EKSTRA
MENÜ

Reklam

Reklam ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Reklam haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 41.055 Reklam haberi bulunmuştur.

Reklam Haberleri

Diyarbakırdaki heykeller için açıklamalar

Diyarbakır'daki heykeller için açıklamalar

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından havalimanı kavşağında yerleştirilen halay çeken folklor ekibi, karpuz içinde çocuk, kadayıf tepsisi taşıyan adam heykelleri ve burmalı bilezik figürü tartışma tartışma konusu oldu. Vali Münir Karaloğlu, ''Tartışmanın Diyarbakır'a bir zararı yok, faydası var arkadaşlar. Eğer gerçek fotoğraflarla beraber karşılaştırırsanız gerçeğe çok uygun olduğunu da görürsünüz. Bebeğin Diyarbakırlısı, Vanlısı, Rizelisi olmaz'' derken Diyarbakır Kültür, Turizm ve Musiki Derneği Başkanı Kenan Aksu da kentin tanıtımının bu şekilde olamayacağını söyledi. Aksu, ''Yapılan bu ucubeyi lütfen yıksınlar. 5 bin sene önce yapılan surlardaki kitabeler dahi o yapılan işten çok daha güzel'' ifadelerini kullandı.

11.05.2021Haber
Diyarbakırda karpuz içinde çocuk heykeli çok konuşulmuştu Vali Münir Karaloğlundan açıklama

Diyarbakır'da 'karpuz içinde çocuk' heykeli çok konuşulmuştu! Vali Münir Karaloğlu'ndan açıklama

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından havalimanı kavşağında yerleştirilen halay çeken folklor ekibi, karpuz içinde çocuk, kadayıf tepsisi taşıyan adam heykelleri ve burmalı bilezik figürü tartışma tartışma konusu oldu. Vali Münir Karaloğlu, ''Tartışmanın Diyarbakır'a bir zararı yok, faydası var arkadaşlar. Eğer gerçek fotoğraflarla beraber karşılaştırırsanız gerçeğe çok uygun olduğunu da görürsünüz. Bebeğin Diyarbakırlısı, Vanlısı, Rizelisi olmaz'' derken Diyarbakır Kültür, Turizm ve Musiki Derneği Başkanı Kenan Aksu da kentin tanıtımının bu şekilde olamayacağını söyledi. Heykellerle ilgili son açıklama da Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nden geldi.

11.05.2021Gündem
Hasandan Kardashiana şehrin ortasında evlilik teklifi

Hasan'dan Kardashian'a şehrin ortasında evlilik teklifi

Kanye West ile 2014 yılında yaptığı evliliği bitirmeye karar veren Kim Kardashian'a beklenmedik bir evlilik teklifi geldi. Üstelik de herkesin görebileceği şekilde!

11.05.2021Magazin
Kim Kardashiana Sheeraz Hasandan evlilik teklifi

Kim Kardashian'a Sheeraz Hasan'dan evlilik teklifi

Dört çocuk annesi Kim Kardashian'a billboard'lı evlilik teklifi geldi. Medya gurubu Sheeraz Hasan, Los Angeles'ın ünlü Sunset Bulvarı'ndaki bir binaya yerleştirdiği bir reklam tabelası aracılığıyla Kim Kardashian'dan kendisiyle evlenmesini istedi.

11.05.2021Magazin
Üç yılda 3.600 milyon ciro yaptı, The Stryze Group’a sattı

Üç yılda 3.600 milyon ciro yaptı, The Stryze Group’a sattı

Kiel’de yaşayan Yusuf Güneş, Amazon’da kurduğu satış platformunda ayda 100 bin euro ciro elde edince Amazon üzerinden yarattığı kendi markasını Berlinli start-up şirketi olan The Stryze Group’a sattı.

11.05.2021Avrupa
Instagram profil büyütme işlemi nasıl yapılır Instagram profil fotoğrafı nasıl büyütülür (Kolay PP Büyütme)

Instagram profil büyütme işlemi nasıl yapılır? Instagram profil fotoğrafı nasıl büyütülür (Kolay PP Büyütme)

Instagram, Facebook'un sahip olduğu fotoğraf paylaşım uygulaması, dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Instagram uygulamasında profil fotoğrafı küçük görünmektedir.. İşte, instagram profil fotoğrafı büyütme işlemi hakkında bilgiler..

