömürgesi olan Haiti, Kuzey ve Güney Amerika'da, Amerika Birleşik Devletleri'nden sonra bağımsızlığını ilân eden ikinci ülkedir. Buna karşılık, bugün Batı Yarımkürenin en fakir ülkesidir ve yönetiminde bir anarşi durumu halen devam etmektedir.

 

Haiti Haberleri

Latin Amerika ülkelerinden yansıyan eğitim ve kültür mirası

Latin Amerika ülkelerinden yansıyan eğitim ve kültür mirası

Latin Amerika ülkeleri, Aztek ve İnka uygarlıklarının yurdu olarak tarihsel bir önem taşımalarının ötesinde; yaşadıkları ekonomik ve toplumsal sorunlar, maruz kaldıkları darbeler ve diktatörlük dönemleri, bunlara karşı verdikleri, bitmeyen/vazgeçilmeyen mücadeleler ve çok sayıda özgünlük içeren toplumsal hareketleri ile dikkati çekiyor.

5.05.2021Eğitim
Japonya, Kovid-19 aşılarının soğuk zincir ağı için 31 ülkeye 39 milyon dolar hibe edecek

Japonya, Kovid-19 aşılarının soğuk zincir ağı için 31 ülkeye 39 milyon dolar hibe edecek

Japonya hükümeti, 31 ülkeye, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarının soğuk zincir dağıtım ağı için toplam 39 milyon dolar mali destek verecek.

28.04.2021Dünya
Rihanna, yavaş yavaş mahalleyi satın alıyor

Rihanna, yavaş yavaş mahalleyi satın alıyor

Önce müzik sonra da moda dünyasının en çok kazanan ünlülerinden biri olan Rihanna, deyim yerindeyse yavaş yavaş bir mahalleyi satın alıyor. Üç ay önce 13.8 milyon dolara Beverly Hills'te bir malikane satın alan Rihanna, şimdi de onun hemen yanındaki bir başka malikaneyi bu kez 10 milyon dolara satın aldı. Bir başka deyişle üç ay içinde yaklaşık 24 milyon dolarını gayrimenkule yatırdı. Bu arada Rihanna'nın 600 milyon dolarlık serveti olduğunu da hatırlatalım.

21.04.2021Magazin
ABDden flaş karar Dünyanın yüzde 80ine seyahat yasağı

ABD'den flaş karar! Dünyanın yüzde 80'ine seyahat yasağı

ABD, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle dünyadaki ülkelerin yüzde 80'ine yönelik seyahat uyarılarını "seyahat etmeyin" anlamına gelen 4. seviye olarak güncelledi.

20.04.2021Dünya
ABD dünyanın yüzde 80i için seyahat etmeyin uyarısı yayımlayacak

ABD dünyanın yüzde 80'i için 'seyahat etmeyin' uyarısı yayımlayacak

ABD Dışişleri Bakanlığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle, dünyadaki ülkelerin yüzde 80'i için "seyahat etmeyin" anlamına gelen 4. Seviye seyahat uyarısı yayımlayacaklarını açıkladı.

20.04.2021Dünya
H Harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü (Artist) isimleri

H Harfi ile başlayan hayvan, şehir, ülke, isim, eşya, bitki, çiçek, meyve, kuş ve ünlü (Artist) isimleri

İsim şehir hayvan oyunu özellikle eski zamanlar da oldukça fazla oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Genel olarak eski yıllarda çok fazla oynanan bir oyun olmasına rağmen günümüzde de hala oynanmaya devam edilmektedir. İsim, şehir, hayvan oyunu nasıl oynanır tüm detayları sizler için derledik.

13.04.2021Sözlük
Hayranları ondan albüm bekliyor: İç çamaşırından servet kazandı

Hayranları ondan albüm bekliyor: İç çamaşırından servet kazandı

En son 2016 yılında bir albüm çıkaran ve ondan sonra müzikten uzaklaşıp moda dünyasına yönelen Rihanna, son açıklamasıyla hayranlarını heyecanlandırdıktan sonra yine sessizliğe gömüldü. Karantina nedeniyle uzun süre gözlerden uzak kalan Rihanna, önceki akşam da çıktığı gece gezmesinde objektiflere takıldı.

29.03.2021Magazin
Miss Sarajevo Saraybosna halkının hikayesini anlatıyor

'Miss Sarajevo' Saraybosna halkının hikayesini anlatıyor

Ingrid Thobois imzalı "Miss Sarajevo" adlı çalışmada, Saraybosna'ya doğru acı ama umut dolu bir yolculuk okurla paylaşılıyor.

