EKSTRA
MENÜ

Dogum

Dogum haberleri sayfasında güncel ve son dakika Dogum hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 66.608 Dogum haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Dogum Haberleri

2 Ekim hangi burç ve burcu ne 2 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

2 Ekim hangi burç ve burcu ne? 2 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji, gökyüzündeki yıldız, gezegen, güneş ve ay gibi unsurların dünya üzerindeki etkisini konu alan ve kadim uygarlıklardan beri merak uyandıran bir alandır. İşte 2 Ekim hangi burç ve burcu ne, 2 Ekim tarihinde meydana gelmiş olaylar, 2 Ekim tarihinde doğan Türk ünlüler ve yabancı futbolcular ve konu hakkında çok daha fazlasını sizin için derledik.

14.09.2021Burçlar
2 Ağustos hangi burç ve burcu ne 2 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

2 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 2 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji ve burçların özelliklerinin belirlenebilmesi için hangi ay ve hangi gün doğum tarihi olduğunu net bir şekilde bilmek gerekmektedir. Özellikle burç yorumlarının birebir uyum sağlaması için doğum tarihi yanında saatinin de bilinmesi yükselen burç özelliklerinin de bilinmesine kolaylık sağlamaktadır. 2 Ağustos günü doğanlar hangi burçtur ve özellikleri nelerdir sizler için derledik.

14.09.2021Burçlar

1 Ekim hangi burç ve burcu ne? 1 Ekim tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji burç yorumları en çok takip edilen yorumlardır. 1 Ekim doğumlu olan kişiler hem hangi burç olduklarını ve hangi yükselene sahip olduklarını araştırmaktadırlar. 1 Ekimde doğmuş olan pek çok kişi tarihinde yaklaşması ile birlikte hangi burca ait olduklarını sorgulamaktadırlar. Peki, 1 Ekim hangi burçtur? 1 Ekim burcu nedir? 1 Ekim tarihte bugün neler olmuştur? 1 Ekimde doğan Türk ünlüler hangileridir? İşte 1 Ekim tarihi ile ilgili tüm detaylar.

14.09.2021Burçlar
1 Ağustos hangi burç ve burcu ne 1 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

1 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 1 Ağustos tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların büyük bir kısmı burçlara inanmaktadır ve günlük burç yorumlarına önem vermektedir. Her gün pek çok insan çeşitli kaynaklardan ve internet üzerinden burçlar ile ilgili çeşitli araştırmalar yapmaktadır. 1 Ağustos hangi burç ve burcu ne? 1 Ağustos tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

14.09.2021Burçlar
Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti... Yakınları konuştu

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetmişti... Yakınları konuştu

Ankara'da 35 haftalık hamileyken koronavirüse yakalanan ve bebeği sezaryenle alındıktan sonra yaşamını yitiren ebe Duygu Ömrüuzun'un (28) eşi Muhammed Ömrüuzun konuştu. Muhammed Ömrüuzun, "Eşim hamile olduğunu öğrenince oğlumuza bir şey olur endişesiyle aşı olmadı" dedi.

13.09.2021Haber
Hamileyken koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Eşi konuştu: Aşı olmama nedeni...

Hamileyken koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti! Eşi konuştu: Aşı olmama nedeni...

Ankara'da 35 haftalık hamileyken koronavirüse yakalanan ve bebeği sezaryenle alındıktan sonra yaşamını yitiren ebe Duygu Ömrüuzun'un (28) eşi Muhammed Ömrüuzun konuştu. Muhammed Ömrüuzun, "Eşim hamile olduğunu öğrenince oğlumuza bir şey olur endişesiyle aşı olmadı" dedi.

13.09.2021Gündem
Demet Akalından kıskançlık itirafı

Demet Akalın'dan kıskançlık itirafı!

Gelinim Mutfakta’nın yeni bölümüne Demet Akalın'ın kıskançlık itirafı damga vurdu.

13.09.2021Televizyon
Gelinim Mutfakta’nın yeni bölümüne Demet Akalının kıskançlık itirafı damga vurdu.

