MENÜ

Cami

Cami ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cami haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 37.876 Cami haberi bulunmuştur.

Cami Haberleri

New Jerseyde bir Türk daha Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

New Jersey'de bir Türk daha Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

ABD'de Türklerin en yoğun yaşadığı New Jersey eyaletinde bir Türk vatandaşı daha yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle yaşamını yitirdi.

31.03.2020Dünya
Öğle namazı kaç rekattır nasıl kılınır

Öğle namazı kaç rekattır nasıl kılınır?

Corona Virüs önlemleri kapsamında bir süre cami de namaz kılmanın tavsiye edilmediği bu dönemde vatandaşlar dini ibadetlerini evlerinde yerine getiriyorlar. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, corona virüsü kapsamında alınan önlemler doğrultusunda ‘cuma namazı yerine öğle namazının kılınması yeterlidir.’ açıklamasında bulundu. Açıklama ardından öğle namazının kılınışı ve rekat bilgileri bir kez daha gündeme geldi. Peki, öğle namazı kaç rekattır? Öğle namazı nasıl kılınır? Öğle namazı kılınışı ile ilgili bilgiler…

31.03.2020Gündem
Hatay’ın bazı ilçelerinde caddeler ve sokaklar trafiğe kapatıldı

Hatay’ın bazı ilçelerinde caddeler ve sokaklar trafiğe kapatıldı

Hatay’ın Kırıkhan, Reyhanlı ve İskenderun ilçelerinde korona virüs (Kovid-19) mücadeleleri tedbirleri kapsamında merkezi bölgeler trafiğe kapatıldı.

30.03.2020Gündem
Stor perdeler çıkarmadan en kolay nasıl temizlenir

Stor perdeler çıkarmadan en kolay nasıl temizlenir?

Stor perdeler mekanizmalı olduklarından dolayı tül perdeler gibi kolayca çıkarılıp çamaşır makinesinde yıkanmazlar. Bu nedenle stor perdeleri bulundukları yerde temizlemek zorunda kalabiliriz. Peki, bu temizliği nasıl yapabiliriz? İşte öneriler…

30.03.2020Evdehayat
Avusturya’nın kamu TV’sinde ilk kez Müslümanlar için dini program

Avusturya’nın kamu TV’sinde ilk kez Müslümanlar için dini program

Avusturya’da alınan önlemler kapsamında cami ve ibadethanelerin kapalı olması nedeniyle ülkenin kamu yayıncı kuruluşu Avusturya Radyo ve Televizyonu’nda (ORF) ilk defa Müslümanlara yönelik dini içerikli program yayımlandı. İmam ve Öğretim Görevlisi Ramazan Demir: “Çekimler esnasında, programın yapım sorumlusu, ezan ve Kur’an-ı Kerim tilavetinden çok etkilendiğini söyledi. Ayrıca bana ‘dininizde o kadar çok güzel şey var ki çoğu insanın bunlardan haberi yok’ dedi”

30.03.2020Avrupa
Gökyüzünde leylek şöleni

Gökyüzünde leylek şöleni

İlkbaharın habercisi leyleklerin Güney Afrika'dan Avrupa ve kuzey ülkelerine İstanbul üzerinden gerçekleştirdiği göç yolculuğu başladı. İstanbul semaları ve kırsal alanlar, binlerce leylekle süslendi.

30.03.2020Seyahat
COVID-19 vandalları

COVID-19 vandalları

Yeni tip koronavirüs belirtileri olan hastayı alan ambulansa, hastanın kimliğini öğrenmek isteyen 2 kişi saldırdı. Ambulansın camlarını kırarak yumruklayan saldırganlar gözaltına alındı, ancak serbest bırakıldı. İtiraz üzerine tekrar yakalanan şüpheliler, çıkarıldıkları mahkemede tutuklandı.