11.05.2021Teknoloji
Instagram para kazanma - Instagramda para kazanmak için yollar ve öneriler

Instagram para kazanma - Instagram'da para kazanmak için yollar ve öneriler

İnternet üzerinde gezinen ve sosyal medya hesaplarına üye olan pek çok insan milyonlara ulaşan bu ağ üzerinden etkili para kazanma yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. İnternet dünyasında bol kazançlı çeşitli fırsatlar bulunduğunu bilmek bu alana olan ilgiyi her geçen gün daha da artırıyor. Bu fırsatların bazılarının kesişme noktası ise ilk çıktığı zaman yalnızca fotoğraf uygulamaları ile göze çarpan Instagram'dır. Instagram para kazanma - Instagram'da para kazanmak için yolları derledik.

10.05.2021Teknoloji
Instagram işletme hesabı nedir ve nasıl açılır Instagramda işletme hesabı açma, kapatma, özellikleri ve farkları

Instagram işletme hesabı nedir ve nasıl açılır? Instagram'da işletme hesabı açma, kapatma, özellikleri ve farkları

Sosyal medya kullanıcılarının artması ile birlikte bu alana ilgi de yoğunlaşmaktadır. Günümüzde pek çok kişi sosyal medya kullanıcısı olarak internette yer almaktadır. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan kişiler hem hobi hem de iş kurma konusunda bu alanı tercih etmektedir. Sosyal medya işletme hesabı ile yenilikleri keşfedebilirsiniz. İş kurma hedefleri olan kişiler için detaylı bilgileri derledik.

10.05.2021Teknoloji
Instagram fotoğraf ve resim sözleri - Instagramda paylaşım altına yazılacak en güzel ve özlü sözler

Instagram fotoğraf ve resim sözleri - Instagram'da paylaşım altına yazılacak en güzel ve özlü sözler

Instagram kelimesi Etimolojik olarak araştırıldığında belirli bir tarihe sahip olduğu ortaya çıkmaktadır. Instant İngilizce kökenli olarak kamera demektir. Telegram ise yine İngilizce kökenli olarak mesajlaşma anlamını ifade eder. İşte ınstagram kelimesi bu iki kelimenin birleşimden ortaya çıkarak Türkçe de bu anlam ile kullanılmaktadır. Sizler için ınstagram fotoğraf ve resim sözlerine ait detayları derledik.

10.05.2021Teknoloji
Instagram durduruldu sorunu nasıl çözülür Instagram durduruldu hatası çözümü

Instagram durduruldu sorunu nasıl çözülür? Instagram durduruldu hatası çözümü

Instagram durduruldu sorunu özellikle Android kullanıcılarının oldukça sık olarak karşılaştığı bir hata olmaktadır. Instagram uygulaması kullanımı esnasında birden bire uygulamadan atılabilmeniz söz konusudur. Sizin için Instagram durduruldu sorunu nasıl çözülür? Instagram durduruldu hatası çözümü konularını tüm detayları ile birlikte derledik.

10.05.2021Teknoloji
Son dakika haberi: Fenomen Aresin ölümü çok konuşulmuştu Mahkemeden flaş karar

Son dakika haberi: Fenomen Ares'in ölümü çok konuşulmuştu! Mahkemeden flaş karar

Antalya'da 'Ares' lakabıyla bilinen sosyal medya fenomeni Şeyhmus Özdemir'in ölümüyle ilgili davada son dakika gelişmesi yaşandı. Cinayet zanlısı olarak tutuklu yargılanan Veysi Erdal (48) ile oğlu Kadir Ozan Erdal (26) 18'er yıl hapis cezasına çarptırıldı.

10.05.2021Gündem
Instagram fotoğraf boyutu nedir Instagramda profil fotoğrafı, hikaye (story) ve diğer gönderi boyutları

Instagram fotoğraf boyutu nedir? Instagram'da profil fotoğrafı, hikaye (story) ve diğer gönderi boyutları

Instagram, gönderilerden hikayelere, IGTV video ve canlı videolara kadar birçok içerik seçeneği sunan bir platformdur. Her içerik türü için uymanız gereken farklı ölçek kuralları vardır. Instagram resim boyutu kuralları hakkında merak edilen tüm detaylar.

