EKSTRA
MENÜ

Öpüşmek

Öpüşmek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Öpüşmek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 747 Öpüşmek haberi bulunmuştur.

Öpüşmek Haberleri

Aydilge: Eski erkek arkadaşıma teşekkürler, aldatarak beni özgürleştirdi

Aydilge: Eski erkek arkadaşıma teşekkürler, aldatarak beni özgürleştirdi

Çok üretken; kendi şarkılarını yapıyor, söylüyor, “Ben değişik bir vakayım” diye anlatıyor. Hayatı ilginç tesadüfler ve dramlarla dolu. Yaşadığı aldatılma deneyiminden sonra özgürleştiğini söylüyor. Eşini bir reklam filminde görüyor, vuruluyor, garip tesadüfler silsilesi yaşıyor. 16’sında yaşadığı tacizi, şiddeti ilk kez anlatıyor. Yeni şarkısı ‘Parmak İzlerin’i çıkaran Aydilge ile konuşuyoruz: “Hepimiz birbirimizin kalbinde büyük yara izleri bırakıyoruz.”

Yasak mı dediniz Buyurun burada yapılmışı var…

Yasak mı dediniz? Buyurun burada yapılmışı var…

Siz pandemi nedeniyle yaşadığımız kısıtlamalara yasak mı diyorsunuz! Dünyanın bazı yerlerinde sinemaya aslan götürmek ya da saat 19.00’dan sonra küvetinizde bir eşeğin uyumasına izin vermek yasak. Biz size gerekli bilgiyi vermiş olalım da sonra gittiğiniz yerlerde ceza yiyip “Ama haberim yoktu” demeyin!

20.12.2020Hürriyet Pazar
Tutuklandı

Tutuklandı

İstanbul Esenler’de Ali Öztürk (47), 29 Kasım’da bir markette 11 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu görüntüler sosyal medyada yayıldıktan sonra polis tarafından Niğde’ye kaçmak isterken yakalandı.

13.12.2020Gündem
Marketteki sapık yakalandı

Marketteki sapık yakalandı

İstanbul Esenler’deki markette bir erkeğin, 11 yaşındaki bir kız çocuğunu taciz ettiğini gösteren görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.

12.12.2020Gündem
Hem tehdit hem çareyiz birbirimize

Hem tehdit hem çareyiz birbirimize

Sarılmanın, el ele tutuşmanın, öpüşmenin hatta tokalaşmanın hayatımızdaki önemini, ‘fiziksel temas’ sağlığımız için tehdide dönüşünce anladık. Koronavirüse yakalanmamak önceliğimiz ama dokunamamak da bizi derinden etkiliyor. Uzmanlara göre dokunmaya da sarılmaya da hava, su kadar muhtacız.

29.11.2020Hürriyet Pazar
Çin SARS virüsü nedir, nasıl bulaşır İşte SARS virüsü hakkında bilgi

Çin SARS virüsü nedir, nasıl bulaşır? İşte SARS virüsü hakkında bilgi!

Şiddetli Akut Solunum Yolu Sendromu (SARS) akut viral bir solunum yolu enfeksiyonudur, etkeni Coronavirus (CoV) cinsine dahil bir virüs olup SARS-CoV olarak adlandırılmaktadır. Son günlerde gündemi meşgul eden koronavirüs salgını nedeni ile SARS'la ilgili araştırmalar da hız kazandı. Peki, Çin'de ortaya çıkan SARS virüsü nedir ve nasıl bulaşır?

23.11.2020Sağlık
Kovid-19 gelenekleri de vurdu

Kovid-19 gelenekleri de vurdu

Dünyayı kasıp kavuran Kovid-19, yani koronavirüs belası tüm hesapları altüst etti. Şimdiye kadar 185 bini Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD), 121 bini Brezilya’da, 64 bini Meksika’da, 63 bin 500’ü Hindistan’da olmak üzere dünya genelinde 850 bin kişi yaşamını yitirdi. Türkiye’de yaşamını yitirenlerin sayısı da 6 bin 300’ü geçti.

31.08.2020Avrupa
Öpüşmek İçin Bir Neden Daha: Zayıflatıyor

Öpüşmek İçin Bir Neden Daha: Zayıflatıyor!

Harika bir öpücüğün zayıflatmak başta olmak üzere sağlığa pek çok faydası olduğunu biliyor musunuz?