24.03.2021Keyif
Almanya’da cami dernekleri evi yanan ailelerin yardımına koştu

Almanya’da cami dernekleri evi yanan ailelerin yardımına koştu

Almanya’nın Hessen eyaletindeki Viernheim beldesinde çıkan yangında evleri zarar gören ailelere, cami dernekleri yardımda bulundu.

23.03.2021Avrupa
Küresel ekonominin en güçlü kurumlarına kadınlar liderlik ediyor

Küresel ekonominin en güçlü kurumlarına kadınlar liderlik ediyor

Ekonomi ve finans sektöründeki erkek egemenliği yavaş yavaş kırılırken, sektöre yön veren kurumlardan ABD Hazine Bakanlığı, IMF, Avrupa Merkez Bankası ve Dünya Ticaret Örgütü'nün liderlik koltuğunda kadınlar oturuyor.

7.03.2021Ekonomi
Hapishaneden kaçma girişimi kanlı bitti: 25 ölü

Hapishaneden kaçma girişimi kanlı bitti: 25 ölü

Karayip ülkesi Haiti'de mahkumlar isyan çıkararak hapishaneden kaçma girişiminde bulundu. İlk belirlemelere göre 200'den fazla kişinin firar ettiği belirtilirken, 6'sı mahkum 25 kişinin de öldüğü açıklandı.

27.02.2021Dünya
Paskalya Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Paskalya Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Paskalya Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Paskalya Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Paskalya Adası, Güney Amerika ülkelerinden Şili'nin en çok turist çeken adalarından biridir. Moai heykelleri ile bilinen adada yaklaşık 6000 kişi yaşıyor. Paskalya adasında gezilecek yerler nereler? Adanın tarihi özellikleri nelerdir? Merak edilen tüm soruları sizin için derledik.

22.02.2021Seyahat
Dominik Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir Dominik Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Dominik Adası Nerede Ve Nasıl Gidilir? Dominik Adası Gezilecek Yerler, Konaklama, Tarihi Ve Özellikleri Hakkında Bilgi

Dominik Cumhuriyeti, tarihi değerleri, doğal güzellikleri ve tropik iklimi ile çok dikkat çeken harika bir ada ülkesidir. Karayiplerin Hispanyola adasında yer alan Dominik Cumhuriyeti, eşsiz güzellikleri ile ölmeden önce gidilmesi gerekenler listesinde olmayı hak ediyor. Dominik adası nerede ve nasıl gidilir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

22.02.2021Seyahat
Tam iflas edecekti ki milyarder oldu

Tam iflas edecekti ki milyarder oldu

Müzik çalışmalarını geri plana itip moda alanına yönelen Rihanna'nın iç çamaşırı markası 1 milyar dolarlık değere ulaştı. Uzun süredir en çok kazananlar listelerinde yer alan Rihanna böylece yeni bir rekora imza atmış oldu. Rihanna, kadın giyim markası Fenty'yi, pandemide zarar ettiği gerekçesiyle kapatma kararı almıştı. Tam herkes onun artık moda alanında iflas ettiğini düşünürken, ünlü yıldızın iç çamaşırı markası Savage X Fenty yüzde 150 büyüdü.

18.02.2021Magazin
İzmir Çeşme felaketi yaşadı Meteorolojiden son dakika hortum açıklaması

İzmir Çeşme felaketi yaşadı! Meteoroloji'den son dakika hortum açıklaması

İzmir'in Çeşme ilçesinde dün gece bu zamana kadar görülmemiş bir hortum felaketi yaşandı. Hortum ve aşırı rüzgar öyle kuvvetliydi ki Alaçatı'da araçları 10 metre havaya kaldırıp savurdu. Çeşme'de bir vinç işçi barınaklarının üzerine devrildi, 16 kişi yaralandı. CNN TÜRK canlı yayınında İzmir'deki hortumu değerlendiren Prof. Dr. İhsan Çiçek, "Deniz suyu sıcaklığındaki artış arttıkça bu olayları daha da göreceğiz." diye konuştu.

12.02.2021Gündem
Kanadaya büyük tepki: Yoksul ülkelerin aşılarına göz dikti

Kanada'ya büyük tepki: Yoksul ülkelerin aşılarına göz dikti!

Kanada'nın 'fakir ülkeler için oluşturulan Kovid-19 aşı programından' faydalanması eleştiriliyor. Dünyanın en zengin ülkelerinden Kanada’nın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı, yoksul ülkelerin aşı ihtiyacını gidermek üzere oluşturulan programdan faydalanan tek G7 ülkesi olduğu belirtildi.

