EKSTRA
MENÜ

Survivor 2021

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 413 haberi bulunmuştur.

Survivor 2021 Haberleri

Survivorda oyun sonu tansiyon yükseldi Acun Ilıcalıya sarılıp ağladı....

Survivor'da oyun sonu tansiyon yükseldi! Acun Ilıcalı'ya sarılıp ağladı....

Survivor 2021'de dün akşam aile ödülünün ikinci etabı oynandı. Ailelerinden iki kişiyi görmek için büyük mücadele veren yarışmacılar zaman zaman duygusal anlar yaşadı. İlk oyunu kazanan mavi takım büyük bir avantajla parkura çıktı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor'da kazanan takım belli oldu. İşte yaşananlar...

18.05.2021Magazin
Survivorda Aile Ödülü oyununu hangi takım kazandı İşte Survivorda bu akşam yaşananlar

Survivor'da Aile Ödülü oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da bu akşam yaşananlar

Survivor 2021'de nefesleri kesen ilk aile oyunu sonrası, oyunun ikinci etabı öncesi yarışmacılar diğer aile fertleriyle görüştü. Öte yandan aile ödül oyunu da canlı yayında nefesleri kesti. İlk etabını mavi takımın kazandığı oyun sonrası bu akşamki oyun kritik öneme sahipti. Peki, Survivor'da Aile Ödülü oyununu hangi takım kazandı?

17.05.2021Televizyon
Survivorda aile ödülünü kim kazandı

Survivor'da aile ödülünü kim kazandı?

Survivor 2021’de dün akşam büyük heyecan yaşandı. Aylardır Domonik’te mücadele eden yarışmacılar aile ödülü öncesi sevdikleriyle bir araya geldi. Zorlu mücadelenin ilk etabını kazanan takım belli oldu. İşte Survivor 2021’de dün akşam yaşananlar..

17.05.2021Magazin
Survivorda aile oyununu hangi takım kazandı İşte Survivorda canlı yayında yaşananlar

Survivor'da aile oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor'da canlı yayında yaşananlar!

Survivor Türkiye 2021'de 19. hafta heyecanı tüm hızıyla devam ederken, yarışmacılar sembol oyunu için parkura çıktı. Yeni bölümde yarışmacılar sembolü kazanmak için bireysel performans mücadelesi verdi. Durağan olarak denge üzerine oynanan oyunda sembolü kazanan isimler netleşti. Öte yandan bir de aile oyunu heyecanı vardı. Canlı yayındaki oyun son ana kadar nefesleri kesti. İki etaptan oluşacak oyunun ilk etabını kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor'da aile oyununu hangi takım kazandı?

16.05.2021Televizyon
Survivor basketbol maçını kim kazandı 15 Mayıs Survivor ödül ve basket maçının kazananı yemeği aldı

Survivor basketbol maçını kim kazandı? 15 Mayıs Survivor ödül ve basket maçının kazananı yemeği aldı!

Survivor basketbol maçını kazanan takım son bölümde belli oldu. Yeni bir ödül oyunu mücadelesinin yaşandığı Survivor 2021'in 15 Mayıs tarihli 93. bölümünde avantajın sahibi olan mavi takım yarışmacı seçme şansını elde ederken; basketbol maçında Poyraz, Merve, Dora, Steven, Berkay, Ayşe ve Kostas Acun Medya'ya karşı forma giydi. Parkurda en iyi performansı sergileyen takım ultra lüks bir villada akşam yemeği yeme fırsatı yakaladı. Basketbol maçı mücadelesinin yaşandığı geceye Poyraz ve Berkay arasında yaşanan tartışma damga vurdu. Peki, Survivor basketbol maçını kim kazandı? İşte, Survivor basket maçını kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

15.05.2021Televizyon
Survivor Aleyna Kalaycıoğlunun kardeşi kimdir Survivor Aleynanın kardeşinin hastalığı ne İşte Aleynanın hayatı

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi kimdir? Survivor Aleyna'nın kardeşinin hastalığı ne? İşte Aleyna'nın hayatı

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi yarışmanın yeni bölüm fragmanında merak konusu oldu. Gönüllüler takımından kırmızı takıma geçen ve Survivor 2021'in iddialı isimlerinden olan Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun hem annesi hem de kız kardeşi ile buluşması ekranlara damga vurdu. Duygu dolu anların yaşandığı fragmanda Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi Cansu'ya sarıldığı anlar ekran başındakilerin yüreklerine dokundu. Survivor'ın yeni bölüm fragmanında yer alan görüntülerin ardından izleyenler Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi hakkında bilgilere odaklandı. Peki, Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi Cansu kimdir? İşte, Aleyna Kalaycıoğlu'nun kardeşi hakkında bilgiler.

