GeriTelevizyon Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pazartesi akşamları yayınlanan Çukur, bu hafta 78. bölümü ile izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Çukur'un son bölümünde, Çukur'da kadınların kaçırılması Koçavalıları devreye soktu. Mahalle İstanbul’un altını üstüne getirirken hapisten çıkan Vartolu’nun tepkisi ise merak konusu oldu. Peki, Çukur'un son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, yeni bölümle ilgili detaylar.

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur 2 Aralık akşamı izleyici karşısına çıktı. Dizinin bu haftaki bölümünde Çukur'da hiç beklenmeyen bir olay meydana geldi. Çukur'da kadınların kaçırılmasının ardından Koçavalıların ne yapacağı merak uyandırdı. Peki, Çukur'un 79. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı zaman haberlerimizde yer vereceğiz. 

Çukur'un 78. Bölümünde neler oldu?

Çukurlu kadınların kaçırılması mahallede şok etkisi yaratacak. Bütün Çukur korku içindeyken herkes Koçovalılardan yardım bekleyecek.

Azer ve Efsun cephesi giderek kalabalıklaşırken Koçovalılar her zamanki gibi nefesleri kesecek bir planla onları hiç beklemedikleri şekilde vuracak. Mahalleliler bütün İstanbul’a yayılıp Koçovalılara yardım edecek ve Çukur’un İstanbul’da olduğu bir kez daha ortaya çıkacak. Mahalle İstanbul’un altını üstüne getirirken hapisten çıkan Vartolu’nun ne yapacağı büyük merak konusu olacak.

Azer ve Yamaç’ın arasındaki gerilim giderek tırmanırken, Koçovalı erkeklerinin kendilerini içinde bulacakları aksiyon dolu anlar ise ekran başındakilerin nefesini kesecek.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle