EKSTRA
MENÜ

Çukur Yeni Bölüm Fragman

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 48 haberi bulunmuştur.

Çukur Yeni Bölüm Fragman Haberleri

Çukur 118. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Yamaç ve Vartolu Çukur için karşı karşıya

Çukur 118. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yamaç ve Vartolu Çukur için karşı karşıya

Çukur 118. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un 1 Mart tarihli yeni bölüm fragmanında mahallenin değişiminden rahatsız olan Yamaç'ın Vartolu'ya Çukur hakkında söylediği sözler dikkat çekti. Vartolu'nun ise "Benim çocuğum yemek masasında taranmayacak" karşılığını vermesi Çukur yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Çukur 118. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacaklar.

27.02.2021Televizyon
Çukur 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur 116. son bölüme Yamaç ve Amcanın karşılaşması damga vurdu

Çukur 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 116. son bölüme Yamaç ve Amca'nın karşılaşması damga vurdu

Çukur yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Yamaç'ın mahalleye geri döndüğü 15 Şubat tarihli Çukur 116. son bölümünde, Kulkan'ın Efsun'u koz olarak kullanması dikkat çekti. Pazartesi akşamları ekranlara gelen dizinin son bölümüne ise Yamaç ve Amca'nın karşılaşması damga vurdu. Tüm bu heyecanlı anların ardından gözler Çukur 117. yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Çukur son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

15.02.2021Televizyon
Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur son bölüme Efsunun kaçırılması damga vurdu

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur son bölüme Efsun'un kaçırılması damga vurdu

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından merak konusu oldu. Çukur'un 1 Şubat tarihli son bölümünde Çağatay'ın ölümü üzerine rahat nefes alacağını düşünen Yamaç'ın Efsun'un evden gittiğini öğrenmesi ekranlara geldi. Efsun için Kulkan ile karşılaşan Yamaç'ın beklemediği hamle ile karşılaşması ise son bölümde heyecan dolu anlara neden oldu. Çukur son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanına gözler çevrildi. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümde yaşananlar ve yeni bölümle ilgili bilgiler

2.02.2021Televizyon
Çukur 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur yeni bölümde Vartolu mahalleye geri mi dönüyor

Çukur 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölümde Vartolu mahalleye geri mi dönüyor?

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları sevenleri ile buluşan Çukur'un 1 Şubat tarihli yeni bölüm fragmanında Vartolu'nun hazırlandığı görüntüler, Vartolu mahalleye geri mi dönüyor sorusunu akıllara getirdi. Efsun'u kovan Sultan'ın Yamaç'a yalan söylemesi de çarpıcı gelişmelerden oldu. Çukur 4. sezon 22. yeni bölümü ile 1 Şubat'ta dizi severlerin karşısına çıkacak. İşte, Çukur 114. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

31.01.2021Televizyon
Çukur 113. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukurun yeni bölümde mahallede patlama

Çukur 113. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur'un yeni bölümde mahallede patlama

Çukur 113. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un yayınlanan fragmanında Çağatay Erdenet'i bitirmek için Koçovalılar'ın harekete geçmesi aksiyon dolu anları ekranlara getirdi. Vartolu’nun kurduğu planın dikkat çektiği Çukur yeni bölüm fragmanında Sultan'ın Efsun'la ilgili gerçekleri öğrenmesi damga vurdu. Çukur yeni bölümü ile 25 Ocak Pazartesi akşamı yayınlanacak. İşte, fragmanın tamamı.

23.01.2021Televizyon
Çukur 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur yeni bölümde Kulkan Ogeday için harekete geçiyor

Çukur 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur yeni bölümde Kulkan Ogeday için harekete geçiyor

Çukur 110. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları diziseverlerle buluşan Çukur'un yeni bölüm fragmanında Ogeday'ı kurtarmak için harekete geçen Kulkan'ın çukura düştüğü anlar dikkat çekti. Yamaç'ın Cengiz'e iki bilmece sorduğu Çukur 4. sezon 18. bölüm fragmanında Cengiz'in yapacağı hamle merak konusu oldu. Çukur yeni bölümü ile 4 Ocak Pazartesi akşamı diziseverler ile buluşacak. İşte, Çukur 110. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacaklar.