15.05.2021Televizyon
Survivorda duygusal anlar... Gözyaşları sel oldu

Survivor'da duygusal anlar... Gözyaşları sel oldu!

Survivor 2021'de büyük heyecan. Bu akşam ekrana gelecek bölümde yarışmacılar aileleriyle bir araya geliyor. Kazananın ailesiyle vakit geçireceği yarışmada duygu dolu anlar yaşanacak.

15.05.2021Magazin
Survivorda büyük buluşma

Survivor'da büyük buluşma

Survivor 2021 tüm hızıyla devam ediyor. Çeyrek finalin yaklaştığı Survivor'da bugün ekrana gelecek bölümün fragmanı yayınlandı. Duygusal anların yaşandığı yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı büyük ödülü açıkladı.

15.05.2021Magazin
Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı İşte 10 Mayıs Survivor sembol ve ödül oyununu kazanan takım

Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte 10 Mayıs Survivor sembol ve ödül oyununu kazanan takım

Survivor’da ödül oyununu kazanan takım son bölümde belli oldu. Pazartesi akşamı ödül ve sembol mücadelesinin yaşandığı gecede, zorlu parkurda yarışmacılar ödülün sahibi olmak için elinden geleni yaptı. Eleme öncesi Batuhan, Dora ve İsmail arasında yaşanan gerginlikler Survivor 2021'in 10 Mayıs tarihli 89. son bölümüne damga vururken, sembol oyununu kazanan Aleyna Çalışkan ve İsmail Balaban ödüle arkadaşlarını götürdü. Peki, Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte, Survivor sembol ve ödül oyununu kazanan takım .

10.05.2021Televizyon
Survivorda dokunulmazlık oyununu hangi kazandı Eleme adayı kim oldu İşte bu akşam yaşananlar

Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi kazandı? Eleme adayı kim oldu? İşte bu akşam yaşananlar

Yeni kurulan Mavi takım ile Kırmızı takım, ilk kez dokunulmazlık mücadelesi verdi. Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Yeni takımlar ile dokunulmazlık oyununun galibinin belli olmasının ardından bu kez de eleme adayı netleşti. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi kazandı? Eleme adayı kim oldu?

8.05.2021Televizyon
6 Mayıs Survivor kim kazandı 6 Mayıs Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan belli oldu

6 Mayıs Survivor kim kazandı? 6 Mayıs Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan belli oldu

6 Mayıs Survivor ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Anlat bakalım ve ödül oyunu heyecanının damga vurduğu Survivor 2021'in 6 Mayıs tarihli 86. bölümünde takımların karışmasının ardından yarışmacılar ilk parkur deneyimini gerçekleştirdi. Kıran kırana yarışa sahne olan ödül oyununun galibi pizzanın sahibi olurken; bu haftanın kaptanları Merve Aydın ve Batuhan seçildi. Gecenin sonunda ise Survivor'da kim kazandı? sorusu yanıt buldu. İşte, 6 Mayıs Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan takım ve son bölümün özeti.

7.05.2021Televizyon
Survivor yeni takımlar nasıl kuruldu Survivor 2021de kim hangi takıma geçti İşte kırmızı ve mavi takım yarışmacıları

Survivor yeni takımlar nasıl kuruldu? Survivor 2021'de kim hangi takıma geçti? İşte kırmızı ve mavi takım yarışmacıları

Survivor yeni takımlar son bölümde belirlendi. Adım adım büyük finale giden Survivor 2021'in 5 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara gelen 85. bölümünde, kırmızı ve mavi takım yarışmacıları yer değiştirdi. Çeyrek finalden önce kurulan takımları Survivor özel konseyinde açıklayan Acun Ilıcalı, izleyenlerin de anket sonuçlarına göre karar verildiğini bildirdi. 6 yarışmacı mavi, 5 yarışmacı kırmızı takımda yer alırken, yakınlıkları ile bilinen Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu'nun aynı takıma girmesi dikkat çekti. İşte, Survivor 2021 takımları ve özel konseyde yaşananlar...