10.05.2021Teknoloji
Instagram silinen mesajları geri getirme - iOS ve Android cihazlarda silinen mesajları kurtarma ve geri görme

Instagram silinen mesajları geri getirme - iOS ve Android cihazlarda silinen mesajları kurtarma ve geri görme

Çoğu zaman yanlışlıkla sildiğiniz Instagram sohbetini geri almanız gerekecek. Siz de silinen Instagram mesajlarını kurtarmanın yollarını arıyorsanız, tüm detayları derledik.

10.05.2021Teknoloji
Turkcell’den engelli bireylere özel engelsiz spor eğitim programı

Turkcell’den engelli bireylere özel engelsiz spor eğitim programı

Turkcell, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası için tam kapanma sürecinde evde kalan dezavantajlı bireylere özel, erişilebilir bir spor eğitim programı hazırladı. Pandemide evde kalan engelli bireylerin spor ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan içerikler her engel grubu için farklı eğitim içeriklerinden oluşuyor. Toplamda 40 farklı videodan oluşan uzaktan eğitim programında görme, işitme ve bedensel engelli bireylerin ve otizmli çocukların kendi ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanan içerikler Turkcell Engelsiz Akademi ve Turkcell YouTube kanalı üzerinden engelli bireylere ulaştırılacak.

10.05.2021Teknoloji
Instagram isimleri - Instagram için en güzel ve etkileyici Instagram kullanıcı adları ve sayfa isimleri

Instagram isimleri - Instagram için en güzel ve etkileyici Instagram kullanıcı adları ve sayfa isimleri

Instagram kullanıcı isimleri, takipçilerin dikkatini çekmek amacı ile özenle seçilmelidir. Kişisel profillerinizde özelliklerinizi yansıtmakta, işletmeler için açtığınız hesaplarda ise kitlenizi belirlemenize yardımcı olmaktadır. En güzel instagram isimleri nelerdir? Instagram için en güzel ve etkileyici instagram kullanıcı adları ve sayfa isimleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

10.05.2021Teknoloji
Instagram reklam verme işlemi nasıl yapılır Instagramda reklam önerileri ve taktikleri

Instagram reklam verme işlemi nasıl yapılır? Instagram'da reklam önerileri ve taktikleri

Reklam kampanyalarınızı oluştururken hangi reklam modelinin kullanılmak istendiği öncelikli olarak belirlenmelidir. Reklam dönüşümlerinin yüksek olması için doğru modelin seçilmesi son derece önemlidir. Instagram, sosyal medya platformları içerisinde en fazla takip edilen ve reklam verilen uygulamalardan birisi olarak göze çarpıyor. Instagram üzerinden verilen reklamlar milyonlarca kullanıcıya kısa zamanda ulaşması ve etkileri ile tercih edilmektedir. Öyleyse Instagram reklam verme işlemi nasıl yapılır? Instagram'da reklam önerileri ve taktikleri hakkında tüm detaylar.

10.05.2021Teknoloji
Instagramda canlı yayın nasıl yapılır Instagram canlı yayın izleme, ayarları, gizleme ve kaydetme işlemleri

Instagram'da canlı yayın nasıl yapılır? Instagram canlı yayın izleme, ayarları, gizleme ve kaydetme işlemleri

Sosyal medyada yapılmış olan canlı yayınlar, özellikle son zamanlarda daha çok ilgi görür bir hal almaya başladı. Bu bakımdan sizin için Instagram canlı yayın nasıl yapılır? Instagram canlı yayın izleme, ayarları, gizleme ve kaydetme işlemleri için detaylı bilgileri derledik.

10.05.2021Teknoloji
Karan Özçivit 2 yaşında kameralara merhaba dedi

Karan Özçivit 2 yaşında kameralara 'merhaba' dedi

2 yaşında reklam yıldızı olan Karan Özçivit, ilk deneyimini annesi Fahriye Evcen Özçivit ile yaşadı.

10.05.2021Keyif
Yeni bir maske skandalı daha

Yeni bir maske skandalı daha!

Almanya’da maske skandallarının ardı arkası kesilmiyor. CSU’nun eski politikacılarından ve çeşitli bakanlık görevlerinde bulunan Gerold Tandler’in kızı Andrea Tandler’in devlet kurumlarına maske satışında aracılık yaparak milyonlarca euro kazanç sağladığı iddia edildi. İddialarda CSU Avrupa Milletvekili Monika Hohlmeier’in de adı geçiyor.

