MENÜ

Aşk Hayatı

Aşk Hayatı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Aşk Hayatı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.304 Aşk Hayatı haberi bulunmuştur.

Aşk Hayatı Haberleri

Terazi Burcu Erkeği

Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeği dayanışmacı ve zarif bir kişiliğe sahiptir. Kararsız da olan Terazi burcu erkeği oldukça sosyaldir ve eğlenmeyi çok sever. İnsanlar ile uyum içerisinde olmayı tercih eden Terazi burcu erkeği aynı zamanda sevmeyi ve sevilmeyi de çok sever. Sizin için terazi burcu erkeği temel ve fiziksel özellikleri nelerdir? Terazi burcu erkeğinin olumlu ve olumsuz yanları, iş, aşk ve cinsel hayatı hakkında detaylı bilgileri bir araya getirdik.

5.08.2020Burçlar
Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeğinin çok duygusal olduğunu belirtmek önemlidir. Duygularını saklamayan ve bu şekilde yaşayan Yengeç burcu erkeği adına aile en önemli konular arasında yer almaktadır. Yengeç burcu erkeği hakkında bilinmesi gereken detaylar nelerdir? Yengeç burcu erkeği temel ve fiziksel özellikleri, olumlu ve olumsuz yanları ile birlikte aşk, iş ve cinsel hayatı hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz.

5.08.2020Burçlar
Linet: Âşık olmayı özledim

Linet: Âşık olmayı özledim

Linet pandemi nedeniyle aylarca uzak kaldığı sahnelere nihayet dönüş yapıyor. Çalışamadığı dönemde maddi sıkıntıdan dert yanmayan ve zorlu süreci sessiz sedasız atlatan yorumcu, sahne engeline veryansın eden meslektaşlarına da tepkili üstelik: “Sanırsın 3 yıldır pandemi var ve biz müzik yapmıyoruz, ekmek alamıyoruz. Ayıptır!” Linet ile Alaçatı programı öncesi buluştum, müzik sektörünün değişen dengelerinden “çok özledim” dediği aşka, her şeyi konuştum.

28.07.2020Magazin
Sercan Yıldırımın sevgilisi olduğu ortaya çıktı

Sercan Yıldırım'ın sevgilisi olduğu ortaya çıktı!

Survivor ünlüler takımında yarışan milli futbolcu Sercan Yıldırım'ın sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Dominik'e gitmeden önce şubat ayında havaalanında sevgilisi Elif Aydın ile objektiflere yansıyan Yıldırım, Survivor dönüşü hayatının şokunu yaşayacak! Gönüllüler takımından Nisa'ya karşı gösterdiği ilgi ile gündeme gelen Sercan Yıldırım'ın aşk hayatı kafaları karıştırdı.

14.05.2020Magazin
Kaan Sekban: Bazısı Can Yaman’ı ister, bazısı esprili birini... Bende hepsi var

Kaan Sekban: Bazısı Can Yaman’ı ister, bazısı esprili birini... Bende hepsi var!

Hakan Gence’yle evden’in konuğu komedyen Kaan Sekban... Karantina günlerini nasıl değerlendiriyor? Yalnızlıkla arası nasıl? Artan popülerliğinin ardından yatlar-katlar aldı mı? Aşk hayatı nasıl? Komik insanlar iddia edildiği kadar 'gözde' mi? Sekban cevapladı: “Bazısı Can Yaman’ı ister, bazısı esprili birini... Bende hepsi var.”

6.05.2020Magazin
Kaan Sekban: Bazısı Can Yaman’ı ister, bazısı esprili birini... Bende hepsi var

Kaan Sekban: Bazısı Can Yaman’ı ister, bazısı esprili birini... Bende hepsi var!

Hakan Gence’yle evden’in konuğu komedyen Kaan Sekban... Karantina günlerini nasıl değerlendiriyor? Yalnızlıkla arası nasıl? Artan popülerliğinin ardından yatlar-katlar aldı mı? Aşk hayatı nasıl? Komik insanlar iddia edildiği kadar 'gözde' mi? Sekban cevapladı: “Bazısı Can Yaman’ı ister, bazısı esprili birini... Bende hepsi var.”

6.05.2020Magazin
Unai Emery eşini aldattığı sevgilisini başka bir kadınla daha aldattı Çılgın aşk üçgeni...

Unai Emery eşini aldattığı sevgilisini başka bir kadınla daha aldattı! Çılgın aşk üçgeni...

İspanyol teknik direktör Unai Emery'nin yaşadığı aşk hayatı İngiltere'de çok konuşuldu...

20.04.2020Futbol
Rüyada Yunus Balığı Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Yunus Sevmek Ya Da Öldürmek Anlamı

Rüyada Yunus Balığı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yunus Sevmek Ya Da Öldürmek Anlamı

Rüyada yunus balığı görmek, kişinin büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder. Rüyada yunus balığı görmek, ayrıca kişinin yalnızca iş yaşamında değil aşk hayatında da mutlu ilişkilerin yaşanacağına delalet eder. İşte rüyada yunus balığı görülmesine ait tüm detayları sizler için hazırladık.

28.03.2020Rüya Tabirleri
2020 yılı burçları nasıl etkileyecek Yıllık burç yorumları

2020 yılı burçları nasıl etkileyecek? Yıllık burç yorumları

"2020 yılı hangi burçlar için olumlu geçecek? Koç burcu 2020 yıllık burç yorumu ne söylüyor? Boğa burcunu 2020 yılında neler bekliyor? İkizler burcu için 2020 yılı nasıl geçecek? Yengeç burçları 2020 yılında neler yapacak? Aslan burçlarının aşk hayatı 2020 yılında canlanıyor mu? Başak burçları için 2020 yılı olumlu geçecek mi? Uzman Astrolog Aygül Aydın, 2020 yılında burçları nelerin beklediğini açıkladı." Youtube kanalımızı ziyaret etmeyi ve abone olmayı unutmayın:

31.12.2019Astroloji
2019 yılı magazin ve sanat dünyasında böyle geçti…

2019 yılı magazin ve sanat dünyasında böyle geçti…

Medya Takip Merkezi (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada 2019 yılında magazin ve sanat dünyasında yaşanan gelişmeleri ve yıla damga vuran ünlü isimleri belirledi.

26.12.2019Magazin
2020 Yıllık Burç Yorumları - Bu Burçlar Dikkat 2020de 6 Tutulma Gerçekleşecek

2020 Yıllık Burç Yorumları - Bu Burçlar Dikkat! 2020'de 6 Tutulma Gerçekleşecek

2020 yıllık burç yorumunuzu okudunuz mu? 2020 yılı hangi burçlar için olumlu geçecek? Koç burcu 2020 yıllık burç yorumu ne söylüyor? Boğa burcunu 2020 yılında neler bekliyor? İkizler burcu için 2020 yılı nasıl geçecek? Yengeç burçları 2020 yılında neler yapacak? Aslan burçlarının aşk hayatı 2020 yılında canlanıyor mu? Başak burçları için 2020 yılı olumlu geçecek mi? Uzman Astrolog Aygül Aydın, 2020 yılında burçları nelerin beklediğini açıkladı.

16.12.2019Astro Gündem
Yay Burcu Erkeği

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği, macera seven, özgürlüğüne düşkündür. Keşifler peşinde koşan yapısıyla, yanındaki insanların kendisiyle birlikte hareket etmesini isteyebilir. Yay burcu erkeği temel ve fiziksel özellikleri, olumlu ve olumsuz yanları, nelerden hoşlandığı, iş, aşk ve cinsel hayatı gibi konuları sizler için derledik.

10.10.2019Burçlar
Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak Burcu Erkeği

Kendilerine her fırsatta güvenen Oğlak burcu erkekleri dik başlı ve inatçı bir yapıya sahipler. Aynı zamanda içlerine de kapanık olan Oğlak burcu erkekleri otoriter ve özgüven sahibi olurlar. Bu burcun erkekleri oldukça çalışkandır. İş yaşamı Oğlak burcu erkeği için oldukça önem taşır. Çekici ve yakışıklı hatlara sahip olan oğlak burcu erkeğinin temel ve fiziksel özellikleri, olumlu ve olumsuz yanları, iş, aşk ve cinsel hayatı ve daha pek çok bilgiyi bir araya getirdik.

10.10.2019Burçlar
Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği

Kova burcu erkeği, doğası gereği analizcidir. Karşısındakini didik didik eder. Doğuştan yaratıcılığa sahip olduğundan sanata karşı ilgisi olur. Liderlik özellikleri bulunur. Sıkılmaya, sakin durmaya gelmezler. Kova burcu erkeği temel ve fiziksel özellikleri, olumlu ve olumsuz yanları nelerdir? Bu burcun erkekleri nelerden hoşlanır, özellikleri neler, hangi rengi severler, nasıl aşık edilirler gibi merak edilen tüm konuların cevapları ile birlikte burcun erkeklerinin iş, aşk ve cinsel hayatı üzerine tüm bilgiler..

10.10.2019Burçlar
Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği

Koç burcu, burç grubunun ilk burcudur. Bu yazımızda, Koç burcu insanın genel özellikleri, nelerden hoşlandıklarını, nelerden hoşlanmadıklarını, iş, aşk ve cinsel hayatı hakkında bilgileri öğrenebilirsiniz. Bu burcun genel hatlarını sizler için tek tek inceleyip araştırdık ve Koç burcu özellikleri nelerdir sizler için derledik. Bu yazıda Koç burcu hakkında öğrenmek istediğiniz tüm detayları öğrenebileceksiniz.

10.10.2019Burçlar
İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu sahip olduğu pozitif enerji ile etrafına ışık saçan ve girdikleri ortamın havasını olumlu yönde değiştiren bir etkiye sahiptir. Zekası ile karizmatik bir kişilik yapısı ortaya koyan ikizler erkeklerine dair temel, fiziksel ve kişilik özellikleri, iş, aşk ve cinsel hayatları gibi pek çok ilgi uyandıran başlıkları derledik.

10.10.2019Burçlar
Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği, sakin yapısı ve çalışkan oluşuyla dikkatleri üzerine çeker. Sakin görünüşünün altında ise çok hareketli insan yatar. Ailesine ve sevdiği insanlara bağlıdır. Boğa burcu erkeği hangi rengi sever, temel ve fiziksel özellikleri neler, iş, aşk ve cinsel hayatı nasıldır, nelerden hoşlanır gibi temel sorulara yanıtları derledik.

10.10.2019Burçlar
Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği

Başak burcu erkeği içtendir. Aynı zamanda oldukça disiplinli başak burcu erkeğinin aşk ilişkileri zordur. Başak burcu erkeğinin özelliklerini bilirseniz onlarla rahat bir şekilde anlaşırsınız. Sizin için başak burcu erkeğinin özellikleri nedir? Başak burcu erkeğinin olumlu ve olumsuz yanları ile ilgili detayları derledik.

10.10.2019Burçlar
Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği oldukça duygusal ve merhametlidir. Duygusal ve farklı yapısı ile balık burcu erkeğinin tepkilerini görebilmek oldukça zordur. Çoğu zaman içine atan balık burcu erkeğinin kendi değer yargıları her zaman ön plandadır. Balık burcu erkeğinin temel ve fiziksel özellikleri, olumlu ve olumsuz yanları, iş, aşk ve cinsel hayatı hakkında tüm bilgiler..

10.10.2019Burçlar
Aslan Burcu Erkeği

Aslan Burcu Erkeği

Aslan burcu erkeği, cömert olmasıyla bilinir. Yer aldığı ortamda cömert ve eğlenceli davranışlar sergileyen aslan burcu erkeği, elini cebine atmaktan hiç kaçınmaz. Aslan burcu erkeğinin fiziksel ve temel özellikleri, olumlu ve olumsuz yanları, iş, aşk ve cinsel hayatı hakkında bilgiler..

10.10.2019Burçlar
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği

Akrep burcu erkeği, su elementinden olan bir burcu taşır ve bunun özelliklerini yansıtır. Size bu yazımızda akrep burcu erkeğinin özellikleri nelerdir? Akrep burcu temel ve fiziksel özellikleri, iş, aşk ve cinsel hayatı ile birlikte olumlu ve olumsuz yanları hakkında sizler için pek çok bilgiyi bir araya getirdik.

10.10.2019Burçlar
Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını

Sakin ve duygusal yengeç burcu kadını çoğu zaman insanlar tarafından anlaşılmayı bekler. Aynı zamanda yengeç burcu kadını çoğu zaman karmaşık duygulara kapılır. Bu zamanlarda ise onları anlamak da oldukça güçleşir. Yengeç burcu kadınını yakından tanımak isteyebilirsiniz. Yengeç burcu kadının özellikleri nedir? Tüm bunları sizin için derledik.

10.10.2019Burçlar
Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadını, ateş grubunda olan bir burçtur. Değişken yapısı ve erkeksiliği ile bilinir. Yay burcu kadını özellikleri nelerdir? Yay burcu kadını bilinmeyenleri nelerdir? Hepsini bu yazımızda sizler için derledik.

10.10.2019Burçlar
Terazi Burcu Kadını

Terazi Burcu Kadını

Burçlar sayesinde kişiler hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Kişinin burcuna göre belli başlı özellikler öğrenerek daha temkinli hareket edilebilir. Gezegenlerin hareketlerine göre astrolojik haritalar çıkarılarak burçların kısa ve uzun zamanlı tahminleri yapılabilmektedir. Özellikle aşk hayatında partneri daha iyi tanıyabilmek için burçların özellikleri merak edilmektedir.

10.10.2019Burçlar
Oğlak Burcu Kadını

Oğlak Burcu Kadını

Devamlı olarak somut konular hakkında bilgi sahibi olmayı seven oğlak burcu kadınları, ruhsal açıdan doyumlu bireylerdir. Bunun dışında oğlak burcu kadınlarının bilinmeyen pek çok özelliği vardır. Peki, bu özellikler nelerdir? Oğlak burcu kadınları hakkında bilinmesi gereken ayrıntılar nelerdir? İşte, detaylar...

10.10.2019Burçlar
Kova Burcu Kadını

Kova Burcu Kadını

Kova burcu kadını, farklı yönleri olan ve çevresini de etkileyen özelliklere sahiptir. Kova burcu kadınının özellikleri nelerdir? Kova burcu kadını ile ilgili bilinmesi gereken tüm detayları bu yazımızda sizler için derledik.

10.10.2019Burçlar
Koç Burcu Kadını

Koç Burcu Kadını

İdealist ve tutkulu olan koç burcu kadını dediğim dedik yapısı ile öne çıkıyor. Himayeci ve korumacı bir tavırları olan koç burcu kadını ile anlaşmak biraz zor olabilir. Lider bir yapıları olan koç burcu kadını her zaman söz sahibi olmak ister. Sizin için koç burcu kadını özellikleri nedir? Koç burcu kadınına dair tüm detayları derledik.

10.10.2019Burçlar
İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadınıysanız çabucak arkadaşlık kurar ama, kusur bulan mizaçlarınız nedeniyle kalıcı bir dostluk kurmanız zordur.