5.05.2021Televizyon
Survivor kim elendi, kim gitti Survivorda takımlar karışıyor 4 Mayıs Survivor SMS sıralaması

Survivor kim elendi, kim gitti? Survivor'da takımlar karışıyor! 4 Mayıs Survivor SMS sıralaması

Survivor kim elendi? sorusu ile gece boyu gündemdeydi. Survivor'dan elenen isim kesinleşti. Büyük finale kısa süre kala iletişim ve eleme heyecanının yaşandığı Survivor 2021'in 4 Mayıs Salı akşamı yayınlanan 84. bölümünde parkurda ipi göğüsleyen takım iletişim ödülünü alarak sevdikleri ile görüşme şansını elde etti. Ünlüler ve gönüllülerin konseyde toplandığı gecede, Survivor SMS birincisi İsmail olurken, pota mücadelesi Sergen, Merve ve Melis arasında geçti. En az SMS oyunu alan ismi gecenin sonunda açıklayan Acun Ilıcalı, Survivor'da kim elendi? sorusuna yanıt verdi. Öte yandan takımların karışacağı yönündeki ilk açıklama da, bu elemenin ardından açıklanmış oldu. İşte, SMS sıralaması ile Survivor'dan giden isim ve son bölümün özeti.

5.05.2021Televizyon
Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam yok mu Yeni bölüm saat kaçta Yayın akışında değişiklik

Doğduğun Ev Kaderindir bu akşam yok mu? Yeni bölüm saat kaçta? Yayın akışında değişiklik

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bu akşam yayınlanmayacağı iddia edilmişti. Çarşamba günleri ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölüm saatiyle ilgili bir değişiklik yapıldı. Tv 8 yayın akışına Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Survivor'ın yeni bölümünden sonra izleyicilerin karşısına çıkacak. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak?

5.05.2021Televizyon
İsmail Balabanın nişanlısı Gamze Atakandan sürpriz karar

İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan'dan sürpriz karar!

Survivor İsmail Balaban ve nişanlısı Gamze Atakan arasında neler oluyor. Telefon konuşmasından sonra sosyal medya fotoğraflarını değiştirdi.

4.05.2021Magazin
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı Sembolü kim kazandı İşte 3 Mayıs Survivorda yaşananlar

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Sembolü kim kazandı? İşte 3 Mayıs Survivor'da yaşananlar

Survivor'da bu akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. Her hafta daha da heyecanlı bir hal alan ödül için Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasında kıyasıya bir mücadele ortaya konuldu. Öte yandan bir de sembol oyunu heyecanı vardı. Peki, bu akşam Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı?

3.05.2021Televizyon

İsmail ve Gamze sonunda yüzleşti! Survivor İsmail ve nişanlısı Gamze'nin konuşmasında yaşananlar..

Survivor 2021'in dikkat çeken isimlerinden olan İsmail geçtiğimiz hafta annesinin itirafı karşısında büyük şok yaşamıştı. Sosyal medyayı çalkalayan olay sonrası Survivor İsmail ve nişanlısı Gamze bir telefon görüşmesi yaptı. İşte Survivor İsmail ve nişanlısı Gamze'nin konuşmasında yaşananlar...

3.05.2021Televizyon
Survivorda dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı İşte haftanın ikinci eleme adayı

Survivor'da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte haftanın ikinci eleme adayı!

Survivor'da haftanın ikinci eleme adayı yapılan konseyin ardından belli oldu. Bu akşam yayınlanan bölümde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı yarışmacıları dokunulmazlığı elde etmek için mücadele verdiler. Peki, Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte 2 Mayıs'ta Survivor son bölümde yaşananlar ve ikinci eleme adayı olan isim...

2.05.2021Televizyon
Survivorda eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı hangi takım kazandı 1 Mayıs Survivor ilk eleme adayı ve oy sonucu

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 1 Mayıs Survivor ilk eleme adayı ve oy sonucu

Survivor'da eleme adayı, kesinleşti. Çeyrek finale kısa süre kala dokunulmazlık heyecanının yaşandığı Survivor 2021'in 1 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanan 81. bölümünde parkurda en iyi performansı sergileyen takım, potaya girmekten kurtuldu. Ünlüler ve gönüllülerin market ve dokunulmazlık oyununda yarıştığı gecede, kaybeden takımda yarışmacılar adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını kullandı. Oy sonuçlarını gecenin sonunda açıklayan Acun Ilıcalı, Survivor'da eleme adayı kim oldu? sorusunu yanıta kavuşturdu. İsmail'in nişanlısı ile ilgili verdiği karar ise son bölüme damga vurdu. İşte, Survivor'da eleme potasına giren isim ve son bölümde yaşananlar.

