MENÜ

Ofis

Ofis ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ofis haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12.973 Ofis haberi bulunmuştur.

Ofis Haberleri

161 yıllık Paterson Köşkü ayağa kaldırılıyor

161 yıllık Paterson Köşkü ayağa kaldırılıyor

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentin önemli sivil mimari örneklerinden 161 yıllık Paterson Köşkü’nde restorasyon çalışmalarına yeniden başladı. Köşk, kültür amaçlı kullanılacak.

3.07.2020Seyahat
Günlük Burç Yorumları: 3 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları: 3 Temmuz Cuma Günlük Burç Yorumları

Uzman Astrolog Aygül Aydın 3 Temmuz günlük burç yorumlarını açıkladı! Aygül Aydın, 3 Temmuz Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak anlattı. Peki 3 Temmuz'da aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuz neler söylüyor? İşte 3 Temmuz 2020 Cuma günü burç yorumlarınız...

3.07.2020Astro Gündem
Ön diz ağrısı nedir Ön diz ağrısı neden olur ve nasıl korunulur

Ön diz ağrısı nedir? Ön diz ağrısı neden olur ve nasıl korunulur?

"Diz kapağına aşırı bir yük biner. Bu aşırı yüklenme diz kapağının altındaki kıkırdak ve altındaki kemiğe aşırı yük bindirir ve ağrıya neden olur" diyen Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Yılmaz Şahin, ön diz ağrıları ve tedavisi konusunda bilgiler verdi

2.07.2020Sağlık
Son dakika haberi: Sosyal medya düzenlemesinde neler var İşte çalışmanın detayları

Son dakika haberi: Sosyal medya düzenlemesinde neler var? İşte çalışmanın detayları

AK Parti’nin sosyal medya taslağında Twitter, Instagram ve Facebook’a temsilci bulundurma zorunluluğu getiriliyor. Kişisel verilerin korunması hedefleniyor. Zararlı içeriği 24 saatte kaldırmayana 50 milyon Euro’ya kadar ceza verilen Almanya örneği de masada.

2.07.2020Gündem
İbrahim Kalın: Ayasofya’nın camiye çevrilmesi kültürel mirasını ortadan kaldırmaz

İbrahim Kalın: Ayasofya’nın camiye çevrilmesi kültürel mirasını ortadan kaldırmaz

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Danıştay’ın açıklayacağı Ayasofya kararını değerlendirerek, “Ayasofya’nın camiye çevrilmesi onun kültürel mirasını ortadan kaldırmaz” dedi.

1.07.2020Gündem
Ofislerde Omurgamıza 60 Kilo Yük Biniyor: Uzmanından İş Yeri Yogası

Ofislerde Omurgamıza 60 Kilo Yük Biniyor: Uzmanından İş Yeri Yogası

Pandemi süresince uzun süre evde kalmak vatandaşları da hareketsiz bıraktı. Yeni normal ile birlikte ofislerde de hareketsiz kalmamak için Fizyoterapist Gülşah Konakoğlu, iş yeri yogasını öneriyor.

1.07.2020Spor Fitness
Hayvanlar için daha iyi bir dünya yaratabilmemizde, en önemli varlığımız insan kaynağımız

Hayvanlar için daha iyi bir dünya yaratabilmemizde, en önemli varlığımız insan kaynağımız

Royal Canin Türkiye’de kadın çalışanların oranı, erkeklerle eşit ağırlığa sahip olmakla birlikte, kadınlar üst düzey yönetim kadrosunda da kritik görevler üstleniyor. Royal Canin Türkiye’de, ofis çalışanlarının %51’i, yönetim kademesinde ise çalışanların %80’i kadın.

Kulaklık ve mikrofon satışlarında yüzde 200 artış oldu

Kulaklık ve mikrofon satışlarında yüzde 200 artış oldu

Tüketiciyi merkeze alan bir yaklaşımla e-ticaret operasyonlarını sürdüren ve bu süreçte bilişim sektörünün gelişimini ve firmaların dijitalleşme yolculuklarını yakından takip eden İncehesap.com, salgın döneminde önem kazanan teknolojileri ve dijitalleşmenin getirdiği yeni dinamikleri değerlendirdi.

