EKSTRA
MENÜ

Kuzey Irak

Kuzey Irak haberleri sayfasında güncel ve son dakika Kuzey Irak hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 30.259 Kuzey Irak haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Kuzey Irak Haberleri

MSB duyurdu: Kuzey Iraka hava harekatında 2 terörist etkisiz hale getirildi

MSB duyurdu: Kuzey Irak'a hava harekatında 2 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Avaşin bölgesinde eylem hazırlığındaki 2 PKK'lı teröristin hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

22.10.2021Haber
Kuzey Iraka hava harekatı 2 terörist etkisiz hale getirildi

Kuzey Irak'a hava harekatı! 2 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Avaşin bölgesinde eylem hazırlığındaki 2 PKK'lı teröristin hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

22.10.2021Gündem
Son dakika MSB: 2 PKKlı terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika! MSB: 2 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

MSB'den yapılan açıklamada, "Irak'ın kuzeyindeki Zap bölgesinde tespit edilen 2 PKK’lı terörist, Hava Kuvvetlerimiz tarafından etkisiz hâle getirildi." denildi.

21.10.2021Gündem

Kadıköy'deki töre cinayetinde yeni görüntüler

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde Murat Timuçin, 20 yıl önce annesiyle aşk yaşadığını iddia ettiği Kamuran Tün'ü (42) sokak ortasında bıçaklayarak öldürmüş, olayla ilgili 4 kişi gözaltına alınmıştı. Öldürülen Kamuran Tün'ün kardeşi iddiaları yalanlarken, cinayet sonrası yaşananlara dair cep telefonu görüntüleri ortaya çıktı. Yaşananların ardından Kamuran Tün'ün kardeşi Nurettin Tün, 'Dün değil öbür gün Kadıköy'ün ortasında kardeşim Kamuran Tün, 4 kişi tarafından pusu kurularak vahşice katledildi. Planlı ve canavar hislerle kardeşimi öldürdüler.' dedi.

15.10.2021Gündem
Dağlıca katili Gara’da vuruldu

Dağlıca katili Gara’da vuruldu

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), 2012’de 8 askerin şehit olduğu Hakkâri-Dağlıca’daki saldırıya katıldığı belirlenen ve ağırlıklı olarak terör örgütünün sağlık biriminde faaliyet gösteren ‘Doktor Rodi’ kod adlı PKK’lı terörist Özcan Yıldız’ı, Kuzey Irak’ın Gara bölgesinde düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirdi.

7.10.2021Gündem
Son dakika... Bakanlık paylaştı: Teröristlere ağır darbe indirmeye devam ediyoruz

Son dakika... Bakanlık paylaştı: Teröristlere ağır darbe indirmeye devam ediyoruz

Milli Savunma Bakanlığı, ''Teröristlere ağır darbe indirmeye devam ediyoruz'' diyerek yaptığı paylaşımda Irak'ın kuzeyinde 4 PKK'lı teröristin daha etkisiz hale getirildiğini, böylece bugün etkisiz hale getirilen terörist sayısının 8'e yükseldiğini açıkladı.

6.10.2021Gündem
Son dakika MSB duyurdu: Irakın kuzeyinde 4 terörist etkisiz hâle getirildi

Son dakika! MSB duyurdu: Irak'ın kuzeyinde 4 terörist etkisiz hâle getirildi

MSB'den yapılan açıklamada, "Irak’ın kuzeyindeki Pençe Kaplan ve Zap bölgelerinde tespit edilen 4 PKK’lı terörist, hava harekâtı ve ateş destek vasıtaları ile etkisiz hâle getirildi." denildi.

5.10.2021Gündem
Çalışmaya gittiği Irakta tutuklandı, ailesi haber alamıyor

Çalışmaya gittiği Irak'ta tutuklandı, ailesi haber alamıyor

MERSİN’in Tarsus ilçesinden Irak’a çalışmaya giden çelik montaj ustası İbrahim Aslan'ın (50), bu ülkede ikametgah gösteremediği iddiası ile tutuklandığı ileri sürüldü. İbrahim Aslan'dan 34 gündür haber alamayan ailesi, yardım istedi.

27.09.2021Gündem
Son dakika MSB: Irakın kuzeyindeki Metina’da 2 terörist daha etkisiz hâle getirildi

Son dakika! MSB: Irak'ın kuzeyindeki Metina’da 2 terörist daha etkisiz hâle getirildi

Milli Savunma Bakanlığı'ndan (MSB) yapılan açıklamada "Irak'ın kuzeyindeki Metina’da gerçekleştirilen hava harekâtında 2 PKK’lı teröristin daha etkisiz hâle getirildiği belirlendi" denildi.