8.02.2021Dünya
Türk ev tekstili ürünleri 194 ülkede iç mekanları süsledi

Türk ev tekstili ürünleri 194 ülkede iç mekanları süsledi

Türkiye'den 2020 yılında gerçekleştirilen 2 milyar 490 milyon 85 bin dolarlık ev tekstili ürünü ihracatının yüzde 36,33'ü Almanya, Birleşik Krallık ve ABD'ye gerçekleştirildi.

28.01.2021Ekonomi
İTÜ, Çinde kurulması planlanan araştırma merkezinin paydaşı olacak

İTÜ, Çin'de kurulması planlanan araştırma merkezinin paydaşı olacak

İstanbul Teknik Üniversitesi Avrasya Yer Bilimleri Enstitüsü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tolga Görüm, Çin Bilim ve Teknoloji Bakanlığından 5 yıl süreyle proje desteği alırken, İTÜ de Çin'de kurulması planlanan araştırma merkezinin paydaşı olacak.

7.12.2020Teknoloji
Haitili çift, Lüleburgazda evlendi

Haitili çift, Lüleburgaz'da evlendi

KIRKLARELİ'nin Lüleburgaz ilçesinde İngilizce öğretmenliği yapan Haitili Alex Morisseau (34), kendisi gibi Haitili olan Amenie Samedy (30) ile evlendi. Alex Morisseau, “Lüleburgaz'da evimde gibi hissediyorum. Türk insanını çok seviyorum. Çünkü hem çok yardımsever hem de çok sıcakkanlılar" dedi.

26.11.2020Güncel
ABden düşük gelirli ülkelere borç yardımı

AB'den düşük gelirli ülkelere borç yardımı

Avrupa Birliği (AB), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle düşük gelirli 29 ülkenin borçlarının hafifletilmesi için 183 milyon avro kaynak sağlanacağını bildirdi.

23.11.2020Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğandan diplomasi trafiği

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan diplomasi trafiği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dominik ve Haiti Cumhurbaşkanları ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

14.11.2020Dünya
23 saat sonra mucize

23 saat sonra mucize

İzmir’deki Doğanlar Apartmanı’nın enkazından anneyle çocuklarını çıkaran ekip Hürriyet’e konuştu.

1.11.2020Gündem
AA foto muhabiri Şebnem Coşkuna Uluslararası Andrey Stenin Fotoğraf Yarışmasında birincilik ödülü

AA foto muhabiri Şebnem Coşkun'a Uluslararası Andrey Stenin Fotoğraf Yarışması'nda birincilik ödülü

Anadolu Ajansı foto muhabiri Şebnem Coşkun’un milli sporcu Şahika Ercümen’in Gilindire Mağarası’nda suya dalış rekoru sırasında çektiği fotoğraf, spor kategorisinde birinciliği elde etti.

23.10.2020Keyif
Dünyanın yüzde 10u açlıkla mücadele ediyor

Dünyanın yüzde 10'u açlıkla mücadele ediyor

Dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 10'unu oluşturan 821,6 milyon insan dünyada yeterli gıdaya ulaşamazken, bu sayının yüzde 60'ını siyasi istikrarın olmadığı, savaşların yaşandığı bölgelerdeki kişiler oluşturuyor.

16.10.2020Dünya
BMden doğal afet raporu Son 20 yılda hızla arttı

BM'den doğal afet raporu! Son 20 yılda hızla arttı

Birleşmiş Milletler (BM), olağanüstü hava olayları ve doğal afetlerde son 20 yılda hızlı bir artış gözlendiğini ve 4,2 milyar kişiyi etkileyen bu afetlerin küresel ekonomide yaklaşık 3 trilyon dolar kayba neden olduğunu bildirdi.

12.10.2020Dünya
Türk ev tekstili ürünleri 189 ülkede mekanları süsledi

Türk ev tekstili ürünleri 189 ülkede mekanları süsledi

Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Bayram, eylül ayında ihracatını yüzde 14'ten fazla artıran sektörün, yılın 9 ayında 189 ülke, serbest bölge ve özerk bölgeye ürün sattığını bildirdi.

8.10.2020Ekonomi
Çimento sektörünün ihracatı arttı

Çimento sektörünün ihracatı arttı

Türk çimento sektörünün, bu yılın ocak-eylül dönemindeki ihracatı miktar bazında yüzde 38,3 artışla 24 milyon tonu aştı, dış satım geliri de yüzde 25 artışla 845 milyon dolara yükseldi.

