EKSTRA
MENÜ

Melania Trump

Melania Trump ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Melania Trump haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 482 Melania Trump haberi bulunmuştur.

Melania Trump Haberleri

First Lady’nin kıyafeti ABDyi böldü

First Lady’nin kıyafeti ABD'yi böldü

ABD’de First Lady Jill Biden’ın (69) kıyafet seçimi sosyal medyayı ikiye böldü. ABD’li sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı First Lady’yi bu giyim tarzı için çok yaşlı olduğu yönünde eleştirerek Biden’ı, “Madonna’nın büyükannesine” benzetti.

7.04.2021Dünya
Donald Trump kendi internet sitesini kurdu

Donald Trump kendi internet sitesini kurdu

Eski ABD Başkanı Donald Trump, başkanlık dönemindeki faaliyetlerini anlattığı ve destekçileriyle iletişim kurabileceği yeni bir internet sitesi kurdu. Donald Trump'ın açtığı 45office isimli internet sitesiyle siyasetini buradan sürdürmeyi planladığı öğrenildi.

31.03.2021Dünya
Trump korona aşısı olduğunu gizlemiş

Trump korona aşısı olduğunu gizlemiş

Eski ABD Başkanı Donald Trump (74) ve eşi Melania Trump’ın (50), ocak ayında Beyaz Saray’dan ayrılmadan önce koronavirüs aşısı olduğu öne sürüldü.

3.03.2021Dünya
Başvuru yaptı... Trumptan geri dönüş için ilk adım

Başvuru yaptı... Trump'tan geri dönüş için ilk adım!

Joe Biden'a yenildiği başkanlık seçiminden sonra yaşanan kanlı kongre baskınını kışkırttığı gerekçesiyle soruşturma geçiren ve sosyal medya hesapları askıya alınan eski ABD Başkanı Donald Trump, sosyal medyaya geri dönebilmek için harekete geçti.

24.02.2021Dünya
Trump suskunluğunu bozuyor Konuşmasının içeriği belli oldu

Trump suskunluğunu bozuyor! Konuşmasının içeriği belli oldu

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Sarayı terk etmesinin ardından ilk kez bir konuşma yapacağı bildirildi. Trump'ın, konuşmasında yer vermesi beklenen konular da belli oldu.

21.02.2021Dünya
Haftalar sonra ilk kez Trump çifti birlikte görüntülendi

Haftalar sonra ilk kez! Trump çifti birlikte görüntülendi

3 Kasım'da gerçekleşen başkanlık seçimlerinde Joe Biden'a yenilen ve başkanlık koltuğunu olaylı bir şekilde bırakan Donald Trump ve eşi eski First Lady Malania Trump uzun zaman sonra ilk kez bir arada görüntülendi.

19.02.2021Dünya
Trumpın azil davası sürerken eşi Melania kaplıca keyfi yaptı

Trump'ın azil davası sürerken eşi Melania kaplıca keyfi yaptı

ABD'de eski başkan Donald Trump'ın azil davası devam ederken, Melania Trump'ın Beyaz Saray'dan ayrıldıktan sonra gününün büyük çoğunluğunu lüks masaj ve spa salonlarında rahatlayarak geçirdiği ifade edildi.

12.02.2021Dünya
‘Trump artık daha mutlu’

‘Trump artık daha mutlu’

ABD eski Başkanı Donald Trump’ın sözcüsü Jason Miller, Trump’ın başkanlık görevinden ayrılmasının ardından daha mutlu bir yaşam sürdüğünü söyledi.

8.02.2021Dünya
Trumpın yeğeni konuştu: Melania boşanmak istiyor

Trump'ın yeğeni konuştu: Melania boşanmak istiyor!

ABD başkanlık seçimlerini Joe Biden'e kaybeden ve Beyaz Saray'ı terk etmek zorunda kalan Donald Trump şok üstüne şok yaşıyor. Azil görüşmelerine az bir süre kalan Trump'a bir darbe de yeğeni Mary Trump'tan geldi...

25.01.2021Dünya
Melania yine olay oldu

Melania yine olay oldu

ABD eski Başkanı Donald Trump’ın önceki gün Washington’dan ayrılırken ve Florida’ya inerken eşi Melania Trump’ın giydiği kıyafetler tartışma yarattı.

