EKSTRA
MENÜ

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 202 haberi bulunmuştur.

Çukur Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Çukur 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur 116. son bölüme Yamaç ve Amcanın karşılaşması damga vurdu

Çukur 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 116. son bölüme Yamaç ve Amca'nın karşılaşması damga vurdu

Çukur yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Yamaç'ın mahalleye geri döndüğü 15 Şubat tarihli Çukur 116. son bölümünde, Kulkan'ın Efsun'u koz olarak kullanması dikkat çekti. Pazartesi akşamları ekranlara gelen dizinin son bölümüne ise Yamaç ve Amca'nın karşılaşması damga vurdu. Tüm bu heyecanlı anların ardından gözler Çukur 117. yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Çukur son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

15.02.2021Televizyon
Çukur 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur yeni bölümde Cumali Amca krallığını ilan ediyor

Çukur 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölümde Cumali Amca krallığını ilan ediyor!

Çukur 116. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkan Çukur'un 116. yeni bölüm fragmanında Amca'nın mahalleden tezahüratlarla geçmesi dikkat çekti. Yamaç'ın Amca ile karşılaştığı anlar ise Çukur'un yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Yamaç’ın geri döndüğünü duyan Kulkan'ın Efsun kozunu kullanmak için harekete geçmesi bu hafta heyecanlı anlara neden olacak. Çukur yeni bölümü ile 15 Şubat akşamı izleyici karşısına çıkacak. İşte, Çukur 116. yeni bölüm ve bu hafta yaşanacaklar.

14.02.2021Televizyon
Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Afganistana kaçırılan Yamaç kurtulacak mı

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Afganistan'a kaçırılan Yamaç kurtulacak mı?

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur'un 8 Şubat tarihli fragmanına Kulkan tarafından Afganistan'a kaçırılan Yamaç'ın işkence gördüğü sahneler damga vurdu. Yamaç'ın Afganistan'da yaşadığı değişim dikkat çekerken, Aliço ile karşılaşması merak uyandırdı. Çukur, yeni bölümü ile 8 Şubat akşamı izleyici ile buluşacak. İşte, Çukur 4.sezon 23.bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacaklar.

6.02.2021Televizyon
Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur son bölüme Efsunun kaçırılması damga vurdu

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur son bölüme Efsun'un kaçırılması damga vurdu

Çukur 115. yeni bölüm fragmanı, son bölümün hemen ardından merak konusu oldu. Çukur'un 1 Şubat tarihli son bölümünde Çağatay'ın ölümü üzerine rahat nefes alacağını düşünen Yamaç'ın Efsun'un evden gittiğini öğrenmesi ekranlara geldi. Efsun için Kulkan ile karşılaşan Yamaç'ın beklemediği hamle ile karşılaşması ise son bölümde heyecan dolu anlara neden oldu. Çukur son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanına gözler çevrildi. Peki, Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölümde yaşananlar ve yeni bölümle ilgili bilgiler

2.02.2021Televizyon
Çukur 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur yeni bölümde Vartolu mahalleye geri mi dönüyor

Çukur 114. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölümde Vartolu mahalleye geri mi dönüyor?

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları sevenleri ile buluşan Çukur'un 1 Şubat tarihli yeni bölüm fragmanında Vartolu'nun hazırlandığı görüntüler, Vartolu mahalleye geri mi dönüyor sorusunu akıllara getirdi. Efsun'u kovan Sultan'ın Yamaç'a yalan söylemesi de çarpıcı gelişmelerden oldu. Çukur 4. sezon 22. yeni bölümü ile 1 Şubat'ta dizi severlerin karşısına çıkacak. İşte, Çukur 114. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

31.01.2021Televizyon
Çukur 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Çukur yeni bölümde Vartolu ortaya çıkıyor

Çukur 112. yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Çukur yeni bölümde Vartolu ortaya çıkıyor