9.05.2021Avrupa
‘Erkekler işlerinize pek çok kez burun kıvıracak, aldırış etmeyin’

‘Erkekler işlerinize pek çok kez burun kıvıracak, aldırış etmeyin’

Müzik dünyasında cinsiyet eşitliğini güçlendirmek üzere harekete geçen Spotify, kadın sanatçıların söylediği şarkıları yerel ve global çalma listelerinde bir araya getirdi. ‘EQUAL Global’ adlı listede iki Türkçe şarkı var. O şarkıların sahipleri Melike Şahin ve Lil Zey’le projeyi ve sektörde kadın olmayı konuştuk.

Anneler Günü tuzağına dikkat Online alışverişte mağdur olmayın

'Anneler Günü' tuzağına dikkat! Online alışverişte mağdur olmayın

Koronavirüsle mücadele için alınan kapanma kararı nedeniyle bu yıl hem Anneler Günü hediyesi hem de bayram ihtiyaçları online alışverişle alınacak. Tüketici örgütleri ve bilişim uzmanları internetten alışveriş yapacakları, sahte siteler, yanıltıcı indirimler ve kart güvenliğini riske eden platformlar konusunda uyardı.

8.05.2021Ekonomi
Sosyal medyaya gizli reklam ayarı

Sosyal medyaya gizli reklam ayarı

Ticaret Bakanlığı, sosyal medyada kitleler üzerinde büyük etkileri bulunan influencer’lar (sosyal medya etkileyicileri) tarafından yapılan ticari reklam için bir kılavuz yayınlandı.

8.05.2021Ekonomi
Zeki Alasya, vefat yıl dönümünde anılıyor

Zeki Alasya, vefat yıl dönümünde anılıyor

Yaşamı boyunca birçok tiyatro, sinema filmi ve dizide rol alan, Yeşilçam'ın unutulmaz oyuncularından Zeki Alasya, vefatının 6. yılında anılıyor.

7.05.2021Keyif
Ceyda Ateş: Annenizi el üstünde tutun

Ceyda Ateş: Annenizi el üstünde tutun

Eşi Buğra Toplusoy ile Amerika’da yaşayan Ceyda Ateş, 5 aylık kızı Talia ile MAG dergisine konuk oldu.

7.05.2021Magazin
Şahan Gökbakar: Instagram benim için amaçsız bir eyleme dönüşmüştü

Şahan Gökbakar: Instagram benim için amaçsız bir eyleme dönüşmüştü

Özellikle pandemi döneminde her şeyden uzak kalmayı tercih eden Şahan Gökbakar sosyal medya hesaplarını da kapatmıştı.

6.05.2021Magazin
Kitap için aldığı avans dudak uçuklattı: Malikanenin öyle çok gideri var ki

Kitap için aldığı avans dudak uçuklattı: Malikanenin öyle çok gideri var ki!

İngiliz kraliyet ailesinin "olaylı gelini" Meghan Markle, gündemden düşmek bilmiyor. Geçen ay Prens Harry ile birlikte Oprah Winfrey'e verdiği röportajla ortalığı "sallayan" Markle şimdi de kaleme aldığı çocuk kitabıyla konuşuluyor. Üstelik de bu konuda dudak uçuklatan bir iddia ortaya atıldı.

6.05.2021Magazin
100 kilometre süren film gibi kovalamaca kazayla bitti; 1 polis yaralandı, şüpheli gözaltına alındı

100 kilometre süren film gibi kovalamaca kazayla bitti; 1 polis yaralandı, şüpheli gözaltına alındı

İzmir Karabağlar ilçesinde, polisin 'dur' ihtarına uymayan sürücü yaklaşık 100 kilometre süren kovalamaca sırasında, kendisini durdurmak isteyen bir polis aracına çarptı. Çarpışmanın etkisiyle şüphelinin otomobili bir akaryakıt istasyonunun reklam panosuna vururken, savrulan polis aracı ise istasyondaki benzin pompasına yaklaşık 50 santimetre kala durabildi. Kazada, bir polis yaralandı, şüpheli ise kazayı yara almadan atlattı. Gözaltına alınan şüpheli, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

6.05.2021Haber

100 kilometrelik kovalamaca böyle sona erdi!