8.06.2020Cinsellik
Marcelodan Beşiktaş açıklaması: Dönme şansım olursa mutluluk duyarım | Son dakika transfer haberleri

Marcelo'dan Beşiktaş açıklaması: Dönme şansım olursa mutluluk duyarım | Son dakika transfer haberleri

Beşiktaş'ta iki yıl üst üste şampiyonluk yaşayan Lyon’un yıldızı Marcelo Guedes geleceğiyle ilgili konuştu. Marcelo, "Gelecek sezon sonunda kulübümle sözleşmem bitiyor ve kariyerimle ilgili bazı kararlar aldım. Bir değişiklik yaparsam, bunun hayatıma ve aileme katkısı olmasını istiyorum. Elbette Beşiktaş’a dönme şansım olursa, bundan mutluluk duyarım" dedi.

11.05.2020Futbol
MERS virüsü nedir MERS belirtileri nelerdir, nasıl bulaşır

MERS virüsü nedir? MERS belirtileri nelerdir, nasıl bulaşır?

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve küresel bir salgın haline dönüşen corona virüsünün (Covid 19)  MERS ve SARS gibi ciddi hastalıklarla olan bağlantısı gündemde yer almaya devam ediyor. MERS-CoV adlı virüsün neden olduğu MERS corona virüsü gibi virüsün bulaşmasından sonraki ilk 15 gün süre içerisinde bazı semtomlar ile kendisini gösterebiliyor. MERS belirtilerini ülkemizde de öğrenmek isteyenlerin en fazla araştırdığı konu, 'MERS nasıl bulaşır?' sorusu oldu. Peki, MERS virüsü nedir? MERS belirtileri nelerdir? İşte, MERS virüsü ile ilgili ayrıntılı bilgiler...

18.03.2020Sağlık
Her gün bir kasaba dolusu insan öpüşüyordu

Her gün bir kasaba dolusu insan öpüşüyordu

Dünyayı saran koronavirüs, dünyada çok sayıda politikacıyı da etkileyerek sosyal sınıf ve statü ayrımı yapmadığını kanıtladı. Bu nedenle TBMM yerleşkesindeki önlemler virüs gelmeden önce başladı. Meclis Başkanlığı, yerleşkenin giriş-çıkışları ile iç ve dış mekânlarına el dezenfektanı yerleştirdi. Ziyaretçi kabul salonundan itibaren ‘arındırma’ istasyonları kuruldu. Ateş ölçen termal kamera yerleştirildi.

14.03.2020Gündem
Koronavirüs: Nasıl Bulaşır Gripten Farkı Nedir Neden Bu Kadar Panik Yarattı

Koronavirüs: Nasıl Bulaşır? Gripten Farkı Nedir? Neden Bu Kadar Panik Yarattı?

Aralık 2019'dan Çin'de görülen ve hızla dünyaya yayılan koronavirüs, ülkemizde de görülmesi ile hepimizde büyük panik yarattı. Bu virüs ile savaşmanın ilk yolu ise onu tanımaktan geçiyor. Merak ettiğimiz tüm soruları Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Tuğçe Hürkal'a sorduk.

12.03.2020İyi Yaşam
Nesrin Cavadzade: Koca dediğin maymundan hallice olur

Nesrin Cavadzade: Koca dediğin maymundan hallice olur

Canlandırdığı rollerle ‘Altın Portakal’ dahil onlarca ödül kazandı. Sanat filmlerinin aranan ismiydi. Ta ki Instagram’ı keşfedene kadar... “Ya seçkin izleyici kitlesi olan, ‘sıkıcı star’ olarak köşemde duracaktım ya da ‘Bir dakika, diğer tarafta neler varmış?’ diye bakacaktım” diyen Nesrin Cavadzade sıkıcılığı atıp seksi ve cesur pelerinini giydi. Bize de kadınların profillerini erkeklerden daha çok stalk’ladığını anlattı, “Bunu gay’likle mi açıklayacağız emin değilim ama bana aşırı çekici gelen kadınlar var” dedi. Sanatçıyla bu hafta vizyona giren filmi ‘Aşk Tesadüfleri Sever 2’ için buluştuk; yeni projesini, aşkı, erkekleri, kadınları, ailesini ve hayat hikâyesini konuştuk.

Coronavirüsünün benzeri SARS nedir SARSın tedavisi var mı

Coronavirüsünün benzeri SARS nedir? SARS'ın tedavisi var mı?

Çin'de ortaya çıkan ve hızla yayılan Coronavirüsü gündemde yer almaya devam ediyor. Aralık ayından bu yana görülen Coronavirüsüyle ilgili gelişmeler sürerken Corona virüs enfeksiyonlarından olan MERS ve SARS gibi türler de araştırılmaya başlandı. Peki, Coronavirüsünün benzeri SARS nedir ve belirtileri nelerdir? SARS'ın tedavisi var mı? İşte, SARS virüsü ile ilgili merak edilen tüm bilgiler...