22.01.2021Dünya
ABD medyası: Trump çifti Beyaz Sarayda ayrı yataklarda uyuyordu

ABD medyası: Trump çifti Beyaz Saray'da ayrı yataklarda uyuyordu

Amerikan medyası, eski ABD Başkanı Donald Trump'ın 4 yıllık görevi boyunca Beyaz Saray'da eşi Melania Trump ile ayrı yatakta uyuduğunu iddia etti.

21.01.2021Dünya
Beyaz Sarayda tüm gözler onların üzerindeydi... ABDnin kadınlarından Joe Bidenın yemin töreninde kostümlü birlik mesajı

Beyaz Saray'da tüm gözler onların üzerindeydi... ABD'nin kadınlarından Joe Biden'ın yemin töreninde kostümlü 'birlik mesajı'

20 Ocak 2021 ABD'nin yaşadığı en tarihi günlerden biri olarak kayda geçti. 4 yıllık başkanlık dönemi sona eren Donald Trump bayrağı Joe Biden'a devretti. Trump'ın Beyaz Saray'dan ayrılması ve Biden'ın yemin töreni dün dünyada en çok konuşulan olay oldu. Yemin törenine ise Beyaz Saray'ın eski ve yeni First Lady'leri ile Başkan Yardımcı Kamala Harris'in kıyafet tercihleri damga vurdu.

21.01.2021Dünya
‘Bir şekilde geri döneceğiz’

‘Bir şekilde geri döneceğiz’

Joe Biden’ın yemin törenine katılmayan Donald Trump, Florida’ya giderken yeni yönetime başarı diledi, ancak ‘bir şekilde geri geleceğiz’ dedi.

21.01.2021Dünya
Trump veda konuşmasını yaptı: Bir şekilde geri döneceğim

Trump veda konuşmasını yaptı: Bir şekilde geri döneceğim

ABD'de tarihe geçecek bir gün yaşanıyor... Tüm dünya geçen yıl 3 Kasım'da ABD'nin 46'ncı Başkanı seçilen Joe Biden'ın Beyaz Saray'a çıkmasını beklerken, bugün görevdeki son gününü devirmek üzere olan Başkan Donald Trump da First Lady Melania Trump ile birlikte az önce Beyaz Saray'dan helikopterle ayrıldı. Florida'daki malikanesine geçmeden önce Maryland'deki Joint Base Andrews Hava Üssü'nde bir konuşma yapan Trump, burada da ayrıştırıcı üslubundan izler taşıyan ifadeler kullanmayı ihmal etmedi. Joe Biden'ın yemin törenine katılmadan Washington DC'yi terk eden ve bu tavrıyla da tarihe geçen Trump, "Başka bir şekilde döneceğiz" dedi.

20.01.2021Haber
Dünya izliyor Trump Beyaz Saraydan ayrıldı, veda konuşmasını yaptı...

Dünya izliyor! Trump Beyaz Saray'dan ayrıldı, veda konuşmasını yaptı...

ABD'de tarihe geçecek bir gün yaşanıyor... Bugün görevdeki son gününü deviren Donald Trump, eşi Melania Trump ile birlikte Beyaz Saray'dan helikopterle ayrıldı. Florida'daki malikanesine geçmeden önce Maryland'deki Andrews Hava Üssü'nde bir konuşma yapan Trump, burada da ayrıştırıcı üslubundan izler taşıyan ifadeler kullanmayı ihmal etmedi. Joe Biden'ın yemin törenine katılmadan Washington DC'yi terk eden ve bu tavrıyla da tarihe geçen Trump, "Başka bir şekilde döneceğiz" dedi.

20.01.2021Dünya
Trump giderken ‘kırmızı halılı’ tören istedi

Trump giderken ‘kırmızı halılı’ tören istedi

ABD, Joe Biden’ın başkanlık yemini edeceği tören için teyakkuzda. Seçim sonucunu tanımayan ve törene katılmama kararı alan Başkan Trump’ın askeri üste kırmızı halılı, uçakların geçiş yapacağı bir veda töreni istediği öne sürüldü.