Gelinim Mutfakta’nın yeni bölümüne Demet Akalın'ın kıskançlık itirafı damga vurdu.

Sunuculuğunu Demet Akalın'ın üstlendiği Gelinim Mutfakta 756. bölümüyle ekrana geldi. Akalın, gelinlere 'Eşinizin sevmediği bir yemeği, iş arkadaşı bilirse tepkiniz ne olur' diye sordu. Gelinlerin yanıt verdiği sırada yaşadığı bir olayı anlatan Akalın, sinir krizi geçirdi!Popçu Berkay'ın doğum gününde fotoğraf çekilirken bir arkadaşının, Okan Kurt'un elinden meyve suyu dolu bardağı alıp içtiğini görünce çileden çıktığını söyleyen Akalın, o anları tekrar yaşadı.

13.09.2021Magazin
Koronavirüsten ölen ebenin eşi: Hamileyken oğlumuza bir şey olur endişesiyle aşı olmadı

Koronavirüsten ölen ebenin eşi: Hamileyken oğlumuza bir şey olur endişesiyle aşı olmadı

Ankara'da 35 haftalık hamileyken koronavirüse yakalanan ve bebeği sezaryenle alındıktan sonra yaşamını yitiren ebe Duygu Ömrüuzun'un (28) eşi Muhammed Ömrüuzun, "Eşim hamile olduğunu öğrenince oğlumuza bir şey olur endişesiyle aşı olmadı. Hep oğlumuzu düşündü" dedi.

13.09.2021Gündem
Şen kardeşler cinayeti çözüldü mü Cinayetin kilit ismi Emel Cengiz konuştu... Emel Cengiz kimdir

Şen kardeşler cinayeti çözüldü mü? Cinayetin kilit ismi Emel Cengiz konuştu... Emel Cengiz kimdir?

Korkunç detayların yer aldığı Şen kardeşler cinayeti henüz aydınlatılamadı. Ailenin yakınları kilit isim olarak gördükleri Emel Cengiz’in sakladıklarından şüpheleniyor. Peki, Şen kardeşler cinayetinde son durum ne? Hüseyin Şen ve Mehmet Şen kardeşleri kim öldürdü? Şen kardeşler cinayetinin detayları...

13.09.2021Gündem
Trafik kazalarından 6 kat daha öldürücü.. Neden Türkiyede 3 şehir alarm veriyor...

'Trafik kazalarından 6 kat daha öldürücü..' Neden? Türkiye'de 3 şehir alarm veriyor...

Hava kirliliğini çoğu zaman gözümüzle göremiyor, somut bir şekilde hissedemiyoruz belki ama o hayati bir tehlike olarak karşımızda duruyor. Son yıllarda sadece Türkiye'de hava kirliliği ile ilişkilendirilen ölüm sayısı, trafik kazalarında kaybettiğimiz yaşamlardan yaklaşık 6 kat daha fazla! Hava kirliliği nasıl bu boyuta geldi?

13.09.2021Gündem
31 Mayıs hangi burç ve burcu ne 31 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

31 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 31 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astrolojiye olan ilgi giderek artmakta ve insanlar burçlara dikkat ederek özel hayatlarına şekil vermektedir. 31 Mayıs’ta doğan, burcunu bilmeyen ve hakkında bilgi almak isteyen kişilerin sayısı bir hayli fazladır. Kendi burcunu bilmek isteyen kişiler 31 Mayıs hangi burç, 31 Mayıs yükseleni, 31 Mayıs’ta doğanların özellikleri nelerdir detayları ile derledik.

13.09.2021Burçlar
30 Nisan hangi burç ve burcu ne 30 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

30 Nisan hangi burç ve burcu ne? 30 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar, günümüzde büyük bir öneme sahip olmaktadır. Özelikle 30 Nisan tarihinin hangi burcu kapsadığını ve bu burcun özelliklerini, yükselenini, 30 Nisan tarihinde meydana gelen olayları ve yine bu tarih içerisinde doğan ünlüleri sizler için derledik.