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un 112. yeni bölüm fragmanında Cumali'nin oturduğu yerde görülen bomba gerilim dolu anlara sahne oldu. Afganistan’da olan Vartolu'nun ekranlara geldiği Çukur yeni bölüm fragmanında Çağatay'ın söylediği sözler dikkat çekti. Çukur 4. sezon 20. bölümü ile 18 Ocak Pazartesi akşamı diziseverlerin karşısına çıkacak. İşte, Çukur yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

16.01.2021Televizyon
Çukur 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı -Çukur yeni bölüm fragmanına Çağatayın oyunu damga vurdu

Çukur 111. yeni bölüm fragmanı yayınlandı -Çukur yeni bölüm fragmanına Çağatay'ın oyunu damga vurdu

Çukur 111. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un 11 Ocak tarihli yeni bölüm fragmanına Erdenet'lerin sonunu getirmek için hız kesmeden planlarına devam eden Yamaç'ın Efsun'u kendi evlerine yerleştirmesi dikkat çekti. Geri gelen Çağatay'ın kurduğu tuzak ise Çukur yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Çukur 4. sezon 19. bölümü ile 11 Ocak Pazartesi akşamı diziseverlerin karşısına çıkacak. İşte, Çukur yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

9.01.2021Televizyon
Çukur 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur yeni bölümde Kulkan Ogeday için harekete geçiyor

Çukur 110. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur yeni bölümde Kulkan Ogeday için harekete geçiyor

Çukur 110. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları diziseverlerle buluşan Çukur'un yeni bölüm fragmanında Ogeday'ı kurtarmak için harekete geçen Kulkan'ın çukura düştüğü anlar dikkat çekti. Yamaç'ın Cengiz'e iki bilmece sorduğu Çukur 4. sezon 18. bölüm fragmanında Cengiz'in yapacağı hamle merak konusu oldu. Çukur yeni bölümü ile 4 Ocak Pazartesi akşamı diziseverler ile buluşacak. İşte, Çukur 110. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacaklar.

3.01.2021Televizyon
Çukur 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur yeni bölümde Cengiz Erdeneti köşeye sıkıştıran hamle

Çukur 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur yeni bölümde Cengiz Erdenet'i köşeye sıkıştıran hamle

Çukur 109. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları diziseverlerin karşısına çıkan Çukur'un yayınlanan yeni bölüm fragmanında Efsun ve Nehir’i kurtarmak için Çukur'un harekete geçmesi dikkat çekti. Cengiz’i köşeye sıkıştıracak planını devreye sokan Yamaç'ın hamlesi ise Çukur 4. sezon 17. yeni bölüm fragmanına damga vurdu. Çukur 109. yeni bölümü ile 28 Aralık Pazartesi akşamı izleyicilerle buluşacak. İşte, Çukur yeni bölüm fragmanından görüntüler ve 109. bölümün özeti.

27.12.2020Televizyon
Çukur 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur 4. sezon 16. son bölüm özeti

Çukur 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 4. sezon 16. son bölüm özeti

Çukur son bölümü sonrası 109. yeni bölüm fragmanına gözler çevrildi. Selim'in ölümü sonrası Koçovalılar ve Erdenetler arasındaki savaşın kızıştığı Çukur 108. son bölümde Kulkan’ın hamlesi dikkat çekti. Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur'un 21 Aralık tarihli bölümünde Nehir ve Efsun’un rehin tutulması dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Çukur 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Çukur 4. sezon 16. son bölüm özeti ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

21.12.2020Televizyon
Çukur 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur 4. sezon 15. son bölüm özeti (14 Aralık)

Çukur 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 4. sezon 15. son bölüm özeti (14 Aralık)

Çukur 108. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Selim'in intikamını almak için Yamaç’ın Cengiz’in fabrikalarını patlattığı 14 Aralık tarihli Çukur'un 107. son bölümüne Erdenetler ve Koçovalılar arasında yaşananalar damga vurdu. Uzun süredir Erdenetler ve Koçovalılar arasındaki savaşı uzaktan izleyen Kulkan'ın harekete geçmesi ise Çukur'un son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından gözler Çukur'un yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Çukur 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm özeti ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

14.12.2020Televizyon
Çukur 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Çukur 4. sezon 14. son bölüm özeti

Çukur 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 4. sezon 14. son bölüm özeti

Çukur 107. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Çağatay’ın kurduğu tuzakla Selim'in ölmesi Çukur'un bu haftaki yayınlanan 106. bölümüne damga vurdu. Selim'in vurulmasıyla çılgına dönen Akın'ın Erdenetler'in evine saldırı düzenlemesi ise Çukur'un 4. sezon 14. son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. Tüm bunların ardından gözler Çukur'un yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Çukur 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm özeti ve yeni bölümle ilgili merak edilenler.

8.12.2020Televizyon
Çukur 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 14. bölümde Selim Yamaç’ın kucağında ölüyor...

Çukur 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 14. bölümde Selim Yamaç’ın kucağında ölüyor...

Çukur 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanlı bölümle ekranlara gelmeye hazırlanan Çukur'un yeni bölüm fragmanında Çağatay’ın kurduğu tuzak dikkat çekti. Selim Koçovalı'nın elinde tapularla mahalleye döndüğü Çukur 4. sezon 14. bölüm fragmanına, Yamaç'ın kollarındayken son nefesini vermesi damga vurdu. Tüm bu gelişmelerin ardından akıllara, Selim öldü mü sorusu geldi. İşte, Çukur 106. yeni bölüm 2. fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

6.12.2020Televizyon
Çukur 4. Sezon 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Çukur 104. yeni bölüm fragmanında Yamaç eve dönüyor

Çukur 4. Sezon 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Çukur 104. yeni bölüm fragmanında Yamaç eve dönüyor

Çukur 104. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur'un yeni bölüm fragmanında Sultan'ın Yamaç’ı eve çağırması dikkat çekerken Cengiz Erdenet'in planı heyecanı anlara neden oldu. Yamaç'ın işkenceye uğradığı sahne ise fragmana damga vurdu. Çukur 104. yeni bölümüyle 23 Kasım Pazartesi akşamı sevenleriyle buluşacak. İşte, Çukur 4.Sezon 12.bölüm 2.fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

22.11.2020Televizyon
Çukur 104. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 11. bölüm özeti (16 Kasım)

Çukur 104. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 11. bölüm özeti (16 Kasım)

Çukur 104. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Sefa'nın mahalleyi bastığı Çukur 4. sezon 11. bölümü sonrası izleyici karşısına çıkan yeni bölüm fragmanında, Yamaç ve Sultan'ın karşılaşması dikkat çekti. Sultan'ın Yamaç'ı yemeğe çağırması fragmanda merak uyandıran diğer gelişmelerden oldu. Çukur yeni bölümüyle 23 Kasım'da ekranlarda olacak. İşte, Çukur 104. yeni bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Çukur son bölümde yaşananların özeti.

16.11.2020Televizyon
Çukur 103. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 10. son bölümde Efsun...

Çukur 103. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 10. son bölümde Efsun...

Çukur yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. 9 Kasım tarihli Çuku'un son bölümünde Cumali'nin Efsun'u öldürecekken Yamaç'ın Efsun'un hamile olduğunu söylemesi damga vurdu. Son bölüm sonrası Çukur 4. sezon 11. bölüm fragmanında evde yaşanan gerginlik ve Cumali'nin masayı terk etmesi dikkat çekti. Sultan'ın odasından çıkmaması ise merak uyandırdı. İşte, Çukur 103. yeni bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Çukur son bölümde yaşananların özeti.

10.11.2020Televizyon
Çukur 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Efsun hamile mi

Çukur 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Efsun hamile mi?