30.03.2020Gündem
Pendik’te saldırıya uğrayan sağlık görevlileri o anı anlattı: Bakan bey görmüş beni aradı. Geçmiş olsun dileklerini iletti. Çok duygulandım”

Pendik’te saldırıya uğrayan sağlık görevlileri o anı anlattı: "Bakan bey görmüş beni aradı. Geçmiş olsun dileklerini iletti. Çok duygulandım”

İstanbul Pendik’te yeni tip Corona Virüs (Kovid-19) şüphelisi hastayı almaya gittiklerinde saldırıya uğrayan 112 sağlık görevlileri yaşadıklarını anlattı.

29.03.2020Gündem
Mahalle ve köylerde Corona Virüs karantinası haberleri art arda geliyor

Mahalle ve köylerde Corona Virüs karantinası haberleri art arda geliyor!

Van'ın Çaldıran ilçesine bağlı Hanköy Mahallesi'nin ardından Başkale ilçesine bağlı Esenyamaç Mahallesi ile Çatak ilçesine bağlı 2 mezra, dün akşam saatleri itibariyle Corona Virüs nedeniyle karantinaya alındı. Jandarma ekipleri karantinaya alınan mahalle ve mezralarda önlem alarak araçların giriş ve çıkışlarına izin vermiyor. Bu arada Doğu Karadeniz Bölgesi'nde Artvin'in Borçka ilçesindeki Camili köyü ile Gümüşhane'nin Şiran ilçesindeki Yukarı Kulaca köyü Corona Virüs tedbirleri kapsamında karantina altına alındı. Son gelen habere göre ise Kütahya'da ve Çankırı'da da birer köy koronavirüs nedeniyle karantinaya alındı.

29.03.2020Gündem
Yozgatın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Yozgatda Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Yozgat'ın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Yozgat'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

 Yozgat, Türkiye’nin son yıllarda en çok merak uyandıran, tarihi ve kültürel şehirlerinden biridir. Ülkemizin turizm potansiyeli yüksek ve her geçen günde artan bu özel şehrinde gezilecek yerler nerelerdir? Yozgat'ın ilçeleri nedir ve Yozgat hangi bölgededir? Yozgat'ın tarihi yerleri gibi konuları ve sorulara dair detaylı yanıtları sizler için araştırdık.

29.03.2020Gündem
Tekirdağın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Tekirdağda Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Tekirdağ'ın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Tekirdağ'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Tekirdağ, Türkiye’nin en kalabalık 23. şehri olarak, tarihi, ekonomisi ve göz alıcı doğası ile en çok turist gelen en önemli şehirlerindendir. Trakya'nın en güzel şehirlerinden biri olan Tekirdağ’da gezilecek yerler nerelerdir? Tekirdağ'ın ilçeleri nedir? Tekirdağ hangi bölgededir? Tekirdağ'ın gezilip görülmesi gereken tarihi yerleri ve doğal güzellikleri nelerdir? Tüm bu soruların yanıtlarını sizler için hazırladık.

29.03.2020Gündem
Sivasın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Sivasda Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Sivas'ın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Sivas'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Sivas; İpek ve Kral Yolu ile bir ticaret merkezi, Kurtuluş Savaşı için güvenilir bir kongre alanı ve doğal güzellikleri ile de coğrafi konuma sahip bir şehirdir. Hal böyle olunca da Sivas’ın ilçeleri, bölgesi, gezilecek ve tarihi yerleri de sık sık merak edilmektedir. İşte sizin için derlediğimiz şehir bilgileri.

29.03.2020Gündem
Şanlıurfanın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Şanlıurfada Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Şanlıurfa'nın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Şanlıurfa'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Gerek tarihi yapısı ile gerek coğrafi güzelliği ile Şanlıurfa ülkemizin güzide şehirlerinden biridir. Oldukça köklü bir tarihi yapısı olan Şanlıurfa aynı zaman da pek çok gezilecek turistik tarihi mekanları bulunmaktadır. Peki, Şanlıurfa ilinde en çok gezilen yerler neresi? Şanlıurfa'nın ilçeleri neler ve hangi bölgede bulunmaktadır? Sizler için bu soruların cevabını sizler için derledik.