9.10.2019Burçlar
Boğa Burcu Kadını

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını, yaşam enerjisi yüksektir. Ancak genel ve en çok bilinen özelliği yemek yemeyi seviyor olmasıdır. Ailesine ve diğer sevdiği insanlara karşı düşkün yapısı bulunur. Boğa burcu kadınının özellikleri neler, aşk hayatı, cinsellik, iş hayatı, nelerden hoşlanıp hoşlanmadığı sorularının yanıtlarını derledik.

9.10.2019Burçlar
Başak Burcu Kadını

Başak Burcu Kadını

Başak burcunun döngüsü her yılın 23 Ağustos-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşmektedir. Elementi toprak, yönetici gezegeni Merkür olup niteliği değişkendir. Bu burcun kadınlarına ilişkin temel, olumlu, olumsuz, fiziksel özellikler ile aşk, iş, cinsellik hayatlarından hangi rengi sevdiklerine kadar tüm detayları sizler için derledik.

9.10.2019Burçlar
Balık Burcu Kadını

Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını genel olarak toplumda sık görülen bir burcun kadınıdır. Duygusallıkları ile ön planda olan bir burçtur. Balık burcu kadınları genelde uyumlu, sakin insanlardır. Bizler de sizin için balık burcu kadınları hakkında detaylı bir şekilde araştırdık ve derledik.

9.10.2019Burçlar
Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını

Liderlik özelliği ile bilinen aslan burcu kadınları, pek çok konuda olayları kendilerinin üzerine çekerler. Aslan burcu kadınlarının özelliklerinin iyi bilinmesi, onunla beraberlik yaşamak isteyen erkekler için faydalı olacaktır. Peki, aslan burcu kadınlarının özellikleri nelerdir? Aslan burcu kadınları hakkında bilinmesi gereken tüm detaylara değinmek önemli olacaktır.

9.10.2019Burçlar
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadını, sezgileriyle hareket etmeyi sever. Akıllı olduğu kadar hırslıdır. İstediğini elde edene kadar mücadele eder. Temiz kalpli ve alçak gönüllüdür. Akrep burcu kadını, hangi özelliklere sahip, olumlu ve olumsuz yönleri neler, aşk hayatı, iş hayatı, giyimi, karakteri nasıl sorularının yanıtlarını derledik.

9.10.2019Burçlar
Kuzey Yıldızı oyuncuları dikkat çekiyor Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncu kadrosu içinde kimler var

Kuzey Yıldızı oyuncuları dikkat çekiyor! Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncu kadrosu içinde kimler var?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları arasında yer alan isimler dikkatleri üzerine çekiyor. Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, bir köprünün üstündeki iki inatçı keçinin hikayesini konu ediniyor. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları arasında kimler yer alıyor? İşte, dizinin oyuncu kadrosu içerisinde yer alan isimler hakkında detaylı bilgiler

5.10.2019Televizyon
’Yaşam dışı’ bir gösteri

’Yaşam dışı’ bir gösteri

Yaşam koçu Murat Çuhadar ‘İlişkiler ve Çelişkiler’ adlı gösterisiyle seyirciyle buluşacak.

23.09.2019Kitap Sanat
Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin oyuncuları kimler, konusu ne

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin oyuncuları kimler, konusu ne?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin ekran macerasına başlaması ardından kadro ve konuya yönelik araştırmalar hız kazandı. Usta oyuncuları ve genç yetenekleri buluşturan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin oyuncu kadrosunda pek çok isim var. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin oyuncuları kimler, konusu ne?

19.09.2019Televizyon
Koç Burcu Aşk Hayatı

Koç Burcu Aşk Hayatı

İlişkilerinde son derece kıskanç olan Koç burçları, partnerini paylaşmayı sevmez.

11.09.2019Burçlar
İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler burcu aşkta mantığını ön planda tutar.

11.09.2019Burçlar
Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi burcu insanları zevkli olmalarıyla bilinmektedir.

11.09.2019Burçlar
Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğa Burcu Aşk Hayatı

Boğalar için aşk gerçek bir duygudur.

11.09.2019Burçlar
Başak Burcu Aşk Hayatı

Başak Burcu Aşk Hayatı

Düzen arayışı içerisinde olan Başak burçları, sadece mantık düzeyinde bir aşkı tercih ettikleri için idealleri için savaşırlar.

11.09.2019Burçlar
Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova Burcu Aşk Hayatı

Kova burcu için karşısındakinin dış görünüşü önemli değildir. Kova burcu için önemli olan, karşındaki kişinin zeki olmasıdır.

11.09.2019Burçlar
Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak burçları sevgi dolu bir kalbe sahiptirler.

11.09.2019Burçlar
Balık Burcu Aşk Hayatı

Balık Burcu Aşk Hayatı

Partnerlerine büyük bir aşk ile tutunurlar.

11.09.2019Burçlar
Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay burcu insanları, aşk hayatlarında romantik ve duygusal davranışlar sergilemezler.

11.09.2019Burçlar
Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Aslan burcu sahiplenici bir yapıya sahiptir ve oldukça kıskançlardır.

11.09.2019Burçlar

Yazar Sonuçları

Âşık olmayı özledim

Linet pandemi nedeniyle aylarca uzak kaldığı sahnelere nihayet dönüş yapıyor. Çalışamadığı dönemde maddi sıkıntıdan dert yanmayan ve zorlu süreci sessiz sedasız atlatan yorumcu, sahne engeline veryansın eden meslektaşlarına da tepkili üstelik: “Sanırsın 3 yıldır pandemi var ve biz müzik yapmıyoruz, ekmek alamıyoruz. Ayıptır!” Linet ile Alaçatı programı öncesi buluştum, müzik sektörünün değişen dengelerinden “çok özledim” dediği aşka, her şeyi konuştum.

28.07.2020

Best of sokağa çıkma yasağı

Sosyal medyada herkes ideal karantina ekibini oluşturuyor. Ama çoğu yanlış, eksik, hesapsız. Neden mi?

14.04.2020

‘Yanlış Biriyle Doğru Hikaye’ Yaşadığımız İçin mi ‘Eksik’ Kalıyoruz?

Batu, Batu, Batu seni çok dinleyeceğiz buna adım kadar eminim. Batu Akdeniz başucu isimlerimizden olacaksın. Yıllar içinde senin ismin daha da büyüdüğünde seni ilk dinleyen ve seven dinleyicilerin bununla gurur duyacak. Sen de bütün bunları sonuna kadar hak edeceksin çünkü çok ‘iyisin’. Şair tarafın müzisyenliğinle yarışıyor. 

29.02.2020

Profesör Sevil Atasoy, yeni kitabı ve televizyon programıyla huzurlarınızda... Dikkat! Mutfaktan katil çıkabilir! Canı isterse sizi baştan çıkarır, isterse başka bir âleme yolcu eder!

O, Profesör Sevil Atasoy. Adli tıp konusunda uzman. Hocaların hocası... Saygın, bilgili, donanımlı. Ve ölümüne çalışkan. Uykusunda bile çalışıyor! Düşünün bu (‘Çürük Elmalar ve Masum Mahkûmlar’) dokuzuncu kitabı. Aynı anda üniversitede bölüm kuruyor, ders veriyor, televizyon programı yapıyor ve işiyle ilgili dünyayı geziyor. Çünkü ülkeler onun uzmanlığına ihtiyaç duyuyor ve davet ediyor. Birleşmiş Milletler Uluslararası Uyuşturucu Kontrol Kurulu üyesi. Dünyada, Türkiye’den çok daha meşhur yani. Ben hep çok sevdim. Çünkü analitik, net, açık ve direkt. Dan dan dan, ne düşünüyorsa söylüyor. Yakaladım, sordum.

14.10.2019