1.05.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte 29 Nisan Survivor anlat bakalım ve ödülü kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 29 Nisan Survivor anlat bakalım ve ödülü kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kazanan takım heyecan dolu mücadelenin ardından belli oldu. Rekabetin hız kesmeden devam ettiği Survivor 2021'de anlat bakalım ve ödül oyununu kazanmak isteyen yarışmacılar parkurda adeta canını dişine taktı. Kazananın yiyecek ödülünü alacağı gecede, en iyi performansı sergileyen takım Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuştururken, mağlup olan takım kamp alanına eli boş döndü. Survivor 2021'in 29 Nisan tarihli 80. bölümünde takım kaptanları ise Berkay ve Batuhan seçildi. İsmail'in yaptığı açıklamalar geceye damga vurdu. İşte, Survivor'da perşembe gecesi kazanan takım ve son bölümün özeti.

29.04.2021Televizyon
İsmail Balaban tarafını seçti

İsmail Balaban tarafını seçti

Survivor 2021'e İsmail Balaban ve annesi Ümmü Gülsüm Balaban'ın konuşması damga vurdu. 'O kızın adını ağzına alma' diyen annesini dinleyen İsmail Balaban tarafını seçti. Survivor'da kazandığı oyunu anne ve babasına adayarak 'kimse sizden daha değerli değil' ifadelerini kullandı.

29.04.2021Magazin
İsmail Balabanın nişanlısı Gamze Atakan kimdir Instagramdaki tüm fotoğrafları sildi

İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan kimdir? Instagram'daki tüm fotoğrafları sildi

İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan, Survivor'a konu oldu. Survivor 2021'e İsmail Balaban ve annesi Ümmü Gülsüm Balaban'ın konuşması damga vurdu. 'O kızın adını ağzına alma' diyen anne Balaban'ın sözleri ardından gözler Gamze Atakan'a çevrildi. Ancak Gamze Atakan söz konusu iddialar ardından sessizliğini koruyor. Peki, İsmail Balaban'ın nişanlısı Gamze Atakan kimdir? İşte olayın ayrıntıları ve Gamze Atakan hakkında bilinenler...

29.04.2021Magazin
İsmail Balaban tarafını seçti Hiç kimse sizden daha değerli değil

İsmail Balaban tarafını seçti! 'Hiç kimse sizden daha değerli değil'

Survivor 2021'e İsmail Balaban ve annesi Ümmü Gülsüm Balaban'ın konuşması damga vurdu. 'O kızın adını ağzına alma' diyen annesini dinleyen İsmail Balaban tarafını seçti. Survivor'ın yeni fragmanında kazandığı oyunu anne ve babasına adayan Balaban, 'kimse sizden daha değerli değil' ifadelerini kullandı.

29.04.2021Magazin
Survivor İsmail ile annesinin konuşması

Survivor İsmail ile annesinin konuşması

Survivor 2021'in dikkat çeken isimlerinden olan Survivor İsmail son bölümde annesinin yaptığı itiraf ile gözyaşlarını tutamadı. Daha önce nişanlı olduğunu söyleyen İsmail, annesi ile telefon konuşması yaptığı sırada beklenmedik sözler duydu. Duygusal telefon konuşmasında annesi İsmail'e "Oğlum, senin bırakıp gittiğin gibi değilmiş hiçbir şey burada. O senin bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum, sen bilirsin" dedi.

28.04.2021Magazin
Survivor Melis kimdir, kaç yaşında Melis Sezer hakkında merak edilenler

Survivor Melis kimdir, kaç yaşında? Melis Sezer hakkında merak edilenler

Melis Sezer, Survivor 2021’in Ünlüler takımı kadrosunda yer alıyor. Performansı ve en son Batuhan Karacakaya ile yaşadığı tartışmalar ile dikkat çeken isim merak ediliyor. Peki, Melis Sezer kimdir, kaç yaşında nereli? İşte Survivor yarışmacısı Melis Sezer hakkında bilgiler

27.04.2021Televizyon
Survivor’da ödül oyununu kim kazandı 26 Nisan Survivor sembol oyununu kazanan takım belli oldu

Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? 26 Nisan Survivor sembol oyununu kazanan takım belli oldu

Survivor ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Sembol ve ödül oyunu mücadelesinin yaşandığı Survivor 2021'de takımlar elektronik ürünleri kazanmak için parkurda kıran kırana yarıştı. Haftanın elemesinden önce moral bulmak isteyen takımlardan en iyi performansı sergileyen gecenin sonunda Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuşturdu. Sembol oyununda ise erkeklerde Batuhan kazanırken, kadınlarda bu isim Melis oldu. İsmail ile gönüllüler takımından Dora arasında yaşanan tartışma ise Survivor'ın 26 Nisan tarihli 78. bölümünde tansiyonu yükseltti. İşte, Survivor’da ödül oyununu kazanan ve son bölümün özeti.