23.01.2020Sağlık
Rüyada ünlü görmek ne anlama gelir Rüyada ünlü birini görmenin tabiri

Rüyada ünlü görmek ne anlama gelir? Rüyada ünlü birini görmenin tabiri

Rüyada ünlü bir kişi ile karşılaştığınızı veya görüştüğünüzü görmek olumlu gelişmelerin habercisidir. Rüyada ünlü görmek, refah eksikliğinden kurtulmak anlamına da gelebilir. Rüyada ünlü olmak işte ya da güçlü insanlardan destek alacağınız şeklinde yorumlanabilir. İşte rüyada ünlü birini görmek, kendinizin ünlü olduğunu görmek gibi rüyaların tabirleri ve yorumlamaları

13.01.2020Rüya Tabirleri
Rüyada öpüşmek ne anlama gelir Rüyada biriyle öpüşmenin tabiri

Rüyada öpüşmek ne anlama gelir? Rüyada biriyle öpüşmenin tabiri

Rüyada öpüşmek; güç, kuvvet, saygınlık ve zenginlik demektir. Rüyayı gören kişinin para ve mal sahibi olarak zengin hale gelmesi, çevresindeki kişi sayısının artması, herkesin saygı duyacağı ve takdir toplayacağı biri olması anlamına gelmektedir. Rüyada öpüşmek; samimiyet şeklinde açıklanabilir. Rüyayı gören, kimi öperse, kısa vakitte o bireyle bir araya gelerek özlem giderecek ve daha çok yakınlık kuracaktır. Bireyin rüyasında sevdiği biriyle öpüştüğünü görmesi, onunla zaman geçireceğine işaret eder. Eğer, bir erkek rüyasında daha önceden hiç bilmediği ve görmediği birini öperse, o erkeğin kendisinin ve herkesin hiç beklemediği bir zamanda, ansızın nikah yapacağını belirtir.

20.12.2019Rüya Tabirleri
Rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelir Rüyada eski sevgili görmenin tabiri

Rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelir? Rüyada eski sevgili görmenin tabiri

Günlük hayatta yaşadıklarımızın bir yansıması olan rüyalar, içerdikleri bir takım sembollerle ne anlamlara geldiği merak edilenler arasında yer alıyor. Rüyalardan anlamlar çıkarmak isteyen vatandaşlar özellikle rüyada eski sevgiliyi ne anlama geldiğini merak ediyor. Rüyada eski sevgiliyi görmenin tabiri vatandaşlarca merak ediliyor. Peki, rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelir?

Ruhumu çıplak tutmaya çalışıyorum

Ruhumu çıplak tutmaya çalışıyorum

İşsiz kaldı. Aylarca iş bulma kurumundan haber bekledi. Ama o müjdeli haber bir türlü gelmedi. Sonunda para kazanmak için çareyi striptiz yapmakta buldu. Bahsettiğimiz, Cansel Elçin’in yeni oyunu ‘Çıplak Vatandaşlar’da canlandırdığı karakteri ‘Gaz’. Elçin’le bu projesini konuşmak için buluştuk. Oyunun hikâyesinden hareketle röportajı için özel bir çekim yapmayı önerdik. Hiç düşünmeden kabul etti, “Ben bir oyuncuyum. Cansel olarak iç çamaşırlarıyla poz veremem ama canlandırdığım karakter için veririm” dedi.

Öpüşürken Yapılan 9 Hata

Öpüşürken Yapılan 9 Hata

Öpüşmek, romantizmin ve yoğun duyguları ifade etmenin harika bir yolu, aynı zamanda cinselliğin de vazgeçilmez unsurudur. Ancak öpüşürken yapılan pek çok hata da bulunuyor.

14.10.2019Cinsellik
Hepatit B nedir, belirtileri nelerdir

Hepatit B nedir, belirtileri nelerdir?

Hepatit B hastalığı, hepatit B virüsünün neden olduğu, bulaşıcı bir hastalıktır.Hepatit B; hafif bir hastalıktan ömür boyu süren, siroz ve karaciğer kanserine yol açabilen farklı sonuçları olabilen bir karaciğer hastalığıdır. Hepatit B Hepatit B Virüsü (HBV) ile meydana gelir. Hepatit B akut veya kronik olabilir. Peki Hepatit B virüsünün belirtileri nelerdir?