29.03.2020Gündem
Samsunun İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Samsunda Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Samsun'un İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Samsun'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Samsun, tarihi ve doğal güzellikleri ile Türkiye'nin en önemli şehirleri arasındadır. Karadeniz'in deniz kıyısında konumlanan Samsun, Dünya çapından da birçok turisti her yıl ağırlamaktadır. Samsun'u görmek isteyenler için Samsun hangi bölgededir ve ilçeleri nelerdir? Samsun'un gezilecek yerleri nerelerdir? Tüm merak ettiğiniz tarihi, coğrafi, turistik detayları sizler için hazırladık.

29.03.2020Gündem
Mardinin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Mardinde Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Mardin'in İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Mardin'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Mardin, farklı köken ve dinlerden insanlarının buluşma noktası olması ile birlikte sosyokültürel, dini, mimari ve tarihi açıdan Türkiye'nin en turistik şehridir. Dünya’nın da en güzel ve dikkat çeken şehirlerinden biri olan Mardin’de gezilecek yerler nerelerdir? Mardin’in ilçeleri nedir ve şehir hangi bölgededir? Tüm bilgi ve cevapları sizlerle buluşturduk.

29.03.2020Gündem
Manisanın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Manisada Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Manisa'nın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Manisa'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Manisa, Türkiye’nin en huzur verici, doğal güzellikleri ile büyüleyen, mistik bir yapıya sahip tarihi bir şehridir. Ekonomik olarak da ülkemize katkıları tartışılmazdır. Dünya üzerinde keşfedilmeyi bekleyen en güzel şehirlerinden biri olan Manisa’da gezilecek yerler nerelerdir? Sorusu merak uyandırıyor. Ayrıca Manisa’nın ilçeleri nedir ve şehir hangi bölge sınırlarındadır? Soruları da dahil tüm alt cevapları sizler için araştırdık.

29.03.2020Gündem
Malatyanın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Malatyada Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Malatya'nın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Malatya'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Malatya, Türkiye’nin en ulaşım yolarının merkezinde yer alan, sosyokültürel, tarihi, ekonomik açıdan önemli kentlerinden biridir. Dünya’nın en güzel kentleri arasında gösterilen Malatya’da gezilecek yerler nerelerdir? Malatya'nın ilçeleri nelerdir? Malatya ülkemizin hangi bölgesindedir? gibi birçok hususta bilgi veren ve sorularınıza aradığınız cevapları bulabileceğiniz bilgiler sizleri bekliyor.

29.03.2020Gündem
Kütahya İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Kayseride Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Kütahya' İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Kayseri'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Kütahya, Türkiye'nin tarihi şehirleri arasında yer alır. Şehir; termal kaynakları, tarihi ve kültürel mirasları, mimari yapıları, güzel sanatları ile turizm merkezleri arasında öne çıkmaktadır.

29.03.2020Gündem
İzmirin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede İzmirde Gezilecek Ve Tarihi Yerler

İzmir'in İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? İzmir'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Türkiye’de İstanbul ve Ankara’dan sonra 3. Metropol olarak kabul edilen İzmir, Ege Bölgesi’nin incisidir. Antik dönemlerden bu zamana, sayısız kültüre ev sahipliği yapmış olan İzmir, 8500 yıllık köklü geçmişi, sıcakkanlı, samimi insanları ve her mevsimde güneşin göründüğü iklim özellikleri ile sadece gezmekle kalmayıp, yaşanması gereken bir şehirdir. Egenin incisi İzmir' in ilçeleri nedir ve İzmir hangi bölgede bulunur? İzmir'de gezilecek ve tarihi yerler nerelerdir? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için detaylıca hazırladık.