27.04.2021Televizyon
Survivorda eleme adayı kim oldu, dokunulmazlık oyununu kim kazandı İşte 25 Nisan Survivor 2. eleme adayı ve dün gecenin oy sonucu

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 25 Nisan Survivor 2. eleme adayı ve dün gecenin oy sonucu

Survivor'da eleme adayı, dün gede yapılan konseyde belli oldu. Dokunulmazlık oyunu heyecanının yaşandığı gecede ünlüler ve gönüllüler zorlu parkurda nefes kesen mücadele verdi. Survivor 2021'nin yayınlanan son bölümünde önce ada konseyi ardından eleme adaylarının belirlenmesi heyecanı yaşandı. Büyük final öncesi rekabetin arttığı yarışmada, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda en iyi performansı sergileyen gönüllüler, kendisini bir gün daha garantilerken, kaybeden ünlüler takımında ada konseyi toplandı. Gecenin sonunda, yapılan oylama sonucunda Survivor eleme adayları belli oldu. Peki, Survivor'da eleme adaları kimler oldu? İşte Survivor eleme adayları

26.04.2021Televizyon
Survivor eleme adayı kim oldu, kim kazandı İşte 24 Nisan Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor eleme adayı kim oldu, kim kazandı? İşte 24 Nisan Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor'da haftanın ilk eleme adayı dün yapılan konseyin ardından belli oldu. Dün akşam yayınlanan bölümde Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı yarışmacıları önce market oyunu için mücadele verdiler. Market oyununun kazananı Ünlüler takımı oldu. Daha sonra ise dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki, Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte 24 Nisan'da Survivor son bölümde yaşananlar ve ilk eleme adayı olan isim

25.04.2021Televizyon
Survivor’da ödül ve anlat bakalım oyununu kim kazandı 22 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan belli oldu

Survivor’da ödül ve anlat bakalım oyununu kim kazandı? 22 Nisan Survivor ödül oyununu kazanan belli oldu

Survivor'da ödülü kazanan takım parkurda yaşanan kıyasıya mücadele sonrası belli oldu. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'in 22 Nisan tarihinde ekranlara gelen son bölümünde yarışmacılar kazanmak için parkurda ciddi mücadele verdi. Nefes kesen karşılaşmada rakibini yenen takım yiyecek tabağı ödülünün sahibi olurken, anlat bakalım oyununda keyifli anlar yaşandı. Gecenin sonunda yaşanan mücadelenin ardından ipi göğüsleyen takım Survivor’da ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuşturdu. Survivor'ın 22 Nisan tarihli 75. bölümüne Çağrı Atakan'ın diskalifiyesi damga vurdu. İşte, Survivor’da ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

22.04.2021Televizyon
Survivor Merve Aydın kimdir Merve Aydın diskalifiye mi olacak

Survivor Merve Aydın kimdir? Merve Aydın diskalifiye mi olacak?

Survivor yeni bölüm fragmanı ardından gözler Merve Aydın'a çevrildi. İletişim oyunu sırasında kaza geçiren Merve Aydın kanlar içerisinde kalmış, Acun Ilıcalı genç yarışmacının kritik olduğunu belirtmişti. Peki, Merve Aydın diskalifiye mi olacak? Survivor 2021 yarışmacısı Merve Aydın kimdir?

22.04.2021Televizyon
Survivorda kim elendi,  dün gece adaya kim veda etti 20 Nisan Survivor SMS sıralaması ile Survivordan elenen isim belli oldu

Survivor'da kim elendi, dün gece adaya kim veda etti? 20 Nisan Survivor SMS sıralaması ile Survivor'dan elenen isim belli oldu

Survivor'dan elenen isim kesinleşti. İletişim oyunu ve eleme heyecanı ile ekranlara gelen Survivor 2021'de takımlar ilk olarak yakınları ile iletişim kurmak için zorlu parkurda mücadele verdi. İletişim oyununun galibi olan ünlüler takımı adaya motive olurken haftanın elemesi için ada konseyinde en az SMS oyunu alan isim Survivor'a ve hayallerine veda etmenin üzüntüsünü yaşadı. Dora ve İlayda'nın eleme potasında olduğu Survivor 2021'in 20 Nisan tarihli 74. yeni bölümünde SMS birincisi olan Steven Reşat'ı, Sergen ise İsmail'i eleme adayı seçti. Gecenin sonunda oy sonuçlarının açıklanması ile Survivor'da kim elendi? sorusu yanıt buldu. İşte, 20 Nisan Survivor 15. hafta SMS sıralaması ve Survivor'a veda eden isim.