30.09.2019Sağlık

Bu haberi okuyan zevkten dört köşe olacak!

Sevişme sırasında kadının tüm vücut sistemlerinde belirgin hazırlıklar ve değişimler olduğunu söyleyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Güçlü Kaleağası, kadınların zevk noktalarını anlattı.

27.07.2019Sağlık
Ön Sevişme İçin 8 Muhteşem Öneri

Ön Sevişme İçin 8 Muhteşem Öneri

Ön sevişme, iyi bir cinsel deneyimin temel yapı taşlarından biridir. Eğer zevkin doruklarına çıkmak istiyorsanız ön sevişmeyi olabildiğince uzun tutmanız gerekir. Nereden başlayacağınıza emin değil misiniz? İşte erkek arkadaşınızın/eşinizin hoşuna gidecek 8 muhteşem ön sevişme önerisi...

9.07.2019Cinsellik
Öpüştükten sonra neler oluyor

Öpüştükten sonra neler oluyor?

Kadın ve erkeklerin öpüşmeye yüklediği anlamlar...

12.06.2019Sağlık
Ramazan ayında oruçla ilgili en çok sorulan 20 soru

Ramazan ayında oruçla ilgili en çok sorulan 20 soru

Orucu bozan şeyler nelerdir? Unutarak yemek yemek orucu bozar mı? Makyaj yapmak orucu bozar mı? Aşı olmak orucu bozar mı? Astım ilacı orucu bozar mı? İşte oruç ile ilgili Ramazan ayında en sık sorulan sorular ve cevapları...

13.05.2019Sağlık
İyi bir öpüşme için 7 tavsiye

İyi bir öpüşme için 7 tavsiye

Öpüşmenize daha iyi bir boyut kazandırmanın tam zamanı!

13.03.2019Sağlık
Öpüşmenin sağlığa faydaları saymakla bitmiyor

Öpüşmenin sağlığa faydaları saymakla bitmiyor

Siz de çocukların yemeği, ödevi, ütüsü, bulaşıklar, ev temizliği derken cinselliği ertelemeye başladınız mı? Evli ve çocuklu aileler genellikle cinselliğin ikinci plana atılmasından şikayet ederler ama gün içerisinde flörtleşmek ya da öpüşmek o kadar zor olmasa gerek. Küçücük bir öpücük bile gününüzün güzel geçmesine ve enerjinizin yükselmesine yardımcı oluyor. Peki, bilimsel olarak öpüşmenin faydalarını biliyor musunuz?

1.03.2019Sağlık
Öpüşürken Neden Gözlerimizi Kapatırız

Öpüşürken Neden Gözlerimizi Kapatırız?

Öpüşürken gözler farkında olmadan, kendiliğinden kapanır. Peki bunun bir nedeni var mı? Öpüşürken neden gözlerimizi kapatırız?

30.01.2019Aşk
Cinsel tiksinti bozukluğu nedir Belirtileri, nedenleri ve tedavisi

Cinsel tiksinti bozukluğu nedir? Belirtileri, nedenleri ve tedavisi

Cinsel tiksinti bozukluğu, sürekli veya tekrarlayıcı bir şekilde kendi cinselliği veya başka bir kişiyle cinsel ilişki kurma konusunda aşırı tiksinti duyma, cinsellikten tamamen ya da kısmen kaçınma durumudur. Peki, bu durum neden kaynaklanır, kimlerde görülür? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı & Cinsel Terapist Op. Dr. Dilek Öcal, cinsel tiksinti bozukluğu ile ilgili önemli bilgiler aktardı.

10.12.2018Sağlık
Mükemmel Öpücük İçin Taktikler

Mükemmel Öpücük İçin Taktikler

Sevgiyi ve tutkuyu ifade etmenin, hissetmenin en seksi hallerinden biridir öpüşmek. Öpüşmenizi daha can alıcı bir hale getirmenizi sağlayacak taktikleri açıklıyoruz!

16.11.2018Cinsellik

Yazar Sonuçları

Mutlu Bir Cinsel Yaşam Nasıl Olur? İşte Yanıtı...

Mutlu bir cinselliğin önündeki en büyük engel, cinselliği penis-vajina birlikteliğine indirgemektir.

17.03.2021

Günün kelimesi: Mutasyon

İngiltere’de virüs mutasyona uğradı. Yeni bir panik dalgası kapıda.

23.12.2020

Hamilelikle ilgili merak edilenler

Neredeyse her gün hamilelikle ilgili sorularınızla karşılaşıyorum... Bugün, hamileliğe dair merak ettiklerinizi yanıtladım. Ama en doğru yanıtın doktorlarımızda olduğunu unutmayın.