20.01.2021Dünya
ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump, 100 yıllık geleneği sona erdirdi

ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania Trump, 100 yıllık geleneği sona erdirdi

ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump pazartesi günü Twitter'dan paylaştığı videoda veda konuşmasını yaptı. Trump videosunda askerleri ve ABD adalet sistemini övdü. Ayrıca her Amerikalıyı ‘nefretten çok aşkı seçmeye’ çağırdı. First Lady ayrıca sağlık çalışanlarına koronavirüsle mücadelede sergiledikleri gayretler için de teşekkür etti. Öte yandan video mesajı ile veda eden First Lady, ABD’nin 100 yıllık geleneğini sona erdirmekle eleştirildi.

19.01.2021Dünya
Trump ailesi Miami’ye taşınıyor

Trump ailesi Miami’ye taşınıyor

ABD’de 3 Kasım başkanlık seçimlerini kaybeden Donald Trump, Miami’ye yerleşmeye hazırlanıyor.

17.01.2021Dünya
ABD Başkanı Donald Trump kaçacak iddiası gündeme bomba gibi düştü..

ABD Başkanı Donald Trump 'kaçacak' iddiası gündeme bomba gibi düştü..

ABD Başkanı Donald Trump ile ilgili iddialar bitmek bilmiyor. Trump’ın ABD Başkanı olarak son günlerini nerede geçireceği merak konusu olmuştu, iddialara göre Trump, Joe Biden yemin etmeden hemen önce, 19 Ocak’ta İskoçya’ya gidecek.

14.01.2021Dünya
Trumpın taşınması bile olay oldu Dudak uçuklatan rakam

Trump'ın taşınması bile olay oldu! Dudak uçuklatan rakam

ABD'de yeni başkan Joe Biden'ın görevine başlayacağı 20 Ocak günü, Donald Trump ve ailesinin taşınıp, yerine Biden ailesinin taşınması için yapılacak temizliğe 286 bin dolarlık bütçe ayrıldığı ortaya çıktı.

12.01.2021Dünya
ABDde yemin töreni karmaşası yaşanıyor, Trump ailesi karıştı...

ABD'de yemin töreni karmaşası yaşanıyor, Trump ailesi karıştı...

ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump’ın ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden’ın yemin törenine katılma konusunda, babasıyla fikir ayrılığına düştüğü iddia edildi. İddialara göre Ivanka Trump, Biden’ın yemin törenine katılarak kendi politik kariyerini kurtarmaya çalışıyor. Öte yandan Başkan Trump, Ivanka’nın bu hamlesinin ‘verebileceği en kötü karar’ olacağını söyledi.

12.01.2021Dünya
Kapakta ırkçılık iddiası

Kapakta ırkçılık iddiası

Amerikan moda dergisi Vogue, ABD’nin ilk kadın ve siyah başkan yardımcısı olmaya hazırlanan Kamala Harris’i şubat sayısının kapağına taşıdı. Ancak fotoğraflarda Harris’in ten renginin açıldığı iddiası ‘ırkçılık’ tartışmalarına yol açtı.

12.01.2021Dünya
Melania Trump, kongre binasının basılmasını kınadı ve müstehcen dedikodulara karşılık verdi

Melania Trump, kongre binasının basılmasını kınadı ve "müstehcen dedikodulara" karşılık verdi

Melania Trump, Başkan Donald Trump destekçilerinin geçen hafta kongre binasına düzenlediği, beş kişinin ölümüne neden olan saldırıları kınadı.

11.01.2021Dünya
‘Utanç’ ve ‘Muz Cumhuriyeti’... Dünyadan ABD’ye demokrasi dersi

‘Utanç’ ve ‘Muz Cumhuriyeti’... Dünyadan ABD’ye demokrasi dersi

Joe Biden’ın başkanlığının tescil edildiği oturum sırasında Trump yandaşlarının Kongre’ye düzenlediği baskın hem ABD’de hem dünyada şok etkisi yarattı. Bazı ABD’li yetkililer ‘muz cumhuriyeti’ benzetmesi yaparken, Batılı devletler Washington’a demokrasinin şartlarını hatırlattı. ABD’nin sıklıkla demokrasi dersi verdiği ülkeler ise bu işgal nedeniyle Amerika’yı tiye aldılar.

8.01.2021Dünya
Beyaz Sarayda istifa yağmuru İki bakan görevi bırakıyor

Beyaz Saray'da istifa yağmuru! İki bakan görevi bırakıyor

ABD Ulaştırma Bakanı Elaine Lan Chao, dün başkent Washington DC'deki Kongre binası baskınının ardından istifa edeceğini açıkladı. Bu, dünyanın dehşetle izlediği hadiselerin ardından Trump Kabinesi'ndeki ilk istifa oldu. Amerikan Washington Post gazetesinin haberine göre; Chao istifasına ilişkin personeline e-posta ile veda etti. Chao'nun ardından Eğitim Bakanı Betsy DeVos da Trump'a gönderdiği istifa mektubunu yayımladı.