30.06.2020Teknoloji
DSÖ İstanbul’da ofis açıyor

DSÖ İstanbul’da ofis açıyor

Koronavirüs salgını nedeniyle gözlerin çevrildiği Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) İstanbul’da ofis açıyor. Ofiste operasyonel destek birimini de içinde barındıran bir eğitim merkezi de olacak.

29.06.2020Gündem
Böyle yakalandılar Hedeflerinde lüks yatlar vardı...

Böyle yakalandılar! Hedeflerinde lüks yatlar vardı...

ANKARA'dan Antalya'ya yerleşerek, lüks yatları pazarlığa girip, yüklü miktarda kapora vererek, tescillerini aldıktan sonra dolandırıcılık yaptıkları belirlenen 11 kişi, polisin düzenlediği 'Marina' operasyonunda yakalandı.

28.06.2020Gündem
Ofis mobilyası sektöründe sipariş mesaisi

Ofis mobilyası sektöründe "sipariş" mesaisi

Ofis mobilyası sektöründe faaliyet gösteren firmalar, pek çok ülkede yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında normalleşme sürecine geçilmesiyle beraber artan yurt dışı siparişlere yetişmek için mesai yapıyor.

26.06.2020Ekonomi
Arif Taşdelen’den yükselen ırkçılığa karşı önerge

Arif Taşdelen’den yükselen ırkçılığa karşı önerge

Bavyera Parlamentosu Sosyal Demokrat Parti (SPD) Uyum Politikası sözcüsü Arif Taşdelen, ırkçılığa karşı mücadelede bağımsız bir sorumlu görevlendirilmesi için önerge verdi.

26.06.2020 Avrupa
40ından sonra 7 üniversite bitirdi

40'ından sonra 7 üniversite bitirdi

Elazığ’da teknik personel olarak görev yapan Abdullah Yalınkılıç, 40 yaşından sonra 20 yılda, çeşitli üniversitelerde yedi bölüm bitirdi. Nöbet çıkışları, uyumadan ve derse yetişmek için kahvaltı bile yapmadan öğrenime devam eden Yalınkılıç, bu davranışıyla genç sınıf arkadaşlarına da örnek olarak, onların devamlılıklarını sağladı. Zihinsel engelli oğlu Alper’in gelişimi için de ofis tutan Yalınkılıç, oğlunu ihmal etmeden yeni hedefi olan hukuk fakültesi için hazırlanıyor.

26.06.2020Eğitim
İşverenler evden çalışanları nasıl denetliyor

İşverenler evden çalışanları nasıl denetliyor?

Koronavirüs salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında dünyanın birçok bölgesinde çok sayıda insan evden çalışmaya başladı.

26.06.2020Teknoloji
Natro’nun team.blue’ya satışı tamamlanmak üzere

Natro’nun team.blue’ya satışı tamamlanmak üzere

Web hosting pazarında faaliyet gösteren Natro’nun %100 hisselerinin team.blue tarafından satın alınması işleminde, imza sürecinin Natro hissedarlarının danışmanı olarak çalışan Kerim Kotan, “Natro-team.blue satın alması Türkiye internet sitesi barındırma (web hosting) sektörünün en büyük ve en önemli işlemi oldu” dedi. Gizlilik nedeniyle işlem büyüklüğüyle ilgili bilgi verilemediğinin altını çizen Kotan, “Natro-team.blue işleminin gerekli resmi onayların alınmasının ardından önümüzdeki haftalarda tamamlanmasını beklediklerini açıkladı.

26.06.2020Teknoloji
Citrix, ofise geri dönüş çözümünü duyurdu

Citrix, 'ofise geri dönüş çözümü'nü duyurdu

Dünya çapında hükümetler sokağa çıkma kısıtlamalarını hafifletirken işletmelerin çalışanlarını ofislere geri döndürüp döndürmeyeceklerine, geri dönüşlerin nasıl ve ne zaman gerçekleşeceğine karar vermeleri gerekiyor. Citrix ise her sektörden her ölçekte kuruluşu desteklemek amacıyla Citrix Workspace üzerine kurulu yeni bir “ofise geri dönüş çözümü”nün kullanılabileceğini duyurdu.