8.10.2020Ekonomi
Seramik, çimento ve camın 2019 ihracat şampiyonları ödüllendirildi

Seramik, çimento ve camın 2019 ihracat şampiyonları ödüllendirildi

TİM Başkanı İsmail Gülle "İhracat ailesi, birçok pazarda ardı ardına gelen şoklar ve zorlu ticari atmosfere rağmen 'dış ticaret fazlası veren Türkiye' hedefine ulaşmak için önemli bir mücadele sergiliyor. Son yıllarda küresel ticarette artış bir yana, keskin bir daralma yaşanırken Türk ihracatçısı birçok pazarda farkını ortaya koymuştur" dedi.

2.10.2020Ekonomi
Türk ev tekstili ürünleri 187 ülkede iç mekanları süsledi

Türk ev tekstili ürünleri 187 ülkede iç mekanları süsledi

Türkiye'den yılın 8 ayında 187 ülkeye ev tekstili ürünü ihraç edildi. AA muhabirinin Uludağ İhracatçı Birliklerinden (UİB) aldığı bilgiye göre, ocak-ağustos döneminde Türkiye'nin ev tekstili ihracatı 1 milyar 441 milyon 744 bin dolar olarak kayıtlara geçti.

14.09.2020Ekonomi
Binlerce kişi tahliye edilecek, yıkıcı hasar bekleniyor ABDde alarm

Binlerce kişi tahliye edilecek, yıkıcı hasar bekleniyor! ABD'de alarm

Meksika Körfezi sularında etkili olduktan kısa süre sonra kasırga düzeyine dönüşen Laura tropik fırtınasının güçlenerek ABD'nin güney kıyılarını vurmasının beklendiği bildirildi.

25.08.2020Dünya
Bakan Çavuşoğlu duyurdu: Haiti ile 7 anlaşma imzalandı

Bakan Çavuşoğlu duyurdu: Haiti ile 7 anlaşma imzalandı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bugün, Haiti ile Türkiye arasında Karma Ekonomik Komisyon kuracak ekonomik iş birliği anlaşması dahil 7 önemli anlaşmayı imzalamaktan mutluluk duyuyorum." dedi.

17.08.2020Haber
Bakan Çavuşoğlu duyurdu: Haiti ile 7 anlaşma imzalandı

Bakan Çavuşoğlu duyurdu: Haiti ile 7 anlaşma imzalandı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bugün, Haiti ile Türkiye arasında Karma Ekonomik Komisyon kuracak ekonomik iş birliği anlaşması dahil 7 önemli anlaşmayı imzalamaktan mutluluk duyuyorum." dedi.

17.08.2020Dünya
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan,  Haiti Cumhurbaşkanı Moise ile görüştü

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haiti Cumhurbaşkanı Moise ile görüştü

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haiti Cumhurbaşkanı Jovenel Moise ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

5.07.2020Gündem
Japonyaya giriş yasağında sayı 129 ülkeye ulaştı

Japonya'ya giriş yasağında sayı 129 ülkeye ulaştı

Japonya'da, yeni tip koronavirüs salgınına karşı 18 ülkenin daha giriş yasağı kapsamına alındığı ve yolcu kabul edilmeyecek ülke sayısının 129'a ulaştığı bildirildi.

29.06.2020Dünya
Cabarete nerede Cabaretenin konumuyla ilgili bilgiler

Cabarete nerede? Cabarete'nin konumuyla ilgili bilgiler

Survivor yarışmasıyla gündeme gelen Cabarete'nin konumu merak konusu oldu. 19 Haziran 2020 Cuma tarihli bölümde yarışmacılar, oynanacak ödül oyununda kazanan takım tekrardan jet ile Dominik'in kuzeyinde olan Caberete şehrine gidecekler. Turizm ve plajları ile dikkat çeken bir kasaba olan Cabarete, Dominik'in Kuzey'inde kalıyor. Peki, cabarete tam olarak nerede? İşte cabarete'nin konumuyla ilgili bilgiler...

19.06.2020Gündem
Naomi Osaka: Japonlardan çok sayıda ırkçı içerikli mesajla karşılaşıyorum...

Naomi Osaka: "Japonlardan çok sayıda ırkçı içerikli mesajla karşılaşıyorum..."

Kariyerinde iki grand-slam şampiyonluğu bulunan Japon tenisçi Naomi Osaka, ABD'nin Minnesota eyaletindeki Minneapolis kentinde siyahi George Floyd'un polis tarafından gözaltına alınırken öldürülmesine verdiği tepkiler nedeniyle ırkçı içerikli mesajlar aldığını söyledi.