7.01.2021Dünya
ABD karıştı, Beyaz Sarayda peş peşe istifalar

ABD karıştı, Beyaz Saray'da peş peşe istifalar!

ABD'de Donald Trump destekçilerinin Kongre binasını basmasının ardından, Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Yardımcısı Mike Pottinger, Beyaz Saray Sözcü Yardımcısı Sarah Matthews, Beyaz Saray Sosyal İşler Müdürü Rickie Niceta ve Melania Trump'ın Özel Kalem Müdürü Stephanie Grisham istifa etti.

7.01.2021Dünya
ABDde Kongre baskınının ardından Beyaz Saraydan 3 istifa

ABD'de Kongre baskınının ardından Beyaz Saray'dan 3 istifa

ABD'de Donald Trump destekçilerinin Kongre binasını basmasının ardından, Beyaz Saray Sözcü Yardımcısı Sarah Matthews, Beyaz Saray Sosyal İşler Müdürü Rickie Niceta ve Melania Trump'ın Özel Kalem Müdürü Stephanie Grisham istifa etti.

7.01.2021Dünya
Son dakika...Bu görüntü olay yarattı... Donald Trump ve Melania Trump ile ilgili flaş iddia

Son dakika...Bu görüntü olay yarattı... Donald Trump ve Melania Trump ile ilgili flaş iddia!

Son dakika haberleri...Başkanlık günlerinin sonuna yaklaşan Donald Trump ile ilgili flaş bir iddia gündeme geldi. Eşiyle aralarında soğuk rüzgarlar esen Başkan Trump’ın Noel tatili için eşi Melania Trump ile çektirdiği ve Beyaz Saray tarafından paylaşılan fotoğrafın gerçek olmadığı iddia edildi! Fotoğraf uzmanları değerlendirdi…

24.12.2020Dünya
Melania’dan Ivanka’ya: Yılan

Melania’dan Ivanka’ya: Yılan

Melania Trump’ın eski danışmanı Stephanie Winston Wolkoff’tan Beyaz Saray’ı karıştıracak iddia... Wolkoff “Melania, Ivanka-Jared Kushner çiftini yılana benzetiyordu” dedi.

22.12.2020Dünya
Son dakika haberi: Melania Trumpla ilgili dikkat çeken iddia Boşanmak için gün sayıyor

Son dakika haberi: Melania Trump'la ilgili dikkat çeken iddia! Boşanmak için gün sayıyor

Son dakika haberi.. ABD'nin First Lady'si Melania Trump'la ilgili iddiaların ardı kesilmiyor. Donald Trump seçimleri kaybettikten sonra eşinden boşanacağı dedikoduları ayyuka çıkan Melania'yla ilgili bir bomba iddia daha geldi. Son dakika haberlerine göre eve dönmek istiyorum diyen First Lady Beyaz Saray sonrası günleri için hazırlıklarını hızlandırdı.

10.12.2020Dünya
Ivanka Trump ifade verdi

Ivanka Trump ifade verdi

ABD Başkanı Donald Trump’ın kızı ve danışmanı Ivanka Trump’ın, Washington Başsavcılık müfettişlerine, babasının 2017’deki başkanlık yemin töreni için toplanan paranın kötüye kullanımına ilişkin dava kapsamında ifade verdiği öğrenildi.

4.12.2020Dünya
Trump yargıdan şikâyet etti: Bu nasıl bir mahkeme sistemi

Trump yargıdan şikâyet etti: Bu nasıl bir mahkeme sistemi?

ABD Başkanı Donald Trump, 3 Kasım seçimlerinden sonra verdiği ilk röportajda ABD yargıçlarını seçim sonuçlarına yönelik yasal itirazlarını reddettikleri için eleştirirken, yenilgiyi kabul etmeyeceği mesajını yineledi.

30.11.2020Dünya
First lady güldü dedikodu patladı

First lady güldü dedikodu patladı

Melania Trump’ın Noel ağacı töreninde mutlu bir portre çizmesi, ‘Yakında boşanacaklar’ söylentilerini körükledi.