3.01.2021Televizyon
Çukur 107. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 15. bölüm fragmanında Selim’in intikamı...

Çukur 107. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 15. bölüm fragmanında Selim’in intikamı...

Çukur 107. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un yeni bölüm fragmanında Selim’in intikamını almak için harekete geçen Cumali büyük bir sürprizle karşılaşması dikkat çekti. Koçovalılar'ın Selim’in intikamını almak için yapacakları Çukur'un 4. sezon 15. bölümüne damga vuracak. Çukur yeni bölümüyle 14 Aralık akşamı izleyici karşısına çıkacak. İşte, merakla beklenen Çukur 107. yeni bölüm 2. fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

13.12.2020Televizyon
Çukur 100. yeni bölüm ilk sahne izle - Çukur 99. son bölüm özeti (4. sezon 6. bölüm)

Çukur 100. yeni bölüm ilk sahne izle - Çukur 99. son bölüm özeti (4. sezon 6. bölüm)

Çukur yeni bölüm fragmanı 99. bölümün ardından yayınlandı. Cumali ve Seren Erdenet'in karşı karşıya geldiği Çukur 100. yeni bölüm fragmanında Cumali'nin sözleri dikkat çekti. Her hafta Pazartesi akşamları dizi severlerin karşısına çıkan Çukur'un 12 Ekim tarihli son bölümünde ise Çukur'u silahlı adamların basması ve Cumali ve Arık'ın yaptığı konuşma heyecanlı anlara neden olmuştu. İşte, Çukur 4. sezon 7. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler ve bu haftaki son bölümde yaşananların özeti.

13.10.2020Televizyon
Çukur 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Çukur 4. sezon 4. son bölüm özeti

Çukur 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Çukur 4. sezon 4. son bölüm özeti

Çukur 98. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Her hafta pazartesi akşamları yayınlanan Çukur'un 28 Eylül tarihli son bölümünde Azer'e silah doğrultan Karaca'nın Azer'i vurması ekranlara damga vurdu. Azer'in başında Karaca'nın ağlaması dikkat çeken diğer noktalardan oldu. Heyecanlı bölümün ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Yamaç'ın "Ben bu herifi indireceğim." sözleri heyecan yarattı. İşte, Çukur 98. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

29.09.2020Televizyon
Çukur 96. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur son bölüm özeti (14 Eylül 2020)

Çukur 96. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur son bölüm özeti (14 Eylül 2020)

Çukur 96. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. 14 Eylül tarihinde izleyici karşısına çıkan Çukur'un son bölümünde Cumali tarafından vurulan Yamaç'ın kaçırılması dikkat çekti. Heyecanlı bölümün ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Seren'in "Çukur'a mı taşınıyoruz?" sözleri merak uyandırdı. Diğer yandan Çukur'dan ayrılan Yamaç'ın Efsun'un evine gitmesi ise Çukur yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Çukur 96. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

14.09.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm framganı yayınlandı.. Yamaç kaçırılıyor

Çukur yeni bölüm framganı yayınlandı.. Yamaç kaçırılıyor!

Çukur dizisi geçtiğimiz hafta yeni sezona merhaba derken, dizide izleyicileri şaşırtan gelişmeler yaşandı. Finalde Cumali'nin, Yamaç'ı vurması ise dizinin yeni bölümü için en merak edilen konulardan biri oldu. Dizinin ardından Yamaç öldü mü sorusu aranan konular arasında yer aldı. Peki Çukur dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve detaylar

11.09.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm ilk sahne yayınlandı - Çağatay tutuklanıyor mu

Çukur yeni bölüm ilk sahne yayınlandı - Çağatay tutuklanıyor mu?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur'un yayınlanan son bölümü sonrası yeni bölümden ilk sahne izleyici karşısına çıktı. Çukur'un 3. sezon 25. bölüm ilk sahne tanıtımında Vartolu ve Çağatay Erdenet buluşması ve polislerin Çağatay'ı götürmesi dizide önümüzdeki hafta heyecanlı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. İşte, Çukur'un yeni bölüm ilk sahne tanıtımı ve son bölümde yaşananlara dair bazı bilgiler.

