EKSTRA
MENÜ

Kumarhane

Kumarhane ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kumarhane haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.245 Kumarhane haberi bulunmuştur.

Kumarhane Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: 100 bin öğrenciye çalışma imkanı

Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu: 100 bin öğrenciye çalışma imkanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bunlar kıraathane deyince kumarhane anlıyor. Bay Muharrem ben biraz bilirim Arapça’yı. Kıraat okumak demek. Kıraathane okuma evi. Gençlerimizi o kötü alışkanlıklardan kurtaralım istiyoruz. Kek var, çay var. Ya ben kek diyorum onlar keklik anlıyor. Bu işsizlik alameti diyor. Ya çocuklarımız elden gidiyor ya, onları kurtarmak için millet kıraathaneleri yapacağız" dedi. Erdoğan, "100 bin gencimize eğitimlerini sürdürdükleri şehirde üç aylık dönemde asgari ücret karşılığında sosyal çalışma imkanı getiriyoruz" diye konuştu.

13.06.2018Gündem
İncenin Diyarbakır mitingine eleştiri: Tamamına yakını HDPli

İnce'nin Diyarbakır mitingine eleştiri: Tamamına yakını HDP'li

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Diyarbakır mitingiyle ilgili, “İstihbarattan aldığım bilgiye göre mitinge katılanların tamamına yakını HDP’li. Bir tane Türk bayrağı yok. Bunların kimlerle oturup kalktıkları ortada” dedi. Erdoğan, Eskişehir mitinginde özetle şunları söyledi:

12.06.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Eskişehiri eğitim başkenti ilan ediyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Eskişehir'i eğitim başkenti ilan ediyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Eskişehir mitinginde gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Muharrem İnce'nin Diyarbakır mitingiyle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'İstihbarattan aldığım bilgiye göre bu mitinge katılanların neredeyse tamamı HDP’li. Bir tane Türk bayrağı yok. Bunların kimlerle beraber oturup kalktıkları ortada.' dedi. Erdoğan, apolet sökme tartışmasıyla ilgili olarak ise 'Ben FETÖ'cülerin apoletlerini söktüm' dedi. Ayrıca Eskişehir'in 2019 Türk Dünyası Eğitim Başkenti ilan edildiğini duyurdu.

12.06.2018Gündem
Kandil açıklaması: Operasyon başladı

Kandil açıklaması: Operasyon başladı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, terörle mücadele konusunda, “Kuzey Irak’ta Kandil demiştim hatırlayın. Oraya operasyonlarımızı başlattık. 20 uçağımızla 14 önemli noktayı yok ettik. Gittiler, vurdular, döndüler. Ama bitmedi, devam edecek. Kandil’i artık bir terör kaynağı olmaktan çıkartıyoruz. Kandil’deki terör bataklığını kurutacağız. Terörü bu ülkenin gündeminden tamamen çıkartacağız” mesajı verdi. Erdoğan, Niğde mitinginde özetle şunları söyledi:

11.06.2018Gündem
Erdoğandan canlı yayında önemli açıklamalar

Erdoğan'dan canlı yayında önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Meydanlarda bir büyük teveccühün olduğunu görüyorum. İnşallah bu teveccühle milletimiz işi ikinci tura bırakmadan kararını verecektir. Benim bir prensibim var, bir defa en büyük kamuoyu araştırması sandığın konulduğu gündür ve milletin orada vereceği karardır" dedi.

11.06.2018Gündem
Erdoğandan İnceye: O da çakma Kılıçdaroğlu

Erdoğan'dan İnce'ye: O da çakma Kılıçdaroğlu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz CHP Genel Başkanının çarkçılığına, dün söylediğini bugün yalanlamasına, yüzü kızarmadan yalan söylemesine, iftira atmasına alışkındık. Bunların cumhurbaşkanı adayları da başımıza kesildi. O da bir küçük Kılıçdaroğlu. Daha doğrusu o da çakma Kılıçdaroğlu. Türkiye bunların aslından ne gördü ki çakmasından hayır bulsun" dedi.

11.06.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan hazırlığını yapıyoruz dedi ve duyurdu

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'hazırlığını yapıyoruz' dedi ve duyurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kocaeli mitinginde "Kocaeli’de üçüncü bir üniversitenin hazırlığını yapıyoruz. Değerlendirmeleri yapıyoruz. Bu değerlendirmelerden sonra üçüncü bir üniversiteyi Kocaeli’ne kazandıracağız" dedi.

10.06.2018Gündem
Girnede arkadaşını öldürdü, Yalovada teslim oldu

Girne'de arkadaşını öldürdü, Yalova'da teslim oldu

KKTC'de 65 yaşındaki arkadaşı Rum Solomos Apostolidis'i kumarhane çıkışı öldüren ve uçağa binerek İstanbul'a kaçan 22 yaşındaki Erdinç Şentürk, Yalova Çınarcık Emniyet Müdürlüğü'ne giderek teslim oldu. Zanlı ilk ifadesinde suçunu itiraf etti.

7.04.2018Dünya
Türkler akın akın gidiyorlar, dönüşte çorba parası bile kalmıyor

Türkler akın akın gidiyorlar, dönüşte çorba parası bile kalmıyor

TÜRKİYE’de kumarhanelerin yasaklanmasından sonra kumar tutkunlarının adresi, komşu ülkeler Gürcistan, Bulgaristan ve KKTC oldu. Milyonlarca doların kumara harcandığı bu ülkeler, Türk vatandaşlarının akınına uğruyor. Son dönemde en çok ilgi gösterilen yerler arasında, Karadeniz’in eğlence merkezi haline gelen ve ’Lazvegas’ olarak da adlandırılan Gürcistan’ın Batum kenti geliyor. Kumar ve eğlence hayatına tüm birikimlerini harcayan kimi Karadenizliler ev, arsa, otomobil, hatta ahırındaki inekleri bile satıyor, kredi için bankalara başvuruyor. Kumar tutkunlarının yaşadıklarına şahit olan yakınları ortaya çıkan dramları anlatarak uyarılarda bulunuyor.

7.04.2018Ekonomi
13 yıllık mafya cinayeti AİHM’de Kıbrıs soruna çarptı

13 yıllık mafya cinayeti AİHM’de Kıbrıs soruna çarptı

2005 yılında Kıbrıs Rum yönetiminde yaşanan bir mafya infazı, Türkiye ile KKTC’yi Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nde (AİHM) Kıbrıs Rum yönetimiyle karşı karşıya getirdi. Rum kesimine kaçan ve 13 yıl önce bizzat kendi korumaları tarafından öldürülen Kıbrıslı Türk iş insanı Elmas Güzelyurtlu ve ailesi cinayetinde, KKTC polisi ile işbirliği yapmayan Rum yönetimi, Türkiye’yi suçladı, Türkiye ve davacı Kıbrıslı Türkler ise, Rum yönetimini. AİHM’de genelde Rumlar Türkiye aleyhine dava açardı. Davadan çok Kıbrıs sorununun konuşulduğu bu olayda, Türkiye ve Rum yönetimini birlikte suçlanıyor.

29.03.2018Dünya
Büyükada Rum Yetimhanesi bir kışı daha atlatır mı

Büyükada Rum Yetimhanesi bir kışı daha atlatır mı?

Avrupa’nın en büyük, dünyanın ikinci en büyük ahşap yapısı... Yapımında kullanılan keresteler Romanya’dan, kiremitler Marsilya’dan, kuzineleri Paris’ten getirildi. 1898’de, Orient Ekspres’le İstanbul’a gelen yabancı seyyahlara, ihtişamlı bir yazlık otel olarak inşa edildi ama kapılarını müşterilerine hiç açamadı. 1964’te kilit vurulana kadar yaklaşık 5 bin 750 Rum yetime yuva oldu. 54 yıldır tek bir çivi bile çakılmadı ve bugün artık yok olmanın eşiğine geldi. Çatısından geriye pek bir şey kalmadı, duvarlarında gedikler açıldı, zemininde çökmeler oluştu. Europa-Nostra ve Avrupa Yatırım Bankası tarafından, 2018 yılı ‘Tehlike Altındaki 7 Kültürel Miras Programı’na seçilen Büyükada Rum Yetimhanesi’nin, kuvvetli yağmur ve rüzgâra dayanacak fazla gücü kalmadı. Son durumunu fotoğraf ve videolarla belgeledik.