İzmir Karabağlar ilçesinde, polisin 'dur' ihtarına uymayan sürücü yaklaşık 100 kilometre süren kovalamaca sırasında, kendisini durdurmak isteyen bir polis aracına çarptı. Çarpışmanın etkisiyle şüphelinin otomobili bir akaryakıt istasyonunun reklam panosuna vururken, savrulan polis aracı ise istasyondaki benzin pompasına yaklaşık 50 santimetre kala durabildi. Kazada, bir polis yaralandı, şüpheli ise kazayı yara almadan atlattı. Gözaltına alınan şüpheli, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

6.05.2021Gündem
Her saniyesi film gibi 4 ilçeyi geride bıraktı, 100 kilometre sonra yakalandı

Her saniyesi film gibi! 4 ilçeyi geride bıraktı, 100 kilometre sonra yakalandı

İzmir Karabağlar ilçesinde, polisin 'dur' ihtarına uymayan sürücü yaklaşık 100 kilometre süren kovalamaca sırasında, kendisini durdurmak isteyen bir polis aracına çarptı. Çarpışmanın etkisiyle şüphelinin otomobili bir akaryakıt istasyonunun reklam panosuna vururken, savrulan polis aracı ise istasyondaki benzin pompasına yaklaşık 50 santimetre kala durabildi. Kazada, bir polis yaralandı, şüpheli ise kazayı yara almadan atlattı. Gözaltına alınan şüpheli, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

6.05.2021Gündem
Madonna himayesine almıştı: Model ve şarkıcı Nick Kamen öldü

Madonna himayesine almıştı: Model ve şarkıcı Nick Kamen öldü

Bir döneme damgasını vuran İngiliz model ve şarkıcı Nick Kamen 59 yaşında hayata veda etti. Kamen, özellikle 1985 yılında bir blue jean firması için kamera karşısına geçtiği reklam filmiyle hafızalara kazınmıştı.

5.05.2021Keyif
Arka Sokaklar oyuncusu Boğaç Aksoy: Lenfomaya yakalandım

Arka Sokaklar oyuncusu Boğaç Aksoy: Lenfomaya yakalandım

BKM Mutfak yapımı Çok Güzel Hareketler 2 oyuncularından Arif Güloğlu'ndan sonra Arka Sokaklar dizisinde rol alan Boğaç Aksoy da lenfomaya yakalandığını duyurdu.

5.05.2021Magazin
Köprüden önce son çıkış 26 Mayıs

Köprüden önce son çıkış 26 Mayıs!

Merhaba arkadaşlar; iletişimi, ifadeyi, anlaşmayı, konuşmayı, elektronikleri, seyahatleri, eğitimi, öğrenmeyi temsil eden Merkür Boğa burcundan çıkıyor ve İkizler burcuna geçiş yapıyor ve 11 Temmuz’a kadar da bu burçta seyahat edecek.

5.05.2021Astroloji
Mbps Nedir Ve Ne İşe Yarar İnternet Hızı Kaç Mbps Nasıl Öğrenilir Ve Ne Kadar Olmalı

Mbps Nedir Ve Ne İşe Yarar? İnternet Hızı Kaç Mbps Nasıl Öğrenilir Ve Ne Kadar Olmalı

İnternetiniz hızlı mı yavaş mı? İnternet hızınızın iyi olup olmadığını nasıl anlayacağınızı biliyor musunuz? Pek çok internet sağlayıcısı sizlere çok yüksek hızlarda internet erişim kampanyaları sunuyor. Peki, siz bunun ne kadarını kullanabiliyorsunuz? İnternet hız ölçüm birimi olan Mbps hakkında merak edilen tüm detayları sizler için derledik.

3.05.2021Teknoloji
E-Ticaret Nedir Ve Nasıl Yapılır E-Ticaret Yapmak Hakkında Bilgi

E-Ticaret Nedir Ve Nasıl Yapılır? E-Ticaret Yapmak Hakkında Bilgi

İnternet sürekli olarak gelişerek, bazı para kazandırma yöntemleri oluşturuyor. Bu para kazanma yöntemleri arasında e-ticaret en çok tercih edilen para kazanma yöntemi oluyor. E-ticaretin nasıl yapılacağı ve nasıl başlanılacağı pek çok kişinin araştırdığı bir konudur. E-Ticaret nedir ve nasıl yapılır? E-ticaret yapmak hakkında bilgi veren detayları derledik.