Çukur yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur'un 102. bölüm fragmanında Yamaç'un Cumali'ye Efsun'un hamile olduğunu söylemesi damga vurdu. Efsun ve Çağatay Erdenet arasında geçen konuşma da dikkat çeken gelişmelerden oldu. Çukur yeni bölümüyle 9 Kasım akşamı diziseverlerin karşısına çıkacak. İşte, Çukur 102. yeni bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

7.11.2020Televizyon
Çukur 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 9. son bölümde yaşananlar (2 Kasım)

Çukur 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 9. son bölümde yaşananlar (2 Kasım)

Çukur'un yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. Cumali'nin Efsun'a silah doğrultup "İdris Koçavalı'nın selamı var" dediği anların dikkat çektiği 2 Kasım tarihli Çukur 4. sezon 9. son bölümü sonrası ekranlara gelen yeni bölüm fragmanında, Sultan'ın Aliço'ya söyledikleri merak uyandırdı. Cumali'nin Yamaç'la yumruk yumruğa girmesi ise Çukur'un son bölümüne damga vuran diğer anlardan oldu. İşte, Çukur 102. yeni bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Çukur son bölümde yaşananların özeti.

2.11.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 9. bölüm 2 fragmanında Cumali Efsunu vuracak mı

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 9. bölüm 2 fragmanında Cumali Efsun'u vuracak mı?

Çukur 101. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çağatay Erdenet'in ortaya çıktığı son bölümün ardından Çukur'un yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Cumali'nin Yamaç'la yumruk yumruğa girmesi dikkat çekti. Çukur 4. sezon 9. bölüm fragmanına Cumali'ni Efsun'a silah doğrultup "İdris Koçavalı'nın selamı var" demesi ise damga vurdu. Peki, Cumali Efsun'u vuracak mı? Çukur'un 2 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde merak edilen sorular yanıt bulacak. İşte, Çukur yeni bölüm fragmanı ve özeti.

2.11.2020Televizyon
Çukur 101. yeni bölümden ilk sahne yayınlandı - Çukur 4. sezon 8. bölüm özeti (26 Ekim)

Çukur 101. yeni bölümden ilk sahne yayınlandı - Çukur 4. sezon 8. bölüm özeti (26 Ekim)

Çukur'un son bölümünün hemen ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı. Çukurlu bir kızın şiddet görmesi üzerine Yamaç Vartolu ve Çukur halkının harekete geçtiği Çukur 4. sezon 8. bölüm sonrası yayınlanan yeni bölüm fragmanında, Cumali'nin Akın'a hesap sorması ekranlara geldi. Çağatay Erdenet'in Yamaç'ın karşısına çıkması ise Çukur son bölümünde dikkat çeken gelişmelerden oldu. İşte, Çukur 101. yeni bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Çukur son bölümde yaşananların özeti.

26.10.2020Televizyon
Çağatay Erdenet Çukura geri mi döndü Çukur 100. yeni bölüm fragmanında sürpriz anlar

Çağatay Erdenet Çukur'a geri mi döndü? Çukur 100. yeni bölüm fragmanında sürpriz anlar

Çukur dizisinin ekranlara gelen yeni bölüm fragmanında sürpriz anlar yaşandı. 4. sezonuyla ekran macerasına devam eden Çukur'un bu haftaki yeni bölüm fragmanında Çağatay Erdenet karakterinin görülmesi izleyenlerin aklına, Çağatay Erdenet Çukur'a geri mi döndü? sorusunu getirdi. Vartolu, Yamaç ve bütün Çukur halkının kadına şiddet konusunda harekete geçtiği fragmanda Yamaç'ın Cengiz'e meydan okuması dikkat çekti. Çukur 26 Ekim Pazartesi akşamı ekranlara gelecek. İşte, Çukur 100. yeni bölüm fragmanından görüntüler..

25.10.2020Televizyon
Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı - Çukur 4. sezon 7. bölüm özeti (19 Ekim)

Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı - Çukur 4. sezon 7. bölüm özeti (19 Ekim)

Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölümden ilk sahne yayınlandı. Yamaç'ın Çukur'u Erdenetlere karşı uyardığı Çukur 4. sezon 7. bölümü sonrası ekranlara gelen yeni bölüm fragmanında Yamaç'ın gözyaşları içinde Aliço'nun kollarında ağlaması dikkat çekti. Vartolu'nun Karaca'yı bulması ise Çukur'un son bölümünde dikkat çeken diğer gelişmelerden oldu. İşte, Çukur 100. yeni bölümden ilk sahne ve kaçıranlar için Çukur son bölümde yaşananların özeti.