24.03.2018Hürriyet Pazar
Şişlide sanal kumarhane operasyonu

Şişli'de sanal kumarhane operasyonu

İstanbul Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir adreste internet üzerinden kumar oynatıldığını ihbarları üzerine operasyon başlattı. Şişli Asayiş Büro Amirliği ekipleri Halaskargazi Caddesi'nde bulunan home ofis olarak kiralanan bir adrese baskın düzenledi. Yapılan baskında polis ekipleri sanal kumarhane ile karşılaştı. Polis ekipleri adreste F.Ö. ile kumar oynamaya gelen C.N. ve A.K. isimli kadınlar yakalanarak gözaltına aldı. Yapılan aramalarda 13 monitör, 11 harddisk, 9 bilgisayar kasası ve hesap defteri ele geçirildi.

12.03.2018Haber
Şişlide sanal kumarhaneye baskın

Şişli'de sanal kumarhaneye baskın!

İstanbul Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir adreste internet üzerinden kumar oynatıldığını ihbarları üzerine operasyon başlattı.

12.03.2018Gündem
Putini iktidara getiren ölüm...

Putin'i iktidara getiren ölüm...

Rusya'da halk devlet başkanlığı seçimlerinde oy kullanmak üzere 18 Mart'ta sandık başına gidiyor. Seçimlerden Vladimir Putin'in dördüncü kez zaferle çıkması bekleniyor. Putin'i siyaset sahnesine çıkaran Anatoly Sobçak'ın öldüğü gün ve sonrasında Putin'in yükselen kariyeri ise tarihteki önemini koruyor.

6.03.2018Dünya
Yunan adalarına gemiyle helal tur

Yunan adalarına gemiyle helal tur

'Helal konseptli' Yunan adaları turları için cruise gemisi dönüştürüldü. Kumarhaneler alakart restoran, spor salonu mescit oldu. Tüm tuvaletlere ise taharet musluğu eklendi.

6.03.2018Dünya
Helal cruise gemisi geliyor

Helal cruise gemisi geliyor

'Helal konseptli' Yunan adaları turları için cruise gemisi dönüştürüldü. Kumarhaneler alakart restoran, spor salonu mescit oldu. Tüm tuvaletlere ise taharet musluğu eklendi.

27.02.2018Ekonomi
Sitede oturanlara kızdı... Dükkanını bir şartla ücretsiz kiraya verecek

Sitede oturanlara kızdı... Dükkanını bir şartla ücretsiz kiraya verecek

Karaman’da bir müteahhit, kiraya vermek istediği dükkanının fırın olarak açılmasına rıza göstermeyen site sakinlerine tepki göstererek dükkanını tekel bayi olması karşılığında ücretsiz kiraya verme kararı aldı. Müteahhit aldığı bu kararı pankartla duyurdu. Mülk sahibi Eğilmez dükkanı kiralamak için çok ciddi talepler geldiğini anlattı. Eğilmez, "Tombala oynatalım, kumarhane açalım, Karaman’da hiç olmayan masaj salonu açalım", benim söylemeye çekindiğim, "farklı şoplar açalım" şeklinde ciddi teklifler geldi. Biz de bu kadar olacağını beklemiyorduk” diye konuştu.

23.02.2018Haber
Sitede oturanlara kızdı... Dükkânını bir şartla ücretsiz kiraya verecek

Sitede oturanlara kızdı... Dükkânını bir şartla ücretsiz kiraya verecek

Karaman’da bir müteahhit, kiraya vermek istediği dükkânının fırın olarak açılmasına rıza göstermeyen site sakinlerine tepki göstererek dükkânını tekel bayi olması karşılığında ücretsiz kiraya verme kararı aldı. Müteahhit aldığı bu kararı pankartla duyurdu. Mülk sahibi Eğilmez dükkânı kiralamak için çok ciddi talepler geldiğini anlattı. Eğilmez, "Tombala oynatalım, kumarhane açalım, Karaman’da hiç olmayan masaj salonu açalım", benim söylemeye çekindiğim, farklı 'shop'lar (dükkânlar) açalım" şeklinde ciddi teklifler geldi. Biz de bu kadar olacağını beklemiyorduk” diye konuştu.

23.02.2018Gündem
İngilizler Türk gemisiyle yolcu taşıyacak

İngilizler Türk gemisiyle yolcu taşıyacak

İngiltere’de yolcu taşımacılığında kullanılacak olan 19 metre genişliğindeki, 89 metre uzunluğundaki, bin 200 yolcu kapasiteli feribot, düzenlenen törenle denize indirildi.

8.02.2018Ekonomi
Yine ‘orman kumarhanesi’

Yine ‘orman kumarhanesi’

Fatih ormanının en kuytu yerinde kurulan kumar çadırında tombala oynayan ve oynatan 51 kişi gözaltına alındı.

30.01.2018Gündem
Ormandaki kumarhaneye baskın anı kamerada

Ormandaki kumarhaneye baskın anı kamerada

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, saat 01.00 sıralarında Ayazağa’ya 5 km mesafede ormanın içinde kurulan çadır kumarhaneye yaptığı baskın kamerada.

30.01.2018Haber
Ormanın ortasında kumarhane

Ormanın ortasında kumarhane

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, saat 01.00 sıralarında Ayazağa’ya 5 km mesafede ormanın içinde kurulan çadır kumarhaneyi bastı. Tombala oynanan çadıra elektrik jeneratörle sağlanıyordu. Kumar oynamak isteyenler Ayazağa’da servis minibüslerine binerek çadır kumarhaneye getiriliyorlardı. Fatih Ormanı içindeki kumarhanede 57 kişi gözaltına alındı. Çetin Aydın/ İstanbul

30.01.2018Haber
İstanbulda ormanın ortasında bulundu: Tombala çadırı

İstanbul'da ormanın ortasında bulundu: Tombala çadırı

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, saat 01.00 sıralarında Ayazağa’ya 5 km mesafede ormanın içinde kurulan çadır kumarhaneyi bastı.

30.01.2018Gündem
Çinli ve Hintli turist çekilmeli

Çinli ve Hintli turist çekilmeli

TÜRKİYE turizminin gelişimi için mevcut pazarların korunması ve geliştirilmesinin yanında yeni pazarlara da ağırlık verilmesi gerektiğini ifade eden Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Timur Bayındır, özellikle Çin ve Hindistan’a yoğunlaşılması gerektiğini söyledi.

23.01.2018Ekonomi
Hiç böyle bir filmi izlemediniz

Hiç böyle bir filmi izlemediniz

Türkiye'deki sinema salonlarında yılın son vizyon haftasında 2'si yerli 8 film izleyici ile buluşacak.Haftanın en ilginç filmi ise Loving Vincent.

28.12.2017Keyif
Özgürlük adası

Özgürlük adası

Cengiz Semercioğlu

Jedi düzeni değişiyor

Jedi düzeni değişiyor

Efsane serinin önceki filmi ‘Güç Uyanıyor’ klişeleri tekrarlarken yeni film ‘Son Jedi’ tüm klişeleri yerle bir ediyor, hayranların ezberlerini bozuyor. Daha ilk sahneden, “Bugüne kadar izlediklerinizi unutun” deme cesaretini gösteriyor...

16.12.2017Hürriyet Pazar
Çukur 9. bölüm fragmanında Karaca ağır yaralı

Çukur 9. bölüm fragmanında Karaca ağır yaralı!

Çukur 9. bölüm fragmanında Karaca ile buluşan Celasun, genç kızın vurulmuş olduğunu görmüştür. Son bölümde yaşanan olayların ardından Karaca'yı bu halde gören Celasun panik olmuştur. Çukur 9. bölüm fragmanında Karaca'nın ailesinden korkması nedeniyle yara ile yaşamak zorunda kalması dikkat çeken diğer nokta olmuştur. İşte, Çukur son bölümün ardından merakla araştırılan 9. bölüm fragmanı

12.12.2017Televizyon
Gezinti teknesine kumar baskını

Gezinti teknesine kumar baskını

Kaçak kumarhane işletenler yaratıcılıkta sınırları zorluyor. Belgrad Ormanları’nın içinde kurulan çadır kumarhanelerden sonra polis bu kez de gezi teknesindeki kumarhaneyi bastı. Polis, Beyoğlu Hasköy’de sahile demirli gezi teknesinde tombala oynatıldığı bilgisi alındı. Asayiş Şube ve Deniz Limanı Şube Müdürlüğü ekipleri dün gece tekneye operasyon düzenledi. Kumar oynayan 29 kişi ve kumar oynanması için yer ve imkan sağlayan T.S. gözaltına alındı. Teknede 1 tombala makinesi, 90 numaralı tombala topu, çok sayıda kart ve pul, 425 TL ele geçti. 29 kişiye kumar oynamaktan para cezası verilirken, T.S.’ye ise kumar oynamaya imkan ve yer temin etmekten adli işlem yapıldı.

4.12.2017Haber
Gezi teknesine kumar baskını

Gezi teknesine kumar baskını

Kaçak kumarhane işletenler yaratıcılıkta sınırları zorluyor. Belgrad Ormanları’nın içinde kurulan çadır kumarhanelerden sonra polis bu kez de gezi teknesindeki kumarhaneyi bastı.

4.12.2017Gündem
Berlinde radyoaktif madde içeren iskambil kağıtları bulundu

Berlin'de radyoaktif madde içeren iskambil kağıtları bulundu

Alman polisi, Berlin'deki bir restorana yaptığı baskında radyoaktif madde içeren iskambil kağıtları buldu.

29.11.2017Dünya
İstanbul polisini şoke eden baskın Belgrad Ormanındaki çadırdan çıktılar

İstanbul polisini şoke eden baskın! Belgrad Ormanı'ndaki çadırdan çıktılar

Belgrad Ormanı kuytusunda kumar çadırı basıldı; 25 kişi tombala makinesi ve oyun kartlarıyla suçüstü yakalandı

16.11.2017Gündem
Spamciler Blockchain çılgınlığını fırsata çevirdi

Spamciler Blockchain çılgınlığını fırsata çevirdi

Kripto para birimlerine sahip olanlar, yeni yatırım fırsatlarını ve birikimlerini artırmanın yollarını arıyorlar; bu alana merak saranlar ise nakitsiz hayatın faydaları hakkında daha çok şey öğrenmeye çalışıyorlar. Öte yandan, kötü niyetli kullanıcılar da blockchain fenomeninin popülerliğini nasıl paraya çevireceklerini bulmak için uğraşıyorlar. Kaspersky Lab'in "2017'nin 3. Çeyreğinde Spam ve Kimlik Avı" raporuna göre, son dönemde bu yeni teknolojiye karşı duyulan heyecanı suistimal eden blockchain odaklı çok sayıda dolandırıcılık yöntemi tespit edildi.

9.11.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

Küba’nın incisi Havana

Küba’nın incisi Havana

Küba… Her gezginin hayali, turistik olmasının yanı sıra yakın tarihiyle de merak konusu Karayip Denizi’ndeki ada ülkesi… Yaklaşık 11 milyon insanın yaşadığı, yeryüzündeki en büyük 13. ada olan Republica de Cuba’yi 1492 yılında Kristof Colomb keşfederek İspanya Krallığına ait olduğu yönde hak iddia etmiş ve ada 1898 yılına kadar İspanya toprağı olarak kalmış. Çok ilginç değil mi? İspanya ile Küba arası kuş uçuşu 7200 km ve yaklaşık 400 yıl boyunca dünyanın diğer ucundaki bir ülkenin sömürgesi olarak varlık sürdürmüş. 1898 yılındaki İspanya-Amerika savaşından sonraysa 1902 yılında Küba’ya bağımsızlık verilmiş. Buraya kadar ilginç bir hikâyesi olsa da geride bıraktığımız yüzyıldaki hikâyesi daha da ilginç Küba’nın.

21.03.2018

Lefkoşa’da kültür rotası

Geçtiğimiz yıl Hürriyet Keşfet vesilesiyle hayatımda ilk kez Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gittim.

14.03.2018

Vay Man vay

MAN Adası (Isle of Man) sakinleri, 84 bin nüfuslu adalarının Türkçe haberlerde, sosyal medyada bir anda “en çok konuşulan mevzular” arasına girmesini nasıl karşıladılar bilmiyorum.

29.11.2017

Bir gemi yolculuğu rehberi

Gemi yolculuğu 19. yüzyıldan beri turizm sektoründe önemli bir rol oynuyor. Eskiden kıtalararası yolculuk için kullanılan büyük gemiler artık dünyanın dört bir bucağında gezginleri ağırlıyor. Şimdi efsanevi denizlere açılmanın, büyülü güzellikteki dünya cennetlerine doğru keşfe çıkmanın tam zamanı... Toplayın bavulları, demir almaya az kaldı.

20.11.2017