3.05.2021Teknoloji
Appleın Epic Games davası bugün görülecek

Apple'ın Epic Games davası bugün görülecek

Dünyanın en büyük oyun şirketleri arasında yer alan Epic Games'in Apple'a açtığı dava bugün ABD'de görülmeye başlanacak.

3.05.2021Ekonomi
Sevgilisinin fotoğrafları olay olmuştu... Can Yamandan kafa karıştıran hamle

Sevgilisinin fotoğrafları olay olmuştu... Can Yaman'dan kafa karıştıran hamle!

Can Yaman iş insanı Ryan Friedkin ile dudak dudağa yakalanan Diletta Leotta'nın fotoğraflarını beğenmeye devam ediyor.

3.05.2021Magazin
Nuran Taş’tan ‘Oy Gönül’

Nuran Taş’tan ‘Oy Gönül’

Sözü ve müziği kendisine ait ‘Oy Gönül’ isimli yeni single’ını dijital platformlarda yayımlayan halk müziği yorumcusu Nuran Taş, “Aylardır ‘Oy Gönül’ ile iç içeyim, her aşaması için ayrı bir heyecanım var. Şu anda insanlara sunmanın ve yaratacağı etkinin nasıl olacağını merakla bekliyorum” diyor.

3.05.2021Kitap Sanat
Burak Özçivit otomobilini yeniledi... Fiyatı dudak uçuklattı

Burak Özçivit otomobilini yeniledi... Fiyatı dudak uçuklattı!

Burak Özçivit, eski Ferrari’sini verip yerine yenisini aldı! 2008 model temiz bir araç için Bursa’ya giden Özçivit, lüks garajının yeni üyesi için 2 milyon 200 bin TL ödedi.

3.05.2021Magazin
- Peki, solucan olsam. Yine de beni sever... - Uyu artık

- Peki, solucan olsam. Yine de beni sever... - Uyu artık!

Sorularıyla sevgilisinin uykusunu kaçıran çiftlerin diyalogları Twitter’da başlayıp tüm sosyal medyaya yayılan ‘Uyu artık’ isminde bir akıma dönüştü. Bu mesajları toplayıp yayımlayan, binlerce kişinin takip ettiği hesaplar var. İyi bakın, belki de başınızı yastığa koyduğunuzda aklınıza takılıp soruverdiğiniz o soruyu, sizin partneriniz göndermiş olabilir.

Ailenin Yeni Üyesi Reşat kimdir, nereli, kaç yaşında

Ailenin Yeni Üyesi Reşat kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ailenin Yeni Üyesi Reşat, programı izleyen kişiler tarafından biyografisi ile araştırılıyor. Gezdiği ve dolaştığı yerlerdeki temasları, bölgelerin geleneksel yapılarını ekrana yansıtan Reshad Strik, nereli ve kaç yaşında olduğu ile merak ediliyor. Peki, Ailenin Yeni Üyesi Reşat kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

1.05.2021Hayat

Yazar Sonuçları

Vakıfköy farkı

Tarihleri büyük lakin şu an ki konumları içler acısı olan iki kulübün cumartesi günkü mücadelede Vakıfköy gerçeğini bir kez daha gözler önüne serdi.

4.05.2021

'Upper Cihangir' sezon finali - Koskoca semt dedelere kaldı

Geçen perşembe akşamı itibarıyla Türkiye “lockdown”a girip eve kapanırken seviyeli magazinin yeni merkezi Upper Cihangir de bir nevi sezon finali yaptı.

4.05.2021

Aradığını Bursa’da buldu

Burak Özçivit, eski Ferrari’sini verip yerine yenisini aldı! 2008 model temiz bir araç için Bursa’ya giden Özçivit, lüks garajının yeni üyesi için 2 milyon 200 bin TL ödedi.

3.05.2021

İşte Ayasofya’ya imam olacak imam

Bugün size bir imamımızın öyküsünü anlatacağım.

3.05.2021

Ama kabul edelim iyi reklamdı

Can Yaman’ı daha önce uyardım.

2.05.2021