26.06.2020Teknoloji
Evden çalışmaya geçildi, oyuncak satışları arttı

Evden çalışmaya geçildi, oyuncak satışları arttı!

Küresel dijital reklam teknolojileri pazarında faaliyet gösteren Criteo, Covid-19 krizinin perakende sektörü üzerindeki etkilerini araştırdığı uluslararası raporu yayınladı. Türkiye’de, evden çalışılmaya geçilmesi ile oyuncak alışverişlerinde %320’lik artış yaşandı. 80’den fazla ülkenin ve yaklaşık 2 milyar aktif tüketicinin yıllık 900 milyar dolar harcadığı 20,000’ e yakın e-ticaret sitesinden toplanan veriler, Asya, Avrupa ve Amerika gibi bölgeler arasında trendlerin belirlenmesinde büyük bir rol oynuyor.

26.06.2020Teknoloji
Dünyanın en büyük Huawei mağazası Şangay’da açıldı

Dünyanın en büyük Huawei mağazası Şangay’da açıldı

Huawei, en büyük amiral gemisi mağazasını Şangay’ın Nanjing bölgesinde açtı. 5000 metrekarelik bir alanda açılan mağaza yalnızca bir teknoloji mağazası değil, aynı zamanda akıllı bir yaşam merkezi olarak da konumlanıyor.

25.06.2020Teknoloji
Asus, Intel Select Solutions desteği sunmaya başladı

Asus, Intel Select Solutions desteği sunmaya başladı

Sunucu sistemleri, sunucu anakartları ve iş istasyonları alanlarında da faaliyet gösteren ASUS, RS720-E9-RS24-E raf tipi sunucu modelinin Microsoft Azure Stack HCI için Intel® Select Solutions desteği verdiğini duyurdu.

25.06.2020Teknoloji
Pandemi dijitalleşmeyi ön plana çıkardı

'Pandemi dijitalleşmeyi ön plana çıkardı'

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın, ulaşım ve altyapı sektör temsilci ve yöneticilerini online olarak buluşturduğu "Ulaştırma ve Altyapıda Dijital Gelecek Zirvesi" kapsamında düzenlenen oturumda, "Erişim" konusu ele alındı.

25.06.2020Teknoloji
Dünyanın en hızlı süper bilgisayarı koronavirüsle mücadele ediyor

Dünyanın en hızlı süper bilgisayarı koronavirüsle mücadele ediyor

Japon yetkililer, dünyanın en hızlı süper bilgisayarı Fugaku'nun koronavirüs araştırmalarına başladığını açıkladı. Bilgisayar, ofis alanlarında ve kalabalık trenlerde zerreciklerin nasıl yayıldığını anlamaya yönelik bir simülasyon üzerinde çalışıyor.

24.06.2020Teknoloji
Son dakika Fenerbahçeden Zeljko Obradovic açıklaması

Son dakika! Fenerbahçe'den Zeljko Obradovic açıklaması!

Fenerbahçe, 7 yıldır basketbol takımını çalıştıran Sırp koç Zeljko Obradovic'in ayrılık kararı aldığını açıkladı. Obradovic ise ailesiyle yaptığı görüşmenin ardından bir yıl koçluğa ara verdiğini belirtti.

23.06.2020Basketbol
Siber güvenlik fikirleri Teknopark İstanbul’da yarıştı

Siber güvenlik fikirleri Teknopark İstanbul’da yarıştı

Türk savunma sanayiinin inovasyon merkezi Teknopark İstanbul’un bu yıl ikincisini düzenlediği “Siber Güvenlik Fikir Yarışması” koronavirüs önlemleri kapsamında çevrimiçi gerçekleşti.

23.06.2020Teknoloji
Yapay zeka ile çalışanlar her yerde üretken olabilir

Yapay zeka ile çalışanlar her yerde üretken olabilir

Dell Technologies, uzaktan ya da ofis içinde çalışanlar için işlerini daha verimli ve güvenli kılacak akıllı ve güvenli çözümleri ile iş bilgisayarlarını tanıttı.