24.09.2021Gündem
1 Aralık hangi burç ve burcu ne 1 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

1 Aralık hangi burç ve burcu ne? 1 Aralık tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Gökyüzü, ay, güneş yıldızlar ve tüm gökyüzü her zaman için insanların ilgisini çekmiştir. Bu gizemli alanın konusu Astrolojinin konusudur. Astroloji, gökyüzü olay ve durumları ile ilgili inceleme ve hesaplamalar yaparken insan mizaç ve davranışları üzerindeki etkilerini ele alır. İşte ilgiyle okuyacağınız 1 Aralık hangi burç, yükseleni nedir, 1 Aralık günü doğan yabancı futbolcular, 1 Aralıkta dünyada meydana gelmiş önemli tarihi olaylar ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

19.09.2021Burçlar
Kuzey Irak’ta PKK’ya darbe

Kuzey Irak’ta PKK’ya darbe

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesinde düzenlenen hava harekâtıyla 6 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

18.09.2021Gündem
MSB acı haberi duyurdu: Yaralanan asker şehit oldu

MSB acı haberi duyurdu: Yaralanan asker şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Avaşin bölgesinde el yapımı patlayıcının (EYP) patlaması nedeniyle ağır yaralan Piyade Uzman Çavuş Ümit Solak'ın, tedavi gördüğü hastanede şehit olduğunu bildirdi.

17.09.2021Gündem
‘Cevher’i MİT buldu TSK vurdu

‘Cevher’i MİT buldu TSK vurdu

Terör örgütü PKK/KCK’nın sözde HPG dış ilişkiler sorumlusu ‘Cevher’ kod adlı terörist Mehmet Emin Ekinci, Kuzey Irak’ın Gara bölgesinde Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) ortak operasyonuyla etkisiz hale getirildi. 

14.09.2021Gündem
Yeşiller bu fotoğraflara ne diyecek

Yeşiller bu fotoğraflara ne diyecek?

İklim ve çevre konularına duyarlılığıyla birlikte savaş ve silah karşıtlığıyla bilinen Yeşiller’in, 26 Eylül’deki genel seçimlerde Kürt kökenli adayının ağır makineli silahlarla çekildiği fotoğraf tartışma yarattı.

12.09.2021Avrupa
Son dakika Metinada MİT operasyonu: 3 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika! Metina'da MİT operasyonu: 3 terörist etkisiz hale getirildi

MİT'in operasyonunda, Irak'ın kuzeyindeki Metina'da Pençe-Şimşek Harekatı'nda görevli güvenlik güçlerine saldırı hazırlığındaki 3 PKK/KCK'lı terörist etkisiz hale getirildi.

9.09.2021Gündem
4 Temmuz hangi burç ve burcu ne 4 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

4 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 4 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar günümüzde mevcut olduğu gibi geçmiş dönemlerde de, yıldızlara, burçlara ve astrolojiye büyük oranda merak duymuşlardır. Bununla birlikte astrolojinin konuları da hala mevcut gizemini sürdürmektedir. 4 Temmuz tarihinin hangi burç olduğunu, yükselenini özelliklerini, 4 Temmuz tarihinde doğmuş olan futbolcuları ve ünlüleri, anime karakterlerini ve yine bu tarihe yaşanmış pek çok olayı sizler için derledik.

8.09.2021Burçlar
28 Ocak hangi burç ve burcu ne 28 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

28 Ocak hangi burç ve burcu ne? 28 Ocak tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların doğmuş oldukları günde yer alan gezegen durumlarına bakılarak hangi burcu kapsadığı belirlenmektedir. Burçlar, insanların karakterleri ve davranışları üzerinde bir hayli etkili olan kavramdır. 28 Ocak tarihinin hangi burca ait olduğunu, bu burcun özelliklerini, yükselenini, 28 Ocak'ta doğan Türk ve yabancı olan ünlüleri sizin için derledik.

6.09.2021Burçlar
27 Şubat hangi burç ve burcu ne 27 Şubat tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

27 Şubat hangi burç ve burcu ne? 27 Şubat tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burç yorumları gerek gazetelerden gerekse de internet ortamında pek çok kez takip edilmektedir. 27 Şubat doğumlu kişiler de hangi burç olduklarını internet üzerinden sorgulamaktadırlar. Böylece 27 Şubat doğumlu kişiler burçları ile alakalı günlük yorumları takip etmektedirler. Peki, 27 Şubat hangi burçtur? 27 Şubat burcu nedir? 27 Şubat’ta tarihte hangi olaylar ve gelişmeler yaşanmıştır? 27 Şubatta doğan ünlüler kimlerdir? İşte 27 Şubat ile ilgili tüm bilgiler.