29.03.2020Gündem
Elazığın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Elazığda Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Elazığ'ın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Elazığ'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Doğu Anadolu’nun Harput kalesinin yer aldığı tepenin eteklerinde kurulan şehri Elazığ; tarihi, kültürel ve doğa güzellikleri ile çevrelidir. Hurriler, Hititler, Urartular ve birçok uygarlığın hakimiyeti altına giren Elazığ, bu uygarlıkların eserlerini günümüze aktarmaktadır. Türkiye'nin en doğal ve tarihi şehirlerinden biri olan Elazığ’da gezilecek yerler nerelerdir? Elazığ’ın ilçeleri nedir ve Elazığ hangi bölgededir? Elazığ'ın tarihi yerleri ile birlikte sizler için derledik.

29.03.2020Gündem
Edirnenin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Edirnede Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Edirne'nin İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Edirne'de Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Edirne'de gezilip görülmesi gereken birçok tarihi eserin yanında doğal güzellikler de gezginleri büyülüyor. Dünya’nın ve ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Edirne’de gezilecek yerler nerelerdir? Edirne’nin ilçeleri ve Edirne hangi bölgededir? Edirne’nin tarihi yerlerini ve en çok merak edilen soruların cevaplarını sizler için oluşturduk.

29.03.2020Gündem
Almanya’da ezan sesi yükseliyor

Almanya’da ezan sesi yükseliyor

Almanya’nın Duisburg kentinden sonra Diyanet İşleri Türk İslam Birliği’ne (DİTİB) bağlı Garbsen Kocatepe Camisi’nde de koronavirüs nedeniyle ezan dışarıdan duyulacak şekilde okundu.

29.03.2020Avrupa
Bursanın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Bursada Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Bursa'nın İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Bursa'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Bursa, Türkiye'nin en büyük, kalabalık, ekonomik ve kültürel anlamda zengin ve sanayisi ile önde gelen önemli şehirlerindendir. Dünyanın da doğal güzellikleri ve tarihi ile sayılı şehirlerinden olan Bursa'da gezilecek yerler nerelerdir? Bursa'nın ilçeleri nedir ve Bursa hangi bölgededir? Bursa'nın tarihi ve doğal güzellikleri başta olmak üzere bu konulara ilişkin bilgi ve cevapları sizlere özel derledik.

28.03.2020Gündem
Afyonun İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede Afyonda Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Afyon'un İlçeleri Neler Ve Hangi Bölgede? Afyon'da Gezilecek Ve Tarihi Yerler

Afyon, Türkiye’nin turistik, tarihi, kültürel ve doğa turizmi yönünden zengin bir mirasa sahip önemli bir şehri. Ege iç kesimlerinin en güzel şehirlerinden biri olan Afyon'un gezilecek yerlerini, ilçelerini, hangi bölgede yer aldığını sizler için detaylı bilgiler hazırladık.

28.03.2020Gündem
Cami avlusunda namaz kıldılar

Cami avlusunda namaz kıldılar

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın dünyayı saran Koronavirüs tehlikesine karşı aldığı önlemlere aldırmayan bir grup cami avlusunda namaz kıldı.

27.03.2020Gündem
Ayasofyanın akustiği ilk kez kayıt altına alındı

Ayasofya'nın akustiği ilk kez kayıt altına alındı

Müzisyen ve yorumcu Emre Yücelen ile ekibi tarafından gerçekleştirilen kayıt, 8 kamera ve 8 ses kayıt cihazı ile eş zamanlı yapıldı.

27.03.2020Keyif
Uzanıp Kanlıca’nın orta yerinde…

Uzanıp 'Kanlıca’nın orta yerinde…

Kanlıca, Boğaziçi’nin güzel bir ikramı. Hadi, Tanpınar gibi ifade edelim, İstanbul’un ruh dalgınlığı… Beykoz’un bu kadîm semtinde manzaralı bir günsarısı size bakıyor.

27.03.2020Seyahat
Ayasofyanın akustiği ilk kez kayıt altına alındı

Ayasofya'nın akustiği ilk kez kayıt altına alındı

Müzisyen ve yorumcu Emre Yücelen ile ekibi tarafından gerçekleştirilen kayıt, 8 kamera ve 8 ses kayıt cihazı ile eş zamanlı yapıldı.