13.09.2021Burçlar
30 Haziran hangi burç ve burcu ne 30 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

30 Haziran hangi burç ve burcu ne? 30 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji kapsamında burçların öğrenilebilmesi için doğum tarihinin öğrenilmesi gerekmektedir. Her doğum tarihinin sahip olduğu bir grubu bulunmaktadır. Pek çok insan 30 Haziran tarihinin hangi burç olduğunu merak etmektedir. 30 Haziran tarihinin hangi burcu kapsadığını, bu burcun yükselenini, özelliklerini, 30 Haziran tarihinde tarihte yaşanan olayların ne olduğunu ve yine bu tarihte doğan ünlüleri sizler için derledik.

13.09.2021Burçlar
29 Nisan hangi burç ve burcu ne 29 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

29 Nisan hangi burç ve burcu ne? 29 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji pek çok insanın ilgi alanındadır. Çünkü burçlar insanların karakterleri ve kişilikleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Bu sayede kişiler hem kendileri hem de çevrelerindeki insanların kişilik özellikleri ile ilgili bilgi sahibi olabilmektedirler. 29 Nisan hangi burç ve burcu ne? 29 Nisan tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
29 Mayıs hangi burç ve burcu ne 29 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

29 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 29 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Doğum günleri birçok insan için oldukça değerli günlerdir. Her insanın karakterine etkisi olduğu düşünülen burçlar belirlenmiştir. 29 Mayıs hangi burçtur? 29 Mayıs günü dünyaya gelenler hangi burca sahip oluyor? 29 Mayıs gününde doğanların özellikleri nelerdir? 29 Mayıs gününün yükseleni nedir? 29 Mayıs günü dünyaya gelen Türk ünlüler, futbolcular, anime karakterleri kimlerdir? İşte tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
29 Haziran hangi burç ve burcu ne 29 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

29 Haziran hangi burç ve burcu ne? 29 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar her zaman insanlara ilginç gelmiştir. Bir insanın burcunu öğrendiğiniz zaman kişilikleri ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Ancak astroloji çok daha kapsamlı bir bilim dalıdır. 29 Haziran hangi burç ve burcu ne? 29 Haziran tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
28 Nisan hangi burç ve burcu ne 28 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

28 Nisan hangi burç ve burcu ne? 28 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar insanların en çok ilgisini çeken konulardan biridir. Çoğu insan burçlara inanmasa da aslında astroloji bir bilim dalı olarak kabul edilmektedir. İnanmayanlar olduğu kadar astrolojiye inanan pek çok insan da bulunmaktadır. 28 Nisan hangi burç ve burcu ne? 28 Nisan tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
28 Mayıs hangi burç ve burcu ne 28 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

28 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 28 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji, hayatımızda önemli bir yer kaplıyor. Gezegenlerin konumuna ve yıldızların hareketlerine göre belirlenen 12 adet burç bulunuyor. Her insan doğduğu tarihin hangi burcun içine girdiğini öğrenmek istiyor. 28 Mayıs tarihinden doğan kişiler, merhametli kişilikleri ile ön plana çıkıyor. 28 Mayıs hangi burç ve burcu ne? İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
28 Haziran hangi burç ve burcu ne 28 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

28 Haziran hangi burç ve burcu ne? 28 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji geçmiş devirlerden günümüze kadar önemli bir yer tutmaya başladı. Arkeolojik kalıntılar ve eski eserler de aslında bunu belgeliyor. Çeşitli gökyüzü olayları, burçlar ve yıldızlar geçmişte olduğu gibi günümüzde de insanları cezbetmeyi sürdürüyor. 28 Haziran hangi burç ve burcu ne? İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
27 Mayıs hangi burç ve burcu ne 27 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

27 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 27 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların karakteri birbirinden farklı olabilmektedir. Pek çok insan birbirinden farklı olan huylara, fikre, ruha ve bakış açısına sahip olmak gerekmektedir. Bu farklılığı belirleyen en önemli etkenlerden bir tanesi de burçlardır. 27 Mayıs tarihinin hangi burca denk geldiğini, bu burcun özelliklerini, yükselenini, 27 Mayıs tarihinde yaşanmış olan olayları ve bu tarihte doğan ünlüleri derledik.