23.06.2020Teknoloji
Uzaktan çalışanların ihtiyaçları da değişti

Uzaktan çalışanların ihtiyaçları da değişti

Salgınla birlikte uzaktan çalışma düzenine geçenlerin artık yeni ihtiyaçları var. Eskiden sadece dizüstü bilgisayarla işlerini geçici olarak yürütenler şimdi kulaklıktan yazıcı/tarayıcıya, sandalyeden kahve makinasına kadar birçok yeni ekipmana ihtiyacı olduğunu fark etti.

22.06.2020Teknoloji
Li-Fi nedir Wi-Fi ile kıyaslandığında ne yenilik sunuyor

Li-Fi nedir? Wi-Fi ile kıyaslandığında ne yenilik sunuyor?

Öğretim Üyesi Doç. Dr. Volkan Rodoplu, kullandığımız Wi-Fi sistemlerinin bin katı hızında veri aktarılmasını sağlayan görünür ışık ile haberleşme sistemlerinin yaygınlaşması için önemli bir çalışmaya imza attı. Li-Fi adı verilen bu sistemin yaygınlaşmasındaki en büyük engelin, evler ve ofislerde hayatlarına devam ederken ışığı engelleyebilecek insanlar olduğunu belirten Rodoplu’nun, sistemin kesintisiz çalışması için geliştirdiği “hayat simülasyonu”, dünyaca ünlü bilimsel dergi IEEE Access’de yayınlandı.

22.06.2020Teknoloji
Sosyal mesafe teknolojiye emanet

Sosyal mesafe teknolojiye emanet

Dünya Sağlık Örgütü’nün koronavirüs salgının kontrol altına alınmasında 1.5-2 metrelik sosyal mesafenin önemini ısrarla belirtmesi, teknoloji şirketlerini de harekete geçirdi. Teknoloji şirketleri sosyal mesafenin kontrolü için mobil uygulamalardan artırılmış gerçekliğe kadar farklı yöntemlerle yenilikçi sistemler geliştiriyor.

22.06.2020Teknoloji
Bilişim Vadisinde 1 yıl ücretsiz ofis imkanı sağlanacak

Bilişim Vadisi'nde 1 yıl ücretsiz ofis imkanı sağlanacak

Kocaeli'nde, Bilişim Vadisi ve Türkiye Açık Kaynak Platformu iş birliğiyle düzenlenen "Türkçe Doğal Dil İşleme" yarışma programı, 1-30 Temmuz tarihlerinde çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek.

22.06.2020Teknoloji
Türkiyede ilk sanal savunma fuarı kapılarını açıyor

Türkiye'de ilk sanal savunma fuarı kapılarını açıyor

Güvenlik güçlerinin ihtiyaçlarının yerli ve milli çözümlerle karşılanması ve yüksek katma değerli ürünlerin ihracatıyla ülke ekonomisine katkıda bulunulması için çalışmalar yürüten SAHA İstanbul, savunma sanayisinde ürün ve kabiliyetlerin tanıtılması için sanal fuar uygulamasını hayata geçiriyor.

22.06.2020Teknoloji
Şiirler okudu, mektup yazdı, her gün aynı saatte aradı

Şiirler okudu, mektup yazdı, her gün aynı saatte aradı

Aile Meclisi’nde bu hafta Nâzım Hikmet’in dizeleriyle filizlenen bir aşk hikâyesi var. Kahramanları, CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan ve avukat eşi Selin Bakan. Çift 15 yaşında Yiğit isminde bir çocuk sahibi. Murat Bakan üniversitedeki karşılaşmalarını “Daha ilk görüşte gözüme kestirdim, uzun yıllar da peşinde koştum” diye anlatıyor, eli eşinin elinde.