9.03.2020Televizyon
Çukurun yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kamal vuruluyor

Çukur'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kamal vuruluyor!

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur'un 3. sezon 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur'un bu haftaki bölümünde, Vartolu’nun hamlesiyle Koçovalı kardeşler yeniden bir araya gelecek. Çukur’a kardeşini almaya giren Azer karşısında beklemediği birini bulacak. Peki, Çukur'un yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, Çukur'un yeni bölüm fragmanı...

8.12.2019Televizyon
Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı.. Azer öldü mü

Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı.. Azer öldü mü?

Çukur dizisinin son bölümünün ardından yeni bölümden ilk sahne dizinin ardından ekranlara geldi. Yamaç ve Azer'in kavgasının ardından Azer'in ölüp, ölmediği izleyenler tarafından merak edildi. Peki Çukur dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar

19.11.2019Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukurun 69. bölümünde neler oldu

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur'un 69. bölümünde neler oldu?

Shov TV ekranlarında yayınlanan Çukur, 69. bölümü ile bu hafta izleyici karşısına çıktı. Ekranlara gelen son bölümüne, Yamaç’ın yokluğunda Çukur’a sahip çıkmaya çalışan Karaca'nın Akın'ın hamlesi ile karşı karşıya kalması ve bu durum karşısında yardım aldığı isim damga vurdu. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur'un 69. bölümünde neler oldu? İşte, dizinin son bölümünde yaşananlar...

23.09.2019Televizyon
Çukur 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur 4. sezon 15. son bölüm özeti (14 Aralık)

Çukur 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 4. sezon 15. son bölüm özeti (14 Aralık)

Çukur 108. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Selim'in intikamını almak için Yamaç’ın Cengiz’in fabrikalarını patlattığı 14 Aralık tarihli Çukur'un 107. son bölümüne Erdenetler ve Koçovalılar arasında yaşananalar damga vurdu. Uzun süredir Erdenetler ve Koçovalılar arasındaki savaşı uzaktan izleyen Kulkan'ın harekete geçmesi ise Çukur'un son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından gözler Çukur'un yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Çukur 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm özeti ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

14.12.2020Televizyon
Çukur 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur 4. sezon 14. son bölüm özeti

Çukur 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 4. sezon 14. son bölüm özeti

Çukur 107. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Çağatay’ın kurduğu tuzakla Selim'in ölmesi Çukur'un bu haftaki yayınlanan 106. bölümüne damga vurdu. Selim'in vurulmasıyla çılgına dönen Akın'ın Erdenetler'in evine saldırı düzenlemesi ise Çukur'un 4. sezon 14. son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından gözler Çukur'un yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Çukur 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm özeti ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

8.12.2020Televizyon
Çukur bu akşam yayınlanacak mı Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı..

Çukur bu akşam yayınlanacak mı? Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı..

Çukur dizisinin corona virüsü nedeniyle alınan önlemler dahilinde yeni bölümleri geçtiğimiz hafta ekranlara gelmemişti. Bu haftaki bölüm öncesinde yayınlanan fragman ile Çukur bu akşam yayınlanacak mı sorusu da yanıt bulmuş oldu. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Dizinin bu akşam ki bölümünde neler olacak? İşte Çukur fragmanından ekranlara yansıyan o sahneler

20.04.2020Televizyon
Çukurun son bölümü sonrası 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümü sonrası 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur, bu hafta 92. bölümü ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Çukur'un yayınlanan son bölümüne Arık Böke Erdenet'in Yamaç'la karşı karşıya geldiği sahne damga vurdu. Oyuncu Barış Arduç'un hayat verdiği Arık Böke Erdenet karakterinin dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merak konusu. Gözler şimdi Çukur'un yeni bölüm fragmanında. Peki, Çukur'un son bölümü sonrası 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.03.2020Televizyon
Çukur 92. bölümden ikinci fragman yayınlandı

Çukur 92. bölümden ikinci fragman yayınlandı!