13.09.2021Burçlar
26 Nisan hangi burç ve burcu ne 26 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

26 Nisan hangi burç ve burcu ne? 26 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Zodyak kuşağı toplamda 12 tane burçtan meydana gelmektedir. Burçlar doğum tarihlerine göre dört farklı gruba ayrılmaktadır. Elementlerden meydana gelen gruplar toprak, su, hava ve ateş şeklinde sıralanmaktadır. 26 Nisan tarihinde doğan kişilerin hangi burç olduklarını, bu burcun özellikleri ile birlikte yükselenlerini, 26 Nisan tarihinde yaşanmış olayları ve bu tarihte doğan ünlüleri sizler için derledik.

13.09.2021Burçlar
26 Mayıs hangi burç ve burcu ne 26 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

26 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 26 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

26 Mayıs, İlkbahar mevsiminin son haftasına tekabül etmektedir. İçinde bulunduğu yıla göre farklı günlere denk geliyor. Doğum yılınızdaki takvime bakarak hangi güne denk geldiğini bulabilirsiniz. Geçmiş yıllarda 26 Mayıs'ta tarihe geçen önemli olaylar olmuştur. Bazı ünlü kişilerin doğum tarihleri bu gündür. 26 Mayıs'ın hangi burca ait olduğunu, bu tarihte doğan ünlü kişilerin kimler olduğunu sizler için derledik.

13.09.2021Burçlar
26 Haziran hangi burç ve burcu ne 26 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

26 Haziran hangi burç ve burcu ne? 26 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar insanların en fazla ilgisini çeken konular arasında yer alıyor. Doğum tarihine göre burçlar kolaylıkla öğrenilebiliyor. Ama yükselen burcu öğrenmek için doğum saatinizi de bilmeniz gerekir. 22 Haziran ile 23 Temmuz arasında doğan kişiler her zaman yengeç burcu özelliklerini taşır. 26 Haziran hangi burç ve burcu ne? İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
25 Nisan hangi burç ve burcu ne 25 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

25 Nisan hangi burç ve burcu ne? 25 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanların kişiliklerinde burçların önemi oldukça fazladır. Bu nedenle pek çok insan burçlara ilgi duymaktadır. 25 Nisan tarihinde doğan kişiler de hangi burç olduklarını merak etmektedir. 25 Nisan hangi burç ve burcu ne? 25 Nisan tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, detaylar.

13.09.2021Burçlar
25 Mayıs hangi burç ve burcu ne 25 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

25 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 25 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji, diğer pek çok alanda olduğu gibi insanlığın daima dikkatini çeken bir konu olmuştur. Çağımızda durum farklı olmamaktadır. Astroloji alanına olan ilgi her geçen gün artmaktadır. 25 Mayıs tarihinin hangi burç olduğunu, bu burcun özelliklerini, yükselen burcu, 25 Mayıs tarihinde yaşanmış olan olayları ve yine bu tarihte doğan ünlüleri sizler için derledik.

13.09.2021Burçlar
24 Mayıs hangi burç ve burcu ne 24 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

24 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 24 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar toplamda on iki taneden meydana gelmektedir. Bahsedilen bu on iki burcun birbirinden farklı nitelikleri bulunmaktadır. 24 Mayıs tarihinin hangi burç olduğunu, bu burcun özellikleri ile birlikte yükselenini, 24 Mayıs tarihinde yaşanmış olan olayları, bu tarihte doğmuş bulunan ünlüleri, futbolcuları ve anime karakterlerini sizler için derledik.

13.09.2021Burçlar
23 Nisan hangi burç ve burcu ne 23 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

23 Nisan hangi burç ve burcu ne? 23 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar, insanların doğum tarihlerine göre belirlenmektedir. Burçlar kuşağında toplam da on iki adet burç bulunmaktadır. 23 Nisan tarihinde doğan kişiler de hangi burç olduklarını öğrenmek isteyebilir. 23 Nisan hangi burç ve burcu ne? 23 Nisan tarihin de bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
23 Mayıs hangi burç ve burcu ne 23 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

23 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 23 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Günümüzde astrolojiye rağbet gün geçtikçe çok daha fazla artmaktadır. Burcu hakkında fikir sahibi olmayı isteyen kişiler yorumlara ve bununla birlikte burçların özelliklerine dikkat etki etmektedir. 23 Mayıs'ın hangi burç olduğunu, özelliklerini, yükseleni, hangi ünlünün 18 Nisan doğumlu olduğunu ve çok daha fazlasını sizler için derledik.