6.09.2021Burçlar
21 Şubat hangi burç ve burcu ne 21 Şubat tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

21 Şubat hangi burç ve burcu ne? 21 Şubat tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji pek çok özelliği bünyesinde barındıran bir kavramdır. Günümüzde astrolojiyle ilgilenmekte olan ve burç yorumlarını takip eden pek çok kişi bulunmaktadır. Sizler için 21 Şubat tarihinin hangi burç olduğunu, bahsedilen burcun niteliklerini ve yükselenini, 21 Şubat tarihte bugün yaşanmış olan olayları ve bu tarihte doğan ünlüleri derledik.

6.09.2021Burçlar
Garada yedi üst düzey PKKlı öldürüldü

Gara'da yedi üst düzey PKK'lı öldürüldü

TSK, Kuzey Irak’ta terör örgütü PKK’ya ağır bir darbe indirdi. Gara bölgesine düzenlenen hava harekâtında örgütün 7 üst düzey sorumlusu etkisiz hale getirildi.

5.09.2021Gündem
MİT’ten PKK’ya ‘üçlü’ darbe

MİT’ten PKK’ya ‘üçlü’ darbe

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) Kuzey Irak’ta terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonları hız kesmeden sürüyor.

4.09.2021Gündem
Son dakika... MİTten Kuzey Iraka operasyon 3 PKKlı etkisiz hale getirildi

Son dakika... MİT'ten Kuzey Irak'a operasyon! 3 PKK'lı etkisiz hale getirildi

MİT tarafından düzenlenen operasyonda Irak'ın kuzeyindeki Gara, Kandil ve Sincar’da sorumlu seviyede faaliyet gösteren 3 PKK/KCK mensubu etkisiz hale getirildi.

3.09.2021Gündem
PKK’ya Kuzey Irak’ta 200 kilometre derinlikte hava darbesi

PKK’ya Kuzey Irak’ta 200 kilometre derinlikte hava darbesi

TSK ile MİT’in koordinasyonunda dün sabaha karşı, Türkiye sınırından 200 kilometre derinlikte bulunan Kuzey Irak’ın Asos bölgesine hava harekâtı düzenlenerek terör örgütü PKK’ya ait 28 hedef vuruldu.

25.08.2021Gündem
Pençe şehitlerine son görev

Pençe şehitlerine son görev

Kuzey Irak’taki 'Pençe-Yıldırım Harekatı' bölgesinde PKK’lı teröristlerin el yapımı patlayıcıyı infilak ettirmesi sonucu şehit olan Piyade Teğmen İsmail Can Softa (24) İstanbul’da, Sağlık Astsubay Çavuş Yılmaz Tuncer (22) de Kırşehir’de son yolculuklarına uğurlandı.

18.08.2021Gündem
Şehit Uzman Onbaşı Kaplan, son yolculuğuna uğurlandı

Şehit Uzman Onbaşı Kaplan, son yolculuğuna uğurlandı

KUZEY Irak'ta Pençe Şimşek Harekâtı bölgesinde şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Cengizhan Kaplan (23), memleketi Ankara'da kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.

16.08.2021Gündem
İHA ve ATAK’tan nokta atışı

İHA ve ATAK’tan nokta atışı

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Kuzey Irak’ta sürdürdüğü Pençe-Kaplan operasyonlarında terör örgütü PKK’ya ağır darbe vuruldu. 13 terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden birinin örgütün sözde üst düzey bölge yöneticisi olduğu değerlendiriliyor.

10.08.2021Gündem
Irakın kuzeyinde bir PKKlı terörist etkisiz hale getirildi

Irak'ın kuzeyinde bir PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyinde termal sistemlerle tespit edilen bir teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

6.08.2021Haber
40’a yakın hedef vuruldu

40’a yakın hedef vuruldu

Türkiye’nin değişik tatil beldelerinde çıkan eş zamanlı orman yangınlarıyla ilgili terör örgütü PKK’ya yönelik şüpheler dile getirilirken, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) önceki gece örgütün Kuzey Irak’ta yuvalandığı yerlere son dönemin en yoğun hava harekâtını düzenledi.

31.07.2021Gündem
MİT, kırmızı bültenli PKK’lıyı Irak’ta yakaladı

MİT, kırmızı bültenli PKK’lıyı Irak’ta yakaladı

İnterpol tarafından ‘Kırmızı bülten’le aranan, Avrupa’ya kaçış hazırlığındaki terör örgütü PKK/KCK üyesi “Piro Karker” kod adlı Cimşit Demir, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) operasyonuyla Kuzey Irak’ta yakalanarak Türkiye’ye getirildi.