19.10.2020Televizyon
Çukur 100. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 7. bölüm fragmanında Yamaç gerçeği öğreniyor

Çukur 100. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 7. bölüm fragmanında Yamaç gerçeği öğreniyor

Çukur 100. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Cengiz Erdenet'in Yamaç'a Arık'ı öldürenin abisi olduğunu söylediği Çukur 4. sezon 7. bölüm fragmanında, Yamaç'ın Çukur'u Erdenetlere karşı uyarması dikkat çekti. Cumali, "Gerekirse düşmanıma bıçağı sokarım, gerekirse kendi kafama sıkarım" dediği sözler ise fragmanda merak uyandıran anlardan oldu. İşte, Çukur 100. bölüm fragmanı ve bu haftaki bölümde yaşanacakların özeti.

18.10.2020Televizyon
Çukur 100. yeni bölüm ilk sahne izle - Çukur 99. son bölüm özeti (4. sezon 6. bölüm)

Çukur 100. yeni bölüm ilk sahne izle - Çukur 99. son bölüm özeti (4. sezon 6. bölüm)

Çukur yeni bölüm fragmanı 99. bölümün ardından yayınlandı. Cumali ve Seren Erdenet'in karşı karşıya geldiği Çukur 100. yeni bölüm fragmanında Cumali'nin sözleri dikkat çekti. Her hafta Pazartesi akşamları dizi severlerin karşısına çıkan Çukur'un 12 Ekim tarihli son bölümünde ise Çukur'u silahlı adamların basması ve Cumali ve Arık'ın yaptığı konuşma heyecanlı anlara neden olmuştu. İşte, Çukur 4. sezon 7. yeni bölüm fragmanından ilk görüntüler ve bu haftaki son bölümde yaşananların özeti.

13.10.2020Televizyon
Çukur 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 6. bölüm fragmanında Cumali ve Arık karşı karşıya

Çukur 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 6. bölüm fragmanında Cumali ve Arık karşı karşıya!

Çukur 99. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Karaca ve Akın'ın konuşmasının yer aldığı Çukur'un 4. sezon 6. bölüm fragmanında Karaca'nın, Akın'a destek vermesi dikkat çekti. Cumali ve Arık'ın karşı karşıya geldiği anlar Çukur yeni bölüm fragmanına damga vuran diğer anlardan oldu. Her hafta Pazartesi akşamları diziseverlerin karşısına çıkan Çukur yeni bölümüyle 12 Ekim tarihinde ekranlara gelecek. İşte, Çukur 99. bölüm fragmanı ve bu hafta yeni bölümde yaşanacakların özeti.

11.10.2020Televizyon
Çukur 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Çukur 4. sezon 4. son bölüm özeti

Çukur 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Çukur 4. sezon 4. son bölüm özeti

Çukur 98. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. Her hafta pazartesi akşamları yayınlanan Çukur'un 28 Eylül tarihli son bölümünde Azer'e silah doğrultan Karaca'nın Azer'i vurması ekranlara damga vurdu. Azer'in başında Karaca'nın ağlaması dikkat çeken diğer noktalardan oldu. Heyecanlı bölümün ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Yamaç'ın "Ben bu herifi indireceğim." sözleri heyecan yarattı. İşte, Çukur 98. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

29.09.2020Televizyon
Çukur 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 3. son bölüm özeti (21 Eylül 2020)

Çukur 97. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Çukur 4. sezon 3. son bölüm özeti (21 Eylül 2020)

Çukur 97. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı. 21 Eylül Pazartesi akşamı izleyici karşısına çıkan Çukur'un son bölümünde Karaca ve Azer'in düğününe gelen Sultan'ın Karaca'ya Azer'in ellerinde İdris Koçavalı'nın kanının olduğunu söylemesi dikkat çekti. Heyecanlı bölümün ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Yamaç ve Vartolu'nun zor anları merak uyandırdı. Karaca'nın Azer'e silah doğrultması ise yeni bölüm fragmanında çarpıcı anlardan oldu. İşte, Çukur 97. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