21.04.2021Televizyon
Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında İlayda Şeker eleme potasında

Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında? İlayda Şeker eleme potasında

Survivor İlayda ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Ünlüler takımı yarışmacıları arasında yer alan İlayda Şeker, bu hafta eleme potasında yer alıyor. Peki, Survivor İlayda kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler

20.04.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte 19 Nisan Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 19 Nisan Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor’da ödül oyununu hangi takımın kazandı dün akşam yaşanan mücadelelerin ardından belirlendi. Survivor 2021’de Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı ödülü kazanabilmek için yarıştılar. Nehir üzerine kurulu zorlu parkurda çok heyecanlı karşılaşmalar ekrana geldi. Peki, Survivor'da ödül oyununu dün akşam hangi takım kazandı? İşte kazanan takım ve son bölümde yaşananlar

20.04.2021Televizyon
Survivorda 2. eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı İşte Survivorda eleme adayı olan isim

Survivor'da 2. eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? İşte Survivor'da eleme adayı olan isim

Survivor’da dün akşam 2. Eleme adayını belirlemek için oylama yapıldı. 18 Nisan’da Survivor’da Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım konseyde eleme potasına bir isim gönderdi. İlk mücadeleyi Ünlüler takımı kazanmış ve ilk eleme adayı Dora olmuştu. Peki, Survivor'da haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

19.04.2021Televizyon
Survivorda eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlığı kim kazandı Survivor son bölümde ödül oyununu kazanan takım ve eleme adayı

Survivor'da eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor son bölümde ödül oyununu kazanan takım ve eleme adayı

Survivor'da eleme adayı olan isim dün akşamki konseyin ardından belli oldu. Haftanın belirli günleri yayınlanan programda her hafta dokunulmazlık oyunları oynanıyor ve oylamanın ardından eleme adayları belirleniyor. Haftanın market ve dokunulmazlık oyununun ekranlara geldiği Survivor 2021'in 17 Nisan tarihli 71. bölümünde kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. Son bölümde Dora- İsmail ve Dora- Steven tartışmaları damga vurdu. Peki, Survivor'da eleme adayı kim oldu ve dokunulmazlığı kim kazandı? İşte son bölümde yaşananlar

18.04.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı İşte 15 Nisan Survivor anlat bakalım ve ödül oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte 15 Nisan Survivor anlat bakalım ve ödül oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kazanan takım, perşembe gecesi belli oldu. Ödül mücadelesi ile ekranlara gelen Survivor 2021'de kaptanların belli olmasının ardından takım yarışmacıları parkura çıktı. Zorlu ödül oyununda en iyi performansı sergileyen ünlüler takımı piliç kızartma ödülünü alırken, anlat bakalım oyununun galibi de atıştırmalık kazandı. Survivor 2021'in 15 Nisan tarihli 70. bölümünde yemek temin ederken yakalanan Dora'ya verilen ceza ekranlara damga vurdu. İsmail ve Steven arasında yaşanan tartışma tansiyonu yükseltti. İşte, Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

15.04.2021Televizyon
Survivor’da kim elendi İşte 13 Nisan Survivor SMS sıralaması ve iletişim oyununun kazananı

Survivor’da kim elendi? İşte 13 Nisan Survivor SMS sıralaması ve iletişim oyununun kazananı

Survivor SMS sıralaması ile elenen isim belli oldu. Eleme ve iletişim oyunu heyecanının yaşandığı Survivor 2021'de ünlüler ve gönüllüler takımı, yakınları ile iletişim kurma şanslı elde etmek için zorlu parkurda elinden geleni yaptı. Büyük finale adım adım yaklaşılırken, Survivor'ın 13 Nisan tarihli 69. bölümünde rakibini yenen ünlüler sevdiklerinden gelen sesli mesajları dinleme şansı elde etti. Hanzade, Aleyna Çalışkan Dora'nın eleme potasında olduğu Survivor 2021'in son bölümünde SMS sonuçlarını açıklayan Acun Ilıcalı, izleyenlerin merak ettiği 'Survivor'da kim elendi?' sorusunu yanıta kavuşturdu. Bu hafta SMS birincisi ise gönüllülerde Aleyna Kalaycıoğlu oldu. İşte, Survivor'dan elenen yarışmacı ve son bölümde yaşananlar.

14.04.2021Televizyon
Survivor’da Merve Aydın’a ne oldu Burnu kırılan Merve Aydın’ın son durumu

Survivor’da Merve Aydın’a ne oldu? Burnu kırılan Merve Aydın’ın son durumu

Survivor’da Merve Aydın’ın akıbeti merak konusu oldu. Burnu kanlar içinde kalan Merve'ye ilk müdahaleyi doktor Metin Kuş yaptı. Burnunu çarpması sonucu kanlar içerisinde kalan Merve Aydın acil müdahale sonrasında hastaneye kaldırıldı. Peki, Survivor’da Merve Aydın’a ne oldu? Burnu kırılan Merve Aydın’ın son durumu...

14.04.2021Televizyon
Survivorda eleme adayı kim oldu İşte 11 Nisanda Survivorda dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte 11 Nisan'da Survivor'da dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor 2021’de dün akşam ikinci eleme adayı belirlendi. Haftanın belirli günlerinde ekrana gelen yarışmada Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasında kıran kırana bir mücadele gerçekleşti. Bu hafta ilk eleme adayı Aleyna Çalışkan olmuştu. Dün gece oynanan dokunulmazlık oyunun ardından ise yeni bir aday seçildi. Peki, Survivor'da haftanın 2. eleme adayı kim oldu?

12.04.2021Televizyon
Survivorda eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı İşte 10 Nisan Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı? İşte 10 Nisan Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor'da dün akşam ilk eleme adayı belirlendi. Her hafta belirli günlerde ekrana gelen Survivor 2021'de dün market oyunu ve dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Survivor'ın son bölümünde kıyasıya mücadele sonunda dokunulmazlığın sahibi 10 Nisan akşamı açıklandı. Peki, Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte son bölümde yaşananlar

11.04.2021Televizyon
Survivorda ödül oyununu hangi takım kazandı İşte 8 Nisan Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte 8 Nisan Survivor ödül ve anlat bakalım oyununu kazanan takım

Survivor'da ödül oyununu kazanan takım perşembe gecesi kesinleşti. Ödül ve anlat bakalım heyecanı ile ekranlara gelen Survivor 2021'de, ünlüler ve gönüllüler takımı ödülü kazanmak için kıran kırana mücadele verdi. Zorlu parkurda ipi göğüsleyen takım Survivor ödül oyununu kim kazandı? sorusunu yanıta kavuştururken, yapılan oylama ile bu haftanın takım kaptanları Batuhan ve Poyraz olarak seçildi. Nefes kesen karşılaşmanın yaşandığı Survivor 2021'in 8 Nisan tarihli 65. bölümünde gecenin sonunda galip gelen takım üç çeşit pizza yeme hakkı kazandı. İşte, Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar.

9.04.2021Televizyon
Survivordan elendi müjdeyi verdi Öykü Çelik ve İsmail Berhan evleniyor...

Survivor'dan elendi müjdeyi verdi! Öykü Çelik ve İsmail Berhan evleniyor...

Öykü Çelik ile İsmail Berhan evleniyor. Ünlü oyuncu Öykü Çelik, yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı sevgilisi İsmail Berhan'ın evlilik teklifine 'evet' yanıtını verdi.

7.04.2021Magazin
Survivorda kim elendi 6 Nisan Konseyde ceza yağdı... İşte Survivor 2021 SMS sıralaması ve iletişim ödülünün sahibi

Survivor'da kim elendi 6 Nisan? Konseyde ceza yağdı... İşte Survivor 2021 SMS sıralaması ve iletişim ödülünün sahibi

Survivor elenen isim SMS sıralamasının açıklanmasının ardından belli oldu. Eleme konseyi ve iletişim oyunu heyecanı ile salı akşamı ekranlara gelen Survivor 2021'de ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacıları ilk etapta iletişim oyunu için mücadele verdi. Zorlu parkurda ipi göğüsleyen gönüllüler, iletişim oyununun sahibi olarak ailelerinden gelen elektronik postaları okuma şansını elde etti. Ada konseyinde en az SMS oyunu alan isim ise gecenin sonunda Survivor'dan kim elendi? sorusunu yanıta kavuşturdu. İsmail, Doğan, Sergen ve Batuhan'ın potada olduğu Survivor 2021'in 6 Nisan tarihli 64. bölümüne ise 4 yarışmacıya verilen ceza damga vurdu. İşte, Survivor son bölümde yaşananlar.

7.04.2021Televizyon
Survivorda geceye damga vuran maç Marko Jaric ve Çağrı...

Survivor'da geceye damga vuran maç! Marko Jaric ve Çağrı...

Survivor 2021 yarışmacıları ve Acun Medya ekibi arasında basketbol müsabakası oynanan gecede ortaya koyulan mücadele nefesleri kesti. Özellikle Marko Jaric ile Çağrı'nın ikili mücadelesinde ortaya renkli görüntüler çıktı...