Aras Bulut İynemli, Öner Erkan, Perihan Savaş, Şenay Gürler ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimerin rol aldığı Çukur, gelecek hafta 92. bölümüyle yayınlanacak. Çukur'un yeni bölümüne kısa bir süre kala, ikinci fragman da dizisseverlerle paylaşıldı. İşte, Çukur'un yeni bölüm fragmanları...

14.03.2020Televizyon
Çukurun son bölümünde Vartolu gerçeği öğrendi Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümünde Vartolu gerçeği öğrendi! Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur, bu hafta yayınlanan son bölümüyle heyecanlı anları izleyici karşısına çıkardı. Çukur'un son bölümünde Vartolu Salih görüntüleri izlediğinde babasını Yamaç'ın öldürdüğü gördü ve büyük şok yaşadı. Merak uyandıran bölüm sonrası Çukur'un yeni bölüm fragmanı şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, Çukur 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, yeni bölümle ilgili bilgiler.

20.01.2020Televizyon
Çukurun son bölümünde Nejat İşler damga vurdu Çukurun 3. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümünde Nejat İşler damga vurdu! Çukur'un 3. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur, bu hafta 83. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Kısa bir aranın ardından heyecanına kaldığı yerden devam eden Çukur'un oyuncu kadrosuna geçtiğimiz haftalarda Nejat İşler dahil oldu. Başarılı oyuncunun performansının yanısıra Çukur'da bu hafta Vartolu'nun gerçekleri öğrenmesi son bölüme damga vurdu. Heyecanlı bölüm sonrası yeni bölümde yaşanacaklar merak konusu oldu. Peki, Çukur'un 3. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılı bilgiler.

13.01.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında Mahsun ortaya çıkıyor

Çukur yeni bölüm fragmanında Mahsun ortaya çıkıyor!

Çukur dizisinin yayınlanacak yeni bölümü öncesinde ekranlara gelen fragmanda Mahsun hakkında sır perdesi aralanıyor. Son bölümün final sahnesinde ortaya çıkan Mahsun, yeni bölüm fragmanında açıkça görülüyor. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte detaylar

28.12.2019Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında sürpriz.. Mahsun geri mi döndü

Çukur yeni bölüm fragmanında sürpriz.. Mahsun geri mi döndü?

Çukur dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında dikkat çeken bir sahne yaşandı. Dizinin geçmiş bölümlerinde yer alan ismin diziye döndüğü iddia edildi. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte yeni bölüm fragmanı ve bu hafta meydana gelecek olaylar

23.12.2019Televizyon
Çukurun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur bu hafta 81. bölümü ile yayınlandı. Çukur'un son bölümünde Mansur'un geri dönmesi izleyenleri heyecanlandırdı. Azer’in saldırısı ile vurulan Cumali ise yaşam savaşı verdi. Dizinin son bölümü sonrası 82. bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılar.

21.12.2019Televizyon
Çukurun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur, bu hafta 78. bölümü ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Çukur'un son bölümünde, Çukur'da kadınların kaçırılması Koçavalıları devreye soktu. Mahalle İstanbul’un altını üstüne getirirken hapisten çıkan Vartolu’nun tepkisi ise merak konusu oldu. Peki, Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, yeni bölümle ilgili detaylar.

2.12.2019Televizyon
Çukur dizisinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur dizisinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur bu hafta 77. bölümü ile ekranlara geldi. Çukur'un son bölümünde Yamaç mahalleye gelen sürpriz misafiri karşısında şaşkına döndü. Heyecanlı bölüm sonrası Çukur'un haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Çukur dizisinin son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

25.11.2019Televizyon
Çukurun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği Çukur, pazartesi akşamı izleyici karşısına çıktı. Çukur'un bu haftaki 76. bölümüne Vartolu ve Ziya’nın karşılaşması damga vurdu. Heyecanlı bölümün ardından dizinin haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

17.11.2019Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç savaş ilan ediyor

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç savaş ilan ediyor!