1.09.2020

Müdür bey sanatçının iç çamaşırını nerede gördü

Son günlerin en ilginç haberini Hürriyet’te Umut Erdem yazdı...

27.08.2020

İyi ve mutlaka mesafeli bir bayram dileğiyle

Sevgili okurlarım, hepinizin bayramını tebrik ederim. Aslına bakarsanız yine biraz hüzünlü bir bayram.

31.07.2020

Atatürk’ün evini diline dolayan o alçağa sesleniyorum

Yunanistan’da marjinal siyasetçilerin başında gelen bir adam var.

13.07.2020

Pandemi sürecinde gebelik

Pandemi sözcüğünün anlamını böyle öğrenmek istemezdik sanırım. Ama bu da yaşamın içerdiği ve aniden karşımıza çıkardığı her şey gibi tecrübe oldu. Acı, zorlu ama aynı zamanda dönüştürücü bir tecrübe…

1.07.2020

‘Erkek şort giyiyorsa aranıyordur’

Gaye Su Akyol’la bir ay önce konuştuğumuzda söylemişti o cümleyi:

8.06.2020

Şimdi hücum

Evlerimize çekildik.

2.06.2020

31 Mart 2021’de böyle yazabilmek

“Bugün 31 Mart 2021... İzmir’de baharın müjdecisi havanın keyfini sürüyoruz...

7.04.2020

Sokağa çıkma yasağı ilan edilmeli mi

Koronavirüsün yayılmaya başladığı Çin başta olmak üzere İran, Irak, İtalya ve İspanya dahil birçok ülkede sokağa çıkmak yasak. Türkiye’de ise vaka sayısının 47’ye yükselmesi ile aynı soru gündemde. Sokağa çıkma yasağının uygulanmasına gerek var mı? İşte yanıtı...

17.03.2020

Sosyal hayatın korona günlüğü

Başka hangi konuda yazılsa boş. Hepimizin tek ortak gündemi korona. Peki sosyal hayatı nasıl değiştiriyor ya da yakın zamanda neleri değiştirecek korona? İşte gözlemlerim...

13.03.2020

Bu sefer krizi iyi yönetiyoruz

DÜNYANIN birçok yerinden fotoğraflar paylaşılıyor.

12.03.2020

Kolay soru

Çıkın, sokaktaki adama sorun:

9.03.2020

Bir ‘like’ın yol açtığı zincirleme hadiseler

Burcu Esmersoy gerçekten çok içinden gelerek mi eski eşi Berk Suyabatmaz’la Berrak Tüzünataç’ın fotoğrafına ‘like’ kondurdu bilemiyorum.

31.01.2020

Köpeklere nasıl yaklaşmalı

Köpekler tür olarak bizlerden farklı olan canlılardır. Ayrı alışkanlıkları ve davranış biçimleri vardır. Eğer bir köpekle iletişime geçmek istiyorsanız, onun gözünden bakmayı bilmeniz, onların hareket ve vücut dillerini tanımanız, kısacası köpekler hakkında bilgili olmanız gerekir.

21.11.2019

Soğanlı sarımsaklı öpüşme itirafı olur mu?

Kerem Bürsin çok samimi bir röportaj verip çok ilginç itiraflarda bulundu, Zeynep Ocak’ın YouTube kanalında...

15.10.2019

Maldivler hakkında bilmeniz gerekenler

Dünyanın en güzel yerlerinden birisi olan Maldivler’e gitmek herkesin hayali olsa gerek. Bu hayali gerçekleştirenler şanslı, henüz gerçekleştiremeyenler ise daha şanlı diyebilirim. Çünkü alın size en ince ayrıntısına kadar düşünülüp, bizzat yerinde gözlemlenip, o havayı soluyarak edinilen tecrübeleri içeren ‘Maldivler’e gideceklere dikkat’ listesi. Bu listede yazılanları bilerek Maldivler’e gitmek, kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacaktır.

21.06.2019

Hamilelikte cinsellik yaşanmalı mı?

Hamilelik döneminde cinsel hayat çoğu insanın merak ettiği bir konudur. İnsanlar genellikle bu dönemde cinsel hayatın nasıl olması gerektiğini ve cinselliğin bebeğe bir zararı olup olmadığını merak ederler. Dolayısıyla hamilelikte cinsellik konusu hassas bir konudur ve bu konuyla ilgili yanlış bilinen doğruları öğrenmek hem anne adayı hem de partneri açısından önemli gözükmektedir.

27.12.2018