13.09.2021Burçlar
23 Haziran hangi burç ve burcu ne 23 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

23 Haziran hangi burç ve burcu ne? 23 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Tarihte olduğu gibi çağımızda de astroloji sürekli insanların ilgisini çekmiş olan bir alandır. Gökyüzü olayları, burçlar ve yıldızlar insanların çok yakından takip ettiği konuların arasında yer almıştır. 2 Haziran tarihinin hangi burç olduğunu, bu burcun işlevlerini, yükselenini, bu tarihte meydana gelmiş olan olayları, 23 Haziran'da doğmuş olan ünlüleri ve anime karakterlerini sizler için derledik.

13.09.2021Burçlar
22 Nisan hangi burç ve burcu ne 22 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

22 Nisan hangi burç ve burcu ne? 22 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji her zaman insanların dikkatini çeken alanlardan bir tanesi olmuştur. Bu durum geçmiş çağlardan beri bu şekilde ilerlemiştir. Tarihte pek çok medeniyette astroloji, burçlar ve yıldızlar konusunda çalışmaların mevcut olduğu tespit edilmiştir. Sizin için 22 Nisan'ın hangi burç olduğunu, bu burcun özelliklerini, yükselenini, bu tarihte doğan ünlüleri ve anime karakterlerini derledik.

13.09.2021Burçlar
22 Mayıs hangi burç ve burcu ne 22 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

22 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 22 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji eski zamanlardan bu insanlığın ilgisini çekebilen bir alanı olmuştur. Astroloji kapsamında yıldızlar ve burçlar gizemini daima korumuştur. Bu durum çağımızda da bu şekilde devam etmektedir. 22 Mayıs tarihinin hangi burç olduğunu, bu burcun özelliklerini, yükselen burcu, 22 Mayıs tarihinde doğan ünlüleri ve bu tarihte yaşanmış olan olayları sizler için derledik.

13.09.2021Burçlar
22 Haziran hangi burç ve burcu ne 22 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

22 Haziran hangi burç ve burcu ne? 22 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Her burcun kendine özgü bazı özellikleri vardır. Bu özellikler, insanların kişiliği, karakteri ve hayatı üzerinde çok önemli bir rol oynar. Aynı zamanda her burç, alçalan ve yükselen burcunun etkisinde de kalabilir. 22 Haziranda doğan kişiler ise, yengeç burcuna sahip olur. Bu kişiler, aynı zamanda da su elementinin etkisi altındadırlar. 22 Haziran hangi burç ve burcu ne? İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
21 Nisan hangi burç ve burcu ne 21 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

21 Nisan hangi burç ve burcu ne? 21 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Gök cisimlerinin konumu ve insanlar üzerindeki etkileri her daim dikkat çekici olmuştur. Bunun doğal bir sonucu olarak da astroloji adı verilen sözdebilim ortaya çıkmıştır. Peki, astrolojik olarak 21 Nisan hangi burçtur? 21 Nisan’da doğanların özellikleri nelerdir? Bu tarihte yaşanan olaylar ve gelişmeler nasıl sıralanır? Sizler için 21 Nisan hakkında sorulan tüm bu soruları detaylıca araştırdık.

13.09.2021Burçlar
21 Mayıs hangi burç ve burcu ne 21 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

21 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 21 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar ve astroloji konusu her dönem insanların ilgisini çekmiştir. Güneş burçları kişilerin doğum tarihlerine göre belirlenir. İşte 21 Mayıs günü hangi burç, burcu nedir, tarihte bugün, 21 Mayıs doğumlu yerli ve yabancı ünlüler, Türk ve yabancı futbolcular gibi ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

13.09.2021Burçlar
21 Haziran hangi burç ve burcu ne 21 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

21 Haziran hangi burç ve burcu ne? 21 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji her zaman kişilerin ilgilerini çeken konulardan birini oluşturmuştur. Bu nedenden dolayı burçlar günümüzde bir hayli büyük bir öneme sahiptir. 21 Haziran tarihinde doğmuş bulunan kişilerin hangi burç olduğunu, bahsedilen burcun yükselenini, özelliklerini, 21 Haziran tarihinde gerçekleşen olayları ve bu tarihte doğmuş bulunan ünlüleri ve futbolcuları sizler için derledik.

13.09.2021Burçlar
20 Nisan hangi burç ve burcu ne 20 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

20 Nisan hangi burç ve burcu ne? 20 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar; insanların aşk, iş ve sağlık başta olmak üzere hayatlarının pek çok alanında bilgi edinmelerini sağlayan onlara yön gösteren önemli ve etkileyici sembollerdir. Güneş sisteminde yer alan on iki takım yıldızından her birine verilen isim olarak da ifade edilen burçlar, insanın doğum anında hangi pozisyonda olduğunu gösteren göksel bir alanı sembolize etmektedir. Peki 20 Nisan hangi burç ve burcu ne? 20 Nisan tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
20 Mayıs hangi burç ve burcu ne 20 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

20 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 20 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar insanların kişilik özellikleri hakkında bir takım bilgiler veren bir gök bilimidir. Astroloji de burçlar oldukça önemli bir yere sahiptir. 20 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 20 Mayıs tarih de bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

13.09.2021Burçlar
20 Haziran hangi burç ve burcu ne 20 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

20 Haziran hangi burç ve burcu ne? 20 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji asırlardır insanlığın en fazla rağbet gösterdiği bir alanı kapsamaktadır. Gökyüzünde meydana gelen olaylar, burçlar ve yıldızlar daima cazip gelmiştir. Astroloji ile ilgili olarak 20 Haziran tarihinde doğa kişilerin hangi burca sahip olduklarını, bu burcun taşıdığı özellikleri, 20 Haziran'da tarihte hangi olayların yaşandığını ve çok daha fazlasını sizler için derledik.

12.09.2021Burçlar
19 Haziran hangi burç ve burcu ne 19 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

19 Haziran hangi burç ve burcu ne? 19 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

İnsanlar çağımızda olduğu gibi geçmiş zamanlarda da astrolojiye, yıldızlara ve burçlara büyük ölçüde merak duymuşlardır. Astrolojinin konuları mevcut gizemini hala korumaktadır. 19 Haziran'ın hangi burç olduğunu, özelliklerini, yükselenini, 19 Haziran tarihinde doğan ünlüleri, futbolcuları, anime karakterlerini ve yine bu tarihe yaşanmış olan pek çok olayı sizler için derledik.

12.09.2021Burçlar
18 Temmuz hangi burç ve burcu ne 18 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

18 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 18 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji gizemleri ile her zaman insanların ilgisini çekmiştir. Burç özellikleri sürekli internet üzerinden ve farklı kaynaklardan araştırılmaktadır. İnsanlar doğum tarihlerine göre hangi burç olduklarını kolay bir şekilde öğrenebilirler. 18 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 18 Temmuz tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
18 Haziran hangi burç ve burcu ne 18 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

18 Haziran hangi burç ve burcu ne? 18 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji, insanlık tarihi kadar eski olan bir alanı ifade etmektedir. Bununla birlikte astroloji, güncelliğini günümüzde de korumaya devam etmektedir. 18 Haziran tarihinin hangi burç olduğunu, bu burcun özelliklerini, yükselenini, 18 Haziran tarihinde yaşanmış olan olayları ve yine bu tarih içerisinde gerçekleşen olayları sizler için derledik.