22.09.2020Televizyon
Çukur 96. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur son bölüm özeti (14 Eylül 2020)

Çukur 96. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur son bölüm özeti (14 Eylül 2020)

Çukur 96. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekranlara geldi. 14 Eylül tarihinde izleyici karşısına çıkan Çukur'un son bölümünde Cumali tarafından vurulan Yamaç'ın kaçırılması dikkat çekti. Heyecanlı bölümün ardından dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Seren'in "Çukur'a mı taşınıyoruz?" sözleri merak uyandırdı. Diğer yandan Çukur'dan ayrılan Yamaç'ın Efsun'un evine gitmesi ise Çukur yeni bölüm fragmanına damga vurdu. İşte, Çukur 96. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

14.09.2020Televizyon
Çukurda Yamaç öldü mü Çukur son bölümün ardından 4. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur'da Yamaç öldü mü? Çukur son bölümün ardından 4. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı

Çukur 4.yeni sezon ilk bölümü pazartesi akşamı ekranlara geldi. Yeni karakterlerin katıldığı dizinin ilk bölümünde, Arık Böke Erdenet ve Yamaç'ın yüzleştiği sahne aksiyon dolu anları ekranlara getirdi. Dizinin final anında Cumali'nin tetiği çekmesi ise izleyenlerin aklına "Yamaç öldü mü?" sorusunu getirdi. Son bölümün ardından yayınlanan Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç'ın hastaneye kaldırıldığı anlar ekranlara yansıdı. İşte, Çukur, yeni sezon ilk bölüm özeti ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili ayrıntılar.

7.09.2020Televizyon
Çukur bu akşam yayınlanacak mı Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı..

Çukur bu akşam yayınlanacak mı? Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı..

Çukur dizisinin corona virüsü nedeniyle alınan önlemler dahilinde yeni bölümleri geçtiğimiz hafta ekranlara gelmemişti. Bu haftaki bölüm öncesinde yayınlanan fragman ile Çukur bu akşam yayınlanacak mı sorusu da yanıt bulmuş oldu. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Dizinin bu akşam ki bölümünde neler olacak? İşte Çukur fragmanından ekranlara yansıyan o sahneler

20.04.2020Televizyon
Çukurun son bölümü sonrası 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümü sonrası 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Çukur, bu hafta 92. bölümü ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Çukur'un yayınlanan son bölümüne Arık Böke Erdenet'in Yamaç'la karşı karşıya geldiği sahne damga vurdu. Oyuncu Barış Arduç'un hayat verdiği Arık Böke Erdenet karakterinin dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merak konusu. Gözler şimdi Çukur'un yeni bölüm fragmanında. Peki, Çukur'un son bölümü sonrası 93. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.03.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında Arık Böke Erdenet Yamaçla karşı karşıya Çukur 92. bölüm 2. fragmanı

Çukur yeni bölüm fragmanında Arık Böke Erdenet Yamaç'la karşı karşıya! Çukur 92. bölüm 2. fragmanı

Çukur'un yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Pazartesi akşamı 92. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak olan Çukur'un yeni bölüm fragmanında Yamaç ve Arık Böke Erdenet'in karşı karşıya gelmesi heyecanlandırıcı gelişmelerin sinyallerini verdi. İdris Koçavalı'nın kahvesine gelen Arık Böke Erdenet'in dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merak konusu oldu. Peki, Çukur yeni bölümde neler olacak? İşte, Çukur'un 92. bölüm 2. fragmanından görüntüler ve bu hafta dizide yaşanacaklara dair bazı ipuçları.

15.03.2020Televizyon
Çukur 92. bölümden ikinci fragman yayınlandı

Çukur 92. bölümden ikinci fragman yayınlandı!

Aras Bulut İynemli, Öner Erkan, Perihan Savaş, Şenay Gürler ve Erkan Kolçak Köstendil gibi isimerin rol aldığı Çukur, gelecek hafta 92. bölümüyle yayınlanacak. Çukur'un yeni bölümüne kısa bir süre kala, ikinci fragman da dizisseverlerle paylaşıldı. İşte, Çukur'un yeni bölüm fragmanları...