30.07.2021Gündem
MİTten Kuzey Irakta operasyon Kırmızı bültenle aranan terörist yakalandı

MİT'ten Kuzey Irak'ta operasyon! Kırmızı bültenle aranan terörist yakalandı

Kırmızı bültenle aranan, Avrupa'ya kaçış hazırlığındaki PKK/KCK üyesi "Piro Karker" kod adlı Cimşit Demir, MİT'in operasyonuyla Irak'ın kuzeyinde yakalanıp Türkiye'ye getirildi.

29.07.2021Haber
ABDden Pençe Harekatı bölgesinde şehit olan Türk askerleri için taziye mesajı

ABD'den Pençe Harekatı bölgesinde şehit olan Türk askerleri için taziye mesajı

ABD'nin Ankara Büyükelçiliği, Irak'ın kuzeyindeki Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada iki askerin şehit olması nedeniyle "üzüntü duyduklarını" bildirdi.

28.07.2021Dünya
Terör örgütünden kaçan terörist itiraf etti… Hamile kalan kadın teröristler kürtaja zorlanıyor

Terör örgütünden kaçan terörist itiraf etti… Hamile kalan kadın teröristler kürtaja zorlanıyor

Terör örgütü PKK'dan kaçarak teslim olan Kendal kod adlı terörist ifadesinde son dönemde çok sayıda örgüt üyesi kadının hamile kaldığını, örgüt yönetiminin ise kadınları kürtaja zorlandığını anlattı. Kürtaj yapılamayacak durumda olan terör örgütü üyesi kadınların Mahmur Kampında doğum yaptığını, bebeklerinin ise burada yaşayan ailelere verildiğini söyledi.

28.07.2021Gündem
MSB acı haberi duyurdu 2 asker şehit

MSB acı haberi duyurdu! 2 asker şehit

MSB, Irak'ın kuzeyindeki Pençe Harekatı bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada iki askerin şehit olduğunu, bir teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi. Öte yandan Gaziantep ve Aksaray'da bulunan şehit ailelerine acı haber verildi sokaklarına ve evlerine Türk bayrağı asıldı.

27.07.2021Gündem
Şehit Uzman Çavuş Halil Çelebi memleketine uğurlandı

Şehit Uzman Çavuş Halil Çelebi memleketine uğurlandı

Kuzey Irak Goraspi üs bölgesinde PKK'lı teröristlerin taciz ateşi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Halil Çelebi (27) için Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı'nda tören düzenlendi. Şehidin cenazesi, törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Kırıkkale'ye gönderildi.

27.07.2021Haber
PKK’nın ‘güvendiği’ terörist öldürüldü

PKK’nın ‘güvendiği’ terörist öldürüldü

MİT’in Kuzey Irak’ta adım adım takibe aldığı terör örgütü PKK/KCK’nın sözde Hakurk eyaleti lojistik alan sorumlusu ‘Serdar Pir Avesta’ kod adlı Hakan Ateş etkisiz hale getirildi. 2015 yılından bu yana Kuzey Irak’ta lojistik faaliyetler yürüten Ateş, örgütün ‘en güvendiği’ isimler arasındaydı...

27.07.2021Gündem
Kuzey Irakta hain saldırı Bir asker şehit

Kuzey Irak'ta hain saldırı! Bir asker şehit

Kuzey Irak Goraspi üs bölgesinde PKK'lı teröristlerin taciz ateşi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Halil Çelebi (27) için Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı'nda tören düzenlendi. Şehidin cenazesi, törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Kırıkkale'ye gönderildi.

26.07.2021Gündem
MİTten PKKya operasyon

MİT'ten PKK'ya operasyon

MİT'in operasyonuyla, PKK/KCK'nın sözde Hakurk lojistik alan sorumlusu "Serdar Pir Avesta" kod adlı terörist Hakan Ateş, Irak'ın kuzeyindeki Hakurk'ta etkisiz hale getirildi.

26.07.2021Haber
Son dakika... MİTten operasyon PKKnın sözde sorumlusu Hakan Ateş etkisiz hale getirildi

Son dakika... MİT'ten operasyon! PKK'nın sözde sorumlusu Hakan Ateş etkisiz hale getirildi

MİT'in operasyonuyla, PKK/KCK'nın sözde Hakurk lojistik alan sorumlusu "Serdar Pir Avesta" kod adlı terörist Hakan Ateş, Irak'ın kuzeyindeki Hakurk'ta etkisiz hale getirildi.