10.06.2020Diğer
Koronavirüse karşı ilaç geliştirdiklerini iddia etmişlerdi Vaka sayısı artıyor

Koronavirüse karşı ilaç geliştirdiklerini iddia etmişlerdi! Vaka sayısı artıyor

Koronavirüse karşı bitkisel ilaç geliştiren Madagaskar'da vaka sayısı 1000'i geçti.

6.06.2020Dünya
Yves Jean-Barta 90 gün men cezası

Yves Jean-Bart'a 90 gün men cezası!

Haiti Futbol Federasyonu Başkanı Yves Jean-Bart, milli takım antrenman tesislerinde genç kadın futbolcuları taciz ettiği gerekçesiyle 90 gün men cezasına çarptırıldı.

26.05.2020Futbol
Her devrimden her savaştan sağ çıkan tek sistem: Ataerki

Her devrimden her savaştan sağ çıkan tek sistem: Ataerki!

‘Erkeğin kadına üstünlüğü’ tarih boyunca nasıl inşa edildi? Kadın erkek rolleri aile, ekonomi, yasalar, din, siyasi yaşam, eğitim, kültür, cinsellik alanında nasıl kurgulandı? Merry E. Wiesner-Hanks ‘Tarihte Toplumsal Cinsiyet’te tane tane anlatıyor.

21.05.2020Kitap Sanat
Türkiyeden Arnavutluk ve Kuzey Makedonyaya tıbbi yardım

Türkiye'den Arnavutluk ve Kuzey Makedonya'ya tıbbi yardım

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından etkilenen ülkelerden Arnavutluk ve Kuzey Makedonya'ya tıbbi yardımlarını taşıyan askeri uçak Ankara'dan havalandı.

12.05.2020Gündem
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlundan Haite ile dayanışma mesajı

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Haite ile dayanışma mesajı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında tıbbi malzeme yardımı yapılacak Haiti ile dayanışma mesajı paylaştı.

12.05.2020Dünya
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlundan telefon diplomasisi

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan telefon diplomasisi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Haiti Dışişleri Bakanı Claude Joseph ve Dominik Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Miguel Vargas ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

11.05.2020Gündem
Cevabı araştırılan o soru: Neden bu ülkeler

Cevabı araştırılan o soru: Neden bu ülkeler

Koronavirüs salgını bazı ülkelerde ağır seyrederken bazı ülkelerin ise hafif atlatması, üstelik komşu ülkelerde bile farklılıklar göstermesi bilim insanlarının birinci gündemi. Uzmanlar salgında ülkelerin genetik özellikleri, hava koşulları, nüfuslarının yaş ortalaması gibi etkenleri araştırıyor.

5.05.2020Dünya
Küresel Gıda Krizi raporu: 135 milyon kişi gıda güvensizliği yaşıyor

Küresel Gıda Krizi raporu: 135 milyon kişi gıda güvensizliği yaşıyor

Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO) ile Dünya Gıda Programı (WFP) tarafından oluşturulan 16 üyeli Gıda Krizine Karşı Küresel Ağ'ın yıllık raporunda, 55 ülke ve bölgede 135 milyon kişinin akut gıda güvensizliği yaşadığı belirtildi.

21.04.2020Ekonomi
IMFden 25 ülkeye borç yardımı

IMF'den 25 ülkeye borç yardımı

Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Kristalina Georgieva, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkileriyle mücadeleye yardımcı olmak amacıyla, Afet Etkilerinin Sınırlandırılması ve Borcun Hafifletilmesi Fonu (CCRT) kapsamında 25 üye ülkeye acil borç yardımı sağlanacağını bildirdi.

14.04.2020Ekonomi
Haitide Corona Virüs nedeniyle ilk ölüm

Haiti'de Corona Virüs nedeniyle ilk ölüm

Karayiplerde bir ada ülkesi olan Haiti'de, yeni tip Corona Virüs (Kovid-19) nedeniyle ilk ölümün gerçekleştiği açıklandı.

6.04.2020Dünya
Dünya Bankasından destek

Dünya Bankası'ndan destek

Kovid-19 salgınıyla mücadeleye yönelik gelişmekte olan ülkeler için yeni program başlatan Dünya Bankası, gelecek 15 ay içinde 160 milyar dolara yakın kaynak sağlanacak.

3.04.2020Ekonomi

Yazar Sonuçları

Yabancıların Türkiye ilgisi-Seyşeller'den Muğla'ya...

Türkiye’de yabancılara yapılan taşınmaz satışları her zaman tartışma konusu olmuştur.

31.01.2021

Dünya Sanat Günü kutlandı

Dünya Sanat Günü ‘Wallace Hartley’ Ödülleri 5 Kasım Perşembe günü yapılan tören ile sahiplerine verildi.

12.11.2020