14.03.2020Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Cumali, Çağatayın peşinde

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Cumali, Çağatay'ın peşinde!

Çukur dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde Cumali, Damla'nın yaşadıkları ardından hedefine Çağatay'ı aldı. Peki dizinin yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte Çukur yeni bölüm fragmanı ve detaylar

7.03.2020Televizyon
Çukurun 87. bölümünde neler olacak İşte yeni bölüm fragmanları

Çukur'un 87. bölümünde neler olacak? İşte yeni bölüm fragmanları

Çukur dizisi bu hafta 87. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Selim, Cumali ve Akın etkisiz hale gelince Çukur’u kimin koruyacağı merak konusu olacak. Öte yandan Çağatay, bütün gücüyle Çukur’un üstüne yürümeye devam edecek. Peki, Çukur'un yeni bölümünde başka neler olacak?

9.02.2020Televizyon
Çukurun son bölümünde Nejat İşler damga vurdu Çukurun 3. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümünde Nejat İşler damga vurdu! Çukur'un 3. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur, bu hafta 83. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Kısa bir aranın ardından heyecanına kaldığı yerden devam eden Çukur'un oyuncu kadrosuna geçtiğimiz haftalarda Nejat İşler dahil oldu. Başarılı oyuncunun performansının yanısıra Çukur'da bu hafta Vartolu'nun gerçekleri öğrenmesi son bölüme damga vurdu. Heyecanlı bölüm sonrası yeni bölümde yaşanacaklar merak konusu oldu. Peki, Çukur'un 3. sezon 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılı bilgiler.

13.01.2020Televizyon
Çukurun son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Çukur bu hafta 81. bölümü ile yayınlandı. Çukur'un son bölümünde Mansur'un geri dönmesi izleyenleri heyecanlandırdı. Azer’in saldırısı ile vurulan Cumali ise yaşam savaşı verdi. Dizinin son bölümü sonrası 82. bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, ayrıntılar.

21.12.2019Televizyon
Çukur son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı mı Cumali öldü mü

Çukur son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne yayınlandı mı? Cumali öldü mü?

Çukur dizisinin yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk sahne yayınlandı mı sorusu izleyenlerde merak uyandırdı. Dizinin son bölümünün final sahnesinde ise Cumali vuruldu.. Cumali'nin ölüp, ölmeyeceği ise açıklanmadan son bölüm final yaptı..

17.12.2019Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Vartolu Almanyada

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Vartolu Almanya'da

Çukur dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında Vartolu ve Medet Almanya'ya gidiyor. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

14.12.2019Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı ve 80. bölümden ilk sahne yayınlandı mı

Çukur yeni bölüm fragmanı ve 80. bölümden ilk sahne yayınlandı mı?

Çukur dizisinin bölüm sonlarının ardından yayınlanan yeni bölümden ilk sahne bu hafta ekranlara gelmedi. Dizinin son bölümünde yaşananların ardından yeni bölümden ilk sahne ekranlara gelmeyince dizinin takipçileri bu sorunun cevabını merak ettiler.. Peki Çukur yeni bölüm fragmanı ve 80. bölümden ilk sahne yayınlandı mı?

12.12.2019Televizyon
Çukur 79. bölümde neler olacak Kemal ölüyor mu İşte yeni bölüm fragmanı

Çukur 79. bölümde neler olacak? Kemal ölüyor mu? İşte yeni bölüm fragmanı

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında bir ismin diziye veda ettiği ima edilirken, yeni bölüm açıklamasında da sevilen bir oyuncunun diziden ayrılacağı belirtilmişti. Yayınlanan fragmanda da Kemal'in vurulduğu görülüyor. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin bu akşam ki bölümü öncesinde yaşananlar

9.12.2019Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Hangi isim veda ediyor

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Hangi isim veda ediyor?

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm açıklamasında sevilen bir ismin diziye veda ettiği belirtilirken hangi oyuncunun diziden ayrıldığı yeni bölümde açıklanacak. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor?

7.12.2019Kelebek
Çukurun 78. Bölümünde neler olacak İşte yeni bölüm fragmanları

Çukur'un 78. Bölümünde neler olacak? İşte yeni bölüm fragmanları

Çukur dizisi bu hafta 78. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde Azer ve Efsun cephesi giderek kalabalıklaşırken Koçovalılar her zamanki gibi nefesleri kesecek bir planla onları hiç beklemedikleri şekilde vuracak. Peki, Çukur'un 78. bölümünde başka neler olacak?

1.12.2019Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı Koçavalılar Çukurun kızlarını kurtarabilecek mi

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Koçavalılar Çukur'un kızlarını kurtarabilecek mi?

Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur'un bu haftaki 78. bölümünde Çukur'lu kadınların kaçırılması mahallede olay yaratacak. Mahalleli kaçırılan kadınlar için Koçavalılar'dan yardım bekleyecek. Peki, Çukur yeni bölümünde başka neler olacak? Koçavalılar Çukur'un kızlarını kurtarabilecek mi? İşte, Çukur'un yeni bölüm fragmanı.

29.11.2019Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte yeni bölümdeki o sahne

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte yeni bölümdeki o sahne

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Azer karşılaştığı durum karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor. Azer annesinin sözleri karşısında şok oluyor. Yaşadıkları zor durumun ardından Yamaç'ın sayesinde kurtulduğu söyleyen Azer'in annesi yaşanan olayı anlatıyor. Peki bu durumun ardından yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Çukur yeni bölüm fragmanında ekrana gelen o sahne

15.11.2019Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç, Akın gerçeğini böyle öğrendi

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç, Akın gerçeğini böyle öğrendi

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Çukur'da dengeler değişiyor... Yamaç, Akın'ın yaptığı büyük hatayı öğreniyor ve onu Çukur'dan kovuyor. İşte yeni bölüm fragmanında ekrana gelen o sahneler

25.10.2019Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaçtan saklanan sır ne

Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç'tan saklanan sır ne?

Çukur dizisi bir çok dizi gibi geçtiğimiz hafta yayınlanmamıştı. Milli maç nedeniyle yayınlanmayan dizinin yeni bölümü bu hafta ekranlara gelecek. Dizinin yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise Yamaç'tan saklanan sırrın ne olduğu herkes tarafından merak ediliyor. Peki Çukur yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak?

16.10.2019Televizyon
Çukur bu akşam saat kaçta Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç tüm hesapları bozuyor

Çukur bu akşam saat kaçta? Çukur yeni bölüm fragmanında Yamaç tüm hesapları bozuyor!

Çukur yeni bölüm fragmanları ekranlara geldi. Dizinin bu akşamki bölümünde yaşanacak olayların anlatıldığı özet görüntülerde Yamaç'ın mahalleye dönüşü tüm hesapları bozuyor. Akın'ın yaptığı iş birliklerinin ardından Yamaç'ın mahalleye dönmesi beklemediği bir hamle olurken, Azer, Yamaç'tan intikamını almak için tüm planları değiştiriyor. Peki Çukur dizisi bu akşam saat kaçta yayınlanacak? İşte yeni bölüm fragmanında dikkat çeken o sahneler..

7.10.2019Televizyon
Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç mahallede böyle karşılandı

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. Yamaç mahallede böyle karşılandı

Çukur dizisinin bu hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde yaşananların ardından Yamaç mahalleye geri dönüyor. Mahallenin Yamaç'ı karşılaşması da Akın'ı zor durumda bırakıyor. İşte Çukur'da bu hafta yaşanacak olaylar.

4.10.2019Televizyon
Çukurun 70. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Çukur'un 70. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Çukur dizisi bu hafta 70. bölümüyle ekran önüne çıkacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde cezaevinden kaçan Cumali intikam ateşiyle yanacak. Öte yandan yayınlanan fragmanlarda Azer ve ailesinin ateş hattında kaldığı ve başka bir hapishaneye nakledilen Vartolu Salih’in sorunlar yaşadığı görülüyor. Peki, Çukur'un 70. bölümünde neler olacak?

29.09.2019Televizyon