GeriSağlık İyi bir öpüşme için 7 tavsiye
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Hürriyet Twitter
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İyi bir öpüşme için 7 tavsiye

İyi bir öpüşme için 7 tavsiye

Öpüşmenize daha iyi bir boyut kazandırmanın tam zamanı!


İyi bir öpüşme için 7 tavsiye

İyi bir öpüşme, artık flörtlerin ve iyi bir sevişmenin başlayışını belirliyor. Sekse yön veren ve her iki tarafında zevk alabileceği iyi bir öpüşme, nazik öpücüklerle başlar ve bu şekilde devam eder. Eğer nazik ve yumuşak öpücüklerden hoşlanmayan bir partnere sahipseniz, partnerinizin dudağının her köşesine ufak öpücükler kondurun.

1. ÖZ GÜVENLİ OLUN

 

İyi bir öpüşme için 7 tavsiye
 

Kendine güvenen, kendinden emin kişilerin öpücükleri, bir o kadar da emin öpücükler olur. Eğer her öpücüğünüzün değerli olmasını istiyorsanız öncelikle kendinize güvenmeniz gerekir.


2. AĞIZ KOKUSUNA DİKKAT!

 

İyi bir öpüşme için 7 tavsiye
 

Öncelikle öpüşmeye başlamadan önce ağız kokusuna dikkat etmelisiniz. Eğer buna dikkat etmeyip ağız kokusunun önüne geçmediyseniz buradaki tavsiyelerin hiçbir işe yaramayacağı konusunda sizi temin ederiz. İyi bir öpüşme için ağız bakımınızı çok iyi ayarlamanız gerekir. Aksi takdirde bir bakmışsınız, tam öpüşecek moda girdiğiniz anda partneriniz yok olmuş!


3. PARTNERİNİZE ODAKLANIN

 

İyi bir öpüşme için 7 tavsiye
 

İyi bir öpüşme, iki tarafında aynı şekilde zevk almasıyla doğru orantılıdır. Tıpkı sekste olduğu gibi, öpüşürken de partnerinizi dinleyin. Kimileri yumuşak ve nazik öpücükleri, kimileri ise Fransız öpücüğünü sever. Partnerinize odaklanarak onun zevk noktasını kısa sürede çözebilirsiniz.


4. ZAMANINIZ VAR, ACELEYE GEREK YOK!

 

İyi bir öpüşme için 7 tavsiye
 

Şehvet dolu bir öpüşme için aceleciliği bir rafa kaldırın. Nasıl olsa zamanınız var, “Bitse de gitsem.” diye de düşünmüyorsunuz. O halde partnerinize ağır ağır ve ufak öpücükler kondurmalısınız. Bu öpücükler, hem sizi hem de partnerinizi şehvetli bir havaya sokacaktır.


5. FRANSIZ ÖPÜCÜĞÜNÜ DENEYİN

 

İyi bir öpüşme için 7 tavsiye
 

İyi bir öpüşme için Fransız öpücüğü oldukça ideal. Fransız öpücüğünü doğru şekilde gerçekleştirmek için de dilinizi iyi kullanmanız gerekir. Ağzınızı kese ağzı gibi açmak oldukça itici bir görüntü oluşturur. Bunun yerine dudaklarınızı hafif aralık bırakacak şekilde açarak birbirinize dilinizi kabul ettirin. Unutmayın: bu stilin en önemli noktası, dilinizin mutlaka partnerinizin ağzının içinde olması.


6. GÖZLER BÜYÜK ANLAMLAR TAŞIYOR

İyi bir öpüşme için 7 tavsiye

Öpüşme sırasında gözlerin kapalı veya açık olması, çok büyük anlamlar taşır. Öpüşme sırasında gözlerin kapalı olması, partnerinizin o anı gerçekten hissederek yaşadığını ve oldukça zevk aldığını gösterir. Aynı şekilde partnerinizin gözlerinizin kapalı olduğunu görmesi, sizin büyük ölçüde zevk aldığınızı düşünmesine ve mutlu olmasına ortam hazırlar. Fakat öpüşme sırasında partnerinizin gözleri açık diye onu suçlamanıza gerek yok. Gözler açık bir şekilde de farklı şehvetler yaşanabilir. Göz teması kurarak öpüşmeye heyecan katabilirsiniz. Sizce de denemeye değer değil mi?


7. ELLERİNİZİ DE KULLANIN

İyi bir öpüşme için 7 tavsiye

İyi bir öpüşme için sadece dudaklarınızı değil, ellerinize de konuşturmanız gerekir. Ellerinizi kadavra gibi olduğu yerde sabit tutmaktansa, partnerinizin yüzünüzü avuçlarınıza alabilir veya saçlarını okşayabilirsiniz. Tabi, şehvetli bir öpüşme istiyorsanız!

HÜRRİYET AİLE ÖZEL

False