26.07.2021Gündem
MİTten nefes kesen operasyon PKK bombacıları havadan vuruldu

MİT'ten nefes kesen operasyon! PKK bombacıları havadan vuruldu

MİT’in, Duhok kırsalında takibe aldığı PKK’lı teröristler ‘Dewran Gilidax’ kod adlı Emrah Yıldızer ile ‘Andok Oramar’ kod adlı Barış Soydan hava harekatıyla etkisiz hale getirildi. PKK’lıların Türkiye’de güvenlik güçlerine karşı kullanmak üzere patlayıcı imal ettiği tespit edildi.

17.07.2021Gündem
MSB duyurdu: 3 terörist etkisiz hale getirildi

MSB duyurdu: 3 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Kuzey Irak'ta 2, Metina'da da bir PKK'lı teröristin SİHA'lar tarafından etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

15.07.2021Haber
Son dakika: MİTten nokta operasyon 2 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika: MİT'ten nokta operasyon! 2 terörist etkisiz hale getirildi

Gelen son dakika haberine göre, MİT'in Irak'ın kuzeyindeki Gara'da PKK/KCK'nın "özel güç" adlı yapısına yönelik düzenlediği operasyonda 2 terörist etkisiz hale getirildi.

15.07.2021Gündem
Son dakika... MSB duyurdu: Kuzey Irakta 3 terörist SİHAlar tarafından etkisiz hale getirildi

Son dakika... MSB duyurdu: Kuzey Irak'ta 3 terörist SİHA'lar tarafından etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Kuzey Irak'ta 2, Metina'da da bir PKK'lı teröristin SİHA'lar tarafından etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

15.07.2021Gündem
Son dakika haber… Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çözüm sürecini biz sonlandırmadık

Son dakika haber… Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çözüm sürecini biz sonlandırmadık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bismil Ovası Tarımsal Sulama Tesisleri, Diyarbakır Tekstil OSB 30 Fabrika, 4. Otosanayi Sitesi ve yapımı tamamlanan diğer projelerin açılışını gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Sizlere müjde vermek istiyorum. Diyarbakır Cezaevini boşaltıyor ve Kültür Merkezi olarak hizmete sunuyoruz. Adalet Bakanlığı gerekli hazırlığı yapıyor. Şehrimize hayırlı olsun" dedi. Erdoğan ayrıca "Çözüm sürecini biz başlattık. Çözüm sürecini sonlandıran biz olmadık. Bunların art niyetleri, gizli gündemleri sonlandırdı" açıklamasında bulundu.

9.07.2021 Ekonomi

Yazar Sonuçları

Yerli cevizimiz nasıl kurtulur?

Geçenlerde katıldığım bir ceviz hasadında faydaları kadar cevizli tatlılarımızı, kalamarın yanı sıra sebze ve otlara da çok yakıştırdığım taratoru hatırladım. Ne yazık ki yerli üretimimiz tüketimdeki hızı yakalayamıyor ve ülkemizdeki ceviz açığı büyüyor. Ama bu tabloyu değiştirmek mümkün...

23.10.2021

Bir günde dokuz kadın hikayesi

Bu gördüğünüz fotoğraf önceki gün Kuzey Irak’ta, Erbil’de çekildi. Fotoğrafta gördüğünüz 5 kadından üçü Türk, ikisi Fransız vatandaşı.

1.10.2021

Yaz anketleri ve kararsızlar

Her ay partilerin veya şirketlerin yaptırdığı anketler, ilgililerine servis ediliyor. İktidar için pek iç açıcı olmayan anketlerde, dikkatler kararsızların durumuna kayıyor.

12.09.2021

En etkili muhalefet partisi: Pahalılık

İktidara yakın gazeteciler, günlerdir uyarıyorlar:

7.09.2021

Amerika’nın KCK/PKK/YPG’yi de kullanıp attığı günleri göreceğiz

Malatyalı İşadamları Derneği (MİAD), 2006 yılı nisan ayında 3. Fikir Platformu toplantısı çerçevesinde bir toplantı düzenledi.

25.08.2021

Baş döndüren gündem

İlginç bir ülkeyiz vesselam. Baş döndürücü bir gündemle yaşıyoruz. Bırakın aylar ve günleri, saatler içinde bile gündem değişiveriyor.

23.08.2021

Kıyamet senaryosu hayatın kendisi olunca

Bugün harekât yetenekleri bakımından dünyanın en üstün hava kuvvetlerinden birine sahip olmakla övünüyoruz.

3.08.2021