25.11.2020Dünya
Son dakika haberler: Donald Trump yanında yoktu... Melania Trump, son kez katıldığı törende gülücükler saçtı, dünya şaşkınlıkla baktı

Son dakika haberler: Donald Trump yanında yoktu... Melania Trump, son kez katıldığı törende gülücükler saçtı, dünya şaşkınlıkla baktı!

ADB'nin First Lady'si Melania Trump yıllarca eşinin yanındaki görüntüsüyle tartışma yaratmıştı. Donald Trump'ın elini tutmayan, yanında sürekli asık suratlı haliyle görüntülenen Melania, Beyaz Saray'da son kez görüntülendiği törende gülücükler saçan haliyle şaşkınlık yarattı. First Lady'nin bu neşeli hali yanında Başkan'ın olmamasına bağlandı. Kırmızı halıda görüntülenen ve bir anda ABD'nin yıldızı haline gelen Şükran Günü hindileri ise görenleri güldürdü.

24.11.2020Dünya
ABD Başkanı’nın oğlu karantinadaki zamanını silahlarını temizleyerek geçirecek

ABD Başkanı’nın oğlu karantinadaki zamanını silahlarını temizleyerek geçirecek

Koronavirüs testi pozitif çıkan Donald Trump Jr, destekçilerinden kitap ve film tavsiyesi istedi ve karantinada virüsle mücadele ederken ‘silah koleksiyonunu temizleyerek’ zaman geçireceğini söyledi.

22.11.2020Dünya
ABD Başkanı Trumpın oğlu Donald Trump Jr. Kovid-19a yakalandı

ABD Başkanı Trump'ın oğlu Donald Trump Jr. Kovid-19'a yakalandı

ABD Başkanı Donald Trump'ın oğlu Donald Trump Jr'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin "pozitif" çıktığı bildirildi.

21.11.2020Dünya
Son dakika haberi: ABD seçimlerini kaybeden Donald Trumpı koruyan 130 Gizli Servis çalışanı koronavirüse yakalandı

Son dakika haberi: ABD seçimlerini kaybeden Donald Trump'ı koruyan 130 Gizli Servis çalışanı koronavirüse yakalandı

Son dakika haberine göre; ABD'de Beyaz Saray'ın ve başkanların güvenliğinden sorumlu Gizli Servis biriminde çalışan 130 kişinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığı ya da virüse yakalanan kişilerle temas ettikleri için kendilerini karantinaya aldıkları iddia edildi.

13.11.2020Dünya
Son dakika... Ayrılık iddiaları ayyuka çıktı Çarpıcı fotoğraf...

Son dakika... Ayrılık iddiaları ayyuka çıktı! Çarpıcı fotoğraf...

ABD Başkanı Donald Trump'ın seçim yenilgisinin ardından Melania Trump'ın ayrılmak için gün saydığı söylentileri dünya medyasının gündeminde yer edinirken, dün çekilen bir fotoğraf dedikoduları iyice kızıştırdı.

12.11.2020Dünya
Son Dakika Haberi: ABD seçimlerinin ardından şaşırtan iddia.. Melania Trump artık dakikaları sayıyor

Son Dakika Haberi: ABD seçimlerinin ardından şaşırtan iddia.. Melania Trump artık dakikaları sayıyor!

Dünyanın nefesini tutarak takip ettiği ABD seçimleri cumartesi akşam saatlerinde Donald Trump'ın yenilgisiyle sonuçlandı. Resmi olmayan sonuçlara göre ABD başkanlığını kaybeden Donald Trump'ın ailesinde de sular durulmuyor. Dünya basınında yer alan son dakika haberlere göre eski ABD First Lady'si Melania Trump, hem Beyaz Saray'dan hem de eşinden ayrılmak için gün saymaya başlamış durumda...

9.11.2020Dünya
Trump ve Biden kritik eyaletlerden Florida’da

Trump ve Biden kritik eyaletlerden Florida’da

ABD’de başkanlık seçimlerine günler kala Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump ve Demokrat başkan adayı Joe Biden, seçimlerin kaderini belirleyecek eyaletlerin başında gelen Florida’da aynı gün seçim kampanyalarını sürdürdü.

31.10.2020Dünya
“Çok Güzel Hareketler 2” bu kez de Yıldız Tilbe’yi ağırlıyor...