6.04.2021Futbol
Acun Ilıcalının açıklamaları merak uyandırdı: Survivorda üzücü bir gelişme yaşandı

Acun Ilıcalı'nın açıklamaları merak uyandırdı: Survivor'da üzücü bir gelişme yaşandı

Survivor’da dün akşam ödül oyunu ve basketbol derbisi için kıran kırana mücadeleler gerçekleşti. 5 Nisan’da yayınlanan bölümde Ünlüler ve Gönüllüler önce ödül oyunu için parkurda yarıştılar. Bu yarışın ardından ise Acun Medya ve Survivor 2021 arasında basketbol maçı gerçekleşti. NBA eski oyuncusu olan Marko Jaric'in Acun Medya takımında yer aldı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

6.04.2021Magazin
Survivorda dün akşam ödül oyununu kim kazandı Survivor basketbol derbisi sonucu ve son bölümde yaşananlar

Survivor'da dün akşam ödül oyununu kim kazandı? Survivor basketbol derbisi sonucu ve son bölümde yaşananlar

Survivor’da dün akşam ödül oyunu ve basketbol derbisi için kıran kırana mücadeleler gerçekleşti. 5 Nisan’da yayınlanan bölümde Ünlüler ve Gönüllüler önce ödül oyunu için parkurda yarıştılar. Bu yarışın ardından ise Acun Medya ve Survivor 2021 arasında basketbol maçı gerçekleşti. NBA eski oyuncusu olan Marko Jaric'in Acun Medya takımında yer aldı. Peki, Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

6.04.2021Televizyon
Merve Aydın kimdir, kaç yaşında Survivor Merve Aydın ile ilgili bilgiler

Merve Aydın kimdir, kaç yaşında? Survivor Merve Aydın ile ilgili bilgiler

Survivor yarışmacılarından olan Merve Aydın merak edilen isimlerden biri. Ünlüler takımı kadrosunda yer alan yarışmacı milli basketbolcu. Peki Survivor Merve kimdir, kaç yaşında? İşte Mersin doğumlu olan Merve Aydın hakkında bilgiler

5.04.2021Televizyon
Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında Survivor Aleyna hakkında bilgiler

Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna hakkında bilgiler

Aleyna Kalaycıoğlu merak edilen isimlerden biri. Survivor 2021 yarışmacısı olan Aleyna’nın açıklamaları dün akşam konseye damga vurdu. Peki, Aleyna Kalaycıoğlu kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenler

4.04.2021Televizyon
Survivor Sancakay kimdir, kaç yaşında Survivor 2021 Sancakay Ilım Morgül hakkında bilgiler

Survivor Sancakay kimdir, kaç yaşında? Survivor 2021 Sancakay Ilım Morgül hakkında bilgiler

Survivor Sancakay merak edilen isimler arasında bulunuyor. Survivor eleme konseyine Aleyna Kalaycıoğlu'nun açıklamaları damga vurdu. Gönüllüler takımı yarışmacısı olan Aleyna Kalaycıoğlu, Sancakay ile ilgili açıklama yaptı. Peki, Peki, Survivor Sancakay kimdir, kaç yaşında? İşte uzun süredir İstanbul'da bir mekanda vokalist olarak sahne alan, spora ritmik jimnastik ile başlayan Sancakay Ilım Morgül hakkında bilgiler

4.04.2021Televizyon
Survivorda dün kim elendi Adadan giden isim şoke etti. İşte 1 Nisan Survivor SMS sıralaması ve Survivorda elenen isim

Survivor'da dün kim elendi? Adadan giden isim şoke etti. İşte 1 Nisan Survivor SMS sıralaması ve Survivor'da elenen isim

Survivor'da elenen isim dün akşam belli oldu. Haftanın eleme adaylarından biri Survivor 12. hafta SMS sıralaması doğrultusunda adaya veda etti. Aleyna Çalışkan, Öykü, Hanzade, Aleyna Kalaycıoğlu ve Çağrı'nın potaya girdiği Survivor 2021'in 1 Nisan tarihli 60. bölümünde, SMS sonucunun açıklanmasının ardından Survivor'dan elenen isim belli oldu. Ünlüler takımından adaya veda eden yarışmacı Acun Ilıcalı dahil konseydekileri şoke etti. Diğer yandan bu hafta Survivor'da ödül oyununu kazanan gönüllüer takımı galibiyet serisini dörde çıkardı. Peki, Survivor'da dün kim elendi? İşte, 1 Nisan Survivor'da elenen isim ve son bölümde yaşananların özeti

2.04.2021Televizyon