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından ekranlara geldi. Yeni bölümden yayınlanan ilk sahneden Yamaç'ın mahalleye iddialı dönüşü dikkat çekerken, Yamaç yeni bir savaşın fitilini ateşliyor. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte son bölümün ardından gelen ilk fragman ve o sahneler..

10.10.2019Televizyon
Çukurun 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde Yamaç Timsahı öldürdü mü

Çukur'un 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Yamaç Timsah'ı öldürdü mü?

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Çukur, pazartesi akşamı sevenleriyle buluştu. Çukur'un ekranlara gelen 70. bölümünde Yamaç'ın Timsah’a peş peşe ateş etmesi damga vurdu. O anların ardından Timsah öldü mü? sorusu izleyenler tarafından merak konusu oldu. Peki, Çukur'un 71. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde başka neler yaşandı?

30.09.2019Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. 69. Bölüm 2. fragman

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. 69. Bölüm 2. fragman

Çukur dizisinin bu akşam yayınlanacak bölümü öncesinde bölümün fragmanı arka arkaya yayınlandı. Dizinin yeni bölüm de Yamaç'ın planı merak edilirken, Cumali'nin sözleri ise dikkat çekti. Peki Çukur'un yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin 69. bölüm fragmanında dikkat çeken sahneler

23.09.2019Televizyon
Çukur 3. sezon 2. bölümden yeni fragman ekranlara geldi.. Yamaçın yeni planı ne

Çukur 3. sezon 2. bölümden yeni fragman ekranlara geldi.. Yamaç'ın yeni planı ne?

Çukur dizisi geçtiğimiz hafta yeni sezonun ilk bölümü ile ekranlara gelmiş ve son bölümün ardından gelecek yeni bölüm fragmanı dizinin izleyenleri tarafından takip edilmeye başlanmıştı. Çukur dizisinin 3. sezonunun 2. bölümü için yeni bir fragman ekranlara geldi. Peki Çukur'un yeni bölümünde neler yaşanıyor? İşte Çukur yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

20.09.2019Televizyon
Çukur 3. sezon ilk bölüm fragmanları yayınlandı.. Çukur ne zaman başlayacak

Çukur 3. sezon ilk bölüm fragmanları yayınlandı.. Çukur ne zaman başlayacak?

Çukur dizisinin 3. sezonu bu hafta ekranlara gelecek. Çukur ekranlara gelmeden önce 2 farklı fragman ile izleyicilerine yeni sezonda neler yaşanacağını özetledi. Yayınlanan fragmanlarda İdris Koçovalı'nın öldüğünün görüntülenmesi ve ardından Yamaç Koçovalı'nın akıl hastanesindeki görüntüleri merak uyandırdı. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında dikkat çeken başka hangi olaylar var?

14.09.2019Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı... Uyanın İdris Koçavalı ölmüş...

Çukur dizisinin yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı... 'Uyanın! İdris Koçavalı ölmüş...'

Çukur dizisinin 3. sezonundan ilk sahne ekranlara geldi. Yayınlanan birinci bölüm fragmanında Cumali Koçavalı'nın sahnesi dikkat çekti. 'uyanın İdris Koçavalı ölmüş' diyerek kimsenin onu tutamadığı sahnede İdris'in diğer oğulları da bu sözleri duyuyor. Peki Çukur'un yeni sezonunda başka hangi detaylar var? İşte yayınlanan ilk fragman da meydana gelen olaylar

10.09.2019Televizyon
Çukur 3. sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı.. İdris Koçovalı ölüyor mu

Çukur 3. sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı.. İdris Koçovalı ölüyor mu?