27.03.2020Seyahat
Ford Otosan, sağlık çalışanları için yüz maskesi üretecek

Ford Otosan, sağlık çalışanları için yüz maskesi üretecek

Ford Otosan, Türkiye'nin yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelesine katkı sunmak için sağlık çalışanları için tasarımını tamamladığı yüz maskelerini üretmek için harekete geçti.

27.03.2020Teknoloji
Nostaljik karantina

Nostaljik karantina

İstanbul’un 106 yıllık simgesi Taksim-Tünel tramvayı, koronavirüs nedeniyle yalnız kaldı. Günde 92 sefer düzenleyen tramvay, bütün gün boş koltuklarla sefer yapmaya başladı.

27.03.2020Gündem
TOKİden 868 bin aileye ev

TOKİ'den 868 bin aileye ev

Türkiye genelinde 2002'den bugüne 3,5 milyon kişi, Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca inşa edilen konutlarda oturuyor.

26.03.2020Ekonomi
Türkiyenin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısının 59'a çıktığını bildirdi.

25.03.2020Gündem
Sözleri tepki çeken imam yanlış anlaşıldım dedi

Sözleri tepki çeken imam 'yanlış anlaşıldım' dedi

DİYARBAKIR'da imam Abdulbari Y.'nin koronavirüs tedbirleri kapsamında camiden yaptığı anonsta sokak hayvanlarından koronavirüs bulaşabileceği sözleri tepkiye neden oldu.

25.03.2020Haber
Edirne Türk - İslam Eserleri Müzesi, zengin içeriğiyle göz dolduruyor

Edirne Türk - İslam Eserleri Müzesi, zengin içeriğiyle göz dolduruyor

Edirne'deki Türk - İslam Eserleri Müzesi, Selimiye Camii'nin Dar'ul Hadis Medresesi'nde yer alıyor ve barındırdığı eserler 14 oda, dört galeri ile avluda sergileniyor. 1971 yılında açılan müzede, eserler kronolojik bir dizin içinde izleyicilerle buluşturuluyor.

25.03.2020Seyahat
Ev ve mutfak eşyaları sektörü ekonomik kalkana dahil olmak istiyor

Ev ve mutfak eşyaları sektörü ekonomik kalkana dahil olmak istiyor

EVSİD Başkanı Burak Önder "Son iki yıldır dünyayı karış karış dolaşan ve toplam ihracata katkı vermek için gecesini gündüzüne katan ev ve mutfak eşyaları sanayicileri de Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi kapsamında vergi süreçlerinde mücbir sebepten faydalanacak sektörler arasındaki yerini almak istiyor" dedi.

25.03.2020Ekonomi
Koronadan tehlikeli anons

Koronadan tehlikeli anons

Hayvanseverler, Kozan Köyü Camisi imamının “sokak hayvanlarından koronavirüs geçebileceği” yönünde yaptığı anonsa tepki gösterdi. Diyarbakır Valiliği, Sur Kaymakamlığı ve Sur Müftülüğü ile irtibata geçilmesinin ardından, cami imamı sözlerinin yanlış ifade edildiğini belirterek İslam’da hayvanlara merhamet üzerine bir vaaz verdi.

25.03.2020Gündem
Koronavirüs için camilerden dua sesleri yükseldi

Koronavirüs için camilerden dua sesleri yükseldi

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının bir an önce sona ermesi ve hastaların şifa bulması amacıyla yatsı ezanının ardından cami hoparlörlerinden dua edildi.

24.03.2020Gündem
İstanbulda dikkat çeken kareler

İstanbul'da dikkat çeken kareler

 İstanbul’da yılın 365 günü insan seli olan caddeler, korana virüs sebebiyle şimdi boş fotoğraflanıyor.

24.03.2020Gündem
Muhsin Yazıcıoğlu ölüm yıl dönümünde anılıyor - Muhsin Yazıcıoğlu kimdir

Muhsin Yazıcıoğlu ölüm yıl dönümünde anılıyor - Muhsin Yazıcıoğlu kimdir?