12.09.2021Burçlar
17 Temmuz hangi burç ve burcu ne 17 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

17 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 17 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Her kişinin doğum tarihi özeldir ve kutlamak ister. Ayrıca kişilerin doğum tarihleri hakkında merak ettikleri sorularda vardır. Bunlardan ilki ise burçlarının ne olduğudur. Ayrıca yükselen ve özellikleri de merak edilenler arasındadır. 17 Temmuz doğumlu kişiler hangi burç olur? Yükseleni nedir? Bu tarihte doğmuş olan hangi ünlüler vardır? 17 Temmuz'da hangi önemli olaylar yaşanmıştır? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
17 Mayıs hangi burç ve burcu ne 17 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

17 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 17 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji bilimi insanların en çok ilgisini çeken bilim dallarından biridir. Çünkü insanlar burçlar ile hem kendilerinin hem de diğer insanların kişilikleri ile ilgili bilgi sahibi olabilmektedirler. Günümüzde pek çok kişi doğum tarihi ile burç araştırması yapmaktadır. 17 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 17 Mayıs tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
17 Haziran hangi burç ve burcu ne 17 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

17 Haziran hangi burç ve burcu ne? 17 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji tarih boyunca insanların ilgisini çeken bir konu olmuştur. Çünkü burçlara göre karakter analizleri her zaman insanlara eğlenceli gelmiştir. Günümüzde pek çok kişi yapacağı işlerde, kuracağı ilişkilerde burç yorumlarını dikkate almaktadır. 17 Haziran hangi burç ve burcu ne? 17 Haziran tarihte bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
16 Temmuz hangi burç ve burcu ne 16 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

16 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 16 Temmuz tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Burçlar kişilik özellikleri ile ilgili olarak bilgi vermektedir. Buna bağlı olarak da insanlar burçlarını öğrenmek isteyebilir. 16 Temmuz hangi burç ve burcu ne? 16 Temmuz tarih de bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri nelerdir? 16 Temmuz tarihinde doğan kişilerin hangi burç olduğunu detayları ile derledik.

12.09.2021Burçlar
16 Nisan hangi burç ve burcu ne 16 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

16 Nisan hangi burç ve burcu ne? 16 Nisan tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji ile burçlar insanlığın daima rağbet ettiği bir konuyu oluşturmuştur. Günümüzde de aynı rağbeti sürdürebilmektedir. Çok sayıda insan 16 Nisan'ın hangi burcu kapsadığını, bu burcun yükselenini ve özelliklerini, 16 Nisan tarihte yaşanan olayları ve bu tarihte doğan ünlüleri merak etmektedir. İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
16 Mayıs hangi burç ve burcu ne 16 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

16 Mayıs hangi burç ve burcu ne? 16 Mayıs tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Astroloji pek çok kişi tarafından yakından takip edilen gizemli ve keyifli bir yolculuktur. Astroloji ile birlikte geleceğe dair önemli yorumlar ve kişisel özelliklerin tespiti yapılır. Güneş takvimine göre belirlenmiş olan 12 farklı burç bulunuyor. 16 Mayıs hangi burç ve burcu ne? İşte, merak edilen tüm detaylar.

12.09.2021Burçlar
16 Haziran hangi burç ve burcu ne 16 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

16 Haziran hangi burç ve burcu ne? 16 Haziran tarihde bugün, doğan Türk ile yabancı ünlüler, yükseleni ve özellikleri

Bugün de tıpkı geçmiş devirlerde olduğu gibi Astroloji gizemini korumaktadır. İnsanlar burçlarını ve burçlarla ilgili her konuyu merak etmektedirler. İşte ilgiyle okuyacağınız 16 Haziran hangi burç, özellikleri nedir, 16 Haziran tarihinde yaşanmış önemli olaylar, 16 Haziran doğumlu ünlü Türk ve yabancı futbolcular ve konu hakkında çok daha fazlasını sizler için derledik.

12.09.2021Burçlar

Yazar Sonuçları

Kısaca; söylenen söz vücut bulur

Günaydın yıldız savaşçıları; bu hafta Güneş-Neptün karşıtlığı ve Mars terazi geçişini oldukça güçlü bir şekilde hissedeceğiz. Geçtiğimiz hafta sizlerle ilgilenemedim.

13.09.2021