Çukur dizisinin yeni sezonda yayınlanacağı tarih ve ilk bölümden görüntüler ekranlara geldi. Dizinin geçtiğimiz sezonda final sahnesi merakta bırakan bir kare ile sonlanmış izleyenler yeni bölümde o sahnenin nasıl devam edeceğini merak etmişlerdi. 3. sezon fragmanı da tamamen bu sahne ile başlıyor. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında başka hangi detaylar var?

9.09.2019Televizyon
Çukur 3. yeni sezon fragmanı yayınlandı Çukur ne zaman başlıyor

Çukur 3. yeni sezon fragmanı yayınlandı! Çukur ne zaman başlıyor?

Çukur 3. yeni sezon fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Yeni sezonu ile Show Tv ekranları üzerinden izleyicisiyle buluşacak olan Çukur dizisi, yeni oyuncu sürprizi ve İdris Koçovalı'nın ölümü ile dikkatleri üzerine çekti. Çukur'un ne zaman başlayacağı da fragman içerisinde yer alan bilgilerden birisi oldu. Peki, Çukur ne zaman yayınlanacak? İşte, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

8.09.2019Televizyon
Çukur 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukuru geri alacağım

Çukur 36. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 'Çukur'u geri alacağım!'

Aras Bulut İynemli, Deniz Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil ve Necip Memili gibi isimlerin rol aldığı Çukur dizinin merakla beklenen 2. sezon 3. bölümüne (36. bölüm) kısa bir süre kala, yeni bölümden bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman, yeni bölümde tansiyonun oldukça yüksek olacağının sinyalleri verildi. Peki, Çukur'un yeni bölüm fragmanında başka neler var? Yeni bölümde neler olacak?

26.09.2018Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında şok sahne

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında şok sahne!

Çukur dizisinin bu hafta yayınlanacak 31. bölümü öncesinde heyecan dolu bir fragman ekranlara geldi. Yamaç abisinin yaptıklarını öğreniyor mu? sorusu izleyicilerin merakla bekledikleri konuların arasında yer alıyor. Peki Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanın da başka neler yaşanıyor? İşte detaylar

26.05.2018Televizyon

Çukur dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta pazartesi akşamı yayınlanan Çukur'un son bölümünde Vartolu, Selim, Emrah ve Nazım arasındaki iş birliği giderek güçlenirken Yamaç’ın bu gizli ittifaktan nasıl etkileneceği akıllarda büyük bir soru işareti yarattı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.05.2018Televizyon
Çukur 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Vartoludan şaşırtan ittifak

Çukur 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Vartolu'dan şaşırtan ittifak

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur dizisinin merakla beklenen 25. bölüm 2. fragmanı izleyicilerle paylaşıldı. Yayınlanacak son bölümünde heyecanın dozunun iyi artacağı dizide, seyirciler 25. yeni bölüm 2. fragmanının belli olmasını sabırsızlıkla bekliyordu. Çukur'un yeni bölüme dair önemli ipuçları içeren fragmanında Nazım, Emrah ve Vartolu'nun buluşması dikkat çekiyor. Ayrıca fragmanın sonundan Vartolu'nun söylediği 'Yeni bir nizam kuruluyor, bizler bir tarafındayız eskiler de eskide kaldılar' sözleri seyircileri heyecanlandırdı. Peki, Çukur'un yeni bölüm fragmanında başka neler var? Çukur 25. bölümünde neler olacak?

15.04.2018Televizyon
Çukur 16. bölüm yeni fragmanı soru işareti bıraktı: Vartolu ölecek mi

Çukur 16. bölüm yeni fragmanı soru işareti bıraktı: Vartolu ölecek mi?

Çukur dizisinin yeni bölümü için geri sayım sürerken 2. fragman geldi. 12 Şubat Pazartesi tarihli bölüme dair önemli ipuçları veren Çukur 16. bölüm fragmanında ağırlıklı olarak Vartolu'nun sahneleri yer alıyor. Yamaç ile Vartolu’nun arasındaki büyük düello ise herkesin hayatını etkileyecek gibi görülüyor. İşte Çukur 16. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümün kısa bir özeti!

10.02.2018Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.. Vartoludan sürpriz hamle

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.. Vartolu'dan sürpriz hamle

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanları ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde yaşanan olayların ardından yeni bölümde neler yaşanacağı merakla beklenirken, fragman ekranlara geldi. Yeni bölümde Yamaç'ın tuzağa düştüğü ve para karşılığı tapuları verdiği kişinin aslında Vartolu olduğunu görüyor. Münir'in ortadan kaybolmasıyla ne yağacağını şaşırtan Yamaç, Münir'i yakalamasına rağmen Vartolu'nun karşısına çıkmasıyla şok oluyor. Peki Yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte ekranlara gelen o sahneler

19.01.2018Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ne zaman

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ne zaman?

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı uzun bir bekleyişin ardından yayınlandı. Yılbaşı sonrası ekran macerasına ara veren Çukur'un 11. bölüm fragmanına Vartolu, Yamaç ve Selim arasında geçen diyaloglar damga vurdu. Tansiyonun gittikçe yükseldiği son bölümde Yamaç, abisi Selim'le sert bir yüzleşme yaşamıştı. Peki Çukur dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

1.01.2018Televizyon
Çukur son bölüm sonrası 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur son bölüm sonrası 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur son bölümü ile yine aksiyon dolu dakikaları izleyicilerle buluştu. Vartolu ve Koçovalı ailesi arasında yaşanan olaylar bölüme damgasını vururken, Çukur son bölümünde Yamaç'ın hamleleri etkili oldu. Peki, Vartolu'nun duygu dolu mezarlık sahnesinin yer aldığı Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizi hakkında detaylı bilgiler

18.12.2017Televizyon
Çukur 9. bölüm yeni fragmanında Vartolunun gözleri yaşlı

Çukur 9. bölüm yeni fragmanında Vartolu'nun gözleri yaşlı!

Çukur yeni bölüm fragmanında annesinin mezarına giden Vartolu'nun gözleri dolmuştur. Yalnızlığını ve bugüne kadar yaşadığı tüm ezilmişliklerin yarattığı içsel baskıları bir kenara bırakan Vartolu, Çukur 9. yeni bölüm fragmanında annesi Mihriban'ın mezarı başında gözyaşlarına boğulmuştur. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanında ekrana gelen görüntülere göre neler yaşanacak? İşte, detaylı bilgiler

16.12.2017Televizyon
Çukur 8. bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaçın çıldırdığı olay ne

Çukur 8. bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç'ın çıldırdığı olay ne?

Çukur dizisinin son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. Dizinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Vartolu girdiği çıkmazdan kendini kurtarmaya çalışırken, Yamaç'ın üstüne çok farklı bir planla geliyor. Çukur dizisinin bu hafta yayınlanacak bölümü öncesinde ekranlara gelen fragman bölümde neler yaşanacağına dair detayları ortaya koydu. İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

9.12.2017Televizyon
Çukur son bölümün ardından 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur son bölümün ardından 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merakla araştırılmaya başlandı. Son bölümde Yamaç'ın Vartolu ile restleşmesi ve İdris Koçovalı'nın bu durumu gözlemlemesi gerginliğin tırmanmasına neden olmuştur. Peki, son bölümün ardından Çukur yeni bölüm fragmanındna son gelişmeler, ekranlara nasıl yansıyacaktır? İşte, izleyicilerin merakla beklediği fragman hakkında detaylı bilgiler

3.12.2017Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında gözler Selimin üzerinde

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanında gözler Selim'in üzerinde

Çukur dizisi bu akşam yayınlanacak bölümü öncesinde ekranlara gelen fragmanlarıyla dikkat çekti. Dizinin bu akşamki bölümü öncesinde Selim'in yaptıkları ortaya çıkacak mı sorusu izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yamaç ailenin içindeki haini ortaya çıkarmaya çalışırken kimsenin haberi olmadan bir plan hazırlıyor. Peki Çukur 5. bölümde neler yaşanacak? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

18.11.2017Televizyon