Kahramanmaraş'ta helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden BBP'nin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, ölüm yıl dönümünde anılıyor. Muhsin Yazıcıoğlu, siyasetçi kimliğinin yanı sıra hem şair hem de gönül adamıydı. Peki, Muhsin Yazıcıoğlu kimdir? İşte Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatı ve ölümüyle ilgili bilgiler...

24.03.2020Gündem
Camilerde yatsı namazı sonrası dua okundu

Camilerde yatsı namazı sonrası dua okundu

Kütahya ve Bilecik'te yeni tip koronavirüs salgınının bir an önce son bulması için cami hoparlörlerinden yapılan duaya, vatandaşlar evlerinden eşlik etti.

24.03.2020Gündem
Camilerde corona virüsün son bulması için dua edildi

Camilerde corona virüsün son bulması için dua edildi

Çanakkale'deki camilerde, koronavirüs salgının son bulması ve hastalığa yakalananların bir an önce iyileşmesi için dua okundu.

23.03.2020Gündem
Müzeler sanatseverleri online ağırlıyor

Müzeler sanatseverleri 'online' ağırlıyor

Türkiye ve dünyadan pek çok müze, Kovid-19 önlemleri kapsamında, ağırlayamadıkları ziyaretçilerine online tur imkanı sağlıyor.

23.03.2020Seyahat
Koronavirüs uyarısına rağmen açık olan 2 iş yeri mühürlendi

Koronavirüs uyarısına rağmen açık olan 2 iş yeri mühürlendi

EDİRNE'nin Keşan ilçesinde, koronavirüs tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeye rağmen kapatılmayan kahvehane ve alkollü mekan, zabıta tarafından mühürlendi.

23.03.2020Gündem
Eczanelerde ’koronavirüs’ tedbirleri

Eczanelerde ’koronavirüs’ tedbirleri

İZMİR’deki birçok eczanede, koronavirüse karşı önlemler artırıldı. 1 metre mesafe kuralına uyan eczacılar, kapıya koydukları bankonun arkasından ya da ’pencere servisi’ yöntemini kullanarak, satış yaptı.

23.03.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Tarihi şehir Mardin'de gezilecek yerler

Tarihi İpek Yolu’nda, verimli Mezopotamya topraklarının üstünde yer alan Mardin’i onlarca farklı din, mezhep ve kültürlere ev sahipliği yapmış bir kent olarak tanıyoruz. Manastırları, misafirperverliği, telkârisi, kiliseleri, camileriyle günümüzde bir turizm şehri olan Mardin gezi yazısı sizlerle…

31.03.2020

Müzik aletlerini bile kırdılar

Eylül 2018’de Nilüfer, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No: 67’de hizmetlerimize sunulan ve Bursa’da bir ilk olan Müzik Parkı da ikinci yılını göremedi maalesef...

30.03.2020

Turizmin ‘sakin şehri’ Halfeti

Tarihi mekânları, inanç turizmindeki değerleri, eşsiz lezzet duraklarıyla yerli ve yabancı turistlerin gözde durakları arasında yer alan Şanlıurfa'da, özellikle bahar dönemi için rezervasyonlardaki doluluk oranı yüzde 100'e yaklaşmıştı. Ne yazık ki corona virüs yüzünden bölgede şu sıralar sakinlik hâkim… Bu salgın döneminin geçeceğine inancımız tam. Bu yazıda sizin için salgın dönemi sonrası mutlaka gitmeniz gereken bir yerden bahsedeceğim Halfeti… İşte size Halfeti gezi rehberi…

28.03.2020

Fatih Terim

Yağmur kokan bereketli toprakların bize armağanıdır o... Bünyesi çok kuvvetlidir.

26.03.2020

İktidara muhalefetten kaynak önerileri

ADETTEN değildir; muhalefet iktidara ‘akıl’ vermez, öneri getirmez.

24.03.2020