22.06.2020Gündem
‘Baba dostu’ şirketler artıyor

‘Baba dostu’ şirketler artıyor

Türkiye’de özel sektör çalışanlarının babalık izni sadece 5 gün. Bu süre yeni doğan bebeğiyle vakit geçirmek isteyen babalar için çok az. Yeni babalara, bebekleriyle daha çok zaman geçirsinler, iş özel yaşam dengelerini kurabilsinler diye ekstra babalık izni veren şirketlerin sayısı hızla artıyor. Verilen babalık izinlerin süresi ise şaşırtıyor. Öyle ki Türkiye’de yeni baba olmuş çalışanına 14 - 16 hafta izin veren şirketler de var.

20.06.2020Ekonomi
Kadınlar dijital AVM kuracaklar

Kadınlar dijital AVM kuracaklar

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), 2007 yılında kadın girişimci potansiyelinin geliştirilmesi, daha donanımlı hale getirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek üzere TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nu (KGK) kurdu. TOBB KGK, Türkiye’nin 81 ilinde girişimcilik ekosistemini kadınlar için daha elverişli hale getirmek için her yıl yüzlerce faaliyet gerçekleştiriyor. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun kadınların iş dünyasında hak ettikleri yeri almalarını sağlamak için kurduğu TOBB KGK sayesinde kadınlar arasında girişimciliğin bir kariyer seçeneği olarak önemi her geçen gün artıyor. 7 bin üyesi ile Türkiye’nin en geniş kadın girişimci ağı olan TOBB KGK’nın kurul üyeleri iş kadınları, profesyonel yöneticiler, girişimcilik konusunda akademik çalışma yapan akademisyenler ile bu sahada bölgesel ya da ulusal ölçekte faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşu yöneticilerinden ve girişimciliği destekleyen kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinden oluşuyor. Kadın Girişimciler Kurulu’nun Türkiye’nin 81 ilinde temsilcilikleri bulunuyor. TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları seçimle iş başına gelen 15 kişilik yönetim kurulundan oluşuyor. Biz de Hürriyet İK olarak her hafta bir ilimizdeki Kadın Girişimciler Kurulu ile görüşerek kurulların ildeki girişimcilik ekosistemine katkılarını ve KGK yöneticilerinin hikâyelerini anlatıyoruz. Bu hafta Gaziantep’teyiz...TOBB’un katkılarıyla hazırlanmıştır.

20.06.2020Gündem
Nesnelerin İnterneti platformlu NOVA tanıtıldı

Nesnelerin İnterneti platformlu NOVA tanıtıldı

PEAKUP teknoloji laboratuvarında Türk mühendisler tarafından geliştirilen IoT platformu NOVA, düzenlenen online basın toplantısı ile tanıtıldı.

18.06.2020Teknoloji
Güle oynaya işe döndü

Güle oynaya işe döndü

İki buçuk ay evinden çalışan sunucu dans ederek ofise geri döndü.

17.06.2020Magazin
Honor Magic Earbuds incelemesi: İşte öne çıkan özellikleri

Honor Magic Earbuds incelemesi: İşte öne çıkan özellikleri

Dünyanın önde gelen teknoloji üreticilerinden Huawei'nin kardeş markası Honor, yeni kablosuz kulaklıklarıyla dikkatleri üzerine çekti. Honor Magic Earbuds ismini taşıyan bu yeni nesil kablosuz kulaklığı yakından inceledik. Bakın hangi özellikleriyle öne çıkıyor?

16.06.2020Teknoloji
Evde kalan ‘yeşile’ koştu

Evde kalan ‘yeşile’ koştu

NG Kütahya Seramik’in oteli NG Sapanca, pandemi nedeniyle ara verdiği faaliyetlerine başladı.

16.06.2020Ekonomi
Dijital Dönüşümün 3 farklı ekolü var

Dijital Dönüşümün 3 farklı ekolü var

Görüntülü Etkileşim Plaftormu 11Sight’ın Dijital Dönüşüm Sohbetlerine bu hafta, proje danışmanı Murat Özbilen konuk oldu. Özbilen sohbette, proje yönetimi, dijital dönüşüm ve startuplar hakkında önemli bilgiler verdi.