“Çok Güzel Hareketler 2” bu kez de Yıldız Tilbe’yi ağırlıyor...

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2”, yeni bölümü ile 25 Ekim Pazar akşamı ekrana geliyor.

22.10.2020Magazin
“Çok Güzel Hareketler 2” bu kez de Yıldız Tilbe’yi ağırlıyor...

“Çok Güzel Hareketler 2” bu kez de Yıldız Tilbe’yi ağırlıyor...

Genel sanat yönetmenliğini ve yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yapımcılığını Necati Akpınar’ın üstlendiği “Çok Güzel Hareketler 2”, yeni bölümü ile 25 Ekim Pazar akşamı ekrana geliyor.

22.10.2020Televizyon
Melania Trump, eşi Donald Trump’ın seçim mitingine katılamayacak

Melania Trump, eşi Donald Trump’ın seçim mitingine katılamayacak

ABD Başkanı Donald Trump’ın mitingine eşi Melania Trump, devam eden öksürüğü nedeniyle katılamayacak.

21.10.2020Dünya
ABD’yi karıştıran sansür

ABD’yi karıştıran sansür

3 Kasım seçimleri öncesinde bu kez sansür tartışması patlak verdi. New York Post gazetesi, anketlerde önde giden Demokrat Parti lideri Joe Biden’ı hedef alan bir haber yayınladı. Twitter ve Facebook, bu haberin paylaşımını kısıtladı. Trump yanlıları ise ‘Dijital darbe’ diye tepki gösterdi.

16.10.2020Dünya
Melania Trump duyurdu İlk testi negatifti ama...

Melania Trump duyurdu! 'İlk testi negatifti ama...'

ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump, oğulları Barron Trump'ın da yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalandığını, ancak iyileştiğini duyurdu.

14.10.2020Dünya
Trump: Covidden korkmayın

Trump: Covid'den korkmayın

Koronavirüs tedavisi devam eden ABD Başkanı Donald Trump, ‘COVID’den korkmayın. Hayatınıza hakim olmasına izin vermeyin’ diye tweet attı.

6.10.2020Dünya
Beyaz Saraydan çok kritik Trump açıklaması: Gün içinde karar verilecek

Beyaz Saray'dan çok kritik Trump açıklaması: 'Gün içinde karar verilecek'

Beyaz Saray Özel Kalem Müdürü Mark Meadows, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan ABD Başkanı Donald Trump'ın kaldığı Walter Reed Askeri Hastanesinden taburcu edilip edilmeyeceğine ilişkin bugün bir karara varılacağını açıkladı.

5.10.2020Dünya
Son dakika haberleri... ABD Başkanı Trump koronavirüse yakalanmıştı Testi pozitif çıkanların listesi yayınlandı

Son dakika haberleri... ABD Başkanı Trump koronavirüse yakalanmıştı! Testi pozitif çıkanların listesi yayınlandı

ABD Başkanı Donald Trump’ın koronavirüs olduğunu açıklamasından sonra Trump’ın çevresinde ve yönetiminde Başkan ile temas eden koronavirüs testi pozitif olan kişilerin listesi yayınlandı. First Lady Melania Trump dışında Başkan Trump’ın danışmanı ve sekreterinin de koronavirüs olduğu belirtildi.

4.10.2020Dünya
ABD Başkanı Trump, koronavirüsten sonra ilk kez kamera karşısına geçti

ABD Başkanı Trump, koronavirüsten sonra ilk kez kamera karşısına geçti

ABD Başkanı Donald Trump (74), kendisinin ve eşi Melania Trump'ın (50) koronavirüse yakalandığını açıklamasından sonra sosyal medya üzerinden görüntülü açıklama yayınladı. Trump yaptığı açıklamada eşinin hastalığı daha hafif atlattığını çünkü kendisinden genç olduğunu söyledi.

4.10.2020Haber

Yazar Sonuçları

WASHINGTON MODASININ ŞİFRELERİ

Olaylı günlerin ardından Joe Biden, yeminini ederek ABD’nin 46. başkanı oldu. Yemin törenine katılan ünlüler ve siyasetçilerin giyim tercihleriyle verdiği mesajlar ise törenin kendisi kadar konuşuldu. İşte yemin törenindeki ünlü isimlerin kıyafetlerindeki şifreler...

25.01.2021