15.06.2020Teknoloji
3. pistten ilk uçuş

3. pistten ilk uçuş

İstanbul Havalimanı’nın üçüncü pisti Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından hizmete alındı. İstanbul Havalimanı ‘üçlü paralel pist operasyonu’ yapabilen Türkiye’deki ilk, Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan sonra Avrupa’da ikinci havalimanı oldu. THY’nin TK 1453, TK 1923 ve TK 2023 sefer sayılı uçakları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği kalkış izniyle aynı anda havalandı.

15.06.2020Gündem
Haftalık Burç Yorumları: 15-21 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları: 15-21 Haziran Haftalık Burç Yorumları

15-21 Haziran haftalık burç yorumları açıklandı! Uzman Astrolog Aygül Aydın haftalık burç yorumlarını anlattı. 15 Haziran haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor hepsi burada! 15 Haziran haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları... İşte 15-21 Haziran 2020 haftası burç yorumlarınız...

14.06.2020Astro Gündem

Yazar Sonuçları

Troller patlasın

4 Ocak 2017 günü Posta gazetesindeki köşemdeki ‘Milli duygu: Linç’ başlıklı yazım şu satırlarla başlıyordu:

3.07.2020

Bir babanın sosyal medya isyanı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Esra Albayrak’a yeni doğmuş bebeği üzerinden insanlık dışı saldırı yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı da olsanız, eşiniz Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak da olsa sosyal medyada insanlıktan nasibi almamış olanların hakaretlerine maruz kalabiliyorsunuz. Hem de dünyaya getirdiğiniz bebeğiniz üzerinden.

2.07.2020

Fütüristik  

TDK’ya göre gelecekçi,

23.06.2020

Koronavirüs sürecinde göz hekimliği

Yakın fiziksel teması önlemek, koronavirüsün yayılmasını azaltmanın en önemli kilit noktadır.

20.06.2020

Tal Garih ile “Toplumun Yeni Normali” üzerine

Yeni normali ve Koronavirüs ile öne çıkan değişimleri, farklı sektörlerden kanaat önderleri ile tartıştığımız söyleşilerimize Sn. Tal Garih ile devam ediyoruz.

20.06.2020

Geleneksel emlakçı devri bitti

Bursa Uludağ Üniversitesi Emlak Yönetimi Program Başkanı Prof. Dr. Elif Karakurt Tosun, tüm mesleklerde olduğu gibi emlak sektöründe de zorunlu bir dönüşümün yaşandığına dikkat çekerek geleneksel yöntemler kullanmaya devam eden emlak danışmanlarının devrinin bittiğini belirtti.Pandemi sürecinin teknolojik araçların emlak pazarlamasının olmazsa olmazı olduğunu çarpıcı bir şekilde ortaya koyduğunu anlatan Prof. Dr. Elif Karakurt Tosun, “Emlak danışmanları artık bir karar vermek zorunda. Ya teknolojik dönüşümün içinde yer alarak kazanacaklar ya da dönüşüme sırt çevirerek sektörden yavaş yavaş yok olacaklar” dedi.

19.06.2020

Otomobil Satışında Yeni Bir Hizmet Deneyimledim

Son günlerde ikinci el otomobil pazarı oldukça hareketlendi. Sıfır araç bulunurluğunda yaşanan sıkıntılar, ikinci el otomobillere ilgiyi arttırdı.

18.06.2020

Beni evsiz bıraktın Covid

Covid-19 evlere tıktı ya çoğumuzu. Biz tam tıkıldık. Şimdi normalleşme başlasa da bizim evdeki karantina kısmi devam etmekte. Tabii artık eve ev diyesim gelmiyor. Zira ev olmaktan çıktı. Bu virüs bizi evsiz bıraktı. Onun yerine çok amaçlı bir komplekse dönüştürdük yuvayı dostlar. Biraz yaşam merkezi biraz alışveriş merkezi postunun altındaki bu yeni yerimizde, mağazalar dışında, bir AVM’de olan çoğu bölüm mevcut. Dışarıdan müşteri almıyoruz. Olsun. Almasak da oradan dışarı çıkmasak da o AVM bizim AVM’mizdir… La la la la laaa…

18.06.2020

Kurumsal Başarıda Yeni Denklem

Bir şirketin ve yönetimin başarısı elbette ki;

16.06.2020